Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 9:09 am

A vidi ga. Kako mi nedostaje. Bas je sladak. 

https://twitter.com/aysu_cu/status/999546430489530370
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 12:23 pm

Je li im ovo danas znaju dan snimanja? 
https://instagram.com/p/BjKBYb-HkaP/
Aha, ponovno sam pogledala i vidim sa je to Birce objavila. 

Tko sve snima?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 12:37 pm

Evo vidim. 

https://instagram.com/p/BjKCoJDnncJ/

Birce je glavna za postavljanje.

Isto mi nekako milo. A vidi Ibre kako gleda. Jao si ga nama s njim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 1:01 pm

Sparks, jes' to ti, ili sam ja u Lazi? wow lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 1:17 pm

Kakva ne ovo pomutnja s Kivom i Beren?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 1:26 pm

Rekla sam ja da on voli one koji vole Mihre.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 C37_C8_AD3-2644-43_FB-_BD0_A-_B65_C54954_A11


A i ja im čestitam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 1:32 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 1:37 pm

Boze dragi kako su sad svi pametni. Kako sad svatko zna najbolje svoju struku, kako se sad svatko zalaze za dobro.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 1:46 pm

Mrs Bondarenko ::
Sparks, jes' to ti, ili sam ja u Lazi? wow lol! smeh

Razmisljala sam da li da se ulogujem na forum ili da odblokiram Stanislava zbog slike, ali sam skontala da mi dnevna doza #couplegoals #love #mybaby ne treba. kezz

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 2:00 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 2:03 pm

Ovaj lik postyavio i u price jučer i danas. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 43934_D73-07_C4-473_D-9723-_B14337_B1_B27_D


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 A05989_E4-73_C1-4435-_B26_E-_F84851_D37529
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 2:06 pm

Sparks, dobro dosla. kisic Dobro si se setila danas posetis posle sto godina.

Blokirala si Stanislava? Ti si se bas naljutila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 2:32 pm

Sta ovi vise hoce? Stvarno mi nije jasno u cemu je njihov problem. Uvek naglasavam da ne branim Cagu, jer jeste pogresio, da ne bude da sam zanesena i slepa na njegove greske. Ali sta sad da radimo? Da ga razapnemo, da ga lincujemo? I sta su se svi uhvatili samo njega. Ako vec spominju njega, zasto ne sponenu ostala toliko poznata imena koja su hapsena zbog droge i svi do jednog su priznali da su je koristili. Kako je sad on los primer, a ostali nisu. Predsednik drzave se slika sa njima, kumuje im po vencanjima, zar nema tamo nekog hrabrog novinara koji ce njih da potkaci i predsednika zajedno sa njima? Izgleda da nema, uvek je lakse razvlaciti po novinama i blatiti nekoga ko nema jaka ledja.
Kakav je ovo naslov Cagatay nisi trebao da napravis dva puta istu gresku? Kako dva puta? Je li neko ovu glupacu uputio da se radi o istom slucaju? Zna i ona da se radi o istom, u tekstu ne pise nista o ponovljenoj gresci, ali naslov je pogodan, privlaci paznju, nema veze sto je laz. I po cemu on treba da bude primer mladima, gde pise da glumci treba da sluze za primer. Tako nesto ne postoji, svet glume je uvek i svugde bio porocan, u Americi u tom svetu preovladava droga, kod nas alkohol. Naravno ne mislim na sve, nego na one koji su porocni. Sportisti bi trebali da sluze za primer, ali i oni padaju ko kruske na doping testovima. Roditelji treba da uce decu da niko ne treba da im bude idol, da svako ima pravo da zivi kako hoce i da je svako odgovoran za sebe. Takozvana sedma sila isto treba da edukuje mlade generacije, a ne da pise kako Cagatay Ulusoy ili bilo ko drugi treba da im bude idol, jer ne treba.


I sta znaci ovo liku svi se drogiraju na setovima? Kako se svi drogiraju, kako moze tako da se generalizuje. Znaci svi od producenata, do glumaca, do ovih sto razvlace kablove se drogiraju, je li? Lepo, sad svi ovi sto se ne drogiraju treba da ga tuze za klevetu.
Yeter artik! Drzava je bre puna silovatelja, pedofila, dilera, ubica iz casti i te vesti se pojave u crnoj hronici i sutra se zaborave, a svi su se uhvatili za coveka kome je nadjeno nekoliko grama marihuane.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 2:41 pm

Yok artik! Yuh!

http://www.temizmagazin.com/gundem/olay-beren-saat-ve-kivanc-tatlitug-arasinda-neler-oluyor

Da li ovi kvazi novinari stvarno misle da ovo ovako funkcionise? Beren rekla necu da uzimam manje od Kive, hocu vise. Pisu samo da bi pisali, niko ne sedne i ne razmisli dva minuta koliko je nelogicno to sto lupaju. Glumac ima svoju cenu i toliko para trazi od producenta i onda pocinju pregovori, niko ne kaze Beren ili bilo kome drugom koliko je trazio potencijalni partner i za koliko su se dogovorili.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 2:41 pm

Neka si ti ovo rekla. Od jutros gledam kako cu napisati tekst pljuvacine na ove moralne vertikale i ove koji su jedva dočekali reci kako je na setu raspad sistema. Pa i Ive koji su lijepo spojili tekst s aktualnim. 

Ja bih ovu advokaticu samo upitala jedno pitanje. Je li ona ikad branila ikoga i za to bila plaćena tko se ogriješio o zakon ili je uvijek branila samo one poštene koji su tu igrom slučaja? Zanima me, kad se sad našla moralizirati i tjerati moral, je li ikad branila nekoga tko je zaslužio odslužiti ili platiti kaznu. 
I uostalom, zivo me zanima je li ona zna o kojem se slučaju radi. 

Drugo. Zašto su se pobogu svi uhvatili samo Cage, a onih xy u svim mogućim kasnijim akcijama ne diraju. Pljujem se na sve njih. Ne zbog Cage, nego općenito. Ako je Caga pogriješio, dobro, a što je s ostalim.

I još nešto. Ok. Društvo ima utjecaja na djecu i mlađe. Itekoliko ima utjecaja. Ali gdje je roditeljski uzor i odgoj?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 2:42 pm

Eto, to sam te pitala sto je s Kivom i Beren. Glupost.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 2:45 pm

Ovaj Can nije normalan, ovo je stvarno previse.
A i ova njegova u bolnici pod full sminkom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 2:46 pm

Hahahhahah Eto. I moja reakcija od jutros.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 3:34 pm

Evo video sto je Gizem odgovorila novinarima. Mislim da je ovaj put bila opreznija nego inače, a na pitanje o Cagi nije htjela odgovarati. 

Počinje oko 2. minute, ovo prije je ponavljanje starog. Poslije traceri nastavljaju. 

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 3:39 pm

Poncha ::
Nisam ni ja gledala intervju tako da ne znam je li izvučeno iz konteksta ili ne. Nemam pojma je li ona stvarno to misli. Znaci u AFK-u se živcirala zbog debljine, scene (ili čega li već) i zato šećer, a u prethodnim projektima nije se dodatno živcirala zbog komentara i svega. Sad me zanima tican kontekst toga što je rekla.
Eto je taj AFK donio svima neke stresove.
Vidjela sam jutros da je Engin, valjda greškom, upratio neke trač profil i tamo isto ima postavljena to prije tri dana. Pa je kasnije otpratio.
https://instagram.com/p/Bi_5JaqhTwt/

Ja ne znam koji je više njen problem sa AFK. Svi ostali glumci su odavno izašli odande, samo je ona još tamo. I novinari je stalno pitaju o tome. Cagu niti pitaju novinari, niti on spominje više taj projekat, a ona kad god daje intervju priča o AFK, Cagi i Kivi.
Što se scene za test nevinosti itče, mi smo znali da je ona odbila tu scenu i gledaoci su je podržali u tome, jer je to bilo previše čak i za Mehmeta i ostale podrumare. Javnost je nju tada podržala, kritike za to što je odbila tu scenu je dobila samo od glumice koja je glumila tetku. Ako su je njene kritike toliko potresle da se razbolela, onda ne znam šta da kažem, neka ide kod psihijatra.

Poncha ::
Ja nisam vidjela taj video gdje ga Yigit doziva, ali čim sam vidjela ovo s Minikom da je Ibro samo u bijeloj košulji, bez sakoa i masne sam pomislila evo neko sranje. Znaci da je nešto bilo nakon vjenčanja. Netko je upao.

To videa nema, Minik je bio u live prenosu dok se snimala scena i tako su čuli šta se dešava u pozadini.

Poncha ::
Hahah Jesi li ti primijetila Birce u bijelom na ovoj slici s Ibrom i malom?

Ja tek sad kad sam vidjela da ju je netko zaokružio.

Primetila sam. Čak sam prvo pomislila da je stara slika zato što je Ibro u saoku, pa sam po Bircinoj odeći shvatila da je ono, pa sam tek onda videla da Ferhat ima belu majicu.

Poncha ::
Je li jučer opet nešto bilo?

https://instagram.com/p/BjFt-xgHF__/

Nije bilo ništa konkretno, čak mislim da u toku dana Ibro nije ni imao set, nigde ga nije bilo do onoga sinoć. Ali pretpostavljam da je ovo reakcija na to što fanovi stalno krive Ibru i Birce za kraj serije. Ma klasične one bolesne priče tipa serija se završava zato što su oni postavljali slike sa Mihre i Canom.

Poncha ::
Ono kad je usred nečeg lijepog najvažnije da se sve snima. I okaci na društvene mreže.

https://instagram.com/p/BjIjMVsBZ8n/

Iako sam sigurna da će on i Demet imati kemije.

Tabi ki, događaj se nije ni desio ako s odmah ne postavi selfi. rolleyes

Mogli bi da imaju hemiju, ali ja sumnjam da ću to gledati, Demet mi je slatka, ali njega ne volim.

Poncha ::
Ovu nisam vidjela. Je li ovo još neka od nekidan? Ili prastara koju sam zaboravila?

Kako nisi videla, zar ovo nije slika od pre neki dan?

Poncha ::
Hoće li danas Ibro postaviti sliku s Mihre? Što misliš?

Nadam se da hoće čim se vrati sa seta. Ili će možda negde da otputuju da proslave pošto se danas završava set.

Poncha ::
Hoće li ovo Gizem govoriti opet o slučaju?

https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/999537598241615873

Piše da će da govori o tome. Je li izašao neki video, to je bilo jutros u 11.

Poncha ::
Evo vidim.

https://instagram.com/p/BjKCoJDnncJ/

Birce je glavna za postavljanje.

Isto mi nekako milo. A vidi Ibre kako gleda. Jao si ga nama s njim.

Da, danas je zadnji dan. Koliko vidim mutlu aile, mutlu son.

Klasičan Ibrin flert sa kamerom pogled.

Poncha ::
Ovaj lik postyavio i u price jučer i danas.

Drago mi je što vidim da je dobro raspoložen.

Poncha ::
Ja bih ovu advokaticu samo upitala jedno pitanje. Je li ona ikad branila ikoga i za to bila plaćena tko se ogriješio o zakon ili je uvijek branila samo one poštene koji su tu igrom slučaja? Zanima me, kad se sad našla moralizirati i tjerati moral, je li ikad branila nekoga tko je zaslužio odslužiti ili platiti kaznu.
I uostalom, zivo me zanima je li ona zna o kojem se slučaju radi.

Izgleda da rani samo žrtve sudbine, a pošto ih nema mnogo, ima vremena na pretek pa stiže da piše i trač kolumne. Kad je već advokat što nije bar napisala nešto sa pravne strane, nego se tračari.

Poncha ::
Drugo. Zašto su se pobogu svi uhvatili samo Cage, a onih xy u svim mogućim kasnijim akcijama ne diraju. Pljujem se na sve njih. Ne zbog Cage, nego općenito. Ako je Caga pogriješio, dobro, a što je s ostalim.

Ja to i kažem. Caga je tada imao 22 godine, Gizem 20 i oboje su tek ušli u taj svet, a bilo je tu onih koji su godinama u sektoru, koji su dosta stariji i zreliji, pa niko da ih spomene. Ja sada neću nikoga da prozivam, ali većina tada uhapšenih su bili stariji i u to vreme mnogo popularniji od Cage.

Poncha ::
I još nešto. Ok. Društvo ima utjecaja na djecu i mlađe. Itekoliko ima utjecaja. Ali gdje je roditeljski uzor i odgoj?!

Društvo ima uticaja, ali niko ne može da mi kaže da se deca drogiraju i da kažu šta im veze i neka tamo poznata ličnost se drogira. Ako neko ponese vaspitanje od kuće i ako je dovoljno pametan, neće to da uradi. Pre svega treba porodica da usadi deci prave vrednosti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 3:46 pm

Dobro, nije rekla nista posebno, i ne treba da kaze.

A ovi traceri su kirektniji u odnosu na ostale, nisu neku agresivni koji previse napadaju i moralisu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 4:11 pm

Sad me bas zanima na sto je točno rekla da je uzrujalo pa da je dobila šećer. 
Oko sebe imam šećeraše i znam da to nije lako. Mjeri, prati, pij tablete, daj inzulin... Ali ako je to za nju sve bilo stresno, čudi me kako tek s AFK-ok. Ili je taj AFK stvarno imao toliko loše uvjete za rad, a sto dalje gledam sve mi se vise čini. Od napornih fanova, do producenta koji ne zna u svakom trenu sto želi, do redatelja (ako je s njim imala problema) i na kraju krajeva s kolegama glumcima koji su je prozivali.
Očito joj je ostavio dublje rane, a vidim da opet surađuje s produkcijom. 
Caga s razlogom ne spominje AFK i pametno je što je izišao iz njega kompletno. Ni njemu nije bilo lako s trećom sezonom i onim buckurisem kasnije. Nema se on potrebe vraćati na njega, on ide naprijed. 

Minik je najjači tamo na setu. On pusti live, priključe mu se još neko i ide. Briga ga hoće li otkriti sto. 
On je ipak došao na set iako ne radi? Znam da su ga dan prije pozivali da dođe. 

Ja uopće nisam nju skužila. Vidjela sam Ibru na tri slike što je postavila bebina mama, ali ne i nju dok je netko nije uokvirio. Imam problema s vidom kad je Ibro na slici. Ne znam kako se zove taj poremećaj vida. Haha  
A i žena je najljepše smajlice stavila kad je Ibro u pitanju. 
https://instagram.com/p/BjIcS2PnrMe/

Aha. Već sam mislila da je nešto opet bilo. I ja mislim da je Ibro imao set tek navečer. 

Mah. To mi tako ide na živce. Odmah sve treba na društvene mreže. 
Jer ako nema tamo, kao da se nije ni dogodilo. 

Ne vjerujem ni ja da ću gledati. Ali Demet ima kemije s kim god glumi, a mislim da ima i on. Samo što je on meni tako antipatičan. I ne sviđa mi se kako sad izgleda. U prethodnoj ulozi sam ga gledala par epizoda dok mi serija nije postala preglupa, a i Ozge mi je išla na živce svojim glumom, pa sam odustala, odgledala sam s vremena na vrijeme pokoju scenu da vidim kako su završili. 
On glumi baš tako za ljetne komedijice. Nešto kao Yusuf Cim. Ali mi je za razliku od Yusufa pun sebe. Iako mi je prije bio zgodniji nego sad.

Hahhahah Canim, tamam. Vidim da si ti izgubljenija od mene. Ili si ti vidjela, a ja nisam. 
Je slika je valja od neki dan, ali ja sam vidjela druge dvije, tj. s druga dva tipa, ali ne i s ovim. A ovdje mislim da ima i druge hlače. I ovdje nema malčice zavrnuti rukav. 

Proslavit će sigurno, a možda i odu nekamo. Neka im je sa srećom. 
Ja bih htjela sliku. U inati ovima koji se bune.

Obožavam njegov flert s kamerom. 

Dobro je raspoložen zbilja. A i dugo se izgleda znaju.  Smijem li primjetiti kako je ovaj opušten s njim? Pazi gdje je naslonio ruku. Mislim stvarno. 
Volim vidjeti vedrog i veselog Cagu. A vidim i jede se dobro. Znači, dijeta falan filan yok. 

Aha. Znači ona samo poštene brani i ima vremena okolo pisati. Tamam. 

Znam da si to rekla. I u pravu si. Ali drugi ne razmišljaju kao nas dvije. Galiba. 

Upravo tako. Jednom prilikom je Caga i sam u jednom intervju rekao nešto na ovu temu i svaka mu je bila zlatna. 

Ja sam se bojala da nešto ne blebne, zato sam potražila intervju. 

A ovi su kako kad, tako mi se čini.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 4:21 pm

Što misliš da je jutos radila Ilknur u O3 produkciji?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 4:37 pm

Ma je li ovo Bircin ćelo brko došao na set zadnji dan?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 EmptyThu May 24, 2018 4:53 pm

AAAAA 

Ibro se uključio u Minikov live. Je li? I Birce s njim bila, i iza je bila neka vjenčanica? 
To oni snimaju probu vjenacanice. Ferhat isao s Asli u kupovinu?


Ah, Ibro, ah.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 30 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 30 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: