Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 12:02 pm

Aj da prekinem malo o Cagi. Ili ipak ne. lol!

Drago mi je sa se Bensu danas udaje kad je Caga u Americi, zbog ovih koji misle da se Caga i Bensu ne podnose pa u slučaju da pozive nekoga iz Icerdea, mogu slobodno reci kako je Caga utekao u Ameriku pa da tobože ne može doći na pir. lol!

Bu arada, Bensu mi je prekrasna sad kad je ovaj Hakan došao po nju. Nadam se da je sadnje Tuvana i šminka neće nagrditi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 3:42 pm

Zbilja danas gomila slika.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 DoQ9gMaXsAAnBlK?format=jpg&name=medium
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 4:51 pm

Pitam se ja jutros gdje je Engo, kako njega nema na meču. Nešto mi je bilo čudno.
Onda kasnije vidim lajka po turskom vremenu, u Americi već debelo noć.

Ha i onda osvane ovo prije dvadestak minuta.
Ovo je inače frizer iz Protectora. Vidite mu i majicu. Galiba se vratio. Ili? Ali prst je najjači. Engo, vala, kultura ti je upitna, ali neki su vjerojatno zaslužili.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 2_A1_E397_A-_EF6_F-4_FE3-_B003-_BCDCFA7097_A5
Ali faca i izraz lica mu je sve.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 5:03 pm

Nakon dugo vremena da kažem da mi je neka njihova vjenčanica lijepa. Raskošnija, ali lijepa. Princezasta. Možda za moj ukus malo previše otvorena, ali baš s mjerom svega po njoj. Nije kič. Jest raskošnija, ali nije kičasta.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 A5_B0_ACBD-409_F-40_C4-8_F25-6_E093_C96_C8_C2

Bensu i brat. I sve mi je elegantno. Sve pohvale.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 5:25 pm

Da nije ova slika s Engin ipak stara... Nešto je brzo presvukao ovaj dvije majice u par minuta. mislilac Na slici prije ima neku drugu majicu. Ništa mi nije jadno. Tko tu koga zajebava. lol! S druge strane, zašto bi kačio staru sliku...

Jer ako je Engin u Istanbulu, neće one imati koga gnjaviti, neće biti ni sjene. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 6:02 pm

Aj aj aj koliko slika i snimaka, ovo je prava poslastica. Oluyorum galiba. <3 <3 <3

Hvala ovon sto je boksovao i sto je pobedio pa je utoliko bilo i bolje raspolozenje.

Ovaj Mehmet je izgleda visom 2.5 m kad je ovoliko visi od Cage.

A Engin se najverovatnije vratio, cim sinoc nije bio na mecu. Sigurno ima posla ovde u agenciji sa nekim od glumaca pa je morao da se vrati.
A cuj mene ovde, ja kao da sam u Turskoj. lol!

Bensuina vencanica mi se bas svidja. Ja upravo takve vencanice volim, raskosne ali ne kicaste. Nema nikakvih sljokica, bisercica, nitnica, cirkona i ostalih sranja, samo vez gore i dole samo materijal bez icega.
Bensu cok guzelsin.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 6:30 pm

Bas nas je počastio, ili što bi rekli antienginovci - kad nema Engina, ima puno slika Cage. lol!
Ali bas mi je drago i vidi se po svim videima i slikama da je Caga s gustom otišao tamo bodriti Cema i da se veseli njegovoj pobjedi.

Nemoj mi ništa govoriti. Ja noćas svaku sliku kad sam vidjela oči mi se rastvorile.
Ne znam što nisam skenirala tokom jutra. Bolje da ne govorim kako sam ostala bez ručka pa kuhala drugi. facepalm
Meni treba zabraniti Cagu.

Nije baš toliko, ali tako djeluje. Čini mi se da je 211 cm.

Moguće. Ipak ima sad ovih što ih treba negdje ugurati. A moguće da mu je i nedostajala ona njegova.
A kad će Caga natrag? Hm.
A što da čujem tebe, kad i sama tako kažem. Kao, ja sam u Istanbulu.
Istanbul je ovdje, LA tamo. lol!

Meni se isto sviđa, baš mi je klasična lijepa vjenčanica. Odusveljena sam. Sviđa mi se što ima rukave koji nisu kao i svaki drugi na vjenčanicama (mada je čini mi se slične imala na Icerde gali). Na njoj stoji kao salivena. Nakon zbilja dugo vremena da mogu reci da mi se neka vjenčanica u Turskoj svidjela. Ima Bensu baš stila. Nije pretjerala sa šminkom, sviđa mi se što nema puno nakita (ovaj lančić koji kasnije je stavila isto nije previše kičast mada mi je čak bilo bolje bez njega), frizura je jedna lijepa klasika. Ma sve super. Otvor na leđima lijep i jije predubok.
Ja bih možda manji dekolte jer ga nemam čime popuniti, i možda bih donji dio da bude obliji, ali njoj stoji super na građu.
Elegantna je cijela, sve s dozom, ništa vulgarno, nakinđureno, što kažeš sviđa mi se kombinacija gorenjeg raskošnijeg i donjeg jednostavnog dijela. Super kombinacija. A i uređenje hotela mi se sviđa.
Svidjela mi se i jednostavna haljina u kojoj je bila i obična frizura i šminka kad je odlazila od kuće. Bensu je digla visoko letvicu ovim budućim turskim mladenkama.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 6:35 pm

Ovdje se vidi lijepo cijela. Kao diva je.

Leđa
https://www.instagram.com/p/BoUJjWPg__6/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=dfivyasvqmnd

https://www.instagram.com/p/BoURspUBJC2/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=zz4qpob1isg6


A za uređenje, jest da ima gomila cvijeća, ali brem nema onih mrtvačkih aranžmana, ništa ne blješti, dreči...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 7:11 pm

Ajde, da i ja jednom pohvalim nešto Tuvanino, mada mislim da je ideja bila Bensuina.

https://www.instagram.com/p/BoUSnQaDOkV/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ez2lpmfqwtlw

Tuvanini su rukavi bili i uzorak na gornjem dijelu. To je nešto što vežem za nju čim vidim haljinu.

Znaci i ona može napraviti nešto što je elegantno bez da izgleda kao da nestaje neki dio ili da je svega previse ili da blješti. Jer zadnjih par haljina i vjenčanica koje sam vidjela, plus ona revija s Ilknur je katastrofa bila.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 7_CF06623-_DD9_D-470_B-8688-56_E3088_B6_E6_D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 7:26 pm

Oh, ima ih još. Sto dalje ide dan, sve vise i vide toga.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 DoRx7v5XoAAE945?format=jpg&name=900x900

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 DoRx7wCW0AEkrAU?format=jpg&name=900x900

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 DoRx7wEW0AIW8IA?format=jpg&name=900x900

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 DoRvIXaXcAET42s?format=jpg&name=900x900

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 DoRvIXkXsAA-z7-?format=jpg&name=900x900
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 8:30 pm

Saro, jesi li ti ono bila oduševljena Ilnurinom haljinom. Buyrum

https://www.instagram.com/p/Bf5lfgtF9n1/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=r0f3jzrjoktb
Doduše, Ilknur je mršavija od modela.

https://www.instagram.com/p/BlYRBFklQrd/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1a583ebl2dbj3

Inače, bak. Slobodno pogledaj:
https://www.raisavanessa.com/dress?pg=3
Znaš kad bih je ja priuštila?!
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 C4_D97_C10-0_F56-4_B46-962_B-5_ECA5078_AA46
Za ove pare mogu smještaj u Istanbulu za dva mjeseca. I ostalo bi mi.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 8:33 pm

Meni ta haljina kratka verzija ove Mirine.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 8:39 pm

Treba haljinu i znati nositi. Bensu to odrađuje bez greške.

https://www.instagram.com/p/BoUarJUBZxN/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1h2mlcf57n2oe

Kako ono lijepo reče Hande kad je tražila haljinu za, čini mi se, Emirov rođenan?

Evo i Gozde, ona sjaji, doslovno.
A ova Bursa uvijek mrka.
https://www.instagram.com/p/BoUdrYUBGM3/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1j9v2dqevdo3r

Već se skinula u drugu/treću haljinu.
https://www.instagram.com/p/BoUfba0hI_8/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=5no18kwlhuv0
Meni ljepša prethodna. Ova mi već ima svega po sebi. Mada da je nešto jednostavniji donji dio, ili manje natrpan gornji, ne bi bila losa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 8:54 pm

Definitivno donji mi je previše kičast, pogotovo u odnosu na gornji koji ima svega.
https://www.instagram.com/p/BoUhfn9hxw_/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=vmgrftdvwdhu
Iako izgleda jao da je ispala iz bajke. Stoji joj ovaj model.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 8:57 pm

Ali ja ni ne kužim potrebu mijenjanja haljina. To mi je već malo pretjerivanje. Ajde ako je jedna lijepa, ali neudobna... Ali...

Znam da mi je i kod Fahriye to upalo u oko. Ona ih je isto promijenila par, ako se ne varam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 11:04 pm

Aha, vidis ja nisam povezala da su slike stigle kad nema Engina. Ah, sta ovaj Caga trpi, mora da saceka da Engo ode pa da krisom postavlja slike. Sva sreca da ne postoje drustvene mreze i da nisu preplavljene pa Engin nije ni video. lol!

Hahaha jadni tvoji ukucani, ko zna sta jedu i sta stavis u rucak dok gledas u telefon. lol!

Ne znam koliko je visok, ali mislim da je samo Minik iz Icerdea toliko visi od Cage.

Mislim da ce Caga natrag kad bude pocela promocija Protectora. Tada ce verovatno biti intervjua, slikanja za casopise i gale pred pocetak serije.

E tako i ja, Istanbul je ovde, Amerika tamo. Doduse, koliko se bavim Turcima i kako bolje znam sta se desava u Turskoj nego u Srbiji, nije ni cudo sto povremeno izgubim pojam gde sam. lol!

Vencanica je dobra, ali i Bensu je izuzetno zgodna, zena bas ima sve sto treba i sve je proporcijalno tako da na njoj izgleda jos bolje. Kad je pogledam ovako lepu i kako sija bude mi zao sto nije talentovana za glumu, da jeste mogla bi da bude velika zvezda i da ima odlicnu karijeru.

Meni se svidja dekolte, volim takav dekolte na zeni koja ima vece grudi.

A ova ogrlica je verovatno ono tipa poklon od oca ili svekrve, pa se to maldi da pred vencanje. Inace sto se nakita tice uz ovu vencanicu idu samo neke diskretne mindjuse.

Dekoracija je ok, sto kazes nema onih venaca od kojih mi se dize kosa, ali da su ruze u jednoj boji bilo bi savrseno.

Bensu se bavi dizajnom tako da verujem da je ona dosta doprinela i da nije pustila Tuvanu da opici po svom stilu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 11:09 pm

Yok artik, pa ja za ovo ne bih dala ni pet eura, a ne pet hiljada. Yuh. Ajme kica a ne zna se sta je skuplje.

Da, ali to Mirino je neka kao njihova narodna nosnja koju nose devojke za vece kane, a ovaj uzas oblace za izlaske.

Stvarno je ova Busra uvek nesto namrstena, uvek je hladna ko led.

Ova treca mi se ne svidja. Da nema ove detalje na donjem delu bila bi dobra. Ali dobro joj stoji, fobar je kroj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 11:11 pm

Pa ok da kada se neko presvuce iz vencanice u neku udobniju haljinu, ali dve vencanice slicnog kroja....
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 11:15 pm

Moja drugarica prati Erkenci kus i nasla je neku nasu stranicu, vala ovo je gore od svih fan stranica koje smo komentarisale, ovo je neki jezik koji valjda ni njima nije jasan. Nas dve redovno ovo citamo i umiremo od smeha, bavi im pogled na objave i na ovo gomilanje reci. I gledaj prevod hashtaga #ayrikalamiyorum

https://m.facebook.com/erkencikuspticaranoranilicaserija/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySat Sep 29, 2018 11:21 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySun Sep 30, 2018 6:49 am

Evet, Engin yok, slika Cage u izobilju var. Još da je upratiti sve te novine sportske koje prenose ove mečeve, galiba bi se još koja pronašla, ali nekako nemam volje njuškati. Dovoljno je i ovo.
Zato Engin “nije” lajkao Mehmetu sliku. Mora da mu je odmah pao mrak na oči. lol!
A Cem i jutros još slike kači u priče.

Mogu dobiti samo malo zagoreno ako ne miješam. Ali onda uglavnom leti u kantu i ponovno radim. Jedino je problem što usmrdim kuću. facepalm Ono što trebam je ostaviti mobitel u sobi dok sam u kuhinji. lol! Ovaj Caga glave će me doći, ali yani, kad se već pojavio da ispratim kako treba. Da je svaki dan prisutan ne bi bilo tolike potrebe pa ni meni mobitel ne bi bio u rukama.

Pitanje je samo kad će. Ja nekako očekujem uskoro. Mjesec i pol, najkasnije dva?! A tad je već i kraj godine. Znači da nema kad drugo.

Apsolutno sam vise u toku s Turskom. facepalm

Da, zbilja prava šteta što nije talentiraniji pa da bude zvijezda i da nosi glavne uloge.

Ali takvi dekolte bi na meni izgledao nikako i šuplje. lol!
Zato njoj stoji top.

A poklon neki definitivno je kad kad nije imala odmah nego kasnije. Ali dobro, elegantna je ogrlica pa može proći, mada meni je bilo bolje i bez nje.

Za jednobojno se slažem.

I ja to mislim. Mislim da je rekla Tuvani što želi, a Tuvana je onda dala svoj dašak u gornjem dijelu.

Ma ja je ne bih obukla ni da je dobijem. Osim ako ne glumim u nečemu pa mi to kostim ili ako idem na karneval pa još neku masku stavim.
Tolike pare dati. Što ona ima dijamanata po sebi?! ne znam
Dobro i Ilknur zarađuje ako je mogla priuštiti sebi ovako nešto (ne ulazim u to kako izgleda, jer ja za ovo pola kičaste haljine iz 18. st. ne bih dala ni centa).

Pa zato i kažem. To Mirino je bar bila nošnja, a ova kao da je inspirirana time kad je krojila haljinu i samo odlučila pokazati noge pa je isparala.

Meni tako Busra uvijek izgleda, neki hladan izraz lica, namrštena.

Ni meni se ne sviđa, zapravo kroj mi je odličan, baš princezast, ali donji pufasti dio mi oči bode i ne ide na čipku i mrežicu s gornjeg dijela. Ali Bensu je i nju nosila odlično.
Vidim da se ponovno presvukla nakon u onu jednostavnu haljinu tokom noći.
Da se presvukla iz prve odmah u ovu haljinu, to bi mi bilo ok, ali druga vjenčanica mi je malo previše.

A znači i ti s njom pratiš malo događanja s ovim širokih ramena. lol!
Bu ne ya, ove se galiba vole igrati riječima? Očito im to neki vid zabave.
Prevode li sve kao hashtag?

Je li ovo onaj boo psić?
Vidi ga suhog u mokrog. Mokri je, nemaš ga što vidjeti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySun Sep 30, 2018 9:29 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySun Sep 30, 2018 9:50 am

Aman aman aman aman. Bu ne be?! wow

'Hazal ve Çağatay da  birbirlerine bayılmazdı...' lol!

Fatih imao neki intervju za Hurriyet, onaj Cengiz ga radio. rolleyes Ne zna se koji mi je draži, onaj koji intervjuira ili onaj kojeg se intervjuiralo.

Dakle Fatih je pričao o svemu i svačemu, malo sam brzinski bacila oko. Spominje i Cansu i Ozge, svoj uspjeh, svoj propali projekt... bla bla. A onda u naslov (a zapravo usputno spomenuto) stave Hazal i Cagu. lol! I gdje njih sad spomenu?!
Lutfen, Saro, od rijeci do rijeci, kad uhvatiš vremena, od sad za pet godina (ali ne moraš toliko čekati lol! ) prevedi točno što je ovaj biser rekao za Cagu i Hazal. I pitam se je li mu to pametno.
Bit će direkt smrtna rana HazCagu.
To ti je na kraju intervjua.

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/hazal-ve-cagatay-da-birbirlerine-bayilmazdi-40971616
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySun Sep 30, 2018 9:54 am

Vidi abija.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 DoU2XMrW0AEcFcw?format=jpg&name=large
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySun Sep 30, 2018 10:01 am

Ma moram ja to ovako staviti. lol! Sad mi je ovo hit.
Žao mi je HazCag fanova. tuzni Tko će sad montaže i kolaže lijepiti?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 475201_ED-658_B-4_EE7-800_F-_A4354_DED208_F

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 17_C6_D51_A-971_F-48_D4-8_FCE-68_EBEE7_E3_DF9

Sad ozbiljno, ne znam što je bilo iza kamera (i to nikad neću saznati, samo pretpostavljati), ali na ekranu su meni bili i ostali par u koji sam se zaljubila od prve zajedničke scene. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: