Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Oct 11, 2018 8:56 am

Mrs Bondarenko ::

Još imaš epitet najvrednijeg člana foruma. lol!

Neden aceba? Možda zbog toga što i dalje čitam (pa i odgledam poneka videa) i o Rusima uz Turke... lol! Hoćeš reći da moja titula nije zaslužena, da je preko veze dobivena?! :P

Mrs Bondarenko ::

Ispalo je skroz drugačije od onog što sam ja zamislila. lol! Ja sam tim smajlićima dala takva imena jer su mi moje reakcije na Stanislava (ovaj koji pada na dupe i kom ispadaju oči) i Auriku (ovaj što puca).  lol!
Ali, to su moje reakcije na njih, pa sam ih zato tako nazvala. Vi ih slobodno možete koristiti za ove vaše, jer su to vaše reakcije na Cagu, Ibru, Duygu i koga već.

Ma nismo mi znale što si ti mislila s tim nazivima.  lol!  smeh

Šalu na stranu, naravno da ih možemo i mi koristiti i naravno da znamo zašto takvi nazivi, ne mogu yani, biti prigodniji kad ti smišljaš imena. Ali baš ti dođe kao da smajlić Stanko (ovaj mali žuti) pada zbog Ibre na dupe.  Ja ću misliti da se zove Caga ovaj Stas1 i Stas2.  lol!

Mrs Bondarenko ::

Razmišljala sam i o tome, ali mi nisu iskrsli odgovarajući smajlići. lol!

Lizi treba dati ime na nekom novom sveprisutnom smajliću kojeg ćeš često koristiti.  lol! Ili ona i Kozlovski trebaju dobiti svoj. Više je vežem uz Kozlovskog nego uz muža.

Mrs Bondarenko ::

Mislim da si ovom poslednjom rečenicom sve rekla. A negde sam naletela na komentar neke Ruskinje kad su se pitale šta mu je bilo da prihvati u ovom filmu da glumi - Nije mogao da odbije svoju dragu. lol!

Pa je, nije ju mogao odbiti. Mislim, mogao je, ali valjda je računao, ajde, njoj ću pomoći, a sebi ću priuštiti neku drugačiju ulogu pa što bude da bude. To u slučaju da je odmah vidio rupe u scenariju. U slučaju da je tek kasnije skontao št je u pitanju onda je napravio grešku što nije sve bolje proučio nego joj se samo prepustio.
Zamisli tebe Stanko zove da dođeš u Rusiju održati predavanje njegovom sinu o nekom ruskom periodu, ratovima (čemu li već) koje tebi i nije tako drago i još mu trebaš pomoći napisati neki rad. Ti bi odbila? lol!

Mrs Bondarenko ::

Dobro, tu si u pravu. Ali nekako polazim od logike, Liza i on dosta rade na svim poljima i zajedno i odvojeno, baš su radoholičari, tako da se razvijaju i zajedno i odvojeno.

To se slažem i za razliku od mnogih jako pohvalno da uspijevaju i kad nisu vezani pupčanom vrpcom.
Ali kad već u teatru su konstantno skupa - iz uloge u ulogu, iz komada u komad, a i već imaju neki film zajednički, onda opet film mi nije to to. Ajde, kad već hoćeš neka snime neku seriju.
Iako, ja mislim da bi ti njih dvoje mogla gledati zajedno da do kraja života samo jedno s drugim glume.  lol! Jesam li u krivu?

Mrs Bondarenko ::

Lik Hakana će ti sigurno biti drag, kakav god bio. :P
Znam da više voliš AK od Delibala i to mi je skroz ok da ti je draži neki njegov film, koji je po kvalitetu možda slabiji od nekog drugog.

Yuh tebe, postoji i 0.01% šanse da mi se neće svidjeti.  lol!

Sad da Caga ima filmova kao Kozlovski možda bih i ja kao i ti izdvojila kakav mu je koji film, ovako-onako... Ali kako ima samo dva, ja se samo na njih mogu osvrnuti. Eto, meni je draži lošiji film, više ga doživljavam i nekako mi je više sjeo. I temom i svime. Mada znam da je Cagi važniji Delibal jer je to njegov značajniji film. I puno je više pokazao u njemu i puno je važniji za njegovu karijeru.
Ali eto, film kojemu ću se vratiti je AK, a ne Delibal. Isto vrijedi i za njegove serije.

Mrs Bondarenko ::

I došla sam do zaključka da je prihvatio ovo iz dva razloga - prvi jer ovom ulogom zaista postigao nešto novo, a od Vikinga on bira uloge kojima može da se predstavi u drugačijim izdanjima. A, drugo zbog Olge, ovo što ti kažeš da bi joj pomogao da se probije. Verujem donekle i da nije znao da će ispasti baš ovoliki flop, ali sad svakako nema nazad.

To sam i ja tako nekako zaključila.

Djeluje li tebi da je on na premijerama mislio da je film flop? Jer meni baš i ne, naprotiv bio baš nekako dobre volje.

Mrs Bondarenko ::

Oni su (kritika i fanovi) navikli njega da gledaju u jednom tipu uloga, kako su je sami nazvali Danila SuperKozlovski, to su uvek borci za pravdu, heroji, buntovnici toplog srca. Sad, to nije baš skroz tako, samo na prvi pogled izgleda, zanemaruju par bitnih njegovih uloga koje to demantuju, ali u svakom slučaju kad pogledaš njegove najpopularnije filmove, zaista ispada da je često igrao sličan tip uloga. Ne računam pozorište, jer je pozorište svima njima izduvni ventil gde mogu totalno da se opuste i biraju uloge kakve im se hoće.
I sad, opet imamo podelu fanova na dve kategorije - jedni kojima se to ne sviđa i koji bi da ga gledaju u raznovrsnijem tipu uloga, i drugi koji vole te njegove likove i samo bi ga tako gledali. Slično je i sa kritikom.
Otud taj komentar kako mu ne stoji ova uloga, jer nisu od njega navikli da u svojim filmovima puši, drogira se, bije ljude, puca, repuje, itd.

E pa to je standardan podjela među fanovima, pogotovo fanicama. Jedne koje žele miljenika vidjeti u različitosti, a druge koje žele uvijek biti zaljubljene u lika i da ga mogu uvijek voljeti i diviti mu se.
Da se razumijemo, i ja bih Cagu gledala uvijek i bila zaljubljena u njega i da ne moram "opravdavati neopravdljivo". Ali to za glumca nije to, on se treba izbaciti iz kalupa i uvijek iste uloge samo drugog imena. Tako se razviti ne može. Ne može glumac uvijek biti heroj, princ na bijelom konju. Može, ali onda ne može biti vrhunski glumac jer su mu uloge i komadi u kojima glumi isti. Naravno, ne treba ni birati bilo što (svakakva sranja) samo da pokaže da može glumiti u svemu i sve.

Mrs Bondarenko ::

Ne znam šta je u njegovoj glavi kad bira uloge i filmove, ajde prvo da mu zanemarim jer je još bio u usponu pa nije mogao puno da bira, drugo jer mu je to bila ulazna karta za inostrane projekte, ali ovo stvarno ne umem da objasnim.

Pa objasnila si. Ovo je više odabrao zbog Lize nego zbog sebe. Tj. nije odabrao nego prihvatio.

Mrs Bondarenko ::

Joj, nije mi dobro. Tačno sad moram nešto njegovo romantično da pogledam da se smirim.

I jesi li odgledala? Što? Film s Lizom?  lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Oct 11, 2018 9:03 am

Saro, ako nisi, pogledaj ovaj rođendanski video za Cagu one/onih koji vole raditi montaže.

https://www.instagram.com/p/BoEupnyg-G-/?hl=hr&taken-by=alycet40

Čak ga je Ilyas lajkao. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Oct 11, 2018 9:04 am

Što kažeš na Umutovo novo mjesto? Engo već drugu noć zaredom tamo sa svojom dragom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Oct 11, 2018 9:05 am

Jeste li vi znale da je lista ovakva?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 DpLBvHQX4AEsHsr
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Oct 11, 2018 9:08 am

Saro, meni se čini da je Birgoren ipak dosta zasrao stvar.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Oct 11, 2018 1:57 pm

Bondarenkova, maska se zove face organic spa, ima u kesicama za jednu upotrebu tako da ti je najbolje da kupis prvo to da probas da li ti odgovara.
Inace, tu prodavnicu sam videla i u Prizrenskoj par lokala ispod hotela Balkan zove se Bajka pa gde ti vise odgovara.

Poncha, star stajling me je odusevio, ostala sam bez reci. Moram da nabavim ovakav kostim i mindjuse. Samo ne znam gde cu s tim, ali nema veze. lol!

Hahahahahaha vristim. Moram da priznam da je video originalan, bar su stavili nesto zanimljivo, a ne standardne gluposti.

Nisam ni znala da je Umut otvorio to novo mesto.

Pa lista je manje vise logicna, sve su to serije za koje se zna da su dobro prodate u inostranstvu.

Polako, Birgoren ce tek da zasere, tek je dosao, ima vremena, za jedno deset epizoda ce fanovi da krenu da ga lincuju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Oct 11, 2018 7:16 pm

Allah, Allah, to je bio stajling za Schweppes. Ove mindjuse su jos bolje.

https://www.instagram.com/p/BozFk0YhWth/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=uf39i8pnp1vi
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Oct 11, 2018 7:26 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Oct 11, 2018 9:20 pm

Sara Ulusoy ::

Poncha, star stajling me je odusevio, ostala sam bez reci. Moram da nabavim ovakav kostim i mindjuse. Samo ne znam gde cu s tim, ali nema veze. lol!

Pa imate li vi poklade, maškare, karneval, tako nešto? lol! Možeš tamo ako ti se već sviđaju ove zvijezde. Samo još nabaviš jednu lijepu masku za lice. Kod nas je bilo krasnih sunca i mjeseca, ovdje bi uz ovu baš išla krinka s mjesecom.

Sara Ulusoy ::

Hahahahahaha vristim. Moram da priznam da je video originalan, bar su stavili nesto zanimljivo, a ne standardne gluposti.

Eto, vidiš, bolje da gluposti mijenjaju kreativnijim stvarima. smeh

Sara Ulusoy ::
Nisam ni znala da je Umut otvorio to novo mesto.

Je, već neko vrijeme se spominje to. Mislim da sam već i pisala, a možda sam samo htjela pisati, više ne znam. Uglavnom, i Tuba ima ogromne zasluge za to, ona je dala svoj doprinos i svoju notu.
Po meni neko dosta tamno mjesto i previše umjetnički.
https://www.instagram.com/chicki.boom/?hl=hr

Sara Ulusoy ::

Pa lista je manje vise logicna, sve su to serije za koje se zna da su dobro prodate u inostranstvu.

Meni za neke serije nikako nije jasno što rade na listi. Primjer FHVK i još par.

Sara Ulusoy ::

Allah, Allah, to je bio stajling za Schweppes. Ove mindjuse su jos bolje.

Aha, zato sam ti i napisala da je postala zvijezda.

Sara Ulusoy ::

Begenmedim.

https://www.instagram.com/p/Boy7mErHVam/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=18ojmo685haek

Što točno?

Na ovoj slici, hm... Ozge mi ne djeluje mlađe, meni ona ovdje pak izgleda najstarije ikad. Po meni je nju ova frizura postarala. Ibrina frizura - tako. Imao mi je i ljepših. Da je barem kao ona iz Reakcije, to bi mi bilo top na ovaj stajling. Bursin mi izgleda kao da mu je netko turio kolac u dupe. Ukočen. A i ova Oyku isto djeluje uštogljeno. Definitivno po slici dinamičniji izgledaju Ibro i Ozge.  Ali plakat kao plakat i nije nešto. Moglo je to puno bolje.

Inače.
Meni se čini, Saro, da samo u manjini koje nismo razočarane s MI. Meni ovo djeluje ok, onako lagano obrađena tema, sa spdalački-ironičnim momentima. A pročitah onda (u jednoj od grupa, u drugoj ima onih što se raduju) kod naših da Ibri ovakvo što ne stoji. A meni dosad Ibro baš djelovao tip za svaku ulogu. Među rijetkim glumcima da to mogu reći jer mi ima fizički izgled za baš sve uloge, od dobrog princa nadasve zgodnog frajera (san snova), preko lika poput Ferhata do ovakvog nekog deli policajca, zajebanta.
A čak i neki stranci tako misle čim ova ovako piše. Bak. https://twitter.com/Ouassima_SBA/status/1050108503686348805

Kad sam kod Ibre, ovi naši na Novoj su baš deli i bezobrazni. Makli su seriju uvečer (nemam pojma zašto) i prikazuju je samo ujutro. Uhvatila sam jutros par kadrova, i baš je  nekako lijep i poseban. Ibro je baš fizički za svaku ulogu. Bu arada, kaže moja mama za ovu Eylul što se pojavila da je baš gruba (ružna) i da zašto nije ostao s Belcim.
Sad da vidimo kakav će biti u u nekoj ovakvoj ulozi. U Reakaciji je meni bio odličan, dok nisu usrali seriju tamo s osmim nastavkom kad je bilo bolje da su je priveli kraju.
Nešto sam razmišljala, nekako imam osjećaj da je Ibro mogao birati kojeg će od ova dva igrati. Ne znam zašto imam takav osjećaj, ali imam.

https://www.kanald.com.tr/muhtesem-ikili/hikaye-ve-kunye
Evo nam sad cijela postava, ali meni osim četvorke nitko po imenu nije poznat.

https://www.kanald.com.tr/muhtesem-ikili/foto-galeri/muhtesem-ikili-dizisinden-ilk-kareler-2?p=3
Ovdje Bursin izgleda skoroz ok. Sviđa mi se odijelo.  Jedino mi se frizura ne sviđa, ali Bursin nema prevelikog izbora kad su frizure u pitanju.

https://www.kanald.com.tr/muhtesem-ikili/foto-galeri/muhtesem-ikili-dizisinden-ilk-kareler-2?p=9
Ovaj mali meni isti Oyku. Što se toga tiče top pogođeno.

https://www.kanald.com.tr/muhtesem-ikili/foto-galeri/muhtesem-ikili-dizisinden-ilk-kareler-2?p=14
Mislim da je jasno tko je gazda.

https://www.kanald.com.tr/muhtesem-ikili/foto-galeri/muhtesem-ikili-dizisinden-ilk-kareler-2?p=20
Jedva je dočekao da pokaže tetovažu.

https://www.kanald.com.tr/muhtesem-ikili/foto-galeri/muhtesem-ikili-dizisinden-ilk-kareler-2?p=25
Ah, da, ovo sam htjela jučer reći pa zaboravih. Pa on nije stalno u odijelima.

Sara Ulusoy ::

Begenmedim.

https://www.instagram.com/p/BozD_s_FQyo/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1xqerlo3wuyk1

Ona kao izbor ili njen izgled u seriji?


Последњи изменио Poncha дана Thu Oct 11, 2018 9:31 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Oct 11, 2018 9:21 pm

Zašto, ali zašto oni označe i ovu američku agenciju? Uf ya... rolleyes
https://twitter.com/HazCag9/status/1050345795965325314
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Oct 11, 2018 9:22 pm

Ova mi je slika takoooo <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 DpPZySaXoAAnTou
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Oct 11, 2018 9:24 pm

A ovo, sviđa li ti se?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 DpPuW1VWkAUmlk-
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Oct 11, 2018 9:27 pm

Meni je recimo Kivo i stajling mu topić .

Alp je prenizak ovako, djeluje dosta niže od Kive, mislila sam da je ipak nešto viši. Melisa u štiklama zamalo pa viša od njega, nekako kao da mu jede s glave.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Oct 11, 2018 9:28 pm

Što je Arda Turan napravio?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyFri Oct 12, 2018 2:38 am

Poncha ::

Neden aceba? Možda zbog toga što i dalje čitam (pa i odgledam poneka videa) i o Rusima uz Turke... lol! Hoćeš reći da moja titula nije zaslužena, da je preko veze dobivena?! :P

smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Šalu na stranu, naravno da ih možemo i mi koristiti i naravno da znamo zašto takvi nazivi, ne mogu yani, biti prigodniji kad ti smišljaš imena. Ali baš ti dođe kao da smajlić Stanko (ovaj mali žuti) pada zbog Ibre na dupe.  Ja ću misliti da se zove Caga ovaj Stas1 i Stas2.  lol!

smeh
Pa upravo to i ja kažem, ti umesto Stas1 zamisli Caga1. lol!

Poncha ::

Lizi treba dati ime na nekom novom sveprisutnom smajliću kojeg ćeš često koristiti.  lol! Ili ona i Kozlovski trebaju dobiti svoj. Više je vežem uz Kozlovskog nego uz muža.

Plačem. smeh  smeh  smeh
Ali što je najsmešnije, i meni je Liza pre asocija uz Kozlovskog, nego uz Maksa. lol!

Poncha ::

Pa je, nije ju mogao odbiti. Mislim, mogao je, ali valjda je računao, ajde, njoj ću pomoći, a sebi ću priuštiti neku drugačiju ulogu pa što bude da bude. To u slučaju da je odmah vidio rupe u scenariju. U slučaju da je tek kasnije skontao št je u pitanju onda je napravio grešku što nije sve bolje proučio nego joj se samo prepustio.
Zamisli tebe Stanko zove da dođeš u Rusiju održati predavanje njegovom sinu o nekom ruskom periodu, ratovima (čemu li već) koje tebi i nije tako drago i još mu trebaš pomoći napisati neki rad. Ti bi odbila? lol!

Mislim da se sve vrti oko ovoga da nije mogao da je odbije. A i Sparks je rekla nešto slično, kao da misli kako će i ubuduće često raditi zajedno, jer ako je odbije to može da utiče na njihovu vezu, a njemu je stalo do nje.
Ih, da mene Stas zove u Rusiju da mu nešto učinim, poletela bih iste sekunde. lol!

Poncha ::
Ali kad već u teatru su konstantno skupa - iz uloge u ulogu, iz komada u komad, a i već imaju neki film zajednički, onda opet film mi nije to to. Ajde, kad već hoćeš neka snime neku seriju.
Iako, ja mislim da bi ti njih dvoje mogla gledati zajedno da do kraja života samo jedno s drugim glume.  lol! Jesam li u krivu?

Evo sad u pozorištu neće biti dugo zajedno, pa verovatno ovim na filmu taman nadoknađuju. lol!
Potpuno si u pravu, ne bih imala ništa protiv. lol!

Poncha ::

Yuh tebe, postoji i 0.01% šanse da mi se neće svidjeti.  lol!

smeh  :P

Poncha ::
Sad da Caga ima filmova kao Kozlovski možda bih i ja kao i ti izdvojila kakav mu je koji film, ovako-onako... Ali kako ima samo dva, ja se samo na njih mogu osvrnuti. Eto, meni je draži lošiji film, više ga doživljavam i nekako mi je više sjeo. I temom i svime. Mada znam da je Cagi važniji Delibal jer je to njegov značajniji film. I puno je više pokazao u njemu i puno je važniji za njegovu karijeru.
Ali eto, film kojemu ću se vratiti je AK, a ne Delibal. Isto vrijedi i za njegove serije.

Moji konkretno najdraži filmovi Kozlovskog su dve romantične komedije sa Lizom (Pet nevesta, Status slobodan), jedna akcija (Posada) i jedan istorijski (Mi smo iz budućnosti). Ko nije gledao, a čita nas - ovim putem toplo preporučujem sva četiri filma.
Dok recimo njegovi najpopularniji filmovi - Duhless 1 i 2 mi nisu nešto, a svi ih hvale i oduševljeni su. Viking je njegov najznačajniji film u smislu složenosti uloge (i sam je rekao da to smatra svojom najzahtevnijom ulogom), ali što ti kažeš meni su sela ova 4 filma.
Tako da razumem o čemu pričaš.

Poncha ::

Djeluje li tebi da je on na premijerama mislio da je film flop? Jer meni baš i ne, naprotiv bio baš nekako dobre volje.

Ali on ti je na svakoj premijeri dobre volje, recimo posle premijera Statusa slobodnog i Petka je pevao.
Ne verujem da nije svestan kvaliteta filma, ali neće sad sigurno na sva zvona da viče Ljudi, pogrešio sam.

Poncha ::
Da se razumijemo, i ja bih Cagu gledala uvijek i bila zaljubljena u njega i da ne moram "opravdavati neopravdljivo". Ali to za glumca nije to, on se treba izbaciti iz kalupa i uvijek iste uloge samo drugog imena. Tako se razviti ne može. Ne može glumac uvijek biti heroj, princ na bijelom konju. Može, ali onda ne može biti vrhunski glumac jer su mu uloge i komadi u kojima glumi isti. Naravno, ne treba ni birati bilo što (svakakva sranja) samo da pokaže da može glumiti u svemu i sve.

Apsolutno se slažem.

Poncha ::
I jesi li odgledala? Što? Film s Lizom?  lol!

smeh smeh smeh
Ovo sam gledala. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Bože koliko dobar snimak, čak nije ni bitno šta priča, ali kako priča... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:  Uh, taj njegov glas. <3 Mislim da je njegov glas prva stvar koja me je osvojila kod njega.



A posle sam pogledala i ovo što su gostovali kod Urgatna on i Olga. Posle ovog snimka ne treba tražiti među logikom odgovor na pitanje Šta mu je ovo trebalo jer mi je sad jasno kao dan. On je kao tetreb lud za njom. uff Tako je zaljubljeno gleda, crveni kad ih ovaj zeza, pa je uzme za ruku, pa se onda seti da su u emisiji... Olgice, srećnice. tuzni  Eto dokaza koliko nekad ne treba ni da si lep, a ni pametan, dovoljno je da imaš sreće u vidu njega i imaš sve.
Ono što nisam znala je da je ona napisala scenario po istinitom događaju, ti likovi iz filma su zaista postojali i ona ih je znala i ovaj njen film je njen neki omaž tim ljudima. Ok, sad mi je još gore što sam to saznala. facepalm
U svakom slučaju, on u početku uopšte nije hteo da čita scenario i dugo je odugovlačio tu njenu molbu, onda je u nekom trenutku pročitao i hteo da glumi ulogu od ovog plavog. Ona je pristala bez da je imala u glavi ideju ko je za koji lik (toliko o njenoj režiji kafa ), ali je tokom snimanja Kozlovski shvatio da je više za ovu drugu ulogu i tad su promenili kasting.
Bilo mi je mnogo smešno kad mu je Urgant rekao Danja, sve vreme tokom filma si takve emocije izazivao u meni... Samo sam želeo da te pljunem. smeh Ali još smešnije mi je što Olga izgleda uopšte nije svesna svoje nesvesti, tokom cele emisije kad god se govorilo o filmu ona se ponašala kao da je napravila remek-delo, čak namerava i dalje da se bavi režijom. lol! Inače je privatno dosta isfolirana i nekako mazno govori, uopšte nema onaj smireni glas kakav ima u Treneru, nimalo mi se ne sviđa.


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Fri Oct 12, 2018 2:45 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyFri Oct 12, 2018 2:41 am

Hvala Saro na odgovoru. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyFri Oct 12, 2018 9:06 am

Mrs Bondarenko ::

Pa upravo to i ja kažem, ti umesto Stas1 zamisli Caga1. lol!

A tako ću.  lol! Ili bolje ne, bolje da mali žuti Stanko pada na dupe zbog nekoga nego Caga. Šteta njegovog dupeta.  lol!  Može Caga padati na dupe samo zbog mene. :P

Mrs Bondarenko ::

Plačem. smeh  smeh  smeh
Ali što je najsmešnije, i meni je Liza pre asocija uz Kozlovskog, nego uz Maksa. lol!

Aj, od smijeha možeš plakati.

Zar i tebi? Jadan taj Maks.  lol!

Mrs Bondarenko ::

Mislim da se sve vrti oko ovoga da nije mogao da je odbije. A i Sparks je rekla nešto slično, kao da misli kako će i ubuduće često raditi zajedno, jer ako je odbije to može da utiče na njihovu vezu, a njemu je stalo do nje.

Ih, da mene Stas zove u Rusiju da mu nešto učinim, poletela bih iste sekunde. lol!

E, ali sad dolazimo do ovoga. Ako joj želi da bude uspješna u poslu, onda je li pametno da joj se slijepo prepusti i možda svojoj karijeri nanese štetu? Ne uruči neki savjet kad režira ako njemu to već ide, a njoj ne... Bi li se tada posvađali. Milijun je tu stvari...

Eto. Naravno da bi. Iako znaš da bi malome više koristilo da možda sam napiše taj neki rad. jest glupa usporedba, ali shvati ovog zaljubljenog kao tetrijeb.

Mrs Bondarenko ::

Evo sad u pozorištu neće biti dugo zajedno, pa verovatno ovim na filmu taman nadoknađuju. lol!
Potpuno si u pravu, ne bih imala ništa protiv. lol!

Yani, to je to. Da se ne bi ohladili jedno od drugog onda neka bude i taj treći (?) zajednički film.

Yani, da si rekla drugačije nekako ti ne bih ni vjerovala.  lol!

Mrs Bondarenko ::

Moji konkretno najdraži filmovi Kozlovskog su dve romantične komedije sa Lizom (Pet nevesta, Status slobodan), jedna akcija (Posada) i jedan istorijski (Mi smo iz budućnosti). Ko nije gledao, a čita nas - ovim putem toplo preporučujem sva četiri filma.

Dvije?  wow (Onaj klip što sam ga bila gledala, sad se ne mogu sjetiti, jesu li sve scene bile iz jednog filma ili iz dva?)
I ti ga želiš u trećoj?

Eto, ako netko čita, a rusofil je ili samo voli Kozlovskog i ruske filmove, i ja vam preporučam ove filmove, pogotovo ovaj neki što mu je stavila link. Kozlovski stvarno ima lijepu boju glasa.

Mrs Bondarenko ::

Ali on ti je na svakoj premijeri dobre volje, recimo posle premijera Statusa slobodnog i Petka je pevao.
Ne verujem da nije svestan kvaliteta filma, ali neće sad sigurno na sva zvona da viče Ljudi, pogrešio sam.

Znači ako je uvijek raspoložen, a ovdje ipak nije pjevao onda nije toliko zadovoljan ili je pokušao se prilagoditi temi filma.
A pa naravno da neće. Ponajprije zbog Olge.

Mrs Bondarenko ::

Ovo sam gledala. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Bože koliko dobar snimak, čak nije ni bitno šta priča, ali kako priča... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:  Uh, taj njegov glas. <3 Mislim da je njegov glas prva stvar koja me je osvojila kod njega.

Yuh be. Ja mislila da sam se prevarila, nije s Lizom gledala nego neku depresiju. Dok nisam odgledala klip do kraja. lol!

Baš nekako tužan. "Dosta mi je svega."
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Giphy

I onda pred kraj.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Giphy

Slažem se što se glasa tiče. Ovdje baš baš ima ugodan glas, lijepa boja, odlična rečenična intonacija iako veze s vezom nema što govori. Mogao bi glumiti nekog govornika. Mislim da mu dobro leže uloge na daskama koje život znače.

Mrs Bondarenko ::

A posle sam pogledala i ovo što su gostovali kod Urgatna on i Olga. Posle ovog snimka ne treba tražiti među logikom odgovor na pitanje Šta mu je ovo trebalo jer mi je sad jasno kao dan. On je kao tetreb lud za njom. uff

Pitanje od milijun eura odgovoreno.

Mrs Bondarenko ::

Tako je zaljubljeno gleda, crveni kad ih ovaj zeza, pa je uzme za ruku, pa se onda seti da su u emisiji... Olgice, srećnice. tuzni  Eto dokaza koliko nekad ne treba ni da si lep, a ni pametan, dovoljno je da imaš sreće u vidu njega i imaš sve.

:cereeeeek:  Ima li tu kakav snimak? wow  Ali s označenim minutama.  lol!
Ok, sretnica je što ima takvog čovjeka pored sebe, naravno da je, ali u poslovnom bi se onda (ako želi biti uspješna) sama trebala potruditi svojim radom.

Mrs Bondarenko ::

Ono što nisam znala je da je ona napisala scenario po istinitom događaju, ti likovi iz filma su zaista postojali i ona ih je znala i ovaj njen film je njen neki omaž tim ljudima. Ok, sad mi je još gore što sam to saznala. facepalm

Je li ti sad još više žao što je film ispao tako ili?

Mrs Bondarenko ::

U svakom slučaju, on u početku uopšte nije hteo da čita scenario i dugo je odugovlačio tu njenu molbu, onda je u nekom trenutku pročitao i hteo da glumi ulogu od ovog plavog. Ona je pristala bez da je imala u glavi ideju ko je za koji lik (toliko o njenoj režiji kafa ), ali je tokom snimanja Kozlovski shvatio da je više za ovu drugu ulogu i tad su promenili kasting.

Aha. Nije ju mogao puno odbijati.  lol! Možda mu je štogod uskratila.  smeh
Šalu na stranu, vidiš da je on u filmu našao nešto za što se vezao i sebe vidio u drugom liku. Znači, htio je glumiti nešto takvo, nešto drugačije.

Mrs Bondarenko ::

Bilo mi je mnogo smešno kad mu je Urgant rekao Danja, sve vreme tokom filma si takve emocije izazivao u meni... Samo sam želeo da te pljunem. smeh

Pa čekaj, ovo je pohvala. Ako je lik Kozlovskoga bio takav da ga je htio pljunuti, onda je to super.
Što mu je Kozlovski odgovorio? Jesi li poljuvao ženu ispred sebe?  lol!

Mrs Bondarenko ::

Ali još smešnije mi je što Olga izgleda uopšte nije svesna svoje nesvesti, tokom cele emisije kad god se govorilo o filmu ona se ponašala kao da je napravila remek-delo, čak namerava i dalje da se bavi režijom. lol!

Očito žena misli da ga je napravila.

Mrs Bondarenko ::

Inače je privatno dosta isfolirana i nekako mazno govori, uopšte nema onaj smireni glas kakav ima u Treneru, nimalo mi se ne sviđa.

Mislim da se Liza vraća tamo gdje je nekad na početku bila što se tiče simpatičnosti kod tebe.  lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyFri Oct 12, 2018 9:14 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyFri Oct 12, 2018 9:27 am

Ja sam, još jutros, kao i uvijek glasovala za Cagu. I zato što uvijek glasujem za Cagu i zato što je to Caga, ali iskreno, uopće nemam primjedbu na Cagino korištenje društvenih mreža. Odličan mi je njegov spoj privatnog i poslovnog, ne volim previše samopromocije na društvenim mrežama - u stilu gledajte me, pratite me, ja sam najbolji i najljepši (iako je :cereeeeek: ). Nisu mu društvene mreže nužne i kao takav dobro se služi njima. Ja ne volim ničeg previše tako da mi Caga to dobro dozira. I još kad ga nema dugo, to bude sa stilom pa zaboravim što trebam raditi i na ručak i ostalo. lol! I pola dana se divim slici ili onome što je napisao.

Osim Cage, i Kivo mi se dobro drži na društvenim mrežama. Oni su mi tu negdje, malo, s dozom i u pravo vrijeme.
Ibro mi ima zanimljiv profil iako je on dosta češći (nego što je moj ukus), ali sviđa mi se i njegov spoj privatnog i poslovnog. Njegove fotografije (odnosno u zadnje vrijeme Mihrinih ruku djelo) su odlične. On je općenito sveprisutniji što se instagrama tiče.

Druge baš i ne pratim pa ne znam koliko su i kako na društvenim mrežama aktivni. Ali vodeći Can Yaman je sušta suprotnost Cagi za kojeg sam glasovala. Kod njega mi baš izgleda - lijep, ljepši, nu me. Izgleda da fanovi to vole, tako vjerojatno i Cagini žele da se i on aktivira.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyFri Oct 12, 2018 9:28 am

Vidim Kivini su naveliko počeli snimati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyFri Oct 12, 2018 9:35 am

Ovi Hazalkini ne rade samo montaže s Cagom i djecom.

https://twitter.com/milaa_hc/status/1050588373998432256
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyFri Oct 12, 2018 9:43 am

A Cagin Medcezir i u Španjolskoj.

https://twitter.com/tvymas/status/1050567720159330304

https://domatv.dnevnik.hr/clanak/plima-i-oseka---449158.html
Nadam se da se oni neće ponašati prema seriji kao i ove moje budale.
Pazi kad kod nas se prikazuje.
https://domatv.dnevnik.hr/raspored/12-10-2018

05:25 Plima i oseka
02:20 Plima i oseka - repriza.

Ne znam je li bolji termin originala ili reprize.  rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyFri Oct 12, 2018 3:03 pm

Kakvo je to glasanja, gde se glasa?

Termini su odlicni, mogu da gledaju eventualno nocni cuvari.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyFri Oct 12, 2018 3:05 pm

Aha, sad vidim gde se glasa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyFri Oct 12, 2018 3:12 pm

Glasala sam za Cagu, a obrazlozenje je sto je on Caga. lol!
Plus sto ne ispunjava zelje nego kaci slike kad on to hoce.
A Kivo drustvene mreze maltene i da ne koristi, jednom u sto godina nesto okaci, ali zato koristi mreze da oplete po onima koji su prethodno opleli po njemu i taj deo mi se svidja.

Sto se Ibre tice, on isto postavlja kad mu dodje, samo njemu cesce dodje. Ali on ima odlicne fotografije.

A ovaj sto vodi, ne znam, nisam mu nikada usla na profil, ali mogu misliti koliko cesto kaci s obzirom da ogromnu ljubav koju oseca prema svom izgledu. rolleyes
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 16 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: