Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyThu Dec 27, 2018 9:03 pm

Poncha ::
Meni su priče ok. Ali ja ne volim te promjene i verzije koje su lošije od prethodnih.

Meni se u početku nisu sviđale jer im nisam videla poentu, tj. onda mi se nekako gubila poenta objava. Ali sad sam se navikla na njih, međutim ovo što sad uvode je totalno glupo.

Poncha ::
Jedan od njih, ali je.
I jesi li ovo namjerno rekla? lol!

Nisam stvarno, nego mi je prosto nerealno da se on nađe tu pored živih Cage i Kive. smeh

Poncha ::
Sad si baš zaslužila da te tužim kumu. :P

Kom kumu, mom ili tvom? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyThu Dec 27, 2018 9:04 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyThu Dec 27, 2018 9:37 pm

Mrs BugeVuge ::
Pa tad je bio dekintiran. smeh U toj epizodi su pričali njih dvojica kako su se uloge promenile, kad su se tek upoznali Žeka je Igora molio da mu da njegov auto da se provoza, a sad on živi u vili... tuzni

Ok.

Mrs BugeVuge ::
E to jeste, ako zucne nešto loše o Pavelu odmah ide ban. lol!

Saro, radije ga samo ignoriraj. lol!

Mrs BugeVuge ::
I meni je to palo napamet.
Samo ja sam tu scenu drugačije doživela, ne toliko da on brani DVD, koliko je jedva dočekao da ga nagazi za bilo šta, pa kao ono nećeš ti moje da diraš đubre jedno. lol!

Ma meni je Domagoj baš ljigav i baš onako pametno pokvaren. Ne znam jesi li gledala jučerašnju epizodu, ali vidjet ćeš. Ante je ljigav i iskompleskiran, ali ovaj je mutikaša.

Mrs BugeVuge ::
Pa to, neka ona radi šta god hoće, ionako je i došla tu sa idejom da nasledi Zorku u švercu, ali šta ga onda laže. Pa on joj je najbliži tu, ako njega laže onda ništa nema poentu.

Uopće ne zamjeram Kreši reakciju na šverc.

Nego, je li ono ti namjeravaš lagati Pavelu? lol!

Mrs BugeVuge ::
Meni je stvarno jako teško da ga gledam, počela sam u poslednje vreme da sklanjam pogled kad je on u kadru. Smučio mi se.
Ali slažem se, na kraju će on stati na Zorkinu stranu, vidiš da mu je ona veća ljubav nego Gabi. lol!

Meni u principu je glumac karikatura, ne toliko lik.

Mrs BugeVuge ::
Dobro, ti javi kad saznaš kad se vraćaju.

Hoću ako saznam. Možda kad prikažu cijelu ovu tursku seriju ako nema mnogo nastavaka.

Mrs BugeVuge ::
Dve se u meni pobiše sile, jedna bi furala epizodu za epizodom, drugoj je sve teže da gleda. lol!
Stala sam kod osme epizode. Ali mislim da ću u nedelju odgledati seriju, bar tako procenjujem. Podseti me ti već sutra da kupim neki lek za smirenje (kupila bih vino, ali sad moram da se odvikavam lol! ) jer ću po svoj prilici početi da se raspadam već od subote. lol!

Kupi ti i maramice pa plači. lol!

Opa, pa ti si već počela s pripremama.

Mrs BugeVuge ::
A stvarno, baš je mogao i da se propije. smeh
Stanislav i Kozlovski baya baya umeju da popiju. lol!

I ti se onda pored njih dva, zadubiš u ovoga koji ne pije. I što je još jače, onoga koji ne voli kad žena pije. lol!

Mrs BugeVuge ::
Ja sam se sad zbunila, na koju si ti ljubomorna, na ovu plavu ili ovu brinetu? Jer koliko vidim, obe su zubate. smeh

Opet ona...

Ne znam na koju plavušu misliš, ali meni nijedna plavuša nije trn u oku zbog njega.

Mrs BugeVuge ::
Allah Allah, možda sam ja onaj skriveni talenat. lol!

Nisi skriveni talent ako nakon nekoliko puta ne uspiješ odraditi scenu. Nemoj se zavaravati. lol! Ali si talent što znaš odglumiti da ne znaš glumiti. :P

Mrs BugeVuge ::
Naravno da ću se potruditi da ga dooobrooo masiram. he-he Aaaaa Ponchaaaa, sad mi to ne izlazi iz glave, ubiću te. smeh

Je li tako da je bolje da ja ne lupam svašta? lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa kao prvo - Igor je zvao Ninu i ona je sama rekla Žeki da se maksimalno opusti. Druga stvar što nije znala o čemu je reč, ali svejedno je rekla. lol!
A kao drugo, Žeka nikad u životu nije imao ovakvo iskustvo, tako da je Igor samo hteo da mu ostvari davni san. lol!

To što je ona rekla, a nije znala na što se odnosi čini situaciju još i gorom. lol!

Ok, da tvom Plavome moj Caga napravi ovakvu momačku, ja bih bila ljuta na njega za tebe i sebe, jer bi ti očito oprostila. lol! To što Plavi nije imao priliku prije vjenčanja s tobom te 'prevariti' s tri dame, ne daje Cagi za pravo da mu to nešto i priredi.
(Sad, ja na Cagu ne mogu biti dugo ljuta, ali ovo je među rijetkim stvari što bih mu prigovorila, u ostalom smo kao jedno i na ništa njegovo se ne bunim. lol! )

Mrs BugeVuge ::
E sad, što se tiče tvog pitanja...
Ne znam kako bih reagovala, s obzirom na to da smo mi za moju devojačku rezervisale Stanislava, nemam baš puno prava da se ljutim. lol!

Prvo, vidiš da je meni muka što će kum reći... Drugo, striptiz je jedno, a dotične ovom Žeki nisu baš isto.

Mrs BugeVuge ::
Jesu malo tradicionalna, ali od njega mi je sve prelepo i divno i savršeno i preslatko i najnajnaj. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Pa apsolutno mi je poznato da kad ti se netko sviđa, sve njegovo ti se sviđa. Baš me zanima što bi rekla da neki tako tebi kaže... lol!
Meni takvo razmišljanje recimo ne smeta.

Mrs BugeVuge ::
Nije, nego sam ja upoznala njenog najboljeg "prijatelja" i muža posle nje, pa mi zato tu nije smetala. Ali šta ona ovde ima da lajkuje Pavela i Agatu, ona nema nikakve veze sa njim, čak zbog njega sam potpuno zapostavila ove njene i umesto da mi još pomogne da maknem ovu, ona je na njenoj strani. durica
E nema sad gledanja nene nove serije, baš sam mislila tamo negde u januaru da nađem vremena, ali sad neću. durica

smeh

Mrs BugeVuge ::
Bravo legendo, moram da joj nađem neku ekstra poslovnu ponudu u Milanu, pa će lako ona tamo da nađe nekog zgodnog Italijana. Mislim, slažem se, nema od Pavela boljeg, ali dovoljno je da ode od njih - daleko od očiju, daleko od srca. veseljko

Samo ti ga ne smije zagrliti kad se vrati u Moskvu.

Mrs BugeVuge ::
Nisam stvarno, nego mi je prosto nerealno da se on nađe tu pored živih Cage i Kive. smeh

Nastavljaš ti. lol!

Kivo je ipak na neki način dio toga, a ustalom, Kivo je već imao tu titulu.

Mrs BugeVuge ::
Kom kumu, mom ili tvom? lol!

Mom kumu, tvom mužu. Tvoj kum voli popiti. To i pušenje su nam jedne od onih rijetkih razlika.

I zašto bih te uopće tužila Cagi? lol!

Mrs BugeVuge ::
Hashtag #zzzzima :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/Br4rn9xBgxE/

Je li ovo njegova mačka?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyThu Dec 27, 2018 9:51 pm

Predložilo mi je ovo sad.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 2:41 am

4. epizoda prve sezone - Igor spašava Viku. <3
8. epizoda treće sezone - Igor spašava Viku. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 2:47 am

Trebalo je da Kaća pogine u ovom sudaru, kako joj je bilo suđeno i prvi put. Zašto su je svi uvek spašavali??? aurika
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 3:05 am

Poncha ::
Ma meni je Domagoj baš ljigav i baš onako pametno pokvaren. Ne znam jesi li gledala jučerašnju epizodu, ali vidjet ćeš. Ante je ljigav i iskompleskiran, ali ovaj je mutikaša.

Ja danas tražila epizodu, nema je nigde na internetu. Bar ja nisam našla. ne znam

Poncha ::
Ma meni je Domagoj baš ljigav i baš onako pametno pokvaren. Ne znam jesi li gledala jučerašnju epizodu, ali vidjet ćeš. Ante je ljigav i iskompleskiran, ali ovaj je mutikaša.

I kakvo je to ime Domagoj, nikad čula dosad. lol!

Poncha ::
Nego, je li ono ti namjeravaš lagati Pavelu? lol!

Ja? Allah Allah, otkud ti to? lol!

Poncha ::
Meni u principu je glumac karikatura, ne toliko lik.


Pa da, problem je do glumca. Da je neki drugi iole bolji, skroz bi drugačije izgledao taj lik.

Poncha ::
I ti se onda pored njih dva, zadubiš u ovoga koji ne pije. I što je još jače, onoga koji ne voli kad žena pije.   lol!

smeh  smeh  smeh
Kako ono reče Sparks, za mene i nije nešto jednostavno i normalno. lol!

Poncha ::
Ne znam na koju plavušu misliš, ali meni nijedna plavuša nije trn u oku zbog njega.

Mislila sam na ovu plavušu što je na slici sa njim.
Znači brineta je? Ova što je na snimku bila blizu njega?

Poncha ::
Nisi skriveni talent ako nakon nekoliko puta ne uspiješ odraditi scenu. Nemoj se zavaravati. lol! Ali si talent što znaš odglumiti da ne znaš glumiti.  :P

smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Je li tako da je bolje da ja ne lupam svašta? lol!

Zapravo, da je on pored mene, ta tvoja rečenica bi mi došla kao kec na deset, ali ovako bolje da ćutiš. smeh

Poncha ::
To što je ona rekla, a nije znala na što se odnosi čini situaciju još i gorom. lol!

smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Ok, da tvom Plavome moj Caga napravi ovakvu momačku, ja bih bila ljuta na njega za tebe i sebe, jer bi ti očito oprostila. lol! To što Plavi nije imao priliku prije vjenčanja s tobom te 'prevariti' s tri dame, ne daje Cagi za pravo da mu to nešto i priredi.
(Sad, ja na Cagu ne mogu biti dugo ljuta, ali ovo je među rijetkim stvari što bih mu prigovorila, u ostalom smo kao jedno i na ništa njegovo se ne bunim. lol! )

Vidi Ponchitu, nisam očekivala ovakvu reakciju. smeh  naklon  smeh

Poncha ::
Prvo, vidiš da je meni muka što će kum reći... Drugo, striptiz je jedno, a dotične ovom Žeki nisu baš isto.


A ti si mislila da ćemo mi sa Stasom ostati na striptizu? lol! Ay canim benim, mnogo si ti naivna. smeh

Poncha ::
Samo ti ga ne smije zagrliti kad se vrati u Moskvu.

Ko kaže da će se vratiti? lol!

Poncha ::
Nastavljaš ti.  lol!

Kivo je ipak na neki način dio toga, a ustalom, Kivo je već imao tu titulu.

Što to vidiš kao provokaciju, meni je stvarno čudno da nema Cage na listi, a ima Arasa. Pogotovo što je imao sad ovaj bum sa Protectorom.
Ajde, Kivo je deo toga, ali opet nije na listi GQ Men of the year. Čekaj, jel' Caga nije imao dosad tu titulu GQ Men of the year?

Poncha ::

Mom kumu, tvom mužu. Tvoj kum voli popiti. To i pušenje su nam jedne od onih rijetkih razlika.

I zašto bih te uopće tužila Cagi?  lol!

Jao kako smo se lepo ukrstili. :cereeeeek: Vidim ja što se diplomatije tiče da ćemo bolje ići Caga i ja, a ti i Pavel. lol!
Pa mislila sam pošto si shvatila ovo gore kao provokaciju, pa da me tužiš kao neodgovornu kumu. lol!

Poncha ::
Je li ovo njegova mačka?

Nije, ova je njegova. lol!
https://www.instagram.com/p/BS-CXtJj2RP/

Ali generalno voli mačke. :cereeeeek:

Poncha ::
Predložilo mi je ovo sad.

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Juče sam odgledala taj klip i baš mi se dopao, neobičan je. Sviđa mi se što su izvukli većinu tih BTS njihovih scena.

I meni je nešto predlagao yt iz ove HRT A Strane, ali nije bio tvoj Marko. Međutim, kliknem ja i onda mi iskoči ovaj klip. :cereeeeek: I pogledam ga opet. trepko

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 3:11 am

Jao, danas slučajno naleteh na Prvoj na reklamu, za Novu godinu puštaju filmove Kuhinja u Parizu i Kuhinja: Poslednja bitka. Kako sam se obradovala... <3 <3 <3
Taman da me Viktor Barinov i ostala ekipa spašavaju od ubijanja za Sokolom. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 8:56 am

Mrs BugeVuge ::
4. epizoda prve sezone - Igor spašava Viku. <3
8. epizoda treće sezone - Igor spašava Viku. <3

Ali on nije poginuo dok je spašavao nju, ali ona je dok je spašavala njega.

Mrs BugeVuge ::
Ja danas tražila epizodu, nema je nigde na internetu. Bar ja nisam našla. ne znam

Mislim da ovaj link možeš otvoriti. https://www.pregledaj.net/browse-na-granici-2018-videos-1-date.html 77. nisam ni ja još odgledala.

Mrs BugeVuge ::
I kakvo je to ime Domagoj, nikad čula dosad. lol!

U Hrvatskoj poznato. Domagoj je bio hrvatski knez.

Mrs BugeVuge ::
Ja? Allah Allah, otkud ti to? lol!

Aman pardon ya, nekako mi se učinilo da mu neke stvari imaš namjeru prikriti. Kusura bakma što sam ja to malo pobrkala. lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa da, problem je do glumca. Da je neki drugi iole bolji, skroz bi drugačije izgledao taj lik.

Je, ovaj mi malo unosi karikature pa mi bode oči, ali meni je i dalje najlošija glumački Nina koja glumi Zorku. Meni je ta žena toliko neuvjerljiva u ulozi plus način joj govora i pokreti toliko teatralni, jedino s vremena na vrijeme ubode neku emociju onako prirodno.

Mrs BugeVuge ::
Kako ono reče Sparks, za mene i nije nešto jednostavno i normalno. lol!

Yani, to mi je nešto poznato.

Mrs BugeVuge ::
Mislila sam na ovu plavušu što je na slici sa njim.
Znači brineta je? Ova što je na snimku bila blizu njega?

Brineta, kovčava ova, da. Ne kažem ja ništa, nego da samo primjećujem da su stalno jedno pored drugoga.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Zapravo, da je on pored mene, ta tvoja rečenica bi mi došla kao kec na deset, ali ovako bolje da ćutiš. smeh

Odsad šutim kao zalivena.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Vidi Ponchitu, nisam očekivala ovakvu reakciju. smeh  naklon  smeh

To znači da me ne poznaješ dobro. lol!

Ali hajde, ja bih Cagi (ali samo zato što je to on) našla neko nategnuto objašnjenje ne bi li mu prije oprostila, ali ne znači da bih se slagala s njegovim postupkom.

Mrs BugeVuge ::
A ti si mislila da ćemo mi sa Stasom ostati na striptizu? lol! Ay canim benim, mnogo si ti naivna. smeh

Ja ne znam kako ću kumu u oči pogledati kasnije. facepalm

Mnogo sam naivna. facepalm

Mrs BugeVuge ::
Ko kaže da će se vratiti? lol!

Da ti i zaboravi Pavela, neće zaboraviti djecu.

Mrs BugeVuge ::
Što to vidiš kao provokaciju, meni je stvarno čudno da nema Cage na listi, a ima Arasa. Pogotovo što je imao sad ovaj bum sa Protectorom.
Ajde, Kivo je deo toga, ali opet nije na listi GQ Men of the year. Čekaj, jel' Caga nije imao dosad tu titulu GQ Men of the year?

Ne vidim kao provokaciju, ali mi stavljaš sol na ranu. lol! Mene zaboli neka stvar za to tko je dobio, nego što oni nikad nisu skontali da Caga jest Men of the year.
A čuj, Kivin film i ta ekipa su dio ovoga. Caga nije nikad odnio titulu. Mislila sam da je ove godine red da se to ispravi, kad ono šipak, sranje.

Mrs BugeVuge ::
Jao kako smo se lepo ukrstili. :cereeeeek: Vidim ja što se diplomatije tiče da ćemo bolje ići Caga i ja, a ti i Pavel. lol!
Pa mislila sam pošto si shvatila ovo gore kao provokaciju, pa da me tužiš kao neodgovornu kumu. lol!

Mislim da to što ja ne pijem nije nikakav problem za mene i Cagu, hic merak etme. Ali da, moći ćeš s njim nazdraviti slobodno, koliko hoćeš. Samo, znaj da te tvoj gleda.  lol!

Ma yok, nemam ja Cagi što ikoga tužiti, ništa to. Ne gubim ja vrijeme s njim na tužakanje ikoga.

Mrs BugeVuge ::
Nije, ova je njegova. lol!
https://www.instagram.com/p/BS-CXtJj2RP/

smeh

Mrs BugeVuge ::
Juče sam odgledala taj klip i baš mi se dopao, neobičan je. Sviđa mi se što su izvukli većinu tih BTS njihovih scena.

I meni je nešto predlagao yt iz ove HRT A Strane, ali nije bio tvoj Marko. Međutim, kliknem ja i onda mi iskoči ovaj klip. :cereeeeek: I pogledam ga opet. trepko

Meni ti stalno predlaže nešto Pavelovo da gledam. I uvijek mi je to u vrhu. Ali slušam Marka kad sam za laptopom pa eto, nekad pogledam što mi predloži, nekad ne.

Mrs BugeVuge ::
https://youtu.be/pExv7wVKXB0

Svaki put se iznova zaljubim.  :cereeeeek: Meni je ovo melem za uši i oči.

Inače, njih dva su kao dva brata, jako su bliski.

Mrs BugeVuge ::
Jao, danas slučajno naleteh na Prvoj na reklamu, za Novu godinu puštaju filmove Kuhinja u Parizu i Kuhinja: Poslednja bitka. Kako sam se obradovala... <3 <3 <3
Taman da me Viktor Barinov i ostala ekipa spašavaju od ubijanja za Sokolom. lol!

Pa ovo ti kao naručeno.


Последњи изменио Poncha дана Fri Dec 28, 2018 9:04 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 8:57 am

Mene i dalje zanima što Engin želi(o) ovime reći.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 49353981_641448386304687_3565174159914371888_n.jpg?_nc_ht=scontent-sjc3-1.cdninstagram.com&se=7&ig_cache_key=MTk0NDE1OTU0MzE5MDkyOTY0Mw%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 49722013_1069444976550418_6055982331301695354_n.jpg?_nc_ht=scontent-sjc3-1.cdninstagram.com&se=7&ig_cache_key=MTk0NDE2MDQ4OTM0MjE5MDM1NA%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 9:12 am

MI ima rejting da ti je lakše gledati odozdo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 9:36 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 9:36 am

Uspela sam da se razbolim pred NG, svaka mi cast.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 9:38 am

Kod nas hara gripa. Krcato je ljudi bolesno.

Možda se i oporaviš za tri dana. Nadam se da hoćeš! kisic
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 9:38 am

Vala vise ne mogu da se nerviram zbog rejtinga i idiotskih poteza kanala, koliko traje toliko cemo da gledamo i to je to. Mada mi je ipak zao ove odlicne ekipe.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 9:38 am

Ma još par epizoda i gotovo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 9:42 am

Nije klasican grip, dobila sam upalu krajnika.
Ma nije mi zbog doceka, to mi je ionako dosadilo, nego imam obaveze koje moram da odlozim jer lezim u krevetu sa temperaturom.
Ama napalim, ovih dana ce mi onda obaveze biti Turci. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 9:44 am

Uf, ja sam ih izvadila i to dosta kasno, u srednjoj školi kad mi se nešto iskompliciralo. Tako da sam zaboravila kako je kad se upale.

E mogu misliti koliko ti je onda frka, ali što ćeš sad. Malo ćeš odmarati na kraju ove, a upregnuti u novoj.

A to što ćeš imati obaveza s Turcima ti kao teško pada. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 10:18 am

Jest da je Esra nekidan upratila Elle.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Dvfib4GXQAALJSL

Ipak nije da PR ne radi ništa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 10:20 am

Ovo Elle izdanje koje imam doma jako volim. :cereeeeek:

Da mi se dočepati i novoga. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 10:31 am

Odakle njemu pravo da ovako gleda u kameru?! durica :cereeeeek:

Dovoljno je reći da uopće ne primjećujem košulju. lol!


Nego, sad me zanima hoće li opet dobiti Elle nagradu što ju je već jednom dobio?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 10:34 am

Ali moram priznati da mi je najdraže od svega baš to što su do prije sat vremena drvlje i kamenje na Engina. :cereeeeek:


Ali, evo zašto ja volim više spontane slike nego ove editorijale. Vidi kako su ga navukli.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 10:37 am

Za GQ sam htela nesto da kazem. Ne moze se reci da Aras nije zasluzio nagradu jer ima najpopularniju i jednu od najgledanijih serija, ali s druge strane imamo glumca koji je radio prvu Netflix seriju, sama ta cinjenica bi trebala da mu donese nagradu. Mislim da bi i sami Turci trebali da urade nesto po pitanju reklmiranja te serije. Caga je njihov glumac i postigao je uspeh u inostranstvu. Mozemo mi na serije da gledamo kao na razbibrigu, sto i jesu, ali zaboravlja se cinjenica da je to vazna privredna grana u Turskoj. Serije su domaci proizvod koji se izvozi i to nije zanemarljivo za ekonomiju. Hocu da kazem, sto vise stranaca upozna nekog njihovog glumca to je veci potencijal da se neka njegova serija turske produkcije proda u inostranstvu. Pa Kosem je isla sa rejtingom 1 dve sezone upravo jer je kanal imao interes od prodaje i nije im bilo vazno sto u Turskoj uopste nije gledana i sto nece tamo zaraditi od reklama. Sad sam vas malo udavila sa ekonomijom, ali cilj je bio da objasnim da ne gledam pristrasno na stvari i ne kazem trebao je Caga da bude Man of the Year zato sto je on Caga i ja sam njegov fan, nego zato sto je ipak postigao uspeh koji treba da se postuje. Plus, ne bi trebalo ni da se zanemari da Netflix nije dosao i rekao mi snimamo tu i tu seriju javite se na audiciju, nego su izabrali njega pa onda za njega radili seriju.


E sad... ja nisam pristalica da bilo koja javna licnost iskace iz frizidera i da je stalno u novinama i na televiziji, ali kada promovises projekat moras da budes prisutan. Ne mozes da promovises seriju i da te nema nigde. I to je propust pr tima. Uvek kada fanovi smaraju kada se nista ne desava da se pojavi ovde ili onde ja kazem da su dosadni i da nema potrebe da se pojavljuje kada nema projekat, ne mislim da ni sada treba da bude sveprisutan, ali nekoliko intervjua i pojavljivanje u nekom casopisu treba da odradi.

A za Netflix nemam komentar, oni su tek podbacili sa marketingom. Kada ulazis na novo trziste trebas kupce da obavestis da si usao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 10:38 am

Ajde bar su ipak odradili nesto da ne bude da sam ih uzalud pljuvala. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyFri Dec 28, 2018 10:39 am

Super je slika. <3
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 25 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: