Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyThu Jul 19, 2018 10:56 pm

Jesi ti videla pre ovu sliku? Ja je prvi put vidim.

https://twitter.com/CUworldwidefans/status/1020047919985188864?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyThu Jul 19, 2018 11:42 pm

Bu arada koliko je ovo slojeva odece? A deca u majicama s kratkim rukavima i ova mala obula sandale, Caga masallah bar 4 sloja na sebi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyThu Jul 19, 2018 11:49 pm

Oha, yuh, cus!!!! Bu nedir ya? Prevazisao je samog sebe, pantalone uvucene u carape. Nema dalje. facepalm A tek boje, ay naptin sen, bayilacam simdi. Ovo zvanicno proglasavam najgorom odevnom kombinacijom, i ona sve mi boje lepo stoje je bila bolja.

https://twitter.com/cuablove/status/1020046424921210881?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyThu Jul 19, 2018 11:55 pm

Zasto sam ovo videla gece gece, bak sinirlendim simdi. Iklnur Allah askina defolup gider misin?! Vala sva sreca da ovaj covek ima visak harizme i lepote, inace ukus ove guske bi nekog drugog pretvorio u klovna. Ok, nema ni on ukusa, to je evidentno, ali da ima stilistu koji bi ga pravilno posavetovao mnogo bolje bi se oblacio.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyThu Jul 19, 2018 11:56 pm

Ja sam se tebi još više obradovala, zato što si mi pokazala da sam normalna. Tj, nisam ja normalna, ali znaš na šta mislim. lol! U moru opčinjenosti njime, osećala sam se usamljeno i krajnje čudno, šta je to što samo ja ne vidim u njemu...
Ma, hejtovaćemo ga grupno i demokratski, po tradiciji ovog foruma.. lol! Ali iskreno se nadam da neće doći do toga. moli se

Dobro, cenim vašu ljubav prema fudbalu i žao mi je što je tužan, to su verovatno iste emocije kao kad ja odgledam Kuhinju, ali moram da budem sebična i ovog puta i radujem se što se završilo.

Ali Sara i njene reakcije na Cagine odevne kombinacije. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyThu Jul 19, 2018 11:58 pm

Hahahaha ja sam ovaj poslednji, plus sa zapusenim nosem. smeh

https://twitter.com/icimizdekipic/status/1020062899799289856?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 12:02 am

Napim, gledam molim te sta je covek obukao, momentalno sam se razbudila. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 12:04 am

smeh smeh smeh
I ja redovno zapušim nos kad ronim, ili skačem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 12:06 am

smeh
Možda mu je hladno, čitala sam da tako kad osobe leti navlače jakne su depresivnog raspoloženja.


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Fri Jul 20, 2018 12:07 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 12:06 am

To je taj talenat za bilo koju vrstu sporta. smeh
Jedino sto dobro plivam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 12:07 am

Jeste da on i leti zna da obuce jaknu, ali preko ovih pantalona u carapama ne mogu da predjem. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 12:09 am

I onda Poncha i ovaj moj švaler očekuju da ja razumem to o čemu oni pričaju. lol!
Ista stvar, i ja jedino dobro plivam.

smeh
Ahahaha, bar ti je pritisak normalan. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 12:12 am

Tek sam sad videla ovu drugu sliku, ajme. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 7:30 am

Saro, ti se sjecas i kako se lik zvao, aferin! Meni je toliko nebitan i iritantan bio da sam mu i ime zaboravila. Znaci onda je to on.
Prošetala sam mu malo bila po instagramu i vidjela da mu ide s konjima. Možda ovdje bude neka ulogica vezano za konje s obzirom na to da su sinoc i noćas do dugo u noć (kad sam se ja probudila) snimali u Rivi na nekoj farmi gdje ima i konja i pasa.

Iako mi je ova odjevna kombinacija odnekud jako poznata, nisam. I ova mala mi je isto kao odnekud poznata, ali ne znma odakle. Vidiš da ju je Grkinja iskopala, a stavila je da je slika iz Aprila. Za razliku od tebe, mene nije mučila odjeca (iako mi se ne sviđa, naravno, pogotovo ne donji dio), meni je pozornost pala na osobu pokraj Cage i na automobil. A rekla bih da su krenuli negdje gdje je hladnije od ovog gdje su djeca. Možda na pecanje. Ovo mi je Cagin stajling za pecanje.

Cagi je zbilja draga ova maskirna i to je više puta rekao. Meni je ta boja dosadila, ali na Cagi je više ne primijetim. On sve može nositi.
Ali da. Mislim da je ovaj izgled definitivno najgora kombinacija, ali ovaj put mi djeluje da je krenuo gdje nema puno ljudi.  lol! Svakako čarape preko nogavica...  smeh
I onda se ti buniš na raskopčani košulju...  smeh
Ilknur je priča za sebe. Ta na set dolazi u topu/grudnjaku, čemu li već, i polugola, ali ne bih rekla da ga je ona ovaj put obukla. Doduše, možda je sudjelovala u kupnji svakog od komada odjeće, ali on je sam  ovako navukao na sebe. Ali džaba mu, da navuče bilo što na sebe, fanovi će ga naći.

Kad skačem na glavu onda skačem na glavu i odčepljenog nosa. I kad ronim isto. Plus otvorene oči. Jedino kad skačem na noge začepim nos jer mi more ipak uđe. Yani, isto kao Caga. Zato mu nisam zamjerila na onim slikama od ovog ljeta.
Skočiti na stomak ne preporucam nikome jer sam dugo vremena bila crvena nakon skoka na stomak s prilične visine.
I ja sam antitalent za sport iako sam se bavila s njih par tokom djetinjstva.



Bondarenkova, blago tebi kad zbog mog mišljenja misliš da si normalna.  lol!  Šalim se. Ali ja sam ga otpisala ponajprije zbog dojma koji ostavlja na mene.
Nadam se i ja da neće biti potrebe za hejtovanjem njega.

Ja nisam tužna što je završilo prvenstvo jer nogomet nikad ne završava (nogomet/rukomet/bilo koji sport nije samo svjetsko/europsko prvenstvo i općenito mi idu na živce osobe koje se sjete što je nogomet i jako su veliki i žustri navijači, i postavljaju tisuću i jednu sliku njih navijača kad je prvenstvo, a onda naredne dvije godine ne znaju što je sport). Tko ga prati njemu sad tek počinje kad pocinju nove klupske sezone. Ali pretpostavljam da mu, kao i meni, fali ta ekipa za koju se vezao. Isto kao što smo mi imali igrače koji su bili zanimljivi i na terenu i van njega ( :cereeeeek: ) pa nam se uvukli možda i više u srce, tako su i Rusi i zato njegovo takvo pisanje. Mislim da su i Rusi, kao i ovi moji, nakon dugo vremena napokon pokazali što znaci biti ekipa i imati duh zajedništva i odlučili pobijediti u utakmicu, a ne čuvati noge.
Ali ti, u slučaju da Kozlovski nije vatreni fan nekog kluba, bit ćeš pošteđena neko vrijeme novih njegovih dugackih komentara vezanih za sport. Tako da se slobodno raduj. Meni si draža sto puta ti koja kažeš da ne voliš nogomet i da ti je nezanimljiv od ovih koje sam gore spomenula koji ga inače ne vole i ne doživljavaju niti prate, ali zbog nekog razloga, njima poznatoga, od sebe prave glavne navijače i...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 9:55 am

Oha. Burak Deniz i Nersin?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 12:53 pm

Videla sam. Alo je istina, onda je Busru sutnuo zbog Nesrin. Samo nesrin je dosta starija od njega.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 1:19 pm

Slatkiši :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 AENVMGXJXY0

I kako ja onda ovako divan par da razdvojim? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 1:33 pm

Na toj slici sa Latinkama i na ovim slikama od onog dana ima istu ili slicnu majicu pa sam zato pomislila da je sve od istog dana.

Ako Mihre navrati nagovoricemo je nekako da nas uvede u Zekeriyakoy. Nije nikakav problem da menjam profilnu, sve za visi cilj. lol!

To o vojsci nisam videla da prica neko od fanova, a ni u tekstu ne stoji objasnjenje. Kod nas je bio obavezan vojni rok, pa onda civilno sluze je vojske pa je ukinuto. Mozda je ovo na foru tog civilnog sluzenja, to je nesto kao drustvenokorisni rad.

Ceyda je radila nos i usne, kao sto Bondarenkova kaze imala je neku povredu nosa, ali koliko se secam to je uradila za vreme AFK.

Vidim da ispljuvaste Kaana propisno. Meni je on ok. Nisam fan, niti ga pratim, ali ako se desi da bude u istom projektu sa nekim od glumaca koje volim, kao sto se prica da ce biti sa Burcu, ako bude i ok serija, nije mi problem da ga gledam. Za glumu ne mogu nista konkretno da kazem, znam da su mnogi voleli Emira iz KS i da je tada stekao dosta fanova, ja sam ga gledala u onoj Hazalinoj seriji ASK, ali to je kratko trajalo i nije bila zahtevna uloga, tako da nisam mogla da zakljucim kakav je glumac. Znam da moja mama koja je gledala KS ne podnosi ni njega ni Emira.

Idi bre Poncha, skacem ovako skacem onako, u more ne skacem nikako ako ne moram, a ako moram onda na noge sa zapusenim nosem, u bazen isto tako. S tim sto kad ronim u moru ne mogu da drzim otvorene oci, mnogo me stipa u bazenu mogu.

Osobu pored njega sam se pravila da ne vidim tako da sam bila skoncentrisana na garderobu. A bilo je za dve, tri odevne kombinacije. lol!
U celom ovom dzumbusu koji ima na sebi, jakna mi najmanje smeta. lol!
Posle ovoga raskopcanu kosulju vise ne smatram promasajem. Dodje mi kao melem za oci. lol!

Svakako da ga Ilknur nije savetovala kako da se obuce za pecanje, ali da ta takozvana stilistkinja ima stila jos odavno bi mu dala savete vezane za oblacenje pa mozda sada ne bi izasao u javnost sa nogavicama u carapama. A koliko vidim i x individua umire odNa toj slici sa Latinkama i na ovim slikama od onog dana ima istu ili slicnu majicu pa sam zato pomislila da je sve od istog dana.

Ako Mihre navrati nagovoricemo je nekako da nas uvede u Zekeriyakoy. Nije nikakav problem da menjam profilnu, sve za visi cilj. lol!

To o vojsci nisam videla da prica neko od fanova, a ni u tekstu ne stoji objasnjenje. Kod nas je bio obavezan vojni rok, pa onda civilno sluze je vojske pa je ukinuto. Mozda je ovo na foru tog civilnog sluzenja, to je nesto kao drustvenokorisni rad.

Ceyda je radila nos i usne, kao sto Bondarenkova kaze imala je neku povredu nosa, ali koliko se secam to je uradila za vreme AFK.

Vidim da ispljuvaste Kaana propisno. Meni je on ok. Nisam fan, niti ga pratim, ali ako se desi da bude u istom projektu sa nekim od glumaca koje volim, kao sto se prica da ce biti sa Burcu, ako bude i ok serija, nije mi problem da ga gledam. Za glumu ne mogu nista konkretno da kazem, znam da su mnogi voleli Emira iz KS i da je tada stekao dosta fanova, ja sam ga gledala u onoj Hazalinoj seriji ASK, ali to je kratko trajalo i nije bila zahtevna uloga, tako da nisam mogla da zakljucim kakav je glumac. Znam da moja mama koja je gledala KS ne podnosi ni njega ni Emira.

Idi bre Poncha, skacem ovako skacem onako, u more ne skacem nikako ako ne moram, a ako moram onda na noge sa zapusenim nosem, u bazen isto tako. S tim sto kad ronim u moru ne mogu da drzim otvorene oci, mnogo me stipa u bazenu mogu.

Osobu pored njega sam se pravila da ne vidim tako da sam bila skoncentrisana na garderobu. A bilo je za dve, tri odevne kombinacije. lol!
U celom ovom dzumbusu koji ima na sebi, jakna mi najmanje smeta. lol!
Posle ovoga raskopcanu kosulju vise ne smatram promasajem. Dodje mi kao melem za oci. lol!

Svakako da ga Ilknur nije savetovala kako da se obuce za pecanje, ali da ta takozvana stilistkinja ima stila jos odavno bi mu dala savete vezane za oblacenje stila.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 1:34 pm

Svaleri se ne razdvajaju od devojaka i zena, oni su svaleri, muz se razdvaja. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 1:40 pm

Tako je bre carice!!! naklon lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 1:42 pm

Poncha, evo samo za tvoju dušu sam redukovala potpis. lol!
Doduše, i dalje ima mnogo srca, ali bar je teksta manje. I opet imam u jednom potpisu i ruski i turski i engleski i srpski, eh kad sam poliglota.trepko smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 1:44 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Yda34P5h_3A
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 1:44 pm

Namerno je sad postavio ovu svoju sliku, kad je video da švrljam sa Maksom. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 1:45 pm

Izgleda je moj pristup pogrešan, možda me više primećuje kad ga varam sa Maksom, nego sa Kozlovskim. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 EmptyFri Jul 20, 2018 2:06 pm

Ako je istina za Buraka, onda stvarno je tako. Yuh tebe Saro, pa mlađe je slađe. Pogle sebe, udala si se za Cagu, a Buraku braniš starije. lol!


Hahhaha Kako si ovo napisla, Saro, dva puta mi isto piše.

Pa da. On i privatno i na setu ima slične ove majice koje Ilknur izabere, pogotovo kad su tamne, teško je razlikovati.

Ha, evo Mihrin odgovor. Ako prijeđe s rijeci na djelo, onda ćemo se zrtvovati.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 DD7_F8125-5_C6_C-458_F-8261-_A48_E53505395

Mene zanima kakav je zakon u Turskoj i do koje se godine treba obaviti vojni rok. Ako je društveni rad u pitanju što najčešće bude ponuđeno da odrade. Može li se i na koji način izbjeći vojni rok, odnosno je je li za svih obvezan.
Kod nas je bio obavezan do generacije ili dvije prije moje, već moji prijatelji i razredne kolege nisu trebali ići u vojsku, samo su se trebali javiti na regrutaciju i navesti da ne žele ići, a onda su prije godinu dvije ponovno poceli spominjati vojsku i da će to biti neki kratki postupak obuke, ali koliko vidim nije zaživilo još.
Mada ja mislim da bi nekim muškim to itekako dobro došlo da se nauče nečemu. lol!
Ali Cagi ne treba, on je sposoban za nošenje oružja i stvorio ne neke radne navike bolje nego u vojsci na ovim svojim priprema za setove. lol!

Onda je samo od starenja i promijenila šminku i obrve.

Ha. Tvoja mama i ja imamo isti ukus za glumce. Ili bar većinu. lol! Aferin za nju!

Yuh tebe. Pa što ima ljepše nego se baciti u more, bilo sa stine ili iz plićaka na glavu se baciti? Ah be. Meni je draže baciti se i zaroniti nego se brckati.
A oci obavezno držim otvorene kad rodnim, jer trebam vidjeti što se oko mene događa. Ne nosim masku ni naočale.

A yani. Da se nisi pravila da je ne vidiš usmjerila bi ti se pozornost na nešto što nije odjeca. Nije ni ona bolje obučena. lol!
Ma ima odjeće za cijelo selo obuci.
Pa naravno da je melem za ovi. Možda seljanluk, ali bar imaš što za vidjeti ispod.

Hahhhahahhahah Je, problem je vama što vi jedino ne simpatizirate žene vaših ‘muževa’. Dobro, za Bondarenkovu bi bilo manje-vise isto, ali Sara bi drugačije reagirala da je neku drugu njen sevgili izabrao.




Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 10 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo
Назад на врх 
Страна 10 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: