Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 1:03 am

Niste napisale da je Ozge Ferhatovo dete degil mi? Stvarno se nadam da tako nesto odvratno nije napisano.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 1:34 am

Zasto mi ranije nismo gledali ovakve scene?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 1:38 am

Vildan uhvatila Ferhata dok je bio pijan. Yok artik ya.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 1:47 am

Yuh bre, yuh!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 4:44 am

Ne znam šta da kažem. Boyle sacmalik mi olur? Bu nedir ya? Dok sam pljuvala Birgorena, pitala sam se kako bi bilo da su ostale Sema i Eylem, nove scenaristkinje, hvala im, su mi odmah dale odgovor. Ovo kao da je izašlo iz Sema&Eylem pera, baš njihov stil.

Oterali su Birgorena i doveli su ove dve i šta smo mi dobili? Ništa, samo još jednu glupost. Ako su ove dve doveli da bi povećali rejting, nisu morali da se trude, mogli su da daju fanovima da pišu seriju, em bi bolje napisali, em ne bi ni uzeli pare. Svakako ko se i navukao na fragman, kada je video šta je tema epizode, prebacio je kanal. Dok smo mi očekivali da polako krene rasplet, dobili smo novi zaplet. Šta je sad bila potrebna ova budalaština? Jedino dobro što su donele scenaristkinje su AsFer scene, sve ostalo je ostalo isto. Umesto da smanje Julide koju niko ne može da podnese i zbog koje ljudi ne gledaju seriju, njene scene nisu ni malo smanjene, opet je u svakoj sceni. Stvarno bi bilo dobro da izbacimo Ferhata i Asli i z serije i da ostane Julidenin yolu. Devojka je došla, ima više scena od svih u seriji. Izbacili su iz serije Macita Kopera, ostala je neka tamo poluglumica i sad od njenog lika zavisi budućnost ostalih likova. Stvarno ne razumem šta je cilj. Draže bi mi bilo da popunjavaju prazan hod sa Dilsizom i Hulyom nego sa Julide. Yeter maletene i nema, Namika nema, Idil nema, imena to troje glumaca na špici piše odmah pole Ibrahima i Birce, ali mi ne gledamo njih nego Selin.

Tamam, Ferhat u prošlosti očigleno nije gledao kome je otkopčavao šlic, to smo znali, ali Vildan? Yok artik. Mada, u prvoj sceni Ferhata i Vildan je moglo tako nešto da se nasluti, Sema i Eylem su to nagovestile i kasnije bi kesinlikle to iskoristile, ali priča je otišla u drugom smeru. Jedan od razloga što sam uvek bila za drugog Ferhata, a ne za onog prvog cool koga forumski fanovi ne mogu da prebole je to što je prvi Ferhat bio u stanju da dovede ženu da živi u istoj kući sa ženom sa kojom je bio u nekoj šemi, drugi Ferhat ne bi ni spavao sa Vildan, a ne još na to napravio dete. I apsolutno novi scenaristi igraju na prvog Ferhata, Ibri je definitvno naloženo da polako krene da vraća u rikverc i da se postepeno ponovo ubaci u početnu ulogu. Jer od 7. do 25. epizode prvi put ovoliko vidim prvog Ferhata.

Ferhat s početka je bio neko ko možda zna da igra tango, bio je cool, bio je inteligentan više nego što je normalno, nije bilo teroije da ga neko zajebe ili slaže, bio je zavodnik, zgodan, znao bi da se ponaša i u Buckinghamskoj palati, kada sve to upakuješ, proizađe nešto savršeno, ali u mojim očima nikada nije bilo tako. Taj čovek je bio bezosećajani prazan, čak je prodavao muda za bubrege, Te čast, te ime, te prezime, a nema sa kojom nije spavao i ponašao se prema ženama kao da su predmet. Samim tim je logično i da je spavao sa Vildan. Drugi Ferhat je klasična sirovina, neko ko sa Asli čak nije ni na istim talasnim dužinama, ni na istom kulturološkom nivou, ali ja sam tog čoveka volela zato što je iskren, imao je neku čast, imao je principe, samo je bio previše dramatičan, crn i previše isključiv. Kada sam videla fragman pozitivno sam se iznenadila jer sam mislila da crnom Ferhatu dolazi boja i da će ga smekšati. Ok, smekšan je, ali šta je sad trebala Vildan u celoj priči, anlamadim. E, nolacak simdi? Kako će ovaj rusvaj što su napravili da srede cok merak ediyorum. AsFer su se tek pomirili, hoćemo li opet da gledamo rastanak? Posle ovoga će najverovatnije da dođu do sudnice. Čak možda i da se razvedu, jer ovo nije nešto što jedna žena može da prihvati. Jedno je što se to desilo i što Ferhat nije znao za Ozge, a drugo je što je Asli živela u istoj kući sa ženom koja je spavala sa njenim mužem i sa nihovim detetom. To nije nešto preko čega može tako lako da se pređe. Samo se nadam da će nekako ipak da se ispostavi da je to laž, jer ovo je stvarno previše.

Jedino za šta mogu da se uhvatim u epizodi su AsFer scene. Stvarno su bile bolje napisane nego ikad. Bili su prirodni, pričali su o normalnim stvarima, ponašali su se kao normalan zaljubljeni par. Samo ne znam zašto su scene sa plaže isečene i zašto su toliko ubrzane, valjda da bismo malo više gledali Julide.

I kad su već napisali ovu glupost, zašto nisu sačekali da gledaoci to provare, nego je na odmah na kraju epizode moralo da eksplodira.

Ja razumem da je glavnom paru morao da se napiše zaplet i da ne možemo da ih gledamo srećne, da sve mora da se vrti oko njih. Ali opet je nađeno najkliše moguće rešenje. Umesto te gluposti mogli su da ne uklone one likove koji su pratili Ferhata i koji su pucali na Yigita i da Ferhat ne ispuni obećanje, da ponovo uzme pištolj. Nekako bi svađa oko toga bila prihvatljivija i logičnija nego ovo.

Suna defol git. Tripove te žene ne mogu nikako da razumem. Kakve veze sad ima Ferhat sa onim ljudima i sa Yigitovim ranjavanjem.

Gulsum, ti si glupača kakva ne postoji.

Azad je ostao sam sa Cuneytom i Namikom oyle mi? U to ni budala ne bi poverovala.

I dokle će da čuvaju Namik-Ferhat tajnu? Ne razumem šta pokušavaju, da li stvarno misle da će biti druge sezone i da to ostave za kraj sezone? Mogu samo da kažem, Ibro, beži, spasi se, ti zaslužuješ mnogo bolje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 8:06 am

Nisam odgledala epizodu još. Niti sam citala što si pisala od sinoc. Sad sam vidjela da se pitaš je li Ozge Ferhatova. Ajme. 
Vidjela sam dosta Julide na twitteru, a i zaspala sam. Kad sam se probudila usred noći vidjela sam Milliyetov ozel haber za Cagu i Duygu pa sam imala još manje volje ustati i gledati seriju. 
Iako mi po toj njihovoj slici izgleda kao da je Caga ipak nešto puniji nego na slici s Ilknur, ali opet... ne bi valjda ovaj Burak Kurt (ako je na njega mislila novinarka), pjevač koji pjeva s vremena na vrijeme u La Boucherie, blebnuo tako nešto novinarki da je staro. Iako me baš zanima Umutova reakcija. 
Koliko sam vidjela noćas na Twitteru je opet ludilo, neke dozivaju Engina natrag. Sad im opet Ilknur nije po gustu. Uglavnom, ludilo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 8:16 am

Allah, Allah, dok sam se bavila serijom, propustila sam to za Cagu. Yok artik ya. Cekaj da istrazim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 8:16 am

Bak. Nemam pojma što je do kraja bilo i je li Ozge Ferhatova ili Cuneytova, ali zar nije bilo da Gulsumin mali ima isti biljeg na nozi kao i Ozge? Što sad? I Ferhat i Gulsum imaju isti?! 

Pusti mene. To sam sad uhvatila što si napisala, pa mi se provuklo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 8:17 am

A ti nisi vidjela. Ja sam usred noći. Evo.

http://m.milliyet.com.tr/ask-yeniden-magazin-2644418/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 8:18 am

Samo ti istražuj. Možeš i pogledati stanje kod ovih na Twitteru. Ludilo. Svako malo pročitam da spominju Engina.
Pitali su se je li staro ili novo, svašta nešto...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 8:23 am

Iyi degilim. Yuh ama ya. Kabus resmen. Da bar nismo videli ove slike.
Medju fanove bolje da ne zalazim.Tamo je garant haos.
Covek se bukvalno zaljubio u ovo, inanamiyorum.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 8:29 am

Sad se ne čudi što nisam gledala seriju. A i kad sam ovo pročitala za Ozge još mi se manje gleda. 

Među fanovima je kaos, neki ne mogu dva puta podnijeti, nekima su prisjele Ilknurine slike, treći traže Engina da se vati. I onda kažu da Engin nije dobar menadžer... hahahha 

Ajde. Sakin ol, canim. 
Što ja znam. Kad sam vidjela slike prvo mi je prošlo kroz glavu da je Caga deblji u licu i vratu, ali onda sam pročitala i tekst. Sad, pitanje je koliko sam ga dobro shvatila tako da... 
Ali mene uopće ne čudi ako je ovo točno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 8:31 am

Allaaaaah, totalni haos medju fanovima.
Tamam, ne volimo je, ali stvari su se otele kintroli, nema potrebe za vredjanjem, to je njegov zivot, njegova stvar.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 8:31 am

A ipak si zašla. Isto kao i prvi put.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 8:35 am

Ali mene čudi da je iz Umutovog mjesta izašlo. Zato me i zanima Umutova reakcija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 8:44 am

Ja sam SBA gledala na preskoke, odnosno preskakala sam Julidine scene. Ali AsFer scene su bile odlične, čak mnogo bolje nego za vreme Birgorena. Ali ostalo....I tamo su fanovi u pobuni.

Fanovi su besni na Ilknur, rastrgli bi je da mogu, misle da ih je slikama pokušavala da im zamaže oči. Sad im je Engin dobar, zovu ga da se vrati, jer je Caga uvek tajnovit kad je on tu. Sad bi hteli tajnovitost. Ja rekoh pre neki dan da ne traže đavola jer mogu da ga nađu. Uvek su govorili što ga novinari ne uhvateu noćnom izlasku, evo, uhvatili su ga, buyrun.
Zašto ja ne mogu da pratim nekog glumca sa normalnim fanovima, deliricem. Počeli su da preteruju, kao da čitam Ibrine fanove. Uvek su bili dosadni, ali nikada nisu došli do toga da ga vređaju, ovo je prvi put.

Yok, ne mogu ovo da budu stare slike, niko to ne bi čuvao ovoliko i tek sad objavio. Da su uslikali pre, objavili bi momentalno.
Tačno, je i čim se ovoliko opustio i pomirio sa njom posle toliko vremena, znači da je zaljubljen, drugog objašnjenja nema.
Nemam ništa protiv, ama Duygu ne ya? Yok, yok, taj čovek nema ukusa i nikada ga neće imati, zvanično potvrđeno.

I Umutovo mesto je moralo da procuri u jednom trenutku, ne može da ostane skriveno mesto gde dolazi toliko raznih ljudi.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 8:57 am

I ja bih najradije preskakala scene. Ali ne znam hoću li što onda propustiti. 

Da. Koliko su nekidan bili oduševljeni sad su bijesni na nju. Dođe mi smiješno. A Engin koji uvijek sve drži od očiju im je sad dobar. I onda kažu da Engin nije dobar menadžer, ali Engin očito zna što radi i zašto radi. 
Najbolje je ništa ne citati. Ja se samo živciram onda. 

Mene je bunilo na prvu da je Caga širi u licu, ali zapravo može biti do svjetla. Isto mi je čudno da novinari posjeduju slike nikad viđene i sad ih objavlju. Ma hajde... 
Uostalom, na slikama Caga djeluje čak i donekle opusteno. Vidio je da su ga slikali. Moguće da je ovo od onog dana kad je bio slobodan jer je Burak taj pjevao prije tri dana u La Boucherie. 
Pa ja ni ne tražim objašnjene, nadam se da je sretan. A za ukus, a što da radimo? 

Mene nekako čudi što je procurilo iz Umuta. Ok, dosad sam navikla na Basturka, ali da će i drugi novinari doći do informacija i sve s izvorom nisam mislila. Ali ovaj put mi i Caga djeluje drugačiji na slici.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 9:14 am

Vidi rejtinga. Ok za ovu me ne čudi, ali nikome rejting nije nešto. A ova nova bome uzela dobro maha.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 9:19 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 10:39 am

Mislim da Potectora i treći dan snimaju na istoj lokaciji.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 11:09 am

Zato što su fanovi glupi, može neko da ih kupi sa dve slike. Nikada ne gledaju širu sliku. Sada ipak vide da Engin nije lud i da to što radi, radi s razlogom.

Vala i ja. Jedan dan dižu čoveka u zvezde, drugi dan kad uradi nešto što im ne odgovara pljuju ga. Što je najgore,sve to rade iz ljubomore. Uvek su žene problem i to je uvek neoprostivo. Da bilo kakvo sranje napravi, ne bi dizali toliku frku, čak bi mu našli hiljadu opravdanja.

Na slikama deluje opušteno, slikano je kod Umuta, i može da bude namešteno, odnosno naručeno. Ako planira stvarno ozbiljnu vezu sa njom, a očigledno planira, ovo je prvi korak ka privikavanju fanova na to. Posle ovoga neka se niko ne čudi ako se stvarno pojavi u javnosti i pred novinarima sa njom.

Rejting lista je normalno što je ovakva, počelo je lepo vreme, ljudi su više napolju, nego pred ekranom. Za SBA me naročito ne čudi, posle svih katastrofa koje smo gledali, nisu zaslužili ni toliko. Školski primer kako uništiti seriju i likove do krajnjih granica. Prvi put gledam glumca kojeg volim u ovolikoj sramoti od scenarija i želim da se što pre spasi odatle. Gluma pojedinih glumaca u ovoj seriji je previše luksuzna za ovako jeftin scenario.

Ovaj lost uvek piše ono što fanovi žele da čuju i tako skuplja pratioce, nikada mu ne verujem ni reč. On svake nedelje piše kako Mihre dolazi na set i svađa se sa Birce.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 11:28 am

Eto. I onda kad ja kažem, bolje da nema slika, zvučim glupo. U zadnje vrijeme svaki dan imamo nešto. 

Da, da je nešto drugo u pitanju imalo bi se spremno opravdanje. 

Djeluje opušteno. Zapravo, on mi ne djeluje toliko opušteno, ali mi djeluje kao hajde slikajte, ona je nekako opuštenija, ali to mi je i očekivano. 
Znaš da sam i ja pomislila da na ovoj slici na kojoj gledaju u fotoaparat poziraju. Bas kao da je pušteno da se slika. Definitivno je znao da će izaći u novinama jer gledaju u fotografa. Ona druga slika je možda i uhvaćena u trenutku nepažnje. 
Ali stoje pored prozora, vrata, kao da čekaju da ih snime. Pa sad, namjerno ili slučajno.
Mene od Cage ne bi ništa vise čudilo. Nije me ni ovo začudilo. 

I ja jedva čekam da završi SBA. Jedva. Ovako mi se ne gleda količina gluposti. 

Ma i on. Svašta. Ali to su i neki fanovi noćas piskarali.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 11:32 am

Mislim da će se najbolje vidjeti ok tome hoće li Engin reagirati kad se vrati iz Amerike. Bar je zadnji pit malo nakon njegovog dolaska pisalo o prekidu, ili se ja varam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 2:03 pm

Vala bolje da još 1004 dana nije postavio sliku, nego što smo ovo videli. Kendime gelemiyorum. I pre smo znali, ali bar nismo videli. Još sam se obradovala kad sa videla da je izašla njena slika sa novim dečkom, rekoh definitivno je gotovo. Ja sam i Sarp&Sema scene gledala na pola i jedva čekala da se završe, sada ćemo ovo da gledamo u stvarnosti.

Ah, Cago, yuh sana be, niko me nije u životu ovako ponizio kao ti. Zar sa Duygu da me varaš? smeh
Ben simdi napim. Kafana mi sikayim, kafama mi sikayim, napim? Sa kim da te varam, soyle bana. Sen benden ne istiyosun? smeh

To i kažem, slikajte pa da završimo s tim, da obelodanimo vezu i izludimo jadne fanove. smeh

Hahahahahahaha, jako lepo, pratimo ljude od kojih nas više ništa ne bi začudilo. Ben artik bize hic bir sey demiyorum. Delirdik. Bizi siz delirtiniz. lol!

Evet, iyi degilim, još sam u stanju šoka.


Tam olarak bu.

https://twitter.com/Kahramanimmmm_/status/983656321898688512



Nema Engin šta da reaguje. Tako je kako je, to je činjenica i svi će morati da se pomire sa tim. Prva deojka sa kojom se pojavio u javnosti za ovih sedam godina je ona, to dovoljno govori.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 EmptyTue Apr 10, 2018 3:11 pm

Hayirdir? A eto. Sad imaju slika koliko im srcu drago. I uz sve to lijepi članak u novinama. Pa njima kako drago. Odustala sam od čitanja što se sve piše, nemam živaca ja za to. 
Ja nisam gledala na pola oka Sarpa i Semu, nego lijepo i ovdje sam rekla da imaju kemije. Vi ste me uvjeravali da ja to ne vidim. Haha 
Naviknut ćemo se. Kad smo mogle gledati kako je izvirila iz stana prije godinu dana, naviknut ćemo se ponovno na nju. iako... Malo mi je isto nož u leđa. 
Bas je nekidan objavila sliku i odmah sam se sjetila da je tako bilo i lani kad je objavila i kad sam mislila da je i Caga tu negdje bio prisutan. 
Iako meni ta žena je išla na živce kad sam je gledala u ovoj zadnjoj ulozi Yildirayeve ljubavnice.

Je li vidiš? A ti njega varaš sa sve zgodnijim od zgodnijeg i to s prijateljem. Yani... Lijepo ti je vratio.

Ako želi izluditi fanove napravio je odličan potez. Ne znam u kakvom su stanju sada. Ne smijem ih vise citati. 

Hahahahah a ne znam što da ti kažem. Ali meni je bas tako. Zaboravi Poncha Zekeriyakoy. 

Samo koga bi ti ovako potegla kao Ferhat? Duygu? 

To si u pravu. 
Ali Engin zna poturiti neku vijest kad mu se to čini zgodno, ili je to samo moj dojam.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 30 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 30 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: