Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptyThu Aug 02, 2018 10:11 pm

Stvarno, ovo leto je gore nego bilo koja zima. Ono što je meni najgore je ta sparina i vlaga koja nastupi posle kiše, to ne podnosim.

A meni je žao Ponche, kao da su nas čuli kad smo pre neki dan pričale o Kaanu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptyFri Aug 03, 2018 8:46 am

Grozno je.

Ma ja se ne čudim.



A Burcin evala za ovo.

http://www.ayakligazete.com/cagatay-ulusoy-sorusu-kizdirdi-beni-ilgilendirmez/
Samo me zanimalo kad će ponovno novinari izvuci.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptyFri Aug 03, 2018 10:21 am

Olaylar olaylar lol!

Ovo znaju, a ne znaju da je išla u kupovinu s Atalayem. Još me zanima što će pisati kad ode u Ameriku.

https://m.aksam.com.tr/life/parti-kiskancligi/haber-760931
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptyFri Aug 03, 2018 12:31 pm

Koliko treba da budes debil da postavis Burcin ovakvo pitanje? Ta zena jedva stane i o sebi nesto da im odgovori, a ne da im odgovara na pitanja o Cagi i zatvoru, naravno da ce da kaze da je se ne tice, zato sto je se ne tice, tema nema veze sa njom. Ja sam sinoc videla taj snimak i cula sam da je rekla da lepo ide snimanje, ali nisam cula sta su je pitali kad je rekla beni ilgilendirmiyo, to sam tek jutros procitala.

Za kupovinu sa Atalayem jos imaju i sliku, za ovo nemaju. Ali oni znaju. Kao i obicno istinu ne znaju, ali zato znaju da pisu scenario. Da odu u Meksiko silne pare bi zaradili.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptyFri Aug 03, 2018 1:22 pm

Vidi naslova, Burcin pricala o Caginom slucaju. Yuh artik ya.

https://twitter.com/GazeteMAG/status/1025334084179042306?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptyFri Aug 03, 2018 4:55 pm

Ja se isto pitam koliki debil trebaš biti.

Hahhahahha Zato i kažem, samo čekam nastavak kad ode u Ameriku.


Naslov je ekstra. rolleyes
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptyFri Aug 03, 2018 5:16 pm

Ništa ne boli kao kad završiš gledanje Ezela. placljivko  placljivko  placljivko  placljivko  placljivko

Ali ovo je poseban vid mazohizma, treba mi nešto da me izvadi iz ove depresije (ne znam koji put ga gledam i opet sat vremena posle završetka ne mogu da se smirim), a opet neću da prestanem da mislim o njima.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptyFri Aug 03, 2018 5:19 pm

suze suze suze

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptyFri Aug 03, 2018 5:25 pm

Sad bih samo ovo gledala i plakala za njima. placljivko placljivko placljivko Niko se toliko nije voleo kao oni. <3 suze

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 7:59 am

Razlog zbog kojeg ne volim repizirati omiljene serije.

Jesi li došla sebi?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 8:06 am

Naravno jutros sto i jedan naslov o ovome partyju. rolleyes Ali i dalje mi je fascinantno kako neke stvari “znaju dobro”, kao da su bili na licu mjesta, a druge pak stvari nemaju pojma.

Što je najbolje, koliko sam ja upratila, prije dva/tri dana stvarno je bio neki party, cijela ekipa se nešto kreveljila...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 9:07 am

A naslovi, neki su prevazisli sebe, sad ispada da je Burcin rekla da je Caga ne zanima. Ceo dan juce je neizmenicno islo to da su se posvadjali i ovo za Burcin, portali su to tvitali bar po deset puta.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 9:09 am

Kako si ti, jesi ozdravila?

Bondarenkova, sto gledas zadnju epizodu kad te toliko pogodi. Odnosno epizoda ok, ali zadnju scenu preskocis.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 10:44 am

Vidiš što ti naslovi čine čudo. Samo da privuku da klikneš na tekst u kojem nema ama baš ništa.
Dosadili mi je vise ulaziti na tag bilo gdje i općenito ulaziti na mreže. Svako malo negdje naletim na neki od ta dva naslova.

Nisam. Malo imam temperaturu pa malo ne. Prehlada i dalje tu. Prikacila sam se za maramice.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 10:47 am

Bu arada, bu ne?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 A1_DA74_C3-57_FE-4_C3_A-_BB7_B-0386_E846_E7_B2
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 12:55 pm

Onako, polako se vraćam u normalu.

Pa kako da gledam poslednju epizodu, a to da preskočim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 1:00 pm

Drugo, plakala sam tokom cele 70. i 71.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 4:25 pm

Ja nisam otvorila ni jedan tekst osim ono ujutru, ali ljudi naravno da otvore kad vide da je Burcin navodno uzjavila Cagatay beni ilgilendirmez.
I meni su vise dosadile mreze, narocito leti kad su svi na odmoru, serija skoro ni nema, pa nemaju sta da pusu nego izmisljaju.

Hahahahahahaha to je neko ko he video vest o onom slikanju za Vanity fair u Italiji pa je shvatio da se serija snima u Italiji. I sad da ih razotkrije kako je to laz kaze da je snimanje u Istanbulu kod njih u naselju, a ne u Italiji. Komedija.

Pa lepo gledas do onoga kad su poslednji put bili srecni i prekines, doduse to je bilo u 70.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 4:29 pm

Yine mi ya? Koji out ovo dvoje?

https://twitter.com/CagatayyUlusooy/status/1025735330715066368?s=19

Bu arada Caga je presladak na slici. <3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 4:31 pm

Yuh dobro mu nije seo u krilo, jos mu stavio ruku na koleno.

https://twitter.com/peyyez/status/1025740985547010048?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 4:36 pm

A ja jesam par čisto da vidim piše li u svima isto. Znaš mene. Da znam turski točno bi im gledala stil pisanja i prepisivanja koliko različitih tekstova prođem. lol!


Na sad pogotovo mi idu na živce. Samo gluposti.

Hahahha zato se ja čudim što on o Italiji trabunja. Nije mi bilo jasno otkud njemu Italija u glavi. smeh

Baris i Melisa?! Po milijunti put.
Ali meni je koma kad sam gledala price. lol!
https://www.instagram.com/barismelisa

Ah kad sam ga vidjela, amaaaaaaan stidljivko :cereeeeek: <3 naklon Nadam se da mu nije vruće. Ja sam prokuhala, a kad ga vidim ovako još mi je vise vruće.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 4:39 pm

E to sam i ja gledala kako ga je uhvatio. Ah ovog Cage. Točno mi nije dobro zbog njga.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 4:41 pm

Ali Caga izgleda jebeno dobro. Vidi ga. I koji pogled u kameru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 4:47 pm

Koliko će ovaj mali slika još objaviti?!

Divan je Caga. A ovi debele debele veze i lovu imaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 EmptySat Aug 04, 2018 4:58 pm

Oha. Vidim da je danas na setu bila i Burcin. Imat će ona onda dosta scena s Cagom. Bu arada, koliko vidim, snimanje je oko u u onom hotelu gdje je Ayca snimala.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo
Назад на врх 
Страна 25 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: