Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:28 pm

Euforija ti znaci da si obradovala Bondarenkovu i da Stanko ne voli Irinu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:29 pm

Pa dobro to smo znali. Htela sam nesto da kazem, ali bolje da cutim da nastavi da bude euforicna. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:31 pm

Reci, reci.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:31 pm

Dobro, nećemo baš preterivati, ali recimo da ima imunitet jedno 6 meseci. lol!

Da, malo je i do likova koje igraju, pre su igrali zaluđenost, ovde nisu ni zamišljeni kao par. Ali, svejedno su divne, baš te scene koje si izdvojila. stidljivko Mnogo su lepi zajedno.

Pa eto, ja kažem da on nije ni svestan da će propasti uz Auriku, nije se skinuo, nije imao ljubavne scene zbog nje, sad je i u licu ispijen zbog nje. Propast od žene. ljutko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:31 pm

Reci sad Saro, ti znaš da ja cenim iskrenost pre svega. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:32 pm

Sta te briga za Irinu, gledaj sa kim sada ima hemiju i da li je ima.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:33 pm

Kad smo kod sadašnjih, izvoli pogledaj novi klip. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:34 pm

S onom da ima hemiju? Bože sačuvaj. Više hemije ima ovaj selfi sa Čehovim, nego sve zajedno slike sa Aurikom.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 6W8-8LrJWM4
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:35 pm

Bondarenkova, nemoj, yani, da trebam braniti Stanka. 

Da. Ovi prvi su mi zamišljeni da su ludi od ljubavi i bas u mi vatreni. Ovi novi su mi tako, rekla bih, skladni. 

Je li Stanko pisao scenarij i režiju? Mislim da znam je li on kriv ili nije!? Ako nije pisao i radio režiju, onda nije kriv on što ga nisu skidali i pisali mi prisnije scene. 
A gl da je ispijen u licu, ne znam do čega je. Možda čuva kćerkicu po noći. Možda nije Aurika kriva. Možda je tako trebalo zbog uloge vojnika. Da se vidi ozbiljnost na licu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:37 pm

Otkad je ovo slika? Ovdje nije ispijen.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:41 pm

Ma, ko je rekao da ja krivim njega? Ja krivim nju i njenu ljubomoru. Tako i dok je bio u braku s Julijom, nije mogao ljudski da se poljubi u filmu. rolleyes
A, pa da, moguće da je ispijen jer čuva ćerku noći, pošto je mama tad zauzeta. rolleyes

Najnovija. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:42 pm

Odmah da ustanovimo novo pravilo foruma - Aurika je kriva i kad je kriva i kad nije kriva. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:48 pm

Ma čekaj. Kad se on rastao s Julijom? Koje je on serije i filmove snimio dok je bio u braku s njom? Jer po ovom stvarima što si postavljala ovdje on se pošteno naljubio. 
Znaci toliko godina dok je bio u braku nije se ljubio?! Sorry, ali ako potvrdiš to, onda nije problem u Auriki ili Juliji nego on ne želi i ne dopusta to, a ne njegove žene. 

Eto vidiš da ja znam zašto se Stanko budi noću. 

Sad ipak mislim da je to onda bio mršaviji zbog projekta, jer na ovoj slici su mu poprilično puni obrazi. Nije ispijen nimalo. Ali mi ne djeluje nešto dobre volje. Polunamrstio je čelo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:48 pm

Saro, ovaj put sam ja gorova.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:51 pm

Kako nije mogao da se ljubi u filmu? Hic kusura bakma, to je njegova krivica, nije njena.

Tamam, danas je mnogo vruce, garant je Aurika kriva. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 5:55 pm

Nemoj joj to govoriti. Njoj je lakše optužiti Auriku.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 6:07 pm

Pa onda je Aurika kriva sto se nije ljubio dok je bio u braku sa Julijom. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 6:09 pm

Kazes.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 6:09 pm

Mama: Jesi bila u banci?
Ja: Jao, ja zaboravila.
Mama: Kako si zaboravila? Na sta mislis? Ti izgleda po ceo dan mislis na Cagu i Ibru.

smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 6:10 pm

Hhahahhahahahahahahhahabahababbab
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 6:11 pm

Ajme.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 6:13 pm

Niko nije gotov, danas je srećan dan, danas je Bondarenkova ponovo uspela da napravi klip posle skoro godinu dana. jupi

Ponchita, ne verujem da je nešto neraspoložen, možda je pre namršten zbog sunca. Ili hoćeš da kažeš da mu Aurika nedostaje? lol!

Sara Ulusoy ::

Tamam, danas je mnogo vruce, garant je Aurika kriva. smeh

smeh smeh smeh
Aferin! lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 6:13 pm

Tabi ki, pa zar po novim pravilima nije Aurika za sve kriva. Evo, ja sam zaboravila da idem u banku, ona je kriva. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 6:14 pm

Sara Ulusoy ::
Pa onda je Aurika kriva sto se nije ljubio dok je bio u braku sa Julijom. smeh

smeh smeh smeh smeh smeh
Vidiš, to je to. bravo smeh

Sara Ulusoy ::
Mama: Jesi bila u banci?
Ja: Jao, ja zaboravila.
Mama: Kako si zaboravila? Na sta mislis? Ti izgleda po ceo dan mislis na Cagu i Ibru.

smeh

Ahahahahahahahahah. smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 EmptyWed Apr 25, 2018 6:14 pm

Ahahahahhahahahahahahahah vrištim. smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 10 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
Назад на врх 
Страна 10 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: