Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyThu May 17, 2018 10:04 pm

To prihvatljivo za nas što smo navikli da ga toliko ne viđamo, ali za njega baš nije. Jer pre kada ga ne viđamo je u Americi, a sada će biti u zatvoru. Ali što kažeš, možda uspe da se izvuče na uslovnu plus novčanu ili na nanogicu plus novčanu. Bar da to uspe da izvuče pa da sedi kod kuće.

Za cigarete su ga pljuvali kao da je nekoga ubio. A to je sve zakuvao onaj profesor što je pričao da uzima pare za to da promoviše cigarete.

Sigurno je da postoje firme koje ne žele da im zaštitno lice bude osoba kojoj je u toku suđenje za drogu, ali nema teorije da ne dobija ponude, zato i mislim da je to pre njegov lični izbor.
Uostalom gigant kao što je Netflix je izabrao da ih baš on reklamira u Turskoj.

Nemam pojma ništa o tom zakonu. Čak mislim da to sa tim trećinama kod nas i ne postoji. Sigurno je da neki uslov postoji, bar bi trebao da postoji, bilo bi logično.
A nema krize koju mi ne možemo da rešimo. Odmah smo glavnog glumca otele iz zatvora. lol!

Ne, oslobođena je samo Berrak, za ostale ne znam.

I meni je to bila prva serija koju sam gledala, ali ja sam odgledala sve epizode, iako je treća sezona bila teška glupost. Ali ja Seh i Onura baš i nisam nešto volela, meni su bili zanimljiviji Kerem i Bennu. A za Seh i Onurom su svi ludeli, čak su bili u Beogradu kada se prikazivala poslednja epizoda serije kod nas.

E pa onda se i Murat glatko izvukao.

Idila u SBA je nemoguća, svaka idila nam je presela, pa će i ova.

Evet, zima mu je bila i tako zatvaramo temu, bolje da ne kažem ništa više. lol!

Moguće da je otišao kod starca kada je posetio Necdetov grob, i to je u Bolu.
Ako je tako nadam se da su poslali i Asli sa njim, ta kuča je bila početak emocija, imaju uspomene odatle.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyThu May 17, 2018 10:47 pm

Samo nešto da napomenem - Dostojevski je osuđen na osam godina robije. Posle zatvora, nastala su njegova najbolja dela, i ne samo njegova, nego i u čitavoj svetskoj književnosti uopšte. Dakle, legendama ni zatvor ništa ne može, a dušmani nek' crknu. đavolko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 7:13 am

Ma nije ni za nas prihvatljivo, mislim nije ni za mene, nego govorim kao prosječnom Caginom fanu koji gleda njegove uratke dođe na isto kad je od projekta do projekta otprilike prošlo isto vremena. Po tome brojni ne bi primijetili njegovo odsustvo. Da nema novinara koji uredno podnose izvještaje. 
Ja kad promislim da bi Caga mogao odležati stresem se. Bas zato sto znam da Amerika i zatvor nije isto. Amerika za Cagu znaci slobodu (a i ja ga baya baya upratim), a zatvor je zatvor.
Ja sam se sve nekako nadala da će se to još malo razdužiti pa da ce dobiti uvjetnu/nanogicu pa da tih godinu i nešto sjedi u nečemu njegovome gdje ima prostora. Može se barem tih godinu dana posveti i raditi na sebi. 
Slika, svira, uci, piše, bavi se nečim kreativnim. 

Da profesor nije zakuvao, pola ovih tracera se ne bi toliko uzlaprdalo, jer se kladim da pola od njih, ako ne svaki, puši. Uostalom, kao i ostali Turci. 

Ma dobija ponude sto posto. Pa vidiš da su tu i ostali glumci koji su bili prije i poslije Cage uhićeni pa su baya baya reklama snimili. Ali mislila sam da se i Caga vodi nekako s tim sto ima iza sebe. Jedno je umjetnost u vidu serija i filmova, a drugo su reklame.
Istina je ovo sto kažeš. Ne bi Netflix tek tako izabrao Cagu da ih predstavlja. Zato ja mislim da Netflix nije tako uskih stajališta. I da njega ne bi pogodilo da Caga stvarno i odleži. 

Uopće ne znam što bih rekla za zakon.
Od kazne odradiš trećinu, a onda, ako se može, od trećine platiš polovinu, a dio ranije iziđeš zbog pojma nemam čega? Mislim, ako se tako može. Ili kad ti daju da odradiš trećinu je trećina i ni dana prije ne ideš vani. To me zanima. Ja ti već pravim neke solucije ako Arasu zakaže helikopter. 

Barem je njoj pošlo za rukom. Ne znam što će biti s ostalima. Hoće li se sada, za koji mjesec, i kod njih sud donijeti kakvu odluku. Ako im suđenje još traje, pretpostavljam da im nije svejedno na ovu Caginu odluku. 

Kod nas je bilo bum s tom serijom. Znam da mi je sve bilo magično, predivno, muzika... Meni su bili dragi sve četvero, ali kažem par epizoda nakon šok šok šok sam prestala redovno pratiti, ma prestala uopće, tek tu j tamo kad vidim da je na TV, u prolazu. I onda sam godinama nakon na veliki preskok pogledala nešto do kraja. Da vidim otprilike što je bilo. Ali ta mi je scena bas ostala u glavi. 
Vi ste doveli njih kad je bila zadnja epizoda?! 
Mislim da su i kod nas snimili neki reklamu, isto su bili popularni. 

Kako je ovo žalosno da već znaš tko će se izvuci, a tko će još boraviti po novinama. Ali neka, svakome njegovo. Tko se uspije izvuci, uspije. Tko ne... 
Ja mogu čekati. 

Aha, aynen. 

Tako je. Zima. Važno da se ne prehladi. 

Vjerojatno je onda i Asli s njim. Imam osjećaj da mu se  prilijepila u ovij epizodi. Bar će nas tako tući Asfer scenama. 


Tako je Bondarenkova. To je duh. Cagi nitko ništa ne može. 



Nego, Ajde sad da postavim sinoćnja i nocasnja događanja.
Osvanuo Th Protector na stranicama. Bak. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 DdbOEIgV4AAAC3R?format=jpg&name=large

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 DddDpQuW4AEKhw0?format=jpg&name=medium
Toliko o tome koliko je Netflix pogodilo. Ja ne pratim Netflixove stranice, ali evo, kod Arapa, Latinos, Turaka slika na izvoz o ovome.
https://www.netflix.com/hr/title/80189829 Čak je i opis kratak. Što znaci da “dušebriznici” bolje da se okrenu svom poslu. 

Drugo. Basturk i još neki lik su pisali o Cagi. 
http://m.hurriyet.com.tr/yazarlar/onur-basturk/burunlarin-selameti-ve-orhan-baba-40839981
Njegovo me vise zanima. (U zadnjem dijelu se Basturk čak osvrnuo i na komentare na twitteru.)

Ali evo i ovaj drugi. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 DdbYUEYU8AEooXs?format=jpg&name=small


Naravno. Vidiš kako i Show u Vijestima objavi. I još pola EY prikazu. Pa i mogu kad se kod njih prikazivalo. Bili su oni sretni da su imali još Cagu kod sebe, unatoč rejtingu EY. 
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 7:18 am

Kao i uvijek, set radnici nastavljaju s postavljanjem svojih dnevnih aktivnosti, jedu za početak, što znaci set Protectora se nastavlja. A oni neka pišu po novinama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 9:07 am

Bondarenkova, kako ti preživi kraj?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 9:17 am

Jesmo li ovaj video imali? 

https://mobile.twitter.com/mrsalah05/status/995435711393353728

Hahhahahhananahhahah
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 10:47 am

Ne? Ne? Ne? Ne? Ne dedi? 

https://instagram.com/p/Bi6ODfTBm3w/

Znaci da prepišem. 
“The Protector’da Çağatay Ulusoy’un yerine Kerem Bürsin’in oynayacağı konuşuluyor.”

Aferin! Bravo! 

A ovamo sa strane piše još nešto kao ponudili/ponudit će drugu sezonu Keremu. Tamam. 

Jesam li ja sve krivo razumjela? I što joj pišu ovamo?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 10:53 am

A ha, vidim da su postavili i na internet. 

http://m.milliyet.com.tr/projeleri-sekteye-ugradi-magazin-2671056/

Znaci, Keremu bi, po njima, trebalo svanuti, ako Caga ode u zatvor.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 11:07 am

Da mi je samo znati otkud njima ovaj ozel haber... 

Da ne budu ostali razočarani što nisu njihovi miljenici isto u konkurenciji za drugu sezonu? 


Cagini su nešto mirniji. Izgleda da se nisu upecali ma ovo. Općenito je dosta manje komentara raznoraznih. Čak su malo smanjili i oni turski humoristični dečki. 
Danas je sve vise u nekom điru podrške. I slavlja zbog objave seriji na Netflixovoj stranici.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 11:17 am

Primijetila sam da ima Tubinih fanova koji ne vole Umuta ni pod razno. Govore mu da je mafijaš i tome slično. Ok. Neka govore, imaju pravo na to mišljenje i da ga ne vole. 
Umut nije cvijece. I radio je što ne treba. 
Ali sad ispod njegovih slika spominju i Cagu kao kriminalca. Maloprije sam sasvim slučajno vidjela da je ispod Umutove slike Cage iz Seta osvanuo takav pogrdan komentar. Tko zna ima li ih još.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 1:31 pm

Tko kaže da ja ne volim široko? Ovdje mi je Ibro baš sladak. 

https://instagram.com/p/Bi1jObjDugN/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 1:46 pm

Ne, ne, ne???? hahahahahahahahahahaha
Tamam, pravicemo se kao da smo poverovali.
Mozda ce da snime parodiju The Protectora koja ce da se prikazuje na kanalu D, inace ne znam cemu ove komicne ozel haber reklame.
Mada, nije da se ne prica o tome, prica se, istina je, ali medju fanovima koji mastaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 1:51 pm

Hahahhahahhaha 

A misliš, priča se među ovima koje ja ne patim? Taman. Neka oni pričaju. Mašta je dobra, samo opasno je kad ti mašta pokvari, kao tebi i meni kad uništimo seriju zbog nje.


Последњи изменио Poncha дана Fri May 18, 2018 1:53 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 1:52 pm

Sto je Bihter na tt listi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 1:53 pm

Aha, repriza AiM. Koji put.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 1:54 pm

Ti sam vidjela. Kanal D očito samo sa starim serijama je gledan. To i Yabanci damat repriziraju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 1:56 pm

Evet, medju ovima koje ne pratimo. Pa oni mastaju o tome jos od kada su culi da ce Netflix da snima. Cak su jedno vreme sirili tviterom kako je Kerem prvi dobio ponudu ali je prepustio Cagi zbog snimanja filma sa Burakom.

Pa i njima sjebe ugodjaj, hayaller Netflix, hayatlar Blutv. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 1:57 pm

A kako ne. Evo i jutros traceri okrenuli to. 

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 1:58 pm

Hahahahahahahjahahah Kako si okrutna.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 2:05 pm

Nisu traceri rekli nista novo, ali ova voditeljka je teska guska. Kaze ako ja ubijem coveka jel ne mogu da kazem imam projekat. Kako da ne, sud bas zanima neciji projekat.

Nisam okrutna, samo sam realna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 2:07 pm

A sto oni mogu reci novo. Samo su komentirali sto se piše. Pogotovo ona. Vidiš s kakvim biserima upada. 

Znam da jesi. Ne možeš biti realnija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 2:08 pm

Bu arada, mislim da danas snimaju tamo gdje je bila Icerdova policijska postaja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 2:15 pm

Vidi kako na Twitteru i instagramu pipaju informacije od Ilknur.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 DdemoDMVwAA_HVV?format=jpg&name=900x900


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 DdemoiqVwAA1gfZ?format=jpg&name=900x900


Последњи изменио Poncha дана Fri May 18, 2018 2:15 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 2:15 pm

Evet, Ibro je sladak na ovoj slici. Oni bi bili slatki i da obuku dzak, ali kada bi se lepo oblacili bili bi jos bolji.

Idem da vidim da li nesto kazu Ranini, Tokyo i Birsen.




Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 EmptyFri May 18, 2018 2:16 pm

Naravno da bi.

Ajde.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: