Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Nov 07, 2019 7:16 pm

smeh Pa rekla sam ti ja davno, canim, da ona glumi u toj seriji. Što ja znam, meni liči na sebe.
Mislim da ti izbjegavaš gledati njene fotke, zato ti se lice nije memoriralo.


Jesi li vidjela da su neke fanice skužile da Engin nije više Ozturku menadžer? I misle da je Farah sad kod njega.


Što se tiče FiS, mene serija nije privukla uopće.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Nov 07, 2019 11:04 pm

Toliko sam zainteresovana za nju da sam joj zaboravila i lice i to da si mi rekla da ce glumiti u toh seriji. Odjednom mi se ukaza pa sam se mislila da li je ona, rekoh najbolje da pitam tebe. Ali onda sam ponovo pogledala sliku i shvatila da ipak jeste ona. Moram da je pohvalim i da joj se zahvalim, zaista lepo od nje sto je izabrala seriju koju nisam imala nameru da gledam. Samo tako neka nastavi.

Jel? Nisam znala da nije. Pa dobro, Ozturku je ionako svejedno ko mu je menadzer, rezultat se svakako nece znacajno promeniti. Znam da sam ofvratna, ali to je realnost.
A ako je Farah kod njega, nadam se da ce prvo sto ce da uradi da joj zabrani da glumi u istorijskim serijama. Unisti zena sebi karijeru zbog ljubavi prema tim serijama.

Ni mene, ali eto dacu im sansu jednu epizodu.
Odredjen je datum i dan, petak, ako ta serija uspe, SG moze da se oprosti. Ionako im je rejting zabrinjavajuci za Star. Show ili Kanal D bi ih mozda duze tolerisali sa cetvorkom u svim grupama, ali Star se nece zadovoljiti time.

A jesi ti bacila pogled na SG?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyFri Nov 08, 2019 2:02 am

Ok mi je druga epizoda. Moze se reci da me je serija zainteresovala. Mislim da ce Ipek i Sinan biti super par, vec tu polako pocinju da sevaju varnice. Samo da nam ne prekinu seriju pre nego sto se upare. I svidja mi se Seckinova uloga, vuce malo na Korkuta, a takve uloge su njegov teren.

Ako se ne varam ovo je prvi put sa gledam Meliha posle AFK. Opet glumi govno od coveka.

I da, ova Sevda je sasvim ok, ja sam ocekivala da je losa glumica, ali solidna je.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyFri Nov 08, 2019 2:16 am

Aaa bak sta mi je izaslo u predlozima ispod SG.

https://youtu.be/WyOSixsLkFE

Najjaca scena. Ah, jesu bili dva manijaka. :cereeeeek:

Ali Dilsiz. smeh Jedini treci lik u sceni para koji ne da nije smetao, nego je upotpunio scenu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyFri Nov 08, 2019 10:54 pm

Aaaaaaaa izašao je novi intervju u kom priča o parama, umetnosti i scenama seksa. oho-ho

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySat Nov 09, 2019 12:36 am

Koliko vidim tebe interesuje samo ovo trece. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySat Nov 09, 2019 7:02 am

A ti ipak čitaš objave vezane za Pavela. wow :cereeeeek: lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySat Nov 09, 2019 7:19 am

Poncha ::
Smijem li znati što je bilo na tetovaži ili je to tajna?

Ne umem da objasnim, slovo A (koje je, jel'te i moj i Agatin inicijal, pa sam ga pitala da nije to ipak njoj posvećeno, ali me je ubeđivao da je meni :cereeeeek: lol! ) ali čudnog fonta sa nekim motivom i malim, jedva primetnim srcetom.
Nisam ja k'o ti, ja ću tebi da kažem. lol!

Poncha ::
I ja sam se zamislila. Bravo! Bio je ljubomoran na Božinog oca.

Kakav sam genije. trepko

Poncha ::
Ej,  topić . Znači  naklon . A Mijo koji objašnjava  smeh. Ako nekog zanima, nastava seksualnog odgoja kod Mije.  lol!

A kad se naručivao kod doktora u svezi, glede...  smeh

Ta mi je scena hit, a i sve posle njihove koje slede ili kod doktora ili dok se dogovaraju. smeh naklon smeh bravo smeh Kako je Andrija zbrisao, a kako se Mijo uvredio i rastužio. smeh Ali Luka koji sve vreme zajebava Nediljka u zdrav mozak. smeh smeh smeh

Međutim, najveći hit mi je bio Mijin san u kom im Gordana diriguje u horu, umrla sam tu. smeh smeh smeh smeh smeh
Odlične su sve ove epizode i sve scene.

Poncha ::
Ja sam mislila da se zeznula Anđa dok doktor nije potvrdio. Sad mislim da je stvarno trudna i stvarno joj želim curicu.

Pazi sad kad se ispostavi da ipak nije trudna, a Nediljko se džabe kastrirao. lol!

Poncha ::
Ma neka bude nova.  lol!

smeh
Btw, pogledaj mu nove storije, tu se svima (ali bukvalno svima) zahvaljuje na čestitkama. Kako je prelep, ovo ću za novi avatar. :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3
https://www.instagram.com/stories/bugevuge/

Poncha ::
Drago mi je da ti se sviDŽaju, ali meni ipak fali tetovaža.  smeh

A dobro, fali stvarno. Ali nekad mi se čini i da je dobro što nije uvek u svakoj ulozi, onda je više lična, njegova. :cereeeeek:

Poncha ::
Ma znaš da ima ovih koji mi se svide naglo pa tako naglo i prestanu. E pa zasad imam jednog Turčina koji me je osvojio neočekivano.

Aham, pa tako reci. 'Oćeš da me upoznaješ sa njim odmah, ili ćeš ipak da sačekaš neko vreme da prođe, dok ne vidiš jel' nešto prolazno, ili ozbiljnije?

Poncha ::
Pa zato sam i rekla. Kao da ne znam da ti je Stankovo top.

Evo gledam VMLj i kontam kako nikad ono telo neću prežaliti. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySat Nov 09, 2019 3:46 pm

Sara Ulusoy ::
Toliko sam zainteresovana za nju da sam joj zaboravila i lice i to da si mi rekla da ce glumiti u toh seriji. Odjednom mi se ukaza pa sam se mislila da li je ona, rekoh najbolje da pitam tebe. Ali onda sam ponovo pogledala sliku i shvatila da ipak jeste ona. Moram da je pohvalim i da joj se zahvalim, zaista lepo od nje sto je izabrala seriju koju nisam imala nameru da gledam. Samo tako neka nastavi.

Da, zapravo je dobra stvar što glumi u seriji koju nemaš/nemamo namjere gledati.

Sara Ulusoy ::

Jel? Nisam znala da nije. Pa dobro, Ozturku je ionako svejedno ko mu je menadzer, rezultat se svakako nece znacajno promeniti. Znam da sam ofvratna, ali to je realnost.
A ako je Farah kod njega, nadam se da ce prvo sto ce da uradi da joj zabrani da glumi u istorijskim serijama. Unisti zena sebi karijeru zbog ljubavi prema tim serijama.

Nije više na Enginovoj službenoj stranici u popisu glumaca, a ni službeni instagram profil Enginove agencije ga ne prati. Mislim da to definitivno znači da nije više njihov.
Ne znam, ali mislim da je razlaz nekako uslijedio nakon onog da je Ozturk postao predsjednik ili što već nekog kluba. Uglavnom, stvari o njemu ne pratim, ali bio je po novinama, to je još i Engo objavljivao. Ne znam povlači li se ovaj iz glume ili što. Ali očito mu je menadžer od sad netko drugi.

Ne znam je li Farah kod njega. Ova Enginova zaposlenica je prati, isto kao i Engin. Pa je moguće, a moguće jest i da su se samo sreli na festivalu u Izmiru gdje je Farah, ako se ne varam, bila član žiria, a Engin išao s Umutom na to.

Sara Ulusoy ::

Ni mene, ali eto dacu im sansu jednu epizodu.
Odredjen je datum i dan, petak, ako ta serija uspe, SG moze da se oprosti. Ionako im je rejting zabrinjavajuci za Star. Show ili Kanal D bi ih mozda duze tolerisali sa cetvorkom u svim grupama, ali Star se nece zadovoljiti time.

Stvarno ni najmanje me nije taknulo. Nisam sigurna da ću gledati.

Sara Ulusoy ::

A jesi ti bacila pogled na SG?

Ne gledam. Vidjela sam samo neke isječke pa mi nije potpuno nepoznato ovo o čemu govoriš.

Ne gledam ništa osim dijelove ZI i Hercai. Čak sam i AA, koja mi se sviđa, nekako stala s gledanjem kad sam vidjela kako priča ide. Planirala sam nastaviti ako ne zapetljaju u sapunicu jer mi je početna priča bila odlična.

Sara Ulusoy ::
Ok mi je druga epizoda. Moze se reci da me je serija zainteresovala. Mislim da ce Ipek i Sinan biti super par, vec tu polako pocinju da sevaju varnice. Samo da nam ne prekinu seriju pre nego sto se upare. I svidja mi se Seckinova uloga, vuce malo na Korkuta, a takve uloge su njegov teren.

Ako se ne varam ovo je prvi put sa gledam Meliha posle AFK. Opet glumi govno od coveka.

I da, ova Sevda je sasvim ok, ja sam ocekivala da je losa glumica, ali solidna je.

Pa zapravo. U kojoj god sam je seriji gledala mi je bila dobra i dobro se držala s partnerom. Jedna od rijetkih glumica da mi sa svakim s kim je igrala išla jednako dobro. ne znam  U Karagulu (tu je glumila s ovom koja joj glumi sad majku) s Mertom odlična, u HBT mi je bila odlična s Anilom (s tim da je njega pojela kad je gluma u pitanju), mada je bila dobra i s drugim likovima, gledala sam je nešto sitno (isječke) i u nekoj komediji s dosta starijim glumcem pa ni tu nije loša bila, a vjerojatno je i s onim Tunom (što glumi u Mucize doktoru) bila dobra. Štoviše, mislim da se privatno nekako s njim najbolje slagala. Ne glumi loše, a pogledom zna stvoriti tu neku vrst kemije tako da ne sumnjam da je i sa Seckinom takva, odnosno da će biti dobra.

Nadam se da ti neće prekinuti seriju ako ti se sviđa. A i zbog Seckina da ne bude neuspješan projekt. Negdje sam bila vidjela nešto posprdno - čim Seckin glumi znači da će biti ukinuto.

Sara Ulusoy ::
Aaa bak sta mi je izaslo u predlozima ispod SG.

https://youtu.be/WyOSixsLkFE

Najjaca scena. Ah, jesu bili dva manijaka. :cereeeeek:

Ali Dilsiz. smeh Jedini treci lik u sceni para koji ne da nije smetao, nego je upotpunio scenu.

Kad sam pročitala nisam se mogla sjetiti o kojoj seriji pišeš dok nisam kliknula na link. Dilsiz je jedan od jačih likova u toj seriji. I da, definitivno, jedina treća osoba koja nije višak u sceni para. naklon On još i pridonese sceni.




Što se tiče Caginog filma, aj mi ti daj svoj prijevod imena filma. Molim te. Dosta mi je ovih slobodnih jučerašnjih prijevoda. I preko mi ih je glave.

Još moram reći, pukla bih iako sam mislila premučati, točno se dogodilo ono što sam mislila. Abdo pisao jedno, a onda jučer drugo. Iz tog razloga sam ja bila nepovjerljiva onaj dan i zanimalo me je li to njegovo nagađanje ili provjerena informacija.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Saka-ku%C5%9Fu
Fanovi su se redom jučer raspisali o ovoj ptici, o simboličnom značenju i čemu sve ne. Čitala sam na pola oka.
Što se tiče ove ptice, poslat ću ti sliku u poruci (pa pogledaj poruke) sa snimanja onog zimus da vidiš i kažeš mi je li ta ptica ista? Rekoh ti da su mi neke stvari iste (baš kao ta ptica), a sad svi spominju njih. Mislim, čim sam jučer vidjela sam uočila sličnost, ali ne mogu biti sigurna pa da provjerim s tobom.
Tolgu Aydina sam guglala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySat Nov 09, 2019 4:09 pm

Mrs BugeVuge ::
Ne umem da objasnim, slovo A (koje je, jel'te i moj i Agatin inicijal, pa sam ga pitala da nije to ipak njoj posvećeno, ali me je ubeđivao da je meni :cereeeeek: lol! ) ali čudnog fonta sa nekim motivom i malim, jedva primetnim srcetom.

Možda napisano nekim krasopisom. :cereeeeek: Ali ja kumu vjerujem, on ne laže. lol!

Mrs BugeVuge ::
Nisam ja k'o ti, ja ću tebi da kažem. lol!

Ayip, yani, ayip. Ti o meni previše znaš ionako da me na ovo prozivaš.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Kakav sam genije. trepko

Pa i jesi. Meni je ostalo da mi je zbog nečega čudno Andrijino ponašanje, ali tek kad si ti napisala sam mozgala kad je on to bio ljubomoran.

Mrs BugeVuge ::
Ta mi je scena hit, a i sve posle njihove koje slede ili kod doktora ili dok se dogovaraju. smeh naklon smeh bravo smeh Kako je Andrija zbrisao, a kako se Mijo uvredio i rastužio. smeh Ali Luka koji sve vreme zajebava Nediljka u zdrav mozak. smeh smeh smeh

Međutim, najveći hit mi je bio Mijin san u kom im Gordana diriguje u horu, umrla sam tu. smeh smeh smeh smeh smeh
Odlične su sve ove epizode i sve scene.

Mene nekad zadive kojih se sve sjete stvari za uključiti u seriju.  naklon Bome, trebam priznati da sam se dobro nasmijala ovim zadnjim epizodama.
I glumci i scene su urnebes.  smeh  naklon

Mrs BugeVuge ::
Pazi sad kad se ispostavi da ipak nije trudna, a Nediljko se džabe kastrirao. lol!

Pa i nije džaba kad mu još dobro plivaju. Nego, je li ti to znaš kakav spojler pa zato pišeš da nije trudna? Meni nekako sve upućuje na to da jest.

Mrs BugeVuge ::
Btw, pogledaj mu nove storije, tu se svima (ali bukvalno svima) zahvaljuje na čestitkama. Kako je prelep, ovo ću za novi avatar. :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3
https://www.instagram.com/stories/bugevuge/

Je li i meni?  wow  :cereeeeek:  lol!

Je li ti žao što mu nisi čestitala negdje gdje može vidjeti?  lol!

Je li se i on ovo voli igrati efektima?

Mrs BugeVuge ::
A dobro, fali stvarno. Ali nekad mi se čini i da je dobro što nije uvek u svakoj ulozi, onda je više lična, njegova. :cereeeeek:

Definitivno je dobro da je nema uvijek, ne pristaje svakom likom.

Mrs BugeVuge ::
Aham, pa tako reci. 'Oćeš da me upoznaješ sa njim odmah, ili ćeš ipak da sačekaš neko vreme da prođe, dok ne vidiš jel' nešto prolazno, ili ozbiljnije?

Nije me prošlo, ali ni nije kao prvih dana da me drži. Mada, i dalje mi je jako drag i simpatičan. :cereeeeek:

A što se tiče toga, mislim da ga ipak poznaješ. Prilično sam sigurna i nekako da tri dana gađaš sumnjam da bi pogodila o kome se radi.

Mrs BugeVuge ::
Evo gledam VMLj i kontam kako nikad ono telo neću prežaliti. suze

Pa ni ne moraš.

Bu arada, kad je ovo ?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySat Nov 09, 2019 4:28 pm

Mrs BugeVuge ::
Aaaaaaaa izašao je novi intervju u kom priča o parama, umetnosti i scenama seksa.

Zaboravila sam ovo komentirati. I što kaže? Nisi se pohvalila.

Što kaže? Radi li zbog para ili umjetnosti? lol! I kako se seks uklapa u to?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Nov 10, 2019 12:29 pm

Saro, što kažeš na ovo?
http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/cagatay-ulusoyun-gozu-tiyatroda-41370547

Mislim da je krajnje vrijeme za otići u Tursku onda ako/kad bude igrao tamo. lol! Iako, mislim da za njega, koji se inače ne osjeća baš najugodnije na javnim nastupima i intevjuima, trebati poduka i za taj dio. Ali slažem se s ovim da drugačiji vidi glume treba za teatar i ekran.naklon Bilo ovo istina ili ne, ovaj dio mi se jako sviđa.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Nov 10, 2019 5:11 pm

Poncha ::
Možda napisano nekim krasopisom. :cereeeeek: Ali ja kumu vjerujem, on ne laže. lol!

Da, tako nešto, mnogo je bila lepa. :cereeeeek: Prvo mi je slikao i poslao na waa, a onda kad smo se videli mi je uživo pokazao i rekao da je meni posvećena. lol!  sramezljivko

Poncha ::
Ayip, yani, ayip. Ti o meni previše znaš ionako da me na ovo prozivaš.  lol!

Ju ju ju, kakvo nepoverenje. lol!

Poncha ::

Mene nekad zadive kojih se sve sjete stvari za uključiti u seriju.  naklon Bome, trebam priznati da sam se dobro nasmijala ovim zadnjim epizodama.
I glumci i scene su urnebes.  smeh  naklon

Potpisujem, čak nikad nisu bili bolji ovako uzastopno. naklon
Skroz sam zaboravila da prokomentarišem Marka i Željku. lol!  :cereeeeek: Mada, nisu im iskoristili potencijal do kraja, videli smo ih tako kratko, dok su nas smarali sa Petrom i glumcem. rolleyes
Ivanu više ne volim, navija za glumca. lol! A i mnogo je postala nadrkana, menja nekadašnju Almu u odnosu sa Krešom, sve joj smeta.

Poncha ::
Pa i nije džaba kad mu još dobro plivaju. Nego, je li ti to znaš kakav spojler pa zato pišeš da nije trudna? Meni nekako sve upućuje na to da jest.

Stvarno nisam čitala nikakve spojlere, jednostavno iz ne znam ni ja kog razloga mi je teško da poverujem da je zaista trudna.

Poncha ::
Je li i meni?  wow  :cereeeeek:  lol!

Je li ti žao što mu nisi čestitala negdje gdje može vidjeti?  lol!

Je li se i on ovo voli igrati efektima?

Evet canim, i tebi je. :cereeeeek:  lol!  srca

Pa, ovo sam htela da preskočim, al' aj kad već pitaš - rekao je da je tog dana hteo sebi da učini rođendan lepim tako što je isključio telefon, tako da i da jesam i da nisam ne bi video. lol! Dodao je da nije sve uspeo da pročita, ali da se svima jednako zahvaljuje.

Voli nešto u poslednje vreme, kad god nešto kači na stori to je sa ovim efektima.

Poncha ::
Definitivno je dobro da je nema uvijek, ne pristaje svakom likom.

:cereeeeek:

Poncha ::
Nije me prošlo, ali ni nije kao prvih dana da me drži. Mada, i dalje mi je jako drag i simpatičan. :cereeeeek:

A što se tiče toga, mislim da ga ipak poznaješ. Prilično sam sigurna i nekako da tri dana gađaš sumnjam da bi pogodila o kome se radi.

wow  wow  wow
Neko koga ja znam??? Au čoveče, kako sad pogoditi, ja se pola ovih mlađih glumaca ne sećam. Hmmm.... Ok, ajmo sistemom eliminacije. smeh
Aras nije 100%, Tolga verovatno nije, Caga ne može biti s obzirom da je odavno, Bursin teško, Caglar nije 1000% lol! ... Ko je još ostao a da ga ja znam?  mislilac Seckin? Ali onda bi to podelila sa Sarom...
Nemam pojma, ali sad moram da saznam. lol!

Poncha ::
Bu arada, kad je ovo ?

Ma ko to gleda kumov instagram? :cereeeeek:
26-og decembra je premijera. Ove godine. Namerno su tad zakazali, da se poklopi sa dvestogodišnjicom dekabrističkog pokreta.
Mnogo očekujem od ovog filma, ali baš mnogo. A u objavi je naredio svima da idu u bioskope u decembru. lol! pozitivac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Nov 10, 2019 5:36 pm

Poncha ::
Zaboravila sam ovo komentirati. I što kaže? Nisi se pohvalila.

Što kaže? Radi li zbog para ili umjetnosti? lol! I kako se seks uklapa u to?

Intrevju sam pogledala dva puta i opet ću ga pogledati.:cereeeeek: Mnogo mi se dopao. Baš je kratak, sažet, a opet toliko zanimljiv. I toliko toga pametnog je rekao. Čak je i surovo iskren za neke stvari. smeh

Govorio je najviše o UK, to je sad aktuelno i tu su iscrpli svaku moguću temu, sve što ih je zanimalo su ga pitali i dosta simboličnih stvari u seriji je objasnio. Mnogo mi se dopalo kad je rekao kako su se namerno potrudili da sve scene sa narkoticima zgade što više mogu kako bi pokazali šta zapravo znači drogirati se i koje to posledice nosi. naklon
Za novac je rekao što ga ima više, to više muka i problema zadaje. lol!
Pitali su ga da li bi prihvatio ulogu koja je jako izazovna, ali nije dobro plaćena, rekao je kratko i jasno bez razmišljanja - ne. lol! Sada, u ovom trenutku, ne može to sebi da priušti. Pitali su ga koliko je plaćen, rekao je da nije ništa vau specijalno, ali da mu se honorar povećava sa svakom novom sezonom. (Jasno je sve za Mažora 4 lol! )
Samo još da se vratim na UK oko ovoga pa da pređem na najzanimljivije - rekao je da je posao producenta prezahtevan i iscrpljujuć, prihvatio se toga kod UK samo kako bi takav projekat uopšte zaživeo i pojavio se, ali na dalje mu ne pada na pamet time da se bavi, eventualno kod filmova ili kratkih klipova.

Najzanimljivije mi je bilo kad je govorio o tome kako postoje tri pita umetnika/glumaca:
1. Umišljeni umetnici koji zapravo veze ni sa umetnošću niti pozorištom i filmom nemaju, ali misle da su umetnici
2. Tehničari koji su uvek na svom nivou, jednako se trude i dobro/odlično/super odrade svaku ulogu, nemaju iskakanja ni izuzetaka
3. Umetnici koji rade po nadahnuću, oni detaljno i duboko ulaze u lik

I druga najzanimljivija stvar kad su ga pitali kako je snimati čuvene seks scene. Ako hoćeš, to mogu da ti pustim da gledaš uz prevod. lol! Evo sneak peak-a lol! :
Novinar: Zar ne treba nešto da se stvori među vama da bi?..
Pavel: Treba među vama da se stvori da se među nama nešto stvorilo.smeh naklon smeh Među nama ništa ne treba da se stvara.smeh smeh smeh

Mnogo je lepo govorio o samoj magiji filma, oči su mu se zacaklile tada. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Nov 10, 2019 10:36 pm

Mrs BugeVuge ::

Da, tako nešto, mnogo je bila lepa. :cereeeeek: Prvo mi je slikao i poslao na waa, a onda kad smo se videli mi je uživo pokazao i rekao da je meni posvećena. lol! sramezljivko

Ček, a nisi rekla mjesto tetovaže. To me isto zanima. lol! Yani...

Mrs BugeVuge ::
Ju ju ju, kakvo nepoverenje. lol!

Aman aman....

Mrs BugeVuge ::
Skroz sam zaboravila da prokomentarišem Marka i Željku. lol! :cereeeeek: Mada, nisu im iskoristili potencijal do kraja, videli smo ih tako kratko, dok su nas smarali sa Petrom i glumcem. rolleyes

Ajme da. Ali izgleda da je Željkica ovog puta oprezna. smeh

Bu arada, jesi li vidjela najavu za ovaj tjedan?

Mrs BugeVuge ::
Ivanu više ne volim, navija za glumca. lol! A i mnogo je postala nadrkana, menja nekadašnju Almu u odnosu sa Krešom, sve joj smeta.

Baš je naporna otkako se udala.

Mrs BugeVuge ::
Stvarno nisam čitala nikakve spojlere, jednostavno iz ne znam ni ja kog razloga mi je teško da poverujem da je zaista trudna.

Meni nije uopće teško iako me na početku iznenadila cijela ova priča o trudnoći i svemu. Koliko ima slučajeva kad tako bude neplanirana trudnoća u podmaklim godinama.
Vidi, ako nisam krivo popratila (jer ovog glumca znam, ali ne pratim) ovaj mali mu je brat. Prilična razlika u godinama.

Mrs BugeVuge ::
Evet canim, i tebi je. :cereeeeek: lol! srca

Pa, ovo sam htela da preskočim, al' aj kad već pitaš - rekao je da je tog dana hteo sebi da učini rođendan lepim tako što je isključio telefon, tako da i da jesam i da nisam ne bi video. lol! Dodao je da nije sve uspeo da pročita, ali da se svima jednako zahvaljuje.

:cereeeeek:

Ovo je tipično on. smeh Ne trebaš taj dio preskočiti, to je i najbolji dio. smeh

Mrs BugeVuge ::

wow wow wow
Neko koga ja znam??? Au čoveče, kako sad pogoditi, ja se pola ovih mlađih glumaca ne sećam. Hmmm.... Ok, ajmo sistemom eliminacije. smeh
Aras nije 100%, Tolga verovatno nije, Caga ne može biti s obzirom da je odavno, Bursin teško, Caglar nije 1000% lol! ... Ko je još ostao a da ga ja znam? mislilac Seckin? Ali onda bi to podelila sa Sarom...
Nemam pojma, ali sad moram da saznam. lol!

Toliko sam se nasmijala. Ne znam što mi je smješnije. Samo što nisam od smijeha i suzu pustila. kisic Hvala ti!

Mislim da ga znaš. I nikad ne bi ciljala na njega. Em ima dozu umišljenosti, em je stariji (da, dobro čitaš!, ali ne bih nikad rekla da ima toliko godina), em ne glumi najbolje (ali opet u usporedbi s nekim glumcima i dobro)... Hm, da te pustim da ovako mozgaš ili da ti kažem. Vidim da ti ide prilično dobro. smeh naklon

Jedino Seckina uopće nisi trebala staviti u kontekst kad sam baš Sari napisala da ne gledam njegovu seriju.

Ali hvala ti na ovome!

Mrs BugeVuge ::
Ma ko to gleda kumov instagram? :cereeeeek:
26-og decembra je premijera. Ove godine. Namerno su tad zakazali, da se poklopi sa dvestogodišnjicom dekabrističkog pokreta.
Mnogo očekujem od ovog filma, ali baš mnogo. A u objavi je naredio svima da idu u bioskope u decembru. lol! pozitivac

Ja. smeh Poslala si me da gledam story, a ja ostala i pogledala profil.
Iiiiiiii? Ti ćeš se oglušiti o naredbu? Pih. lol!

Mrs BugeVuge ::
ntrevju sam pogledala dva puta i opet ću ga pogledati.:cereeeeek: Mnogo mi se dopao. Baš je kratak, sažet, a opet toliko zanimljiv. I toliko toga pametnog je rekao. Čak je i surovo iskren za neke stvari. smeh

Ne sumnjam da hoćeš.

Pa nije čak ni kratak, trajao je 20 i koju minutu. (Da je meni dobiti jedan ovoliki intervju s Cagom).

Pametnog je. I da, preiskreno je odgovarao.

Što se tiče dijela za UK, svaka čast na tome.

Mrs BugeVuge ::
Za novac je rekao što ga ima više, to više muka i problema zadaje. lol!

Pa zapravo... Dobro formuliran odgovor.

Mrs BugeVuge ::
Pitali su ga da li bi prihvatio ulogu koja je jako izazovna, ali nije dobro plaćena, rekao je kratko i jasno bez razmišljanja - ne. lol! Sada, u ovom trenutku, ne može to sebi da priušti. Pitali su ga koliko je plaćen, rekao je da nije ništa vau specijalno, ali da mu se honorar povećava sa svakom novom sezonom. (Jasno je sve za Mažora 4 lol! )

Baš brutalno iskreno. Čovjek je lovaš i ide za lovom. Trenutno je u takvom nekom raspoloženju. I pusti priču, pusti sve, većim dijelom je Mažora 4. prihvatio iz tog razloga, dobra je lova bila u pitanju siguno. Ok, ja mu ne zamjeram, barem je iskren.

Mrs BugeVuge ::
Najzanimljivije mi je bilo kad je govorio o tome kako postoje tri pita umetnika/glumaca:
1. Umišljeni umetnici koji zapravo veze ni sa umetnošću niti pozorištom i filmom nemaju, ali misle da su umetnici
2. Tehničari koji su uvek na svom nivou, jednako se trude i dobro/odlično/super odrade svaku ulogu, nemaju iskakanja ni izuzetaka
3. Umetnici koji rade po nadahnuću, oni detaljno i duboko ulaze u lik

On je, pretpostavljam, ovo pod 2. Tehničar.

On mi ne može biti umjetnik koji radi po nadahnuću kad ne bi prihvatio ulogu koja nije dobro plaćena. ne znam

Mrs BugeVuge ::
I druga najzanimljivija stvar kad su ga pitali kako je snimati čuvene seks scene. Ako hoćeš, to mogu da ti pustim da gledaš uz prevod. lol! Evo sneak peak-a lol!

Kakvi sad sneak peak? smeh Pih...

Mrs BugeVuge ::
Novinar: Zar ne treba nešto da se stvori među vama da bi?..
Pavel: Treba među vama da se stvori da se među nama nešto stvorilo.smeh naklon smeh Među nama ništa ne treba da se stvara.smeh smeh smeh

Koja igra riječima. naklon Moram priznati da mu ovo dobro ide. naklon Par puta čitam ovo da bih točno shvatila što je htio reći. Prvotno mi je značenje bilo drugačije.
Je li bold namjeran - je li krivo upotrijebio zamjenice ili je točno u ovom obliku kako si napisala?
U principu, mi trebamo misliti da se među njima nešto stvorilo, a zapravo se ništa nije stvorilo. mislilac

Mrs BugeVuge ::
Mnogo je lepo govorio o samoj magiji filma, oči su mu se zacaklile tada. :cereeeeek:
To znači da ipak uživa u tome. :cereeeeek: naklon Nije sve samo para icin. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptySun Nov 10, 2019 10:52 pm

Saro, zaboravih skroz pitati, što Engin radi u Bukureštu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyMon Nov 11, 2019 12:09 am

Dakle ovako....

Filmde saka kuşu meşhur bir kasabada yaşananlar beyazperdeye taşınacak.

Koliko sam ja razumela ovo ukoliko nije dokumentarac o pticama, a nije, radi se o simbolicnom znacenju ove ptice, yani o nekome ko je slobodan kao ptica. Znaci dogadjanja iz te varosice i taj glavni lik koji je moguce neki osobenjak, neko ko se mozda cak i druzi sa pticama. Ne mora da znaci, to mi onako pada na pamet, ali akcenat je na simbolici ove ptice.

Dobro, jeste da Birsen bas i nije dala neke informacije, alo bar znamo da ce izgleda biti film o obicnim likovima, a ne neka istorija, Ataturk falan filan, kao sto smo nas dve nagadjale.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyMon Nov 11, 2019 2:11 am

Hahahahaha, ubice me sad Endzi. Gledam sa moba avatar i mislim se koja joj je ova baba na slici. lol! Stvarno mi je izgledalo kao neka baba sa maramom, tek kad sam uvecala videla sam o kome se radi. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyMon Nov 11, 2019 2:13 am

Nemam pojma sta radi u Bukurestu, ali definitivno nije otisao da bi obisao Ataturkov spomenik, to je uradio usput.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyMon Nov 11, 2019 2:17 am

Vala meni se ne svidja toliko koliko tebi ideja o pozoristu, ali iz potpuno sebicnih razloga. To ce biti prvi put da nesto radi, a mi necemo moci da vidimo. Ako izostavimo moje sebicne razloge, to je odlicna vest, prosto mislim da glumac nije sasvim kompletan dok ne stane na pozorisne daske. To je prilika da ga upozna i pozorisna publika koja mozda ne prati serije, a i da ovlada vestinom da igra scenu bez mogucnosti ponavljanja.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyMon Nov 11, 2019 5:36 am

Poncha ::
Ček, a nisi rekla mjesto tetovaže. To me isto zanima.  lol! Yani...

E sad ja tebi neću da kažem. lol!
Malo ispod ključne kosti, malo iznad njegove tetovaže kardiograma. stidljivko

Poncha ::

Ajme da. Ali izgleda da je Željkica ovog puta oprezna.  smeh

Bu arada, jesi li vidjela najavu za ovaj tjedan?

Izgleda ga je stvarno prebolela. tuzni

Videla sam, Petra će mi opet dizati pritisak. rolleyes

Poncha ::
Meni nije uopće teško iako me na početku iznenadila cijela ova priča o trudnoći i svemu. Koliko ima slučajeva kad tako bude neplanirana trudnoća u podmaklim godinama.
Vidi, ako nisam krivo popratila (jer ovog glumca znam, ali ne pratim) ovaj mali mu je brat. Prilična razlika u godinama.

Jooooj...

Poncha ::

Ovo je tipično on.  smeh Ne trebaš taj dio preskočiti, to je i najbolji dio.  smeh

:cereeeeek: smeh

Poncha ::
Toliko sam se nasmijala. Ne znam što mi je smješnije. Samo što nisam od smijeha i suzu pustila.  kisic Hvala ti!

Mislim da ga znaš. I nikad ne bi ciljala na njega. Em ima dozu umišljenosti, em je stariji (da, dobro čitaš!, ali ne bih nikad rekla da ima toliko godina), em ne glumi najbolje (ali opet u usporedbi s nekim glumcima i dobro)... Hm, da te pustim da ovako mozgaš ili da ti kažem. Vidim da ti ide prilično dobro.  smeh  naklon

Jedino Seckina uopće nisi trebala staviti u kontekst kad sam baš Sari napisala da ne gledam njegovu seriju.

Ali hvala ti na ovome!

Zašto sam te nasmejala nemam pojma, ali neka sam te nasmejala, drago mi je. smeh
Ajde kad je neko stariji, praviš presedan. lol!

Poncha ::
Ja.  smeh Poslala si me da gledam story, a ja ostala i pogledala profil.
Iiiiiiii? Ti ćeš se oglušiti o naredbu? Pih.  lol!

Pa ne mogu da idem u bioskop kad ne živim u Rusiji, ali ću se maksimalno potruditi da ga nađem na netu što pre. I opet ne znam šta mi je bolje, da li ovakav film da gledam preko bioskopskog snimka, ili da čekam da izađe nešto bolje.
Nego, ne pitah te - šta kažeš za najavu?

Poncha ::
Pa nije čak ni kratak, trajao je 20 i koju minutu. (Da je meni dobiti jedan ovoliki intervju s Cagom).

Pre jedno dva meseca je izašao intervju sa njim koji je trajao sat vremena, zato mi je ovaj kratak (zaboravila sam da ti prijavim taj intervju).

Poncha ::

Pametnog je. I da, preiskreno je odgovarao.

Definitivno.

Poncha ::

Baš brutalno iskreno. Čovjek je lovaš i ide za lovom. Trenutno je u takvom nekom raspoloženju. I pusti priču, pusti sve, većim dijelom je Mažora 4. prihvatio iz tog razloga, dobra je lova bila u pitanju siguno. Ok, ja mu ne zamjeram, barem je iskren.

Ali stvarno kad ovako iskreno sve kaže, ne možeš da mu zameriš. Čak mi je hit kako se nimalo nije folirao da bar razmišlja o odgovoru, nego je odgovorio k'o iz topa. smeh

Poncha ::
On je, pretpostavljam, ovo pod 2. Tehničar.

On mi ne može biti umjetnik koji radi po nadahnuću kad ne bi prihvatio ulogu koja nije dobro plaćena.  ne znam

A znaš ti svog kuma. :cereeeeek: naklon
Jeste, pitali su ga kojoj on kategoriji pripada i rekao je tehničarima. Vidiš kako se to razlikuje, ja za njega (bez ove informacije o parama smeh ) bih rekla da je treća kategorija, bar sam takav utisak stekla po nadahnuću prema UK. Ali onda stvarno kad pogledam ostale njegove uloge, pa svaku je super odradio. I nije da sad hvalim tu kategoriju jer je on rekao da pripada njoj, ali realno to i jeste najprofesionalnije, ne možeš biti glumac i glumiti savršeno samo ono što te inspiriše.

Poncha ::
Kakvi sad sneak peak?  smeh Pih...

Dobro, ok. lol!

Poncha ::
Koja igra riječima. naklon  Moram priznati da mu ovo dobro ide.  naklon Par puta čitam ovo da bih točno shvatila što je htio reći. Prvotno mi je značenje bilo drugačije.
Je li bold namjeran - je li krivo upotrijebio zamjenice ili je točno u ovom obliku kako si napisala?
U principu, mi trebamo misliti da se među njima nešto stvorilo, a zapravo se ništa nije stvorilo.  mislilac

Znaš li koliko mi je trebalo vremena da prevedem ovo najbliže onome što to znači na ruskom kako bi ostala ista fora? Baš me je namučio. naklon
Super mu ide, ja sam se oduševila, prvo kad je rekao bila sam u fazonu Štaa??? Aaa??? a posle sam vratila još jednom da čujem, pa dok sam skontala šta to znači. smeh naklon
Namerno je to tako rekao, jeste ovo što kažeš - poenta je da se odglumi tako da nama, koji gledamo, deluje da među njima ima nečeg, a među njima zapravo nema ničeg.
Zato sam te i pitala jel' hoćeš da pogledaš celu scenu, jer je objašnjavao razliku između toga kako to deluje na ekranu dok se gleda, a kako je dok se snima. Meni odmah bila u glavi prva seks scena Igora i Kaće, baš sam zamišljala kako su to snimali i šta se sve stvaralo. lol!

Poncha ::
To znači da ipak uživa u tome. :cereeeeek:  naklon  Nije sve samo para icin.  lol!

Eto! Pa upravo to! :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyMon Nov 11, 2019 5:38 am

Sara Ulusoy ::
Hahahahaha, ubice me sad Endzi. Gledam sa moba avatar i mislim se koja joj je ova baba na slici. lol! Stvarno mi je izgledalo kao neka baba sa maramom, tek kad sam uvecala videla sam o kome se radi. lol!

molimmmm molimmmm molimmmm molimmmm molimmmm molimmmm molimmmm molimmmm
Pa Poncha, ja ću nju stvarno likvidirati. smeh smeh smeh smeh smeh

'Oćeš ti da biraš svoj novi avatar po kazni, ili ja da ti biram? lol!
I kad ćeš više da nam promeniš kolaž foruma, Pavel je aktuelan već godinu dana (jao, pa tačno nam je u ovo vreme godišnjica upoznavanja :cereeeeek: <3 ), a nikako ga nema na slici foruma.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyMon Nov 11, 2019 1:35 pm

Sara Ulusoy ::
Dakle ovako....

Filmde saka kuşu meşhur bir kasabada yaşananlar beyazperdeye taşınacak.

Koliko sam ja razumela ovo ukoliko nije dokumentarac o pticama, a nije, radi se o simbolicnom znacenju ove ptice, yani o nekome ko je slobodan kao ptica. Znaci dogadjanja iz te varosice i taj glavni lik koji je moguce neki osobenjak, neko ko se mozda cak i druzi sa pticama. Ne mora da znaci, to mi onako pada na pamet, ali akcenat je na simbolici ove ptice.

Dobro, jeste da Birsen bas i nije dala neke informacije, alo bar znamo da ce izgleda biti film o obicnim likovima,  a ne neka istorija, Ataturk falan filan, kao sto smo nas dve nagadjale.

Da, to svi pišu, a mene zanimalo što ti kažeš.

Pa kad je sve i zakuhao Abdo i neki novinar koji je spomenuo da se radnja radi u Kirklareliju i Canakkaleu. Jedino što je bilo na prvu logično (kad sve uzmeš u obzir) jest da je povijesna tema u pitanju. Iako, mislim da je (meni) sad Abdo potvrdio koliko nije pouzdan. Barem nešto. A iskreno, ne znam o čemu mi se film više gleda, o nekoj slobodi (usput, Cagi baš mnogo znači sloboda - em ova tema i motivi filma/filmova, em njegova jahta...)

I Biresn je ovdje zakazala u iznošenju informacija. Ali hajde.

Sara Ulusoy ::
Hahahahaha, ubice me sad Endzi. Gledam sa moba avatar i mislim se koja joj je ova baba na slici. lol! Stvarno mi je izgledalo kao neka baba sa maramom, tek kad sam uvecala videla sam o kome se radi. lol!

Uf, ne bih ti bila u koži.

Sara Ulusoy ::
Nemam pojma sta radi u Bukurestu, ali definitivno nije otisao da bi obisao Ataturkov spomenik, to je uradio usput.

A da stvar bude bolja danas se uopće ne javlja niti provocira.

Jest da je jučer bilo sve u znaku Ataturka, pa čak i Caga osobno se javio, opet je malo čudno da baš stavlja sliku iz Bukurešta eto tako.  ne znam

Sara Ulusoy ::
Vala meni se ne svidja toliko koliko tebi ideja o pozoristu, ali iz potpuno sebicnih razloga. To ce biti prvi put da nesto radi, a mi necemo moci da vidimo. Ako izostavimo moje sebicne razloge, to je odlicna vest, prosto mislim da glumac nije sasvim kompletan dok ne stane na pozorisne daske. To je prilika da ga upozna i pozorisna publika koja mozda ne prati serije, a i da ovlada vestinom da igra scenu bez mogucnosti ponavljanja.

Vratila sam se pročitati što sam napisala jer u zadnje vrijeme preskočim napisati nešto pa bude potrebno tumačiti. Znam da kad sam pročitala vijest nisam baš bila toliko oduševljena kao što izgleda kad si ti ovako napisala, a vjerojatno je tome razlog upravo ovaj koji si ti navale.
Ali čitam, i nigdje ne vidim da sam napisala da mi se sviđa to što će glumiti u kazalištu, sviđala mi se rečenica koja kaže: Tiyatro sahnesi için farklı bir çalışma gerektiğini düşünen Ulusoy, hazır hissettiğinde bir tiyatro oyunuyla seyirci karşısına çıkacak. Pogotovo bold. Ne može s istom glumom s televizije i ekrana uskočiti na daske koje život znače. Isto kao što ne volim kad dođu školovani glumci i koji dugo rade u teatru pa s istom dozom "pretjerivanja" počnu glumiti u TV serijama. Eto, da pojasnim zašto moje oduševljenje tom rečenicom.

Pri tome, također, stvarno mislim da trebaju poraditi i na Caginom javnom nastupu. On može biti super glumac, pa i u teatru, ali ima određenu kočnicu s javnim nastupima. Pokazao je dosad sto puta to. Jest da se on uvijek nekako izvuče, baci na šalu, šarm, ovo ono, ali toliko mu se puta nervoza očituje unatoč svemu. Barem je ja osjetim. Ne sumnjam u njega ni najmanje, jer da on može sve naučiti to je sigurno. Možda bi mu ove vježbe i sve dobro došle općenito. Za sigurnost i u svim ostalim stvarima i projektima.

Što se bolda tiče - evet. To je definitivno jedina mana Cage u teatru. (Ja sam čak i na uštrb sebe spremna za Cagin izlet u tetar. Za njegovo je dobro.) Ali sam zato i napisala da je onda krajnje vrijeme za otići u Tursku. Ne bih ja mogla da ove Turkinje njega gledaju, a ja čekam i čamim. Pa i kad je Cagin film u pitanju, teško mi pada što Turkinje mogu gledati čim iziđe, a ja trebam čekati na internetu da ga skinem. A s predstavom ne mogu niti čekati.



Bu arada, kad pogledaš ove brojke, stvarno Muhafiza najviše gledaju u Latinskoj Americi.
http://www.milliyet.com.tr/cadde/sina-kologlu/hakan-muhafizi-dunyada-kimler-izliyor-6076196
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyMon Nov 11, 2019 2:14 pm

Mrs BugeVuge ::
E sad ja tebi neću da kažem. lol!
Malo ispod ključne kosti, malo iznad njegove tetovaže kardiograma. stidljivko

smeh Je, je, kako da ne. smeh
Pa, dobroooo mjesto, hm. lol!

Usput, vidiš da je ovaj brutalno iskren, ne bi ti lagao za tetovažu.

Mrs BugeVuge ::
Zašto sam te nasmejala nemam pojma, ali neka sam te nasmejala, drago mi je. smeh
Ajde kad je neko stariji, praviš presedan. lol!

Kako zašto? pola ovih mlađih glumaca, Ok, ajmo sistemom eliminacije. , ova gradacija ako isključimo Cagu- Aras nije 100%, Tolga verovatno nije, Caga ne može biti s obzirom da je odavno, Bursin teško, Caglar nije 1000% .
Nije stvar u tome što si napisala, nego kako si napisala. Ni ne imajući na umu da nešto kažeš si me nasmijala.

Stvarno nisam imala ideje koliko godina ima. Mislila sam da je mlađi (ne od mene, ali od onoliko koliko ima definitivno), barem tako mi izgleda. Nikad, ali nikad mu ne bih dala godine koje nosi.

Mrs BugeVuge ::
Pa ne mogu da idem u bioskop kad ne živim u Rusiji, ali ću se maksimalno potruditi da ga nađem na netu što pre. I opet ne znam šta mi je bolje, da li ovakav film da gledam preko bioskopskog snimka, ili da čekam da izađe nešto bolje.
Nego, ne pitah te - šta kažeš za najavu?

Ma trebala si za Novu u Moskvu ili u SP i odgledati taj film. lol! Dobro, aj, sustum, neću ti stajati na muku. Nadam se da će ga Rusi brzo ukrasti i postaviti na internet.

Pa, dobra dvojba, mislim da bih birala odmah gledanje pa snimka kakve bude da bude kvalitete. Ti ionako projekt ne gledaš samo jednom. lol!

A ne znam što da kažem. Mislim da će biti dobar film. A Pavel mi je u nekim dijelovima izgledao komično, a ne znam jesam li ga svaki put i prepoznala. I primijetila sam da ipak ima neka dobrna granica.

Mrs BugeVuge ::
Pre jedno dva meseca je izašao intervju sa njim koji je trajao sat vremena, zato mi je ovaj kratak (zaboravila sam da ti prijavim taj intervju).

Aha, onda da. U usporedbi s tim ovo izgleda kratko. Ali nije kratko, samo sam ti to htjela reći. Cijeni i ovo što imaš, pogotovo kad je ovako s dobrim i jasnim odgovorima. topić

Mrs BugeVuge ::
Ali stvarno kad ovako iskreno sve kaže, ne možeš da mu zameriš. Čak mi je hit kako se nimalo nije folirao da bar razmišlja o odgovoru, nego je odgovorio k'o iz topa. smeh

Pa ne zamjeram mu. ne znam U ovom periodu života su mu pare primarne, obitelj je primarna i ide da njima omogući sve. Sve to stoji. Ne laže da mu je nešto super scenarij, falan filan pa pretače iz šupljeg u prazno, a projekt na koncu ovisi o tome koliko će dobiti love.
Zato on i ima ove svoje liste i vrste glumaca. Ne kažem ja da bih postupila kao i on, ali cijenim iskrenost.

Mrs BugeVuge ::
A znaš ti svog kuma. :cereeeeek: naklon
Jeste, pitali su ga kojoj on kategoriji pripada i rekao je tehničarima. Vidiš kako se to razlikuje, ja za njega (bez ove informacije o parama smeh ) bih rekla da je treća kategorija, bar sam takav utisak stekla po nadahnuću prema UK. Ali onda stvarno kad pogledam ostale njegove uloge, pa svaku je super odradio. I nije da sad hvalim tu kategoriju jer je on rekao da pripada njoj, ali realno to i jeste najprofesionalnije, ne možeš biti glumac i glumiti savršeno samo ono što te inspiriše.

Ne zezaš me?! :cereeeeek: Pa, eto, vidiš koliko čitam o njemu da mi je ovo bilo tako logično. Nisam imala pojma da je sebe svrstavao u kategorije, ali čim sa pročitala to nekako sam ga smjestila... Jer sam shvatila, kad je nabrajao kategorije, kako mu misli idu.
O zaman, kuma poznajem dobro. lol!

Ako u jednom projektu da malo više sebe (ne mislim nužno glumački), ne znači odmah da je umjetnik. Jedan projekt mu može biti ispušni ventil i da se oproba u nečemu.

Recimo, po mojim nekako kategorijama, ja kao umjetnika vidim Maksa.

Mrs BugeVuge ::
Znaš li koliko mi je trebalo vremena da prevedem ovo najbliže onome što to znači na ruskom kako bi ostala ista fora? Baš me je namučio. naklon
Super mu ide, ja sam se oduševila, prvo kad je rekao bila sam u fazonu Štaa??? Aaa??? a posle sam vratila još jednom da čujem, pa dok sam skontala šta to znači. smeh naklon
Namerno je to tako rekao, jeste ovo što kažeš - poenta je da se odglumi tako da nama, koji gledamo, deluje da među njima ima nečeg, a među njima zapravo nema ničeg.
Zato sam te i pitala jel' hoćeš da pogledaš celu scenu, jer je objašnjavao razliku između toga kako to deluje na ekranu dok se gleda, a kako je dok se snima. Meni odmah bila u glavi prva seks scena Igora i Kaće, baš sam zamišljala kako su to snimali i šta se sve stvaralo. lol!

Znači, nije čudno što sam ja rečenicu čitala dvaput. Da sam znala ostatak konteksta bilo bi mi lakše odmah zaključiti što je rekao. Svakako, odličan je u igri riječi.
Nego, je li dobro objasnio? Jesi li mu tada oči sjajile? lol!

Ma, ako pogledaš ijednu set sliku ili video i vidiš sve tehničko osoblje okolo njih odmah ti nekako bude jasnije sve i padnu roza naočale. lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa Poncha, ja ću nju stvarno likvidirati.

Ne preporučam ti jer ćeš onda ti sa mnom trebati komentirati Turke, odnosno Cagu (ali barem u ovolikoj mjeri koliko ja komentiram Ruse, odnosno Pavela). lol!
Ili ću ja ići ća s foruma. Sama sa sobom pisati sigurno neću. Pa ti kako znaš. :P

I uzmi u obzir da ona nije gledala story, da je sliku vidjela s moba i da ovi efekti izgledaju malo čudno, odnosno mogu zavarati. lol!

Mrs BugeVuge ::
'Oćeš ti da biraš svoj novi avatar po kazni, ili ja da ti biram? lol!

Ne kažnjavaš nju, kažnjavaš mene. smeh

Mrs BugeVuge ::
I kad ćeš više da nam promeniš kolaž foruma, Pavel je aktuelan već godinu dana (jao, pa tačno nam je u ovo vreme godišnjica upoznavanja :cereeeeek: <3 ), a nikako ga nema na slici foruma.

Da, od Nove ga mijenjamo. smeh

Bolje da ti sama to promijeniš. Nemoj Saru još tim zabaviti i oduzimati joj vrijeme, neće mi se pojaviti da barem koju riječ sa mnom razmijeni o Cagi. facepalm

Bu arada, sretna Pavelu prva godišnjica na formu. Dobrodošao.
Otkako je on tu opet mi je lakše nekako pratiti jer je većinom on zastupljen, a ne trojica istovremeno. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyMon Nov 11, 2019 2:23 pm

Koliko ovo novih projekta Netflix planira u Turskoj?

Ove dvije mi idu posebno na živce. Opet kile.  rolleyes
https://www.instagram.com/p/B4ufYO-B-5Z/?igshid=1emmdan0to62f


Bu arada, znam da te zatrpavam svim i svačim, ali jesi li čitala ovo?
https://haberport.com/medya/azadlik-saka-filmi-konusu-ve-oyuncu-kadrosu-cagatay-ulusoyun-yeni-filmi-hakkinda-bilgiler-h20700.html Malo sam zbunjena.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: