Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 8:27 am

Sad kad sam vidjela da i Cansu iako mršava ima nešto celulita, odmah mi je lakše.

https://www.haberturk.com/cansu-dere-ile-engin-ozturk-bodrum-da-magazin-haberleri-2109238-magazin

Nego Saro, ima li od babuškinih krema ikakva vidljiva pomaka?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 8:53 am

Cansu opet sa Ozturkom. Sad kad krenu sa pricama da su zajedno.
Izgleda da se malo opustila letos i dobila je celulit na dupetu.
Pa i mrsave osobe imaju celulit, a ima debelih koje nemaju. Celulit se ne dobija od debljine nego od nepravilne ishrane. Majonez je recimo glavni prijatelj celulita.

Nemam pojma da li ima pomaka od kreme, mazem je tek pet dana, ne verujem da moze bas tako brzo da reaguje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 9:05 am

Da, vidjela sam da su opet skupa na ljetovanju.

Znam da imaju. Imam ga i ja od puberteta. Nemam problema s kilama (imam i manjka), ali celulita se nikad nisam riješila, eventualno smanjila s vremenom. Ne znam od čega se dobija (ja pripisujem da ga se ne mogu riješiti jer nisam baš nešto sklona vježbanju lol! , a i nisam dosad našla odgovarajuću kremu), ali moja prehrana je zbog želuca jako stroga. Jedem sve nemasno, lagano. Majonezu, koju volim jesti, nisam jela ne pamtim kad. Možda zadnji put lani.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 10:00 am

Sparks, čisto da pitam. Gledaš li ti ovu neku tursku seriju 4n1k, kako li se već zove? Puno nekih mlađahnih teen glumaca. Svi su mi nepoznati osim ovog malog što je glumio u Medceziru.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 11:04 am

Cansu se primetno opustila, ovo joj se nikad ranije nije desilo. Ali i nikad nije imala 38 godina, kuku lele kako li ću ja tek da izgledam sa 38... suze

E, ali u pravu je Sara, celulit i salo ne moraju da idu zajedno. I ne zna se šta se teže skida.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 11:06 am

Hahahhah Možda ti s 38 budes imala utegnuto tijelo skroz.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 11:07 am

Poncha, bolje je da mi je kao tebi Caga, bar ne bih znala ni za Auriku ni decu. suze
I samo mi nabijaj na nos da izgleda bolje nego ikad jer je sretan. suze

Šta te čudi, ovo su kadrovi iz serije. Kažem ja, najbolja moguća reklama su Stasova otkopčana košulja, da vidiš sad kako će im skočiti gledanost kad puste seriju. Pametni ljudi, već su u prvoj epizodi shvatili šta garantuje uspehu serije.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 11:08 am

Poncha ::
Hahahhah Možda ti s 38 budes imala utegnuto tijelo skroz.

Eto šale. lol!
U mom kraju je uvek išla izreka Ko nije lep do 20, nikad neće biti. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 11:12 am

Svakom svoj teret. lol!
Ali ne treba meni Caga prezentirati s kim je da ja svejedno znam. Pokazao on ili ne, dođe meni na isti. A ovako ne znam ni da je živ. Otkako je završilo snimanje serije nijedne slike nema. A to smo i očekivale. Možemo se samo pitati je li živ. Taj se pritajio totalno i na svim društvenim mrežama.

Točno sam znala da ne smijem spomenuti Stanka, to je ono što sam ti prije govorila, da ću htjela ne htjela upetljati Auriku. facepalm

Pa pametni su. To ti je nadoknada sve za onog nesretnog vojnika.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 11:15 am

smeh

Yani... Aj možda je ovo iznimka. Pa meni je xy ljudi ljepše s kojom godinom više nego kad su bili mladi. A uostalom, ljepota i utegnuta koza nisu baš isto.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 11:31 am

suze suze suze suze suze suze suze suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 11:32 am

Ja tačno sad kad sam saznala za ovaj njihov brak više ni u jednoj njegovoj ekstra seksi slici neću moći da uživam kao pre. suze suze suze suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 11:34 am

Aptalsin Poncha!!! facepalm

Dobro aj, smiri se. Možda s vremenom opet budes mogla uživati u slikama kako si i prije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 2:31 pm

Hoće me pratiti neki turski profesionalni fotograf i kamerman koji ima preko 15000 pratitelja. Pa gdje me nađe, majke ti?! Mislim da njemu nisam zašla na profil nikad dosad, obično tako “navučem” ove koji šalju zahtjev.


Bu arada, sad mi je nešto jasnije zašto je onaj Ahmet nekidan na brod označio Cagu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 2:51 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 2:57 pm

Vidjela sam jutros da je danas Fetih na televiziji, na Staru, ali kad sam vidjela ovo zavarila sam. smeh smeh smeh smeh smeh

https://www.instagram.com/p/BmnuupWlIgh/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=18o5p6h3frnk4

Kako su oni to stručni rekli.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 3:08 pm

Ma, nisi ti, ja sam aptal. suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 3:09 pm

E i mene često uprate neki ruski fotografi, uopšte ne znam odakle nas nalaze. Verovatno skupljaju pratioce, a kako mi pratimo njihove glumce otud. Ne znam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 3:13 pm

Ma ne znam. Valjda. Ok nekad kako stalkam me žele upratiti raznorazni kojima sam vidjela video i slično. Ali par puta mi je ovako neki fotografi i slično. Jednom mi je neka agencija posla zahtjev.
To sam i ja mislila da im je cilj skupljati pratitelje.
Ali kad sam vidjela što ovaj snima, samo sam izbrisala.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 3:39 pm

Poncha ::
Sparks, čisto da pitam. Gledaš li ti ovu neku tursku seriju 4n1k, kako li se već zove? Puno nekih mlađahnih teen glumaca. Svi su mi nepoznati osim ovog malog što je glumio u Medceziru.

Gledam. Simpaticna serija. Ni meni glumci nisu poznati ali su ok. :)


Mrs Bondarenko ::
E i mene često uprate neki ruski fotografi, uopšte ne znam odakle nas nalaze. Verovatno skupljaju pratioce, a kako mi pratimo njihove glumce otud. Ne znam.

Meni zahteve za pracenje salju Aurikini fanovi i stas_aurika profili. trepko
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 3:42 pm

Znala sam ja koga mogu pitati. Stalno mi iskače nešto iz te serije i često lupaju Cagin tag na svoje objave  pa sam naletjela, i vise nego što sam htjela, na seriju.
Radi li se tu išta o školi? I još mi reci je li ovaj plavi dečko pravi probleme onom crnom i djevojci sa šiškama. Onako, u dva videa mi se učinio poprilično zeznut.
Je li teška serija?


smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh
Pa gdje joj ti reče?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 4:08 pm

Ma kakvi udebljao. Ibro je avion!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 5:12 pm

Celulit se mnogo teze skida od sala. Ja sam imala i 49 kila, ali celulit sam uvek imala nekad manje nekad vise. Treba piti puno vode, bar dva litra i vezbati, ali posto ja ne radim ni jedno ni drugo, a i ne hranim se bas nesto posebno zdravo, nije ni cudo sto ne mogu da ga se resim.
Inace nije lose namazati kremu od brsljena i onda se masirati oklagijom. Ja sam tako smanjila, ali nisam nastavila, poprilicno boli, a moj prag tolerancije na bol je nula.

Cansu sa 38 godina izgleda odlicno, to malo celulita na guzi moze da odstrani brzo ako nesto preduzme.

Zasto je Ahmet oznacio Cagu?

Pretpostavljam da je ovo zelja, nisam videla da se pisalo o tome.

Sparks koliko serija pratis?

Yok, definitivno se nije ugojio i vrh izgleda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 5:26 pm

A to sam primijetila i ja, nekad vise nekad manje, ali ga otane. Zato sam i pripisala vježbi, tj. mojem manjku vježbe. Ali ovo bi moglo biti, malo i pijem. Doduše, sad zbog jako niskog tlaka nastojim malo vise vode popiti tokom dana. Onda znam zašto se ne mogu riješiti celulita nikako. Eto mi dva razloga kao kuća velika.
Kažeš treba se masirati oklagijom. Aha.
Je li ta krema od bršljanja smrdi? Ima li kakav miris? Jer mi je najgore kad se namažem pa mi onda sve smrdi od toga.

Njij sigurno ako smeta i ako se posveti tome ovo skine za tili čas. Ne bojim se ja za nju.

Zato što, gle čuda, taj gumjenak je sad pored Cagine jahte negdje u lijepoj uvalici. Iliyas je na njemu, dok Aysun po jahti šeta i snima. Pa mi se čini da onda kad je označen Caga su upravo bili natovarili čamac i odveli (točnije Iliyas i Aysun) ondje gdje je Cagina jahta bila na vezu. Ne znam ni dalje čiji je gumenjak, ali gumenjak je došao do jahte.

Zato i pitam. Nisam u toku sa ovom serijom ništa. I djelovalo mi je kao želja.

Vrh!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptySat Aug 18, 2018 7:08 pm

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 8 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: