Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 1:06 am

Vjerojatno ni nema onda. 

Iako dosta Caginih je ostalo budno dosadno. Ne znam čemu su se nadali danas.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 1:12 am

Danas svakako nista nije moglo da bude. Ali sutra ce biti haos, svako ce nesto da objavi i tu treba probrati sta je istina a sta ne.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 1:19 am

Poncha ::
Molit ću lijepo, u poruci, mi pošalji sve ove zatvore u koje bi Caga mogao ići. (Ozbiljno.) Da se znam kamo treba otići u Tursku. Jer setovi, restoani, klubovi, falan filan, vise ne dolaze u obzir. Hahah Tamam?

Hahahahahahaha drugi ganjaju setove, mi ćemo zatvore. Ali nećeš bar morati da se cimaš oko jurenja lokacija, biče uvek ista. Da bar bude Zekeiyakoy (nanogica) da ne moramo mnogo da lutamo.

Yuh i za mene, sa čime se šalim. Ali danas mi je mozak pregoreo, zato mi je sad crni humor na pameti.

Poncha ::
Tako je, canim. Caga i kad padne, na višem je od drugih. Sve i da je govno od čovjeka (a svi znamo da nije), bolji je glumac od mnogih. A svi koji nađu se na ovakvim stvarima naslađivati, zapravo izgledaju jadni. Nakon početnog šoka raznoraznim komentarima, postalo mi je smiješno.
Kad je izašao jači onako mlad i nezreo, onda će i sad kad ima cijelu bazu fanova iza sebe i ovako ozbiljan.

I tada je bilo tih što si se naslašivali, ima ih i sada i biće ih uvek. To je odraz neuspešnih ljudi, niko ko je uspešan i zadovoljan sobom se ne naslađuje tuđom mukom.
Uostalom sana ne ya, ako ti se ne sviđa nemoj da ga pratiš, odjebi. Uvek sam govorila, u tolikoj mržnji vidim skriveno divljenje.

Poncha ::
Bu arada, jesi li primijetila da nas dvije uvijek biramo neke sklone skandalima i kaosu po društvenim mrežama. Svaki na svoj način, ali kad pogledaš...
Sreca pa mi ne volimo ove bezgrešne. Što bismo onda pisale?

Naravno da sam primetila, ne prolazi nam dan bez događaja i haosa. smeh Ovaj se drogira pre pet godina, skandal još uvek traje, ovaj se napije napravi skandal, privlače haos, Svi postavljaju slike i izlaze u novinama sa ženama i devojkama, ovi kad to urade, haos traje danima. smeh
Šta da radim sa bezgrešnima? To nije moja sfera interesovanja. Kako mene bezgrešan čovek da zove na greh?

Poncha ::
Ne znam kako Netflix gleda na to, ali mi se čini kao prilično opušten pi tom pitanju. Ne znam. Nikakvog iskustva nemam s njim.
Ja svakako mislim da ovo Cagi sada nije trebalo kad mu se karijera vinula još vise. Još ako ga zakače i zadrže u Turskoj, a on navikao i želi u Ameriku.
Ali bas su našli moment kad će izvuci ovo iz prašine.

Ay yapim nije imao nikakav problem sa tim. Kada je hapšen tada je tek bio potpisao ugovor sa njima i bile su glasine da je ugovor poništen, odmah su izašli u javnost sa saopštenjem da je vest lažna.
Uopšte ne mogu da razmišljam o njegovoj Americi, neka se moli da dobro prođe pa makar morao da sedi u Turskoj.
Svako čudo za tri dana. Ako dobije 4 godine, to je onda veliki problem, ali ako dobije godinu dana, neće biti ništa, to će brzo da se zaboravi. Na primer, Ceca Ražnatović je dobila nanogicu na godinu dana i odmah posle toga je napravila koncert na Ušću došlo je 150 hiljada ljudi, svakoga je baš bolelo uvo što je ona ležala i za šta je ležala. Tako da ko njega voli i prati ga, prati će ga i posle ovoga.

Poncha ::
Definitivno. I ja bih ga. I upravo mi zato ide na živce sto se osjećam kao glupača jer ga branim za nešto sto ne bih da je stvarno napravio, a znam da nije. Jednostavo je na stvari gledao drugačije..
i eto ga. To sto pišeš pod dva. Jesam li ja nekidan rekla gdje su bili svi prije kad je Caga bio ovakav, onakav, a odjednom se svi diče njime. Hip, danas opet ajmo nanovo. Zato sam te pitala sto Tikyo i Ranini pišu, iz tog me razloga i zanima njihov komentar.

Nemam druga posla nego da se osećam ko glupača što ga branim, uopšte se ne osećam, ja branim ono u šta verujem i branim svoje stavove, a drugi ako misle da sam glupača, neka misle, baš me zabole. Osećala bih se kao glupača da verujem da je savršen i da ne vidim mane, ali pošto ih vidim i prihvatam, moja stvar koga ću i koliko da branim. Koliko su svi savršeni, vay arkadas ya, niko ne pije, niko ne puši, niko se ne drogira, niko ne psuje, niko nije ni mrava zgazio, svi žive bajkovitim životom, mogu nešto da pitam? Kako smo onda mi na Balkanu u ovakvom stanju kad je narod toliko savršen? Ovi nesavršeni Nemci i ostali što se ne mole da komšiji crkne krava mnogo bolje žive od nas. Da mi ipak odustanemo od ove bajke? Masal bitti mi? Saat kac? Var mi eksigim? lol!
Pa da, to smo pre neki dan raspravljale. Tokyo i Ranini ga brane, valjda imaju neku korist, jer u njihove dobre namere nikako ne verujem.

Poncha ::
Da. Ali svejedno i tada bi nastala halabuka. Bilo bi veselo. Vjerojatno bi se svi novinari okupili pred zatvorom.

Svakako će se okupiti ako dođe do toga.

Poncha ::
Ma naravno. Zoo ne prati Cagu, poskidati će svašta o čovjeku. Još kad vidi video kad su ga privodili na kojem djeluje jebozovno i umišljeno. Što bi drugo ljudi pomisli. A to je zapravo bio samo Cagin obrambeni mehanizam.

Uf, tada je bio jebozovan do bola. Čak i posle tri dana kada su ga pustili.
Nije on tada bio umišljen, samo je držao glavu podignutu, što i jeste trebalo tako, čim pogneš glavu odmah se kriv i više nego što jesi.

Poncha ::
To me i zanimalo. Je lj poveznica samo los rejting ili cijela ova priča. Kanal D je nas ubrzano djelovao. Ne sviđa mi se to.

Pa nekako m ise čini da ima veze sa ovim, čudno je da objave kraj tri dana pred epizodu i to baš danas.

Poncha ::
Ma uvijek su oni na listi, ali me začudilo da su sjeli na prvo mjesto. Inače je na prvom mjestu godpodin Cagkar i kolegica mu iz serije. Zato sam rekla je li moguće.

Za pojedinačne nisam obratila pažnju, ali serija je uvek na prvom mestu, osim možda poslednja dva puta.

Poncha ::
Ne vjerujem da bi napravili toliki trošak da ponovno snimaju prvu sezonu. A predstavljen Caga. Mogu eventualno odgoditi drugu sezonu i prikazati je za pra godina. Ali čak mislim da neće ni to. Previše su novca svi ulozilinubto da bi to protratili.

Mislim da u najgorem slučaju neće ići u drugu sezonu i gotovo.


Poncha ::
I bilo mi je sumnjivo. Uvijek su mi išli živce stanice koje napišu da je nešto novo, a ono tko zna otkad. Yuh.

Da nisam pre videla tu sliku i ja bih pomislila da je novo zato što je danas bilo snimanje na onom jezeru. Ali opet nije u crnom, tako da ne može dabude Ferhat.

Poncha ::
Kivina Canan je k meni draga. I čini mi se da je još par Kivinib uz Cagu. Zato su mi i dragi. Bas uš divni. Kako ono, normalni glumci imaju kakve fanove?!

Vala pored ovih naših, Kivo je super normalan. lol!
A fanovi naravno da neće da pljuju Cagu kad nemaju potrebe da budu ljubomorni, njihov miljenik je uspešan i ostvaren čovek.

Poncha ::
Mislim da nas sutra ipak očekuju takve emisije. Ne znam koji će biti najjači.

Ti ćeš to upratiti pre mene, molim te nežno mi saopšti šta pričaju. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 1:45 am

Definitivno ne treba svemu vjerovati što sutra iziđe i pobrati sve pa vidjeti što se čini logičnim. Kao i uvijek dosad. 

S što ćeš. Gdje on, tu i mi. Nema druge. Mnogi će se razočarati što ne mogu do njega na set, ali što sad...
Stvarbo, nakon cijelog dana poudarija i mučenja s koječim i čitanja nebuloza nekih tuđih fanova, i ismijavanja, proradio ni crni humor. 

Evala, svaka ti je zlatna! 

Je nas dvije znsmo odabrati, najjače smo. 

Pa kad jedan Ay yapim nije imao problema s tim, zasro bi Ybstflix. Tako se ja vodim. 
Ja razmišljam o njegovoj Americi jer znam koliko mi znaci, ali da, trenutno je najbitnije da je ubIstambuku na otvorenom, samo da nije u zatvoru. 
Pa ako dobije Gordonu dana to bi recimo još nekako i za pregrmjeti. Ionako i da nije pod kaznom vjerojatno ne bi ništa snimao. Dođe na isto što se tiče njegovog pojavljivanja.
I to što kažeš, oni koji ga vole i za godinu gledana će i Tibetu. Ma i za četiri, ali to je već puno i to se nadam da nije istina. Zapravo vise ni ne vjerujem da je. Ishoditi će već neku kraću kaznu. 

Ma to ti je. Svi su ovakvi onakvi, samo oni valjaju. 
Ma ja se osjećam glupo što iti pisem, ali nebitno. Znam zašto sam uz Cagu. Mebi je Caga ovakav ksksv je savršen, sa svim manama. 

Je, stvarno. Odličan je.
Zato i kažem, zbog te podignute i uspravne glave nekima može djelovati napuhano i umišljeno, ali nije. Ima stav. A znaš kako svi shvaćaju... i još onaj pogled. Ah Caga. 

I me i se čini da je povezani s ovim. Računaju da im lođa reklama još ma je treba kad ionako nije rejting nešto ekstra. 

A ja nišan toliko pratila, ali u pojedinačnim nu bas nije išlo sjesti na prvom jesti. 

Da. Prikazu samo prvu j to je to, ako do čega dođe. 

Ja je nisam vijela prije, ali mi je bilo lcudbo nesto. 

Pored naših je Jivo vas normalan. A vidi ovo... Haha Jazes Caga ode  l njima konkurentica manje. 

Kako da ti to nježno kažem kad će biti gomila gluposti. 



(Možda zbig ovoga svega Caga  ni ne snima nikakve reklame.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 2:03 am

Za početak tiskani mediji. 

https://instagram.com/p/Bi2z-DiBPjo/
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 3:24 am

Šta vas briga, u zatvoru imate više šanse da ga upecate, neće biti okružen raznoraznim ženskama i samo će vas gledati kao u boginje. lol! Zapravo, treba i Stas da ode u zatvor, ali da Auriki zabrane posete i samo mene da viđa - to je rešenje! wow smeh #jošmalocrnoghumora
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 7:11 am

Ma je li tako? 

Pošalji Stnaka u Istanbul kod Cage. Hic merak etme. Sve se da srediti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 7:52 am

Hahhahahhahahahhajahahah 

ako ti, Saro, uspiješ skužiti sto sam ja sinoc napisla svaka čast jer nijedna rečenica nije točna. I mislim da mi je ovo rekord gluposti natipkanih na jednom mjestu. Svaka druga riječ nije ono sto sam ja mislila da sam natipkala. 
Hhahahah ja uopće ne znam na kojem je ovo jeziku.
Ništa, od sada svaki post čitam prije nego li ga objavim. A za Cagu se razumijemo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 7:58 am

Bak bak bak...

Ovi je prva vijest koju uzimamo za razmatranje. 

http://m.milliyet.com.tr/cagatay-in-hapis-cezasi-rolunu-de-magazin-2670561/

Ajde fanovi ostalih glumaca, devam et s guranjem svojih, buyrum, novinari vam pušu u leđa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 8:10 am

Bu arada, set je jutos uredno nastavljen. Snimaju danas na onoj lokaciji gdje Ayca bude. Eto. Znaci, Netflixa nije puno pogodilo kad se snimanje nastavlja. S prvom sezonom nastavljaju u istom tonu. 
Radnici veseli i opušteni, postavljaju svoje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 8:15 am

Hahhh Evo i Cana, on je toliko dobre volje da i pjeva. Hahahah Istanbul, Istanbul.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 8:19 am

Aha. Ovo im je galiba najnovije i sad se svi toga drže. Doduše, svakome je netko drugi izvor. Mene zanima koliko je pouzdan onaj tko je prvi rekao da je godina i devet mjeseci. Jer sad se vise ne spominje ono 4 godine i 2 mjesec. 
https://karnaval.com/magazin/handeden-romantik-paylasim-16-517396-haber

https://www.gecce.com.tr/haber-cagatay-ulusoyun-hapis-cezasi-rolunu-de-tehlikeye-atti

Ok. Ajde sa vidimo dalje kako će stizati vijesti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 8:31 am

Nisam citala, ali ovi nešto i pare spominju uz zatvor. Pojma nemam. Ali neka se nađe kad budemo birale. 
https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/uyusturucu-ticaretinden-ceza-alanlar-ne-kadar-hapis-yatacak/

Baci i na to pogled.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 8:45 am

Samo sto mi laganu nervozu stvara sto bi Esra bilo sto dosad nešto objavila. Makar šetanju psa, pogled kroz prozor. A ušutili su se kompletno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 8:53 am

U Zagrebu iduci tjedan počinje Tjedan turskog filma. Zanimalo me koji se sve filmovi prikazuju na njemu. 
Otvaraju s Aylom. Ima dosta filmova. Bit će čak i neki Gizemin. Ali, ništa što mene zanima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 8:58 am

Hahahhaha Pazi ovo.

https://www.mynet.com/cagatay-ulusoy-a-hapis-cezasi-verildi-sosyal-medya-yikildi-icerde-misin-171341-mymagazin



Koliko je ljudi jedva dočekalo ovo. I kako, molim te, Caga nije dobio nikakvu nagradu lani kad je ovoliko utjecajan? Pih... i još ona frizura sto su je kopirali. 
Pazi ti koliko ljudi zna za njegove replike i koriste ih i dan danas, nakon skoro godinu dana od emitiranja serije.


A vidi ovoga. 
https://twitter.com/captainholigan/status/997005943304081408
Evet evlat. Ne može Sarp mirovati vise.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 9:37 am

Na tagu Caginom na Twitteru je dosta toga u Icerde stilu. Dosta ljudi koji je gledalo Icerde, a možda nisu njegovi fanovi, spuštaju ga Sarpovim rečenicama. Ah be.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 9:40 am

Pokrenut je i tag podrške Cagi i to satima diljem svijeta tweetaju. Ali nije krenulo ono kad se još ne može upratiti sto se piše. Nije tolika navala na tag.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 10:01 am

Bas kao sto sam i mislila. Tko zna sto su ga jučer sve pitali kad je Yusa onako pisao i kad to je točno rekao da ne vjerujemo svemu. Yusa ne bi pisao samo da piše. On zna i na druge načine privući pažnju. Uostalom, ima je. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 C8_F08_ACE-635_D-4_F85-_B118-5_D19679_ECB5_C


I Hunkar piše. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 5_D94_CCB3-230_D-4_C49-8222-698521_A7_FCD1

Vjerojatno su ih fanovi izlduili, a znaju da njih dva imaju dobre izvore pa ih gnjave.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 10:40 am

Od novinara do običnih ljudi svi su ga proglasili. 

https://twitter.com/erkekterimleri/status/997022701867995137
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 10:43 am

Vjerojatno će uskoro i video izići, nisam gledala. Ama, ovi čak u dan kažu. Znaci godina i devet mjeseci i 13 dana.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 DdYtJiPXcAAJO8f?format=jpg&name=medium
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 10:59 am

Mene samo zanima otkad to ako nešto kupiš i podijeliš prijateljima se smatra preprodaja ako nikakve pare ne uzmeš. Ako je tako bio izjavio. 

To je kao da ja uzmem čokoladu ili bocu pića i podijelim s ekipom kojoj se jede i pije. Mislim da se Caga tako vodio. Ali zato ga od jučer ogadise za sve pare.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 11:13 am

Ne znam koji je od radnika odgovorio, ali Caga je trenutno na setu. Valjda je točno. 

https://twitter.com/milonnda/status/997039106898235397
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 11:20 am

Evo prvih tračera. 

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 EmptyThu May 17, 2018 11:56 am

Ali koliko tek muških se naslađuje. Svi s forama iz Icerdea. Ne znam je li im Caga puno drag ili su ljubomorni na njega.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 16 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 16 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: