Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 10:12 am

Spremam se polako. cvetic
Skloni to Sari. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 10:14 am

I meni je glumac super, nemam pojma ništa o njemu, nisam istraživala još. Odlično glumi i super mi je kao lik trenutno. A Omer i Arda su mi super.
Asli je odličan lik. Oni su mi odlični.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 10:53 am

kisic

Ajme Poncha, jel ti mene planiraš da ubiješ od ranog jutra. Ta žena mi je noćna mora još od Kuzeya kad god neki glumac koga volim ima novi projekat ja strahujem da mu ona ne bude partnerka. Ona i Caga u kombinaciji jao jao jao

Ne verujem da bi ti se BBO svidela, ta serija po meni može da se gleda samo ako baš voliš jednog od Engina.

Meni je Saygin Soysal presimpatičan još od Asi, tamo je isto imao ulogu totalnog ludaka, ali u pozitivnom smislu, nije bio ovakav psihopata kao u KPA. I super je glumac. Najbolji glumci u KPA su mi Engin, Burak, Erkan Can i Saygin. Metin je zanimljiv lik, možda i najsloženiji u seriji. S jedne strane manijak i ubica, a s druge strane ima nešto u sebi što gledaocima ne da da ga mrze. Mislim, bar ja nikako nisam mogla da ga mrzim, čak sam volela njegov i Omerov odnos. Šteta što Nilufer nije bolje napisana u tom slučaju bih možda navijala za njih dvoje, ovako nisam mogla da smislim nju i njeno cmizdrenje u svakoj sceni. Moji omiljeni likovi u KPA su Omer, Elif, Arda i Asli.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 11:01 am

Ja sam znala da će ovako reagovati, zato sam ti i rekla Poncha da brišeš fotku. smeh smeh smeh

Lepo si opisala Metina, verovatno je meni Nilufer i bila problem, jer ni ja nikako nisam mogla da navijam za njih dvoje. I možda ću sad da zvučim blesavo, ali za Metinov lik mi je prikladniji neki morbidniji kraj od onakvog kakav su on i Nilufer dobili.
Isti omiljeni likovi kao moji. pice
Samo da vam kažem, ja sutra ujutru krećem na put, a vraćam se u nedelju uveče, nemojte previše da se opuštate dok me nema. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 11:09 am

Njihov kraj je meni potpuno neizvestan i ne racunam ga u srecan. Mada je mogao da bude kreativniji, jer sam lik to zahteva.

Merak etme, canim, bicemo dobre. Sutra bi trebale sa pocnu da stizu slike sa snimanja Delibala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 11:10 am

Pa, da, sam lik zahteva kreativniji kraj.
E, blago meni, koji sam baksuz da baš sutra stignu. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 11:13 am

Saro, nisam te mislila nervirati nego sam vidjela ovo gdje su označeni. Znam da je ne voliš. Meni se čini da je ona Ecina miljenica.

Znam, zato nisam ni gledala. Mada mi je jedan Engin simpatičan zbog filma, a drugi mi je odličan glumac, jedan od najboljih.

Eto, mislim da je stvar upravo ovog što si rekla. Lik je dobro pisan, bar za sada, a glumac je toliko uvjerljiv da mi je nekako odličan. Nisam ni znala kako se glumac zove dok nisi napisala, nisam ga istraživala.
Meni je super njegov i Omerov odnos. Metin mi je bio odličan kad je promijenio stil odijevanja, kožna jakna, naušnica. kezz I baš se uživi u sve. Možda mi je zbog toga dobar lik.

U svakom slučaju ova četvorka jest najbolja glumački.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 11:17 am

Koliko sam ja shvatila, kad saberemo sve serije koje je pisala, Ece ima tri mezimice, a to su - Berenka, Serenay i ova Oyku. Neka me neka od vas dve ispravi, ako grešim. kezz

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 11:19 am

Slažem se.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 11:43 am

Ecin neprikosnoveni mezumac je Kivo. Istina je das u joj Serenay i Beren mezimice, a za Oyku ne znam, znam da ima nekog ujaka koji je gura i očigledno uvek uspe da je progura kod Kerema Cataya. KG je imao rejting takav kakav je imao zbog nje, KPA je pao rejting kada se ona pojavila, tako da ne znam kako drugačije da mu se objasni da je ljudi uglavnom ne vole.

Nije ni meni EAD nesimpatičan, nego ga uvek glumci sa kojima igra zasene harizmom, meni je on pored Cage bio totalno neprimetan. To ja tako gledam, ali Hollyss je recimo i AK i BBO gledala samo zbog njega, a Cagu je primetila tek u AFK.

Saygin u svoje likove uvek unese dozu humora i zato ga ljudi vole. Meni je u drugoj sezoni Asi on bio zanimljiviji od Asi i Demira koji su bili poprilučno mračni, pogotovo Demir. Mislim da bi posle Metina mogao da igra i glavnu ulogu u nekoj komediji.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 11:46 am

Kivo nije samo Ecin mezimac. leptirici
Ta Hollyss i ja bi se lepo slagale. lol! Šalim se, ja sam AK zbog Cage gledala, ali me EAD osvojio u Sonu i onda sam zbog njega gledala BBO i par filmova. stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 11:49 am

Od svih glumaca koji su bili na Ecinoj proslavi rođendana, bila je i Oyku s ekipom MC-a.

Ja sam tek na 20 i nekoj epizodi KPA.

A, to, pa i meni EAD-a zasjene drugi glumci, konkretno Caga, mada mi je simpatičan bio i lik njegov u filmu. O njemu znam ono malo što sam ga gledala kod Beyaza.

Назад на врх Go down
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 11:57 am

Bas ste se raspisale.Lepo. kisic

Ja muku mucim sa ovim prokletim laptopom,ustvari sam ja kriva i dodje mi da se ubijem. facepalm

Ja cu posle Ezela gledati Kara para ask.Bas me zanima kakva je serija. <3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 11:57 am

Slagale bi se, Hollyss je super.

Da, jeste, bila je na rodjendanu, to sam zaboravila.

Ni ja ne znam nista o njemu, samo to sto sam videla kod Beyaza i ono sto procitam usput na tw. a tice se uglavnom njegovog ljubavnog zivota. Mada se kod mene nikad ne zna, ako me osvoji nekom ulogom mozda pocnem i da ga lajkam. Evo recimo EA, osim sto sam ga uvek smatrala odlicnim glumcem, uopste mi nije privlacio paznju, a posle KPA sam postala njegov fan.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 12:00 pm

Sparks, ti slobodno piši utiske o Ezelu, pročitaću ja sve sa zadovoljstvom kad se vratim. kisic  A, tu su i ostale devojke.

Saro, zato ja čekam Son. kezz A, ako te ni tu ne privuče, onda ću odustati, obećavam. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 12:03 pm

Ko zna da li ce mi laptop biti tu narednih dana,moracu da zapisujem da ne bih zaboravila sta zelim da kazem.facepalm
Danas sam odgledala 58.epizodu,preplakala sam je. placljivko
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 12:05 pm

Da, Sparks pisi slobodno o Ezelu, ja njih uvek mogu da konentarisem, kao i KPA kad budes pocela da gledas.

Aj videcemo jos Son i mislim da se tu zavrsavaju sve njegove serije koje bi mi mozda privukle paznju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 12:05 pm

Što, pokvario se? Pa, jel' nemaš komp?
Znači, videla si ono umorio sam se od pokušaja da te ne volim? <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 12:06 pm

Allah, Allah, ova zna napamet sta je ko rekao u kojoj epizodi. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 12:08 pm

Smejem se naglas. smeh
Pa, naravno da znam, znam neke citate napamet i na turskom. lol!
Šta si ti mislila da ja radim iz šest repriziranja? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 12:08 pm

Koliko je puta pogledala. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 12:09 pm

Imam napad smeha od vas dve, vi ste krive što me ljudi sad gledaju kao da nisam normalna. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 12:10 pm

Ma,nije se pokvario nego sam ja glupa curka i eto mi sad.Besna sam na sebe,nisam smela da pritisnem apply i sad ne znam kako da uklonim tu glupost.Imam kompjuter ali on pripada mom bratu i ne bih da ulazim u raspravu oko toga. ljutko

Jesam,videla sam tu scenu.

Saro i Poncha,vas dve ste carice.Popravile ste mi dan. bravo
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 12:10 pm

Reci ti njima da o Ezelu pišeš.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 EmptyMon Jul 27, 2015 12:11 pm

I meni su. kezz smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: