Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 9:01 am

Tebi bi bio drag i da nije, tebi je dovoljno sto se druzi sa Cagom. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 9:02 am

Sara Ulusoy ::
Hodajuca reklama...

Ali hajde Sukru mi je simpatican, a i cinjenica je da je Caga njegova musterija. Ne verujem da je to uradio bez odobrenja.

Caga je sve.

I meni je isto. On naprosto svaki dan izbaci stotine priča.

Samo nikako da se Caga ošiša. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 9:02 am

Sara Ulusoy ::
Tebi bi bio drag i da nije, tebi je dovoljno sto se druzi sa Cagom. lol!

To mu je najbolje od svega.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 9:23 am

http://www.ayakligazete.com/beren-saat-hamile-mi/

Evo sad smo pricale o ovome. Pise da se leci u Americi i da je navodno trudna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 9:45 am

Drago bi mi bilo zbog nje ako je trudna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 12:23 pm

Aman što se Ferhat smije na onoj slici što su zadnje postavili. Nisam ga navikla vidjeti takvog.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 3:19 pm

Odgledala sam BH ovu zadnju epizodu. I totalno sam na Barisevoj strani. Odlučio je ostaviti Filiz i potpuno je u pravu.
Razumijem da Filiz nije lako i da bi zbog svoje braće napravila sve, ali ovo što ona radi je krajnje nepošteno. Ovaj Cemil je budaletina na kub, ali nije zaslužio da ga ovako manta. Zapravo zaslužio je kad je budala. Jest da je iskoristio priliku, ali ona je tome kriva. Uopće je ni za koga nije briga nego za svoju obitelj. Gazi preko svega radi njih. Onoj Cemilovoj materi, koja je odvratna, je dva puta dolazilo loše, završila je u bolnici, ali Filiz uopće nije briga što je ona tome uzrok. Ona okreće mišljenje kako njoj paše, ne brinući kako će drugima biti, samo da spasi svoju braću. E pa, Filiz, ne može to tako. Stvarno je pretjerala u ovoj epizodi. Žao mi Barisa skroz.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 3:21 pm

Vidi Kive veseljaka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 3:29 pm

Basak, molim te, počni odijevati ti Cagu ili mu daj koji savjet. Ovo što radiš s Kivom je svaka čast. naklon

Na ovoj prezentaciji, po ne znam ni ja koji put, izabrala odličan stajling. Mislim, znam da nije u odjeći nego u onom koji je nosi, ali svejedno... Caga je dobar i s vrećom na sebi, ali da ga Basak oblači, oha...


Kivi svaka čast. Odličan je. Koja faca, koja karizma.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 3:34 pm

Bu ne? https://www.instagram.com/p/BfBHJuUhvwQ/?taken-by=siyahbeyazaskmagazin

https://www.instagram.com/p/BfBK8cgH2V5/

Sad je ovaj došao? Tko li je on? Hoće li ovo Ferhat viriti iza? Opet kaput? Ili je ovo nešto staro?

Novo osiguranje? Vratili se oni kući. Ništa od tvoga stana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 3:42 pm

Kakve veze ima Engin i njegov menadžment s ovim? Bak... Koga li je uvalio da tamo glumi?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 26871072_159714468014563_8807956890110656512_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTcxMTcxMzA3NjQ0NzY5MDIwOA%3D%3D


Aha, shvatila sam.
https://www.instagram.com/recepustaa/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 3:46 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 DVrkRbpW4AAJPbc

Aj, Kivo je isto srce. <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 4:23 pm

Samo još ovo. Povećali Ferhatu fond riječi. Sad ima još više posla Ibro. Ali vidim slaže se s redateljem, mislim da je to ovaj do njega.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 27858620_1759467277409044_1374409928083717760_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 27654884_1759467547409017_5062279073975236909_n Uči, uči. Ionako svi se žale da Ferhat malo govori. Jedino se ja ne žalim.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 27657035_1759467167409055_1077759708194770470_n

Bu arada. Je li Basak stvarno ima veze s odijevanjem Ibre u SBA?

https://www.instagram.com/p/Be03kBRDUi0/?taken-by=roomtr


Последњи изменио Poncha дана Sat Feb 10, 2018 4:28 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 4:27 pm

Opa, Poncha i Sara se dopisuju tajno, garant mene ogovarate. lol!

Sara Ulusoy ::
smeh
Pitaj ih kog datuma je izasao najnoviji iphone, to sto posto znaju.

I onda posle ja veštica.

Poncha ::
Sakin ol. Gdje ćeš katil postati zbog toga što ne znaju godinu? I nisi mogla naći nekog Stanka s pištoljem kad već pucaš. smeh

U tome je i bila fora, gledala sam nešto i naletela na ovaj gif, pa sam morala da ga postavim. Tu je Stavrogin, moja najdraža njegova uloga. :cereeeeek:

Sara Ulusoy ::
Jes vala, mogla si i Stanka, gde nadje ovog iz Prvog svetskog rata? lol!

Kuku meni, kakav Prvi svetski rat, vidi kostim, vidi pozadinu. facepalm

Poncha ::
Valjda i Stanko ima nešto iz ratnog doba. Valjda bar bolje liči od ovoga.

Neću njega da postavljam za sad, Maksim je pošten čovek i nije on iz te priče. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 4:34 pm

Mrs Bondarenko ::
Opa, Poncha i Sara se dopisuju tajno, garant mene ogovarate. lol!

Oha. Pravimo ti sačekušu. smeh

Mrs Bondarenko ::

U tome je i bila fora, gledala sam nešto i naletela na ovaj gif, pa sam morala da ga postavim. Tu je Stavrogin, moja najdraža njegova uloga. :cereeeeek:

Ok. Ali ovdje najgore izgleda. Mislim, ako je ovo Maksim.

Mrs Bondarenko ::

Kuku meni, kakav Prvi svetski rat, vidi kostim, vidi pozadinu. facepalm

Nemoj i na njoj koristiti Maksimov gif. Što je ona jadna gledala u pozadinu. Nije joj lijepa.

Mrs Bondarenko ::

Neću njega da postavljam za sad, Maksim je pošten čovek i nije on iz te priče. lol!

Taj Maksim onda velika poštenjačina. Jedino on nije za sprdnju podložan.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 4:50 pm

Poncha ::
Oha. Pravimo ti sačekušu.  smeh


Ko će koga, ako neće svoj svoga. lol!

Poncha ::
Ok. Ali ovdje najgore izgleda. Mislim, ako je ovo Maksim.

Kad mi kažeš da ti Maksim u ulozi Stavrogina najgore izgleda. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 453x600_1_b794f55e1967281b3edfeb5bce497baa@453x600_0x59f91261_17284492051407930684

Poncha ::
Nemoj i na njoj koristiti Maksimov gif. Što je ona jadna gledala u pozadinu. Nije joj lijepa.

lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Ne.skazhu.20101

Poncha ::
Taj Maksim onda velika poštenjačina. Jedino on nije za sprdnju podložan.

lol!
https://www.instagram.com/p/BOU0zPtANIY/?taken-by=maxim_matveev_


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Sat Feb 10, 2018 4:50 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 4:50 pm

Saro, pogledaj Umutovu priču. Tko je nasuprot? Zanima me ovi što se ne vidi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 E22_AEC4_D-16_ED-4297-_A3_EB-_DCAF9_F0_ECD00
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 4:53 pm

Mrs Bondarenko ::

Ko će koga, ako neće svoj svoga. lol!

Eto. Mogla si i ti otvoriti svoju poruku.

Mrs Bondarenko ::

Kad mi kažeš da ti Maksim u ulozi Stavrogina najgore izgleda. lol!

Vidim uhvatila te maksimologija.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 4:57 pm

Nisam ni videla da mi je stigla dok mi ti nisi rekla. facepalm

Nepravedno je zapostavljen. smeh Evo ti baš ako hoćeš materijal za sprdnju, fanovi ih redovno porede. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 1394615260
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 4:58 pm

Nije on nepravedno zapostavljen, nego ti ne daš na njega. Čuvaš ga.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 5:01 pm

Što bih ga čuvala, ima on Lizu za to. lol! Nije to, pitaj Sparks, tu smo se obe složile, nas dve nekako gajimo drugačiji odnos prema njemu, od recimo Stanislava, ili Kozlovskog.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 5:05 pm

On je sadece glumac kojeg volite. Tamam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 5:11 pm

Ova sa ovim Kozlovskim misli ozbiljno, Stanka je ovde promovisala uzduz i popreko, a ovog cuva. lol!

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 5:11 pm

Nije Kozlovski nego Maksim, pomesala sam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 EmptySat Feb 10, 2018 5:13 pm

Eto, Bondarenkova. Čak i Sara vidi važnost Maksima.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 9 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 9 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: