Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Nov 04, 2019 2:16 pm

Došla sam ti samo reći da sam tek sad ogledala 37. i da sam se toliko ismijala. smeh Znači, epizoda o seksu. smeh Počelo s Lukom, završilo s Andrijom i Mirom, Nediljko i Anđelkom. A ne znam ni što su Toni i Alma radili u župnom. lol!
I da je Anđelka stvarno razvalila epizodu. naklon Misliš da bismo mi bile onakve da sretnemo ove svoje? facepalm Ma daj, ja bih pala u nesvijest.

Ali ajde, da odgovorim i na ovo.

Mrs BugeVuge ::
Evo Ponchita jedne divne zanimljivosti za tebe, rekla si mi da te obavestim u kom su odnosu Pavel i Kaća iz Mažora, sad čitam kako mu se jako obradovala kad ga je videla sa Agatom na premijeri ove svoje serije, toliko da mu je odmah skočila u zagrljaj. lol! Što to neko nije uslikao. lol!

Pih, pih, pih, pih...rolleyes Je li se obradovala i njoj ili samo njemu? lol!

Mrs BugeVuge ::
1. Nisam, u to vreme sam završala sa noćnom dozom VMLj, pa sam onda pustila vlog.
2. A kako, šta misliš? Sve je super dok umesto Agate zamišljam sebe, posle ide malo teže. lol!
3. Ona na kraju svakog vloga glumi nekog life couch-a i to mene često nervira, ali ovaj put nisam prevrtala očima, jer je pričala to za depresiju i posle je dala savet kako postupati sa ljudima koji te povrede.
4. Meni je prvi hit, a jadan Pavel. smeh :cereeeeek: Bold. smeh naklon smeh Misliš da je namerno?! Kakva taktika!
Drugi momenat me je tako podsetio na onaj klip, baš sam se sva raspilavila. :cereeeeek:
A dobro, glupo sam se izrazila, ili ona jednostavno ne ume da uhvati momenat kako treba. Btw, gledali su Harry Potera. :P
5. Jeste, ta je. lol! Da, to ti nisam rekla, oni su to već izgleda ili snimili, ili privode kraju, jer je izašla najava. Koliko sam ja shvatila, neka savremena verzija Gribojedova je u pitanju.
6. Neću. smeh

2. A nikako. lol!

4. Meni je prvi najbolji. smeh naklon Ali stvarno jadan Pavel. Bilo je bolno.
Ma nije mali namjerno, ne vjerujem da jest. Ali nije sigurno razlog bio onaj koji sam napisala. smeh Čisto sumnjam da već onoliki zna neke stvari. smeh Mislim, ne znam koliko ima godina, ali mislim da nisu s njim još o nekim stvarima govorili.
A nisam primijetila što su gledali. To mi je nekako promaklo. facepalm E onda je trebala psa Pavelu u naručje i pokazati kako gledaju film njih dvoje.

5. Eh, yani, hoćeš reći da je on snimao nešto, a da ti nisi niti imala pojma o tome? Kako je moguće da se nije ama baš ništa znalo o tome?

6. Ali si promislila. :P

Mrs BugeVuge ::

smeh smeh smeh

A ne bi ti kao i Mira bacila grudnjak na njega pa da on trčeći dođe do tebe? lol!

Uglavnom, ti si prava Anđa. smeh (Nemoj samo da ti Jure, yani, Pavelov sin, upadne. :P ) I nemoj jadna tako doći Pavelu, a prije očijukati sa Stankom.

Mrs BugeVuge ::
E pa u tome i jeste čar. :cereeeeek:

Da, to si u pravu, ti neki sitni detalji koji mnogo znače.

Ne bi vjerovala koliko se ja u sitnice zaljubim.

Mrs BugeVuge ::
Ali zar on taj film ne snima od kad još? Pa bile su neke slike iskakale, kad si istraživala jel' to on, ili ne... Sećam se od kad još da on nešto snima, samo ne znam u kom trenutku mi je promaklo da je reč o istorijskom. mislilac A sad opet kad sve ovo spominješ, kao da mi je sve to poznato negde u malom mozgu, ali nemam pojma. I ne pravdam se, što je najgore od svega, ozbiljna sam i to me plaši. smeh

Što ću ja s tobom? Točno bih ti objasnila i ne bih objašnjavala ništa. smeh Ali eto najkraće.

Otkad?! Caga je snimao zimus snimao film u vlastitoj režiji. (To sam neke slike samo ovdje bila postavila.) Sad opet snima i to je nešto puno veće što se zna, procurilo je u javnost. Ne znamo tematiku. Iskreno, lokacije su takve da bi tema mogla biti slična kao i to što je zimus snimao. Ali... Nekako su krenule priče da je ovo sad povijesne tematike kao što sam ti spomenula. Naravno da ništa potvrđeno se ne zna. Caga iste yani, ne može kod njega kao od drugih biti. lol! Uglavnom, ovdje smo nedavno spomenule tematiku i još govorili kako Caga voli Ataturka i kako bi nama (osobne želje) bilo draže ako se radi o nekoj povijesnoj stvari to bude nešto iz novije prošlosti, a ne harem i ostale stvari.
Inače, Caga je još prije par godina napravio u Americi jedan kratki film. Dakle, je, krenuo je stopama Kozlovskoga. Ionako je bilo očito jer obožava od starta stajati iza kamere.

Mrs BugeVuge ::
Samo da kao njegov kolega ne ubacuje u svaki svoj naredni film Duygu. lol!

Pu, pu, pu, pu, pu, pu.

Lako što sam te ja čula, nemoj da Sara pročita.

Mrs BugeVuge ::
Neću da lažem, nisam zato pitala. smeh
Ali ne bih imala ništa protiv da te gledam u tako nečem, samo moraš znati da bi te čekala velika odgovornost. lol!

Ben hazirim. trepko

Mrs BugeVuge ::
Ćuti, kad su godine u pitanju, bolje nemoj ništa da mi poklanjaš, jer te sve razumem. lol!

Mislim da je vrijeme najveća stvar što nekome mogu pokloniti. lol!

Mrs BugeVuge ::
A to bi ti. :cereeeeek: Pa što ne kažeš? :cereeeeek: Jaooo, sad sam se setila te scene. :cereeeeek:

Impozantno mi je koliko su u isto vreme jako slični i totalno različiti. Ako zanemarimo da su obojica san svake devojke, fora je u tome što je Vlad nekako idealniji, a Igor je više čovek od krvi i mesa. I karakter im je drugačiji, Vlad je nekako oštriji, ne da lako na sebe, ali skloniji maštanju i snovima. Lakše ispoljava emocije, bilo koje vrste. Igor sve nosi u sebi.
Obojica su teški alkoholičari. lol! I obojica su bogataši, ali se Igor mnogooo više razbacuje parama. lol!

Kada bi bili stvarni i kada bismo bili u ljubavnom trouglu, Igor bi me prepustio Vladu, ako ja ne bih mogla da izaberem. Vlad bi se borio do kraja, Igor bi me voleo izdaleka.

Zapravo, pitala sam iz sebičnih razloga.

Kako si ih dobro opisala. Da se čovjek zaljubi u oba samo kad pročita. :cereeeeek: Vidim ja, po ovome, nije tebi lako.

Of be, kako si ovo tako lijepo rekla. Pa predivno, ne znaš koji bi mi više bio drag zbog ovoga. :cereeeeek: <3

Mrs BugeVuge ::
I sad ja posle ovakvog emotivnog naboja treba da spavam. smeh

Oprosti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Nov 04, 2019 7:35 pm

Jeste, to sam zaboravila. Ali onda su ga stilizovali oni, nije Ilknur. Verovatno oni biraju Ilknur ako mogu da izaberu, ili pak neki magazini ne traze da bude njihov stilista, a neki insistiraju. Sve u svemu, ima momenata kada je cak i Ilknur bolji izbor, kao za ovo poslednje snimanje za GQ.

Ja imam osetljiv zeludac i smeta mi jaka hrana, ali bez obzira na to ne volim ni ljuto, ni mnogo zacinjeno. A ne volim ni te egzoticne zacine koji su sve vise i vise u upotrebi. Volim evropsku kuhinju, nista to tursko, libansko, japansko i slicno, cak nisam neki ljubitelj ni kineske. Doduse, nasa kihinja je vecinom turska kuhinja, tipa sarma, corba, ajvar, pilav, kajmak, cevapi, burek i sve ja to volim, ali spremljeno na nas nacin. Jedino su im burek i baklave neprevazidjene i to je mnogo bolje tamo.
Ne bi ostala gladna jer bilo da si u hotelu ili restoranima, imas hranu prilagodjenu nasem ukusu, ja govorim o tradicionalnoj turskoj kuhinji, inace nisam uopste tamo bila gladna, naprotiv. Samo jednom sam imala problem sa hranom, bila sam u Egiptu i to u hotelu Hilton, hotel je bio predivan, ali je hrana bila ocajna, ali je u blizini hotela bio McDonalds i KFC pa sam se snasla.

Apsolutno su fulali ili sa njih dvoje ili sa Cansu. Ako su hteli njih dvoje onda su trebali da im prilagode glumicu, ako su hteli nju, onda njoj da prilagode.
Znam da Alina glumi u EB i Netflixu, samo sam napravila paralelu izmedju njih dve. Ali da je slobodna mislim da bi bila bolji izbor.
I ja trenutno razmisljam koja bi glumica mogla umesto nje i ne mogu da se setim. Bas mi ni jedna od tih mladjih nije nesto dominantna.

Iako postoje razni ti magazini prestizniji i manje prestizni, meni licno je vaznije kakav je novinar koji ce da prica sa njim, kakva ce pitanja da postavi, nego koji je magazin. Muka mi je vise od onih nemastovitih klise pitanja na koja je vec sto puta odgovorio. Daj Boze da ovi budu dovoljno obavesteni da ga pitaju za film, a ne samo za Protectora. Mada me ne bi cudilo da nisu.
Neka oni postave normalna pitanja i neka ih bude sto vise, ne bunim se sto cu prevoditi vise. Samo da ne bude uz svaku sliku nesto malo i kad se sve to skupi da bude pola strane, kao sto kazes.

Engin sjebao Tubi i Umutu odmor. Oni otisli u London, on se zalepio za njih. lol!

Nesto razmiljam, da snimanje pocinje za petnaestak dana morala bi da se zna postava, jer snimanje ne pocinje cim se nadju glumci, ima tu pripreme, probe, dosta posla. A i da za tako kratko vreme pocinje valjda bi Birsen nesto napisala.

Imas one ljude koji piju ziva jaja zbog glasa, to mi je vec dovoljno odvratno, zamisli ovo sa sve ljuskom. Stvarno odvratno. Ali eto fora je, samo to primeniti nanekome ko se stvarno nece naljutiti. Recimo ja se ne bih naljutila kasnije, ali u tom trenutku bih popizdela pa bi se onda ova naljutila na mene. lol!

I ja se nadam da cemo mi saznati pre intervjua, jer znajuci Cagu, cak i da novinar bude super obavesten i postavi dobra pitanja, ne znam koliko ce biti raspolozen da kaze sve sto nas zanima. Vise mislim da nece, nego da hoce.

Da je taj poljubac pao u Ay yapimovoj seriji, kazna bi pala vec ujutru, ali ima i onih prema kojima he Rtuk blazi. Vidim da je neki ministar mislim unutrasnjih poslova rekao za Cukur da je prokleta serija. Kao da je to jedina krimi serija, a EDHO je valjda jako poucan jer nije isto kad ulicni delikventi diluju oruzje i ubijaju se i kada to radi mafija povezana sa dubokom drzavom i pritom je ta ista mafija prikazana kao vrlo patriotska. Yani, naravno da postohe dvostruki arsini. Jel tresnuse kaznu SBA za maltretiranje zene, cak se i neka poslanica izjasnjavala po tom pitanju, a SAK nije imao takvih problema uprkos brutalnim scenama.

Cekaj da se Caga vrati tv serijama, a za reditelja cemo lako. Trenutno mi je mora da se on najzad vrati na tv ekrane i da igra u nekoj seriji koja nam se ne bi svidela.

Aha, znaci to je bilo. E pa onda su taj adut ispucali, ostaje im samo trajanje celu noc. lol!

Hahahaha kaze serija je trajala tri sata, oba je gledala klipove u trajanju od sat i nista joj nije jasno. smeh Kako da ti bude jasno kad nisi odgledala pola epizode. lol!

Ja mislim i da odustaju. Sve vise vidim komentare da prelaze na strane serije zbog trajanja epizoda. Ali naravno ima dosta onih koji gledaju bez obzira na sve. Zato sto nemaju alternativu, ako hoces da gledas tursku tv seriju nema ni jedne koja traje ispod dva sata. Mozes ili da negledas turske serije ili da gledas epizodu koja toliko traje, trece opcije nema.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Nov 04, 2019 9:59 pm

Sara Ulusoy ::
Jeste, to sam zaboravila. Ali onda su ga stilizovali oni, nije Ilknur. Verovatno oni biraju Ilknur ako mogu da izaberu, ili pak neki magazini ne traze da bude njihov stilista, a neki insistiraju. Sve u svemu, ima momenata kada je cak i Ilknur bolji izbor, kao za ovo poslednje snimanje za GQ.

Pa vjerojatno je bila Cagina želja. Mislim da Ilknur uvijek uskače kad ne treba "netko njihov" odraditi posao.
Rekla sam ja već, bolje i Ilknur pogodi. Mislim da meni ono lani iz Amerike je bilo očajno, ovdje u GQ je par kombinacija bilo živi užas, dvije priznajem.

Sara Ulusoy ::
Ja imam osetljiv zeludac i smeta mi jaka hrana, ali bez obzira na to ne volim ni ljuto, ni mnogo zacinjeno. A ne volim ni te egzoticne zacine koji su sve vise i vise u upotrebi. Volim evropsku kuhinju, nista to tursko, libansko, japansko i slicno, cak nisam neki ljubitelj ni kineske. Doduse, nasa kihinja je vecinom turska kuhinja, tipa sarma, corba, ajvar, pilav, kajmak, cevapi, burek i sve ja to volim, ali spremljeno na nas nacin. Jedino su im burek i baklave neprevazidjene i to je mnogo bolje tamo.
Ne bi ostala gladna jer bilo da si u hotelu ili restoranima, imas hranu prilagodjenu nasem ukusu, ja govorim o tradicionalnoj turskoj kuhinji, inace nisam uopste tamo bila gladna, naprotiv. Samo jednom sam imala problem sa hranom, bila sam u Egiptu i to u hotelu Hilton, hotel je bio predivan, ali je hrana bila ocajna, ali je u blizini hotela bio McDonalds i KFC pa sam se snasla.

Ista stvar (moj je koma), ali ja sam voljela začinjeno prije. Moja je prehrana uglavnom mediteranska.
Da, njihova se baklava (to sam jela) ne može usporediti s našima.

Bitno je da si se snašla. Ali meni je bitno da ne bih ipak ostala gladna. Ako ništa, ja ću ići na ova mjesta gdje Caga jede, vidim tamo sve dobra hrana, ne bi trebalo čuti se po loju.  lol!

Sara Ulusoy ::
Apsolutno su fulali ili sa njih dvoje ili sa Cansu. Ako su hteli njih dvoje onda su trebali da im prilagode glumicu, ako su hteli nju, onda njoj da prilagode.
Znam da Alina glumi u EB i Netflixu, samo sam napravila paralelu izmedju njih dve. Ali da je slobodna mislim da bi bila bolji izbor.
I ja trenutno razmisljam koja bi glumica mogla umesto nje i ne mogu da se setim. Bas mi ni jedna od tih mladjih nije nesto dominantna.

S ovim svim se apsolutno slažem.

Sara Ulusoy ::
Iako postoje razni ti magazini prestizniji i manje prestizni, meni licno je vaznije kakav je novinar koji ce da prica sa njim, kakva ce pitanja da postavi, nego koji je magazin. Muka mi je vise od onih nemastovitih klise pitanja na koja je vec sto puta odgovorio. Daj Boze da ovi budu dovoljno obavesteni da ga pitaju za film, a ne samo za Protectora. Mada me ne bi cudilo da nisu.
Neka oni postave normalna pitanja i neka ih bude sto vise, ne bunim se sto cu prevoditi vise. Samo da ne bude uz svaku sliku nesto malo i kad se sve to skupi da bude pola strane, kao sto kazes.

Da je novinar ne znam ni ja kako dobar, od Cage neće izvući ništa ako Caga to ne želi, pogotovo ako nije raspoložen. Ako je bio raspoložen, onda će nešto izvaliti makar u šali. Ili nešto polovično, kao što je sad ovom novinaru za GQ natuknuo. (Ali ja bih bila zadovoljna i nekim tako natuknutim odgovorima. Meni to puno znači. ( smeh )
Ali bilo bi dobro da je novinar donekle pripremljen i da je pročitao neke prethode intervjue. Samo da ga po sto i prvi put ne pitaju razliku snimanja za TV i platformu. Aman ya. I da ga ne pitaju o Istanbulu, o tome kako se osjeća u gradu i da ne nabrajam... Hic gerek yok. A što se mene tiče, ni o Protectoru ga ne trebaju ništa pitati... Voljela bih nešto čuti o tom scenariju što je pisao i nešto o filmu... Kako se osjećao dok je to radio... I najviše od svega bi me zanimalo da barem kroz neko pitanje natukne misli li se (uskoro) vratiti na TV ekrane. Ali toga se odgovora i bojim.  

Iskreno, ja sam za opciju više teksta, manje slika. Može tebi to biti čudno, ali ja stvarno to tako mislim. I draži mi je video (sa snimanja) nego same fotke. Zna mi Caga biti puno bolji u ovako nekim slikama u svojoj odjeći, prirodnom okruženju, nego na tim photo sessionima.  ne znam
Ali bojim se ovoga da će biti puno slika, malo teksta. Samo iz ovog razloga me zanima koji je magazin u pitanju.

Sara Ulusoy ::
Engin sjebao Tubi i Umutu odmor. Oni otisli u London, on se zalepio za njih. lol!

Engin je kao priljepak.  smeh

Šalu na stranu, mislim da su i ovi išli nekim poslom tamo, nije samo odmor bio u pitanju. Nešto je bilo i u vezi Umutovih klubova.

Sara Ulusoy ::
Nesto razmiljam, da snimanje pocinje za petnaestak dana morala bi da se zna postava, jer snimanje ne pocinje cim se nadju glumci, ima tu pripreme, probe, dosta posla. A i da za tako kratko vreme pocinje valjda bi Birsen nesto napisala.

Ovaj dio i mene muči.

Sara Ulusoy ::
Imas one ljude koji piju ziva jaja zbog glasa, to mi je vec dovoljno odvratno, zamisli ovo sa sve ljuskom. Stvarno odvratno. Ali eto fora je, samo to primeniti nanekome ko se stvarno nece naljutiti. Recimo ja se ne bih naljutila kasnije, ali u tom trenutku bih popizdela pa bi se onda ova naljutila na mene. lol!

U pravu si. Znam da neki vole i mogu to pojesti tako. Ja ne mogu i zato sam rekla da bih povratila.

Ne bih se ni ja ljutila kasnije, ali na prvu, bljak... Ne bi bilo loša fora za 1. aprila.  lol! Ne smije se nitko naljutiti. Ja sam prije znala preveslati nekoga tako...

Sara Ulusoy ::
I ja se nadam da cemo mi saznati pre intervjua, jer znajuci Cagu, cak i da novinar bude super obavesten i postavi dobra pitanja, ne znam koliko ce biti raspolozen da kaze sve sto nas zanima. Vise mislim da nece, nego da hoce.

E da, ovo je upravo ono što sam napisala gore. Novinar može biti prvoklasan, ali Caga ako nije odlučio reći, neće reći. Ionako je tamo Engin koji kontrolira i svako pitanje i svaki odgovor.

Sara Ulusoy ::
Da je taj poljubac pao u Ay yapimovoj seriji, kazna bi pala vec ujutru, ali ima i onih prema kojima he Rtuk blazi. Vidim da je neki ministar mislim unutrasnjih poslova rekao za Cukur da je prokleta serija. Kao da je to jedina krimi serija, a EDHO je valjda jako poucan jer nije isto kad ulicni delikventi diluju oruzje i ubijaju se i kada to radi mafija povezana sa dubokom drzavom i pritom je ta ista mafija prikazana kao vrlo patriotska. Yani, naravno da postohe dvostruki arsini. Jel tresnuse kaznu SBA za maltretiranje zene, cak se i neka poslanica izjasnjavala po tom pitanju, a SAK nije imao takvih problema uprkos brutalnim scenama.

Da, fascinantno je to.

Sara Ulusoy ::
Cekaj da se Caga vrati tv serijama, a za reditelja cemo lako. Trenutno mi je mora da se on najzad vrati na tv ekrane i da igra u nekoj seriji koja nam se ne bi svidela.

Bu dogru.

A za bold mogu samo reći - ako se i vrati, vjerojatno će biti tako. Toga sam, galiba, već sad svjesna. tuzni  Jer ja hoću sadece bir ask hikayesi. Je li se tako kaže? Ili u najvećem dijelu to. A ne da ask bude usputna. S Icerdeom su me zeznuli totalno - čemu se ja nadala, što sam dobila. (Muhafiza ne spominjem, to ionako nije na TV-u.)

Sara Ulusoy ::
Aha, znaci to je bilo. E pa onda su taj adut ispucali, ostaje im samo trajanje celu noc. lol!

A e, znaš da je princip po tim serijama gdje je seks u prvim epizodama, nema ga do debele druge sezone.  lol!

Sara Ulusoy ::
Hahahaha kaze serija je trajala tri sata, oba je gledala klipove u trajanju od sat i nista joj nije jasno. smeh Kako da ti bude jasno kad nisi odgledala pola epizode. lol!

Pa yani, ja sam od prve epizode gledala tako isječke. Sad možeš zamisliti koliko rupa u radnji imam.  smeh Svega im, to ne znaš tko je s kim bio, tko je čije dijete, koje su dijete kome podvalili, koga su za koga udali, koju su poslugu ubacili u neprijateljevu kuću kao insajdera, tko kome pomaže... Meni bi trebala neka mapa s imenima likova i rodbinskim odnosima. Nešto slično što je Show tv napravio za neku svoju seriju.  lol!
Dobro, meni nije jasno jer očito ne gledam cijelu epizodu, ali pitam se i ovi koji gledaju znaju li, recimo, tko je kome brat/sestra.

Sara Ulusoy ::
Ja mislim i da odustaju. Sve vise vidim komentare da prelaze na strane serije zbog trajanja epizoda. Ali naravno ima dosta onih koji gledaju bez obzira na sve. Zato sto nemaju alternativu, ako hoces da gledas tursku tv seriju nema ni jedne koja traje ispod dva sata. Mozes ili da negledas turske serije ili da gledas epizodu koja toliko traje, trece opcije nema.

Upravo to. Mislim da zato i raste popularnost ovih platformi i njihov broj.

A mogu ovako kao i ja, gledati krnje epizode. Mislim da više ne bih mogla gledati epizodu na turskom pa onda s prijevodom.  ne znam


Neyse, prevedi mi što ovaj piskara.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue Nov 05, 2019 3:55 am

Poncha ::
Došla sam ti samo reći da sam tek sad ogledala 37. i da sam se toliko ismijala.  smeh Znači, epizoda o seksu.  smeh Počelo s Lukom, završilo s Andrijom i Mirom, Nediljko i Anđelkom. A ne znam ni što su Toni i Alma radili u župnom.  lol!
I da je Anđelka stvarno razvalila epizodu.  naklon Misliš da bismo mi bile onakve da sretnemo ove svoje?  facepalm Ma daj, ja bih pala u nesvijest.

Isto sam i ja reagovala. smeh Ali super je bila epizoda, akcija na sve strane. lol!
Vidiš, za Tonija i Almu nisam razmišljala. mislilac  lol!
Možda bi ti bila kao Mira, a ja kao Anđelka. lol! Mada nemam pojma iskreno, meni se ovako čini da bih reagovala kao Anđelka, ali verovatno bih pala u nesvest i umrla momentalno, ili ne bih mogla ni da se pomerim, tako da ga na kraju ne bih ni upoznala. smeh

Poncha ::
Pih, pih, pih, pih...rolleyes  Je li se obradovala i njoj ili samo njemu? lol!


:smeh:Samo za njega piše. lol!
A Agata je tog dana okačila onu svoju i Pavelovu sliku, čestitala premijeru i posebno istakla nju i Danju kao svoje drage prijatelje. Kim bilir ko tu sa kim petlja. lol!

Poncha ::
4. Meni je prvi najbolji.  smeh  naklon Ali stvarno jadan Pavel. Bilo je bolno.
Ma nije mali namjerno, ne vjerujem da jest. Ali nije sigurno razlog bio onaj koji sam napisala.  smeh Čisto sumnjam da već onoliki zna neke stvari.  smeh Mislim, ne znam koliko ima godina, ali mislim da nisu s njim još o nekim stvarima govorili.
A nisam primijetila što su gledali. To mi je nekako promaklo.  facepalm E onda je trebala psa Pavelu u naručje i pokazati kako gledaju film njih dvoje.

5. Eh, yani, hoćeš reći da je on snimao nešto, a da ti nisi niti imala pojma o tome? Kako je moguće da se nije ama baš ništa znalo o tome?

6. Ali si promislila.  :P

4. Realno, jeste prvi najbolji. smeh Joj. smeh
Ja mislim da još nije pošao u školi, mala je razlika između njega i Mije, dve godine. I meni još deluje da nije došao do tog nivoa, pa pre toga su ga Agata i Pavel ispitivali šta znači neka reč, pojma nije imao. lol!
Pff, pa da sam ja na njenom mestu, ja bih sve to lepo uklopila, ovako ona nema pojma. lol!
5. Stvarno sam u šoku. Kad, kako? Mogao je to onda samo letos, ali je verovatno ostalo u senci snimanja Mažora.
6. Ben sustum. lol!

Poncha ::

A ne bi ti kao i Mira bacila grudnjak na njega pa da on trčeći dođe do tebe?  lol!

Uglavnom, ti si prava Anđa.  smeh (Nemoj samo da ti Jure, yani, Pavelov sin, upadne.  :P ) I nemoj jadna tako doći Pavelu, a prije očijukati sa Stankom.

Pa sad... Kad me več vučeš za jezik, ja bih radije da mi on skine sam taj grudnjak, videla sam da je prilično vešt u tome. he-he  đavolko

Ahahahahahahahahahhahahaha, ajaoj... smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Što ću ja s tobom? Točno bih ti objasnila i ne bih objašnjavala ništa.  smeh Ali eto najkraće.

Otkad?! Caga je snimao zimus snimao film u vlastitoj režiji. (To sam neke slike samo ovdje bila postavila.) Sad opet snima i to je nešto puno veće što se zna, procurilo je u javnost. Ne znamo tematiku. Iskreno, lokacije su takve da bi tema mogla biti slična kao i to što je zimus snimao. Ali... Nekako su krenule priče da je ovo sad povijesne tematike kao što sam ti spomenula. Naravno da ništa potvrđeno se ne zna. Caga iste yani, ne može kod njega kao od drugih biti.  lol! Uglavnom, ovdje smo nedavno spomenule tematiku i još govorili kako Caga voli Ataturka i kako bi nama (osobne želje) bilo draže ako se radi o nekoj povijesnoj stvari to bude nešto iz novije prošlosti, a ne harem i ostale stvari.
Inače, Caga je još prije par godina napravio u Americi jedan kratki film. Dakle, je, krenuo je stopama Kozlovskoga. Ionako je bilo očito jer obožava od starta stajati iza kamere.

smeh  smeh  smeh

Dobro, sad kapiram. Nesporazum je nastao u tome da sam ja mislila kako je to jedan isti film koji se snima duže vreme, nisam znala da je to što je snimao zimus završio, a ovo je nešto novo. Ili, ako više voliš, nedovoljna obaveštenost, priznajem. lol!
Ako je istorijsko, pre će biti nešto vezano za Ataturka, em ga toliko voli, em je i sam svestan da je tema Osmanskog carstva iscrpljena. Plus, za to mu treba mnogo veća produkcija.

Poncha ::
Pu, pu, pu, pu, pu, pu.

Lako što sam te ja čula, nemoj da Sara pročita.

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Ben hazirim.  trepko

Guzel. cvetic

Poncha ::

Mislim da je vrijeme najveća stvar što nekome mogu pokloniti.  lol!

Istina.

Poncha ::

Zapravo, pitala sam iz sebičnih razloga.

Kako si ih dobro opisala. Da se čovjek zaljubi u oba samo kad pročita.  :cereeeeek: Vidim ja, po ovome, nije tebi lako.

Of be, kako si ovo tako lijepo rekla. Pa predivno, ne znaš koji bi mi više bio drag zbog ovoga.  :cereeeeek:  <3

Što?

Mogu ja uvek o njima dvojici, neprestana inspiracija. :cereeeeek:
Baš su takvi kako sam ih opisala. I baš mi je drago da ovo kažeš. :cereeeeek:

Zvučalo je malo čudno, ali stvarno je tako. Naravno, borio bi se i Igor, on bi se tek na kraju predao, ukoliko se pre toga ne bi poklali. lol! Njih dvojica bi bili ili najbolji prijatelji, ili najljući neprijatelji. Jao, zamisli sad tu priču u kojoj su Igor i Vlad najbolji prijatelji, pa pokorili bi ceo svet. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue Nov 05, 2019 2:36 pm

Saro, ma jesi li ti vidjela ovo?

Neću ništa komentirati. Ama baš ništa. Yok. Hic...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue Nov 05, 2019 3:06 pm

Prvo 38. epizoda. Yani...  smeh

Kad su spomenuli Olgicu (i kakvo je to ime  smeh ) sjetila sam se tebe. I Kozlovskoga.

Andrija je kud i kamo razumniji od Nediljka. On se nekako brzo pomirio da nije loše što je glumac u selu.  smeh A kako je tek razumno uvjeravao Nediljka. Još ne vjerujem. Što mu bi? Koliko će to trajati?   lol!

I scena - Anđelka i Toni. Opet jedna opaska na glumce. Mi im se svi divimo, a oni svakakvi... Njoj divno kako joj je pomogao, misli za njega da je princ na bijelom konju kad ono on o njoj govori kao nekoj babi.  
Baš gleda na svoju slavu. Nisam baš ovako očekivala da će napraviti, ali baš odlično napravljeno. Usporedba muža i nekog idola.

Mrs BugeVuge ::
Vidiš, za Tonija i Almu nisam razmišljala. mislilac  lol!

Bila sam u pravu. smeh Ali i kasnije su se malo družili. lol! I našao je u Tomi saveznika za prekidanje s Almom. smeh

Mrs BugeVuge ::
Možda bi ti bila kao Mira, a ja kao Anđelka. lol! Mada nemam pojma iskreno, meni se ovako čini da bih reagovala kao Anđelka, ali verovatno bih pala u nesvest i umrla momentalno, ili ne bih mogla ni da se pomerim, tako da ga na kraju ne bih ni upoznala. smeh

Ma nisam ni baš kao Mira, ona je nekako previše ukočena bila. Tj. nije bila baš nekako previše uzbuđena na početku.

Mrs BugeVuge ::
:smeh:Samo za njega piše. lol!
A Agata je tog dana okačila onu svoju i Pavelovu sliku, čestitala premijeru i posebno istakla nju i Danju kao svoje drage prijatelje. Kim bilir ko tu sa kim petlja. lol!

Pih. Pa to stvarno zamršeno sve. Ova se raduje Pavelu, a Pavelova žena se raduje i Kaći i glumcu. A Pavel se pak ne raduje nikome. Mislim, javno.

Mrs BugeVuge ::
4. Realno, jeste prvi najbolji. smeh Joj. smeh
Ja mislim da još nije pošao u školi, mala je razlika između njega i Mije, dve godine. I meni još deluje da nije došao do tog nivoa, pa pre toga su ga Agata i Pavel ispitivali šta znači neka reč, pojma nije imao. lol!
Pff, pa da sam ja na njenom mestu, ja bih sve to lepo uklopila, ovako ona nema pojma. lol!
5. Stvarno sam u šoku. Kad, kako? Mogao je to onda samo letos, ali je verovatno ostalo u senci snimanja Mažora.
6. Ben sustum. lol!

4. Pa mislim da je stvarno prerano da mu objašnjavaju neke stvari. Tako da... Nije mali namjerno zbog brace i seke. lol! Bar ne zato.

5. Možda su neka snimanja za koja si mislila da su Mažor zapravo bila ta.

6. Sus, sus, sadece sus. Na greškama se uči.  :P

Mrs BugeVuge ::
Pa sad... Kad me več vučeš za jezik, ja bih radije da mi on skine sam taj grudnjak, videla sam da je prilično vešt u tome. he-he  đavolko

Ahahahahahahahahahhahahaha, ajaoj... smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Ti si sama sebe povukla za jezik kad si napisala da bi ti kao Anđa naskočila.  smeh Ja sam ti samo htjela dati drugi prijedlog jer izgleda da je na Andriju ipak bolje djelovao.  smeh Eno Mira i on i dalje veselo, a Anđa i ovaj se zakačiše.

Mrs BugeVuge ::
Dobro, sad kapiram. Nesporazum je nastao u tome da sam ja mislila kako je to jedan isti film koji se snima duže vreme, nisam znala da je to što je snimao zimus završio, a ovo je nešto novo. Ili, ako više voliš, nedovoljna obaveštenost, priznajem. lol!
Ako je istorijsko, pre će biti nešto vezano za Ataturka, em ga toliko voli, em je i sam svestan da je tema Osmanskog carstva iscrpljena. Plus, za to mu treba mnogo veća produkcija.

Ja ne mogu tvrditi ništa jer se, naravno, ništa pouzdano ne zna. Ali tada su ovi kamermani, pomoćni redatelji i ostali ljudi koji se bave tehnikom pisali da se radi o kratkom filmu. Ne znam zašto bi pisali nešto što nije.  ne znam Djeluju mi ozbiljno. Ako su lagali onda je moguće da je i ista stvar u pitanju.
Sve ok, stvarno je nesporazum, a zapravo niti to. Jer temu ovog filma ne znamo sa stopostotnom sigurnošću. Na kraju krajeva, za taj film zimus se ništa službeno ne zna. Jedino što smo ovdje spomenule nedavno povijesnu tematiku novog filma, a to očito si preskočila. Ali stvarno sve ok.

Mrs BugeVuge ::

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Ma nije pročitala, inače bi nešto rekla.  lol! Ona to čita kao i ti. Čita i ne pročita.

Mrs BugeVuge ::
Što?

Ma onako.

Mrs BugeVuge ::
Mogu ja uvek o njima dvojici, neprestana inspiracija. :cereeeeek:
Baš su takvi kako sam ih opisala. I baš mi je drago da ovo kažeš. :cereeeeek:

U to ne sumnjam ni najmanje.

Mrs BugeVuge ::
Zvučalo je malo čudno, ali stvarno je tako. Naravno, borio bi se i Igor, on bi se tek na kraju predao, ukoliko se pre toga ne bi poklali. lol! Njih dvojica bi bili ili najbolji prijatelji, ili najljući neprijatelji. Jao, zamisli sad tu priču u kojoj su Igor i Vlad najbolji prijatelji, pa pokorili bi ceo svet. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

A ja kad sam pročitala to nisam mogla odlučiti koji bi mi bio maloooo više draži. Totalno bi i meni bilo teško i ne znam kako bih odlučila.

Bold - misliš da bi se predao kad bi vidio da si sretnija s drugim?

Neka ne pokoravaju svijet. Neće ostati živih fanova da ih prate. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue Nov 05, 2019 3:26 pm

Saro, vidi ovo.

https://www.instagram.com/p/B4fFvsapvCq/

Caga će galiba obići sve političare, tj. obišao je. Ali kad ga vidim da je opet išao u posjet djeci :cereeeeek: . Divne su slike.



Što više gledam lokacije ovog Kirklarelija, sve me više podsjećaju izgledom na lokacije (nisu iste, samo me podsjećaju) na film koji je zimus snimao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue Nov 05, 2019 4:13 pm

On vec dugo pomaze tom da tako kazem udruzenju dece bolesne od leukemije. Ako se dobro secam jos od AFK.

Pa moguce da je zimus snimao tamo nesto pa su mu se svidele lokacije i odlucio je da snimi i film tamo.

Nego, dosla sam iz drugog, vaznijeg razloga, run, Poncha, run da cestitas rodjendan. lol!

https://twitter.com/TvDunyasii/status/1191732666682544128?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue Nov 05, 2019 9:28 pm

Ne bih se mogla zakleti da nije snimao tamo jer je područje koje bi baš moglo odgovarati za temu filma. Mada ove lokacije na kojim znam da su snimali nisu bile tamo. Dapače, danima su se vrtjeli po dvjema-trima istim lokacijama.

Evo, slomila sam nogu od brzine dok sam trčala da mu čestitam. lol!
Bu arada, BugeVugova, nije ti sevgli jedini na današnji dan rođen.

Usput, stvarno pogledaj ovaj video (prvih par minuta), a možeš i komentare ispod.

I vidim Kivo i dalje osvaja nagrade. Nisam u toku uopće koje su ovo sad nagrade. Kad nema Cage ne pratim, ali vidim da je sve u znaku nekih nagrada.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Nov 06, 2019 4:45 am

Poncha ::
Evo, slomila sam nogu od brzine dok sam trčala da mu čestitam. lol!
Bu arada, BugeVugova, nije ti sevgli jedini na današnji dan rođen.

Usput, stvarno pogledaj ovaj video (prvih par minuta), a možeš i komentare ispod.

smeh smeh smeh
Molim te Poncha, zna se kome se jedinom slavi 5. novembar kao rođendan, ovi ostali su nebitni. lol!

Koji bre video? Nisam naišla ni na jedan video, jedino ako si mislila na ovo gore sa Hazal.
Pogledala sam i stvarno ne znam šta bih rekla. Ne znam šta uopšte može da se odgovori na ovu glupost. Dve wannabe novinarke koje pokušavaju da se igraju detektiva maltretiraju trudnu ženu, stvarno se ježim na ikakva maltretiranja trudnih žena, a pogotovo na ovakav način.
Stvarno ne znam kako Caga i Hazal sve ove godine nisu shvatili da su stvoreni jedno za drugo, to svi vide sem njih, red je da lepo pogledaju ovaj video pametnih ljudi i uzmu se već jednom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Nov 06, 2019 5:09 am

Poncha ::
Prvo 38. epizoda. Yani...  smeh

Ahahahahahahahahahah, ovo sve opisuje. smeh

Poncha ::

Kad su spomenuli Olgicu (i kakvo je to ime  smeh ) sjetila sam se tebe. I Kozlovskoga.

smeh smeh smeh
Ja sam izgleda toliko bila u znaku Pavela da se nisam setila dok ti ovde nisi napisala, e onda mi je bilo još smešnije. smeh Eto, bar ovo nisam unapred pogodila. lol!

Poncha ::
Andrija je kud i kamo razumniji od Nediljka. On se nekako brzo pomirio da nije loše što je glumac u selu.  smeh A kako je tek razumno uvjeravao Nediljka. Još ne vjerujem. Što mu bi? Koliko će to trajati?   lol!

Andrija je praktičan. smeh
Nediljko je odlepio bio, ja nisam mogla da verujem da je u stanju onoliko da ljubomoriše. lol!
Jel' si odgledala 39?

Poncha ::
I scena - Anđelka i Toni. Opet jedna opaska na glumce. Mi im se svi divimo, a oni svakakvi... Njoj divno kako joj je pomogao, misli za njega da je princ na bijelom konju kad ono on o njoj govori kao nekoj babi.  
Baš gleda na svoju slavu. Nisam baš ovako očekivala da će napraviti, ali baš odlično napravljeno. Usporedba muža i nekog idola.

Zapravo, meni se dopalo to, jer su prikazali glumce kao normalne najobičnije ljude sa svim svojim vrlinama i manama. Recimo, meni se dopalo kad je od Tome prikupljao savete kako da napravi da Alma njega ostavi i na kraju ga pita jel' pomislio nekad kako je problem u njemu, na šta će ovaj naravno da ne i tu je odustao od dalje konverzacije. Pametno. lol!

Poncha ::

Bila sam u pravu. smeh Ali i kasnije su se malo družili. lol! I našao je u Tomi saveznika za prekidanje s Almom. smeh

Da, da. smeh
A bilo mi je žao malo Alme.

Poncha ::
Ma nisam ni baš kao Mira, ona je nekako previše ukočena bila. Tj. nije bila baš nekako previše uzbuđena na početku.

Mislim da je zbog glumice, ona mi je jedna od lošijih u postavi.

Poncha ::
Pih. Pa to stvarno zamršeno sve. Ova se raduje Pavelu, a Pavelova žena se raduje i Kaći i glumcu. A Pavel se pak ne raduje nikome.Mislim, javno.

Bold. naklon smeh naklon smeh naklon smeh

Poncha ::

4. Pa mislim da je stvarno prerano da mu objašnjavaju neke stvari. Tako da... Nije mali namjerno zbog brace i seke. lol! Bar ne zato.

5. Možda su neka snimanja za koja si mislila da su Mažor zapravo bila ta.

6. Sus, sus, sadece sus. Na greškama se uči.  :P

4. smeh
5. Nema šanse, znam ako ništa drugo zato što su Ruskinje u grupi napravile album sa svim slikama sa seta Mažora.
6. lol!

Poncha ::

Ti si sama sebe povukla za jezik kad si napisala da bi ti kao Anđa naskočila.  smeh Ja sam ti samo htjela dati drugi prijedlog jer izgleda da je na Andriju ipak bolje djelovao.  smeh Eno Mira i on i dalje veselo, a Anđa i ovaj se zakačiše.

smeh smeh smeh
Ma, to je do Andrije, on ispade mnogo normalniji u ovakvim situacijama. lol!
Ja sam svoju scenu već zamislila i ona zahteva Pavelovo skidanje grudnjaka. :P smeh

Poncha ::

Ja ne mogu tvrditi ništa jer se, naravno, ništa pouzdano ne zna. Ali tada su ovi kamermani, pomoćni redatelji i ostali ljudi koji se bave tehnikom pisali da se radi o kratkom filmu. Ne znam zašto bi pisali nešto što nije.  ne znam Djeluju mi ozbiljno. Ako su lagali onda je moguće da je i ista stvar u pitanju.
Sve ok, stvarno je nesporazum, a zapravo niti to. Jer temu ovog filma ne znamo sa stopostotnom sigurnošću. Na kraju krajeva, za taj film zimus se ništa službeno ne zna. Jedino što smo ovdje spomenule nedavno povijesnu tematiku novog filma, a to očito si preskočila. Ali stvarno sve ok.

Znaš šta je još moguće, bar znam za takve situacije (npr, Kozlovskom se recimo upravo to desilo lol! ). Možda je on to zimus snimao u vidu kratkometražnog filma, a onda mu se proširila zamisao i ideja i prosto je od tog istog materijala sad napravio dugometražni.

Poncha ::
Ma nije pročitala, inače bi nešto rekla.  lol! Ona to čita kao i ti. Čita i ne pročita.

smeh

Poncha ::
Ma onako.

Reci sad. :P lol!

Poncha ::
A ja kad sam pročitala to nisam mogla odlučiti koji bi mi bio maloooo više draži. Totalno bi i meni bilo teško i ne znam kako bih odlučila.

Bold - misliš da bi se predao kad bi vidio da si sretnija s drugim?

Neka ne pokoravaju svijet. Neće ostati živih fanova da ih prate. lol!

Sad vidiš kako mi je bilo kad sam prvi put gledala Mažora, a ti me terala da odlučim Igor ili Vlad. lol!
Sad već jesam, obožavam ih obojicu, ali stvarno nenormalno volim Igora. Baš. <3 Tako da Igor ima prednost.

Pa recimo tako nešto. Kad bi video da sam srećnija sa drugim, ili kada bi video da je taj drugi više za mene... Jednostavno, ja bih mu bila važnija od toga šta on oseća. Mada, opet, drugačije su situacije i okolnosti u kojima su se njih dvojica nalazili. Igor je pre svega imao važnu, ličnu istragu tokom koje je skontao da mu sopstveni život, pa samim tim i život ljudi koji ga okružuju nisu bezbedni. I to je bitno uticalo da se on povuče. A Vlad je bio svestan da Vera njega voli i da im je prepreka glupi Anton i cela ta njihova prošlost, znao je da je besmisleno da beži od njega i zato je nije puštao.

Ova ti je dobra. smeh
Zapravo da, bolje što nisu u istoj seriji, kako bih ja to preživela? :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Nov 06, 2019 2:09 pm

Koji video da pogledam?

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Nov 06, 2019 2:10 pm

Jebote ko dade Bensu nagradu za najbolju filmsku glumicu, mene bi na njihovom mestu bilo sramota.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Nov 06, 2019 3:12 pm

Mrs BugeVuge ::
Molim te Poncha, zna se kome se jedinom slavi 5. novembar kao rođendan, ovi ostali su nebitni. lol!

Ma ja, canim, samo kažem. Tvome sam sevgiliju sam čestitala, a ovome kojeg voli pola Balkana i sve one ostale koje po twitteru lupaju hashtagove nisam. Tj. slomila sam nogu putem kad je Sara rekla da trčim. lol!

Mrs BugeVuge ::
Koji bre video? Nisam naišla ni na jedan video, jedino ako si mislila na ovo gore sa Hazal.
Pogledala sam i stvarno ne znam šta bih rekla. Ne znam šta uopšte može da se odgovori na ovu glupost. Dve wannabe novinarke koje pokušavaju da se igraju detektiva maltretiraju trudnu ženu, stvarno se ježim na ikakva maltretiranja trudnih žena, a pogotovo na ovakav način.
Stvarno ne znam kako Caga i Hazal sve ove godine nisu shvatili da su stvoreni jedno za drugo, to svi vide sem njih, red je da lepo pogledaju ovaj video pametnih ljudi i uzmu se već jednom.

Sorry, moja greška. Nisam tebe slala da gledaš, nego Saru. Tipkala sam brzo jer sam nešto nervozna bila pa mi se dogodio propust. Ali neka si pogledala, od viška glava ne boli.

Mrs BugeVuge ::

smeh smeh smeh
Ja sam izgleda toliko bila u znaku Pavela da se nisam setila dok ti ovde nisi napisala, e onda mi je bilo još smešnije. smeh Eto, bar ovo nisam unapred pogodila. lol!

Točno sam zabrinuta za sebe. Više mene asocira nešto na Ruse nego tebe.  facepalm Ili je stvar da si ti Kozlosvkog stvarno ostavila po strani. Da se zvala Agata možda bi reagirala.

Mrs BugeVuge ::
Andrija je praktičan. smeh
Nediljko je odlepio bio, ja nisam mogla da verujem da je u stanju onoliko da ljubomoriše. lol!
Jel' si odgledala 39?

Da. Je. Ali me upravo to iznenađuje što je praktičan. Nikad ne bih rekla za njega da je toliko razuman.

Odgledala sam 39. i kud i kamo je razumniji od Nediljka. Ali kako mu je rekao ono za pišanje.  smeh

Bu arada, curica ili dječak?

Mrs BugeVuge ::
Zapravo, meni se dopalo to, jer su prikazali glumce kao normalne najobičnije ljude sa svim svojim vrlinama i manama. Recimo, meni se dopalo kad je od Tome prikupljao savete kako da napravi da Alma njega ostavi i na kraju ga pita jel' pomislio nekad kako je problem u njemu, na šta će ovaj naravno da ne i tu je odustao od dalje konverzacije. Pametno. lol!

Definitivno mi nije mrsko što su ubacili Tonija u seriju samo zato što su ovako progovorili o glumcima. Njihovom životu.
Ali Mijo i da glumci svugdje guraju usta... smeh

A što se tiče Tome, potpuno je Toni bio u pravu. Barem mu je netko lijepo rekao.

Mrs BugeVuge ::
Mislim da je zbog glumice, ona mi je jedna od lošijih u postavi.

Od ovih starijih/iskusnijih definitivno. Slažem se.

Mrs BugeVuge ::
5. Nema šanse, znam ako ništa drugo zato što su Ruskinje u grupi napravile album sa svim slikama sa seta Mažora.

Dobro, Ruskinjama vjerujem. One to odrađuju profesionalno baš. Inače bih rekla da fanovi svašta nađu pa pišu ono što im odgovara.

Mrs BugeVuge ::
Ma, to je do Andrije, on ispade mnogo normalniji u ovakvim situacijama. lol!
Ja sam svoju scenu već zamislila i ona zahteva Pavelovo skidanje grudnjaka. :P smeh

I dalje se čudim da je ispao normalniji. Nikad za njega to ne bih rekla.
Nisam ni mislila da nisi zamislila.  lol! Ista si Anđa - rekao bi Nediljko.

Mrs BugeVuge ::
Znaš šta je još moguće, bar znam za takve situacije (npr, Kozlovskom se recimo upravo to desilo lol! ). Možda je on to zimus snimao u vidu kratkometražnog filma, a onda mu se proširila zamisao i ideja i prosto je od tog istog materijala sad napravio dugometražni.

Obratit ću pozornost koliko budem stigla jer mi je ovo što si rekla zanimljivo. Malo po malo svatko od nas fanova stalkera stalka ove nove lokacije. Uspije se pronaći od prije kojeg tjedna lokacije. Vidi se da su i na nekom kolodvoru bili. Možda nam se posloži cijela slika pa uspijemo nešto više saznati o filmu. Za neke mi se ljude čini da su čak radili na Protectoru s Cagom. Ali dobro, o tom po tom.

Mrs BugeVuge ::
Reci sad. :P lol!

Ako me ne prođe, reći ću.

A sad ću ti nešto drugo poslati. A ti pogledaj poruke.

Mrs BugeVuge ::
Sad vidiš kako mi je bilo kad sam prvi put gledala Mažora, a ti me terala da odlučim Igor ili Vlad. lol!
Sad već jesam, obožavam ih obojicu, ali stvarno nenormalno volim Igora. Baš. <3 Tako da Igor ima prednost.

Sad mi je žao što sam te mučila. A znaš da ja uvijek postavljam teška pitanja, pogotovo kad ne mogu ni sama nešto odlučiti.
Ali kad ovako napišeš, točno vidim zašto je teško odlučiti. Ne znam zašto, ali mislim da bi mene malo više kupio Pavel. Pardon,Sokol.

Mrs BugeVuge ::
Pa recimo tako nešto. Kad bi video da sam srećnija sa drugim, ili kada bi video da je taj drugi više za mene... Jednostavno, ja bih mu bila važnija od toga šta on oseća. Mada, opet, drugačije su situacije i okolnosti u kojima su se njih dvojica nalazili. Igor je pre svega imao važnu, ličnu istragu tokom koje je skontao da mu sopstveni život, pa samim tim i život ljudi koji ga okružuju nisu bezbedni. I to je bitno uticalo da se on povuče. A Vlad je bio svestan da Vera njega voli i da im je prepreka glupi Anton i cela ta njihova prošlost, znao je da je besmisleno da beži od njega i zato je nije puštao.

Ova ti je dobra. smeh
Zapravo da, bolje što nisu u istoj seriji, kako bih ja to preživela? :cereeeeek:

Definitivno nije za usporediti jer su situacije drugačije.

Ti nikako. Zaljubljena u ovog, zaljubljena u onog. A i ja teško.
Gle, Poncha ovoga, gle Poncha onoga, ovaj je napravio ovo, onaj ono. Ne znam u kojeg ću prije gledati. U Stasevo tijelo ili u Pavelovu tetovažu...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed Nov 06, 2019 3:23 pm

Sara Ulusoy ::
Koji video da pogledam?

Ono što sam stavila o Hazalki iz tračerske emisije SO. Na prethodoj strani je.

Sara Ulusoy ::
Jebote ko dade Bensu nagradu za najbolju filmsku glumicu, mene bi na njihovom mestu bilo sramota.

Svi oni koji su dodijelili i ostale nagrade. lol! Kad već pitaš. :P  Nisam gledala film, ali možda ona u filmu uopće nije loša, ja samo znam da film nisam gledala iako sam ga bila mislila pogledati.
Ali ako ćemo iskreno, i ja sam se iznenadila. Ne znam koji su sve filmovi bili lani snimljeni, ali sigurna sam da je bilo boljih glumica i ostvarenih uloga.

Ali meni su općenito cijela nagrada, hmmmm... Ne znam što bih rekla. Jedino me čudi da nema EK-a.

Eno i Caga dobio za glumca platformi i Hazar za glumicu platformi, a bome dobio i Muhafiz.
https://www.acunn.com/magazin/magazin-gazetecileri-dernegi-altin-objektif-odulleri-sahiplerini-buldu-1148662-galeri
Aj, bar je Hazarka otišla po nagradu. A mogli smo imati opet CagKiv slika. ;)
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Nov 07, 2019 12:11 am

Gledam Sevgili Gecmis, stigla sam do sat i tri minuta i Seckina nigde, kao ni ono dvoje glavnih. Samo ove tri sestre i neka mafija. Ali nije dosadno, za sada ide ok. Ovo mesto gde su snimali je prelepo, ali pretpostavljam da ce ubrzo svi za Istanbul.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Nov 07, 2019 12:12 am

Slatka mi je ova sto ce biti Seckinova partnerka.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Nov 07, 2019 12:17 am

Najzad Seckin posle sat i osam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Nov 07, 2019 1:50 am

Uf, kardinalna greska. Yurdaer Okur je odlican glumac i bio bi odlican glavni negativac, ali ga ubise na kraju prve.

Sve u svemu, nisam bas odusevljena serijom, ali nije ni losa, moze da se gleda.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Nov 07, 2019 2:00 am

Poncha ::
Ma ja, canim, samo kažem. Tvome sam sevgiliju sam čestitala, a ovome kojeg voli pola Balkana i sve one ostale koje po twitteru lupaju hashtagove nisam. Tj. slomila sam nogu putem kad je Sara rekla da trčim. lol!

smeh
Bold - ahhhh :cereeeeek:
Sanjala sam kako je uradio novu tetovažu koju je posvetio meni. smeh  sramezljivko

Poncha ::
Točno sam zabrinuta za sebe. Više mene asocira nešto na Ruse nego tebe.  facepalm Ili je stvar da si ti Kozlosvkog stvarno ostavila po strani. Da se zvala Agata možda bi reagirala.

smeh  smeh  smeh
Agatu Kristi više ne volim kao pre. lol!

Poncha ::
Da. Je. Ali me upravo to iznenađuje što je praktičan. Nikad ne bih rekla za njega da je toliko razuman.

Jel' imao beše i on neku fazu svoje ljubomore, ili se meni više sve izmešalo? mislilac

Poncha ::
Odgledala sam 39. i kud i kamo je razumniji od Nediljka. Ali kako mu je rekao ono za pišanje.  smeh

Budale. smeh
Ovaj ne zna za pišanje, a Andrija ne zna šta su plodni dani. smeh

Poncha ::
Bu arada, curica ili dječak?

Ne znam zašto, ja imam osećaj da se doktor zeznuo i da ona nije trudna. Ili je nešto pogrešno video (pritom ne verujem da je bolesna pa je sam tim pomešao, to tek nema šanse), neki hormonski disbalans ili jednostavno pomešao analize. Ili nije dobro video na ultrazvuku. lol!
Ali ako je trudna, onda bi bila fora da bude devojčica. Pa i Anđa isto reče u ovoj 40-oj, pogotovo što imaju već dva sina, da ne citiram sad Nediljka. lol!  Šta ti misliš?

Poncha ::

Dobro, Ruskinjama vjerujem. One to odrađuju profesionalno baš. Inače bih rekla da fanovi svašta nađu pa pišu ono što im odgovara.

I dalje snimaju, čak je Pavel na stori okačio neki kao snimak, ali se toliko loše vidi sa kim se snimao da mi dođe da se roknem. A bitno je jer ne mogu da procenim jel' Kaća ili ova nova. lol!

A što se ove nove serije tiče, izašle su neke fotke, mnogo mi se sviDžaju. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 8a6dw4OAAZs

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Yhsj2-W0bdY

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 P2dvN0SV0fs

Poncha ::
I dalje se čudim da je ispao normalniji. Nikad za njega to ne bih rekla.
Nisam ni mislila da nisi zamislila.  lol! Ista si Anđa - rekao bi Nediljko.

smeh  smeh  smeh

Poncha ::

Obratit ću pozornost koliko budem stigla jer mi je ovo što si rekla zanimljivo. Malo po malo svatko od nas fanova stalkera stalka ove nove lokacije. Uspije se pronaći od prije kojeg tjedna lokacije. Vidi se da su i na nekom kolodvoru bili. Možda nam se posloži cijela slika pa uspijemo nešto više saznati o filmu. Za neke mi se ljude čini da su čak radili na Protectoru s Cagom. Ali dobro, o tom po tom.

A ja ću obratiti pažnju kad ti obratiš pažnju i onda okačiš ovde informacije o tome. lol!

Poncha ::

Ako me ne prođe, reći ću.

A daaaj reci, sve me više i više zanima. lol!

Poncha ::
Sad mi je žao što sam te mučila. A znaš da ja uvijek postavljam teška pitanja, pogotovo kad ne mogu ni sama nešto odlučiti.
Ali kad ovako napišeš, točno vidim zašto je teško odlučiti. Ne znam zašto, ali mislim da bi mene malo više kupio Pavel. Pardon,Sokol.

A ti si to mene pitala da ja odlučim za obe. smeh  lol!
Pa eto baš to, jako je teško odlučiti između njih dvojice, ali ipak više Sokol. <3

Poncha ::
Definitivno nije za usporediti jer su situacije drugačije.

Ti nikako. Zaljubljena u ovog, zaljubljena u onog. A i ja teško.
Gle, Poncha ovoga, gle Poncha onoga, ovaj je napravio ovo, onaj ono. Ne znam u kojeg ću prije gledati. U Stasevo tijelo ili u Pavelovu tetovažu...

Tako je.

smeh smeh smeh
Gledam ja i u Pavelovo telo. đavolko lol!
Mada dobro, tu je Stas stvarno neprevaziđen. naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Nov 07, 2019 2:36 pm

Sara Ulusoy ::
Najzad Seckin posle sat i osam.

Dugo si ga čekala. Malo čudno da se glavni lik pojavljuje kasnije, ali valjda je tako trebalo za uvod. S obzirom na to koliko traju nastavci, onda je on i došao negdje na polovici serije. Nije predugo i na kraju. lol!

Da ona je slatka. Pa ne mogu ni reći da loše glumi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Nov 07, 2019 2:48 pm

Mrs BugeVuge ::

Sanjala sam kako je uradio novu tetovažu koju je posvetio meni. smeh sramezljivko

Smijem li znati što je bilo na tetovaži ili je to tajna?

Mrs BugeVuge ::
Agatu Kristi više ne volim kao pre. lol!

Znači, bila sam u pravu.

Mrs BugeVuge ::
Jel' imao beše i on neku fazu svoje ljubomore, ili se meni više sve izmešalo? mislilac

I ja sam se zamislila. Bravo! Bio je ljubomoran na Božinog oca.

Mrs BugeVuge ::
Ovaj ne zna za pišanje, a Andrija ne zna šta su plodni dani. smeh

Ej, topić . Znači naklon . A Mijo koji objašnjava smeh. Ako nekog zanima, nastava seksualnog odgoja kod Mije. lol!

A kad se naručivao kod doktora u svezi, glede... smeh

Mrs BugeVuge ::
Ne znam zašto, ja imam osećaj da se doktor zeznuo i da ona nije trudna. Ili je nešto pogrešno video (pritom ne verujem da je bolesna pa je sam tim pomešao, to tek nema šanse), neki hormonski disbalans ili jednostavno pomešao analize. Ili nije dobro video na ultrazvuku. lol!
Ali ako je trudna, onda bi bila fora da bude devojčica. Pa i Anđa isto reče u ovoj 40-oj, pogotovo što imaju već dva sina, da ne citiram sad Nediljka. lol! Šta ti misliš?

Ja sam mislila da se zeznula Anđa dok doktor nije potvrdio. Sad mislim da je stvarno trudna i stvarno joj želim curicu.

Mrs BugeVuge ::
I dalje snimaju, čak je Pavel na stori okačio neki kao snimak, ali se toliko loše vidi sa kim se snimao da mi dođe da se roknem. A bitno je jer ne mogu da procenim jel' Kaća ili ova nova. lol!

Ma neka bude nova. lol!

Mrs BugeVuge ::
A što se ove nove serije tiče, izašle su neke fotke, mnogo mi se sviDžaju. :cereeeeek:

Drago mi je da ti se sviDŽaju, ali meni ipak fali tetovaža. smeh

Mrs BugeVuge ::
A ja ću obratiti pažnju kad ti obratiš pažnju i onda okačiš ovde informacije o tome. lol!

Nešto nemam volje, ali dobro.

Mrs BugeVuge ::
A daaaj reci, sve me više i više zanima. lol!

Ma znaš da ima ovih koji mi se svide naglo pa tako naglo i prestanu. E pa zasad imam jednog Turčina koji me je osvojio neočekivano.

Mrs BugeVuge ::
A ti si to mene pitala da ja odlučim za obe. smeh lol!
Pa eto baš to, jako je teško odlučiti između njih dvojice, ali ipak više Sokol. <3

A onako. Tad me sebično zanimalo da znam u kojeg ne smijem dirnuti, a sad i sama vidim da ne bih znala izabrati, oba imaju svojih čari. Žao mi je što sam te mučila, ali nekako mi drago da je Sokol.

Mrs BugeVuge ::
Gledam ja i u Pavelovo telo. đavolko lol!
Mada dobro, tu je Stas stvarno neprevaziđen. naklon

Pa zato sam i rekla. Kao da ne znam da ti je Stankovo top.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Nov 07, 2019 2:51 pm

Mene zanima zašto Caga svoje kratke uratke ne pošalje na neki festival. mislilac Zašto Engo samo Umuta prati po tim pustim festivalima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Nov 07, 2019 3:53 pm

Mozda cu sad ispasti salak i neobavestena, ali moram da pitam. Jel ovo ova? Nekako mi lici na nju, ali bas i ne lici toliko, pa nisam sigurna.

https://twitter.com/DiziciBagyan/status/1192453547150970881?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyThu Nov 07, 2019 3:55 pm

A sad sam bolje pogledala sliku, po klempavosti sam sigurna da je ona.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: