Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Nov 06, 2018 9:47 am

Kako volim pisanje u množini.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 4-D0-EAA0-F-E371-43-BB-A89-D-85431-A8-D7-FAB
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Nov 06, 2018 11:28 am

Ovi su kulturno zahvalili Cagi što ih je spomenuo. topić

https://twitter.com/delilerfilm/status/1059689341197447168

Ali zato je Caga pobrao svega i svačega nakon objave. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Nov 06, 2018 3:44 pm

Jeste da su najavili za 2018. ali kako je krenulo to je pod znakom pitanja. Ako misle da puste u decembru trebalo bi vec da izadje fragman i to malo duzi od onih dvadesetak sekundi. Nesto sto ce da privuce gledaoce koji ne znaju ko je uopste Caga i ostali. I ne znam da li te fragmane radi Netflix ili O3.

Ja ni posle toliko godina ne mogu da se naviknem na taj bezobrazluk. Ismail je njegov prijatelj i zeli da mu pomogne, ne vidim u cemu je problem. Da neko dobije linc samo zato sto reklamira film svog prijatelja, to moj mozak ne moze da primi.
To su poruke u fazonu kao da je retardiran i svi ga iskoriscavaju a on eto ne kapira. Pa je bilo i onih koji su se bunili sto je postavio Ismailov film, i Kivo, Hazar, Taner du mu prijatelji pa njih ne reklamira.

Za drustvene mreze je i normalno da dobro stoje s obzirom da su svo cetvoro i pojedinacno jaki na tw.

Ona ima takav glas da ne moze da ne kresti, ali nadam se da ce joj bar ponasanje biti koliko toliko zrelo, jer ako se bude ponasala kao debil i pritom krestala to ce biti nepodnosljivo.

Ma kako da ne ubismo se svi Cagini fanovi koliko to zelimo. Jos pisu to ce se desiti, hoce mozda u njihovoj masti, u stvarnosti sigurno nece.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Nov 06, 2018 3:47 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Nov 06, 2018 5:59 pm

Sara Ulusoy ::
Jeste da su najavili za 2018. ali kako je krenulo to je pod znakom pitanja. Ako misle da puste u decembru trebalo bi vec da izadje fragman i to malo duzi od onih dvadesetak sekundi. Nesto sto ce da privuce gledaoce koji ne znaju ko je uopste Caga i ostali. I ne znam da li te fragmane radi Netflix ili O3.

Nemam pojma tko radi fragije, ali općenito iz produkcije oko promoviranja su zakazali. A da budem iskrena, toliko su odužili s ovim nekim detaljima da mi zbilja nije jasno što su toliko radili. Ima da serija bude do u sitnog detalja odlična.
Mene više ne bi čudilo niti da blebnu tjedan dana ranije - serija je. Niti da razuže i dalje, ali nekako se nadam da će do kraja godine objaviti epizode prve sezone.

Sara Ulusoy ::
Ja ni posle toliko godina ne mogu da se naviknem na taj bezobrazluk. Ismail je njegov prijatelj i zeli da mu pomogne, ne vidim u cemu je problem. Da neko dobije linc samo zato sto reklamira film svog prijatelja, to moj mozak ne moze da primi.
To su poruke u fazonu kao da je retardiran i svi ga iskoriscavaju a on eto ne kapira. Pa je bilo i onih koji su se bunili sto je postavio Ismailov film, i Kivo, Hazar, Taner du mu prijatelji pa njih ne reklamira.

Nije Ismail Cagu tjerao da objavi ovo. I prije mu je već tako podržao film. I??? U čemu je problem. Caga može podržavati i medijski pripomoći svima kojima sam želi. Uostalom, možda se Cagi baš sviđa taj Ismailov projekt.
Meni totalno nebitno hoće li on podržati nekog ili ne, iako mi je drago kad vidim da mu je stalo do prijatelja i njegovog uspjeha. Kivin film će podržati tako što će otići na premijeru ako bude tu, kao što je i s HBO. Uostalom, valjda on zna koga i zašto podržaje na društvenim mrežama. Kivo mu je brat pa ga ni ne prati, što ćeš više. Bitno je da većini sve živo bode oči. Toliko da mu i pišu ovakve stvari.
https://twitter.com/cagatayulusoynw/status/1059830128975495169

Ja ispadam ovakva i onakva, ali meni je drago što Caga nije aktivniji. Zato ja, između još par stvari, se uopće ne žalim kad Caga ne postavlja slike i ne koristi društvene mreže. Dio njih stvarno piči po živcima.

Sara Ulusoy ::
Ona ima takav glas da ne moze da ne kresti, ali nadam se da ce joj bar ponasanje biti koliko toliko zrelo, jer ako se bude ponasala kao debil i pritom krestala to ce biti nepodnosljivo.

Jesi li odgledala?

Ne znam koliko će se ponašati zrelo, ali da će kreštati, mislim da hoće. Zaleti se, malo kao da zastane, ali u nekim scenama očekujem kreštanje. Naprosto joj je glas takav.

Sara Ulusoy ::
Ma kako da ne ubismo se svi Cagini fanovi koliko to zelimo. Jos pisu to ce se desiti, hoce mozda u njihovoj masti, u stvarnosti sigurno nece.

Izgubila sam na svaku montažu ikakvu volju s komentiranjem.

Sara Ulusoy ::
Ovde dobro izgledaju zajedno.

https://twitter.com/MiOrganize/status/1059505328474255360?s=19

Izgledali su oni i u epizodi neloše. Samo će meni biti žao kćerke onog smiješno direktora jer je mala zaljubljena do ušiju u Barcu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Nov 06, 2018 6:23 pm

Ah be kizlaaaar. facepalm Ben galiba asik oldum. Hemde nasil asik oldum. Ali ovaj put nije još jedan Turčin s bosanskim korijenima, ovaj put je Srbin (ponovno s obzirom na to da mi se već jednom isti taj i sviđao...) Gledam jedan video - ekstra, uljubim se koliko je divan, gledam drugi - oplakah koliko su smiješni, gledam treći - i tako mi ga dođe nekako milo, gledam četvrti gdje ga Milica nešto upozorava pa mi je počinje biti jakooo zanimljivo... Vala, ubijte me ako ne bih mogla sad mjesec dana, kao neku maratonsku seriju, gledati ove emisije što su preko dana išle. I odjednom sam svoju ikavicu zamalo zamijenila ekavicom. Oh be. Nikola je kriv. lol! Sad po kući i s ljudima trebam paziti kako govorim.

Nešto mislim. Ja bih baš Nikolu voljela upoznati, vidjeti uživo. Ne zato što je on prije deset godina bio slatka zvijezda nekog showa (to mi nimalo nije bitno osim što sam ga tu vidjela), nego zbog toga što je među rijetkima koji mi je privukao pažnju i kojeg se sjećam nakon toliko godina, a dovoljan je bio jedan klip (iako sam ih ogledala dosta facepalm ) da se ponovno zaljubim u njega, njegovu pojavu i taj njegov glas :cereeeeek: , baš kao i u njegovu osobnost. :cereeeeek: Imam manu da čeprkam po starim stvarima i samo sebe sjebem jer ne znam kako prestati. facepalm
Iako sada nije tako u glazbi, iako je možda u sasvim drugom filmu i unatoč nekim 'nestašlucima' smeh u mladosti, iako ne izgleda više onako slatko i nestašno kao prije, meni je on baš lik i pol. Čovjek kojeg bih voljela poznavati. Mislim da ga je sve izgradilo kao osobu. Zbilja je ostavio trag u meni i prije deset godina i sad. naklon Čak možda retrospektivno i jači jer sam prije propustila nešto, a i ovako s odmakom mi je veći gušt.

Mnogi su mi pjevači dragi, slušam ih, na nečije koncerte i odem. Ono tipično pjevač, pjevač. Njihove pjesme slušam i to je to. Ni s kim nemam sliku, niti sam je žicala, ni s kime nemam volju upoznati se... Njihov privatni život me ne zanima. Recimo Gibo, jedan od meni najdražih pjevača, i na čije sam koncerte išla (mislim da sam njega najviše pohodila) ja o njemu ne znam ništa nego u kojem kvartu živi i igrom slučaja da ima sinove čudnih imena. Ne znam niti koliko ima djece. O ovim drugima znam još i manje, a ne interesira me niti to. O nekim znam jer su sveprisutni.
Nemam pojma po čemu je Nikola poseban kad me tako kupio, ali je. <3 Jer osim što sam se dosta puta pitala što je s njim, sjećam ga se, njegovih nastupa i pojedinih stihova, njegovog glasa, njegovih provala...
I znate što je najgore? Ja sam ista, ako ne i gora nego prije deset godina. facepalm Ali i dalje ne vjerujem da je prošlo toliko godina. molimmmm Svakim novim videom (što kad sam gledala live pjesme, što nekih videa iz kuća koje ga pokazuju kao osobu) me kupio. Kad sam vidjela kako se šali, ima dobre fore, kako je nježan :cereeeeek: , simpatičan i dobrodušan, kako je nježan s mačkom (iako sam prije toga pročitala da više voli pse), kako se igra. naklon On je onda baš bio vedri duh kuće i dobra duša. Baš mi odgovara u one tipove odraslo dijete na koje sam zbilja slaba. Velika je maza, a pri tome i unosi neku vedrinu. :cereeeeek: Prešla bih mu preko svega baš kao i Cagi. Subjektivno i objektivno. lol!

Kao Cagu ne pratim nikoga niti me itko interesira, ali zbilja mislim da se Nikola nastavio baviti glazbom pratila bih ga barem upola kao Cagu (što je opet previše lol! ).
Ali moram priznati da su mi zanimljivi Nikola i Milica kao par. Svaka njoj čast kako ga je smuvala ili pala na njega. Ima ukusa žena sto posto. I vala baš mi je drago da su se borili za sebe i da su sretni.
Sad mi je nekako interesantno gledati ih kad su bili u kući. Prejake su scene njega, Milice i Bebićke. Na neke sam se onako baš odvalila smijati. A kad ga Milica upozorava za nešto smeh .
Imaju zbilja vrh scena u toj kući i pravi mi je užitak vidjeti ih.

Da mi je netko rekao da ću ovako smijati se na neki show i uživati u live nastupima pojedinih kandidata... naklon Sama sa sobom ne znam dokučiti što mi je najbolje.

Bu arada, Vukašin je Sarin čovjek. Ovi se svi lijepo igrali s mačkom, dolazi Vukašin koji im je htio dokazati da se mačka uvijek dočeka na noge i onda kad je Sajko otišao na wc, uzeo mačku i bacio je, a mačka dvaput pala na pod cijelim tijelom. Definitivno Sarin čovjek. Iako kaže da ima mačku, kasnije ga Sajko zajebavao kakvu on to mačku ima. (VIDEO)

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Nov 06, 2018 6:35 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Nov 06, 2018 6:35 pm

smeh smeh smeh smeh U zadnje vrijeme samo kosture postavljaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Nov 06, 2018 6:50 pm

Vidi Enge što je danas ažuran oko nogometa. Prvo twitter, sad instagram. lol!

A meni kardesim izdao naredbu da mu ne ometam internet (jer nam šteka) dok traje večeras sve.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Nov 06, 2018 7:44 pm

Hahahahaha Poncha ce poceti da govori tursko-srpski, oni njeni Dalmosi je nista nece razumeti.
Pa gde se sad uhvati za Sajka. Ti kad krenes da juris ove tvoje trebaces da ides na turneju od Beograda do Istanbula. Moracu da nadjem neku vezu u MUPu da nam daju adresu i broj telefona. lol!

E vala Vukasine svaka ti cast, samo mogao si sa malo vece visine da je bacis. lol!

Naravno da postavljaju kosture kad ostarismo cekajuci Protectora.

Ne spominji mi fudbal, veceras se igra kod nas na Marakani, u gradu je haos, saobracaj je u kolapsu. Jedva sam stigla kuci iako mi ni posao ni kuca nisu blizu stadiona.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Nov 06, 2018 7:44 pm

Odoh da gledam Ibru.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Nov 06, 2018 8:08 pm

Hahahaha vec na pocetku su koma. Ovaj spava boli ga uvo za nagradu, ovaj sav na note, direktor isto opicen, tata bacio antenu s krova posto ne zna da je namesti.... smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Nov 06, 2018 11:14 pm

Odgledala sam epizodu. Odlicna je serija, bas mi je legla i ni u jednom trenutku se nisam dosadjivala. Ima i drame i akcije i komedije i sve je dozirano, nicega nema previse. Videcemo sta ce biti dalje, ali trenutno sam zadovoljna. Ako ovako nastave, mislim da ce moci opusteno da se prati.

Barca mi je naravno favorit, i zbog Ibre, a i zbog toga sto volim takve likove. Ovaj je lud bas po mojoj meri. lol! I cini mi se da njegova prica ima vecu tezinu i da je dublja od MKCove, mada videcemo, o MKCu nismo saznali skoro nista. A Ibro je po meni naravno odlicam glumac, ali ono sto mi je super je sto je uspeo za ovo kratko vreme da izadje iz Ferhata. Ne znam za tebe, ali ja u Barci nisam videla Ferhata.

MKC mi je u nekim trenucima iritantan u nekim cak simpatican. Definitivno je i on ludak svoje vrste sto mu je kod mene naravno plus. Vec sada znam da ce me nervirati kad bude bio protiv Barce, ali svejedno mislim da nije los. Kerem sam po sebi mi je ok, ne mogu da kazem da je dobar glumac, ali ne mogu da kazem ni da je negledljiv. Prosek, bas onako kako sam i mislila. I definitivno bi Kaan ovo bolje odigrao, ali nema veze, vazno da me ne nervira i da se dobro slaze sa Ibrom. Onaj snimak kad Ibro preskace iz svoje prikolice u njegovu i kad ga on uhvati i baci ga unutra mi je odlican.

Nilufer i Yagmur se nisu dovoljno pojavile da bih imala musljenje o njima. Ali mi je smesno koliko im MKC prica a one ga ne konstatuju i rade po svom. Mada ce mi za Yagmur trebati nadljudski napori da budem realna i da je gledam iskljucivo kao lik, a ne kao Oyku.

Direktor mi je presimpatican, kao i Barcin otac. Mnogo mi se svidelo sto je otac odmah znao da Barca nije ubio onog lika, iako to nije nesto sto od njega ne bi moglo da se ocekuje.

Fragmani za sledecu su isto dobri.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyTue Nov 06, 2018 11:18 pm

I da, ona cerka od direktora mi se isto cini da je ok, i jos je prijateljica sa Nilufer. Ali joj nije pokazala sliku tako da Nilufer uopste ne zna o kome se radi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Nov 07, 2018 8:45 am

Sara Ulusoy ::
Hahahahaha Poncha ce poceti da govori tursko-srpski, oni njeni Dalmosi je nista nece razumeti.
Pa gde se sad uhvati za Sajka. Ti kad krenes da juris ove tvoje trebaces da ides na turneju od Beograda do Istanbula. Moracu da nadjem neku vezu u MUPu da nam daju adresu i broj telefona. lol!

smeh

Sorma ya. facepalm Ja sam unutar hrvatskog totalno podijeljena. Na poslu trebam standardom, ovdje kako kad (mislim da mi pobjegne svega), doma i s društvom govorim štokavskom ikavicom, s dijelom rodbine čakavicom, onda sam se jadna uplela u turski pa svako malo blebnem na turskom. A i sad pod utjecajem Sajka i toliko videa koliko sam zadnjih par dana odgledala (plus čitani intervjui) sam ikavicu zamalo zamijenila ekavicom (i to znaš da trebam paziti što govorim). Mrzim kad razmišljam o nečemu razmišljam na tursko- srpsko- hrvatskom.

Pa eto vidiš, canim. facepalm  Ja ga se sjetila (kažem ti da čeprkam po starim ranama), poželjela sam se nekako njegovog glasa. Odgledam jedan klip s nastupa, odgledam drugi (...) - već vidno oduševljena njegovim glasom po stoti put, pa neki intervju, pa hajde samo ću neki video iz kuće. Pa u tom videu on neodoljiv pa idući i tako... Meni je Nikola takooo zarazan. I tako nekoliko videa gdje me Nikola totalno kupio.

A to je meni problem canim. smeh Moja prostorna orijentacija je nula tuzni , zbog toga ja ne mogu nigdje u nepoznato sama. Ali ova turneja bi galiba trajala barem dva mjeseca, dok sve vidim po gradovima i dok ih obojicu vidim. lol! Računam, ipak mi je možda u Beogradu lakše radi jezika. A Cagi, kako je krenulo, Istanbul i LA će zamijeniti mjesta duljine njegovog boravka.
smeh Ti bi stvarno to napravila zbog mene? lol! kisic Ajde, možda bi pomoglo kad bismo saznale koje sve kafiće drži, ako ih ima više. Za jedan je bio neki klub u Savamali.

Sara Ulusoy ::
E vala Vukasine svaka ti cast, samo mogao si sa malo vece visine da je bacis. lol!

Bacio je on nju dva puta ovako (s manje i veće visine) i nijednom mu se nije dočekala na noge.  smeh

Ali fora mi je bila baš u tome što sam prije pročitala da je Sajko rekao da više voli pse i da je jednog imao jako dugo. Taj pas nije volio mačke pa je kroz šalu rekao da je to prešlo i na njega, a onda dodao da se šali, ne mrzi ih, ali da mačke prilaze samo kad njoj nešto treba. Psi su veći prijatelji. S tim se apsolutno slažem. A ipak je, za razliku od Vukašina koji ima mačku, tako pažljiviji prema njoj.  :cereeeeek:

Sara Ulusoy ::
Ne spominji mi fudbal, veceras se igra kod nas na Marakani, u gradu je haos, saobracaj je u kolapsu. Jedva sam stigla kuci iako mi ni posao ni kuca nisu blizu stadiona.

Brat je na donjem katu gledao s ekipom nogomet i samo je u jednom trenu došao gore i urla - spektakl, Zvezda vodi 2:0.  naklon Kao, nisam ih čula kako urlaju i navijaju. Pa ja vam čestitam, to je odlično!
Mogu misliti koliki je čep bio na ulicama, pogotovo oko stadiona. A bome i tvoju nervozu dok si se vraćala kući.  lol!

Sara Ulusoy ::
Hahahaha vec na pocetku su koma. Ovaj spava boli ga uvo za nagradu, ovaj sav na note, direktor isto opicen, tata bacio antenu s krova posto ne zna da je namesti.... smeh

Ja sam na sceni kad je Ibro došao jet skijem i onako sav - boli me briga za sve, ja ću izvući svog čovjeka - bilo dosta da kliknem s njim. Deli deli. Omdah mi se svidjela serija. A ovi drugi isto sve neki biseri. Jedan do drugoga.  smeh

Sara Ulusoy ::
Odgledala sam epizodu. Odlicna je serija, bas mi je legla i ni u jednom trenutku se nisam dosadjivala. Ima i drame i akcije i komedije i sve je dozirano, nicega nema previse. Videcemo sta ce biti dalje, ali trenutno sam zadovoljna. Ako ovako nastave, mislim da ce moci opusteno da se prati.

Slažem se!

Sara Ulusoy ::
Barca mi je naravno favorit, i zbog Ibre, a i zbog toga sto volim takve likove. Ovaj je lud bas po mojoj meri. lol! I cini mi se da njegova prica ima vecu tezinu i da je dublja od MKCove, mada videcemo, o MKCu nismo saznali skoro nista. A Ibro je po meni naravno odlicam glumac, ali ono sto mi je super je sto je uspeo za ovo kratko vreme da izadje iz Ferhata. Ne znam za tebe, ali ja u Barci nisam videla Ferhata.

Svi su oni ludi, svatko na svoj način. Ali Barca je definitivno ono pozitivni luđak.
I meni se čini da je njegova priča dublja od MKC-ove.
Nisam ni ja u njemu vidjela Ferhata.

Sara Ulusoy ::
MKC mi je u nekim trenucima iritantan u nekim cak simpatican. Definitivno je i on ludak svoje vrste sto mu je kod mene naravno plus. Vec sada znam da ce me nervirati kad bude bio protiv Barce, ali svejedno mislim da nije los. Kerem sam po sebi mi je ok, ne mogu da kazem da je dobar glumac, ali ne mogu da kazem ni da je negledljiv. Prosek, bas onako kako sam i mislila. I definitivno bi Kaan ovo bolje odigrao, ali nema veze, vazno da me ne nervira i da se dobro slaze sa Ibrom. Onaj snimak kad Ibro preskace iz svoje prikolice u njegovu i kad ga on uhvati i baci ga unutra mi je odlican.

Slažem se i s ovim. Meni je u jednom trenu toliko naporan, u drugome smiješan.
Vjerojatno bi Kaan bio bolji, ali je meni nesimpatičniji, a i ova dva su mi dobro kliknuli tako da neka ga.

Sara Ulusoy ::
Nilufer i Yagmur se nisu dovoljno pojavile da bih imala musljenje o njima. Ali mi je smesno koliko im MKC prica a one ga ne konstatuju i rade po svom. Mada ce mi za Yagmur trebati nadljudski napori da budem realna i da je gledam iskljucivo kao lik, a ne kao Oyku.

Ja recimo, toliko objektivna mogu biti da joj dajem za pravo što je otkačila ovog od sebe. On guši.

Sara Ulusoy ::
Direktor mi je presimpatican, kao i Barcin otac. Mnogo mi se svidelo sto je otac odmah znao da Barca nije ubio onog lika, iako to nije nesto sto od njega ne bi moglo da se ocekuje.

I meni. I baš voli Barcu.

Da, otac je isto odličan.

Sara Ulusoy ::
I da, ona cerka od direktora mi se isto cini da je ok, i jos je prijateljica sa Nilufer. Ali joj nije pokazala sliku tako da Nilufer uopste ne zna o kome se radi.

Da, ona mi je bila jako simpatična s Ibrom i nekako mi je i Barca s njom mio, topao. Žao mi je što će izvisiti, ali da - Nilufer pojma nema da je to Barca.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Nov 07, 2018 9:02 am

Vidi ga kako je sladak. https://www.instagram.com/p/Bp3q43nl2qM/

Je da reklamiraju nakit, ali nema veze.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Nov 07, 2018 9:06 am

Vidi njih dvoje.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 DrYpFEUXQAAXwNW
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Nov 07, 2018 6:38 pm

Sto su meni ovo dvoje los par. Znaci bas ne pristaju jedno uz drugo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Nov 07, 2018 7:10 pm

Uopće ne znam što reći na njih. Meni je i dalje sve šok. Ono, bili u prosidbi, pusta videa pljuštala s tih zaruka i puf par mjeseci nakon prekinuli, ovaj zbog Tube prijetio nekom novinaru i završio u pritvoru i to prilično. Nakon toga kao prst i nokat.
Meni oni izgledaju identično. Totalno su mi neki poseban svijet.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Nov 07, 2018 7:15 pm

Tko piše ovo?
https://www.whats-on-netflix.com/news/turkish-netflix-original-the-protector-everything-we-know-so-far/


Ovo je sa službene stranice.
https://media.netflix.com/en/only-on-netflix/241025

DETAILS
Category: Series
Seasons: 1
Episodes: 10
DISTRIBUTION
Global Original

PREMIERE DATE
upcoming
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Nov 07, 2018 7:32 pm

Tko je ovo rekao i odakle ova informacija?! Ok, kao da smo malo čekali.

http://www.oylebisey.com/protector-icin-geri-sayim-basladi/

Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu Netflix’in merakla beklenen ilk Türk dizisi Protector’ın yayın tarihiyle ilgili haber geldi. Dizi 2019’da yayına çıkacak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Nov 07, 2018 7:36 pm

Za isto to vrijeme, ovaj i dalje govori o 12.12. i sad 10 epizoda.
http://blog.milliyet.com.tr/cagatay-ulusoy-un-yeni-dizisi-geliyor-/Blog/?BlogNo=597542

Sve je ovo munjeno. A ja još i više što išta čitam.

Na twitteru se evo opet uzgovorili nešto.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Nov 07, 2018 7:50 pm

Tema Protectora mi ionako nije napeta i seriju namjeravam gledati samo zbog Cage, ali ovo što rade s datumom i sad nekim prolongiranjem i oduživanjem mi se ništa ne sviđa. Zapravo, nema mi smisla.

Je li ova serija koju su danas najavili za 7.12. ona koja je bila na prezentaciji u Rimu kad je bio i Caga za Protector?
https://twitter.com/netflixturkiye/status/1060170889126465539
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Nov 07, 2018 9:20 pm

Hande Ercel i Serkan Cayoglu. jao Ali ipak cestitam cast direktoru, izabrao je dva netalenta i postedeo fanove nekog talentovanog glumca/glumice.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyWed Nov 07, 2018 9:27 pm

Kako sad 2019???? Yok artik yaaaaa. Snimanje se zavrsilo pre tri meseca, stvarno ne kapiram cemu to razvlacenje. Ok, jesam ha nestrpljiva, ali i oni ga brate oduzise u nedogled. Rekli su 2018. i ne vidim sta bi moglo da dovede do odlaganje s obzirom da je sve odradjeno. Da hoce, mogu sutra da puste.
Ipak ne bih da verujem u ovo dok ne stigne neka zvanicna informacija. I upravo tim njihovim otezanjem i izazivaju novinare da nagadjaju datum. Neka bude i za dva meseca, ali neka bar objave datum da znamo.

Ako je 07.11. najavljeno nesto sto ce biti 07.12. onda mozda i nas najave tacno mesec dana ranije.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: