Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 4:08 am

Kako volim kad se probudim i nađem slike. I kad ne trebam sama tražiti. Ali ipak sam ja išla i po originale.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 DXUXs6HXkAEhYXV?format=jpg&name=medium

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 DXUVKQIXkAAbOMz?format=jpg&name=medium

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 DXUVKSEXkAAUAit?format=jpg&name=medium

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 DXUU6MxXcAI8i9f?format=jpg&name=medium

https://www.instagram.com/kenanevirgen 
Umutov stric, vidjela san da ga je netko spomenuo. Tu je, čini mi se, i tata. 

Ima i kratki video. Tj. Ako gledaš brzo, vidiš Cagu na milisekundu.
https://twitter.com/serraslr/status/969684084078338048

I Basturk. Ovo mi prevedi, lutfen, iako mi se čini da sam razumjela. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 DXT-9kGXcAEOlee?format=jpg&name=900x900


https://mobile.twitter.com/tvdunyasii/status/969688913681018880 A što točno ovi kažu?


Последњи изменио Poncha дана Sat Mar 03, 2018 4:19 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 4:09 am

Saro, definitivno je omrsavio Caga. Mogao bi biti u punom sjaju. Ah.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 4:16 am

I još, moram reci, obožavam ova sportska izdanja. A ovu prvu sliku s djecom mogu stalno gledati. Po slikama Umutovog strica, jedno je djevojčica, drugo dečkić. I mislim da Caga drži muškog. Ay, kako su slatki.


Ubi me uvećavanje slika. Uglavnom, lijepe ruke.
Nemoj sad prvo reci, opet lanci. Hahahah Na lijepom su vratu. Haha
 
Vidi ga kako sjedi na ovoj slici, u poznatoj jakni, gdje su svi oko stola. Koja poza. Sviđaju mi se i patike i traperice. Ma sve.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 4:46 am

Ovo je to kad je Basturk razgovarao s Cagom dok je ovaj pjevao. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 DXUBnEDW4AEdnX0?format=jpg&name=large
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 4:55 am

E sad je ovo velik trač.  Kad ti bude zgodno, pogledaj. Je li ovo otac kupio/prepustio Umutu Set nakon što je ovaj izaso iz zatvora? Je li mu ovo nedostajao kebab? 

https://www.google.hr/amp/www.aksam.com.tr/amp/magazin/umut-evirgen-hapisten-cikar-cikmaz-babasinin-yanina-gitti/haber-644019




I cijeli tekstualni izvještaj. Evala Basturk. 
http://m.hurriyet.com.tr/yazarlar/onur-basturk/unlu-mekan-sahibinin-dogum-gunu-partisinden-notlar-40759090

Sjedio je s Ozturkom za stolom. A nasuprot njih Ozge i Burak. Je li?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 5:29 am

Ovo je napisala ona što je u organizaciji ove akcije u borbi protiv raka. 

Zatvoren joj je profil, ali od nje će doći neke informacije. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 DXT2OC5W0AElaqD?format=jpg&name=large
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 5:44 am

Nešto mislim. S obzirom na to da će snimanje trajati sve do tada, Caga stigne promijeniti nekoliko izdanja. Ovdje ne moraju snimati nužno nastavak po nastavak. Mogu snimati kao i film. Početi i od kraja recimo snimati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 5:46 am

Znam da sam dosadna sabah sabah. Hahahah ama što da radim. Kad me Caga skroz razbudio i sad mi je sve interesantno, sve me zanima. I istalkala sam sve.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 8:14 am

Da mi nije koristan Basturk, sad bih mu nešto rekla za reklamiranje članka. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 F7_A31_CB0-_C979-4_B5_F-_B146-_DF235_E5_E9_C85
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 10:37 am

Saro, znam da ne gledaš seriju vise, ali daj vidi što ovo Birsen piše za Bizim hikaye.

https://mobile.twitter.com/birsenaltuntas1/status/969868857006575616
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 12:40 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 2:16 pm

Geldim. Sta si sve ispisala. Idem da procitam i da odgovorim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 2:23 pm

Hoşgeldin! Samo ti polako.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 3:23 pm

Poncha ::
Kako volim kad se probudim i nađem slike. I kad ne trebam sama tražiti. Ali ipak sam ja išla i po originale.

Čime se ti baviš u 4.08 ujutru. lol!

Ova slika sa decom je stvarno preslatka.

Poncha ::
Ima i kratki video. Tj. Ako gledaš brzo, vidiš Cagu na milisekundu.
https://twitter.com/serraslr/status/969684084078338048

Gde ga nađe u toj milisekundi. lol!
Videla sam i ja, ali zato što si mi rekla, inače nema šanse.

Poncha ::
I Basturk. Ovo mi prevedi, lutfen, iako mi se čini da sam razumjela.

Ekipa od oko sto ljudi je prešla iz Seta u La Boucherie. Onda je pričao sa Cagom. Rekao mu je da je uzbuđen zbog Netflixove serije čije snimanje počinje za deset dana i trajaće do sredine avgusta. Svako jutro ustaje u sedam, trenira, a predveče ode na časove tuče. Na strogoj je dijeti ’stalno jedem neslano i bezukusno, ali nema veze’.
Posle određenog vremena dolazi Serenay sa menadžerkom Ayse Barim. Cagatay i ona se nisu ni pogledali. U različitim su uglovima. Serenay nije dugo ostala.

Tamam, znači dijeta i sport, tako treba. Valjda će ako ništa drugo da se skine da obuče magičnu košulju. smeh

Znači, Birsen je bila u pravu, snimanje počinje uskoro.
Ako je planirano da se snimanje završi sredinom avgusta, onda bi moglo da počne u septembru, ne bi trebalo da bude kašnjenja.

Serenay i Caga se nisu ni pogledali.... Zanimljivo. Nisam znala da su u toliko lošim odnosima. Tamam, ono na dodeli kelebeka jeste bilo izveštačeno i predstava za javnost, ali sam očekivala da su bar na merhaba merhaba.
Pih, CagSer fanovima su sad sigurno potonule sve lađe. Onima koji znaju Cagu je bilo jasno da posle svih cirkusa nema nikakve šanse da bi Caga prihvatio da ponovo radi sa njom, ali valjda je sad i ostalima jasno, da se ne nadaju bez razloga.

Poncha ::
https://mobile.twitter.com/tvdunyasii/status/969688913681018880 A što točno ovi kažu?

Isto što i Basturk.

Poncha ::
I još, moram reci, obožavam ova sportska izdanja. A ovu prvu sliku s djecom mogu stalno gledati. Po slikama Umutovog strica, jedno je djevojčica, drugo dečkić. I mislim da Caga drži muškog. Ay, kako su slatki.


Ubi me uvećavanje slika. Uglavnom, lijepe ruke.
Nemoj sad prvo reci, opet lanci. Hahahah Na lijepom su vratu. Haha

Vidi ga kako sjedi na ovoj slici, u poznatoj jakni, gdje su svi oko stola. Koja poza. Sviđaju mi se i patike i traperice. Ma sve.
I ja obožavam sposrtdka izdanja, samo ova jakna beni oldurecek. Posle nje mi i lanci lakše padnu, zamisli onda koliko je volim. Patike i farmerke su dobre.

Цитат :
Umut Evirgen geçen pazartesi günü duruşmada ''Kapalı alan fobim var, mağdurum'' dedi.

Kolutam očima trista na sat, možeš misliti Umut ima fobiju od zatvorenog prostora, on je žrtva. E pa aslanim, nisi trebao da biješ novinara i da se ponašaš bahato pa te ne bi zatvorili. Posle svega što je uradio bolje da ćuti i da ne daje ovako glupe izjave, postaje iritantan.

Nije mu prepustio Set, zapravo verovatno jeste, ono 1978 bi trebalo da znači godina osnivanja, ali u novinama ne piše o tome. Piše da je otišao kod oca u Set kebab, pretpostavljam da su to dva različita mesta. Ili mošda nisu, ovo je vest od jula, možda je preuzeo Set kebab i napravio Set.

Mada, Basturk kaže da je Set pored La Boucherie, znači na Etileru, a u novinama piše da je Set kebab na Leventu.

Poncha ::
Sjedio je s Ozturkom za stolom. A nasuprot njih Ozge i Burak. Je li?

Tako je.

Poncha ::
Nešto mislim. S obzirom na to da će snimanje trajati sve do tada, Caga stigne promijeniti nekoliko izdanja. Ovdje ne moraju snimati nužno nastavak po nastavak. Mogu snimati kao i film. Početi i od kraja recimo snimati.

Sve zavisi kako ide scenario. Ali scenario za sve epizode sigurno nije napisan s obzirom na to da su najviše vremena izgubili u potrazi za scenaristom.

Poncha ::
Saro, znam da ne gledaš seriju vise, ali daj vidi što ovo Birsen piše za Bizim hikaye.

U 26. Epizodi dolazi Filiz novi partner. Mladić koji dolazi u naselje će izgledati kao da je dobrog srca, ali mnogo će iznenaditi gledaoce.

Yani, kažu Saro ni u ludilu ne počinji ponovo da gledaš. Šta znači novi partner, kao da Cemil nije bio dovoljan samo je falio neki koji če da je zamajava kako je dobar, a ustvari će biti zao. Televisa presenta. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 4:08 pm

Jok, canim, prije 4. To kad sam došla na forum sam već sve prije istalkala, proučila tko je gdje i sto objavio, kad, koliko su stare koje slike... sve. Onda došla ovdje pa odgovorila i kacila slike i sama sa sobom razgovarala. Haha Sorma. Kad se Caga pojavi nakon sto godina, odmah mi udari u glavu. 

Je vala, ta slika s djecom je divna. Ona što ju je postavio na instagram mi je bolja radi Caginog izraza lica, ali ova nova, tj. s amicinog fb-a, je dobra jer se oni cijeli vide, a Umut ne gleda u Cagu kako se smije nego u kameru. 
Ali jako su njih dva dobri kad Caga s Umutom ide kod njegove rodbine i prijatelja. 

Hahah Ovaj put ga nisam ja našla, već je netko drugi pronašao. Ali u videu ga jesam. Kapica je znak raspoznavanja. 

Hvala ti za prijevod. Znala sam ja da su prešli iz jednog u drugo mjesto i otprilike kad su prešli. I ovdje sam pisala da su prešli, očekivala da će Basturk staviti sliku, a ono šipak. 
Poprilično će dugo trajati snimanje. Ja sam očekivala da će oni to i brže, ali kako su sve ovo razdužili, dobro je i ovako. 
Bravo za njega. Jadan, onda on u Setu nije ništa jeo. Vjerojatno je ovo voće što je po stolu. Ama neyse, bitno je da njemu nije problem raditi na sebi zbog uloge. Sviđa mi se što trenira i boksa. 
Vjerojatno će svlačiti košulju. 
Moglo bi onda prikazivanje ipak biti na vrijeme.

Mene ne čudi nimalo da se nisu ni pogledali. Inače, nju su novinari jučer, ili kad već, pitali za Cagin lajk, nije im ništa odgovorila. Evo ovdje npr. http://m.hurriyet.com.tr/galeri-serenay-o-soruyu-duyunca-40759163/5


E. Dobro. Zanimalo me jesu li napisali sve isto kad su od Basturka i preuzeli vijest. 

Hahaha Ima li ijedna jakna koju ti voliš? Mislim njegova? Ako ima, okaci mi sliku. Da znam. 
Meni je u sportskom stvarno odličan. Volim ga vidjeti u tim opuštenim izdanjima. A i stoje mu. 

Sad. Za Umuta me ne čudi da mu zatvoreni prostor nakon zatvora nije drag. Ali bolje da ne komentiram njegovo ponašanje koje ga je dovelo do zatvora. 
Hvala ti. 
Setu na profilu ispod i dalje stoji Set Kebap, bak: https://www.instagram.com/set_1978
Ja mislim da je Umut samo dao mjestu novo ruho. Mozses vidjeti i lokaciju. Zar Basturk u podnaslovu nije spomenuo baš Levant? Ali je to sve jako blizu, barem sam ja tako shvatila. 
Kad je bio rođendan onda su tagovi bili 40vs28, u tom smislu nešto. 

Znam da je vijest stara, namjerno sam je stavila, tj. namjerno sam tražila stare vijesti. A evo još nešto, ako ti se da baciti pogled. Ovo je prastaro. I nema veze s Cagom, ali isto me zanimalo. 
https://www.google.hr/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/sik-yet-cinayeti-39088607

Da. Nisam išla za tim da možda nemaju cijeli scenarij gotov. 

Hvala ti za ovo. Znaci dobro sam shvatila. Kakav sad njima novi partner pada na pamet i tko li će ga glumiti. I što će s Cemilom koji je ionako inritantan. Mah... A bas sam se mislila kako ovaj tjedan nije bilo epizode, a kako sam se navikla na njih jednom tjedno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 5:28 pm

Sara Ulusoy ::
Gde ga nađe u toj milisekundi. lol!

E, o ovome ja pričam. lol! Kad je Caga u pitanju Poncha ima oko sokolovo. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 5:30 pm

Hahaha i ja kazem. Ali ovog puta nije ona nasla, zamisli tek u kom su stanju ti sto su nasli. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 5:32 pm

Aj bar da nekad imam oko skolovo. Hahahaha
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 5:40 pm

Pa vidis da sad nisi imala, prepisala si od drugih. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 5:48 pm

Poncha ::
Postava mi se zasad sviđa. Ali ovo su ionako ključni, drugi ne bi trebali previše biti vazni. Mada ne zanima cijeli cast. Pogotovo glumci koji budu imali najveći doticaj s Caginim likom. Po mom, neki stariji glumac.

Koliko shvatam važan je još Hizir aga, ako tu pogode nekog dobrog glumca, biće super.

Poncha ::
Da. Ja imam sad barem nekoliko glumaca u glavi koji su mi zgodni, ali toliko netalentirani i loši glumci. Ja njihove serije mogu gledati i gledala sam i pokušavala gledati barem dijelove, ali onda nikad neću reci da su super glumci. Jer nisu. Samo su zgodni ili eventulano meni simpatični, ali nikad im glumu neću komentirati jer su glumački nikakvi. Takve niti mogu niti želim uspoređivati s glumačkim imenima lijepih i dobrih glumaca kao Caga, Ibro...

Meni neko bude simpatičan i pređem preko toga što ne zna da glumi u prvom projektu, međutim kad vidim da se to ni kasnije ne menja, postaje mi odbojan. Recimo, Yusuf, u Cilek kokusu mi je bio simpatičan, ali nakon što sam videla par scena iz Hanim Koylu, Icimdeki Firitina i Seven ne Yapmaz, rekla sam yuh, čovek je siinonim za netalenat. Dilan Deniz je isto tu gde je samo zato što je lepa, žena veze s glumom nema.

Poncha ::
Ali kad je otišla s Kaptanom, aman... bolje da ne govorim ništa.

To mi ne spominji, to je nešto što želim da zaboravim. I to je ujedno najveća logička greška te serije. Nikako ne ide uz Ferihin lik. Kakva god bila, uvek je bila ponosna, nije bila žena koja bi prihvatila takvu pomoć od nekoga. Ona je sa Leventom otišla da je on izdržava i školuje. Radila je za njega i odjednom je za te tri godine uspela da stekne toliko bogatstvo da kupi hotel. Pošto je to nemoguće, u mojim očima je bila žena koja se hvali i sveti tuđim parama. Da ne govorim o toj besmislenoj osveti.

Poncha ::
Bome, meni isto nedostaje onaj pronicljivi, bistri, brzi i okretni, sa šestim čulom Ferhat. Ok, tako mi je mazan ovaj osjećajni Ferhat, smiješan, divan, drag. Dok je s Asli sam, normalno da ništa drugo ne može misliti.
Ali nedostaje mi onaj kojemu ništa ne promakne. Zato mi je bilo super u prošloj kako je odjebao onog Cucua i poslao ga niz stepenice. Uopće ne znam iz kojeg ga je razloga potjerao... Ali je bilo super.

Zato što kada je Cuneyt u pitanju to šesto čulo sve vreme radi. Ali radilo je i za Namika, svaki put je sumnjao da Namik pokušava da ubije Asli, sada kaže da se Namik ne bi usudio. Kada bi došlo do rastanka mislim da bismo opet mogli da vidimo tog Ferhata.

Poncha ::
Ne mogu. Stalno očekujem da će kad budu najsretniji ili najpovezaniji nešto biti. Prošli put sam jadna dok on nije legao pokraj nje u krevet sve bila u strepnji - ajme ako sad nešto udari Ferhatu u glavu. To me muci, jer kad se Ferhat sjećao Cema, motale su mu se Cemove rijeci kroz glavu, one da napusti Asli.
Znam da će biti rastanaka, ali stalno mislim evo sad će taj rastanak pa nikako. Za dvije scene su opet skupa. Prvo sto mi je palo na pamet nakon fragija isto je bilo - evo sad će rastanak. Čak mi ovdje i Ferhat čudno izgleda kad mu Namik govori.

Uvek tako bude, kada je par najsrećniji, rastanak. Ali scenarista je uvek uspevao AsFer da drži podalje od klišea. Kad god smo pomislili evo ga rastanak, nije ga bilo, ili je trajao par sati, nekad i par minuta. Zato nekako živim u nadi da ta trudnoća neće biti skrivena ili da ih neće ona spojiti. Ne želim da ništa drugo osim ljubavi bude snaga koja ih spaja.

Da, Ferhat kada mu Namik kaže ona ne pripada našem svetu ima diskutabilnu facu. Ako Asli ostane, a on nakon što joj je rekao ’ben varim’ opet okrene leđa, neće biti u redu.
Uz to smatram da bi i Ferhat trebao da se udalji od Namika i da ode iz te kuće zajedno sa Asli, nema više tu šta da radi, ni sam ne pripada Namikovom svetu, naročito posle toliko izdaja.

Ako Asli ode i Ferhat kaže ’eto, ja sam rekao da se držiš podalje, ja nisam čovek u kojeg si trebala da se zaljubiš’, o zaman sikinti buyuk. Onda ni jedno ni drugo neko vreme neće napraviti korak ka pomirenju i možda dobijemo duži rastanak. Ali u tom rastanku hoću da vidim vrhunac patnje sa obe strane, inače mi neće biti nikakvo zadovoljstvo.

Poncha ::
A još vise što je toga Necdeta ubio Namik.

Ponekad se skoncentrišem na samu tajnu da mu je Namik otac i zaboravim ovu važnu činjenicu. Čisto sumnjam da će Ferhat ovo saznati pre kraja. Kada se ovo otkrije ili će ga Ferhat ubiti ili će ga Yigit poslati u zatvor, treće nema.

Poncha ::
Očekujem i ja kaos između Caginih i Barisevih. Trenutno mi Baris bije antipatičan, nadam se da mi ga njegovi fanovi, vrijeđajući Cagu i raspravljajući se neće omrznuti.

Meni Baris isto nije antipatičan, ali znamo fanove koji znaju da čoveku ogade glumca toliko da ne želi više da ga vidi. Barisovi imaju taj potencijal.

Poncha ::
Pa Asli ne raspoznaje sebe kad je postala ista kao i oni.

Koliko shvatam, to joj i jeste problem. Dok je poku
Poncha ::
njega je samo malo raskravila, a sebe je totalno promenila.
To se najbolje vidi u prošloj epizodi kada pita Fehata šta je bilo sa Cemovim ubicama. Umesto da ode u policiju da se raspita, ona pita Ferhata znajući šta će biti kada on dođe do njih.
Više me ne bi čudilo da Asli hoće osvetu, a ne da se ubice predaju pravdi.

[quote="Poncha"] Ako Asli sada ode, nakon svega što je uspjela s Ferhatom kao osobom, bacit će vodu sve. Slažem se. I nema se onda pravo žaliti što Ferhat nastavlja po starom. Neka ne na boljem putu držala Asli.

Asli definitivno nije trebala da učestvuje u svim tim akcijama. Ni jedna od Emirhan žena nije bila u toj situaciji, sve znaju da se muškarci bave prljavim poslovima, ali one sede u salonu i ispijaju čejeve i kafe. U Cukuru je Sultan (Yamacova majka) rekla Seni nešto kada je Sena počela da se meša u Yamacove poslove i bila je u pravu. Mi se ne mešamo u muške poslove, ne samo zato što nije običaj nego ako saznamo nećemo posle moći da živimo sa tim muškarcima. Asli je previše, u nekim slučajevima i svojom voljom, ušla u Ferhatove poslove, zato preispitivanje nije čudno, ali ponavljam, kasno je. Ono što bih mogla da prihvatim kao zaključak ovog preispitivanja, to je da nakon što se suočila sa gubitkom brata počne da se plaši da će izgubiti Ferhata. Ako panično počne da pokušava da ga izvuče iz tog sveta što pre, pa čak i ako usput napravi koju grešku, to ću moći da razumem.

Ferhat je nju oteo, uradio je sve što je uradio, ali on nije učinio ništa da se ona zaljubi u njega, upravo suprotno, učinio je sve da do toga ne dođe da bi je zaštitio. Ona je sama gradila tu vezu, na kraju je pesimističnog čoveka kao što je Ferhat ubedila u bajku, odlazak posle toga je u mojim očima težak udarac, nož u leđa.

Ako treba da se izađe iz tog sveta, treba da izađu zajedno, zajedničkom borbom da bi taj uspeh imao vrednost.

Poncha ::
Uostalom. I Asli ima puno toga na sebi samom time što sve zna i prikriva.

Evet, Asli koja nikada nije prošla na crveno svetlo, sada prikriva teške zločine. Samim tim nije više bela i duboko je zagazila u sivilo. To više ne radi pod pretnjom, nego svojevoljno. U pravu si, sada više ni njena strana ne može da ih očisti.

Poncha ::
Da. U prednosti smo jer nismo gledale Meryem. Mislim da su jučer tako neki i komentirali na tewitteru.

Videla sam da su juče komentarisali to da je tek izašla iz jedne uloge i odmah u drugu. Ali računam kako će to snimanje ići sporije nego televizijske serije jer imaju vremena da će glumci imati više vremena da se pripreme i eventuačno da se isprave greške.

Poncha ::
Eto, sad mi ti reci da torzo slika od svih ostalih tebi nije najbolja pa da u zadnje vrijeme sve krivo govorim?!

Ne da mi je najbolja, nego mi je jedina dobra. lol!

Poncha ::
Bili su nikakav par. Prvo ona previsoka za njega, izgledala barem deset godina starije od njega (nemam pojma koliko godina je imala onda), ne pasu, i nisu imali kemije ama bas ništa.

Ako se dobro sećam ona je 84. godište. Caga je tada nije izgledao starije i nisu bili par.

Poncha ::
S druge strane, Hazal još snima, stalno nešto kači iz ove serije s Tanerom. Kad se to uopće prikazuje? Ili kad će početi s prikazivanjem?

Nemam pojma ni da li je počelo da se prikazuje, ni kada će ako nije.

Poncha ::
Saro, ako sam dobro primijetila, i tvoj omijljeni Yigit je ljevoruk.

Sus, deme oyle... Nije Yigit to je zbog glumca. lol!

Poncha ::
Saro, ne znam ja ovu ne pratim. Ali znam da joj je stil kao i Ilknurin.

Ne pratim je ni ja, ali Ilknur stalno objavljuje slike sa njom. Po prezimenu bih rekla da joj je to sestra.

Poncha ::
Možda Asli uperi pištolj u nekoga, ali ne povuče obarač. Iako mi se vise čini da je san. Sad ste i mene zamislili s ovim. Možda i Ferhat misli kad nu Asli govori one rijeci.

Ne, obarač je povukla na kraju. S obzirom da se Asli preispituje, verovatno će biti njen san. Mada može da bude i ovo što ti kažeš, nakon što Asli Ferhatu bude rekla ono, možda i on bude sanjao ovako nešto.

Poncha ::
Ne znam. Moguće da ima nešto veze s Yeter. Ali kad nu vidim ovu suzu sve me nešto oko srca.

Neka bude u vezi bilo koga, samo da više ne bude u vezi drama queen Yigita. Muka mi je više od toga što svaki put dovede Ferhata do suza. Nadam se da su možda pričali o Necdetu pa da zato plače.

Poncha ::
Ajde, dočekati ćemo valjda i to.

Ne znam koliko bi to bilo pogodno za rejting da Asli postane crna. A nema logike ni za priču. To će najverovatnije ostati na mojim snovima.

Poncha ::
A ovu fanovi vole i hvale. Tako da je valjda dobio dobru glumicu ovoga puta,

Fanovima ne verujem ništa dok ne vidim svojim očima. Ova što sam juče stavila link na njen profil voli Yagmur Tanrisevsin. Od nje i njene facijalis glume nema gore.

Poncha ::
Mene ne čudi nimalo da se nisu ni pogledali. Inače, nju su novinari jučer, ili kad već, pitali za Cagin lajk, nije im ništa odgovorila.

Šta znam, ja te pizdarije oko nje već dugo ne pratim, pa me možda zato čudi.

Poncha ::
Hahaha Ima li ijedna jakna koju ti voliš? Mislim njegova? Ako ima, okaci mi sliku.

smeh
Verovatno ima, samo sad ne mogu da se setim. Ali ona sa krznom i ova su mi naomiljenije.Njih ne mogu da zaboravim ni da hoću. lol!

Poncha ::
Ja mislim da je Umut samo dao mjestu novo ruho. Mozses vidjeti i lokaciju. Zar Basturk u podnaslovu nije spomenuo baš Levant? Ali je to sve jako blizu, barem sam ja tako shvatila.

Jeste, spomenuo je, sad sam ponovo pogledala. Onda je to isto mesto.

Poncha ::
https://www.google.hr/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/sik-yet-cinayeti-39088607

Yok artik, pištolji, ranjavanja, ubistva, mafija... Mislim da mi se uopšte ne sviđa što Caga sedi sa takvim ljudima.

Poncha ::
Hvala ti za ovo. Znaci dobro sam shvatila. Kakav sad njima novi partner pada na pamet i tko li će ga glumiti. I što će s Cemilom koji je ionako inritantan. Mah... A bas sam se mislila kako ovaj tjedan nije bilo epizode, a kako sam se navikla na njih jednom tjedno.

Ne znam šta planiraju, dok još ni Barisovu priču nisu razvili, dovode nekog novog.

Nije bilo zbog utakmice. Ali bez obzira na to što je bila repriza imali su dobar rejting. Vatanim Sensin je sa kolaž epizodom prošla baš loše.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 6:40 pm

Mrs Bondarenko ::
Pa kad ti to sve površno gledaš kod Stasa samo onu najuočljiviju.

Pa kako da ga gledamo nego površno? Nismo njegovi fanovi, on samo dolazi u paketu sa tobom. Mada kad pogledaš, i one čiji smo fanovi gledamo površno. Da mi sad staviš Caginu ili Ibrinu golu i obučenu sliku meni će uvek više da se svidi gola. lol!

Mrs Bondarenko ::
Kritikuješ me pored mene žive, samo da te podsetim. lol!

Na to si već trebala da se navikneš, ja ne kritikujem nikoga iza leđa.

Mrs Bondarenko ::
Joj, i onda se opet vraćamo na to koliko Hazal nema sreće sa likovima koje igra. Nihal neću ni da spominjem, ali što se tiče Ferihe ja joj nisam toliko zamerala laži koliko odnos sa voljenim osobama, prvenstveno Emir, ali i Zehra. Kao da je uvek više poštovala one koji je maltretiraju, čak i sa Emirom je bila bolja dok joj se svetio. A, od 47. epizode da ne govorim, od tad sam htela ja da je prebijem.

U pravu si, u ovome ima istine. Uvek je više poštovala Rizu, pa čak i Mehmeta nego Zehru. Pa ona je otišla i postala najbolja prijateljica sa Hande, niko se gore nije ponašao prema njoj. Ja sam od 47. pa nadalje skoro svake nedelje odustajala od gledanja serije zbog nje. Ali, eto, nisam mogla da napustim Emira.

Mrs Bondarenko ::
Odmah si me podsetila na Mr. and Mrs. Smith. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Ali onda mora i Asli da pređe na mračnu stranu.

Još nije prešla, ali na dobrom je putu da pređe.
Sorma, od kada je počela serija san mi je da budu kao Mr. and Mrs. Smith.

Mrs Bondarenko ::
Allahim yarapim yaa, ova mu i nokte doktorirala. smeh Zamisli Caga uđe jednog lepog dana na naš forum i pročita tvoj komentar kako ima lepe nokte. lol!

Hahahahaha, ne var, ima čovek lepe prste i nokte.
Neka dođe, objasnićemo mu da pišemo iz Laze. smeh

Mrs Bondarenko ::
Pa kad vi slušate mene koja ni ne gledam seriju. lol!

I to što kažeš.

Mrs Bondarenko ::
Sara će sad da odvali kako su sve četiri ružne, a onda će za kaznu da dobije taj kolaž za avatar, znam ja nju.

Ja sam se izjasnila koja mi se sviđa, sviđa mi se i kolaž, ipak sam ga ja pravila. To je što se tiče Stanka, a ovaj drugi mi se ne sviđa uopšte.

Mrs Bondarenko ::
I otkad ti čitaš Blic? Mada jeste da su žene ludele za Burakom.

Imam instaliran Blic na telefonu čisto da bacim pogled šta se dešava u zemlji i svetu, inače ne čitam ni jedne novine.

Za Burakom jesu, ali ova dvojica...

Mrs Bondarenko ::
Ne brinem se ja za nju, ta će se razvesti od Cage i postati mu ljubavnica kako bi nju više voleo, a svakako joj ostaju ova trojica.

Hahahahahahahahaha, vrištim.
Mrs Bondarenko ::
Što ne bi postigli, ono što smo gledali u MC je druga priča, ali posle Bensu ja stvarno imam trauma od novih, nepoznatih partnerki. Za Hazar bar znamo da dobro glumi.

Mogu reći da ono što sam videla od Hazar u skorije vreme uopšte nije ono što sam videla u Kuzey Guneyu ili u Anneler ve Analar. U te dve serije je stvarno bila odlična, ali u ostalim je nekako ukočena, ni gluma joj nije na viskom nivou, mada nije loša. Uvek je svugde ista. Ali sa partnerima ne ispeva da ostvari bliskost i prirodnost. Možda sa Cagom bi, ne znamo. Važan je i partner i reditelj.
U MCu ona meni nije bila loša, više je uloga bila bezvezna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 9:01 pm

Evet. Prepisala sam od drugih. Ja i kažem kad prepišem. Ne volim se kititi tuđim perjem. Ali i kad oni napisu, ja volim pogledati i znati gdje je original, ako je moguće. 
Inače, ti Cagini fanovi stvarno imaju oko sokolovo. Jer kad imaš price od petnaestak sekundi mraka iz nekog kluba treba stvarno imati i oko i volju odgledati sve do kraja. Ja često nemam volje iako znam gdje bi mogao biti on. 

Da, taj Hizir aga je važan za Yavuza. Tako sam barem shvatila ove koji su čitali knjigu. Ali nemam pojma koji bi ga glumac mogao glumiti. 

Jedan od ovih na kojeg sam mislila je upravo Yusuf. U Cilek sam mu još uvijek davala šansu i činilo mi se da bi od njega moglo biti nešto, ama... odgledala sam i cijelu onu seriju na selu, tamo od glume ni g. Onda sam preskočila onu s Gizem i pokušala vidjeti kakav je u ovoj zadnjoj. Tu sam odgledala isječke iz serije i kriminalno je los. Još je s Demet i bio najbolji jer ga je vadila kemija. Bas je netalentiran. Ne znam zašto inzistiraju kod njega na glavnim ulogama. Bolje da igra sporedne i ode u neku školu glume. 
Eto, sad snima opet neku seriju. Dobio je opet glavnu ulogu, za koju se na početku, ako se ne varam, spominjao Can Yaman. Iako meni ni taj nije dobar glumac. Uz to mi još, za razliku od Yusufa, djeluje umišljeno. 
I tako. Imala bih nekoliko takvih koji na račun izgleda, menadžmenta ili čega već, dobijaju uloge, a ne na račun kvalitetne glume. 
Ali brzo dosade ako glumački nisu interesantni. 

To sam rekla, vidiš i sama da nemam namjeru o Kaptanu i njoj. Znaš i sama koliko njega ne podnosim, onda možeš misliti kako gledam na nju i tim scenama. I sve nakon. 

Da, Ferhatu uvijek radi šesto čulo kad je Cuneyt u pitanju. Aj, bar ga kad je on u pitanju nije izdao. 

Da. Bas zato sto stalno očekujem kliše, a ne bude, onda neka ne pokvare ni sa skrivanjem trudnoće. 

Ajde, da ne nagađamo, ostala su još dva dana, ali meni Ferhat bas ima čudnu facu kad mu Namik to govori. Kad bi bar otišao s Asli, a prije toga odbrusio svima kojima treba. 

Meni sve djeluje kako će sad biti sikinti buyuk. Da bi moglo biti ovako kako su napisala. 
Ali koliko sam god mogla na početku dobro predviđati Ferhatove poteze, sad ne mogu vise. Izludila su ne fanovi sa svojim željama, scenarist koji balansira među svima. Ali od Ferhata, recimo, ne ni najmanje ne bi čudilo da pošalje Asli. Pogotovo ako to bude njena želja da ode. 

Ma kad Ferhat sazna da je Necdeta ubio Namik, ja uopće ne vidim što bi u seriji moglo biti dalje. To je kraj. 

To je to. Asli je totalno u tim vodama mraka. Ona se oslanja na Ferhata, a zna kako Ferhat traži krivce i kažnjava krivce. Ferhat nikoga ne prepušta policiji. Asli je prešla na mračnu stranu, malo po malo.  E u tolikoj mjeri da bi mogla reci da je karanlik, ali držanjem vreće, traženjem zaštite u njoj... Postaje kao i oni. 
Što kažeš, uopće me ne bi čudilo da krene ona u osvetu. A ne prepusti policiji sve. 

Pa Asli zbilja nije trebala učestvovati u svemu gdje je bila. Koliko god nju Ferhat pokušava ostaviti sa strane, ona se sama gura. Bolje bi joj bilo da je sjedila kod kuće ili išla na posao nego se petljala gdje joj nije mjesto. Samim time na sebi ima tonu tereta. 
A i za mene je nož u leđa ako ga, zbog straha ili bilo čega, ostavi na pola puta. Ona je dotakla njegovu dobru stranu i sad ako ga ostavi mi sve pada u vodu. Osim ako oboje ne budu za rastanak. 

Ja se nadam s obzirom na to da imaju vremena puno, da će epizode biti kraće (valjda) pa da će se i ona moći spremiti za svoju ulogu i izići iz prethodne uloge kako bi kvalitetno ušla u novu. A uostalom, ako je postojala audicija i ona prošla za ovu ulogu, onda i to valjda nešto znaci. 

Evet, razumijemo se oko Stankove sličice. Još da to i Bondarenkovoj uspijemo objasniti površnost. 

Da. To si u pravu. Možda da sad stanu jednu pored drugog ne bi bilo toliko loše. Ali onda je on bas nasuprot nje izgledao jezero, a ona čak i starije od onog koliko je imala. 

Ahaha. Znaci do glumca je, ne do lika. Tamam. Neka ti bude. Znam da si u pravu, ali svjedno je onda i Yigit  inteligentan. 

Po prezimenu bih i ja rekla da joj je sestra. A ona mala što je Ilknur stalno kači njena kćerka. A onda Ilknur  teyze.

Odavno u seriji nije bilo neko zamišljanje. Moglo bi biti sad. Ne može Birgiren bez njih. 
Zapravo, bilo je u zadnjoj kad Yigit misli da lezi u krilu Yeter. 

Nitko ne može dovesti do suza Ferhata kao Yigit. On ipak najbolje pogađa Ferhata u žicu. 

Misliš da bi rejting sasvim opao da Asli postane crna? Ako je tako, onda ništa od toga. Neće riskirati pa da prije vremana privedu seriju kraju. 

Je. U pravu si. Ova obožava Yagnur. Voli i Asfer. 
Ali mi se čini da ni drugi Cagini fanovi nemaju ništa protiv Ayce. Jedino su neki htjeli Leylu. Ali čak mi se čini da je Ayca bolja glumica od Leyle. 

Ne pratim ni ja, osim ako slučajno vidim. Ali ovo sam upratila jer spominju Cagu. A kad se spominje Caga, onda znaš kako imam radare. 

Ništa, ako se sjetiš neke prihvatljive jakne, javi. Jesu li ti barem kaputi njegovi ok? Ili neki kožnjaci? Ili ona maskirna? 

Ja sam i prije mislim vidjela da je nešto bilo, ili da je netko spominjao, u vezi Umutovog oca. Ali sad kad sam vidjela društvo sam potražila. Zato sam ti i stavila. Što da zadržim samo za sebe što sam pročitala? 
Nije ni da mi se sviđa ni da mi se ne sviđa s kim sjedi. Mislim da je sad već dovoljno zreo da sam zna što radi. S kim će sjediti i družiti se je na njemu. Ali mu vjerujem. 
U Setu je stari Evirgen stalno. Eno i večeras igraju Ozturk, Bilgin, Umut i Ilyas na stolni nogomet. 
Gdje li je Caga? Na boksu? 
Sad će i on početi snimati pa će manje biti okolo. 

Barisa i Filiz su bas Posvađali dobro. I sad dovode nekog novog. Stvarno mi nije jasno. 


Hahahah samo se vi smijete. Caga ima lijepe prate i uredne nokte. Što je loše što sam to primijetila? Volim kad muško ima lijepe ruke.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 9:06 pm

Ferhat, napiyosun, Ferhat! Ay cok guzel. <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 9:10 pm

Sto je bilo?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 EmptySat Mar 03, 2018 9:11 pm

Fragman, canim. Ni ja nisam ocekivala, slucajno sam videla.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 13 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: