Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 12689
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:34 pm

I još s ovim žilama na vratu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:37 pm

I smijem li pitati jedno glupo pitanje. Zašto je Ibro držao ruku u džepu? U baru?
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 11523
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:44 pm

A, priznaj da si se zainteresovala za film. lol!
U svakom slučaju odlično, to će biti prvi osvrt na neki ruski film koji sad dosad pisala da će bar neko čitati sa interesovanjem. smeh

Ali, blago tebi stvarno, ti sve jedeš prirodno i odmah ti je tu u vrtu, kod nas se ne zna koje voće smeš, kome šta ne fali, kad ideš da kupuješ jabuke treba ti pratnja biologa, hemičara i svih onih uzgajivača. kafa

Saro, znam ja to vrlo dobro, nažalost. lol!
Moja najveća mana je što sam neprevaziđeni sladokusac.

Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:47 pm

'Ladno Poncha ima veći broj ispisanih poruka od mene. wow

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:50 pm

Kako prvi put? Pa ja sam i dosad citala neke recenzije tvoje za Stankove filmove. I zar Sparks nije citala s a zanimanjem. 
Ali dobro, pročitat ću jer me zanima kakav je Kozlovski kao redatelj jer mi mi se učinilo po ovome iz fragija zanimljivo, a i tema mi je zanimljiva. I zanima me je li uspio kao trener. Yani, zato. 

Jabuka nema, nisam ih neki ljubitelj, nakon jabuka mi se javljaju grčevi. I nemam ih običaj jesti. 

Pa možeš biti sladokusac, samo nemoj pretjerivati u voću. Neka ti to ne bude jednina prehrana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:50 pm

Ideš. Prestat ću pisati.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:55 pm

Jesi, to ne mogu da osporim, tad sam i samu sebe smarala kad dođem ovde da pišem vama koje ga ni ne pratite o novoj njegovoj seriji. kisic Ali tad nekako niste imale izbora, sad si se i sama zainteresovala. kezz
Izdvojiću ti ja i najbolje scene, ništa se ti ne brini. lol!

Navela sam jabuke za primer, ali stvarno koje god voće (ili povrće) hoćeš da kupiš, nikad ne znaš jel' puno pesticida, jel' GMO, itd... Horor.

To mi je isto kao kad bi mi rekla izađi ti u kafić, ne moraš da se napiješ, dovoljne su ti dve čašice. lol!

Taman posla da prestaneš da pišeš, to je pohvalno. topić

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 4:05 pm

Pa kad mi je ova tema zanimljiva. Recimo da mi je interesantno uz temu koju volim (recimo da me nešto veze uz taj sport) i to što se Kozlovski iskušao i u režiji. Pa me zanima kako mu je uspjelo od ideje, price do režije i glume u jednom projketu. 

Aj, sad bas da trebaš izdvajati i slikovno prikazati najbolje scene, ne trebaš. Vjerovat ću ti na riječ. Eventualno ako želiš koji gif. 

A to se slažem. Teško je danas ista kupiti a da nije tretirano svime i svačime. Ja kao djevojka iz grada sa seoskom krvi, volim sve prirodno i boraviti u vrtu, polju. 

Yani, ja bih ti ovo isto rekla i za piće, ali me ti nećeš poslušati. Pa bar da za voće kažem. I slatko isto. 

Ma kakvi pohvalno. Yuh tebe. Samo dokonluk i gluposti trkeljam. 60% Cage, 30% Ibre i 10% gluposti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 4:17 pm

Aha, našla sam gdje snimaju Birce i Ibro danas. Ako je to točno. 

https://instagram.com/p/Bh9CVF0l9Gv/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 4:30 pm

Evo i Mavi beya. 

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 4:32 pm

Meni forum nešto zeza. Stalno nešto javlja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 9041
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 5:28 pm

Uf, Kivo, uf, bu ne ya?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 5:46 pm

Jesi li vidjela? Odlična mu je slika. Sviđa mi se i odjeća i kako mu stoji.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 7:08 pm

Već je sve izračunato i u procentima. smeh Yuh sana, moje Ruse si stavila pod gluposti. lol!

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 8:30 pm

Hahahaha

Pa puno toga sam ja stavila pod gluposti. Možda ni nije baš precizno izračunato.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 8:52 pm

Evo ti miljenice. lol!

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 8:54 pm

Htjela sam te pitat tko je to.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 8:54 pm

Irina.

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 8:57 pm

Ma skužila sam. Ali sam zato i htjela pitati.

Tvoj pojam miljenika i miljenice nije isti kao moj, ali neka ti bude. Nisam sigurna da si h pravu da Stanku najbolje pristaju plavuše. Ova mu je pristajala.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 8:58 pm

Jel' me to sad namerno nerviraš? lol!

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 9:01 pm

Hahhah 

Ma da te i namjerno nerviram, ne znam zašto se zamaraš s nekom koja je prošlost. Bolje ti je bavi se ti sadašnjom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 9:04 pm

Saro, je li ovo Show završava još jednu seriju? Ovu Yusufovu?

I je li ovo Nilay i Dolunay počinju neku ljetnu? 

Sad će krenuti snimanje dosta tih ljetnih pa tko uspije, tko propadne.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 9:04 pm

Listala sam nešto vk i naleteh na nju, a kako je voliš, setila sam se tebe. lol!

Mada mi je sad lakše da se zamaram nekom koja je prošlost, nego sadašnjom. Oborio je rekord na instagramu, 12 dana ništa vezano za nju nije kačio i taman se ponadah, eno malopre je okačio novu #couplegoals. suze

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 9041
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 9:08 pm

Ako necu biti lincovana, reci cu da je ovo bas lepa zena. Ovaj tvoj Stanko s konja na magarca.

Birsen kaze da se zavrsava Yusufova serija. Show je stvarno samouverem kanal, em su zapoceli seriju na kraju sezone, em su stavili Yusufa u cetvrtak.

Za Nilay i Dolunaya nisam videla.
Letnje ce sve da traju do septembra i onda ce jedna po jedna da se zavrse kao i obicno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 9:09 pm

Ajde kad me se sjetiš vezano uz nešto što stvarno volim. Ali... Garcekten ti i ja stvari ne zovemo istim imenom. 
Ali kad već inzistiraš, pa po svim slikama koje si stavljala i klipovima jedino mi je s njom u par scena bio interesantan. Yani, do Stanka  je. 

Ako ti je lakše onda se ti bavi bivšima. 
Eto vidiš. Bolje da si se bavila Stankom, a ne njegovim bivšima.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo