Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 12:59 pm

Aj otvoriću ja i staviti svoj prvi gif koji sam već napravila s posla. facepalm
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 1:01 pm

Može. bravo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 1:01 pm

Sara odmah krenula u akciju.

Ja sam na telefonu pa se ne snalazim bas najbolje.Pravicu gifove samo preko laptopa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 1:15 pm

Evo malo... Ne znam koje ću scene odabrati.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Skr0r

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Skrf0

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Skrlw

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Skrqp Kako mu je neugodno. :cereeeeek:
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Skru6

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Skryg Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Sks1f
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Sks4k
Uzela sam taj video da vježbam, a bili su mi tu tako slatki.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 1:17 pm

Saro, samo ti otvori temu. bravo
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 1:28 pm

Otvorila sam, canim, imas tri poklona tamo.
Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 4:24 pm

Samo sam ja ovde neznalica sto se tice pravljenja gifova lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 5:11 pm

Merder, zašto sam ja shvatila da ti znaš praviti gifove?

Adminko, vratit će se Sparks iz škole, a nema prepričanog filma.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 5:21 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 5:53 pm

10 meseci zatvora, odnosno 5 godina uslovno.
Ne znam sto se za Cagu i ostale ne pise, oni su uhapseni nekoliko meseci pre ovih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 5:56 pm

O Cagi ni riječi. Mislim da nije ni bilo nakon onog kad je trebalo biti suđenje pa odgođeno. Nitko više nije spominjao. Barem ja nisam ništa pročitala nigdje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 6:02 pm

Nije nigde ništa pisalo, nema šanse da bi mi to promaklo pored silnih njegovih uhoda koje pratim na tw.
Svakako će i on dobiti oslobađajuću presudu za trgovinu narkoticima i uslovnu za korišćenje kao i ovi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 6:06 pm

Zato i kažem. Rijetko što će tebi i meni promaknuti o njemu. Ako i promakne jednoj, vjerojatno bi druga vidjela, pročitala...

Ali kako sam ja bila tužna zbog njega tada i pratila ta suđenja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 6:15 pm

Ja sam znala da je to sve Selinino maslo i pretpostavljala sam da neće dobiti neku težu kaznu. Ali sam bila u šoku kada sam videla da su ga uhapsili.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 6:34 pm

Dobro, ti si njega i tada znala. Ja sam tek kasnije, kad se već spremao za MC. Ali znam da sam teško podnosila ta njegova suđenja. Baš mi je teško padalo. Danima sam prije znala kad je suđenje, palila Twitter, Facebook, razne novine i portale i čekala neke vijesti. Iz minute u minutu. Onaj prvi dan koliko je dugo trajalo, pa čekaj pred uređajima. Čitala i ubacivala u GT da bolje shvatim, čekala slike. Znala sam što je nosio na sebi. Onda još i uvečer gledala neku emisiju, kasne vijesti gdje je bilo nešto. Čekala sam da bi ga spomenulo pred kraj. Vjerojatno sam i tebe tlačila da mi prevodiš.

Ali unatoč svemu bila sam sretna što on to dobro podnosi, nekako mi je djelovao dobro... Mislim da je sve on tada odradio kako je trebao.

A mili moj. Ne znam kad me je netko uspio dotaknuti kao on.

Selin bolje da ni ne spominjem više. Baš mi je išla na živce tada.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 6:41 pm

Ja sam tada već uveliko bila njegov fan. Sećam se da nešto kasno došla kući tada i nisam mogla da spavam i taman kad sam htela najzad da legnem, negde oko 9, 10 ujutru facepalm videla sam tu vest i na kraju nisam ni spavala prateći šta se dešava. A kad sam se oporavila od šoka, onda sam shvatila da je ćak i tada dok ga je policija vodila onako umornog i izmrcvarenog bio seksi do bola.

Sad odoh da napravim jedan gif show.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 6:53 pm

A baš. Ja da sam tada to pratila, ne znam što bih od sebe. I ovako me neke tuga obuzela kad se sjetim. facepalm

Slažem se. Bio je baš super kad su ga odvodili. Među najboljim izdanjima.

Pravi ti gifove. Ja sam ionako danas cagonostalgična. Nema mi ga ni za čut ni za vidjeti.
Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 7:19 pm

Ma jok , pokusavala sam preko ps ali nikako nisam brzinu uspela da namestim.I onda kradem od drugih lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 7:21 pm

A, ne znamo ni mi brzinu. Ja samo ukucam link, sekunde (minute) što želim izrezati i eto.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 7:24 pm

Poncha, probala sam ja da je naučim, ali neće. lol!
E, kad smo kod gifova, jel' ti čuvaš one B&B gifove što sam za tebe pravila? kezz

Ne vredi, ništa nisam uspela da odgledam.
Treba još nešto da završim, pa ću onda da se bacim. Uglavnom, obećavam da će sutra biti prepričan.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 7:26 pm

Ja spremam gifove vaše.

Ma te gifove nije problem pravit, malo se igraš.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 7:34 pm

Da vidimo kakve nam poslastice Poncha priprema.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 7:35 pm

A, ma kakvi. Ja samo spremim što vi postavljate.

Ali, mogla bih neke napraviti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 7:36 pm

Aha, nismo se razumele, ja sam mislila da pripremaš gifove. Odoh onda ja da se još malo poigram.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 EmptyThu Oct 15, 2015 7:39 pm

Ajde, igraj se. Ja sam se danas igrala i sad kad sam vidjela da znam kako ću ja to, stala.

Koliko sam danas gifova Burka dobila...
Kako ja volim igranje na karte. Nedostaje mi to. tuzni
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: