Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyThu Oct 15, 2015 7:59 pm

Haha, Sari zanimljivo. kezz
Poncha kao ja, čim nešto dokuči više joj nije zabavno i ostavi. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyThu Oct 15, 2015 8:01 pm

Zanimljivo mi je, ali pomalo. Igrala sam se danas. :)
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyThu Oct 15, 2015 11:45 pm

Uh, konačno odgledah film.
Ja ti se divim Sparks kako si odgledala em film od tri sata em bez ikakvog prevoda, bilo čega što pomaže gledanju.
Dakle, film mi je počeo dobro i bio mi je zanimljiv dok nisu Danilovi roditelji doživeli nesreću, od tad kreće sve gore od goreg.
Razumem ja negde kraj, razumem i nju samu i sve to mi je ok, ali ne mogu da se ne odam utisku da mi je kraj totalno glup.
Pre svega, od kad Elena njega napušta, film počinju da razvodnjavaju, jer mene stvarno ne zanima šta se dešava sa Elenom, ja ovo ne bih gledala da Stanislav ne glumi tu, a njega od tad ima najviše u tri scene.
Dakle, sve vreme prikazuju nju, pričaju o njoj, njega kao proganja ona ludača i nikakve više informacije o njemu nemamo da bi na kraju shvatio kako ne može bez nje i počeo bespomoćno da je traži i kao kaznu dobije korpu.
Bezveze.
Takođe mi je velika zamerka atmosfera i sve te boje, jako je depresivno.
Detaljno prepričavanje ne mogu da pružim, jer sam puno delova ispreskakala koliko mi je bilo dosadno.
I jako sam ljuta što su mi uskratili Bonda u preostalih sat i po kompletnog filma. durica  To mi je najveća zamerka, sve drugo bih istrpela.
A, Elena mi je toliko glup i bled ženski lik, ma uopšte je sama priča toliko izlizana i isponavljana da nemam o čemu ni da pišem a da se ne iznerviram.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 9:18 am

U pravu si.Sve sto si napisala je potpuno tacno.
I mislim da je vecina gledala film zbog Stanislava,a film kao film i nije neko remek delo.Zao mi je njega na kraju.
Ja gori zenski lik od Elene nisam videla u poslednje vreme.

U svakom slucaju,hvala ti sto si pogledala film i izdvojila vreme za njega jer da nije tebe ne bih nista shvatila. <3 kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 9:47 am

Dobro jutro.

Sparks, je li tebi danas zadnji dan nastave prije odmora? Spremaš li se?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 9:55 am

Vise se spremam psihicki.Poslednji put kad smo bili nastao je haos.
Kaznili me sa trojkom iz vladanja.Sad ne smem da dozvolim da me isprovociraju.
A sve ostale stvari su spremne.Jedva cekam da se malo odmorim od skole. kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 9:59 am

Kako vas to kažnjavaju iz vladanja? Gdje upisuju? Ili je to ono na završnoj svjedodžbi?

Onda samo mirno. Ne slušaj provokacije. ;) pozitivac
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:02 am

Da, upisuju u svedocanstvo na kraju.

Sparks, gde sve idete? Koji gradovi?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:05 am

Idemo u Firencu,Rim,Bolonju i Veneciju.

A,najgore od svega je sto je pola odeljenja bilo kaznjeno.I oni to upisali u svedocanstvo.Upropastili su nas.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:09 am

A to ima i kod nas. Na kraju godine se upisuje, ali meni to nikad ništa nije značilo.

Napravili ste gadno sranje onda kad ste svi dobili lošu ocjenu.
Zato se sad lijepo provedi. Ja sam za ekskurziju išla u Prag. Ah... :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:12 am

Sramota me i kad pomislim kako sam se tad ponasala. facepalm

Prag je prelep grad. cvetic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:14 am

Je, stvarno je prelijep. Ali kad ideš na ekskurziju i ne zapamtiš puno od njega, ali je lijep grad.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:16 am

Pa,kad je vise od 25 ljudi na ekskurziji i ne moze puno da se zapamti. :P
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:18 am

Mi smo išli samo naš razred i nisu išli svi. Tako da nas je išlo manje od 25.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:19 am

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:23 am

Ja sam brojala juce sve koji idu i sa profesorima nas je pedesetoro. facepalm
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:26 am

Ma bas te briga sta pisu u svedocanstvo za vladanje, to ionako niko ne gleda kad se upisujes na faks.

Mi smo bili u Atini na ekskurziji. Posto sam Atinu videla pre toga, a ionako je ne volim, samo sam se provodila.

Nemaju vise sta da pisu pa pisu nebitne stvari. Uplatio je zivotno osiguranje pre nego sto je krenuo u USA. Bio je prvo sa menadzerom u NY, posle je sam otisao u LA.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:27 am

Nas je islo oko 400 na ekskurziju.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:33 am

Samo u osnovnoj je bio trocifren broj ljudi na ekskurziji.Sad ne znam kako bih izdrzala da ide toliko njih.
Ma,meni ionako ocena iz vladanja nikad nije bila dobra. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:35 am

To sam shvatila. Kao i uplatio je osiguranje na tri mjeseca, ako sam shvatila. A valjda misli doći do početka prikazivanja filma u Istanbul. Išao je negdje početkom 9. mjeseca.
Čitala sam i jutros neki članak gdje ga spominju vezanog za Kerema i Serenay.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:37 am

Sparks, bez obzira na broj ljudi, važno je koliko su ti ti ljudi dragi. I da ih je desetero i sto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:40 am

Ni meni, celu srednju sam imala trojku.

Kod nas je bilo 12 odeljenja.

Ne, tri meseca ostaje u USA, a na kokiko je uplati ne znam. Uglavnom, osigurao se izmedju ostalog od cunamija, poplava, zemljotresa i ostalih prirodnih katastrofa.

A i to je vest dokonih ljudi. Idu u istu teretanu, pa je Serenay otisla da se ne bi srela sa njim. Tako nesto, nisambas pazljivo citala kad sam videla koja je glupost. Ne znam samo kako da se sretnu kad covek nije u Turskoj.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:45 am

A kad ce biti premijera filma?

Lepo si to rekla Poncha.Iz odeljenja njih petoro volim.Ostali su onako.Nervira ih sto sam im rekla da mi ne ulaze u sobu sa cigaretom jer mi smeta duvanski dim.
Budale.

Kod mene nema mnogo odeljenja,neka su se i ugasila na pocetku.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:54 am

Premijera je 13. novembra.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 EmptyFri Oct 16, 2015 10:57 am

Tako mi kaži, ja vidjela tri mjeseca, osiguranje. Zato sam i pitala tebe što je to. stidljivko

Znam da novinari svašta pišu samo da pišu, ali ja se trznem svaki put kad se spomene on. facepalm Sad i ova tri mjesca da će biti tamo, odmah računam kad je išao i kad će se vratiti. Moglo bi bito ovako - deveti, deseti i vraća se pred premijeru. Valjda...
Da, ta vijest za teretanu. Glupost.

Sparks, premijera filma je 13.11., petak. Cagino sve počinje petkom.

Kod nas je bilo 4 razreda, ali kako se nismo dogovorili gdje ćemo mi smo svatko na svoju stranu. Kako kome drago i kad mu drago.
Ja kao nepušač ne volim kad se u sobi puši, ali to je ekskurzija. Ja te razumijem, ali eto, shvaćam čak i ove druge. Tebi škodi dim?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 21 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: