Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyMon Aug 27, 2018 9:27 pm

Pre neki dan sam videla sliku Burcin, Kenan i Sinem u Cesmama, a kazu da je i Baris tamo sa njima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyMon Aug 27, 2018 9:31 pm

Sretan je Kivo s Basak. I Basak s Kivom. Da je njemu ova odgovarala bio bi on s njom.

Koji je meni ovo kič. Bome brzo se udaje otkad su prvi put napisali da je s Mertom Firatom uhvaćena. A on je bio s Hande, pa ga spajali s Gokce, na kraju Idil. Tko to može popratiti... Čini mi se da sam vidjela neki naslov da je ova trudna. Ali tko zna je li točno.

Pa super je ako je ekipa skupa išla na odmor. To je lijepo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyMon Aug 27, 2018 9:37 pm

Uf, kad se vidim ovu scenu. Kako mu je samo naredila da poljubi ruku tetki.

https://mobile.twitter.com/efsanelruntlmz/status/1034138731593322497

Ovaj Emir je zaslužio orden.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 7:01 am

Saro, jesi li noćas pročitala ovo?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 DloznbrW4AEdc6M?format=jpg&name=small
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 DlpSlVKXcAA7TPn?format=jpg&name=large

http://www.hurriyet.com.tr/amp/yazarlar/cengiz-semercioglu/kivanc-tatlitug-tuple-zipkin-avi-katliamdir-40938471

Ako jesi, iako mislim da sam shvatila bit, daj mi reci što je Kivo rekao ovoj budaletini koja samo zna laprdati. Ili u onoj emisiji na televiziji ili ovako na blogu. Koji divni izazov novinarstva.


Dobro smo mi nekidan rekle. I bez da sam pročitala ovo znala sam  da će biti napada na Cagu zbog ribe. rolleyes
Da ona njegova emisija ide i ljeti da vidiš kako bi ga s onom naprlitanom plavušom iskomentirao u Duymayan kalmasin.
Uglavnom, sad sam potražila kad sam vidjela ovo da je Kivo odgovarao što je Cengiz prije trabunjao.
Ne znam jesi li pročitala prije.
http://www.hurriyet.com.tr/amp/yazarlar/cengiz-semercioglu/tlye-donelim-diyoruz-ama-menusu-euro-olan-balikci-var-40935711
Iza dijela o Cemu Yilmazu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 8:49 am

Upravo sam procitala ovaj tekst na tw i dosla sam da kazem Kivo bre!!!!!! Car, kralj!

Cim je video tekst odmah je pozvao ovog lika da brani kardesa. Posto je sigurno znao da Caga nece reagovati kao i uvek, uzeo je stvar u svoje ruke.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 8:53 am

Uglavnom ovom je problem sto je mislio da je Caga lovio ribu sa bocom za kiseonik. Kivo je zvao i rekao da to nije tacno, da i on i Caga love na dah i da medju ribolovcima lov sa kiseonikom nije nesto na sta gledaju blagonaklono, uz to je i zabranjeno pa on i Caga kada vide da neko to radi licno zovu obalsku strazu da prijave.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 8:59 am

Teski kic. Dzabe i pare i sve kad je seljanka, cemu ovolika pompa za vece kane i ovi obicaji od pre ko zna koliko decenija i vekova, hic gerek yok.

Videla sam i ja da se pisalo da je trudna, pa je Mert demantovao.

A ova scenu iz Ferihe bas ne volim. Tada sam bila ljuta na Emira sto je isao da ljubi ruke podrumarima, mada sam razumela njegove razloge.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 9:37 am

Kivo. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Dobro sam shvatila ovo da ga je budaletina “napao” i da je Kivo rekao da ni jedan ne koristi boce i harpun.
Ovaj Kivo je divan brat. naklon Nema mu ravnog. Kako on voli Cagu, majko moja. Ah be.

A mislim da Cengiz ima inače taj stil. Prvo popljuje, pa kasnije liže što je popljuvao. Dobije dvaput “vijest”.
Neka je Kivo ovoga sredio po kratkom postupku.

Baš mi je taj primjer seljanke. Ok da je imala to večer kane, ako je običaj običaj i žele ga se držati, ali mora li nužno sve izgledati ovako seljakački i da ne kažem jeftino (a vjerojatno je sve preskupo)?
Da se odmah ogradim, ja o ovom običaju ne znam puno, ali neki običaji imaju smisla kad se živi kao što se i prije živjelo.

Aha. Znaci ipak nije. To nisam pročitala.

Ja njega još i razumijem, ali kako je ona ovo glavom dala znak. Uf! Jadan Emir kao malo mače, boji se. Što je on s njom sve prošao...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 9:47 am

Sad polako i drugi portali prenose tekst. Ali najjači je naslov. I ovo Kivi nije prvi put da staje u obranu Cage. Kivo pogriješio profesiju. Trebao je biti advokat. Ide mu. lol!

Pazi naslova.
https://www.magazinhaberleri.com/kivanc-tatlitug-cagatay-ulusoyu-savundu/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 10:41 am

Lijepo je on objavio svoj članak.
https://mobile.twitter.com/cengizsemercio/status/1034358018413146112

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 861_C61_B4-_E870-43_BB-_AE4_A-_EE4939_F49_EEB


Vidim da je i nekidan isto.
Pogle koliko je komentara navukao.
https://twitter.com/cengizsemercio/status/1032914926514446336
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 10:44 am

Pogle samo koliko ljudi ga je popljuvalo.
I to ne Cagini fanovi u prvom redu. Nego obični ljudi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 6:20 pm

Je li ovo neka aplikacija ili što?

https://mobile.twitter.com/peyyez/status/1034452086908440576





Bursin u Tango&Cash?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 6:28 pm

Otkad se Bendis nakit dostavlja svugdje u svijetu?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 7:30 pm

Saro, evo te zaštitnice Cagine zovu na proslavu rođendana.

https://twitter.com/ulusoyprotector/status/1034492544065921029
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 7:56 pm

merhaba kisic volimte
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 8:43 pm

Dobro je bilo na izletu s ekipom čim je gazdarica dobre volje! kisic

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 9:37 pm

Mnogo volim kad Kivo tako popizdi i svakiga stavi na svoje mesto. Cagu boli uvi sta ko pise i nikad nista ne demantuje, ali zato imamo PR Kivu. lol!

Definitivno mnogo voli Cagu i meni su njih dvoje fantasticni zato sto nema nikakve kinkurencije i ega nego cisto prijateljstvo.

A Cengiz mora da tracari i pljuje, covek je placen za to. rolleyes
Pih bre kud nas dve ne zivimo u Turskoj, tacno bismo bile placene za ovo sto radimo ovde.

Vala koliko vidim uopste nije obicaj koji Turci nesto postuju, sinoc su se posteno ispljuvali da je seljanka.
Sve je naravno preskupo, ali jos jedan dokaz da ti ne vrede pare aki si seljanka. Mada ima dovoljno para da plati nekoga da je posavetuje.

Meni je najbolje bilo kada je Emir pricao onoj policajki Can u EY kako su on i Feriha bili srecni, a ja sam se na to zapitala kada.

Nemam pojma sta je, verovatno neka aplikacija, uglavnom caga ima 0% fake pratilaca, a Serenay 49% kao sto sam i mislila.

Izgleda da se Ibro dogovorio za seriju, samo je Kaan ispao, sad je Bursin aktuelan. Eto bar je tebi Bursin drazi od Kaana, ja bih mozda malo vise volela da je on ostao, ali svejedno, samo da ne bude neko koga ne podnosim.

Od kada saradjuju sa Bensuinim Hakanom, on im radi internet prodaju.

Ako ce da me vide direkt na proslavu, mogu da im se pridruzim. lol!

Gazdarice, hosgeldin. kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 10:06 pm

I na isto volim kad Kivo popizdi. A čini mi se da nije samo Kivo popizidio nego svu ribolovci na ovako neistinit i glup članak. Ali Kivo je kralj, jednostavno od njega nema boljega, volim ga.
Uvijek sam htjela nekog takvog uz Cagu. Ma i uz sebe, i uz svih. Ono čisto i iskreno da znaš da je netko tu za tebe u svakom trenu. Bez konkurencije, bez nadmetanja, iskreno i prijateljski.
Naravno da bi Caga šutio, on zna istinu i ne zamara se lažima neinformiranog novinara. Ali zato on ima tko će umjesto njega govoriti.

Meni nema druge nego ići u Tursku i zaraditi brdo para laprdajući gluposti. I još ću biti u blizini Cage. lol!

Ne znam koliko ga poštuju, ali vidim da ga se mnogi još drže vjerojatno uvodeći mnoge nove elemente. Koliko znam, tu bi samo žene trebale biti po izvornom običaju. Ili sam ja krivo shvatila? To danas samo izgleda kao zabava pred vjenčanje. Tipa naših djevojačkih i momamačkih večeri koje su spojene. Samo što ovdje pretjera kič neki, kojeg ja ni u čemu ne volim pa ni u proslavama.
Tako mi se i čini. Od mjesta do odjeće je vjerojatno sve preskupo, a meni sve djeluje tako seljački i jeftino.

Ne znam ni ja kad su oni to uspjeli biti sretni. Jedino ako je Emir srećom smatrao to da je Feriha živa i da ga nervira, a on nju voli... Možda su i bili sretni u komadu onih deset dana od pomirenje do svadbe koje mi nismo vidjele. U svim drugim trenucima im je nešto stajalo nad glavom.

Vidim da svi sad to objavljuju pa zato pitam.

Ti si tako shvatila? Ibro ostao, Kaan ispao, s Bursinom se pregovara. Pitam jer ja nisam shvatila iz ovog Birseninog, a dodatno su me zbunili ovi koji vode balkanske grupe i stanice - koji su napisali da je Ibro ispao, a ponuda ide Bursinu.
A ti podnosiš Bursina? Znam da bi radije Kaana. Meni je ipak Bursin malo draži od njega, mada mislim da je možda Kaan bolji glumac.
Ali mislim da bi se mogli dobro slagati Bursin i Ibro kad bi do kombinacije došlo.
Koga ne podnosiš? lol!

Nisam imala pojma. Danas tek vidim da šalju po svijetu. Vidiš ti Hakana.

Hahaha Možda i hoće. lol!

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyTue Aug 28, 2018 10:59 pm

Hosbulduk kizlar! <3 <3 <3
Jao, šta sve imam da vam pričam. Tako sam se lepo proćaskala sa Turcima, jedan hteo i da me ženi. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyWed Aug 29, 2018 8:07 am

Biliyordum. Čim je nije bilo duže i došla sva vesela bilo je nekih olaylar olaylar. lol!

I to baš je Turčin htio ženiti. Kako nije bio Rus, majke ti? Znaci, daj slikovito objašnjenje. Nemoj mi škrtariti. I je li čemu?
Je li bar kao jedan od ova dva?
https://mobile.twitter.com/sarah_hzl/status/816810262082809857
Pogotvo je li kao doktor bey? :cereeeeek:


Ovo ću staviti, ali upozorenje - nije za one slabog želuca. lol! sule2
https://www.instagram.com/p/BnBpDuWDn2h/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=2yp0uo557fd0



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyWed Aug 29, 2018 8:13 am

Što je ovo bilo s Eshisehirsporom kad je Engin sudjelovao u stvaranju liste? Vidiš ti njega. I on voli tagove. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyWed Aug 29, 2018 8:55 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyWed Aug 29, 2018 12:18 pm

Devojke u guzvi sam sad pred put, tako da ce me sad manje biti, ali svracacu. Vidim da se Bondarenkova udaje za Turcina. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyWed Aug 29, 2018 12:31 pm

Samo se ti spremaj! Onda su i ja manje lupati. Ionako me nitko ne plaća za to. lol!

Uživaj! Lijepo se odmori! Možda i ti nađeš nekog kao i ona. lol! Iako nisam sigurna koliko ih ima na Lošinju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 EmptyWed Aug 29, 2018 1:00 pm

Ja sam stvarno zanimljiv slučaj, odem sa društvom van Beograda i upecam Turke, a Ruse propustim. smeh
Bili su tu neki Turci i ja kao da se pravim važna pred društvom počnem sa njima da pričam na turskom. Oni se oduševili kad su videli strankinju da zna turski, odmah mi rekli harikasin. lol!  Kad ono posle druge rečenice nisam znala da beknem, blam me spopao koliko sam zarđala. Ali su oni bili pažljivi i strpljivi, plus smo već ušli u konverzaciju, posle je išlo super. Pitala sam ih za ove vaše, verovatno su se folirali čim su rekli nešto u fazonu popularni su oni kod nas, al' ne gledamo mi njihove serije.
Posle smo se i takmičili ko će više da popije, e tad je taj jedan (bila su trojica inače) rekao da će on mene jednog dana oženiti. lol!

Naravno da ne liče na ove naše, mnogo su ružniji, dvojica su bila crna od glave do pete, treći je bio za divno čudo smeđi sa plavim očima.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 15 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 15 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: