Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 2:16 pm

Aj bar se neko oglasio makar i lajkom. Valjda ce sad manje da smaraju Engina.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 2:19 pm

Tome se i ja nadam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 2:22 pm

Mada, ne znam jesi li primijetila da su na onom profilu  Enginog menadžmenta stavili sliku Hazalka s novog intervjua koji će biti prikazan u nedjelju i onemogućili su komentiranje. Pitam se zašto. Jer dosad se uvijek moglo komentirati ispod objava. 
Ako nisi pogledaj slobodno. 

https://www.instagram.com/enginaykanatmanagement
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 2:35 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 2:45 pm

Ne kazu nista R, T i B.

Verovatno zato sto bi ispod Hazalinog intervjua postavili milion pitanja o Cagi i trazili da Engin nesto kaze. Zatvorili su komentare da ih ne smaraju.

Ajme. Mene bas zanima izvor te ozel haber. Meni ovog Kerema dodje zao, u toliko jadnu poziciju ga stavljaju da to nije normalno.
A i za Gizem lupetaju. Imace problema sa projektima. Gizem generalno ima problema sa projektima jer svaki traje par epizoda, ali to nema veze sa ovim. Kada se ovo zavrsi nastavice po starom, jer ona i bez ovoga nema neke predispozicije da napreduje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 2:49 pm

A i sta znaci Cagatay ce propustiti priliku da ga sve upozna. PRVA SEZONA JE SNIMLJENA!!! Taman da ubace drugog glumca u drugoj sezoni, prva ce ici sa njim. Da Netflix planira bilo kako da reaguje, snimanje bi bilo zaustavljeno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 2:59 pm

Mene čudi kako oni nisu ništa komentirali, a prvi su za komentare. Prvenstveno mislim na T i R. 
Oni o svemu sve znaju, kako sad ne znaju ništa, kako sad nemaju nikakvo mišljenje. Nego mudro šute, a onda će kasnije praviti se pametni kad vide kako se razvija situacija. Lako je tako biti pametan. 

Pa i ja to mislim. Zato sam i ja napisla da se nadam da će ostaviti Engina na miru. 

I mene. Stvarno me zanima tko je izbor ozel habera? Ova dvojica su pitali koga? 
I meni, hahah, zato sam ti i rekla da si okrutna. Upetljaju ga, vjerojatno ni kriva ni dužna, u svašta. Ali ispada jadno kad pogledaš. Ne on, nego situacije u koje ga se dovode. Ne znam. Barem meni izgleda tako. On što je glumio/imao je išlo poslije Cage. Suradnja pa i veza sa Serenay (a to ne staju s komentarima od novinara do fanova), glumio s Yagmur (s kojom je prije Caga), glumio s Leylom (s kojom je prije Caga), glumio u nekom vojničkom filmu pilota (kao i Caga). Uvijek neka povezivanja s Cagom. I sad ga bacaju na Cagino mjesto u Netflixovoj seriji. Po meni mu uopće ne treba da ga konstantno uspoređuju s Cagom. Niti da ga trpaju na Cagino mjesto. Kao da on ne može napraviti nešto drugo i time se istaknuti. 

Realno, Gizem nijedna serija, osim one koju si ti gledala, nije uspjela i sve se rano završavaju. Možda svemu nije ni ona kriva... loši projketi, nezainteresiranost gledatelja, los izbor uloga... 
Neće ona zbog ovog imati problema, nego zbog svog talenta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 3:00 pm

Eto, ne znam ja sto njima to znaci. Vidiš da su u svom filmu. 

Pa da, ne bi sad snimali zadnje dijelove prve sezone.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 3:31 pm

Evo. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Dde3NoAVQAA-oLb?format=jpg&name=large

Još malo pa gotovo.


Neke igre su svugdje iste.
https://twitter.com/the_protectornt/status/997468212626325505
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 3:51 pm

Nego mene zanima tko ovo danas snima u pritvoru scene. Hazar nije, ona je u Cannesu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 4:10 pm

Evo je. Oglasila se. Valjda je bila na putu pa zato nije se javljala. Svakako, kasni malo, ali bolje da se javila.

https://twitter.com/raninimanini/status/997479202139136000

Je li ona to o nama ili nečemu drugom?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 4:15 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 4:22 pm

Probudili su se ovi turski momčići. Tko bi rekao da oni ovako dobro prate dizije.

https://twitter.com/mertbalkaya1/status/997481799440846848
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 5:12 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 5:29 pm

Što ovaj tvoj Seckin izvodi?

https://instagram.com/p/Bi68synjIqD/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 5:38 pm

Kad god dodjem materijal za citanje. Seni seviyorum, kiz. <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 5:40 pm

Ja sam mislila da ćeš me poslati u neku stvar kad vidiš koliko sam nadrobila. Hahahah 

kisic
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 5:43 pm

Yooo, ja volim tvoj raznorazni materijal koji mi serviras.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 5:46 pm

Sve je meni lako dok se ti snalaziš u raznoraznom materijalu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 5:54 pm

Bondarenkova, bak, da ne bi Sara rekla da samo njene postavljam. I ovaj video mi je predložio instagram. 

Trebam prestat klikati na videa ovih vaših miljenika jer mi smanjuje moje.

https://instagram.com/p/Bi69DfSnZfG/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 6:03 pm

Evo je postavila. Ovaj se sigurno radi o Protectoru. Hahah
 
https://mobile.twitter.com/raninimanini/status/997507610579521538
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 6:24 pm

Poncha ::
Mene čudi kako oni nisu ništa komentirali, a prvi su za komentare. Prvenstveno mislim na T i R.
Oni o svemu sve znaju, kako sad ne znaju ništa, kako sad nemaju nikakvo mišljenje. Nego mudro šute, a onda će kasnije praviti se pametni kad vide kako se razvija situacija. Lako je tako biti pametan.

Informacije tipa da snimanje nije zaustavljeno demantuju, ali svoje mišljenje nikako ne govore. Ili nemaju dovoljno informacija ili se plaše da nešto kažu pa da posle ne bude da nisu u pravu. Baš ovo što ti kažeš, čekaju dalji razvoj situacije. Da se kojim slučajme obistini ovo o zameni glumaca, tada Caga više ne bi bio u njihovoj milosti, onda bi rekli da je doba odluka.

Poncha ::

I meni, hahah, zato sam ti i rekla da si okrutna. Upetljaju ga, vjerojatno ni kriva ni dužna, u svašta. Ali ispada jadno kad pogledaš. Ne on, nego situacije u koje ga se dovode. Ne znam. Barem meni izgleda tako. On što je glumio/imao je išlo poslije Cage. Suradnja pa i veza sa Serenay (a to ne staju s komentarima od novinara do fanova), glumio s Yagmur (s kojom je prije Caga), glumio s Leylom (s kojom je prije Caga), glumio u nekom vojničkom filmu pilota (kao i Caga). Uvijek neka povezivanja s Cagom. I sad ga bacaju na Cagino mjesto u Netflixovoj seriji. Po meni mu uopće ne treba da ga konstantno uspoređuju s Cagom. Niti da ga trpaju na Cagino mjesto. Kao da on ne može napraviti nešto drugo i time se istaknuti.

Ali njegovi fanovi i novinari mi daju materijal za sprdanje. I Elcin Sangu glumi u toj seriji na Blutvu pa nju ne sprdam, nema razloga, niti mislim da je ispod nivoa glumiti u blutv seriji, sasvim je ok, to je jedna od dve internet platforme u Turskoj. Ne radi se ni o tome što mu serije nisu imale veći rejting, ni što nisu išle u drugu sezonu, ali me nateraju da ih nazovem fanovima koji nisu čekali drugu sezonu. Inače, ni Seckin nije imao seriju koja je išla u drugu sezonu. To je sve zbog tog stalnog upoređivanja sa Cagom i stvaranje atmosfere kao da postoji rivalstvo među njima. Ona frizura je bila samo još šlag na tortu.
Svako ima svoju karijeru, svoj život, svoj put, poređenje samo stavlja osobu koju porede u jadnu situaciju, Jer, Bursin je manje više uspešan, bez obzira na loš rejting serija, popularan je u granicama Turske, ali kad se uporedi sa Cagom naravno da je Caga uspešniji i on ostaje u njegovoj senci. Uopšte nema potrebe za takvim glupostima.

Poncha ::
Realno, Gizem nijedna serija, osim one koju si ti gledala, nije uspjela i sve se rano završavaju. Možda svemu nije ni ona kriva... loši projketi, nezainteresiranost gledatelja, los izbor uloga...
Neće ona zbog ovog imati problema, nego zbog svog talenta.
Ta serija koju sam ja gledala niko nije gledao zbog Gizem, nego je serija imala odličan humor i lepu seosku atmosferu, inače ona je u svakom smislu bila najslabija karika serije osim što je imala solidnu hemiju sa Berkom, ali to nije bila serija koja se gledala zbog glavnog para, svi drugi događaji i sporedni likovi su bili zanimljiviji.
A Gizem sa svojim netalentom dobro i pliva, bar dobija ponude i uspeva da ostane u tom poslu, iako se projekti završe pre nego što počnu. Ona je nešto kao Yusuf.

Poncha ::
Nego mene zanima tko ovo danas snima u pritvoru scene. Hazar nije, ona je u Cannesu.

Videla sam da je Hazar u Kanu. Ne znam ko snima, valjda ne snima Caga...

Poncha ::
Je li ona to o nama ili nečemu drugom?

Rekla je da snimanje nije zaustavljeno i da je to čista laž koju plasiraju zbog većeg broja klikova.

Poncha ::
Što ovaj hoće reci?

https://twitter.com/emratam/status/997480239239397377

Bi yuruyun gidin ya, ima li u državi druge teme osim Cagataya Ulusoya.
Ima neki miting pa da ide Caga da pozira pred kamerama i da blagosilja Erdogana da bi mu smanjili kaznu.
Caga se do danas nije nikome ulizivao niti pozirao pred kamerama pa neće ni sada, ležaće pet godina ako treba, ali neće.

Poncha ::
Probudili su se ovi turski momčići. Tko bi rekao da oni ovako dobro prate dizije.

https://twitter.com/mertbalkaya1/status/997481799440846848

Ove fore su više izlizali koliko su ih koristili ova dva dana, rolleyes

Poncha ::
Hadi soyle, 1. ili 2.

https://instagram.com/p/Bi4aRydHCHl/

Aga. Na toj slici je više seksi pogled i stav. Tebi?

Poncha ::
Što ovaj tvoj Seckin izvodi?

https://instagram.com/p/Bi68synjIqD/

Budala. lol! Dobro nije ušao ženi u usta.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 6:26 pm

Pitam se da li ce jednom da nam predlozi ovakav video sa Cagom. Bice i nama hayaller hayatlar kad pocne serija. lol!

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 6:37 pm

Evo i Basturk je napisao tekst. Ukratko, ne zna se sta ce biti, snimanje se nastavlja punom parom.

http://medyatava.com/haber/cagatay-ulusoyun-durumu-ne-olacak_156851
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 EmptyFri May 18, 2018 6:41 pm

Moj dojam je od prvog dana da čekaju razvoj situacije i da se zato ne javljaju previše. Oni sto je činjenica, to govore, što i većina ovakvih fanova kao mi znamo. A sve ostalo, lijepo čekaju pa će kad vide na čemu su, nastaviti. 
Neka me demantiraju pa odmah sad napišu da je glupo uzeti drugog glumca. Ili što već misle.

Upravo to. Njihovi fanovi daju materijala za sprdanje.
Meni su recimo bili simpatični i klinci iz HYT pa nikad nisam rekla da su dobri glumci i uspoređivala ih s Cagom ili htjela da glume u nečemu poput njega. Dapače, uopće ne bih htjela da budu kao Caga, nego da idu svojim putem. Nisu neki glumci, ali mogu napredovati i biti bolji.
Dobro si rekla da uspoređivanje glumca baca u jadnu situaciju. Odmah misliš taj glumac nije uspješan jer nije kao onaj drugi, jer ga uvijek po nečemu treba dostići. Nažalost, koliko mi je to uspoređivanje prije bilo smiješno, sad mi je jadno. 
Mislim da je Bursin popularan i van Turske, ovdje ga na Balkanu isto vole. Ali, za njega je bolje da ga ne uspoređuju s Cagom niti bilo kim. Neka mu daju priliku da se razvija, a ne da ostaje u Caginoj sjeni. 

Eto. Tim vise znaci da je taj projekt Gizem dobro odabrala.
Dobro si reklax ona je ženski Yusuf. 

Ok. To je dobro rekla. 

Hahahah Znaci on bi Cagu poslao na miting da ne ide u zatvor. 

Ne mogu vise podnijeti njihove fore. Ne da su izlizane, nego su dosadne. 

Isto aga. Bolje izgkeda i djeluje življe. 

Hhahahah Neka ti kažeš da je budala. Ja gledam i mislim se koji mu je. Kakva je to sala. 



Hahhahah A hoće. Netflix je to, nije samo serija za tursko tržište. Treba biti svega.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: