Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptySun Feb 11, 2018 9:11 pm

Nisam vidjela gdje gleda, samo sam vidjela neki iskreni osmijeh, a da se Ferhat ovoliko smije mi nikako ne ide. To bi mi bilo kao ono kad je Asli rekla tupavoj Ebru da Ferhat nije ubojica nakon prvog puta.

Iako, bilo bi mi drago da se Ferhat smije i da je sretan, ali ne ide mi uz njega ovolika sreća.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptySun Feb 11, 2018 9:13 pm

Ja sam dozivela sok kad sam videla tas ev ukrasenu za dan zaljubljenih sa svim mogucim kliseima koji postoje. Sva sreca da su fanovi brzo otkrili da je slika stara i da je sa seta neke druge serije, inace takvu scenu ne bih mogla da gledam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptySun Feb 11, 2018 9:14 pm

Misliš ono crveno?

Ja kad sam vidjela htjela sam povući što sam rekla da Ferhat ima ukusa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptySun Feb 11, 2018 9:16 pm

A toliko valjda scenarista nije poludeo, jos je u prosloj receno da se Ferhat ne smeje i sad ovoliko, bilo bi previse. Prva slika je mozda scena iz serije, ali druga nije, ovo je Ibro.

Da, to crveno. Ono je vise od nemanja ukusa, ono bi bilo ubistvo Ferhata.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptySun Feb 11, 2018 9:19 pm

Sad da ja znam razliku između Ibre i Ferhata, ne znam, ali ima logike što kažeš. Jer ja Ferhata da se ovako smije ne mogu zamisliti. Ne ovako brzo.

Pozdravila bih se s njim momentalno da počne s ovim glupostima i neukusom.
Za mene je Ferhat lik koji to ne treba imati to patetično, romantično izdanje.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptySun Feb 11, 2018 9:44 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptySun Feb 11, 2018 9:46 pm

Bu arada, sjeti me za koji dan da ti stavim jednu sliku i pitam te nešto. Ali ćeš odgovoriti iskreno.
Ima veze s tvojim švalerima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptySun Feb 11, 2018 10:07 pm

Poncha ::
A meni si se čudila što sam ugurala Ferhata na listu. smeh

Dobro, ja Sarpa volim, ne dam ga. Preuzet ću i tvoj dio njega. On je ipak poslušao mene, ne tebe. :cereeeeek:

Tebi sam se čudila. Na tvojoj listi je sto posto na prvom mestu Yaman, i ostatak mogu de pretpostavim, nema ubica i psihopata. Eto, dokaz šta ovaj forum može da napravi od čoveka, od Yamana do Ferhata. smeh

Sarp je ionako bio ubačen na listu preko veze.

Poncha ::
Da, tako sam i ja mislila za Ferhata da je to godište, ali mi je uvijek djelovalo da je onaj mali Ferhat puno stariji od malog Yigita. Ali ima smisla da su ovako poredane godine.

Mali Ferhat i jeste puno stariji od malog Yigita. Ono dete nema više od 5,6 godina, a za malog Ferhata sam proverila glumac ima 17 godina.

Poncha ::
Naravno da se sa svima dobro slaže, ali mislim da se s Hazar posebno dobro slagao. A Leyla je ionako u društvu Ilknur.

Nisam to znala. Mislila sam da jesu jer je on napustio Alija i otišao raditi onu Hazarinu seriju s Ekinom što je propala. Zato sam te i pitala.

Nisam znala da se Leyla druži sa Ilknur. Ili sam možda znala, ali sam zaboravila.

Onda možda i jesu i dalje zajedno.

Poncha ::
Ja ne znam. Puno su slika danas izbacili sa snimanja tako da bi ovo po meni mogla biti scena, ali mi je neobično vidjeti takvog Ferhata. Uopće mi nije on. Ali je onaj Ferhat kao dijete.
Poprilično su dosta snimali u Rivi i trebao bi biti neki tekst, vidiš da Ibro uči, tako da ne vjerujem da će samo dvije minute biti.

Neobično jeste, ali krajnje je vreme da se malo raskravi. Ioanko ga udaraju sa svih strana, neka bar sa Asli bude srećan.

I danas snimaju u Rivi, to je verovatno već 18, nastavak poslednje scene iz 17.

Poncha ::
Meni je žao. Na početku epizode sam se smijala samo tako, dok je završila epizoda zaboravila sam iti što mi je bilo smiješno. facepalm Ova serija je meni bila baš to, opuštanje i smijeh. I dalje mi je, ali tako je svaka epizoda ista. Korak napred, pet natrag i svaki put ista priča. Smiješna je, ali počeli su mi likovi stvarno sa svojim ponašanjem ići na živce.

Zaslužila je da ju pljuju. Znači, ovaj Cemil odluči dati rastavu i otići. E, ali njoj treba pomoći naći stariju sestru da spasi Fikrija i op ode Cemilu. U međuvremenu je Cemil tražio da ga premjeste i čeka rješenje.
Ona se okolo šetka, grli s Barisem. Susjedi vide. Kažu joj svekrvi i ženi pozli od šoka. Cemil pokušava pomoći Filiz naći sestru, ali kad materi mu pozlije ode ženu odvesti u bolnicu. Je, ali Filiz čeka što će joj on javiti da je našao. Nije niti pitala kako je žena. A nije prvi put da žena pada u nesvijest zbog njenog ponašanja.
Uvali Cemilu papire za sporazumni razvod da potpiše kako bi išli na sud. On potpiše i dođu na sud. Dođe i Baris na sud. I tada joj se javlja Kiraz da je Sukran otišla. Nakon što Cemil kaže da se želi rastati ona, zbog straha da će odvesti djecu, kaže da ona sad ne želi. I bingo. Cemil je dobio priliku. Na pitanje sudca kako sad to, rekao je da se ni on ne želi rastati jer jako voli svoju ženu i da ako ona kaže da njega voli povlači što je rekao. Tako nekako. Naravno, ona je rekla da ga voli. Jadan Baris je izašao vani, a stara se srušila. Baris ju prekinuo s njom nakon što je ova izjurila vani kad se stara srušila.
Neka me nitko ne uvjerava da je Filiz u pravu. Ne bira koga će uništiti. Stara, koja mi nije draga, mogla je od šoka umrijeti. Ovaj Cemil jadan, daje mu lažnu nadu, ionako nije čist u glavi. A Barisa je ukopala. Jadan, a toliko je bio uz nju. I sad će ona ispasti žrtva. Ne znam više što radi nesvjesno, a što svjesno, ali ne radi dobro onima oko sebe.

Meni se čak serija nije pretvorila u sranje niti mi je serija koja mi traži imati glavni par. Zanimljiviji mi je bio odnos braće i sestara nego išta. I odnos Barisa, koji nema svog brata, s ovom djecom. Npr. super mi je scena u kojoj Baris glumi konja i njiše Ismu... Ili glumi avion i vrti ga... Baš onako dobre scene. Ili kad ih pokušava bezuspješno utješiti.

Filiz je folirant. Ne verujem da su scenaristi hteli tako da je prikažu, ali tako ispada. Ona jeste žrtva, odrekla se svega da bi odgajala braću i sestru, ali... Onaj njen stav ja sam ponosna, ja ne prihvatam pomoć od drugih, ja sve sama završavam je foliranje. Uvek spadne na to da mora da traži nečiju pomoć. Recimo, Feriha je isto pisana tako, ali ona je stvarno stavljala ponos ispred svega, osim kad su bili u pitanju Mehmet i Riza. Na primer, kada je Emir odjebao nakon Femir epizode, ona bi umrla od ljubavi ali mu ne bi prva prišla, čekala je da on njoj priđe. Posebna je priča što ja to nisam mogla da podnesem, ali scenaristinje su se tu držale krakterne osobine lika koji pišu.
Ne ulazim u to kakvi su Cemi i njegova majka, nisam ni gledala, ni ne znam za te događaje, ali komentaripem na osnovu ovoga što ti pišeš. Po tome vidim da je Filiz zaglibila u nešto što nema nikakvog smisla. Sama je tražila da se uda za Cemila, tražila je njegovu pomoć, ovakav ili onakav pomogao joj je, nije joj čak pravio problem ni oko razvoda, a mislila sam da hoće. On je njen muž na papiru, ali ljudi okolo to ne znaju, niti ih interesuje. Naravno da njegova majka pada u nesvest kad se ona pred svima šeta da Barisem, a u braku je sa njenim sinom. Da čovek dođe i da joj kaže ’Sen benim soyadimi tasiyosun lan’ (Ferhat 3 epizoda lol! ) bio bi u pravu. Mene je Cemil uvek nervirao i koliko god me nije briga za njega, to je nešto što spušta Filiz, a ne njega.
Ljubavna priča nije neophodna, ali onda je trebala da bude drugačije napisana. Baris od prve epizode ludi za njom, ne može da živi bez nje bla, bla bla, onda su trebali da budu pisani kao običan par, a ne kao luda ljubav, ovako nije ispalo ništa, čisto razočarenje.
Ovu seriju niko ne gleda ni zbog ljubavnog para, ni zbog mnogo dobrog i originalnog scenarija, gledaju je zbog onoga zbog čega je i mi gledamo, dobra atmosfera, simpatični likovi, drama upakovana u humor, sada seku seriji aortu i ako se ne saberu, počeće da gube krv. Ionako konkurencija stiže. Mislim da ATV planira 8 gun da stavi u četvrtak.

Poncha ::
Vidi se i na njoj da ima stila i na one koje oblači. Ali s Kivom pogotovo zna pogoditi. Ne znam da mu je ikad izabrala lošu odjeću ili nešto što mu ne stoji. Ili nisam zapamtila ako i je.

Mislim da bi ona s Cagom znala.

I ja sam danas gledala. Naprosto Kivo zrači kad je stao na onu pozornicu. Svaki pokret mu je odličan. Plijeni.

Sa Kivom pogodi zato što je za njega ona lično zadužena. Ove serije verovatno dosta rade i aistenti.

Radila je ona sa Cagom u Medceziru, tamo je bila stilista.

Kivo je uvek plenio i zračio, jer prosto čovek ima super harizmu, ali od kada je sa Basak stvarno posebno zrači, ta žena njemu neverovatno prija.

Poncha ::
Hoću da mu se sad poveća i honorar. smeh

Ajde, onda valjda neće biti problema. Kao što sam čitala da neki pretpostavljaju.

Haklisin. Čovek je prihvatio da igra lika sa fondom od 50 reči i 10 rečenica po epizodi, sad treba da uči plahte. lol!

Te pretpostavke mi baš nisu jasne, ama neyse. rolleyes

Poncha ::
Očekivano, Survivor je odnio nekim serijama gledanost.

Ja sam mislila da će Fazilet najviše da izgubi, a oni su najbolje prošli.

Gulizar je pukla. Kanal D ovde godine ne može da se sastavi zbog sjajne strategije koju primenjuju već godinama.

Poncha ::
Ajme tebe. Ne smijem ni pitati. smeh Ni pohvaliti. Taj čije prezime nosiš mi je bolna točke. A u ove se može gledati, zar ne?
Ili si ti ljubomorna, i čuvaš ih, i nitko ih ne smije gledati? Jako si ljubomorna. naklon
Neću ti ih više šetati, šetaj ih sama. Ali ti zakonitog neću ostaviti samo za tebe.

Zanima me koliko ih ima. Vidjela sam jutros neku sliku iz ovog filma gdje se isto vide tetovaže pa sam pomislila koliko ih ima. Jesu li sve njegove i kako nije za potrebe filma prekrivao.
Rekla bih da su ružne, ali nekako ih Kivo nosi dobro. naklon Ups, nemoj me sad za ovu pohvalu prozvati. Ja rekla da je Kivo benim abim (Cagin brat, moj brat), ali baš čovjek zrači u zadnje vrijeme. Ne znam je li do Basak hanim yenge ili tebe.

Kivo sve dobro nosi, ali te tetovaže su stvarno užas. Ja inače ne volim tetovaže, a posebno ne te šarene.

Da, da, abi... I Abidin kaže za Gulsum da mu je sestra, pa gleda u nju ko mačka u slaninu. lol!

Evet, u RL sam ljubomorna i to jako. Ama, zbog tebe ću da napravim ustupak, eto ti otvorena vrata harema, posluži se, ali sve da vratiš na mesto kako si i našla. lol!
Znaj ovo da ceniš, ovako nešto nikada nikome nisam rekla. smeh

Pre neki dan me zove drugarica i pita šta ima novo, ja kažem ništa, kaže ona kada ćeš da me iznenadis, ja kažem šokiraću te kad se udam za Kivu, kaže ona i ja tebe kad se udam za Ibru. Tu sam počela da ljubomorišem pa smo se zarad mira dogovorile da posle određenog vremena šokiramo njih i da se zamenimo. smeh

Poncha ::
Vidjela sam već prije pa sam se sad opet sjetila da je Ferhatov kaput Ramsey. Njihovi modeli mi se sviđaju za muškarce. Prava su klasika. Elegantno.
Dosta stilista tamo potraže stvari.

Nešto razmišljam kako Ilknur kad ide s nekom elegancijom zna isto odabrati. Jer u AFK-u je Cagu znala odjenuti u njegovu odjeću i u Icerdeu. I stoji mu odlično.

https://www.instagram.com/p/BLtnboaB8Vb/?taken-by=ramseymodasi

https://www.instagram.com/p/BM4OthABOcG/?taken-by=ramseymodasi

Znam da sam dosadna. smeh

Ramsey je sponzor većini serija.

Sa elegancijom je lako odabrati kad je to klasika, naročito kad imaš Cagu u rukama kome sve stoji.

Koliko ima stila vidi se po njoj.

Mrs Bondarenko ::
Nego, to znači da ja treba da budem srećna što je moji Rusi ne zanimaju. lol!

Treba da budeš srećna, vidiš da je žena izvršila ofanzivu na mene. lol!

Poncha ::
Pozdravila bih se s njim momentalno da počne s ovim glupostima i neukusom.
Za mene je Ferhat lik koji to ne treba imati to patetično, romantično izdanje.

Što bismo se mi pozdravile nema veze, mislim da bi se i Asli pozdravila. :lol:

Taman posla, ovo nije romantika, ovo je čista patetika kao iz letnjih serija.

Poncha ::
Ovo si ti bila prije koje tjedan.

https://www.instagram.com/p/BfEejQTFYqM/?taken-by=netflixturkiye

smeh
Samo meni serije nisu spržile oči nego mozak. lol!

Poncha ::
Bu arada, sjeti me za koji dan da ti stavim jednu sliku i pitam te nešto. Ali ćeš odgovoriti iskreno.
Ima veze s tvojim švalerima.

Što za koji dan, što ne odmah?

Sa mojim švalerima? Bana bunu yapma! Garant treba da biram između švalera. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptySun Feb 11, 2018 10:08 pm

Imala sam osjećaj da kliknem na njen profil.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 27575991_152556925405909_5780669751533502464_n

Caga <3 :cereeeeek:

Iz La Booma večeras. Prije par minuta.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptySun Feb 11, 2018 10:21 pm

Jos yakinda da objave postavu i bice super.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptySun Feb 11, 2018 10:39 pm

Sara Ulusoy ::

Tebi sam se čudila. Na tvojoj listi je sto posto na prvom mestu Yaman, i ostatak mogu de pretpostavim, nema ubica i psihopata. Eto, dokaz šta ovaj forum može da napravi od čoveka, od Yamana do Ferhata. smeh

Sarp je ionako bio ubačen na listu preko veze.

Sad sam duboko razočarana.  placljivko Ti si zaboravila Emira. Ilk ask. Neprežaljen.

Naravno da je Yaman na mojoj listi, benim bebegim.  :cereeeeek: Taj me uvijek slušao i mogla sam ga uvijek opravdati.  <3 Simpatičan, mio, dobar, poslušan, divan... Nagao, ljubomoran, nesiguran, iskompleskiran... Tako sad da ne nabrajam.

A Ferhat je deli lik koji mi je drag. Sve ima svoje, a ulaze na listu glaavnih najdražih. S tim da mi Ferhat igra po živcima, tj. mogao bi igrati.

Sarp da ga nije glumio Caga bi možda prošao nezapaženo jer ga niti ne bih počela gledati. Ali sam ga zavoljela i sad ga ne dam.  <3
Slušao me vala isto.

Sara Ulusoy ::

Mali Ferhat i jeste puno stariji od malog Yigita. Ono dete nema više od 5,6 godina, a za malog Ferhata sam proverila glumac ima 17 godina.

Zbog toga mi nikad nije ni bilo jasno kolika je razlika u godinama.

Sara Ulusoy ::

Nisam znala da se Leyla druži sa Ilknur. Ili sam možda znala, ali sam zaboravila.

Kako nisi? Evo ti. https://www.instagram.com/p/Bdvt1T2AtYB/?taken-by=ilknursereff I ona je često na mjestima kojima je i Ilknur. Emirgan mjesta.

Sara Ulusoy ::

Neobično jeste, ali krajnje je vreme da se malo raskravi. Ioanko ga udaraju sa svih strana, neka bar sa Asli bude srećan.

I danas snimaju u Rivi, to je verovatno već 18, nastavak poslednje scene iz 17.

Svakako.

Zar toliko toga će tamo biti? Of be, izdrži, Poncha.

Sara Ulusoy ::

Filiz je folirant. Ne verujem da su scenaristi hteli tako da je prikažu, ali tako ispada. Ona jeste žrtva, odrekla se svega da bi odgajala braću i sestru, ali... Onaj njen stav ja sam ponosna, ja ne prihvatam pomoć od drugih, ja sve sama završavam je foliranje. Uvek spadne na to da mora da traži nečiju pomoć. Recimo, Feriha je isto pisana tako, ali ona je stvarno stavljala ponos ispred svega, osim kad su bili u pitanju Mehmet i Riza. Na primer, kada je Emir odjebao nakon Femir epizode, ona bi umrla od ljubavi ali mu ne bi prva prišla, čekala je da on njoj priđe. Posebna je priča što ja to nisam mogla da podnesem, ali scenaristinje su se tu držale krakterne osobine lika koji pišu.
Ne ulazim u to kakvi su Cemi i njegova majka, nisam ni gledala, ni ne znam za te događaje, ali komentaripem na osnovu ovoga što ti pišeš. Po tome vidim da je Filiz zaglibila u nešto što nema nikakvog smisla. Sama je tražila da se uda za Cemila, tražila je njegovu pomoć, ovakav ili onakav pomogao joj je, nije joj čak pravio problem ni oko razvoda, a mislila sam da hoće. On je njen muž na papiru, ali ljudi okolo to ne znaju, niti ih interesuje. Naravno da njegova majka pada u nesvest kad se ona pred svima šeta da Barisem, a u braku je sa njenim sinom. Da čovek dođe i da joj kaže ’Sen benim soyadimi tasiyosun lan’ (Ferhat 3 epizoda lol! ) bio bi u pravu.  Mene je Cemil uvek nervirao i koliko god me nije briga za njega, to je nešto što spušta Filiz, a ne njega.  
Ljubavna priča nije neophodna, ali onda je trebala da bude drugačije napisana. Baris od prve epizode ludi za njom, ne može da živi bez nje bla, bla bla, onda su trebali da budu pisani kao običan par, a ne kao luda ljubav, ovako nije ispalo ništa, čisto razočarenje.
Ovu seriju niko ne gleda ni zbog ljubavnog para, ni zbog mnogo dobrog i originalnog scenarija, gledaju je zbog onoga zbog čega je i mi gledamo, dobra atmosfera, simpatični likovi, drama upakovana u humor, sada seku seriji aortu i ako se ne saberu, počeće da gube krv. Ionako konkurencija stiže. Mislim da ATV planira 8 gun da stavi u četvrtak.

Uvijek i traži nečiju pomoć. I uvijek joj netko pomogne, a na kraju ispadne samo da iskorištava tog nekog. Eto sad je tako i s Cemilom. I poslije kad Cemil uvrti sebi u glavu nešto, svi će drugi biti krivi.

Sad ju je Baris ostavio, pa da vidimo.


Sara Ulusoy ::

Sa Kivom pogodi zato što je za njega ona lično zadužena. Ove serije verovatno dosta rade i aistenti.

Radila je ona sa Cagom u Medceziru, tamo je bila stilista.

Kivo je uvek plenio i zračio, jer prosto čovek ima super harizmu, ali od kada je sa Basak stvarno posebno zrači, ta žena njemu neverovatno prija.

Pa nije luda prepustiti ga drugima.

Pa manje-više je dobar posao odradila s njim. Oblačila ga je u skladu s likom, statusom, dobi, karakterom. Nije mogao nositi nešto više markirano i skuplje od onog što je. A odijela u koja ga je oblačila su bila odlična.

Meni je nekako u posljednje vrijeme, valjda otkako ima ovaj kraći friz, bolji. Ali mi uz Basak naprosto zrači. Ta ga žena čini boljim. Sorry, što njoj prepisujem zasluge.

Sara Ulusoy ::

Haklisin. Čovek je prihvatio da igra lika sa fondom od 50 reči i 10 rečenica po epizodi, sad treba da uči plahte. lol!

Tako je, menadžerko. Nemoj da ti se miješam u posao, nije mi ni struka niti mi je drago.

Sara Ulusoy ::

Kivo sve dobro nosi, ali te tetovaže su stvarno užas. Ja inače ne volim tetovaže, a posebno ne te šarene.

Da, da, abi... I Abidin kaže za Gulsum da mu je sestra, pa gleda u nju ko mačka u slaninu. lol!

Evet, u RL sam ljubomorna i to jako. Ama, zbog tebe ću da napravim ustupak, eto ti otvorena vrata harema, posluži se, ali sve da vratiš na mesto kako si i našla. lol!
Znaj ovo da ceniš, ovako nešto nikada nikome nisam rekla. smeh

Pre neki dan me zove drugarica i pita šta ima novo, ja kažem ništa, kaže ona kada ćeš da me iznenadis,  ja kažem šokiraću te kad se udam za Kivu, kaže ona i ja tebe kad se udam za Ibru. Tu sam počela da ljubomorišem pa smo se zarad mira dogovorile da posle određenog vremena šokiramo njih i da se zamenimo. smeh

Ja volim tetovaže i nemam ništa protiv njih ako su lijepe, na dobro mjestu i ako ih osoba zna nositi. Uglavnom ne volim obojane, ali jednobojne su mi drage. Kivo ih zna nositi, stoje mu.

Hm... Sve i da mi je napet, neću izdati Cagu.

Joj, cijenim ja to. Hemde nasil cijenim. Cok tesekkur ederim.  kisic Ali samo na zakonitog. Ove druge ću samo gledati.

smeh
Eto, tebi Kivo, njoj Ibro, meni Caga. I nemoj biti ljubomorna. Možeš i ostati u braku s Cagom.

Sara Ulusoy ::

Ramsey je sponzor većini serija.

Sa elegancijom je lako odabrati kad je to klasika, naročito kad imaš Cagu u rukama kome sve stoji.

Koliko ima stila vidi se po njoj.

Pa kad je dobar.

To se slažem. Zato bi ona i kad bira trebala ići na ono sigurno, klasiku.

Npr. večerašnja slika.


Sara Ulusoy ::

Što bismo se mi pozdravile nema veze, mislim da bi se i Asli pozdravila. :lol:

Taman posla, ovo nije romantika, ovo je čista patetika kao iz letnjih serija.

Ona se pozdravila i nakon prošlog izdanja. Ne vjerujem da je bilo neukusno.
Mislim, nikakvog kiča nije bilo.

Baš.


Sara Ulusoy ::

Što za koji dan, što ne odmah?

Sa mojim švalerima? Bana bunu yapma! Garant treba da biram između švalera. lol!

A nije mi prilika. Glupo je da unaprijed pitam. Onda trebam formulirati drugačije.

Evo. https://www.instagram.com/p/BfBKel-FJn7/?taken-by=poludeli_brat
Zanima me što je kupio Kivo. Što Ibro? Što Seckin? Pretpostavljam da mi Cagino nećeš odati jer ću biti ljubomorna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptySun Feb 11, 2018 11:05 pm

Caga se počeo pojavljivati što bi stvarno moglo značiti da uskoro kreće sa snimanjem. Postava samo što nije.


I da, sad je uskoro Umutu i La Boomu rođendan. Imam osjećaj (ne znam zašto) da će Umut uskoro otvoriti i još jedno mjesto. Tako da bi trebalo biti više Cage i ovako i kad počne snimati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptyMon Feb 12, 2018 6:57 am

Canim, da se ispravim. I da ne pripisujem sve zasluge Basak. Kivo mi je bolji otkako se druži s Cagom. Jer tko voli Cagu ili kome je Caga drag, ne može biti loša osoba. :P

Bu arada, smijem li pratiti događaje sutra? Barem dok vidim je li se Caga pojavio na gali? S kapom ili bez nje.




Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptyMon Feb 12, 2018 7:03 am

Hahaha ja rekoh evo, pripisace zasluge meni, ama yok, Caga. smeh

A da, sutra je 13. tamam, pratimo zajedno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptyMon Feb 12, 2018 7:05 am

Ko li ce jos da dodje na galu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptyMon Feb 12, 2018 7:06 am

Bas imamo koristi od Umutovih mesta, svugde je zabranjeno slikanje, samo kad se oni smiluju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptyMon Feb 12, 2018 7:22 am

Sara Ulusoy ::
Hahaha ja rekoh evo, pripisace zasluge meni, ama yok, Caga. smeh

A da, sutra je 13. tamam, pratimo zajedno.

Aman. Dobro, ti ga dobro čuvaš. Možda je i do toga. smeh
Pa zar sam ja Kivu doživljavala upola manje dok se nije pojavio u Caginom društvu? Budimo realni, canim.

Ok. Bolje da pitam nego da prozivaš me kasnije kako uzurpiram prostor.

Sara Ulusoy ::
Ko li ce jos da dodje na galu?

E bar bi to ti trebala znati bolje, ti pratiš Kivin krug ljudi. Ja očekujem čelnike Ay yapima, bez obzira što nije njihov film, Edhema, Rizu... Buraka D. Možda i Hazal, Serenay, Alp, Ozge...
A ako Caga ide onda znaš da ide i Engin...
U stvari, ne znam, nemam pretpostavke. Ali mislim da će biti dosta ljudi na gali.

Sara Ulusoy ::

Bas imamo koristi od Umutovih mesta, svugde je zabranjeno slikanje, samo kad se oni smiluju.

Nekako, čak mi je i drago što u takva mjesta ne zalaze i ne smiju novinari. Ja se snađem s pretraživanjem, a oni su opušteniji kad znaju da ih, barem unutra, neće dočekati novinari. Svejedno Basturk uredno podnese izvještaje iz Umutovih mjesta. smeh Tko s kim došao, tko što obukao...



Neyse... Ima anketa. https://www.gecce.com.tr/anket/sizce-en-sik-giyinen-erkek-oyuncu-kim-1

Ne pitajte me za koga sam glasovala. Kad je Caga u ponudi prvo glasam, a onda čitam pitanje.  facepalm

Bakalim, za koga ćete glasovati. Hadi, soyle. I pročitajte pitanje.  smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptyMon Feb 12, 2018 7:34 am

Samo uzurpiraj, dala sam ti zeleno svetlo jos juce.

I ja ocekujem celnike Ay yapima, Rizu i ove, Hazal ne, koliko znam oni se ne druze. Ocekujem i Kenana ako mu produkcija dozvoli da se pojavljuje u javnosti pred pocetak serije. Nesto je pisalo o tome.

Tabi ki Engin, on je privezak. lol!

Da novinari mogu da udju niko od njih ne bi ni isao tamo. Sva sreca da imamo Onura.

Allah, Allah, inanamiyorum. Glasala sam za Cagu i tek posle sam procitala pitanje. smeh Da sam procitala glasala bih za Kivu.
U anketi vode Ibro i Engin. Aj Ibro i nekako, ali Engin...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptyMon Feb 12, 2018 7:45 am

Cok sagol.

Ne znam. Nisam mislila da bi Hazal došla zbog Kive nego možda zbog Busre i Buraka. Mada čisto sumnjam za nju, ali eto.
Isto kao i Serenay i ostala ekipa iz te njene serije, možda ovi iz TKY (zapravo njih i očekujem, samo ne znam s kim je sve u dobrom. Za redatelja znam da je.)
Kenana sam zapravo i ja htjela reći, ali baš zbog tih nekih gluposti ne znam očekujem li ga. Mada bi bilo divno da dođe. Sigurno bi mu se i Caga radovao, ako uopće i on dođe. Ali kad se već počeo pojavljivati na slikama i mogao bi... (Samo neka te ne iznenadi ako se i pojavi, ali zadnji čas, da izbjegne novinare.)
Nu sad nje? Privezak... Pa nije ga bilo sad neko vrijeme, bio u Americi, sad se vratio. Znaš da i njemu nedostaju Basak i Kivo.

Da. Zato je Caga onako lani i lijepo čestitao rođendan La Boomu i Umutu. Čak je mislim nešto u tom tonu i rekao.
Osim Basturka i ova Ayse od sinoć je isto neka kolumnistica. Od nje isto ima informacija.

Ti si glasovala za Cagu? Ne? Ne? Ne?
Nisi čitala pitanje iako sam te upozorila. Ili sprdaš mene koja nisam čitala?  smeh Mislim, ja bih opet subjektivno glasovala za Cagu, a evo ovdje i danima govorim kako se Kivo super oblači.

Ne znam kako se Ibro inače nosi. Vidim ponekad ove slike kako dođe na set i rekla bih da se nije baš iskazao. Pogledaj mu samo kako ju jučer došao.
Ovo su glasali fanovi isto kao i ja.


Последњи изменио Poncha дана Mon Feb 12, 2018 7:46 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptyMon Feb 12, 2018 7:46 am

U Ilkerovoj i Neslihaninoj seriji Berrak. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptyMon Feb 12, 2018 7:47 am

Rekoh ti ja, oni iz jednog projekta u drugi samo ulijeću. Dobro je nije u naš. Nemoj se žaliti. A to što ćeš ti gledati Ilkera, nisam ti ja kriva.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptyMon Feb 12, 2018 7:53 am

Ne znam hoće li biti party nakon s obzirom na to da Kivu odmah sutradan čeka tura po Europi. Vjerojatno neće. Kad je Cagi bila gala, em je to AY yapim bio, em su raspored drugačije prilagodili.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptyMon Feb 12, 2018 7:58 am

Burak i Busra su iz TKY dobri sa Alpom, za ostale ne znam.
Caga ne verujem da ima zabranu pojavljivanja kao Kenan (ako ima), njegova serija pocinje tek u septembru.

Nego sta je nego privezak? Gde Caga tu i on.

Jebi ga, ja mislila da je glasanje za glumca a ne za oblacenje. lol!

A u principu ne znam ni ja kako se oblaci, mada se ne secam da sam ga videla katastrofalno obucenog. Nisam videla kako je dosao na set, ali oni na set samo sto ne dodju u pidzamama.

Berrak kod nas ne moze da dodje ni u ludilu, sto se nje tice bezbedni smo.

Ako bude dobra serija prezivecu je nekako.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptyMon Feb 12, 2018 7:59 am

Za party ne znam, kao sto kazes, ono je bio Ay yapim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 EmptyMon Feb 12, 2018 8:03 am

Jao, seriju pise Basar Basaran. Izgleda da hoce da me nateraju da odustanem od Ilkera.

Tamam sam htela da pratim nekoga samo zbog glume, a ne zbog keramike, ne da mi se. lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 15 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 15 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: