Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 10:14 am

Inače, već jutros, prije dva sata je počelo s objavama. Danas bi trebala biti ludnica.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 45358928_2118632038450905_2783315678897879415_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkyNzQ3Nzg1MDU3NjU0NzA0Ng%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 3:53 pm

Napokon su objavili slike ove iza kamere.  naklon  :cereeeeek: https://www.instagram.com/p/BrAkszEgjyL/


Kizlar, da vam kažem svoju sramotu. Pa se slobodno smijete. (Kumo, ti se ne rugaj! Ti si zamalo počela plakati kad nekog Igora nije bilo u školi. lol! ) Jutros sam zbog Protectorovog  "clichea" zamalo (ali nisam) ostala bez ručka.  facepalm
Srećom pa je Zeynep odgovorila cliche inače bih ja zaboravila na lonac. Eto. Zeyno, rekla bih ti da si luda, ali kad si spasila moj ručak u zadnji čas, oprostit ću ti.  lol!
Bu arda, BugeVuge, dodaj neki emotikon na listu koji pokazuje da se srami i da se od srama pokriva po glavi. (I odgledaj ova da klipa koja sam postavila. Zbog tebe sam ih i stavila.)

U čast toga što sam spasila ručak.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Giphy Nešto su mi slabi oboje.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Giphy Vidi ga kako skida, baca i crni sliku! Ayip yani...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Giphy Neka, neka, samo ti treniraj, dobro će ti doći. Devam et!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Giphy Bilo bi dobro da su ovo počeci treniranja. Nekako su mi oboje mlaki ovdje. Dok ga ona ne baci na pod. Ali to neću zabilježiti.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Giphy Kako je poletio. Ima on nešto frajersko u sebi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Giphy Ne znam što je Zeynep točno oborilo s nogu - glava u oblacima ili Hakanova snaga. Zanima me i tko je ovo režira, trebao bi biti još uvijek Can.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Giphy Što točno, Zeyno draga? Na što si mislila? Anlamadim.

Zbog onog videa s Faysalom i Leylom mi nije bilo problem, to sam mogla pratiti i ručak i video. Jedino sam se čudila kako nema baš neko vele mišljenje o Hakanu. Zato Faysal ima, zanimljivo! E pa promijenit će ga galiba. Zapravo, jedna i druga nemaju baš neko mišljenje o njemu na početku. A bak ih obe.

Nego, koga to Hakan nosi i zašto?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Giphy

I slike su mi ok iako su ih mogli pokazati i više.  Uglavnom se vrte iste, samo nadodaju koju.
Iako kad je Cosmopolitan najavio prve slike mi je bilo glupo da su ovako stavili samo Hazar u ove male sličice. Svi nešto upućuju kao da je Hazar "važnija", partnerica. To mi se malo i ne sviđa. Ama neyse.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 DtpZbTGW0AQ77Ls

Pokušavam se sjetiti što sam danas sve htjela napisati prije nego li se prebacim na praćenje gale.
Dakle, očekuje nam nešto gdje po dress codeu imaju odjeću za koktel zabave.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 45529088_639151489813933_3692980527451732524_n.jpg?_nc_ht=scontent-sjc3-1.cdninstagram.com&ig_cache_key=MTkyNzU3ODUwOTI1MDAyMTUwNQ%3D%3D

Ovo je bilo spremno već oko podneva, već tada je prostrt neki tepih crveni, a sinoć je tamo bilo nešto drugo. Polako sližu ove slike s lokacije. A i prve slike onih koji su tamo. Ilknurina sekica je obukla dopičnjak, ne može kraći.
Burcin je isto na šminkanju.

Ah, yani, pa nisu blesavi. Znaju kamo treba ići.
https://twitter.com/TvDunyasii/status/1070314054433062912

Je li ovo točno? Tada druga sezona? Je li on to rekao?
https://twitter.com/cagatayulusoys9/status/1070318982593425409

Saro, jesi li vidjela ovaj profil? Ovo trebam blokirat jer mi samo zagušuje kad pretražujem bilo koji tag o Cagi. Iako nemam pojma otkud nekom ideja da pravi ovakav profil.
https://www.instagram.com/seymacacalove/?hl=hr

Tek sam kasnije vidjela cijelu najavu za MI, onaj početak  je odličan. Kako je brat skužio.

Bak ovoga kad je išao Cagi odgovoriti. Da nije i on bio pozvan na galu, ali možda neće doći.  mislilac
https://twitter.com/FerzanOzpetek/status/1070310528843698176



Ako se slučajno ne javljam u roku crvenog tepiha i onoga svega kasnije, ne brinite, vjerojatno sam živa. U tom slučaju nisam žrtvovala klub i omogućila sam kardesimu i njegovoj ekipi da gleda i naše i konkurenciju, a ja pratila sve na mobitelu pa mi bilo nezgodno još i na forumu pisati. Svoj komentar ću onda ostaviti kad mi se slegnu dojmovi. Vjerojatno sutra.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 4:35 pm

Caga je dobio dosta pozivnica. Tako mi barem zasad izgleda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 4:36 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 4:47 pm

Sad lajka, ne buni se.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 96-A59036-D422-4-DDE-9511-E61021-B8692-E
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 4:52 pm

Evo, izasla sam ranije s posla, sve sam zavrsila i u poziciji sam za pracenje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 4:55 pm

I onda sam ja najluđa. lol! Jedna planira uzeti bolovanje kad joj je zadnja epizoda (pa joj nije uspjelo). Ova izlazi zbog gale ranije s posla.

A ja se galiba trebam isključiti s wifija kroz koju minutu. Bit će mi krajnje usporeno praćenje. Možda se na poluvremenu javim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 4:56 pm

Sto li je Ferzan danas odgovorio Cagi? Pretpostavljam da je to tweet podrske.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 4:58 pm

Ništa, baš to, tweet podrške. Na staru sliku Caginu stavio par emotikona.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 4:58 pm

Sta da radim, dok ja radim do 5 pa dodjem kuci pa se istusiram, pa jedem i zavrsim sve ostalo bilo bi sedam. To mi je kasno. Ne sme nista da se propusti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 4:59 pm

Znam, videla sam, ali mi nije jasno zasto bas danas i to posle toliko godina
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 5:01 pm

Nikako. lol! Ja sam se pripremila i sjela pa čekam.

Ja mislim da je njega Caga pozvao, ali da nije mogao doći u Istanbul zbog toga.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 5:02 pm

Evo mi i Engo stigao. :cereeeeek:

Znači, tu su svi. Koji li će Caga ući?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 5:03 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 5:30 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 5:41 pm

Sedef & Kivanc

https://twitter.com/internesstt/status/1070356182420910080?s=19

Ali pogresan Kivanc. Kivooooo nerdesin????
Nadam se da nema set.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 5:43 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 5:45 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 5:47 pm

Ozge.

https://twitter.com/leylamycupcake/status/1070358620347531264?s=19

Cela Medyapim ekipa ide kod Protectora galiba.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 5:51 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 5:51 pm

Gotovo je poluvrijeme pa da se javim.

I Ay yapimovi možda dođu kad je i Aras tamo...

Za Hazalku sam to vidjela kad je Ilknur lajkala. Zato sam i stavila sliku, kad joj nešto paše onda lajka. A da je netko pokudio je, ne znam što bi onda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 5:52 pm

öfff siz niye geldiniz yaa ayyapim galasina gitseydiniz smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 5:52 pm

Nije ovo moj komentar, svega mi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 5:55 pm

Ali svi su u crnom. lol!

Što je onda s Cagom?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyWed Dec 05, 2018 5:56 pm

smeh Yalaaaan, garant si ti napisala. smeh

Meni je drago sto je Aras dosao. Ali ja cekam Kivu i Beren, kad oni dodju ne mora vise niko sto se mene tice.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 23 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: