Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 28, 2018 4:17 pm

Hahahahaha ova je napravila facu ko da je Caga dosao da je prosi. smeh

Sto? Pa bas je lepa ovde, mada joj je lice malo vise isfotosopirano, za cim nema potrebe kad je ona u pitanju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 28, 2018 4:36 pm

Ovo je najbolja fan stranica koju sam ikad videla. Od kada sam pocela da ih pratim stalno se bave humanitarnim radom.

https://twitter.com/ICFC41/status/1067429132185681921?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 28, 2018 6:56 pm

Samo si jos ti falio. Ko zna sta ce da nalupeta pa ce to da se opet siri ko virus. Ay ben deliricem. Kesin yani.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Screen13
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 28, 2018 6:58 pm

Yok artik yaaaa. Ibro bu nedir Allah askina? Kakve su ovo pantalone, je li ti poplava u kuci?

https://twitter.com/celikkolgrfans/status/1067838253733167104?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 28, 2018 8:57 pm

Sara Ulusoy ::
Hahahahaha ova je napravila facu ko da je Caga dosao da je prosi. smeh

S ovim prstenom što ga ima na ruci. lol!

Sara Ulusoy ::
Sto? Pa bas je lepa ovde, mada joj je lice malo vise isfotosopirano, za cim nema potrebe kad je ona u pitanju.

Baš zbog lica. U prvi mah mi nije ličila na sebe, ali onda sam pogledala bolje sliku.

Mislim da ona ne treba nikakve photoshopove.

Sara Ulusoy ::
Ovo je najbolja fan stranica koju sam ikad videla. Od kada sam pocela da ih pratim stalno se bave humanitarnim radom.

https://twitter.com/ICFC41/status/1067429132185681921?s=19

Svaka im čast. Ja nisam ni znala za njih. Ajde da netko ima korisne fanove.

Sara Ulusoy ::
Samo si jos ti falio. Ko zna sta ce da nalupeta pa ce to da se opet siri ko virus. Ay ben deliricem. Kesin yani.

Što on hoće? Još netko koji će kupiti poene laprdajući sve i svašta. Kao da ih zadnjih dana nije bilo dosta.

Sara Ulusoy ::
Yok artik yaaaa. Ibro bu nedir Allah askina? Kakve su ovo pantalone, je li ti poplava u kuci?

https://twitter.com/celikkolgrfans/status/1067838253733167104?s=19

Kad sam vidjela sliku samo sam se nasmijala. Ovo mu je uvjerljivo najgora kombinacija što je navuka na sebe. Boja, kroj, duljina plus čarape i patike. facepalm rolleyes smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 28, 2018 9:08 pm

Što DC odbrojava?

Ja sam promislila da je son 6 dana do premijere Protectora. Tek kad su ispod počeli pitati je li son 6 MI ili UTC skužila da on o nekoj seriji govori.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 28, 2018 9:10 pm

Bondarenkova, ova epizoda NG nije loša. Ima provala. smeh

A Krešo je prema Almi grozan. Mislim da bi bili dobar par, on je se jedini ne boji. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 28, 2018 9:20 pm

Znači li ovo da Duygu ide na ovu galu? Bak datuma.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 44833902_327125518120370_1724274987888031388_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkyMjgwNDQ4NDQ2NTkwMTcwMQ%3D%3D

Bu arada, kad sam kod premijere. Onaj jadan stari novinar koji obožava Cagu danima pokušava doći do pozivnice na premijeru Protectora, ali izgleda da mu ne ide.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 28, 2018 9:35 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 DtHQPQ3U8AA9Ouc
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 28, 2018 11:35 pm

Poncha ::
Ne mora se ona folirati ako joj nije žao što se rastaje. Dapače, ali ovo je sprdnja. Barem meni tako sve izgleda. Ono danima prije rastave se zabavljaš po Dubaiju, uživaš po raznoraznim zabavama, kačiš po instagramu sliku u vidu - baš mi je super, ja sam najsretnija žena na planeti, a s druge strane maloj rasturaš obitelj koju je imala, kakvu takvu. Ma daj, ponašaj se damski, a ne nešto glumiš za pratitelje na instagramu. A tamo nije htjela ništa reći ispred suda, samo se kao neka glupača smije (bar ja nisam vidjela da je ona išta rekla, samo Acun). Nego kući šalje poruke kvazi novinarima i objavljuje neke demante.

Pa ne mora da se folira, ali ipak treba da postoji neki kodeks ponašanja, neko dostojanstvo. Upravo ovo što kažeš, rasturaš porodicu, dete je izloženo stresu, pa budi malo normalna, a ne kliberi se kao da je krenula na svadbu.
Nije rekla ništa ispred suda, samo je Acun pričao.

Poncha ::
Ja te apsolutno kužim. I slažem se da svaka vijest nije jednako teška. Ali kad reagiraš na jedan trač, automatski će te povlačiti za drugi trač da daš izjavu. Onda se podrazumijeva da na svaki reagiraš. Prvi na koji se ne reagira oni (koji vjeruju u sve što im sreviraš) će shvatiti da je istinit i razvlačiti ga. Kod situacije s drogom, pola ljudi u Turskoj je mislilo da je on u zatvoru. I dan danas misle.
I baš vjeruju, u ovo danas kao da im je Caga osobno rekao da je tako.

Ovo je događaj koji je presedan, a u Turskoj su poznati po tome da vole da podgrevaju stare događaje ako nema novih. I ovo je nešto što za koju godinu opet mogu da stave pred njega, jer pored svega što Seyma jeste, ona je bila udata žena u vreme kada se tvrdi da su bili u vezi. Sutra ne mogu da mu prebace ti si bio sa Hande Ercel ili sa Bestemsu jer šta i da jeste, a za ovo mogu da mu kažu ti si rasturio nekome brak. Zato kažem da mora da postoji saopštenje u kome se kategorički tvrdi da ovo nije tačno. I drago mi je što je najzad nešto rekao, čak je i meni bilo potrebno da čujem lično od njega da negira ovo. Ali naravno to je bilo u Caginom stilu, onako blago i pristojno, meni više odgovara Kivo stil. Umesto što plaća Esru, bolje Kivi da plati koliko god traži da mu on bude PR, posle određenog vrmena niko se ne bi usudio više da ga proziva po novinama. lol!

Poncha ::
A života ti, oko čega se nisu slagali? Oko toga koliko će para potrošiti i gdje, i tko će za to vrijeme čuvati malu? Ali bar je dala kakav-takav demant.

Prosto i jednostavno žena je uhvatila ovog majmnuna, muzla ga godinama, rodila mu dete i cilj joj je bio da se uda da se dokopa alimentacije i kuće od deset miliona lira, da bude malo u braku i da ga odjebe. Sad je slobodna, poznata i bogata što joj i jeste bio cilj. Drugačije ne mogu da objasnim da se dvoje ljudi venčaju iz ljubavi i da se posle godinu dana razvedu. A koliko sam ja uspela da vidim na onom njenom instagramu ona ništa drugo nije ni radila tokom tih godinu dana braka nego samo putovala i presvlačila se.

[quote="Poncha" Saro, ovo sad kad je osvetio ženinu smrt se polako zbližava s Nilufer. Je li ono kreče njegovu kuću?] [/quote]

Mislim da kreče onu kuću koju je ona htela da iznajmi na početku, a on nije dao.

Poncha ::
Evet, veliko evet. Ne mislim mu se petljati u društvo, ali neka razmisli malo!

Pa u principu njegova stvar sa kim će da se druži, njegova stvar je i sa kim će da bude u vezi, ali ako želi sebi dobro, bolje da se fokusira na normalne ljude bez skandala nego na ove budale. Jer niko od njih nije javna ličnost i boli ih uvo, mogu da se ponašaju kako hoće, ali on ne može ako hoće da im ozbiljnu karijeru i da bude broj jedan. Da ne zaboravimo da je i kada je izbio skandal oko Umuta i novinara opet njegovo ime spomenuto, jer mu je Umut prijatelj. Previše je skandaloznih ljudi oko njega. Kada ode u Ameriku može da radi šta hoće i da se druži s kim hoće, tamo ga niko ne poznaje i to može da mu bude izduvni ventil, ali u Turskoj se provodi kao bos po trnju zbog takvih ljudi.

Poncha ::
Sara je pod utjecajem Seyme i uspoređujući Duygu s njom shvatila da Duygu ipak nije toliko loša.

Ja nisam shvatila da Duygu nije loša, Duygu i dalje ne liči ni na šta, ali svakako je bolje biti sa ženom koja je slobodna i koja radi, trudi se da živi od svog rada nego sa belosvetskim ološem sa životnom filozofijom lezi ’lebu da te jedem. Jer kada je sa Duygu ja najviše što mogu da kažem za njega je da nema ukusa, a kad bi bio sa ovom mogla bih da kažem da je glup ko ona stvar.

Poncha ::
Isto mi nije jasno što je Ilknur trebalo ovo večeras. Mogla je ili do kraja ne davati nikakve glupe komentare ili reći fanovima što je. Čemu provociranje ionako neugodne situacije? Jedno je kad se provociraju fanovi kad nije ništa ozbiljno, a drugo je nešto ovoga tipa.

Zato što je Ilknur seljanka i pogađa je ovo što fanovi kažu, pa mora da im odgovori, jače je od nje. Ja inače mrzim kada tako linčuju ljude, ali ovog puta su sto posto u pravu.

Mrs Bondarenko ::
Samo da se zna, Poncha je živi svedok - ja sam zbog Pavela žrtvovala i spavanje.

Žrtvovaću i ja zbog Cage, ali sledeću noć. Ne mogu tako rano da se probudim, onda nisam ni za šta i ne mogu da uživam u gledanju serije. Lakše mi je da ne spavam, nego da ustanem u 6 ujutru.

Poncha ::
S druge strane, ovi su i za odvjetnikom posegli.

Ako nije istina i treba. Zašto upletati jednu mladu devojku od 22 godine u priču da je švalerka pedesetogodišnjem oženjenom čoveku. I ja bih ih tužila.

Poncha ::
A što njoj, kraljici, dođe prijatelj, to samo ona zna. Ovako ga uvaliti u sranje za mene i nije to.

Pored takvih prijatelja, neprijatelji mu uopšte nisu potrebni.

Poncha ::
Ah, pardon, pardon. Oni su nju uhvatili i kasnije, ne samo nakon sudnice.

Nije rekla ništa o razvodu, u restoran joj je došla zaplena (icra) koju je ona nazvala hicra (izgleda da ne zna ni turski kako treba) i rekla je da to nema vezwe sa njima nego sa prethodnim vlasnicima. Onda je tu lupetala trista na sat i rekla da mora da ide kući, Melisu boli stomak.

Poncha ::
I kakav joj je ovo govor?

Prikladan za nju. Nisi valjda očekivala od nje književno izražavanje?

Poncha ::
Ili se žene zajebaju ili jedna (koju sam prije spomenula) je zadovoljna sa Seymom. Kaže žena da joj se ova sviđa, baš lijepa žena. I ako je Caga bio s njom da je ona najljepša dosad.

Ne radi se ovde o tome da li je ona lepa ili nije. Radi se o udatoj ženi sa etiketom na čelu ’švalerka’ i o lovcu na lovu prve klase.

Poncha ::
Ja zbilja ne vjerujem. Čak TRI hvale Seymu i misle za Seymu da je dobra za Cagu.

Po čemu to misle da je dobra za njega? Po fizičkom izgledu?
Samo budala može da misli da je čoveku kao što je Caga potrebna sveže razvedena sponzoruša koja ne zna da govori. rolleyes

Poncha ::
Sudeći po ovim zadnjim komentarima na Cagin tweet, od običnih ljudi, oni se mahom sprdaju s njim. Ili na foru AiM ili na foru Arde Turana i onog lika čiju je ženu hvatao.

To sprdanje za Ardu i AiM je počelo odmah prvo veče, čak je Arda bio ne tt listi sa njima.

Poncha ::
Ali vidi Ibre što gleda u Mihrinog oca.

smeh Čovek ima hemiju čak i sa Mihrinim ocem naklon

Poncha ::
Svaka im čast. Ja nisam ni znala za njih. Ajde da netko ima korisne fanove.

Ja sam ih upratila za vreme SBA i od tada su imali par humanitarnih akcija. Juče im se i Ibro zahvalio i upratio ih.
A mogli bi i ovi Cagini Latinci da se ugledaju, umesto što troše pare na plakate, majice i ostalo mogu da to uplate u dobrotvorne svrhe, Cagi bi svakako to bilo draže nego što imaju njegov poster u prirodnoj veličini.

Poncha ::
Što on hoće? Još netko koji će kupiti poene laprdajući sve i svašta. Kao da ih zadnjih dana nije bilo dosta.

Pa hoće sad na brzaka da skupi pratioce dok je ta tema aktuelna.

Poncha ::
Što DC odbrojava?

Ja sam promislila da je son 6 dana do premijere Protectora. Tek kad su ispod počeli pitati je li son 6 MI ili UTC skužila da on o nekoj seriji govori.

UTC se završava za 6 epizoda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Nov 28, 2018 11:42 pm

Bu arada, bas mi je zao sto Engin nije poslao karte onom novinaru, on bas uvek sve najlepse pise o Cagi. Vise koristi ima od njega nego od Ilknur.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyThu Nov 29, 2018 2:28 am

Poncha ::
Pa poanta i jest da je u pravu, ali je glup, odnosno fali mu metoda. U tome je zakazao. A i ovi Lokvičani su stvoreni da izlude policajce.
Ma brzo se on prebacio i na Ljubu. A Marko je isto slijep pored zdravih očiju u slučaju Zorke ili ga jednostavno nije previše briga.

Dobro, ovo stvarno jeste, Lokvičanima je uža specijalnost izluđivanje policajaca, ajde Tomo koga izluđuju godinama, ali što su Marka za ovako kratko vreme uspeli da izlude. smeh
Btw, super mi je bio Juričić u toj epizodi kad nije mogao da se vrati u Zagreb i onda im upao na zabavu i obećao da će im zauzvrat svima napraviti pakao od života. naklon

Marka baš briga za ceo svet, nekako ni za šta nije dovoljno zagrižen.

Poncha ::
Pa Marko, da... Samo ne vidim ni dalje da je nešto sazrio od onda kad je bio 'klinac'.

Sem što se tiče frizure, Filip mi je onako bio presmešan. smeh

Poncha ::
Bu arada, kad smo kod Marka, jesi li ti primijetila njegovo hvatanje za srce nakon seksa? Imao ga je u onoj prvoj epizodi i sad kad je bilo prisjećanje. Ima li možda nekih problema sa srcem ili?

Jesam i vrlo je moguće da je jednostavno zbog preterane aktivnosti, hoće srce da popusti. lol!
Ne kapiram zašto bi inače to prikazivali, valjda kao inspektor mora da bude zdrav.

Poncha ::

A pa slušaj, ako sve njihove traju kratko, zašto bi mi bili iznimka?  lol! Inače, pojma nemam koliko će trajati epizoda, ali računam da neće dulje od sata.

Stvarno ne znaš koliko će trajati epizoda? Ti? lol!

Poncha ::
Ja sam se isto ismijala na to. I poeziji.

Da. smeh

Poncha ::

Ali ja sam se ismijala i Andriji koji savjetuje Zorku.  smeh Neće joj se dogoditi ništa što već nije probala. Ili kad ohrabljuje Zorku u Lidijinoj sobi.  smeh

Pa Andrija jedva čeka da utrapi nekome Zorku, mislim da mu je svanulo kad se pojavio Ljubo. lol!

Poncha ::

I Luki i Stani na snimanju za plakat i video... Model za pogrebno poduzeće.  smeh Mrš u Bosnu.

Meni Stana inače od onog paradajza strašno ide na živce, ali da, super je bila ta scena. Mrš u Bosnu. smeh

Poncha ::

I (glupim) policajcima u postaji. Jedan se sprda, drugi je zaspao i zapisuje sve (ja sam zapisao biljke, ne cvijeće), ovaj igra karte... smeh
Plaćaju babi da bi snimili plakate... smeh

Jooooj, a ova sama po sebi dovoljno nervozna, još kad je videla taj raspad sistema samo što je nervni slom nije strefio. smeh

Poncha ::

Čak mi se sviđa kako reži na Marka.  smeh Samo me zanima tko će je omekšati do kraja serije, ili već dokad bude u njoj.

I meni se sviđa kako reži na Marka. wow Ima hemije sve više među njima.
I baš sam razmišljala, izgleda nisu onu anketu pravili bez razloga, jel' beše Krešo pobedio? Vidiš da slušaju glas publike. lol! Možda hoće da nas pređu, ali mislim da je zasad definitivno Petra&Krešo. Možda su zato i doveli ovu Željku, da Marko ne izvisi.

Poncha ::

Pali se ona na Marka i dalje. Baš me zanima u kojem će smjeru ići s njom. Hoće li je spajati opet s Markom ili prebaciti na nekog Lokvičanina. Recimo, Ante mi tu pada na pamet. On onako seljačina i sirovina, a ona uštogljena, čangrizava dama.

Jao, da se i Ante usreći. smeh
Možda bude sa Antom, svakako će nešto biti sa Markom jer moraju da završe tu njihovu priču, pa je u međuvremenu spoje sa Antom.

Poncha ::
A kad su snimali sliku za naslovnicu onda su je snimali dok ona nije dobro ispala, a što su drugi ispali nikako, nema veze.  rolleyes  smeh

smeh

Poncha ::

A sa Stanom je bila mila dok joj je odgovaralo pred Markom, a kad se ona trebala slikavati s njom onda je bila drska. Skužila Stana sve.  naklon

A i Stana, traži da joj nađu osobu koja je pregazila njenu kokošku. smeh

Poncha ::
Krešo me zeznuo. Kad je krenuo da imaju praznu kuću nije za očekivati da on stvarno je mislio samo raditi palačinke. lol!

smeh :cereeeeek:

Poncha ::
Jesi li sretna što neće Nediljku kuvati? lol!

A nisam, volim i njega, al' kad je nesporazum. lol!
Mene oduševljava njen stav i odlučnost. smeh Baš sam je mnogo zavolela.

Poncha ::
Bondarenkova, ova epizoda NG nije loša. Ima provala. smeh

A Krešo je prema Almi grozan. Mislim da bi bili dobar par, on je se jedini ne boji. lol!

Nisam stigla da odgledam, sad ću.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyThu Nov 29, 2018 2:43 am

Kako lepo od njih što su izbacili ovako neke klipove sa snimanja. naklon Mislim da sam ih izlizala, prva dva sam bukvalno odgledala preko 50x. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

https://www.instagram.com/p/BqsuAArlTGn/ Ni Pavel nije mogao da namesti krevetac. smeh  :cereeeeek: smeh :cereeeeek: smeh :cereeeeek: Još kaže Baš sam budala. smeh :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/BqsvGqkF4Qu/ Ovde se vidi kako mu boje tetovažu. :cereeeeek: Ali kako se zarazno smeju oboje. :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/Bqsts7lFMZM/ Karini nisu smetali njegov smeh i fore. lol! Ali kako se slatko izvinjava što je pogrešio. :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/BqslSPWlJjw/ :cereeeeek:
https://www.instagram.com/p/Bqk4TQzFiKy/ Ovde se preslišavaju tekst bez glume. Ali poza na kraju. naklon :cereeeeek:

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyThu Nov 29, 2018 9:39 am

Sara Ulusoy ::
Pa ne mora da se folira, ali ipak treba da postoji neki kodeks ponašanja, neko dostojanstvo. Upravo ovo što kažeš, rasturaš porodicu, dete je izloženo stresu, pa budi malo normalna, a ne kliberi se kao da je krenula na svadbu.
Nije rekla ništa ispred suda, samo je Acun pričao.

Meni ovo njeno nije nimalo logično ponašanje. Prvo se doslovno dan prije rastave vratila s puta gdje se zabavljala, onda kačila gluposti kao da se sutra ne rasteje iako su svi brujali o rastavi, na rastavu se pojavila u nekoj majici (o kojoj su onda cijeli dan pisali) s totalno opuštenim stavom i osmijehom  rolleyes , nakon rastave ispred sudnice zatvorila usta, ispred restorana blebetala neke gluposti, slala poljupce i onda tek navečer (jer jadna nije uspjela cijeli dan vidjeti što svi mediji i društvene mreže na kojima "cijeli dan nije bila") kao dala neki svoj vid demanta.
Ne znam ja kako je ona živjela i koliko s Acunom dok su bili u braku i između svih tih pustih lokacija na kojima su imali kuće, ali ne znam je li svjesna da je malenoj ovo stres i da se njoj obitelj, ma kakva ona bila, rastura i da nije više sve isto. Mogla je čisto iz tih razloga ne smijati se i kačiti slike kao da se ništa ne događa.
U nekim situacijama ti valjda tvoje dijete treba biti najvažnije.

Sara Ulusoy ::
Ovo je događaj koji je presedan, a u Turskoj su poznati po tome da vole da podgrevaju stare događaje ako nema novih. I ovo je nešto što za koju godinu opet mogu da stave pred njega, jer pored svega što Seyma jeste, ona je bila udata žena u vreme kada se tvrdi da su bili u vezi. Sutra ne mogu da mu prebace ti si bio sa Hande Ercel ili sa Bestemsu jer šta i da jeste, a za ovo mogu da mu kažu ti si rasturio nekome brak. Zato kažem da mora da postoji saopštenje u kome se kategorički tvrdi da ovo nije tačno. I drago mi je što je najzad nešto rekao, čak je i meni bilo potrebno da čujem lično od njega da negira ovo. Ali naravno to je bilo u Caginom stilu, onako blago i pristojno, meni više odgovara Kivo stil. Umesto što plaća Esru, bolje Kivi da plati koliko god traži da mu on bude PR, posle određenog vrmena niko se ne bi usudio više da ga proziva po novinama. lol!

Meni nije bilo potrebno da se on javi. Iskreno baš nije.
Ali zapravo, donekle se slažem jer znam da si u pravu i da ova situacija nije ista kao i kad je netko slobodan. Ali, da se mene pitalo, kao što nije  lol! , Caga na ovo ne bi osobno reagirao nego bi Engin ili Esra poslali demant u medije (ili ga objavili na svojim društvenim mrežama), a ne Caga na svojim društvenim mrežama. Dapače, možda bi baš trebalo u Kivinom stilu, oštro reći da ako ne prestanu sa širenjem neistina će im stići tužba i da su advokati već kontaktirani. A onoj glupači što je bila najaktivnija i proširila sve bih doslovno i opalila tužbu. Iako znam da Cagi nije do sudova i da želi što prije završiti s ovim i da glasine utihnu.

Ja najviše volim kad je Kivo Cagin menadžer, zaštitnik.  :cereeeeek:

Sara Ulusoy ::
Prosto i jednostavno žena je uhvatila ovog majmnuna, muzla ga godinama, rodila mu dete i cilj joj je bio da se uda da se dokopa alimentacije i kuće od deset miliona lira, da bude malo u braku i da ga odjebe. Sad je slobodna, poznata i bogata što joj i jeste bio cilj. Drugačije ne mogu da objasnim da se dvoje ljudi venčaju iz ljubavi i da se posle godinu dana razvedu. A koliko sam ja uspela da vidim na onom njenom instagramu ona ništa drugo nije ni radila tokom tih godinu dana braka nego samo putovala i presvlačila se.

Je li ono čak neko vrijeme bila neka fora u Turskoj da je Seyma najsretnija žena u Turskoj i da joj kao svi zavide?

Poznata svakako je, bogata je, ako joj stvarno onoliki iznos daje mjesečno. Jučer su bili pusti neki članci, sve mi iskače od toga što je Seyma izgubila, a što dobila rastavom. Samo se onda ne smije udati ponovno jer u tom slučaju gubi tu mjesečnu naknadu.
Meni nikako nije jasno kako je tako ogromna ljubav mogla puknuti, baš iz tog razloga je ona mogla biti malo prizemiija na ove stvari oko rastave. Jer ovim meni je susper, je samo potvrdila ovo što ti pišeš.

Sara Ulusoy ::
Mislim da kreče onu kuću koju je ona htela da iznajmi na početku, a on nije dao.

E, za tu kuću ja kažem da je njegova. Ona u kojoj trenutno živi mu je očeva. Tako ja to gledam.

Sara Ulusoy ::
Pa u principu njegova stvar sa kim će da se druži, njegova stvar je i sa kim će da bude u vezi, ali ako želi sebi dobro, bolje da se fokusira na normalne ljude bez skandala nego na ove budale. Jer niko od njih nije javna ličnost i boli ih uvo, mogu da se ponašaju kako hoće, ali on ne može ako hoće da im ozbiljnu karijeru i da bude broj jedan. Da ne zaboravimo da je i kada je izbio skandal oko Umuta i novinara opet njegovo ime spomenuto, jer mu je Umut prijatelj. Previše je skandaloznih ljudi oko njega. Kada ode u Ameriku može da radi šta hoće i da se druži s kim hoće, tamo ga niko ne poznaje i to može da mu bude izduvni ventil, ali u Turskoj se provodi kao bos po trnju zbog takvih ljudi.

A njegovo je društvo baš takvo. Ili su ti njegovi prijatelji sami skloni skandalima ili prijateljevo društvo (koje dođe u neki njegov širi krug) su skloni skandalima.
Gledajući dalju prošlost - loša ekipa, droga, pritvor, suđenje; svježija prošlost - Umut siledžija prijeti novinaru, novija - rasturač braka.

Zato sam ja najmirnija kad Caga ode u Ameriku.  lol! Prvo, Turci ga teže uprate (zapravo, uopće ga ne bi upratili da nema fanova koji im sve serviraju), drugo maknut je od ovdašnjih skanadloznih ljudi, mada i ovi u Americi nisu baš cvijeće (ali nećemo o tome).
Plus znam da tamo može uživati u čemu god hoće bez da strepi da ga netko uhvatiti.

Sara Ulusoy ::

Ja nisam shvatila da Duygu nije loša, Duygu i dalje ne liči ni na šta, ali svakako je bolje biti sa ženom koja je slobodna i koja radi, trudi se da živi od svog rada nego sa belosvetskim ološem sa životnom filozofijom lezi ’lebu da te jedem. Jer kada je sa Duygu ja najviše što mogu da kažem za njega je da nema ukusa, a kad bi bio sa ovom mogla bih da kažem da je glup ko ona stvar.

Znam ja sve. A i sjećam se što si rekla u noći ludovanja.  smeh

Šalu na stranu, razumijem ja što ti kažeš i što misliš. I istina je, to sam ja odmah i rekla. Na stranu koja fizički izgled, ja govorim o osobnosti i osobi.

Sara Ulusoy ::
Zato što je Ilknur seljanka i pogađa je ovo što fanovi kažu, pa mora da im odgovori, jače je od nje. Ja inače mrzim kada tako linčuju ljude, ali ovog puta su sto posto u pravu.

Je, ona bi se svima htjela svidjeti. Ali to tako ne ide. Voli kad joj pišu hvalospjeve, kad je hvale kako dobro izgleda, kad je pozdravljaju iz cijelog svijeta, e a kad joj kažu nešto što joj ne odgovara odmah udara oštro. Je, fanovi pretjeruju i dosadni su i sve su... Ali... Jače je od nje i ne može zadržati jezik za zubima. A i sama zna da je Seyma dio Caginog "društva" velikim dijelom zbog nje. Aj, nije samo zbog nje, jer je Seyma i inače na mjestima kao i Caga, isti je to krug ljudi, ali na onoj slici zbog koje je nastala panika dam se kladiti da je i ona bila tu negdje (ako nije i za stolom baš ona).

Sara Ulusoy ::
Ako nije istina i treba. Zašto upletati jednu mladu devojku od 22 godine u priču da je švalerka pedesetogodišnjem oženjenom čoveku. I ja bih ih tužila.

U pravu si. Što se mene tiče mogu svi kolektivno uputiti tužbu novinarima.

Ova mala je isto često po medijima, ali ako nešto nije istina, nije istina. Maloj svakako ne treba etiketa sponzoruše i rasturačice braka u tako mladoj dobi.

Sara Ulusoy ::
Pored takvih prijatelja, neprijatelji mu uopšte nisu potrebni.

A tako nekako.

Sara Ulusoy ::

Nije rekla ništa o razvodu, u restoran joj je došla zaplena (icra) koju je ona nazvala hicra (izgleda da ne zna ni turski kako treba) i rekla je da to nema vezwe sa njima nego sa prethodnim vlasnicima. Onda je tu lupetala trista na sat i rekla da mora da ide kući, Melisu boli stomak.

Je, pa je onda kad je došla za hicra  smeh, usput i slikala i postavljala taj svoj restoran na instagram da se zna gdje je ona i da se bavi poslom. Yani, ona je sad mlada poslovna žena.
Došlo mi je da zakolutam očima kad je rekla da malu boli stomak. Ako se cijeli dan ponaša kao da je boli neka stvar za ičim, onda malenu nije trebala ni spomenuti. Ali vidim, malenu je odmah i prestao boljeti stomak kad su sutradan odmah za Miami otišle.

Sara Ulusoy ::
Prikladan za nju. Nisi valjda očekivala od nje književno izražavanje?

Pa ono, mislila sam da zna normalno se izražavati. A njen govor kao da je sa nekog sela.  ne znam Njena intonacija sva nikakva osim kad je crvrkutala i slala poljupce. Eto, ja nisam ni znala da je izgovorila krivo. Valjda u njenom kraju se kaže hicra.

Sara Ulusoy ::
Ne radi se ovde o tome da li je ona lepa ili nije. Radi se o udatoj ženi sa etiketom na čelu ’švalerka’ i o lovcu na lovu prve klase.

Očito ove nije briga. Ili nisu u toku s cijelom pričom, što opet ne vjerujem po ostalim komentarima.

Sara Ulusoy ::
Po čemu to misle da je dobra za njega? Po fizičkom izgledu?
Samo budala može da misli da je čoveku kao što je Caga potrebna sveže razvedena sponzoruša koja ne zna da govori. rolleyes

Evo, da ne bi bilo da sam ja krivo shvatila. Jer dijelom se sprdaju, a dijelom su bolno iskrene.
Pa sam poveži.

A (plus stavila dvije Seymine slike): Cagatay demantovao , a lepa Seyma napustila Istambul.
    Ako je nesto imao sa ovom Seymom , meni ona najlepsa do sada.
B: I meni lutka
C: Bas je to zafrknuta situacija. (i sad njih dvije malo o tome je li trač ili istina)
A: aaaaa.....nije Caga naivan
C: Bio il nebio trac, svoje je postigAao....uznemirio aktere....nece oni visr kave ni na FB piti
B:  Neslazem se naravno da se izmislja i dira u tudzu privatnost...ali novinari su postali uzasniiiiiiii
X: Nije se zena dzaba rastala
A: Meni se ova bas svidja , lepa zena.
X: I njegovo je godiste
Y: jest,lijea je,tijelo predivno!
X: Malo je meni sve tu cudno ali vidit cemo
Z: Žena je bomba, pre pre zgodna, ako nije imao do sada bolje neka ju malo bolje pogleda i nek ima, jer ova je baš prava za njega, baš bi mu parirala onako pravo.
X: Pa i nije bas njegov tip ako cemo iskreno..barem po onom sto je izjavljivao mada davno to bjese  ova visoka,mrsava i plava.. nigdje veze
Ali slazem se da je bomba
A: davno bese dobro si rekla , a i bio je klinac kad je to pricao . Govorio je i da mu se svidja Adrijana Lima .....svasta je on lupetao
Q: Nekada je izjavljivao da želi da mu žena bude nevina...
Z: Hahahah.. znam, sjecam se, to je u nekom studiju prico sa ljubicastom kosuljom
"svasta je on lupetao" hahah pre pre
W: Nesto nije u redu sa njim. Ne zna ni on sta hoce?
S: Caga je potpuno u redu. Bio je jako mlad, kad sve to izjavljivao. Sad postao je odličan glumac, izuzetan, sve je postalo drugačije. Njegov lični život je samo njegov. Samo se šalimo, kad pričamo o njegovoj prošlosti

Pa ti procijeni koliko se oni šale (i u kojim dijelovima), a koliko su ozbiljni. Ali poznajući ovu prvu ona se ne šali. Nikoga još nije hvalila, a da ne misli tako.
I to ću obrisati nakon što pročitaš. Ne volim da ovo stoji da sam ja napisala, jer meni takve riječi iz usta ne bi izašle.  lol!

Po mom mišljenju, Seyma je jako zgodna i prosječno lijepa. Ništa ljepša mi ona nije od Duygu (čak mi djeluje pomalo i plastično), ali je zgodnija.

Sara Ulusoy ::
To sprdanje za Ardu i AiM je počelo odmah prvo veče, čak je Arda bio ne tt listi sa njima.

Užas.

Sara Ulusoy ::
smeh Čovek ima hemiju čak i sa Mihrinim ocem naklon

To sam i ja htjela reći.

Sara Ulusoy ::
Ja sam ih upratila za vreme SBA i od tada su imali par humanitarnih akcija. Juče im se i Ibro zahvalio i upratio ih.
A mogli bi i ovi Cagini Latinci da se ugledaju, umesto što troše pare na plakate, majice i ostalo mogu da to uplate u dobrotvorne svrhe, Cagi bi svakako to bilo draže nego što imaju njegov poster u prirodnoj veličini.

Definitivno! Cagini se sjete pa organiziraju nešto kad je rođendan.

A ovi Latinci bi se baš mogli ugledati na ove jer oni ionako sastanče svaki mjesec i izrađuju svakakva čuda i slično. Da pola onih kolača što su radili za rođendan kad je bio, odnesu u neki dom za nezbrinutu djecu više bi napravili od nekih čajanki u čast zaštite Cage. Mislim, kad se već vole družiti u čast njega.
I umjesto svih ukrasa da su novac dali u dobrotvorne svrhe.

Sara Ulusoy ::
Pa hoće sad na brzaka da skupi pratioce dok je ta tema aktuelna.

Rekla bih ti da upratiš što kaže, ali samo ću se opet iživcirati.  lol!

Neka, svejedno ga ti drži na oku.

Sara Ulusoy ::
UTC se završava za 6 epizoda.

A je li? Hm...

Sara Ulusoy ::
Bu arada, bas mi je zao sto Engin nije poslao karte onom novinaru, on bas uvek sve najlepse pise o Cagi. Vise koristi ima od njega nego od Ilknur.

Meni ga je isto žao jer lik baš baš voli Cagu, ali mislim da stari kuca na kriva vrata. On bi išao kao predstavnik Milliyet bloga, a nema njemu što Engin slati pozivnice. Kao predstavnik medija treba se obratiti Netflixu i O3 produkciji.
Ne znam zašto on nije pozvan. On je bio na onoj jednoj Delibal gali, ali čini mi se ne prvoj.
A sad je iz Milliyeta pozvan Ali. Ne znam je li to povezano ili ne. Možda po jednom mediju, jedan predstavnik. Mislim da je Ali ipak tip koji je aktualan u pisanju, a ovaj piše konkretno samo na blogu.
Isto bih voljela da uspije dobiti pozivnicu pa makar izmolio Engina da mu se smiluje. Pitanje je koliko je Caga dobio pravo pozivnica.


Kad sam kod medija. Bome Hurriyet se baš nešto okupirao Cagom.
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/cengiz-semercioglu/cagatayin-dizisini-netflix-nasil-aldi-41034212


Последњи пут изменио Poncha дана Thu Nov 29, 2018 10:56 am. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyThu Nov 29, 2018 9:43 am

A evo nam i ovog izdanja.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 DtKFD8AWsAEi1v3

Sad će žešće no ikad, ako ih dobro poznajem, navaliti na to da kad će Caga.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyThu Nov 29, 2018 10:09 am

Mrs Bondarenko ::
Dobro, ovo stvarno jeste, Lokvičanima je uža specijalnost izluđivanje policajaca, ajde Tomo koga izluđuju godinama, ali što su Marka za ovako kratko vreme uspeli da izlude. smeh
Btw, super mi je bio Juričić u toj epizodi kad nije mogao da se vrati u Zagreb i onda im upao na zabavu i obećao da će im zauzvrat svima napraviti pakao od života. naklon

Marka baš briga za ceo svet, nekako ni za šta nije dovoljno zagrižen.

Marka su potpuno izludili i od njega rade konstantno budalu. Samo on to ne vidi.

I meni je bio super, ali (!) em je opet pokazivao silu gdje nije trebao, em je postupio krivo i opet je napravio grešku. Da mu Petra nije pomogla otkaz bi dobio. A za ostanak je sam kriv kad je naskočio, ponovno na istu osobu. Da je ona plavuša samo došla i on prekinuo s njom ne bi njega nitko lovao... Tako da nije njemu Mijo kriv, ni Andrija, što ga on ne može držati u gaćama.

Ma Marka ni za što nije briga, totalno neki flegma tip. Ne znam otkad je takav i zašto.

Mrs Bondarenko ::
Sem što se tiče frizure, Filip mi je onako bio presmešan. smeh

Kako god okreneš, bolji je sad.

Mrs Bondarenko ::
Jesam i vrlo je moguće da je jednostavno zbog preterane aktivnosti, hoće srce da popusti. lol!
Ne kapiram zašto bi inače to prikazivali, valjda kao inspektor mora da bude zdrav.

Aha, dobro.

Mrs Bondarenko ::
Stvarno ne znaš koliko će trajati epizoda? Ti? lol!

Da.  smeh Ne znam. Kao ni što o drugim stvarima oko Netflixa nisam upućena.
Ali ne mislim da će trajati dulje od 45 do sat vremena.

Mrs Bondarenko ::
Pa Andrija jedva čeka da utrapi nekome Zorku, mislim da mu je svanulo kad se pojavio Ljubo. lol!

Ne zna se tko bi je se radije riješio. Andrija, Mijo ili Ljuban Ljube.
Ova trojica mušketira su razvalili sinoć.

Mrs Bondarenko ::
Meni Stana inače od onog paradajza strašno ide na živce, ali da, super je bila ta scena. Mrš u Bosnu. smeh

Nije ni meni draga, ali ima ovako par momenata kad ubode s nečim.

Mrs Bondarenko ::
Jooooj, a ova sama po sebi dovoljno nervozna, još kad je videla taj raspad sistema samo što je nervni slom nije strefio. smeh

Jučer su mi policajci bili još bolji.  naklon  smeh

Mrs Bondarenko ::
I meni se sviđa kako reži na Marka. wow Ima hemije sve više među njima.
I baš sam razmišljala, izgleda nisu onu anketu pravili bez razloga, jel' beše Krešo pobedio? Vidiš da slušaju glas publike. lol! Možda hoće da nas pređu, ali mislim da je zasad definitivno Petra&Krešo. Možda su zato i doveli ovu Željku, da Marko ne izvisi.

Ima, ima.

Je, pobijedio je Krešo u prvoj, ali kasnije su bile još neke iste ankete i stalno traže (na instagramu, YT) da se izjašnjavaš jesi li tim Krešo ili tim Marko i s tim timovima mi baya baya idu na živce. Neka pišu što misle da bi trebalo, a ne svako malo propituju. Ali ne znam kako je bilo na ostalim anketama jer su mi naporne i uopće se više ne obazirem na njih.

Mrs Bondarenko ::
Jao, da se i Ante usreći. smeh
Možda bude sa Antom, svakako će nešto biti sa Markom jer moraju da završe tu njihovu priču, pa je u međuvremenu spoje sa Antom.

Da i njemu jadnom svane.

Mrs Bondarenko ::
A i Stana, traži da joj nađu osobu koja je pregazila njenu kokošku. smeh

Meni je bilo jače kad je kokoš "nestala" pa je ona davala njima opise kako izgleda i tražila da sve zapisuju.  smeh A kasnije im tu kokoš s imenom donijela za večeru.

Inače, lijepo prikazuje ljude kojima je dosadno u životu pa zezaju sve oko sebe. Jer im se može.
A pri tome i policajce prikaže glupima.

Mrs Bondarenko ::
A nisam, volim i njega, al' kad je nesporazum. lol!
Mene oduševljava njen stav i odlučnost. smeh Baš sam je mnogo zavolela.

Sad baš nesporazum...  lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyThu Nov 29, 2018 10:46 am

Mrs Bondarenko ::
Kako lepo od njih što su izbacili ovako neke klipove sa snimanja. naklon Mislim da sam ih izlizala, prva dva sam bukvalno odgledala preko 50x. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Meni je ovo tako drago vidjeti kad postave. Da osjetim atmosferu na setu.:cereeeeek: Jedino mi nekad ubije romantičnost. smeh Kad vidim koliko je ljudi oko njih. lol!

Šteta samo ovog nišana. Kvari mi sliku. lol!

Mrs Bondarenko ::
https://www.instagram.com/p/BqsuAArlTGn/ Ni Pavel nije mogao da namesti krevetac. smeh :cereeeeek: smeh :cereeeeek: smeh :cereeeeek: Još kaže Baš sam budala. smeh :cereeeeek:

Evala. naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon smeh smeh smeh smeh
Je li baš to rekao? Ovako i ja kažem kad mi ne ide. Pa eto, nije da dva dana nisam ovdje lupala kako sam glupa. smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Giphy (Je li se ovo stigao i oblizati?)

Ali oni su ovdje sve krivo pospajali. smeh

Mrs Bondarenko ::
ttps://www.instagram.com/p/BqsvGqkF4Qu/ Ovde se vidi kako mu boje tetovažu. :cereeeeek: Ali kako se zarazno smeju oboje. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Giphy :cereeeeek: smeh

Lako što se oni smiju, ali on se toliko dao u smijeh da ga se ne može ni šminkati. lol! Par puta mu je trebalo smirivati glavu i okretati je.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Giphy
Aj, bar je popravio frizuru dok se smije i šali.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Giphy
Usput, koja mu je ovo tetovaža na ruci?

Mrs Bondarenko ::
https://www.instagram.com/p/Bqsts7lFMZM/ Karini nisu smetali njegov smeh i fore. lol! Ali kako se slatko izvinjava što je pogrešio. :cereeeeek:

Pa nikome normalnom ne smetaju. Kad se s njim čovjek može baš nasmijati. Drga je stvar ako je on dekoncentrira. lol!
Ja mislim da je on ovdje pogriješio naglasak i intonaciju. Barem sam tako skontala.

Mrs Bondarenko ::
https://www.instagram.com/p/Bqk4TQzFiKy/ Ovde se preslišavaju tekst bez glume. Ali poza na kraju. naklon :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Giphy Vidi što mu jezik radi.

Meni je bio dobar i tokom.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Giphy



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyThu Nov 29, 2018 11:02 am

Bondarenkova, ovi s prevodom trenutno gledaju THE epizodu. smeh

Kažu da su kao zapete puške, da odmah kreću na gledanje i da će ovu prebaciti na TV jer je veći ekran...

Vrh im je, snajka uživa, ali su razočarani što se pokajala. Malo je reći razočarani smeh , ali naravno sve kroz šalu. Ali bitno je da je on bio nježan i pažljiv.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyThu Nov 29, 2018 11:08 am

Pardon, danas gledaju i 7. i 8. epizodu. I baš su oduševljene. naklon smeh

Evo ti i ova slika.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 44711809_270771883632419_1823973015342980042_n

Pretražuju ga sad i one već. Uhvatile su se kao i ti, ali one dok čekaju prijevod paralelno sve i njuškaju. lol!
Jednu nervira Agata jer su stalno skupa. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyThu Nov 29, 2018 11:27 am

Ajmeeeeeeee što volim kad me Ponchita ovako obraduje gifićima. srca  srca  srca  srca  srca
Canim benim. <3

Poncha ::
Meni je ovo tako drago vidjeti kad postave. Da osjetim atmosferu na setu.:cereeeeek:  Jedino mi nekad ubije romantičnost. smeh Kad vidim koliko je ljudi oko njih. lol!

I ja sam se baš obradovala, ne znam da li više samim snimcima, ili atmosferi na snimanju, baš im je bilo zabavno. :cereeeeek:
A jeste da malo ubije romantičnost, još ja gledala jedan snimak akcione scene u kolima, pa oni su to sve snimali u studiju, a tako je delovao realno u toj epizodi da se stvarno prevrću i vrište i lete pištolji. molimmmm

Poncha ::
Šteta samo ovog nišana. Kvari mi sliku.  lol!

Znala sam da ćeš ovo reći. lol!
A i meni je malo smetao i nišan, i što neke scene nisu zumirane.

Poncha ::

Je li baš to rekao? Ovako i ja kažem kad mi ne ide. Pa eto, nije da dva dana nisam ovdje lupala kako sam glupa.  smeh

Bukvalno je tako rekao, baš u momentu kad je skapirao da ovaj drugi deo treba da ide dole. smeh  :cereeeeek:
Ali kako on to srčano i uživljeno namešta. naklon :cereeeeek:

Poncha ::
https://media.giphy.com/media/33GarDuhE4o3cf9pWY/giphy.gif (Je li se ovo stigao i oblizati?)

Gercekten, imaš oko Sokolovo. :cereeeeek:  naklon  :cereeeeek:

Poncha ::

Ali oni su ovdje sve krivo pospajali.  smeh

Koliko sam ih skapirala, trebalo je krivo da spajaju jer je Igor krivo spajao, ali meni je hit što nisu uspeli ni tako da spoje. smeh

Poncha ::

https://media.giphy.com/media/ZgUK2wyCBsl8YNcRbw/giphy.gif

https://media.giphy.com/media/csN4rFDzRyFv37Vfjp/giphy.gif  :cereeeeek:  smeh

:cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Poncha ::

Lako što se oni smiju, ali on se toliko dao u smijeh da ga se ne može ni šminkati.  lol! Par puta mu je trebalo smirivati glavu i okretati je.

Baš to, premeden je, ima jako zarazan smeh. :cereeeeek:  smeh

Poncha ::
Aj, bar je popravio frizuru dok se smije i šali.

:cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Poncha ::
Usput, koja mu je ovo tetovaža na ruci?

To je ona na latinskom, o očuvanju porodice. lol!

Poncha ::

Pa nikome normalnom ne smetaju. Kad se s njim čovjek može baš nasmijati. Drga je stvar ako je on dekoncentrira.  lol!
Ja mislim da je on ovdje pogriješio naglasak i intonaciju. Barem sam tako skontala.

Nemoguće je da je ne dekoncentriše, pa mene je dekoncentrisao dok sam samu seriju gledala, koliko puta od njega ne čujem šta se kaže. lol!  :cereeeeek: Ali nije on kriv što sam po sebi dekoncentriše ljude. :cereeeeek:

Jeste jeste, pogrešio je naglasak i intonaciju. smeh

Poncha ::

https://media.giphy.com/media/p33LE9J8XK6XfJpv8t/giphy.gif Vidi što mu jezik radi.

Daaaaaaaa, to sam odmah primetila. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Poncha ::
Meni je bio dobar i tokom.

Ma gde nije, pa gledam snimak unedogled sve vreme sa ovim cerekom.

Poncha ::

https://media.giphy.com/media/7OVCAWlwCJqo0s60Ze/giphy.gif

:cereeeeek:  naklon  :cereeeeek:  naklon  :cereeeeek:  naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyThu Nov 29, 2018 11:32 am

Poncha ::
Bondarenkova, ovi s prevodom trenutno gledaju THE epizodu. smeh

Kažu da su kao zapete puške, da odmah kreću na gledanje i da će ovu prebaciti na TV jer je veći ekran...

Vay vay vay! wow

Poncha ::
Vrh im je, snajka uživa, ali su razočarani što se pokajala. Malo je reći razočarani smeh , ali naravno sve kroz šalu. Ali bitno je da je on bio nježan i pažljiv.

Pa i ja sam se razočarala kad se ona pokajala, mislim da sam tad htela da je zadavim. Još joj čovek predlaže da ceo dan provedu zajedno, a ona oseća krivicu. facepalm

Poncha ::
Pardon, danas gledaju i 7. i 8. epizodu. I baš su oduševljene. naklon smeh

Mogu misliti, ta epizoda je hit. naklon

Poncha ::
Evo ti i ova slika.
https://scontent-iad3-1.cdninstagram.com/vp/116ac5f8777986ef7d24180784f4b89b/5C8F0734/t51.2885-15/e35/44711809_270771883632419_1823973015342980042_n.jpg

Baš sam juče naletela na instagramu na ovu sliku, samo je bila crno-bela. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::
Pretražuju ga sad i one već. Uhvatile su se kao i ti, ali one dok čekaju prijevod paralelno sve i njuškaju. lol!
Jednu nervira Agata jer su stalno skupa. lol!

E vidiš kako su one pametne, lepo čekaju prevod i dotad uživaju u svemu, a ne kao ja. Ne kaže se bez razloga Strpljen - spašen.
Pa hvala Bogu da još nekog Agata nervira. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyThu Nov 29, 2018 11:39 am

Mrs Bondarenko ::
Ajmeeeeeeee što volim kad me Ponchita ovako obraduje gifićima. srca srca srca srca srca
Canim benim. <3

Pa kad ima (dobrog) materijala. I za gledanje i gifiranje i za nabaciti koji komentar. lol!

Mrs Bondarenko ::
I ja sam se baš obradovala, ne znam da li više samim snimcima, ili atmosferi na snimanju, baš im je bilo zabavno. :cereeeeek:
A jeste da malo ubije romantičnost, još ja gledala jedan snimak akcione scene u kolima, pa oni su to sve snimali u studiju, a tako je delovao realno u toj epizodi da se stvarno prevrću i vrište i lete pištolji. molimmmm

Pa baš to. S jedne strane uživam vidjeti sve iza kamera i želim što više, a u drugom trenutku mi se ubije ona magija koju su stvorili ispred ekrana. Tko bi meni ugodio, ja sam komplicirana. lol!

Mrs Bondarenko ::
Znala sam da ćeš ovo reći. lol!
A i meni je malo smetao i nišan, i što neke scene nisu zumirane.

smeh

Mrs Bondarenko ::
Bukvalno je tako rekao, baš u momentu kad je skapirao da ovaj drugi deo treba da ide dole. smeh :cereeeeek:
Ali kako on to srčano i uživljeno namešta. naklon :cereeeeek:

naklon smeh :cereeeeek: topić

Mrs Bondarenko ::
Gercekten, imaš oko Sokolovo. :cereeeeek: naklon :cereeeeek:

Ja u prijevodu vidim sve što ne treba. lol!

Mrs Bondarenko ::
Koliko sam ih skapirala, trebalo je krivo da spajaju jer je Igor krivo spajao, ali meni je hit što nisu uspeli ni tako da spoje. smeh

A jasno mi je.

Bilo bi svima lakše da su npr. polegli jednu stranicu i drugu držali uspravno dok ne zaviju. Iako ja i sastavljanje smo otprilike kao i Sokol i sastavljanje.

Mrs Bondarenko ::
To je ona na latinskom, o očuvanju porodice. lol!

I mislila sam da je ta.

Mrs Bondarenko ::
Nemoguće je da je ne dekoncentriše, pa mene je dekoncentrisao dok sam samu seriju gledala, koliko puta od njega ne čujem šta se kaže. lol! :cereeeeek: Ali nije on kriv što sam po sebi dekoncentriše ljude. :cereeeeek:

Jeste jeste, pogrešio je naglasak i intonaciju. smeh

smeh smeh smeh smeh Zločesti Plavi!

Možda ne razumijem, ali eto, to sam osjetila da je falio. Mada mi se činilo da sam i to shvatila što je rekao.

Mrs Bondarenko ::
Daaaaaaaa, to sam odmah primetila. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Nisam ni sumnjala. lol!

Mrs Bondarenko ::
Ma gde nije, pa gledam snimak unedogled sve vreme sa ovim cerekom.

Aj, bar imaš materijala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyThu Nov 29, 2018 11:44 am

Mrs Bondarenko ::
Vay vay vay! wow

Baš su me nasmijali njihovi komentari.

Mrs Bondarenko ::
Pa i ja sam se razočarala kad se ona pokajala, mislim da sam tad htela da je zadavim. Još joj čovek predlaže da ceo dan provedu zajedno, a ona oseća krivicu. facepalm

Znam, ali mi je bilo simpatično kako ove pišu.

Mrs Bondarenko ::
E vidiš kako su one pametne, lepo čekaju prevod i dotad uživaju u svemu, a ne kao ja. Ne kaže se bez razloga Strpljen - spašen.
Pa hvala Bogu da još nekog Agata nervira. lol!

Yok, neke su uspjele i odgledati bez prijevoda i sad ponovno i dok čekaju epizode njuškaju njega. Jedna stigne i prevoditi i odgledala je sve već i gledati opet i sve o njemu istražiti i gledati ženine vlogove... Kako koja...

E, ta što ju Agata nervira je rekla da nju nerviraju sve žene ovih koji su joj dragi. Jedino je ne nerviraju žene u serijama. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyThu Nov 29, 2018 11:48 am

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyThu Nov 29, 2018 12:06 pm

Poncha ::
Pa kad ima (dobrog) materijala. I za gledanje i gifiranje i za nabaciti koji komentar. lol!

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::

Pa baš to. S jedne strane uživam vidjeti sve iza kamera i želim što više, a u drugom trenutku mi se ubije ona magija koju su stvorili ispred ekrana. Tko bi meni ugodio, ja sam komplicirana. lol!

To smo mi vage. lol!

Poncha ::

Ja u prijevodu vidim sve što ne treba.  lol!

Što, ovo je baš trebalo videti. lol!

Poncha ::

Bilo bi svima lakše da su npr. polegli jednu stranicu i drugu držali uspravno dok ne zaviju. Iako ja i sastavljanje smo otprilike kao i Sokol i sastavljanje.

Pa vidiš da im to nije palo napamet, još Pavel u toku ovog tvog gifa kaže Stavite ovako da bolje drži. smeh smeh smeh

Poncha ::
smeh  smeh  smeh  smeh Zločesti Plavi!

:cereeeeek: smeh

Poncha ::

Možda ne razumijem, ali eto, to sam osjetila da je falio. Mada mi se činilo da sam i to shvatila što je rekao.

Rekao je Slušajte/Čekajte, gde je auto? I ta je scena super u seriji, kad ove dve krenu da se svađaju a njima Fišerovi ljudi za petama i Igor ih prekida, nikad ne bih rekla da joj je ovo prethodilo. smeh

Poncha ::
Nisam ni sumnjala. lol!

Ima prilično aktivan i nemiran jezik. he-he đavolko

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 8 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: