Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 10:21 am

Na gura ga ona, ali novinari prvo spomenu Cagu pa tek onda nju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 10:22 am

Ok. Kad je serija koju gledaš zbog price, a ne zbog price i još nečega. Hahha

Ma ok, nema reklama uopće. Slika ok, ali mala. Navikla sam gledati na puno većem ekranu.

Inače, baš mi Ive melodije Cagataya Akmana brzo uđu u uši.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 10:23 am

A kako će novinari dobiti na klikanju da njega ne spomenu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 10:25 am

Ne kužim zašto mi ne radi zvuk na YT. Što sam sad napravila? Šmrc
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 10:29 am

Hahaha, hamam bi tesko mogla da ispratis.

Zato i ne mogu da odustanem od kompjutera, veci mi je ekran nego na laptopu. Kad su osetljive scene u pitanju, moram svaki datalj da vidim. lol!

Meni se isto svidja muzika u seriji. Dok sam pratila seriju nikada nisam preskakala spicu, super mi je ta melodija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 10:31 am

Pa ne znam sta si uradila. Mislim da ni ne mozes da iskljucis ton na YT, samo kad iskljucis ton za mediu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 10:34 am

Hhah zajebaji ti samo. Samo daj. Lako ti je kad si okružena svi mogućim velikim ekranima. A ja ovdje savaşıyorum s ekrančićem. Trebat ću zajmiti negdje veliki ekran da mogu vidjeti video iz CS. To očekujem video Kive i Cage. Ay, šmrc.

Odlična mi je špica. I sad je Akman snimio još jednu za seriju. To je treća njegova koja mi je odlična.


Последњи изменио Poncha дана Sat Feb 17, 2018 10:37 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 10:36 am

Ma ima mi zvuka kad pustim recimo Cagu da pjeva. Ali na kanal uživo ne. Odustala sam od gledanja. Em mi ekran mal, em mi nema zvuka. Pa sad da gledam i skiljim i da vidim kako samo otvaraju usta a ne čujem mu glas olmaz.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 10:38 am

Hahahaha i telefon reaguje samo na Cagu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 10:38 am

HahahH
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 10:38 am

Svakako ce posle da postave na YT ili na sajt kanala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 10:39 am

A znam. Ali ja sam nestrpljiva. Haha
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 10:42 am

Ovo sto se desava u Turskoj je stvarno jezivo. Definitivno treba ponovo da se uvedu smrtne kazne za neke zlocine.
I umesto da RRA zabranjuje serije u kojima se zlostavljaju zene i deca, oni se uhvatili Yamaca i Sene. A serija u kojoj su u prvoj epizodi pretukli zenu na mrtvo ime ima rejting 20.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 10:43 am

I sto reci na sve to. Žalosno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 11:02 am

Pa da čovjek ne povjeruje. Znači neki drugi kanal uživo ima tona i sliku, a ovaj što ja hoću samo sliku.

Urotilo se sve protiv mene.

Ma mislim, nije me briga. Ionako je emisija već i završila... samo mi nije jasno zašto nema tona.
Aj sad neka postave video da vidim. Kad se već jutros nisam usrećila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 11:10 am

Ovi su se lijepo pozdravili. Svaka čast. Mogli su komodno izostaviti ove ostale tragove.

https://mobile.twitter.com/afmedia1/status/964800032934449152?s=12
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 1:21 pm

Meni su ovakvi buketi više za groblje.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 F587_F9_BA-8_F3_B-4170-9_DAB-83630_F4_F996_C

Još ova slova.

Nisam znala da je Buraku rođendan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 7:04 pm

Poncha ::
Baš zato. Nekad je i bolje da šuti. Jer samo onda drugi pokupe to što je pisala i naprave bombastične naslove.

Ovim portalima što nemaju nikakve izvore informacija nego prepisuju je Birsen dobro došla, ona svaki dan nešto objavi, oni prepišu i super. A ja mislim da tu ima i reklamiranja. Za neke se možda piše namerno da će biti u nekom projektu da bi se pričalo.

Poncha ::
Meni je ova haljina baš profinjena i elegantna. Cipele manje-više. Bio bi pun pogodak za galu. Sve u svemu s frizurom i šminkom i stajlingom jako profinjeno. Za razliku od nekih tamo. Baš damski.

Basak preferira eleganciju, a ona njena Deniz Marsan ekstravaganciju. Zato se meni nikada ne sviđa kako je ta žena obučena.

Poncha ::
Birce mi je bila užasna. Niti mi se nijansa haljine sviđa, niti kroj, niti kajiš. Da je barem jedno od toga bilo drugačije. Onda bi bilo bar nešto bolje. Ali Birce gura taj neki stil. Nisam ni primijetila naušnice.

Nisam ni ja primetila naušnice dok neko nije postavio na forumu.

Poncha ::
Ni ja ne volim odijela na duplo kopčanje. Nisam znala da ih ni ti ne voliš. Ali Kivi i takva dobro stoje jer mu je zahvalna grada. Ne znam, nekako mi se po boji najviše sviđa iz Beča odijelo, po kroju iz Rotterdama.

Kivi sve dobro stoji, ali odela na jedan red kopčanja bolje padaju, zato su mi lepša.
Tako je i meni.

Poncha ::
Ja kad sam vidjela video, promislila sam vidi ovog iz Delibala ispao. Onda sam pokušala uslikati par slika jer video iz priča ne znam kako da postavim ovdje preko mobitela.
Na prve dve slike bi mogao da prođe kao Caga iz vremena Delibala, retko ko bi shvatio da nije.

Poncha ::
Odgledala sam BH preko moba. Nema uopće reklama na ddizi.
Baris bas ignorira Filiz. Cemil lagano koristi priliku, ali sve u granicama normale.

I zaslužila je da je ignoriše. Ja sam na YT naletela na scenu kada je obaveštava o Fikrijevom stanju i kada joj kaže da je on Savas.

Poncha ::
Aj sad neka postave video da vidim. Kad se već jutros nisam usrećila.

Jesu li postavili? Je li bilo nešto novo? Nisam ništa pratila danas.


Poncha ::
Meni su ovakvi buketi više za groblje.

Kod nas se takvi venci nose isključivo na groblje, ali kod Turaka i na proslave i na groblje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 7:10 pm

Kako ovaj fox trosi serije ko sitne pare. Ponedeljak im je dan za ubistvo serija. Koje god serije hoce da se rese stave je u ponedeljak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySat Feb 17, 2018 7:16 pm

Evo ih opet, HazCag tekrar birlikte....
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySun Feb 18, 2018 12:03 am

Pojavio se Alp u Cukuru, odnosno u fragmanu, izgleda da je neki ludak. Begendim.
Samo da u prvoj ne bude ovako samouveren, a vec u sledecoj da ispadne glupi policajac.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySun Feb 18, 2018 12:59 am

Upravo to i radi većina portala. Prepisuje. Pokupe of koga god. A Biresen je toliko puta pisala da im samo ide na ruku.
Ovo da se neke možda namjerno spominje si u pravu.

Baš zato što preferira eleganciju meni se njen stil sviđa.

Meni je kajiš prvi, onda kroj i boja. Da nisi rekla za naušnice prošle bi mo neopaženo. Ali teži promašaj je bila.

Naravno da Kivi sve dobro stoji. Apsolutno.
Ja općenito ne volim odijela na duplo kopčanje. Ne sviđaju mi se nikako, osim na ponekim dečkima. Koji ih znaju nositi.
Dok kodnkaputa na duplo kopčanje nemam ništa protiv.
Nisam ljubitelj ni onih pruga, ali i njih zna Kivo nositi.
Ja sam uvijek za klasiku. Što klasičnije za mene bolje.

Na to sam i mislila za lika.

Je, zaslužila je. Žao mi je Barisa ali bas ima karakter. Vjerojatno će se sad malo duriti pa popustiti.

Nisam ni ja danas pratila. U nekoj sam gužvi bila. Sve sam nešto letimično. Ali ako nitko nije postavio, onda valjda nema. Jer da ima, valjda bi bio video na svakom uglu. Tako da...
Samo me čudi jer su kroz jutro najavili u emisiji upravo s njihovom slikom na Twitteru. Jedino ako nisu zamjenili dane. Ne vjerujem da bas nitko od fanova nije upratio. Provjeravala sam je li piše Cumartesi surprizi i je.

Da. Primijetila sam to. Meni ne bi nikad palo na pamet dati živoj osobi takvo cvijeće.

Što sad prebacuju na ponedjeljak?

Vidjela sam sad da su tipkarali.

Ajde neka bude ludak jedom i taj policajac.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySun Feb 18, 2018 1:08 am

Izašlo je, bilo je jutros u emisiji, ali ništa novo.

Evo ti link pa možeš pogledati ako to se da.

http://www.showtv.com.tr/programlar/videolar/cumartesi-surprizi-sezon-1-bolum-230-parca-3-izle/52230 Treći dio epizode, oko 7 minute počinje, Caga se spominje oko 14 minute.

Vjerojatno zato nema o tome ničega.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySun Feb 18, 2018 1:11 am

Razočarana sam kako su novinari loše odradili posao. Sretna sam zbog Cage koji je pametniji od njih.

Ali bar je na okupu sve o Cagi s gale.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 EmptySun Feb 18, 2018 1:27 am

Koliko Kivo ima satova? Zavidna kolekcija.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 32 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 32 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: