Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySat Dec 01, 2018 9:10 pm

Pa uopće nisam rekla, a toliko smo se puta pitale. Caga nije došao deblji iz Amerike nimalo. :cereeeeek: Ono je samo malo podbuhlo lice od umora bilo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySat Dec 01, 2018 9:19 pm

Ova žena očito nema pametnijeg posla u životu. rolleyes Gercekten! Sad mi samo nedostaje da novine počnu pisati o tome.

https://twitter.com/sinemums/status/1068939496522215424

Njoj bih zbilja neku tužbu za klevetu poslala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySat Dec 01, 2018 9:32 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 DtW6prmXQAIKjUH smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySat Dec 01, 2018 9:36 pm

Of be, ja sam mislila da ove s yeniproje će poremetiti malo Cagina nova slika, ali dođoh na tag i vidim da one o svom poslu lupaju. Montaže kače...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySat Dec 01, 2018 9:39 pm

I još im Lori lajkala. molimmmm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySat Dec 01, 2018 9:44 pm

Da je umjesto ove Ayse neka od partnerica iz serije, bila bi slika još deset puta bolja. Ayca ili Hazar s njim, a on ovako zavaljen. Mislim, kad već ne može biti sam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySat Dec 01, 2018 10:01 pm

Yuh, ništa još. A da ugasim laptop onda bi se pojavio. facepalm

Ne znam kako kod njih izlazi. Ja sam očekivala da će barem tiskano izdanje netko kupiti i slikati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySat Dec 01, 2018 10:19 pm

Bolje mi je da gasim laptop. Ionako ova intervju tko zna kad će postaviti kad nisu sada. Možda tek ujutro. tuzni

Samo ću naići na još neke...
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 YJBp1WdW
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 12:08 am

Ajmo sve ponovo. Prvi post mi se izbrisao. facepalm


Poncha ::
Yasemin uffffffffff , ali donekle je i shvaćam. Zaljubila se u lika starijeg dosta od sebe (mada ne kužim koliko to ona treba imati godina, 18/19?) koji još nije prebolio ženu i koji je doživljava kao klinku i sad ga vidi s drugom kako spava (što je promislila ne znam), vidi da Barca Nilufer drugačije gleda nego nju. U svakom slučaju mi je jasna njena rekacija, ali joj i malčice zamjeram jer misli samo na sebe.
Naravno da je sve pokvarila plus joj je Nilifer trebala obećati da se neće spetljati s Barcom.
Bila mi je baš slatka s Barcom u prvoj epizodi i sad mi je žao što je želim što dalje od njega, ali kad je Ates kiz tu, ne može ona biti.

Shvatam i ja da se zaljubila u Barcu, ali kako joj nije jasno da on ne oseća ništa prema njoj. Ili neka mu kaže ili neka odjebe, šta ide okolo i utiče čoveku na ljubavni život. Sada će ko zna koliko Nilufer kočiti to što je ovoj obećala da neće imati ništa sa njim. Ali drago mi je što je Barca tako brzo reagovao na nju i počao je polako da zaboravlja bivšu ženu. Mislim, ne da je zaboravlja, ali da je preboljeva i da shvata da može da pokuša da bude srećan sa drugom.
Ali Feridun baba mi je najbolji kako ih namešta. Kaže Barca nešto u fazonu ti nisi iz naše porodice, a baba kaže biće i to insallah. lol!

Poncha ::
Što je bilo kad si vrištala? Nadam se da su bili Barca i MKC i njihov razgovor u autu. Jer se i ja onda nisam mogla prestati smijati.

Da, to je bilo. Prvo Barca pita, a MKC ga otkačio kao neće da mu kaže i posle oboje ko klinke od 12 godina kad se nađu u istom društvu sa simpatijom pa posle to prepričavaju najboljoj drugarici. smeh

Poncha ::
Volkan i lisice su mi vrh. Cijela zapetljanicija oko rublja i lisica, koju je riješio na kraju Barca. Meto, drži ga!

Iskreno rečeno, mnogo mi je draže kada rešavaju slučaj roze lisica i haltera, nego onog Demiraya, bio mi je baya dosadan. Prezadovoljna što idu baš onako kako sam ja zamislila. Umesto da smaraju sto epizoda sa jednim neprijateljem rešili su se ovog dosadnog Demiraya i poslali im Ekrema da se sada njime bave. Ukoliko serija potraje, u šta baš nisam sigurna s obzirom da kanal ama baš ništa ne preduzima da bar pokuša da popravi rejting, biće mnogo zanimljivije da se svakih nekoliko epizoda bore sa nekim novim. A i mnogo je logičnije tako, nego da ispadaju glupi tako što ne mogu da uhvate jednog te istog lika. To daje i stalno novu svežinu seriji, jer će se stalno pojavljivati novi gosti glumci.

Poncha ::
Toliko dobar spoj, toliko dobra energija, toliko dobra podbadanja, toliko opušteno, toliko dobra kordiniranost njih dvojice.

Bursin me je baš iznenadio, mislila sam da mi neće biti simpatičan, ali baš mu je legla uloga, a mislila sam i da neću voleti MKCa, ali baš mi je super u svoj onoj svojoj 0savršenosti’, ulickanosti i stalnom zvocanju. Scenaristima takođe svaka čast, jer je linija tanka i ne sme ni za milimetar da se pređe, inače lik postaje antipaticus totalis. Takođe mislim da je Bursin bolji izbor od Kaana.


Poncha ::
Par muških prijateljstava mi je bilo kroz serije nenadmašno, ali ova dvojica svojim "prijateljstvom" i svojim scenama su mi ušli u neki top 5 i baš ga zacementirali.

Zanimljivo je da su oni u toj svojoj silnoj netrpeljivosti već postali odlični prijatelji i već su tu jedan za drugog, već Barcu interesuje šta je sa MKCom i ovaj mu se poverava. Jedino to baš neće biti tako kad se sazna za NilBar.

Poncha ::
Nilufer divna, tako mi nekako prenijela emociju kad je saznala za Baricu ženu. Zbilja me takla i uspjela je Ozge u toj sceni. Ono malo kad je vrištatala ću joj oprostiti.

Ozge je najveće iznenađenje ove serije. Niti sam očekivala da će se tako uklopiti sa Ibrom, miti sam očekivala da će Nilufer biti tako dobar lik.

Poncha ::
Ok, razumijem da si se rastala od ovog manijaka koji sve kontrolira, ali voliš ga i želiš kao i on tebe. Što napraviš, pozoveš Nilufer da dođe. Amannnnn....
Ovo kasnije, aj više-manje razumijem.

I mene je tu iznervirala kada je pozvala Nilufer, ali razumem je što se posle naljutila. Naročito što joj je on rekao da nije bio ni sa jednom od kada su serazveli. Ali to opet nije razlog da odmah ide i ona da nađe sebi tipa. Mada je odustala od dejta sa Barbarosom i htela je da ode iz restorana. Ali moram da kažem da mi je drago što je Barbaros fasovao batine od MKCa. :lol1:

Poncha ::
Kuća starog Barce, je li to ona iz Medcezira kad je Yaman bio u Njemačkoj pa mu se ona uvukla u krevet? Kuća mi je ajme poznata.

Ne znam, meni nije poznata kuća.

Poncha ::
Je li se ja baš uvijek trebam navući na nešto čemu je sudbina na klimavim nogama?! Neden yani, neden?! I zašto ovo Turci ne vole kad je serija baš dobar spoj svega, priča pitka i nije toliko glupa, humor prisutan, u svakoj epizodi neka akcija, ima tuče, ima pomalo nježnosti, ima emocijom nabijenih trenutaka, ima obiteljskih odnosa... Ima dva dobra i zgodna glumca i dva glumca stare garde koja su legli u likove samo tako.

Već dugo nisam gledala neku seriju sa takvim uživanjem. U smislu da nema neke prevelike drame, neke dosadne radnje, preterane komedije, spletki i ostalog što sadrže tursle serije. Uz ove se baš opustim i pošteno nasmejem, jer je humor baš onako doziran.

Poncha ::
Čak mi je i Bursin u jednom trenutku dao sebe i nekako lijepo gledao u Oyku.

U onom flashbacku su imali dobru hemiju. Čak mi i Oyku sve manje smeta baš zato što sve ostale volim i opuste me tako da i nju podnosim.

Poncha ::
1. Zašto direktor na kraju nije dao ostavku?
2. Zašto točno Yasemin ne smije biti s nekim koga on poznaje?
3. Kako je točno tekla priča o Barci i zatvoru u koji ga je otac strpao?
4. Koliko je to djevojaka Barca imao. Meni se čini da je prije žene bio baya baya aktivan. A jadan nakon ženine smrti ništa, ništa.
5. Je li ono stvarno reče MKC da od rastave nije bio ni s kim?

1, Pozvao ga je njegov direktor, razgovor sa njim nismo videli, ali posle kada su se našli ispred one zgrade, samo je rekao da je odlučeno da će Barc i MKC raditi zajedno. Verovatno direktor nije prihvatio njegovu ostavku.

2, Zato što on ne da ćerku nekome koga poznaje. Mora da mu slomi kosti ako slučajno digne ruku na njegovu ćerku, ne može da se svađa sa prijateljima. lol!

3, Imao je devojku koja je živela na Uskudaru i ondaje Barca išao od Fenera do Usludara skateboardom iza autobusa. Onda je Feridun baba pozvao policiju i priveo ga. lol!

4, Ne znamo ništa o tome, spomenuta je samo ova sa Uskudara, ali pretpostavljam da Barca nije bio miran po tom pitanju pre nego što se oženio.

5, Nije, tako je rekao Yagmur.

-------------------------------------------------------------

Mrs BugeVuge ::
Jel' si ti uopšte čitala onaj moj san?

Jesam, čak sam i prokomentarisala da si od silnih muževa i švalera zbunila i svoju podsvest, pa ni ona ne zna tačno kojeg od njih želiš. lol!

BugeVuge ::
Ne znam, moramo nekako da je se rešimo. Problem je što su vezani na svim poljima, ali baš me briga, ovaj mora da bude moj. Tako da ne zanima me, to prepuštam Sparks i tebi, samo mi je sklonite.

Znači opet ja moram da budem dežurna veštica? lol!

Poncha ::
Amir i Cicek su ono dvoje što su prije par godina bili s Cagom na ljetovanju, onaj lik što je lani bio u LA-u pa s Cagom igrao biljar, bogataš koji ima brdo para, poduzetnik i zbilja radišan dečko. Mislim da je iz Irana ili tamo neke države, uglavnom, nije čisti Turčin. Govori puno jezika, svira nekoliko instrumenata, lijepo pjeva. E pa on se večeras ženi ali ne znam po koji put za ovu Cicak. Mislim da se ženio gdje je god imao rodbine i sad veliko slavlje u Istanbulu. Većina ih je na toj svadbi od Cagine ekipe pa zato pitam je li i on tamo.

Da, sad sam se setila te prosidbe na Kenanovom koncertu. Znam da si mi ti za to i rekla i gledale smo snimak. Ali nisam znala za te svadbe.

Poncha ::
Aj ti gledaj Kivu! Meni se čini da je bila dobra epizoda po komentarima i po par scena koje sam vidjela.

I ja sam pročitala baš dosta pozitivnih komentara i razočarala se kad sam odgledala epizodu. Jedva sam čekala da gledam jer je prva bila odlična, ali druga je imala gomilu logičkih grešaka i ne baš tako zanimljivu radnju.
Uhapsili Elcin koja je opljačkala banku i ona u policiji daje izjavu da joj je ćerka oteta i da je zato to uradila, međutim policiju boli uvo za oteto dete, oni od nje traže priznanje za delo i da je proslede kod tužioca. Onda ipak odlučuju da joj dozvole da se vidi sa Kivom jer eto možda bi to njemu pomogčo da prebrodi traumu od pogibije žene i deteta, pošto se njih dvoje poznaju, odrasli su u istom domu, ali i dalje niko ne mrda ni prstom da nađe pteto dete. To je samo jedan od primera nelogičnosti, a bilo ih je više.
Ako se scenarista pogubio već sada, pitam se šta će biti kasnije.

Poncha ::
Zašto Barca zahvaljuje Yagmur?

Ne znam, ali drago mi je što i Barca i Yagmur grade neki lep odnos.

Poncha ::
Što kažeš na Ilknurinu haljinu?

Divna je, na nekoj slici koju sam videla mi je izgledalo kao da joj je neko ušao ispod haljine, tako je nekako široka na jednoj strani i odstoji.

Poncha ::
Bensu je zbilja sirena sinoć bila.

Bila je lepa.

Poncha ::
On i Bursin su istovremeno objavili ovo u pričama.

Čak je i kanal D objavio na tw da nastavljaju i da nema kraja, iako oni to nikada ne rade, ne samo oni nego ni jedan kanal.

Poncha ::
A vidiš meni i ne tako odlično. Meni ni Hazar ne liči na sebe. Koje su joj ovo boje oči?

Nisam joj ni gledala oči, samo sam bacila pogled i izgledalo mi je ok, nisam nju gledala detaljno kao Cagu.

Poncha ::
Bu arada, išla sam danas gledati za prijaviti se. Koju od ovih opcija da uzmemo? Ovu najskuplju? Jer ionako ćemo odjaviti 31.12. Zar ne? Kad je već besplatno.

Je li najskuplja opcija isto besplatna? Ako jeste uzimamo tu, ionako ću ja tu da uzmem i kad se bude plaćalo, nije neka velika razlika u ceni, a nama treba da platimo samo jedan mesec kad izbace drugu sezonu.

Poncha ::
Odlični su! Zašto je on nju uopće uhvatio ovako? I što će mu ova svjetiljka u ruci?

Jesu. A vidi što je on drži jednom rukom. Ako sjebu seriju pre nego što se njih dvoje spetljaju i ako ih ne budem gledala kad budu bili u vezi, nikad im neću oprostiti.

A lampa. Nemam pojma. Moguće da je on uzeo onu njenu lampu koja je cela, pa ona htela da mu uzme i navalila da joj kaže zašto mu je lampa toliko važna. To je neka moja pretpostavka.

Poncha ::
Bak što odgovara.

Čitala sam komentare. A najjača mi je ova što joj kaže da su kao majka i sin. lol! Ono kao spusti se na zemlju.

Poncha ::
Saro, ovi su se igrali sa slikom.

Ne znam koliko ti odgovara.

Videla sam. A ne odgovara mi, sve su nešto umrljali.

Poncha ::
Ova žena očito nema pametnijeg posla u životu. Gercekten! Sad mi samo nedostaje da novine počnu pisati o tome.

I ova je navalila ko mutav na telefon. Valjda joj je to način da bude primećena. I kad sve toliko zna neka nam objasni šta su to tako odvratno uradili. Najlakše je revi jao uradili se nešto odvratno, ali ako napišem tužiće me. Najbolji su mi ti što sve znaju ali ne mogu da kažu. rolleyes

Poncha ::
Of be, ja sam mislila da ove s yeniproje će poremetiti malo Cagina nova slika, ali dođoh na tag i vidim da one o svom poslu lupaju. Montaže kače...

Pa kad su debili. Njima ne veri novi projekat kad nije sa Hazal. Oni ne vole ni njega ni Hazal, oni vole samo njih dvoje zajedno.

Poncha ::
I još im Lori lajkala.

Yuh!

Poncha ::
Da je umjesto ove Ayse neka od partnerica iz serije, bila bi slika još deset puta bolja. Ayca ili Hazar s njim, a on ovako zavaljen. Mislim, kad već ne može biti sam.

Pa naravno da bi bilo bolje. Još nisam videla da neko radi set fotografija sa novinarkom koja intervjuiše. I ako se slika, bude jedna slika.

Poncha ::
Samo ću naići na još neke...

Ovaj Adolf je još bolesniji od onog Losta, u to sam se uverila za vreme SBA. I što je najgore jedan dan priča jedno, drugi dan nešto sasvim suprotno, ali ljudi mu veruju.

A i Lost je najvao da će da kaže nešto vezano za njih, ali očigledno da nije bilo ništa zanimljivo čim niko nije reagovao.



Intervju izgleda ipak ostaje za sutra.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 12:14 am

Ponchaaaaaaaaa evo gaaaaaaa!!!!!!

Allahiiiiim, bayilacagim.

https://twitter.com/seraslr/status/1069005696681865216?s=19

Ali nema intervjua, samo ove slike.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 12:17 am

https://twitter.com/CUworldwidefans/status/1069006854901112832?s=19

"Osecam odgovornost zato sto je prica nasa. Delim glavnu ulogu sa Istanbulom."
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 12:26 am

I sto sad ne izbace intervju kad su izbacili naslovnu stranu.

Bu arada pitala je nesto u vezi droge, vidi se na slici na kojoj je u zelenom sa desne strane.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 12:28 am

Tek sad vidim da je osoba X2 na naslovnoj iznad njega.
Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 1:31 am

Kako samo dobro izgleda.
Ma savrsen je.Crno mu def najbolji stoji.
I ja bih voljela kada bi neko uradio ovako slican editorial sa njim i Aycom.
Inace Sabrina koja je nedavno objavljena na Natflixu vec je krenula sa najavom druge sezone.Tako da bi i nasa druga sezona mogla da bude relativno brzo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 3:08 am

Ponchita, ako ovako reaguješ na jednu sliku, ti ne da nećeš preživeti celu seriju, nego nećeš dočekati ni prvu epizodu. lol!
Šalu na stranu, kum mi odlično izgleda! naklon :cereeeeek: A ko je ova Ayse? lol!

Poncha ::
Čekajte, odgovarat ću vam kasnije lol! , sad se moram nagledati stvarnog Cage bez photoshopa. Divote moje. :cereeeeek:

smeh smeh smeh

Poncha ::
Bondarenkova, odgovaram i tebi na sve, ali pomalo, ne vidim dalje od kumovog kuma ništa. :cereeeeek: Kusura bakma. Lutfen.

Taman posla, sve razumem, samo ti uživaj. lol! kisic

Poncha ::
Inače, grozna sam. Nastojala sam ništa ne dogovarati za srijedu kako bih mogla pratiti galu.

smeh I posle se ti meni čudiš što sam za Mažora htela da uzmem bolovanje. lol!

Poncha ::
Ne mogu se nikako maknuti od Cage, da ne gledam više slike.

https://pbs.twimg.com/media/DtVQg-vXQAA64fu.jpg

Kako je dobro uhvatio. wow

Sara Ulusoy ::
Jesam, čak sam i prokomentarisala da si od silnih muževa i švalera zbunila i svoju podsvest, pa ni ona ne zna tačno kojeg od njih želiš. lol!

smeh smeh smeh

Poncha ::

Znači opet ja moram da budem dežurna veštica? lol!

A ko će drugi? smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 3:18 am

Poncha ::
Nisam osmislila, to su samo prve ideje da vidim kako dišeš.

Idi bre Poncha, napali me ni za šta. smeh

Poncha ::

Pa nisam sve. Kažem, nego par ovih najbitnijih detalja. Računam na Stanka kao stripera. I zbog tebe i zbog Sare, yani, ipak joj je on najzgodniji od tvojih Rusa. Neću valjda mršavog Maksa zvati.
Pristat će on, treba se iskupiti za Auriku. Kozlovski, računam ja, mogao bi otpjevati barem dvije pjesme na djevojačkoj i samo jednu pjesmu za prvi ples na svadbi. Nećemo ga previše mučiti, žao mi ga je.
Nikako da se Stanko skida ispred kuma mi, nije dobro nimalo. Ne bih ja mogla kasnije njemu pred oči.
I ostaje nam još poklončići, hrana, piće, sitnice...

Bold... smeh
Mislim da je Sara zaslužila da dobije mršavog Maksa, a da ti i ja uživamo u Stasu. lol! Btw, baš mi je danas palo napamet kako je to čudno - Kozlovski i Maks su mi se skidali u filmovima na izvol'te, a petoduplo više me pale Stas i Pavel, koji se dosad nijednom nisu celi skinuli. Pa to stvarno nije fer. lol!

Poncha ::

Vidjela sam još danas.
Zašto je on ovako pospan? Isto zbog nje?

Pored mene nikad ne bi bio pospan. lol!

Poncha ::

Kao što vidiš. Iako ne mogu prestati kumovog kuma  :cereeeeek:  (jer moj kum ima najboljeg i najljepšeg kuma koji je ovaj svijet vidio), ja ipak tebi odgovaram i pišem o kumu.  :cereeeeek:

Canim benim. <3 :cereeeeek:  
Meraketme, razumem te u potpunosti, nisi morala da žuriš sa odgovorom.

Poncha ::
Ja jutros vidjela neke slike i baš su mi bili  :cereeeeek: .

Što je najgore, nekom ko posmatra objektivnim okom i jesu upravo takvi, utoliko mi je gore. placljivko Stanislav i Aurika nekako nikad nisu išli, a ovi su možda stvarno i slatki, kad bismo ih posmatrali objektivno. Ali ne mogu da posmatram objektivno čoveka koga želim za sebe sa njegovom ženom. suze

Poncha ::

Nego. Je li ovo kumova kuhinja? https://www.instagram.com/p/Bq2JMFIh9il/ Ako je, tko god da je birao, trebam reći da mi se sviđa ovaj stil. Jedino mi se zavjese ne sviđaju.

Jeste, vidiš ovu da se odmah utrapila i pozira. rolleyes
I meni se sviđa stil, nas dvoje bismo se tako slagali čak i oko uređenja stana. :cereeeeek:

Poncha ::
Smijemo li znati što ili je opet nešto kreativno u pitanju?  lol!

Ovaj san je bio jako kreativan. đavolko lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 3:23 am

Uh, zavrsih prevod. Dugo nisam prevodila nesto ovako duze i prijalo mi je. Ispitala sam svoj turski i mislim da sam polozila sa desetkom, nisam imala ni jednu nepoznatu rec u intervjuu.

Svideo mi se intervju i svidela mi se vecina odgovora, mada je bilo dosta pitanja na koje vec znamo odgovore i koja su postavljena toliko puta. Nadam se da ce u drugom delu biti pitanja o buducim projektima, ovde nije bilo ni reci o tome.

Ako sam nesto preskocila postavi pa cu sutra da prevedem, sada je bilo puno slika i isecaka pa je moguce da sam neku propustila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 3:25 am

Poncha ::
Nego, saznat će Marko i prije nego što je Tomo mislio. A i mi. Ovo će biti sad svega.

Ajme! wow
Čekaj, šta je moglo dovesti do toga da Marku Zorka sama prizna istinu??? Sigurno je opet neka igra u pitanju, garant je nameštaljka. Joooj, baš me zanima njegova reakcija.
I po najavi bih rekla da će biti svačega između njega i Željke. he-he Osim ako nije rešio da je umiri i sačuva sebi mesto. lol!

Poncha ::

Markov lik ne bi trebao izgubiti na zanimljivosti. Sad, kako je došao opet do Željke, ne znam...

Videćemo...

Poncha ::

A Anđelka me totalno razočarala. Baš joj je ponašanje nikakvo. Doduše ni Lidija nije idealna snajka, ali svejedno. Em samo o hrani, em se ponaša u kafiću kao da je kod kuće.

Meni je sve bilo ok do kafića (nije mi toliko smetalo ni sve ono za stolom, čak mi je malo bilo žao kad se rastužila i pitala Juru jel' Lidija nezadovoljna) - e tu je stvarno preterala. I baš mi je krivo, jer mi je uvek dosad bila hit. tuzni
Njih dve definitivno nikako neće moći zajedno i nek' počnu Jure i Lidija negde da žive zajedno! A i on, majka mu se žali na snajku i on je odmah povede sa njima u kafić. facepalm

Poncha ::
Ma bolji su kemijom Petra i Marko i tu nema govora. Tako da, a i nakon što Marko sazna da su šverceri, sve se može okrenuti za čas.

Sad će biti jako, jako zanimljivo. :cereeeeek:

Poncha ::

Rekli bi ti u mom kraju - nisam te tija, ma te nisam ni falija. U Markovom slučaju, nije namjerno rekao što bi moglo biti ako se vrata zatvore, ali je namjerno odveo tamo.

smeh
Ma sve mi je to jasno, nego me onaj zadovoljni pogled kad su se zaključali zbunio, pa nisam bila sigurna da li je to bio plan otpočetka. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 3:25 am

Oha, još neko je vredan u tri ujutru. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 3:38 am

Ja sam pogledala jedan Agatin vlog, ako te baš zanima, ovaj je u pitanju.



I loše mi je, 'ladno mi je loše kad gledam njene vlogove.
To nije ona ljubomora i muka kad gledam Stasa sa Aurikom (mislim, jeste i ljubomora lol!), koja mu ni po čemu ne priliči i sa kojom ne može biti srećan ni u ludilu (i dan danas tvrdim da on nju ne može da voli kako god to prezentovao i sve vezano za njih mi je fejk) - ovo me kida. Počinjem da ludim i samu sebe nerviram, jer me s jedne strane izluđuje, a sa druge mi postaje draga! molimmmm
Kako može da mi bude draga osoba koja živi moj život, pritom nije ništa manje lepa ni pametna od mene, ali eto, imala je sreću da bude u pravo vreme na pravom mestu i dobije njega?!
Međutim ne mogu da ne budem realna - ona je zabavna, vesela, sva tako nekako pozitivna, u svemu nađe nešto dobro, čak me i sa onim svojim prosipanjem mudrosti na kraju vloga nije toliko iritirala. I stvarno su srećni, svuda i stalno idu zajedno, ne razdvajaju se, plus igraju zajedno i u predstavi. tuzni Oni smeste klince da spavaju i onda je on vodi da gledaju boks i još se smeje kad ova konstatuje da teče prava krv, pa gde ćeš veće romantike. :cereeeeek: Hoću mene da vodi da gledamo boks. suze  
Voli je, stvarno je voli. suze Kako joj je samo u par navrata tako nekako prirodno i spontano prišao da je poljubi, kako je gleda... suze A kako je tek sladak sa decom, naročito sa malom, tako je sav nežan i predivan sa njom. :cereeeeek: Dok ova lujka umesto da smiri dete kad se nešto naljutila, ona je pustila da ode misleći da će se vratiti posle dva minuta, koliko lud moraš biti da pustiš dvogodišnju bebu da sama šeta po parku?! Pavel je našao. :cereeeeek: I kako se slatko spušta sa njom niz tobogan, pošto je još mala da ide sama. :cereeeeek:
Baš je predivan otac. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 3:46 am

Ponchita, koji ti je bolji? :cereeeeek: lol!



Iskočilo mi u predlozima, rek'o ajde da ga pogledam, dugo nisam. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 3:48 am

Prevodim ovako u delovima kako mi je šta plao pod ruku, pošto nemam ceo intervju i ne znam redosled.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 2rfq0s5


Fragman za seriju ima preko milion pregleda, velika je verovatnoća da će serija biti gledana u Turskoj. Da li se nadaš da će tako biti i na svetskom nivou? Iako nije isti stil, da li će ostvariti isti uspeh kao ’La Casa del Papel’?

-Može da bude, a i ne mora... Ali bez obzira kakav bude rezultat, mi smo odradili posao sa potpisom. Posao koji je prvi put rađen i uloženo je mnogo truda. Rađeno je na njemu godinu i po-dve. Zato sam miran.

U seriji si zaštitnik Istanbula. Hoćeš li malo da nam pričaš o liku? Ko je Hakan?

-Hakan je zaštitnik Istanbula. Mlad, normalan čovek. Ne znamo da li je studirao. Ni scenarista ne zna. Odgajio ga je otac Neset, očuh. (pošto se kod njih isto kaže ne znam da li je u pitanju očuh ili čovek koji ga je usvojio). Radi u Kapalicarsi u antikvarnici. Radi u očevoj radnji.  Lik je koji želi da rizikuje i da napreduje. Želi da stoji čvrsto na svojim nogama.  Običan je dečko, ali u isto vreme i poseban. Ostaje u nedoumici kada sazna za tajnu koja dolazi iz prošlosti i da će da preuzme dužnost vezanu za magičnu košulju koja mu je ostala od predaka. Zato što je velika odgovornost da preuzme ulogu zaštitnika Istanbula. Prelazi u potpuno drugačiji život.

Deliš glavnu ulogu sa Istanbulom. Videćemo i moderno i istorijsko lice Istanbula. Da li se osećaš kao ambasador Istanbula?

-Da, osećam odgovornost zato što je to naša priča i zato što će to gledati ceo svet. Tačno, delim glavnu ulogu sa Istanbulom.

Da li će Muhafiz doprineti prestavljanju Istanbula?

-Sigurno! Ovo je timski posao i ja sam deo tog tima. Gledaoci će videti da je Istanbul stvarno kolevka mnogih civilizacija.

Koliko voliš ovaj grad?

Ovde sam se rodio i odrastao. Mnogo ga volim. Da, ovaj grad ima staru dušu. Čak mističnu. Očara čoveka.  Ali ja ne volim da provodim vreme u gradu.

Kada izađeš na ulicu i uđeš u gužvu...

-Slikam se tamo gde idem. Ali ne izlazim puno. Takav sam bio i pre nego što sam postao slavan. Kampovao sam u šumi i provodio vreme u prirodi. Tako sam odrastao. Pecam od detinjstva. Kupio sam brod da bih pecao. Za mene je meditacija biti u prirodi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 121tjxc

Kako si upao u ovaj svet kao neko ko voli život u prirodi?

-Ne znam.

Otkud ideja da se prijaviš za Best Model?

Nije mi bilo ni na kraj pameti. Godinama sam se profesionalno bavio košarkom i hteo sam da gradim karijeru u tom smeru. Tada sam imao mišićavo telo i prijatelji su mi rekli ’Zašto se ne baviš manekenstvom?’ i ja sam rekao ’Hajde da pokušam’. Zapravo nisam bio neko ko se trudio da bude poznat. Ne volim da se o meni priča i da budem u javnosti. Ali moja okolina je toliko insistirala da sam rekao ’Valjda nešto znaju’ i prijavio sam se da pokušam. Pobedio sam a nije mi bilo ni na kraj pameti. Čak dok su prozivali moje ime gledao sam ko će da izađe. Prijatelji su me gurnuli, bilo je smešno. Toliko je sve bilo u trenutku... Za Adini Feriha Koydum je falio samo glavni glumac. Te večeri sam postao prvi na Best Modelu, videli su me i zvali su, pitali su me da li hoću da igram u njihovoj seriji.

Zar nisi rekao, ja nisam glumac, kako ću?

Rekao sam, rekli su ’možeš ti to’ u ja sam rekao ’dobro, pokušaću’. Ja se ne inatim sa životom, prepuštam se toku. Rekao sam kad već to traže od mene, ja ću dati sve od sebe.

Od koga si najviše naučio glumu?

-Po tom pitanju sam imao sreće. Svi poslovi koje sam radio su bili kao škola glume.  Na prvom poslu su bili Vahide Percin, Metin Cekmez i Hazal Kaya, svi su iskusni glumci. Bili su mi velika podrška. Posle smo snimali Medcezir, Baris Falay mi je mnogo pomogao. Svi sa kojima sam do sada radio su doprineli. Ljudi nešto daju, ali je važno da li ti znaš da uzmeš? Ja mislim da sam znao da uzmem.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 2mfklrc

Sa Aycom Aysin Turan imaš baš vatrenu ljubavnu scenu, mislim da će se dosta pričati o tome. Šta ti kažeš?

-Da, hoće. Ta scena je bila potrebna. Nešto što u svakom trenutku može da se desi u životu dvoje mladih ljudi. Mi smo to pokušali da prikažemo. Nije scena za preterivanje. naklon

Da li ti ljubavne scene teško padaju?

-Ne, bili smo sasvim opušteni. Ayca je isto veoma profesionalna. Radili smo svoj posao. naklon

Da li ti se devojka ljuti, da li je ljubomorna?

-Na kraju krajeva, to nam je posao. Moramo da poštujemo posao jedno drugog i ono što je potrebno da se radi na poslu. Nikada nisam imao problem u vezi toga. Videćemo šta će da kaže na ovo.

Za tvoje prethodne poslove su govorili da ne znaš da se ljubiš. Šta kažeš?

Ne znam kako je to izgledalo spolja.

Za sve se hvataju ’Postao je debeo, ugojio se, poružneo je, naduven je, pušta bradu da bi sakrio kilograme... ’ Sve nemilosdne kritike koje upućuju ženama, upućuju i tebi. Da li te to rastuži?

-Ja sam ok i kada sam debeo. Zato što sam tako srećan. Mnogo volim da jedem i nekada ne mogu da se suzdržim. Naročito kada puno radim, noću ogladnim, jedu mi se ugljeni hidrati. Jedem. Meni to ne smeta.  Možda to ne izgleda lepo, ali ješću, koga briga! smeh naklon naklon naklon

Da li ti daju kvotu koliko kilograma moraš da imaš?

-Zbog kontinuiteta lika moram da imam konstantan broj kilograma. Sada imam 82-82. Dok snimam seriju naručujem hranu kući. Dijetalni program. Ne jedem posle 19.00. Ali dešava se da to prekršim.

Kažu da u tebi ima melanholije James Deana, šta kažeš na to?

Stvarno? Izgledam melanholično?  Ja sam od malena uvek imao starije društvo. Imao sam i starije devojke. Možda zato izgledam zrelije.

Koliko je devojka najviše bila starija od tebe?

12-13 godina je bilo razlike među nama.

Da li si pre nekoliko godina izjavio da bi se oženio vratarevom ćerkom kada bi je zavoleo? Koliko si bio iskren?

Sto posto! Sada sam isto iskren. Tada smo igrali bogatog momka i vratarevu ćerku, bili smo zaljubljeni uprkos različitim svetovima. Tada je bilo to pitanje. Ja sam iskreno rekao da ako mnogo zavolim, oženio bih se. Taj odgovor i dalje važi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Pxegg

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 29vmdlg


Doživeo si nešto neprijatno. Suđeno ti je za korišćenje i rasturanje droge. Sud ti je dao 4 godine i dva meseca. Ako vrhovni sud potvrdi odluku ležaćeš u zatvoru godinu i decet meseci. Šta kažeš?

-Ne osećam obavezu da bilo kome nešto objašnjavam osim porodici i bliskim prijateljima. naklon

U pravu si, nemaš takvu obavezu. Samo sam pitala... Da nisi poznat da li bi te toliko napadali?

-Da nisam poznat niko ne bi ni znao za tu situaciju. Kako god, važno je psihološko stanje moje porodice.

Jesu li se mnogo rastužili?

-Naravno. Mama je bila jako loše, ona je emotivna. Tata je jači. Ali sada nema problema. Slučaj se nastavlja. A ja sam za 5-6 godina naučio sve lekcije koje sam mogao. Nikada nisam razmišao na osnovu pretpostavki. Ne kažem’Šta će biti ako budem ležao’. To je život, ako nešto treba da se doživi, doživeće se. Ne možeš to da sprečiš. Važno je da se nauči lekcija iz toga kada se desi. Ako trebam da se suočim sa tim, suočiću se, nema problema.

Pričalo se mnogo o tvojoj izjavi. Rekao si da nisi rasturao drogu, ali da si je koristio, kao mnogi ljudi u tvojoj okolini. Kada pogledaš na taj period, šta ti prolazi kroz glavu?

-To je bilo davno, prošlo je skoro šest godina. Zato sam izbacio taj period svog života, ne mislim mnogo o tome. I slučaj se godinama odlaže.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Nf092

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 20a5oxe

Koliko je nevolja biti tako lep čovek?

Hvala ti na komplimentu. Do sada nisam imao štetu od toga. Čak mogu da kažem da mi je koristilo na početku karijere. Znaš da sam se prijavio za Best Model i pobedio.

A da li si pomislio da je lepota prešla ispred glume i da li ti je to smetalo?

-Ne. Zato što radim vizuelni posao. Ima likova koji zahtevaju da fizički dobro izgledam, ima i onih kada to trebamo da pokvarimo. Izvan posla mi nije važan izgled.

Da li se ujutru kada se probudiš, kada pesreš zube ili kada se tuširaš pogledaš u ogledalo i kažeš ’Stvarno sam sjajan čovek’?

Ne. Ja nisam čovek koji se sebi sviđa. Čovek sam pristojnog izgleda, toliko. rolleyes jao :yalaaaaan: (morala sam bilo je jače od mene smeh )

Na koga si?

Pokreti i ponašanje na oca, unutrašnji svet na majku. Fizički izgled pomešano.

Turske žene te obožavaju. Deo muškaraca je jako ljubomoran na tebe. Koliko imaš fanova, toliko ima i onih koji bi te rastrgli. Svaki dan se tonu toga piše o tebi na društvenim mrežama.

Ne pratim. Jako malo koristim društvene mreže. Čak ih uopšte ne koristim. Zato ne vidim. I ne zanima me šta su napisali. naklon

Ima reči tipa ’Toliko zgodan da bi udate žene postale "pedofilke" zbog njega’...

-To su smešne stvari! Ja živim u svom svetu. Volim da budem u svom nekom stanju. Živim u Zekeriyakoyu. Miran, prirodni i asocijalan život. Ja sam asocijalan. Nisam u dobrim odnosima sa tehnologijom.

Na kojoj si tački karijere?

-Na važnoj tački. Igram glavnu ulogu u prvoj turskoj Netflix seriji.

Jesi li uzbuđen?

-Ponosan sam što sam deo nečeg takvog. Sa kim god da sam radio taj je bio najbolji u svom poslu. Iz toga je izašlo nešto dobro. Nadam se da će se svideti onima koji budu gledali.

Sve pričaš tako mirno.

Da, ali ja sam takav.

Kada si dobio ponudu jesi li vikao ’Yehhhuu’?

Ja nisam neko ko ispoljava rekaciju. Ne dajem velike reakcije, sve doživljavam u sebi. Čak ni oni koji me poznaju ne znaju šta osećam u tom trenutku. Nastavio sam sa svojim životom.

Koga si zvao da kažeš ’Čoveče, dobio sam takvu ponudu’?

Nisam nikome rekao dok nisam potpisao ugovor.

Ni devojci?

-Da, nisam nikome rekao. Ja sam takav. Ne donosim trenutne odluke, razmišljam. Od početka sam u ovom poslu povlačio poteze na osnovu intuicije, slušao sam unutrašnji glas. Ja verujem u ovo: Ako pošaljete lepu energiju, ako znate da želite, bićete na pravom mestu u pravo vreme. I naravno, ako imate talneta, snovi će vam se ostvariti. topić

Jesi li oklevao’Šta ako ne uspem’?

-Ne, nisam. Ja volim da rizikujem i da isprobavam stvari koje pre nisu urađene. Igrati glavnu ulogu koja će biti gledana u celom svetu je ekstra odgovornost, ali ja sam pristao. 14. Decembra će se naći pred gledaocima. Radio sam po sistemu na koji nisam navikao.

Kako?

-Prvih deset epizoda smo radili sa tri reditelja. Prve tri epizode je snimao Can (Evrenol), druge tri Umut (Aral) i posle Gonenc (Uyanik). Imaju potpuno različite i otvorene poglede. Radili smo jako predano. Radili smo maksimalno deset sati dnevno i vraćali se kući. To je nešto na šta uopšte nisam navikao. U normalnoj turskoj seriji ima stvari koje istroše glumca. Na primer, scenario dolazi kasno. Nekad dolazi u toku noći, ujutru kad ustaneš moraš da naučiš i da ideš da igraš. Radiš šest dana nedeljno. Noći i dani se pomašaju. Moj rekord je 38 sati. Ovde se tako nešto nije desilo. Radili smo u ljudskim uslovima.

Da li gledaš sebe pre nego što se serija emituje?

-Ne volim da gledam sebe. Nikada nisam puštao da gledam svoje serije. Ne mogu sebe da podnesem. Ne mogu da gledam objektivno na posao u kom sam. Ionako ne procenjujem svoju glumu. Osećam da sam napredovao. Mnogo sam iskusniji nego kada sam počao. Ali ipak odluku donose gledaoci.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 90x9p0


Kako se sa 28 godina ponašaš zrelo kao neko sa 128?

-(smeje se) Duša mi je stara. Da vidiš kakav život živim, rekla bi ’U penziji je, završio je posao’. Tako živim i u Istanbulu i u Los Angelesu. Los Angeles je generalno ljudima kao mesto za žurke, ja nemam veze sa tim.

Šta ti radiš?

-Pre svega, ne volim gužvu. Idem na malo mesta i viđam se sa malo ljudi. Imam 3-5 drugova koji mi dolaze u kuću i to je sve. Ja ulažem u sebe. U Los Angelesu uzimam časove glume, časove jezika, akcenta. A trošim novac na hobije. Tamo nema nikoga od moje porodice, sam sam.

Gde su ti majka i otac?

-Žive u Canakkaleu. Nakon što su otišli u penziju kupili su sebi kuću na selu. Šest, sedam godina su u Saroz Korfesziju, Povremeno idem da ih posetim. Mirni su. I ja za sebe u budućnosti želim život u kome ću moći da budem nasamo sa sobom. Volim samoću. I navikao sam, sa 18 godina sam otišao od kuće.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sun Dec 02, 2018 4:08 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 4:01 am

Sviđa mi se intervju, tj. njegovi odgovori, neka pitanja maksimalno prelaze granicu pristojnosti.

Sara Ulusoy ::
Ne znam kako je to izgledalo spolja.

A kako je izgledalo iznutra? lol!

Sara Ulusoy ::
-Ja sam ok i kada sam debeo. Zato što sam tako srećan. Mnogo volim da jedem i nekada ne mogu da se suzdržim. Naročito kada puno radim, noću ogladnim, jedu mi se ugljeni hidrati. Jedem. Meni to ne smeta.  Možda to ne izgleda lepo, ali ješću, koga briga! :smeh :naklon naklon: :naklon

Ovo mi je hit!!! naklon smeh

Sara Ulusoy ::

Stvarno? Izgledam melanholično?  Ja sam od malena uvek imao starije društvo. Imao sam i starije devojke. Možda zato izgledam zrelije.

Ali ovo je još veći. smeh

Sara Ulusoy ::
Ima reči tipa ’Toliko zgodan da bi udate žene postale "pedofilke" zbog njega’...

Vrhunac gluposti koje neko pitanje može da dosegne, čovek ima skoro 30 godina!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 4:13 am

Evo dodala sam i ono sto sam preskocila. Razbudila sam se sabah sabah zbog njega, sva sreca da je nedelja pa ne moram na posao.

Bilo je glupih pitanja, ali i dobrih odgovora. Najveci hit mi je ovo za hranu, totalno moj fazon. smeh

A ovo putanje za udate zene je uzas, mislim koja glupost, sto kazes covek ima tri banke taman da je sa zenom od pedeset ona ne moze da bude pedofil. Ali provalila sam ovu novinarku i po slikama, pokusava da fura neki fazon provokativne i drugacije pa predje granicu.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptySun Dec 02, 2018 4:15 am

I prvi put je odgovarao na pitanja vezana za sudjenje i odlicno je odgovorio.

I za seksi scenu je super odgovor. Hvala Bogu da u onoj Turskoj ima neko ko na seks ne gleda kao na natprirodnu pojavu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 14 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: