Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyMon Feb 12, 2018 6:36 pm

Jesu li ovo Kivini večeras u Soho Houseu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyMon Feb 12, 2018 7:01 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyMon Feb 12, 2018 7:59 pm

Ne znam, nisam videla to za Soho. Ako jesu, Caga ce sigurno biti tamo.

Ay bu ne? :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyMon Feb 12, 2018 8:28 pm

Sara Ulusoy ::
Tebi sam se čudila. Na tvojoj listi je sto posto na prvom mestu Yaman, i ostatak mogu de pretpostavim, nema ubica i psihopata. Eto, dokaz šta ovaj forum može da napravi od čoveka, od Yamana do Ferhata. smeh

smeh  smeh  smeh
Ali, pazi, da ta karanlik strana nikad nije bila negde skrivena u njoj, ovaj forum bi je samo izludeo, ali je ne bi i preveo na drugu stranu. lol!

Sara Ulusoy ::
Evet, u RL sam ljubomorna i to jako. Ama, zbog tebe ću da napravim ustupak, eto ti otvorena vrata harema, posluži se, ali sve da vratiš na mesto kako si i našla. lol!
Znaj ovo da ceniš, ovako nešto nikada nikome nisam rekla. smeh

smeh  smeh  smeh
Vallah Poncha, ova te voli mnogo, ovako nešto ni meni ne bi rekla. lol!

Sara Ulusoy ::
Pre neki dan me zove drugarica i pita šta ima novo, ja kažem ništa, kaže ona kada ćeš da me iznenadis,  ja kažem šokiraću te kad se udam za Kivu, kaže ona i ja tebe kad se udam za Ibru. Tu sam počela da ljubomorišem pa smo se zarad mira dogovorile da posle određenog vremena šokiramo njih i da se zamenimo. smeh

Ahahahahah, eto vidiš Poncha kako njih dve lepo sporazumno sve dele, e, o ovako nečem sam i ja tebi onda pokušavala slikovito da objasnim za Stasa i Cagu. lol!

Sara Ulusoy ::

Treba da budeš srećna, vidiš da je žena izvršila ofanzivu na mene. lol!

smeh  smeh  smeh

Sara Ulusoy ::
Sa mojim švalerima? Bana bunu yapma! Garant treba da biram između švalera. lol!

Dobra ideja, ajde biraj. Makar napravi neku top listu, da vidimo kako se koji kotira. lol!

Poncha ::
Naravno da je Yaman na mojoj listi, benim bebegim.  :cereeeeek: Taj me uvijek slušao i mogla sam ga uvijek opravdati.  <3 Simpatičan, mio, dobar, poslušan, divan... Nagao, ljubomoran, nesiguran, iskompleskiran... Tako sad da ne nabrajam.

A Ferhat je deli lik koji mi je drag. Sve ima svoje, a ulaze na listu glaavnih najdražih. S tim da mi Ferhat igra po živcima, tj. mogao bi igrati.

Sarp da ga nije glumio Caga bi možda prošao nezapaženo jer ga niti ne bih počela gledati. Ali sam ga zavoljela i sad ga ne dam.  <3
Slušao me vala isto.

Kapiram, Ponchi je kod muškarca najbitnije da je dobro sluša, a ako ne sluša ona onda može po ceo dan slikovito da mu objašnjava. Tačno ta profesionalna deformacija. lol!

Poncha ::
smeh
Eto, tebi Kivo, njoj Ibro, meni Caga. I nemoj biti ljubomorna. Možeš i ostati u braku s Cagom.

Allah Allah, jesmo rekle da je organizacija Sarin posao? Šta se odmah ubacuješ, ne moš ti da deliš uloge. lol!

Poncha ::
Canim, da se ispravim. I da ne pripisujem sve zasluge Basak. Kivo mi je bolji otkako se druži s Cagom. Jer tko voli Cagu ili kome je Caga drag, ne može biti loša osoba. :P

smeh  smeh  smeh

Sara Ulusoy ::
Hahaha ja rekoh evo, pripisace zasluge meni, ama yok, Caga. smeh

Zar si očekivala drugačije? lol! Ne znam samo kako se ranije nije setila da sve pripiše Cagi. smeh

Poncha ::
Ja stvarno ne znam kako se Ibro oblači. Niti mogu tvrditi išta. Možda se ne oblači loše, ne znam.

Utvrdićeš ti i to. lol!

A, o kakvoj to gali pričate?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyMon Feb 12, 2018 9:10 pm

Poncha ::


Sad sam duboko razočarana. placljivko Ti si zaboravila Emira. Ilk ask. Neprežaljen.

Naravno da je Yaman na mojoj listi, benim bebegim. :cereeeeek: Taj me uvijek slušao i mogla sam ga uvijek opravdati. <3 Simpatičan, mio, dobar, poslušan, divan... Nagao, ljubomoran, nesiguran, iskompleskiran... Tako sad da ne nabrajam.

A Ferhat je deli lik koji mi je drag. Sve ima svoje, a ulaze na listu glaavnih najdražih. S tim da mi Ferhat igra po živcima, tj. mogao bi igrati.

Sarp da ga nije glumio Caga bi možda prošao nezapaženo jer ga niti ne bih počela gledati. Ali sam ga zavoljela i sad ga ne dam. <3
Slušao me vala isto.

Nisam zaboravila ilk ask kod mene je drugi na listi i ujedno jedini lik koji nije psiho.
Nego nisam znala da li ti je Yaman prvi ili on.

Ferhat meni već igra po živcima, ali nema veze, volim ga.

Ja bih Sarpa volela i da ga nije igrao Caga zbog te lude crte, ali nikako toliko da ga stavim na listu. Bu yuzden Sarp sana gule gule, Ferhat hosgeldin.


Poncha ::
Pa manje-više je dobar posao odradila s njim. Oblačila ga je u skladu s likom, statusom, dobi, karakterom. Nije mogao nositi nešto više markirano i skuplje od onog što je. A odijela u koja ga je oblačila su bila odlična.

Meni je nekako u posljednje vrijeme, valjda otkako ima ovaj kraći friz, bolji. Ali mi uz Basak naprosto zrači. Ta ga žena čini boljim. Sorry, što njoj prepisujem zasluge.

Jeste, Yaman nije mogao da se oblači drugačije, ne bi bilo u skladu sa likom.

Tamam ya, Basak i Caga su izvukli iz njega pozitivno. To sad kažeš iz pristojnosti a u sebi kažeš da je ipak Caga jedini zaslužan. lol!

Poncha ::
Eto, tebi Kivo, njoj Ibro, meni Caga. I nemoj biti ljubomorna. Možeš i ostati u braku s Cagom.

Šššššššt napiyosun? Elini kolunu cek. smeh

Poncha ::
Ona se pozdravila i nakon prošlog izdanja. Ne vjerujem da je bilo neukusno.
Mislim, nikakvog kiča nije bilo.

Jeste, pozdravila se, dobro ga nije napustila i otišla u drugu sobu. lol!

Poncha ::
A nije mi prilika. Glupo je da unaprijed pitam. Onda trebam formulirati drugačije.

Evo. https://www.instagram.com/p/BfBKel-FJn7/?taken-by=poludeli_brat
Zanima me što je kupio Kivo. Što Ibro? Što Seckin? Pretpostavljam da mi Cagino nećeš odati jer ću biti ljubomorna.


Kakav dan zaljubljenih, ja to ne slavim. A i sa kim da slavim, toliko ih ima da bi trebao dan da traje nedelju dana. smeh A i Ibri je rođendan.

Mrs Bondarenko ::
Ali, pazi, da ta karanlik strana nikad nije bila negde skrivena u njoj, ovaj forum bi je samo izludeo, ali je ne bi i preveo na drugu stranu. lol!

Da znaš da si u pravu. Poncha, sen karanliksin, sen batakliksin. smeh
Ama hic merak etme, Bondarenkova i ja ćemo da te izlečimo. smeh

Mrs Bondarenko ::
Dobra ideja, ajde biraj. Makar napravi neku top listu, da vidimo kako se koji kotira. lol!

Lista nije problem. 1. Kivo 2.Ibro 3. Seckin

Mrs Bondarenko ::
Kapiram, Ponchi je kod muškarca najbitnije da je dobro sluša, a ako ne sluša ona onda može po ceo dan slikovito da mu objašnjava. Tačno ta profesionalna deformacija. lol!

Hahahahahahaha procena ti precizna u milimetar. smeh

Mrs Bondarenko ::
Zar si očekivala drugačije? lol! Ne znam samo kako se ranije nije setila da sve pripiše Cagi. smeh

smeh Isto mislimo, evo gore sam to napisala. lol!

Mrs Bondarenko ::
A, o kakvoj to gali pričate?

Premijera Kivinog filma.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyMon Feb 12, 2018 11:10 pm

Sara Ulusoy ::
Ne znam, nisam videla to za Soho. Ako jesu, Caga ce sigurno biti tamo.

Ay bu ne? :cereeeeek:

Ma prezentacija neka za film je u pitanju tamo. Sad je i Busra stigla. Ne znam o čemu se sve radi. Vidjela sam amo da su u Sohou dok se nisam makla. Kasnije više nisam tražila ništa.

Pa slika koju nismo vidjeli jer ova koja je našla, stalkerica, nije htela ranije objaviti. Pretpostavljam da je od 1. ili 2. 8. 2017. Ili tako ti dana, zbog odjeće i brade. Kad se vratio u Istanbul s ljetovanja. Znam da je tih dana viđem u Le Meridien Istanbulu. I bio je u shoping centru u istoj toj odjeći i naočalama. Bak.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 DGLj_FLMXs_AAU9_JY

Mrs Bondarenko ::

smeh  smeh  smeh
Ali, pazi, da ta karanlik strana nikad nije bila negde skrivena u njoj, ovaj forum bi je samo izludeo, ali je ne bi i preveo na drugu stranu. lol!

Zezajte vi samo. Ionako sam jednom nogom izašla i sve čekam da kažem posljednje zbogom Ferhatu.

Mrs Bondarenko ::

smeh  smeh  smeh
Vallah Poncha, ova te voli mnogo, ovako nešto ni meni ne bi rekla.  lol!

Možda po zasluzi.  smeh Tko ti je kriv?

Lako je njoj nuditi svih kad zna da neću uzeti svih. Ili je to možda i namjerno kako bi me malo udaljila od Cage. Kim bilir...


Mrs Bondarenko ::

Ahahahahah, eto vidiš Poncha kako njih dve lepo sporazumno sve dele, e, o ovako nečem sam i ja tebi onda pokušavala slikovito da objasnim za Stasa i Cagu. lol!

Bondarenkova, ne vrijedi ti. Da bismo dijelile nešto ja trebam voljeti Stanka. Sa Sarom dijelim Cagu.
Cagu mogu dijeliti ako znam da ga osoba voli, a ne ako toj osobi samo služi za igrice. Aman.

Ne znam jesi li čula ovu pjesmu. Vidi naslova. Ne diraj mi ga. Ne diraj mi Cagu.
A pjesmu ako ćeš slušati, slušaj. Ako nećeš, ne moraš.

Mrs Bondarenko ::

Dobra ideja, ajde biraj. Makar napravi neku top listu, da vidimo kako se koji kotira.  lol!

Ja znam poredak.

Mrs Bondarenko ::

Kapiram, Ponchi je kod muškarca najbitnije da je dobro sluša, a ako ne sluša ona onda može po ceo dan slikovito da mu objašnjava. Tačno ta profesionalna deformacija. lol!

Mislim da ste se totalno zajebale. Meni je bitnije da lik (u seriji) zna lupiti šakom od stol. Preneseno.

Ali da, ne treba me slušati. Treba znati bez da kažem.  smeh

Mrs Bondarenko ::

Allah Allah, jesmo rekle da je organizacija Sarin posao? Šta se odmah ubacuješ, ne moš ti da deliš uloge.  lol!

Ma imaš pravo. Što me briga tko će koga? Ja sam samo htjela da me nitko od Cage ne odvoji.

Mrs Bondarenko ::

Zar si očekivala drugačije?  lol!  Ne znam samo kako se ranije nije setila da sve pripiše Cagi.  smeh
smeh

Tko kaže da nisam?
Govorite vi što hoćete, ja mislim da Kivo nije bio upola zanimljiv do Basak, a otkako je Caga djelovao inspirativno i na njega, Kivo rastura.

Mrs Bondarenko ::

Utvrdićeš ti i to.  lol!

Nisam toliko sigurna.

Sara Ulusoy ::

Nisam zaboravila ilk ask kod mene je drugi na listi i ujedno jedini lik koji nije psiho.
Nego nisam znala da li ti je Yaman prvi ili on.

Ferhat meni već igra po živcima, ali nema veze, volim ga.

Ja bih Sarpa volela i da ga nije igrao Caga zbog te lude crte, ali nikako toliko da ga stavim na listu. Bu yuzden Sarp sana gule gule, Ferhat hosgeldin.

Emir je prvi.  :cereeeeek:

Meni Ferhat igra po živcima i mislim da smo na blizu s raskidom. Ali meni i tebi ne igra iz istih razloga. Ono što ga od mene možda otjera je ono u čemu ga ti guraš.
Volim ga i ja, to se slažemo.

Ok, zato i ja kažem, ja ne puštam Sarpa.

Sara Ulusoy ::

Jeste, Yaman nije mogao da se oblači drugačije, ne bi bilo u skladu sa likom.

Tamam ya, Basak i Caga su izvukli iz njega pozitivno. To sad kažeš iz pristojnosti a u sebi kažeš da je ipak Caga jedini zaslužan.  lol!

Po meni nije. Drugačije bi bilo previše.

Aj sad jedini... Nije jedini, ali da nije bilo njega, Kivo bi meni ostao daleko.
Inače, jako volim vidjeti Kivu i Basak zajedno. Divni su. Nije da ti vadim mast s time. smeh

Sara Ulusoy ::

Šššššššt napiyosun? Elini kolunu cek.  smeh

Evo ništa.

Sara Ulusoy ::

Kakav dan zaljubljenih, ja to ne slavim. A i sa kim da slavim, toliko ih ima da bi trebao dan da traje nedelju dana.  smeh A i Ibri je rođendan.

I ne trebaš slaviti.

Da slaviš, izabrala bi proslaviti s Ibrom?

Sara Ulusoy ::

Da znaš da si u pravu. Poncha, sen karanliksin, sen batakliksin.  smeh
Ama hic merak etme, Bondarenkova i ja ćemo da te izlečimo.  smeh

Aman...

Merak ettim, čime?

Sara Ulusoy ::
Lista nije problem. 1. Kivo 2.Ibro 3. Seckin

Znala sam da je ovako. Zar nisam ovim redoslijedom i napisala te tvoj švalere kad sam pisala poklone?

Sara Ulusoy ::

Hahahahahahaha procena ti precizna u milimetar.  smeh

smeh



Gledamo li večeras?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyMon Feb 12, 2018 11:27 pm

Ja pocinjem za dvadesetak minuta. Jesi ti pocela?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyMon Feb 12, 2018 11:29 pm

Nisam još. Uskoro ću.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 12:05 am

Ovaj nasao Ferhatovu zenu da napada. lol!

Odlicna socijalna poruka, svugde vas ima. topić
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 12:14 am

Ferhate yuh sana be! Znala sam da nece da je moli, ali ovoliko nisam ocekivala, jos kaze ben bitti demeden bitmez. facepalm

Poncha priznaj da si ovaj deo ti pisala. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 12:50 am

Sara Ulusoy ::

Nisam zaboravila ilk ask kod mene je drugi na listi i ujedno jedini lik koji nije psiho.
Nego nisam znala da li ti je Yaman prvi ili on.

Kako to nisi znala, čak sam i ja znala da joj je Emir prvi, a Yaman drugi.

Sara Ulusoy ::
Ferhat meni već igra po živcima, ali nema veze, volim ga.

Ferhat vam igra po živcima??? Ne zaman? molimmmm

Sara Ulusoy ::
Ja bih Sarpa volela i da ga nije igrao Caga zbog te lude crte, ali nikako toliko da ga stavim na listu. Bu yuzden Sarp sana gule gule, Ferhat hosgeldin.

Kako ti to olako izbacuješ jednog, ubacuješ drugog, yuh sana izdajice jedna. lol!

Sara Ulusoy ::
Šššššššt napiyosun? Elini kolunu cek. smeh

Iste bu. smeh

Sara Ulusoy ::

Kakav dan zaljubljenih, ja to ne slavim. A i sa kim da slavim, toliko ih ima da bi trebao dan da traje nedelju dana. smeh A i Ibri je rođendan.

Ne spominjite Dan zaljubljenih, moraću i ove godine da ga prespavam. Čekaće me slike srećne porodice i zaljubljenog para, uz filtere u vidu golih sisa i butina i heštegove #mylove i slično. suze suze suze

Sara Ulusoy ::
Da znaš da si u pravu. Poncha, sen karanliksin, sen batakliksin. smeh
Ama hic merak etme, Bondarenkova i ja ćemo da te izlečimo. smeh

Što da ne, ionako mi je Sparks jednom rekla da je trebalo da idem u psihologe. lol! smeh

Sara Ulusoy ::
Lista nije problem. 1. Kivo 2.Ibro 3. Seckin

Dobro je, ipak Kivu više voliš od Ibre. Onda neću da ti ga uzmem.

Sara Ulusoy ::

Hahahahahahaha procena ti precizna u milimetar. smeh

Kao što rekoh, trebalo je da idem u psihologe. lol!

Sara Ulusoy ::
Premijera Kivinog filma.

Jel' postoji mogućnost da dođe Beren? :cereeeeek:

Poncha ::
Zezajte vi samo. Ionako sam jednom nogom izašla i sve čekam da kažem posljednje zbogom Ferhatu.

Kako si izašla, tako ćeš opet ući. lol!

Poncha ::

Možda po zasluzi. smeh Tko ti je kriv?

Eh, pa kako tako, Sara i ja smo bitmeyen bir ask. <3 Iliti Herkes oldurur sevdigini. smeh

Poncha ::
Lako je njoj nuditi svih kad zna da neću uzeti svih. Ili je to možda i namjerno kako bi me malo udaljila od Cage. Kim bilir...

Jao tebe, zavadila bi dva oka u glavi, samo su ti mračne misli na pameti od kako se družiš sa Ferhatom i onda ja igram igrice. lol!

Poncha ::
Ne znam jesi li čula ovu pjesmu. Vidi naslova. Ne diraj mi ga. Ne diraj mi Cagu.
A pjesmu ako ćeš slušati, slušaj. Ako nećeš, ne moraš.

Obožavam ovu, kako si samo pogodila!!! :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Kad sam letos bila kod vas, jedno pedeset puta sam je slušala i pevala. srca

Poncha ::
Ja znam poredak.

Aferin. topić

Poncha ::
Mislim da ste se totalno zajebale. Meni je bitnije da lik (u seriji) zna lupiti šakom od stol. Preneseno.

Ali da, ne treba me slušati. Treba znati bez da kažem. smeh

smeh smeh smeh

Poncha ::

Tko kaže da nisam?
Govorite vi što hoćete, ja mislim da Kivo nije bio upola zanimljiv do Basak, a otkako je Caga djelovao inspirativno i na njega, Kivo rastura.

Ja ću da te demantujem, pratila sam Kivu mnogo pre Basak i uvek mi je bio zanimljiv sam po sebi. Jednostavno, Kivo je takav, može da ide bez svakog i sa svima.

Poncha ::
Aj sad jedini... Nije jedini, ali da nije bilo njega, Kivo bi meni ostao daleko.
Inače, jako volim vidjeti Kivu i Basak zajedno. Divni su. Nije da ti vadim mast s time. smeh

Sad i meni vadiš mast, sinerlenme beni. lol!
Zašto svi, ali svi muškarci koji se meni sviđaju moraju da budu zauzeti? Prvo Altan, pa Kivo, pa Stanislav, pa Kozlovski, kakav sam ja to baksuz... suze

Poncha ::
Da slaviš, izabrala bi proslaviti s Ibrom?

Zar nije red da se Dan zaljubljenih slavi sa mužem? lol!

Poncha ::
Merak ettim, čime?

Mojim radikalnim metodama. lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 1:17 am

Ova kupatilo scena je mogla da prodje i bez Asli. Bezveze je zaklanjala pogled.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 1:20 am

Hahahaha kuca na vrata.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 1:26 am

Hahahaha Ferhat je lepo ime.
Lep je Ferhat je. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 1:59 am

Aj Asli jesi glupaca.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 2:17 am

Odgledala sam. Ajde. Ajde. Da nije nekih stvari bilo odličnih sad bih rekla gule gule. Ali Ferhat me nije (toliko) razočarao, dapače. Onda devam ediyorum. Barem još neko vrijeme. I Abidin, seni o kadar seviryorum. Kako lupnio šakom na Namikovu ruku.  <3 Nebitno zašto, ali muda su mu vrh. Koji pogled.  naklon

Sara Ulusoy ::
Ferhate yuh sana be! Znala sam da nece da je moli, ali ovoliko nisam ocekivala, jos kaze ben bitti demeden bitmez. facepalm

Poncha priznaj da si ovaj deo ti pisala. lol!

Ne oldu? smeh  Tko ti je kriv? Je, ja sam pisala. Tako je, Ferhate. Neka se zna tko si ti, ne možeš se promijeniti samo tako. Dok se sam ne odlučiš mijenjati.

Ali brate kasnije se razvezao, nikako ga ušutkati. Hoću i inzistiram na povišenju honorara. Cijelu epizodu govori. Yani...

Je li Ibro uvijek ima sjaj u očima kad je sretan? Ferhat je naprosto zračio.
Ali, kako to obično biva. Korak naprijed neko sranje im se dogodi.

Sara Ulusoy ::
Ova kupatilo scena je mogla da prodje i bez Asli. Bezveze je zaklanjala pogled.

Eto. Ti si rekla tako.

Čudi mi da nisi dodala da tko se to kupa s peškirom.

Sara Ulusoy ::
Hahahaha kuca na vrata.

Navikao je gledati gole žene, ali očito mu je bilo neugodno. smeh

I naučio je kucati. Prije nije bilo potrebe pa nije trebao.


Sara Ulusoy ::
Hahahaha Ferhat je lepo ime.
Lep je Ferhat je.  smeh

E, ako mi ovo nije bio najbolji dio. smeh
Babica Ferhat i Ferhat s djetetom. Mislim da se rađanjem ovog djeteta rodio i neki sivlji Ferhat. Ne skida osmijeh s lica od tada.

Tako je Ferhate, reci im ti. Ako mali bude na tebe, nema mu kraja.

Sara Ulusoy ::

Aj Asli jesi glupaca.

Što je napravila? Je li to ono zbog pištolja ili si joj pak našla neku manu?

E pa kad je htjela bez pištolja, sad bi moglo biti svega.



I da kažem ovako.
Imam dva nova para. Dilsiz i Hulya... Azad i Yeter.

Pustila sam suzu na susret Yigita i Gulsum.


Ah, da. Da dodam.
Ipak nije romantičan postao. Aferin Ferhat bey. Bravo! Njegova romantika je deset puta bolja nego neke izlizane fore.
Kako joj uvali onaj prsten. naklon
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 2:20 am

Ja jos nisam odgledala, vracala sam neke scene.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 2:21 am

Ne vraćaj sad. Gledaj pa ćeš kasnije. Ima što za vraćati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 2:32 am

Ajde neka se ovo dvoje vise vencaju i neka nam se skinu s vrata. Koliko scena imaju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 2:37 am

Jebote Cubeytu treba 6,7 ljudi da savlada Ferhata.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 2:42 am

Mrs Bondarenko ::

Kako to nisi znala, čak sam i ja znala da joj je Emir prvi, a Yaman drugi.

Čak i ti znala. A tko to ne zna?

Mrs Bondarenko ::

Ferhat vam igra po živcima??? Ne zaman? molimmmm

Sara nek ti objasni svoje razloge. Meni zato što sve sluša ženu. I trči za njom.

Ali dobro, u ovoj je lupio šakom u stol, dok nije napravio prometnu i postao babica. E onda mu se okrenulo u glavi. smeh

Mrs Bondarenko ::

Kako ti to olako izbacuješ jednog, ubacuješ drugog, yuh sana izdajice jedna. lol!

A tebi čudno što Sara izdaje jednog, ide drugom...

Mrs Bondarenko ::

Što da ne, ionako mi je Sparks jednom rekla da je trebalo da idem u psihologe. lol!  smeh

Sen? Vala, ne slažem se s njom nikako. Jadni oni koji bi kod tebe došli na terapiju. Drži se ti onoga što si završila. S takvom diktaturom u krvi i željna pobjede i igranja igrica, nije za tebe psihologija.
Poznajući te, ovako, za tebe je nešto gdje je svaki dan živo, veselo, gdje možeš držati autoritet, da možeš konce držati u rukama. Možda si mogla postati i pravnik, socijalni radnik, direktor...
Kusura bakma ama ja te u psihologiji ne vidim. To ja onako neozbiljno-ozbiljno mislim.

Mrs Bondarenko ::

Dobro je, ipak Kivu više voliš od Ibre. Onda neću da ti ga uzmem.

Ček. Njoj neće uzeti jednog od švalare, pored ovoliko koliko ih ima, a meni mrtva-hladna želiš jedinog?!

Mene stvarno mrziš. placljivko

Mrs Bondarenko ::

Jel' postoji mogućnost da dođe Beren? :cereeeeek:

Ti nas čitaš s jednim okom zatvorenim. Pojaviš se samo kad je ovaj tok radnje sprdalački u pitanju.

Beren je u Americi, liječi se. Navodno je trudna.

Mrs Bondarenko ::

Kako si izašla, tako ćeš opet ući. lol!

Ako Ferhat ne postane papučar, ostat ću. Ne mogu izdati Saru.

Mrs Bondarenko ::

Jao tebe, zavadila bi dva oka u glavi, samo su ti mračne misli na pameti od kako se družiš sa Ferhatom i onda ja igram igrice. lol!

Nisu mi mračne misli u glavi. Ali nikad ne vjerujem pretjeranoj i nagloj srdačnosti. Ni inače, ne otkako se družim s Ferhatom.

Mrs Bondarenko ::

Obožavam ovu, kako si samo pogodila!!! :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:
Kad sam letos bila kod vas, jedno pedeset puta sam je slušala i pevala. srca

Pogodila? Nisam gađala, nego ti rekla da odstupiš od mog čovjeka.

A to što je tebi upala za uho ili te pogodile riječi, to nije do mene. To ovih momaka je.

Mrs Bondarenko ::

smeh  smeh  smeh

A što se smiješ? Zar nije čar da te on sve razumije bez da išta kažeš? Dosta pogledaš.

Mrs Bondarenko ::

Ja ću da te demantujem, pratila sam Kivu mnogo pre Basak i uvek mi je bio zanimljiv sam po sebi. Jednostavno, Kivo je takav, može da ide bez svakog i sa svima.

Možeš ti demantirati objektivno, ali ja govorim po sebi. Ja dok se Kivo nije počeo družiti s Cagom, nisam ga ni primjećivala. Ok, glumac čije sam serija gledala, čak mi ni nije nešto pretjerano zračio. Glumac kao više-manje i ostali zgodni glumci.

Mrs Bondarenko ::

Sad i meni vadiš mast, sinerlenme beni. lol!
Zašto svi, ali svi muškarci koji se meni sviđaju moraju da budu zauzeti? Prvo Altan, pa Kivo, pa Stanislav, pa Kozlovski, kakav sam ja to baksuz... suze  

Cagu nisi spomenula? I on je zauzet.

A ti meni možeš vaditi mast. smeh

Mrs Bondarenko ::

Zar nije red da se Dan zaljubljenih slavi sa mužem? lol!

Nisam znala. Hvala što si me sjetila gdje će Caga biti taj dan. ne trebam se mučiti stalkati.

Mrs Bondarenko ::

Mojim radikalnim metodama. lol!  smeh

I još nisi shvatila da radikalnim metodama kod mene nema pomaka.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 2:46 am

Prsten. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 2:51 am

Aj ovaj Ferhat me ubi u ovoj epizodi, sluzio je vojsku cetiri godine po kazni. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 2:55 am

Prica o kosarci, ovo nama salje poruku.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 EmptyTue Feb 13, 2018 2:57 am

Evo i Asli hoce da dodje kod nas na utakmicu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 17 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 17 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: