Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyWed Apr 25, 2018 8:43 pm

Što ovo Biresn i Ranini pišu za Cagu i stavljaju ove slike od danas?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyWed Apr 25, 2018 8:46 pm

I Tokyo. 

Oha, sad svi nešto ponosni na Cagu. Mislim, s razlogom, ali neki tek sad vidje njegovu vrijednost.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyWed Apr 25, 2018 10:15 pm

Nova je slika, mislim danasnja, snimanje u nekom hotelu. A nema nista posebno na slici, samo su lepo ispali. Ne znam zasto je obrisana i zasto niko drugi nije objavio, obicno sve nove slike objave po sto puta.

Videla sam tweetove Birsen, Ranini i Tokyo. Birsen ok, ona nikada nista lose nije govorila. Ali Ranini i Tokyo umiru od ponosa. Jos Tokyo pise kao pohledajte da li odskace od ostalih na slici. Ne razumem sto bi odskakao, ne bi odskakao ni pored najharizmaticnijij holivudskih glumaca, a ne pored ovih. Yani, meni odskace, ali u pozitivnom smislu.

Vidim da je Ranini quotala shop Cage i Hazal.

https://twitter.com/raninimanini/status/989215893040304128?s=19

Bi yuru git Ranini Allah askina, odavno njih dvoje nisu ista liga.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyWed Apr 25, 2018 10:26 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyWed Apr 25, 2018 11:00 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyWed Apr 25, 2018 11:04 pm

Ibro pod hitno na dijetu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyWed Apr 25, 2018 11:05 pm

Nadam se da je samo svratio tamo.

https://www.instagram.com/p/BiAeQLWBs7U/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyWed Apr 25, 2018 11:30 pm

Hahahaha, ovi fanovi su ludi.
Vildanspor - Aslispor 1-0

Aslicim, lopta je tvoja, izjednaci. lol!

U koje stanje su nas doveli scenaristi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 8:50 am

Yok ja. Totalno sam razočarana što nisam vidjela sliku. Ako se negdje pojavi, a vidiš, postavi. Volim slike, pogotovo na kojima Ibro lijepo ispadne. 

Jesi li vidjela? Sad svi umiru od ponosa s Cagom. A gdje su bili prije?
Ne znam što je Tokyo htio reci, je li pozitivno ili negativno mislio, ali ja mislim da Caga s pravom je zauzeo najbolju pozu na slici. I naprosto se Caga može nositi s najvećim svjetskim zvijezdama. 
Jučer sam rekla da mi drugi ne dolaze do izražaja, ali sam kasnije pogledala pomno cijelu sliku i ostale. Ovi što stoje na nogama su svi vise-manje jednolični, nikakva poza da privuku pažnju na sebe i da se istaknu. Nisu ni imali mogućnost neku kad su ih već postavili da stoje na nogama. Svi su mi isti. Klasično stajanje na nogama i poziranje na slikama. Od ovih što sjede profesor je hajde ok, ovaj do Cage što sjedi sam u naslonjaču je nekako sjeo da ne zna što će s rukama, djeluje nekako ukočeno (ajde da slikaju), ovaj što sjedi na podu je zauzeo pozu pomalo ukočenu i snobovski - gledajte me, on je u centru slike, a ovaj zadnji, koji sjedi između dvije žene je cijeli nekako sramežljiv, obješen, skupio se kao optuženik na klupi dok čeka presudu. 
Yani. I onda kažu da se Caga ne uklapa. A Caga sjeo, izgleda kao da se udobno razvalio, naslonio na ovaj stolac, izbacio noge. Frajer. 
A što je Tokyo mislio ne znam. Bu arada, Caga paše s ovom ženskom. Drago mi je da je ovako jaknom prekrio košulju. Naprosto je privukao pažnjom pozom, a ne vjerujem da mu je to bila namjera. 

Rekoh ti ja da Ranini hvali Cagu pogotovo  otkako je ponovno postala HazCag i uredno isprati ove što se obruše na tag (valjda svakih mjesec dana imaju svoju akciju) ili ti fanovi još jedini vole Ranini pa eto da ih zadrži. Zna joj se i Tokyo pridružiti. 
Caga je sad već liga i za strane glumice. 

Vidjela sam da je bio film. Ovaj sam film isto mislila pogledati, bez obzira što mi se tema ne sviđa niti producent.

Što se tiče Ibrice, ove sam slike vidjela usred noći. Prvo, obožavam bijelu majcu mu ovu; drugo, prekrasan je s djetetom u ruci, rastopim se čim ga vidim i unatoč trbuščiću; treće, čim sam vidjela ovu sliku s ljudima od tetovaža promislila sam evo ga na, i treća tetovaža se sprema. Sad, tko zna. Ako nisu postavili kako mu je izrađuju onda je valjda samo u posjeti. 
Dobro, nakon serije će očito Ibro na dijetu. 

Bu arada, ja ne smijem više usred noći i pred spavanje gledati nikakve slike i videa s Ibrom. Sanjam ga. Yani, ako te zanima kako Ibro grli, samo ću ti reći čvrsto, a nježno, osjetiš mu svaki dio tijela. Yani...

Bas sam švrljala  po instagramu prije toga. Uz ove slike što si postavila. 
https://instagram.com/p/BiAdmX9nQO6/ Kako je lijep. 
https://instagram.com/p/Bh9VYDpHFAt/ Definitivno Ibro. 


Poravnat će Asli brzo. Džaba Vildan sve.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 8:51 am

Bondarenkova, dužna si relaciju Ruskinja na klip.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 1:07 pm

Oduševile su se, rekle su da su im mnogo nedostajali moji klipovi. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 1:08 pm

Ja stvarno ne znam kakvo je ovo pomodarstvo nastalo. Danas me je pedeset osoba ubeđivalo da je Novi Sad lepši od Beograda. Ili ja nemam oči, ne znam. kafa
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 1:11 pm

Znaci sad nastavljaš s klipovima. 

Što te briga što je drugima ljepše i u što te uvjeravaju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 1:18 pm

Valjda. Nastaviću svakako, ne u onom tempu kao pre dve godine, samo da se opet nešto ne izjalovi.

Ma, nije to sad mene ne znam kako uzbudilo, ali me čudi otkud takvi stavovi. Prosto se nekad zapitam da li pričamo o istim gradovima.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 1:23 pm

Pomalo, kako stigneš. 

A ne znam. Svatko ima neko svije viđenje i zašto neko mjesto smatra lijepim, a drugo manje. Nekad nije potanje izgled, nego atmosfera. Nekad se neki povuku zato što je nešto trend. Ali i ja se često pitam gledam li ja istu stvar koji i drugi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 1:43 pm

Nego, kad smo već kod mojih klipova, jel' si znala da pesmu iz ovog klipa peva Kozlovski? kezz

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 2:18 pm

Nemoj zezati. Kako to da si ti pjesmu koju pjeva Kozlovski stavila u klip sa Stankom, a nisi ga onda nešto voljela? 

Nego, ima ovdje dobrih scena. Dosta. Ali recimo da mi je ipak početak klipa, ovo odijevanje, i kraj klipa, ovo pozdravljanje, najbolje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 2:29 pm

Saro, možda je Ibro išao dopuniti tetovažu. 

https://instagram.com/p/BiCIaIVBsNw/

Ovo mi je lijepo ipak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 2:33 pm

Evo je na leđima. Pa nije toliko velika. Za razliku od onog na ruci. 

https://instagram.com/p/BiCJV8vnHcI/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 2:37 pm

Oha oha oha oha. Kakav je ovo fragi? Aman ja. 

Bome. Asli htjela otići, ali nešto se Ferhat ne da. Je je stavio u poziciju. Aman.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 2:37 pm

Pa vidiš da sam objektivna, čak i kad nisam. lol! Tad ga nisam volela, ali sam bila svesna da je pesma stvarno dobra, a kako za Stasa ide samo najbolje, stavila sam je u klip. I uklopilo se dobro, ovo mi je jedan od dražih klipova.

Početak - Šta je to ljubav? Ljubav je san o nečem predivnom, ali snovi ne žive dugo jer postoji realnost. <3 Inače moj sadašnji potpis.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 2:39 pm

Je li to Stanko izgovara dok je oblačio odijelo i namještao se? Ovo je Stanku jedna od moćnijih sve na od svih koje sam ogledala. Lijepo posloženi detalji. Počevši od kajiša.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 2:43 pm

Ne znam koliko sam puta već odgledla fragi. Sviđa mi se nakon dužeg vremena i nitko mi ne kvari ništa. 
Asli ne zna što će na kraju fragija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 2:44 pm

Jel ovo salak Asli najzad odlucila da ne bude salak i sutnula Ferhosa? Hadi insallah.
Nisam odgledala fragman, videla sam samo slike.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 EmptyThu Apr 26, 2018 2:44 pm

I je li ovo Ferhat kupio cvece?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 12 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
Назад на врх 
Страна 12 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: