Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Aug 29, 2018 1:12 pm

Ma mi to imamo novog člana? wow
Hosgeldin ezelll, javi see. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Aug 29, 2018 1:13 pm

Saro, canim, pa kad to ideš? Baš mi je krivo, stalno se leti mimoilazimo. tuzni
Nedostajaćeš, ali lepo se provedi. leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Aug 29, 2018 1:20 pm

Maks je dobio istu onu titulu počasnog umetnika RF kao Kozlovski onda. bravo jupi Lizočka sva srećna objavila, Kozlovski lajkovao. #cirkussenastavlja lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 KpE4twTq2kU
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Aug 29, 2018 3:17 pm

Oha, oha, oha, oha. Ali ne sumnjam da kad je vidio tvoj potencijal ispijanja je pogotvo ostao odusveljen taj Turčin. Nego, je li to s plavim očima  tip? Dobro da nije bio Rus. Ti bi to iskoristila i pravac za Rusiju. lol!

Ne čudi mi da muško kaže - je, popularni su oni kod nas ali ja ne patim serije. lol! Mozda su jedini od onih koji foliraju, a možda stvarno ne prate.
Recimo, mi ovdje zadnjih par godina imamo svake godine neke spaunjare, serije pa sam ja samo jednu odgledala cijelu. Da budem preciznija uopće ne znam većinu današnjih glumaca.

Stvarno imamo novog člana. Da nisi rekla ne bih ni primijetila. Ok, po imenu ovo je netko tvoj j sad ćete imati još nekoga za komentiranje Ezela. Pa Ezel, hosgeldin!

Znaci da Liza dobro djeluje na sve kad svi oko nje dobivaju nagrade.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Aug 29, 2018 4:25 pm

Pa zar si sumnjala u mene, tom svojom osobinom uvek osvojim sve oko sebe. smeh I majke ti, kako si pogodila da je to rekao taj smeđi sa plavim očima? lol!
Možda stvarno i nisu pratili, ima i toga. Čak obično tako biva češće, mi naše serije slabo pratimo, tako i Rusi svoje serije slabo prate. Nekako svaka nacija uvek radije gleda strane serije, nego svoje.

Ajde bre Ezel uključuj se u diskusiju, kod nas nema ćutanja. lol!
Ako nisam rekla, imaš prelep nick. :cereeeeek:

I Liza je dobila tu istu nagradu, onda kada je i Kozlovski. Ali očito nju više raduje muževljeva. lol!
Šalu na stranu, stvarno mi je drago da je dobio, jer ako je neko umetnik - on je.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Aug 29, 2018 5:03 pm

Nimalo nisam sumnjala u tebe. A jesi li ti u mene da ću iz tvojih rijeci shvatiti koji je zagonetni Turčin? lol!

Pa to je to. Meni naši nisu uopće zanimljivi. Jedina hrvatska serija koju sam voljela gledati je bila Kud puklo da puklo, a tu je glavni glumac Crnogorac. A i još jednog lika, koji se kasnije pojavi, glumi Crnogorac. Toliko o tome. lol! Ja sam izdala svoj narod.

E. Ezel ti se pojavio, ali izgleda da se nema namjeru niti predstaviti niti komunicirati na temi.
Za nick vjerojatno zna koliko ti je drago ime,  jer čisto sumnjam da se tek tako prijavio, a da prethodno nije čitao što se piše.

A pa važnija je muževa nagrada. Naravno. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Aug 29, 2018 5:16 pm

Bože sačuvaj. lol!

Ja sam svoj odavno izdala, ali kakve stvari prave i nemaju prava da se bune. Jedino ove Senke nad Balkanom nam vraćaju stari ugled, inače su me već i Ubice razočarale.

Eh Lizočka, Lizočka. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Aug 29, 2018 5:18 pm

Aj uradite ovo, baš me zanima koji ste lik. Meni ispao Raskoljnikov. :cereeeeek:
https://rs.rbth.com/arts/83193-koji-ste-lik-ruske-knjizevnosti
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Aug 29, 2018 5:24 pm

Tamam. lol!
Ali nisi nam rekla kad je svadba.

Ja više ni ne znam što naši snimaju. Znam samo da najavljuju neke serije nove, ali mene ne interesira ni najmanje. Nekako, ne znam, nisu mi zanimljivi naši glumci, nisam odusveljena glumom, pričom, sapunjarskim elementima. Sve mi djeluje traljavo i amaterski. A glumci uvijek isti iz serije u seriju, stalno isti glumci i ti isti glumci su u projektima isti. Žalosno je što to moram reći, ali osim ove koju sam spomenula nijednu drugu nisam mogla gledati. Ova je bar bila poprilično dobra satira tko gleda malo bolje. A i par glumaca mi se sviđalo.

Pa zar tebi nisu važnije nagrade Stanka (htjela sam ga drugačije nazvati) nego tvoje? lol!
Bu arada, koliko si samo puta htjela da glasujemo za njega?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Aug 29, 2018 5:26 pm

Ne znam koji sam lik. Ne zeza mi se s ćirilicom, a nisam sigurana ni da želim znati koji bi ludak ispala. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Aug 29, 2018 5:27 pm

U ovom moru ruskih komedija koje gledam skontala sam da mi fali serija poput Kuhinje. Gleda mi se opet neka tako bombonica sa genijalnim likovima, ali bukvalo svim od glavnih preko najsporednijih uz onako šmekersku muziku i skockanu priču. Ne kažem, ima dobrih stvari, ali ne kao Kuhinja. Ili škripi u scenariju, ili među glumcima, ili od druge sezone sav kvalitet opadne, a tamo je sve bilo besprekorno. Tamo su mi bukvalno i boje i komplet fotografija bili besprekorni, a gde je tek onaj inteligentni humor...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Aug 29, 2018 5:27 pm

Allah Allah, pa samo prebaci na hrvatski u onom uglu gore desno.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Aug 29, 2018 5:32 pm

Ma kakva crna svadba, zar bi ti mene u turski harem? lol!

Poznato mi je to, upravo to. Stalno isti glumci svuda.
To je ono što je Sara rekla, toliko sjajnih glumaca smo imali, sad to niko nema da nasledi.
Kod vas je problem što je svaka serija na isti kalup sapunica, a kod nas što se od Roda ništa kvalitetno nije snimilo. Ili smo u kalupu tipa Srećnih ljudi i Šotrinih MirJam, ili smo neki wannabe akcioni trileri.

Ali Liza se radovala i kad je Kozlovski osvojio neku nagradu za Hamleta, da vidiš kakav je tad emotivni post napisala na instagramu, on joj nije ni lajkovao. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Aug 29, 2018 5:53 pm

To ti je kad ti jedna serija digne letvicu toliko visoko da drugima iako daš šansu vidiš nedostatke.

Mislim da ne vrijedi za kviz. A i ne treba mi da saznam da sam neka munjara.  lol!

Pa ne znam. Evo vidiš da te i Sara udaje.  lol!
Odakle su iz Turske?

Kod nas stalno isti glumci iskaču iz pašteta. Ako jednu sezonu i preskoče, eto ih opet. A način izvođenja uloga identičan. Mene Turci još i mogu zajebati i pokrpati nedostatke glume jer ne razumijem jezik pa dok sam koncentrirana na to što govore ne pratim svakakoga kako govori. Ne znam kužiš li me. Ovdje mi automatski proradi profesionalna deformacija i uočavam kako je što izgovoreno. Dzaba što su možda i imali dobru facijalnu ekspresiju (hm...) kad mi ton, boja glasa, a pogotvo naglasak nije u skladu s ulogom i dijalektom na kojem je trebalo biti. Ili kad svaki glumac govori po svom, neki izraziti književnim koje djeluje kao karikatura, a drugi govorom svoga kraja. Tako da ih se ja ne trudim gledati. Meni gledanje ne predstavlja užitak, a i glumci su pošteđeni mojih komentara.  lol! Zezam se, ali nisu mi zanimljivi za gledanje.
Mislim da ima i kod nas svega od žanrova. Ali najviše se ljudi nakaci na sapunjare.

A Kozlovskoga. Moram mu reci da nije fer.  lol! Stvarno. Jer inače lajka joj sve. Razočarao me. Priznajem mu jedino ako ju je nazvao j zahvalio ili je zagrlio na idućoj probi.  lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyWed Aug 29, 2018 6:16 pm

Saro, već mi fališ jer ne volim sama sa sobom laprdati. Gercekten ću do tvog povrataka smanjiti svoju tračersku emisiju. Pauza. Godišnji odmor, ljetna stanka, predah. Nije mi zanimljivo sama voditi dijalog, yani, monolog.
Ali evo, dok još ne ideš. Hilal je režiser neke druge serije, znaci Kivinu bi trebao Uluc. Nešto je Birsen sad pisala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Aug 30, 2018 1:18 am

Da, i posle Ezela sam imala takav problem.

Sara ako misli da mi igra u svatovima, nek' zna za koga jedino može da me uda. lol!
Iz Izmira su ovi.

Da, kapiram te. Sad, naravno da je kod tebe to profesionalna deformacija, isti slučaj kao i ja kad gledam istorijske serije, nikad nijednom nisam zadovoljna i uvek ću svakoj da nađem manu. Ali, ima malo toga i generalno, kad ti gledaš glumu na maternjem jeziku uvek ćeš osetiti neki nedostatak koji ne primetiš kod ovih stranaca.

Ahahahahahah, primetila sam kad je Kozlovski u pitanju da joj jedino ne lajkuje stvari koje objavljuje vezane za njega. Ne znam kakva je to fora, al' da je čudan, čudan je. Pritom sam ubeđena da uživo zahvalnice i zagrljaji nisu manjkali. lol! I moram da priznam da mi je malo krivo što nisam to videla. :cereeeeek:

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Aug 30, 2018 6:54 am

Ne može Sara tu ništa onda. Proces bi predugo trajao. lol! Mislim da bigamija nije dozvoljna ni u Rusiji ni u Srbiji.
O, ti su Enginove i X-ine gore list.

Da. Iako i kod Turaka čujem ponekad različite naglaske i izgovor to mi ne smeta jer ne znam jezik. Čak mi i djeluje simpatično. Ali ovdje im sve strogo gledam plus mi je cjelokupni dojam lošiji.

Aha. Dakle tu smo. Kao sramežljiv je. Sad mi je jasnije.
Ma sigurno on to propisno zahvali kad je vidi, a to što su tvoje oci uskraćene za prizor je druga pjesma. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Aug 30, 2018 8:37 am

Inače, htjela sam reci da je i ovaj Kivo uvijek u pokretu. Njemu je relacija Istanbul-Bodrum na dnevnoj bazi. Čas ovamo čas tamo. Ne znam je li snimanje do kraja gotovo (ili je on gotov sa snimanjem), vidjela sam da je jučer Bensu snimala u vjenčanici, a prekjucer Kivo bio u Bodrumu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 117_E8_F1_D-_F1_BB-41_DD-8_F05-_A8_C48159869_B
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Aug 30, 2018 11:50 am

Idem u subotu ujutru u Zagreb, a u ponedeljak na more, ali pre toga imam da se umorim, trcim na sto strana, noge vise ne osecam, od jutros sam presla 10 km.

Bacila sam pogled na tw, rekla bih da nema nikakvih novosti.
Al je Kivo pocrveneo, za celo leto nije uspeo da pocrni.

Znaci Bondarenkova se udaje u Izmiru, posalji pozivnicu meni i mom haremu. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Aug 30, 2018 11:58 am

To ti je dobro za mršavljenje. lol!

Nema ništa pametno.
Evet, Kivo kao rak. Mada mislim da mu nije išlo ni na ruku svjetlo u ovom lokalu. Ali on ima tip koze koja će pocrveniti, ali ne pocrniti.

Ma nije ona nas mislila zvati. lol! Iako ja nemam ništa protiv Izmira.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Aug 30, 2018 2:36 pm

Kad se beše vraćaš?

Ponchita, baš sam razmišljala kako bi bilo super kad bismo svi živeli u nekom kolektivnom braku sa svima, kao što su oni u doba SSSR-a živeli kolektivno u porodicama. lol!
Dakle, Kozlovski bi mi služio da me vodi na putovanja po svetu, on to voli, plus da me upoznaje sa glumačkom elitom RF, dakle stalno kokteli, pića, zabava, putovanja, provodi, uživanje. Naravno, podrazumeva se da bi mi redovno pevao, jer ja obožavam njegov glas. U svoje slobodno vreme može da snima filmove, glumi sa Lizom, živi sa Olgicom, šta god, sve mu je dozvoljeno.
Maks bi mi služio da me zabavlja, da se zezamo, pričamo o svemu i svašta. Naravno da bi i on imao svoje slobodno vreme za Lizu, decu, koga god već hoće. I za glumu naravno. Samim tim bi njih dvojica radili i donosili pare u kuću.
A, Stanislav ne bi imao slobodno vreme, on bi ceo bio za mene rezervisan i to posebno zna se za šta. Dakle, fizika, hemija, ginekologija i ostale stvari koje mi nisu išle kad sam išla u školu. lol! Može eventualno da vežba da održava to svoje božanstveno telo u formi i da viđa decu povremeno (Auriki bih dotad izdejstvovala zabranu prilaska), čak ga i posla oslobađam. Na kraju krajeva, ovu dvojicu onda ne moram ni da viđam, oni nek' zarađuju pare, Stanislav će i njihov deo da odradi. lol!

Eh, kad bi to moglo... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Aug 30, 2018 2:39 pm

Allah Allah, ja pričam o svom snu, a vas dve i dalje o Izmiru, nemoj da mi kvarite koncepciju. lol!
Pritom niste fer, jel' biste vi mene ovako ludu i prelepu dale za tamo neke ružne Turčine pored Stasa živog? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Aug 30, 2018 3:47 pm

Hhhhhahahahahahahahahha

smeh smeh smeh smeh

Znaci, dakle, još se smijem.

Ok. Dok sam ovo citala mislila sam gdje je Stanko i njegova uloga kad sam došla do ginekologije rekoh ok.
Nemam komentara. Vidiš da si me ostavila bez teksta iako bih imala komentara, ali ne mogu na ovo odgovoriti. Želim te pustiti da živiš u toj svojoj masti.

Nisam ja znala da ćeš ti pričati o svom snu. I žao mi je što nisu trojica Izmircana ti privlačni kao ovaj tvoj  ruski trio.
Hm... Pa vidiš da je Stanko izabrao neku koja nije lijepa, zato smo mi rekle. Ama. Dobro. Samo ti nastavi živjeti u ovim, kako si rekla, SSSR-vskim kolektivnim porodicama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Aug 30, 2018 4:47 pm

Vracam se sredinom meseca, ne znam koji dan.

Hahahahaha ova masta o Serijatu a ne o SSSR porodicama. lol! Canim, za tebe je Dubai a ne Rusija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 EmptyThu Aug 30, 2018 5:43 pm

Aj bar nek' sam vas nasmejala. smeh
Znam Saro da je za mene Dubai, samo prvo moram Ruse da pokupim. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 16 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 16 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: