Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 12:25 am

Dosta su zapetljali odmah, tako da je malo teze povezati, morala sam da vracam neke scene da vidim ponovo razgovore. Odgledala sam prvih pola sata. Sad trebr videti ko je izvrsio atentat da bismo znali ko kome muti iza ledja. Trenutno mi je sumnjiv ovaj Gurkan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 12:26 am

Cekaj da vidim sta pise Jessie.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 12:28 am

E kad ja ne znam kako se tko zove. smeh 

Baš su zapetljali. Ja nisam ništa vraćala. Tako da sam sigurno propustila nešto, a i pitanje je koliko je dobar prijevod. Ali Ajde, do kraja ćeš skužiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 12:28 am

AJ vidi. Zadnjih par.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 12:29 am

Mislim da ovo nije informacija nego ego. lol!
Uskoro cemo citati u novinama da je jedina serija koja je dobila odobrenje za drugu sezonu bez orikazivanja prve.
Aj da vidimo da li ce novinari da napisu nesto tako bez uyustrucu madde ticareti...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 12:30 am

A baš.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 12:42 am

Sta ga presvlacite u ovom mraku, sto niste dali neki reflektor da bolje vidimo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 1:46 am

Uf, hadi bakalim, da pokusamo da resimo puzzle.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 2:15 am

Sviđa mi se serija.

Ali mislim da je greška u prvoj epizodi što su odmah krenuli sa gomilom zapleta, nameštaljki i igara, pa se ako nisi gledao maksimalno pažljivo ne zna ko pije a ko plaća. Trebali su malo sporije da uđu u priču tako da privuku pažnju i onima koji nisu ljubitelji takvih tema. Zaista ko gleda seriju da opusti mozak i nema nameru da pamti ko je kada šta rekao, prekinuo je da gleda, jer mu ništa nije jasno. S obzirom da je isti scenarista mogu da podvučem paralelu između EDHOa i ovoga, u EDHOu je slična priča, samo što je tamo uključena mafija, a ovde vojska. Inače isto je obaveštajna služba, Nato, CIA, državni neprijatelji i izdajnici, sprega mafije i države i ostalo. Ali tamo je pitkije ispričano, sporije se ušlo u priču i usput su nam predstavljeni likovi, ovde su išli na suvo, nisu ubacili malo jednostavnije detalje, nego odmah komplikovano. To je po meni mana prve epizode. I mislim da zato pored atraktivne postave i teme serija nije postigla veći uspeh. Inače onoliko se pričalo o seriji i svi su je čekali u to vreme.

A dobro je što je pritisak rastao kako je odmicala epizoda i koliko mi je na početku bilo dosadnjikavo, kasnije je postalo baš zanimljivo. A mislim da zapravo pravi zaplet počinje tek u drugoj kada Oguz i Tekin definitivno stupe na dužnost.

Da se pozabavimo rvo imenima. Ova dvojica što organizuju Oguzovu i Tekinovu akciju su Gurkan i Oktem. Erdal Besikcioglu je Yavuz, Selen i Nehir su Zeynep i Duygu, a ovaj Zenepin je Cetin. Oni su nam trenutno važni, ostala imena nisam ni ja zapamtila.

Dakle, kako nam je predstavljeno za sada Gurkan i Oktem pokušavaju da očite obaveštajnu službu i državu i za to angažuju Tekina i Ogiza kao nezavisnu jedinicu koja neće imati veze sa državom ako ih razotkriju. Yavuz radi protiv države za ko zna koje obaveštajne službe i on će da im mrsi konce. Cetin radi za Yavuza i pokušava da smesti Zeynep ubistvo ministra. Ali ko je ovde ispravan ko nije, nisam sigurna. Mogu da budem sigurna jedino za Oguza, Tekina, Zeynep i Duygu. Gurkan mi je sumnjiv.

Mislim da će važne karike biti i Oguzov brat i Yavuzova žena, ona je prikazana kao neka opasnica.

Ja sam tako shvatila, sad videćemo dalje koliko sam dobro shvatila.

I baš me interesuje kako će se složiti na kraju Tekin i Oguz s obzirom da su u lošim odnosima.

Oguz je zaljubljen u Zeynep i ona u njega, a Duygu u Oguza. Po meni greška, ili je Zeynep trebala da igra Nehir ili da Oguz bude zaljubljen u Duygu, jer su Ibro i Nehir bolji par vizuelno.

Kvalitet produkcije i režije je odličan. Onur Tan je odličan reditelj, to znam, režira EDHO. Bu arada, pola glumaca sa sve scenaristom je prešlo iz Kurtlar Vadisi ovde, a odavde u EDHO.
Ali Ibro izgleda vrh vrhova ovde, definitivno je najbolje izgledao u ovoj ulozi. I najzad imam spoj seksipila i u slici i u glasu. Ah, Ferhate, jesi me namučio.

U svakom slučaju vuče me da gledam drugu epizodu, ali spava mi se pa ću to ostaviti za sutra.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 3:57 am

Sara Ulusoy ::
Pisma su mi odlicna, svidjaju mi se oba. Drugo je bukvalno od reci do reci moji stavovi.

Baš mi je drago, mada sam znala ako budeš pročitala, da će ti se dopasti.

Poncha ::
Bondarenkova, pa kad njegove ekspresije pokazuju tvoje emocije, onda i jeste jedno. 
Samo ti nastavi ako ti ne iziskuje previše vremena tražiti slike.

lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 _O6x5bR-Veg

Poncha ::
Završena je, ali ne znam ima li taj prisloni završetak neki logican kraj ili ne. Ne znam ništa spojelra osim da je Ibro otišao prije kraja i sve mi je nepoznato i time zanimljivo za gledati. 
Zasad mi se jako svidjela, ali ponavljam ovo što sam Sari napisala. Na počelu nisam znala tko pije, tko plaća. Ne znam tko ovdje može kome vjerovati.

Utoliko je i zanimljivije.

Poncha ::
Koliko god voljela filmove i sto ih puta ogledala i glumce i njihovu međusobni kemiju, mislim da mi je knjiga draža. Tako da od mene ona recimo ima sve pohvale.
Ok, ne znam kakav je bio original i koliko su ga se one uopće držale. Ništa onda. 

Imaću to u vidu. ;)

Poncha ::
Nemam pojma kakva joj je nova friura. Uglavnom joj je kosa lijepa, osim kad je zaliže.

Ma samo je skratila šiške, koliko sam primetila. Ali, iznenadilo me je da joj dobro stoji, jer sam baš nedavno ovde sa Sarom pisala o šiškama i kako retko kome stoje, kad smo o Cansuinoj frizuri pričale.
Sad mi uopšte nije jasno kako nekog šiške mogu da poružne, a nekog prolepšaju i šta to znači? Pošto je meni Cansu neuporedivo lepša od Serenay. ne znam

Sara Ulusoy ::
Kada se udala i rodila decu prestala je da se bavi glumom. Preselila se u neko manje mesto van Istanbula.

Tuga Božija, jedna od najboljih turskih glumica. tuzni

Sara Ulusoy ::
Hande i Emir bi bili odličan par, i Ceyda i Caga bi odlično izgledali vizuelno, ali eto, Feriha... Sve u svemu, ipak mi je drago što Hande nisu do kraja držali kao glavnu zlobnicu i što je postala prijatelj i sa Ferihom i sa emirom.

To i kažem, bili bi odličan par. Bili su dosta slični, borili se za svoje ljubavi do koske, iskreni u tim odnosima, verni... Ali, možda baš zato što su bili toliko slični nikad ničeg nije moglo među njima da bude. Na stranu što je Emir imao Ferihu, a Hande kasno shvatila da voli Koraja. I obe te ljubavne priče su divno napisane. A, i samo prijateljstvo Emir-Hande-Koraj je meni bilo prelepo.

Sara Ulusoy ::
Ja sam baš skoro rekla da su sve moje omiljene ženske likove napisali muškarci. Bihter i Hulyu su pisale žene scenario za seriju, ali u originalu su ih stvorili muškarci.
A ja se inače bolje slažem sa mupkarcima nego sa ženama.

Moguće je da je do toga.

Sara Ulusoy ::

Problem je što je većina muških scenarista nesposobno da napiše dobru ljubavnu priču u scene. A opet žene znaju, ali toliko vole da se bave spletkama i toliko su sujetne da nisu u stanju da napišu normalan ženski lik nego obično ili preteraju u feminizmu ili ponize ženu do krajnjih granica. Jedini ženski scenaristi koji to skoro uvek znaju da izbalansiraju su Ece, Sema i Eylem. Naravno njihovi scenariji imaju druge mane, ali ženski likovi koji su izašli iz njihovih pera uglavnom nisu iritantni, bar ono što sam ja gledala.

Dobro, slažem se da većina muških scenarista nije sposobno da napiše dobru ljubavnu scenu, ali opet tu režija može da izvuče stvari.
A, što se tiče Seme i Eylem, ono što ja njima možda i najviše zameram je što svaki ženski lik koji je izašao iz njihovog pera nije imao svoju neku samostalnu funkciju. Kod njih je uvek žensko tu samo da bi bilo potrčko glavnom junaku.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 3:58 am

I za kraj, naleteh... <3

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 7:41 am

Bar ga presvlače, nije kao Stankov onaj vojnik kojeg nikako nije skidali. lol!




Me u je bilo teško povezati početak s bilo čim. Pogotovo što mi nisu poznati glumci pa da im popamtim imena i tko je tko. Da mi sad kažeš kako izgleda Oguzov brat, ja pojma nemam koji je. Tim viiše mi je sve djelovalo spetljano i nisam na početku znala tko poje, tko plaća. U jednom trenutku mi je pala koncentracija pa sam nastavila. 
I jedan od razloga zašto ja ne gledam ovakve serije je upravo taj jer se s njima ne mogu opustiti, štoviše, još više mi aktiviraju mozak kasnije. P onda kad gledam pred spavanje, baš i ne mogu zaspati. A i napeto mi je dok čekam nastavak.


Meni je bilo super na početku kad su se ova dva sastala, svaki sa svojim prijedlogom. Ali onda kasnije kad su sve zakomplicirali, vrati ovdje, stani tamo, mi je postalo dosadnjikavo, ali nakon što su riješeni dužnosti mi je opet postalo zanimljivo. Pogotovo kad je Krenula akcija spašavanja ono dvoje vojnika.


Dobro će mi doći ovaj podsjetnik tko je tko u nastavku. 
Trebam vidjeti koji je Gurkan, a koji Oktem. Ja ih pamtim po tome koji je kojeg doveo, a imena kao da nisam čula. smeh
Taj Yavuz me bunio. Nisam uspjela skontati za koga on radi i što mu je cilj. Ali brate, u sve je umiješan. Njega sam zapamtila po tome da svih zove lavovima. 
Skužila sam da Cetin radi za Yavuza, ali mi nije jasno zašto želi smjestiti Zeynep ubistvo kad je on njen muž ili što li već kad ga mala zove tata.
Ni ja ne mogu uopće dokučiti tko je u što umiješan. Mene zanima i Oguzov brat, navodno nitko nije znao da se stvara nova jedinica, a on zna.  Ili sam krivo povezala kad ga je Oguz pitao što se događa?
I ja sam sigurna za ovu četvorku da je tako, a ovi ostali sve pod upitnikom. 
Aha. Sad kad sam vidjela da je brko Gurkan onda sa kažem da je i on meni nešto sumnjiv. Jako mi je sumnjivo bilo njegovo kuckanje po satu. Ne znam zašto. Barem više nego ovaj Oktem. Njemu neki zatvor vidi nad glavom pa tko zna što će napraviti. 


Za koga radi, tj. što je Oguzov brat?  Mislim  da sam to propustila, 
Koja Yavuzova žena? Prava? Ili ona s kojim ne nešto mutio u nekoj zgradi? Meni se čini da bi i jedna i druga mogle biti opasne. 


Meni se Tekin sviđa. Uštogljeni je, ali opet ima neki smisao za humor. Kao ono sa šivanjem vjenčanice. I on ide za onima koji misli da su ubili njegove ljude, baš kao što su sada ubijeni Oguzov ljudi. Ne znam kako će se slagati. Možda stalno budu imali konflikata, ali će jedan drugom štiti leđa. I u prvoj su se pobili, dobro odmjerili snage, pa kad ne avion počeo padati zaštitili su jedan drugog. 

Da još nešto pitam. Onaj kojeg je Oguz zvao da spasi njegove vojnike je tko? Nisam mu zapamtila lice. Je li on digao avion u zrak ili netko drugi? Ako je on, kako mi se učinilo, onda je i on dvostruki igrač. 
I što je bilo s onom šibicom za koju mu je Oguz rekao. 
Što je točno trebao napraviti Kosovka, Oguzov neki prijatelj?! Kako ne on trebao spasiti vojnike. Sva sreca pa je onaj umetnuo Duygu u džep karticu. Nadam se da sad neće provi pet epizoda da je ona nađe.


Meni je Ibro sladak kako gleda u Zeynep, ali još ne vidim neku kemiju. A Nehir me podsjeća na Mihre. Imaju mi nešto zajedničko u faci. Ali nemam blage veze tko će s kim biti i u kakvim su odnosima Oguz i Duygu. 
Zanima me razlog zašto Oguz i Zeynep nisu zajedno ostali, zašto su prekinuli...
I je li nam važan onaj lik koji se motao oko Duygu pa ga odjebala. 


Režija je odlična, sviđa mi se. 


Kad si mislila gledati? Da znam hoću li te čekati. Jer bih onda uzela laptop da ne gledam preko telefona. 
Ja sam sinoć htjela opaliti maraton i odgledati ovo ekspresno. Ali nisam htjela bez tebe, a i nestalo mi je dvaput struje. 


I da, još da pitam, što ti se čini sa sudstvom?   




Mislim da ću sad preletjeti još jednom po epizodi da bolje popamtim face. Da mi prikažeš nekog lika i pitaš me tko je, nisam znala bih li spojila facu najbolje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 7:45 am

Jao oduševljenja kod Kozlovskog.

Zanimljivo je, ali su previše odjednom uvukli toga. Krenuli su prežestoko.

To je do oblika lica i duljine šiški. One kratke su meni općenito ružne i nikome ne stoje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 7:53 am

Saro, jučer smo spominjale kako IbCag nema nikoga zajedničkog. Možda nema direktno, ali ima indirektno. Ona Ibina Meltem je očito dobra s Rizom. A vidjela sam da je imala slika dosta i s Hazal, a prati je i Ilknur i još neki, ali ti nisu toliko povezani s Cagom. A Meltem isto prati Cagu na instagramu. Yani, totalno navučeno, ali eto. Možda bi se našao još netko.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 8:34 am

Ja jučer rekla da je dobro što epizode nisu duge, a vidim da je druga prešišala dobro dva sata.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 8:44 am

Nisam izdržala, pustila sam prve dvije minute serije. I samo mi je potekla suza. Ah Ibro, ah,
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 9:01 am

Za jedno deset godina ovi će glumiti par i biti jako kemični.


https://instagram.com/p/BjxrgDilgxM/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 10:19 am

Sad kad sam procitala ovo tvoje vidim da sam neke stvari propustila. To je valjda zato sto sam se skincentrisala na to cija je ruka u cijem dzepu.

Rauf, Oguzov brat je na nekoj visokoj poziciji, ali ne znam kojoj.

Za Yavuza ne znam za koga radi, ali idem EDHO logikom, svako ko je izdajnik drzave radi za CIAu ili neku drugu stranu obavestajnu sluzbu. Mislim da ovaj radi za Mossad, jer su ga spominjali.

Mislim da se Cetin mozda sveti Zeynep zato sto jos uvek voli Oguza.

Meni je isto sumnjivo kuckanje po satu, mada je posle delovao kao da je sokiran kada je cuo. Moguce da je to napravljeno da bi nam bio sumnjiv.

I meni je Tekin ok, i isto kao ti mislim da se nece slagati prvo vreme, ali ce da se stite.

E to oko aviona ni meni nije jasno ko ga je digao u vazduh, valjda ce nam u sledecoj jasno prikazati.

E tu sam se i ja malo zbunila, neki za koje sam mislila da su u Diyabakiru su zapravo u Istanbulu. Tako da ne znam sta je Ceset tacno trebao da uradi.

I tebe? I mene Mihre podseca na Nehir, cim sam je videla pomislila sam da lice. Narocito na ovoj slici. To je prva slika koju je objavio sa njom, mislim da je kada su isli da je prose.

https://www.instagram.com/p/BSYNbS4lf8h/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=gxu8la61srir

Koliko sam shvatila Oguz je sjebao stvar i zato su raskinuli. Rekla je maloj da je verovala nekome kome nije trebala.

Gledaj ti, pogotovo ako mozes da uzmes laptop. Stici cu te ja. Ja sam mislila da gledam uvece, tako da ti odgledaj, prokomentarisi, pitaj sta ti nije jasno, pa cu ja odgovoriti kad odgledam. Mozes i vise epizoda, danas je subota, sutra ne radim, tako da mogu celu noc da posvetim Ibri.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 10:19 am

Mnogo su slatki ovi mali.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 10:22 am

Vala nemam pojma za koga rade onaj tuzilac i direktor, na trenutak mi izgledaju posteno, na trenutak ne. Ja imam problem i sto ovi trenutno glume u EDHO, pa ih malo gledam kroz likove odande.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 10:26 am

Bu arada, Ibro je rodjen za akciju, bas bi bilo dobro da mu sledeca serija bude neka dobra akcija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 10:35 am

Odlican je ovaj klip. Ah moji Bibici, niko nece biti kao vi. <3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 10:38 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 10:42 am

Kanali su odlucili da smanje budzet serija i da maksimalno bude 800000 tl po epizodi. Umesto toga, bolje da su odlucili da smanje trajanje, pa bi onda imali manji rizik od finansijskog gubitka, jer scenaristi ne bi morali da pisu gluposti da popune minutazu, a gledaoci se ne bi tako brzo zasitili, pa bi i rejting bio veci.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 EmptySat Jun 09, 2018 10:44 am

Nema Ponche, nesto mi govori da nije odolela i da se bacila na Ibru. lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 35 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo
Назад на врх 
Страна 35 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: