Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 11:46 am

Oha, Kivo abim će i pjevati u novom filmu. Guzel
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 1:57 pm

Poncha ::

Drži joj ti za pravicu pa kad ga opije, kako je namjeravala (a drugo ne bi ni mogla) jer ima kapacitet za to i bude ubila u njemu onu veselu volju za igru i kad poslije se on povuče danima, onda tko će pravdati fanovima zašto je opet nestao?  smeh Hoćeš li ti? Kako ćeš mene utješiti što se opet povukao u izolaciju?

Čekaj, ali kao prvo što bih ja morala da ga napijem? Bar na početku, posle će svakako biti potrebno. smeh
Zar sumnjaš u moje zavodničke sposobnosti? Znaš li ti da ja imam taj talenat da svakog ko mene zainteresuje privučem?
A, kao drugo, čisto sumnjam da ni on nema kapacitet za to.
I hic meraketme, ja ću da mu pravdam izostanke kod fanova. lol!

Poncha ::
Sad ozbiljno. A i nedostaje mi Caga pa...
Bogu hvala da Caga nije dijete nego fizički pravi muškarac. Ali ja u Cagi vidim dječje srce. Pamuk gibi, bebek gibi. To najbolje pokazuje i što i na koji način svake godine objavi 23.4. nešto iz čega progovara dijete u njemu. Možda najbolje se vidi iz zadnje slike koju je objavio toga datuma. Pročitaj što mu na instagramu piše u opisu slike.  naklon
Kod Cage ma što radio ja vidim dijete u njemu. Način na koji se veseli, način (ne što jer to što govori je odraslo) na koji govori, način na koji se smije, način na koji pristupa djeci, način na koji ga djeca doživljavaju. Iskren, nevin, mek, zaigran.  :cereeeeek: Ja kad vidim kako se on veselio, bacao po terenu, na onoj utakmici i kako je poslije nje odgovarao, pa meni je ono čisto dijete progovaralo iz njega - neopterećeno kako što izgleda. Zaigrano dijete.
Znam da netko uz to kad kažem dijete ima negativne konotacije, ali ja kad kažem da je dijete ne mislim ništa loše. Meni je odrastao muškarac, zreo, koji nije zaboravio dijete u sebi, onaj koji me je osvojio. I zato Caga ima ono što nijedan drugi turski glumac za mene neće imati. I zato da će netko svrgnuti Cagu meni s trona, a što da kažem? Džaba mišići i seksipil. (Iako mi i Ibro ima donekle dozu toga o čemu govorim. Da ne lažem sad.)
S druge strane, a to bi se već moglo protumačiti negativno, iako ja uopće tako ne mislim. Caga oko sebe je uvijek imao i ima starije ljude, prijatelje, društvo. Dosta puta i vjeruje i oslanja se na starije.

Ne mož' Poncha bez slikovitih opisa. smeh
Šalu na stranu, moram da se ubacim, u ovom opisu sam totalno prepoznala Kozlovskog. :cereeeeek:

Poncha ::
Kako ti ne shvaćaš da je njoj i cilj da netko od nas navali na Stanka?

smeh  smeh  smeh
Samo u dobrotvorne svrhe, zar to nije poenta same utakmice? lol!

Poncha ::
Tko one? Pa čitaš li ti da sam se ja suprotstavila i da ne dam da se šaraju ta leđa, ali Bondarenkova uvjerena da tebi to neće smetati.

Dobro je, ja sam mislila da će se Sari dopasti ta ideja, benim suclum, yugreim suclum. lol!

Poncha ::
Pobogu, Bondarenkova, lutfen, ni u šali mi nemoj potvrđivati moj stav i sve češće mišljenje da su ljudi bez fakulteta inteligentniji od onih s fakultetom. Da su ovi bistri samo u svojoj struci.

Zašto si se sad uhvatila te teme? Kao prvo, ajde što me vređaš već drugi put, to ne znam zašto ti više tolerišem lol! , ali tema ljudi sa fakultetom - ljudi bez fakulteta mi je bolna tačka broj jedan u poslednje vreme, posle teme Prirodne nauke vs Društvene nauke. Ozbiljno. Besmisleno je određivati koja kategorija je inteligentnija, jer ima milion primera koji potvrđuju i prvu i drugu opciju. Da bi neko bio mudar, bistar, pronicljiv - fakultet mu uopšte nije potreban. To je kao i poređenje osoba koje čitaju i osoba koje ne vole da čitaju. Ove prve postanu duhovno bogatije, ali šta im to vredi kad se razumeju samo u knjige, dok ove druge za to vreme upoznaju život. U oba slučaja pripadam prvoj kategoriji. facepalm
Ali, onda ti dođe neka isfrustrirana budala koja ti komanduje samo zato što joj se može, osnovnu školu daj Bože da ima i na tebi iživljava sve svoje komplekse. Ne može me niko ubediti da se fakultet završava samo zagrejanom stolicom, kao i da je istorija nauka koja se buba.
Zaključak je (nakon slikovitog objašnjenja lol! ) - Sve zavisi od same osobe.
Ah, uvek sam bila nadarena za filozofiju. to

Poncha ::
Ama, kad sam napisala tu rečenicu, promislila sam vidjet ćeš sad kad se ona uhvati od svega za konje. facepalm

Namerno sam se uhvatila konja, zato što sam znala da ćeš opet da mi slikovito objašnjavaš značaj konja. lol!

Poncha ::
Ok. Hvala. Ovim si sve rekla. Samo sam te čekala s ovim. Znači, jedne možeš uvući u sranje, druge ne.  naklon Mog Cagu bi uvukla, svog Maksima, cijeniš, pa si od njega odustala.

Pa šta hoćeš, uvukla sam i Stanislava. Vi ste napravile tim za utakmicu, ja sam dodala Stanislava, ali što bih ubacila ovog čoveka, kad niti smo bili zajedno, niti ćemo biti. lol!  U tom smislu on nije u toj priči, zašto da mu uništim brak, kad ne planiram da budem sa njim? lol!
A, Cagu će svakako raskomadati neka od vas dve, pa rek'o kad je već trošan materijal, da bar i meni posluži. lol!

Poncha ::
Umjesto Stanka u tvoj tim? Može. Seve seve.

Meni je EAD za vrijeme AK bio odličan.

Ne, mislila sam da se nadovežem na onaj tvoj predlog da pored ove četvorice proširimo tim.

Poncha ::
Ne trudite se uzalud.
Ja mislim da nije sve dozvoljeno ni u jednom slučaju. Bolje pošteno izgubiti, nego nepošteno pobijediti.

Ti baš ne bi uspela u istoriji. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 2:25 pm

Mrs Bondarenko ::

Čekaj, ali kao prvo što bih ja morala da ga napijem? Bar na početku, posle će svakako biti potrebno. smeh
Zar sumnjaš u moje zavodničke sposobnosti? Znaš li ti da ja imam taj talenat da svakog ko mene zainteresuje privučem?
A, kao drugo, čisto sumnjam da ni on nema kapacitet za to.
I hic meraketme, ja ću da mu pravdam izostanke kod fanova. lol!

Imala si namjeru organizirati party i ne napiti pri tome Cagu?! I hoćeš da ti ja u to povjerujem? Ok. Nisam.  smeh

Ne sumnjam u tvoje sposobnosti. Ali očito ti sa Stankom ne uspijevaju.  smeh Ne znam gdje si usput izgubila taj talent? Što će ti talent kad glavnog ne možeš uhvatiti?

Nisi opravdala kod mene. Zapravo, hajde njega, ali u mojim si očima pala.

Mrs Bondarenko ::

Ne mož' Poncha bez slikovitih opisa. smeh
Šalu na stranu, moram da se ubacim, u ovom opisu sam totalno prepoznala Kozlovskog. :cereeeeek:

Ne mogu kad je Caga u pitanju.   facepalm  Nisam odavno o njemu hvalospjeve pisala. I nisi se ti morala mučiti čitati moje slikovite opise. To sam ja Sari napisala zašto je on dječarac. Da zna na što mislim.

E vidiš, ali ja nisam nimalo prepoznala Kozlovskog.


Mrs Bondarenko ::

smeh  smeh  smeh
Samo u dobrotvorne svrhe, zar to nije poenta same utakmice? lol!

Ček? Ja uopće ne znam kako zavođenje ijednog od njih ulazi u dobrotvorni program! Ono, organizira se utakmica, prihod od ulaznica se uplaćuje organizaciji za liječenje npr. raka. Oni igraju bez majice, jer je tako želja Sare, jedne od organizatorica. Njih je Poncha, dakle ja, nagovorila slikovitim opisom da, ne daj Bože, tko što krivo pomisli, jedva nagovorila da na to pristanu.

A ti si dobrotvornu utakmicu i večeru druženja iskoristila u kurvarluk. Ayip. Mi imali samo dobre namjere.



Mrs Bondarenko ::

Dobro je, ja sam mislila da će se Sari dopasti ta ideja, benim suclum, yugreim suclum. lol!

Senin, senin. Ne može joj se dopasti kad ona voli leđa. A sve što joj narušava pogled, kvari sliku.  :P


Mrs Bondarenko ::

Zašto si se sad uhvatila te teme? Kao prvo, ajde što me vređaš već drugi put, to ne znam zašto ti više tolerišem lol! , ali tema ljudi sa fakultetom - ljudi bez fakulteta mi je bolna tačka broj jedan u poslednje vreme, posle teme Prirodne nauke vs Društvene nauke. Ozbiljno. Besmisleno je određivati koja kategorija je inteligentnija, jer ima milion primera koji potvrđuju i prvu i drugu opciju. Da bi neko bio mudar, bistar, pronicljiv - fakultet mu uopšte nije potreban. To je kao i poređenje osoba koje čitaju i osoba koje ne vole da čitaju. Ove prve postanu duhovno bogatije, ali šta im to vredi kad se razumeju samo u knjige, dok ove druge za to vreme upoznaju život. U oba slučaja pripadam prvoj kategoriji. facepalm
Ali, onda ti dođe neka isfrustrirana budala koja ti komanduje samo zato što joj se može, osnovnu školu daj Bože da ima i na tebi iživljava sve svoje komplekse. Ne može me niko ubediti da se fakultet završava samo zagrejanom stolicom, kao i da je istorija nauka koja se buba.
Zaključak je (nakon slikovitog objašnjenja lol! ) - Sve zavisi od same osobe.
Ah, uvek sam bila nadarena za filozofiju. to

Nisam se uhvatila te teme, to je bilo više usputno spomenuto. Ne vrijeđam te, ali mi je tako u zadnje vrijeme. Nebitno sad, nema veze s tobom. Znala sam da se šališ zato sam napisala da mi ni u šali ne potvrđuješ to. Puno je fakultetskih obrazovanih koji se busaju u prsa svojom pameti, a zapravo... Ma nebitno.
A knjige, tko želi neka čita, tko ne želi ne treba. Čisto volja i hobi svakome po izboru.


Mrs Bondarenko ::

Namerno sam se uhvatila konja, zato što sam znala da ćeš opet da mi slikovito objašnjavaš značaj konja. lol!

Što fali mom opisu konja?

Mrs Bondarenko ::

Pa šta hoćeš, uvukla sam i Stanislava. Vi ste napravile tim za utakmicu, ja sam dodala Stanislava, ali što bih ubacila ovog čoveka, kad niti smo bili zajedno, niti ćemo biti. lol!  U tom smislu on nije u toj priči, zašto da mu uništim brak, kad ne planiram da budem sa njim? lol!
A, Cagu će svakako raskomadati neka od vas dve, pa rek'o kad je već trošan materijal, da bar i meni posluži. lol!

Kako što hoću? Pa što je Caga kriv što si ti uvukla Stanka?  smeh Cagu možeš uništiti, Maksima ne možeš.
Pa nismo ni mi organizirale utakmicu da bi uništili ni jednom od ovih brak kao ni Cagi ugled. Saro, jesi li ti to imala na umu kad smo počele s dogovorom? smeh Soyle, da ne napadam samo Bondarenkovu.
Ako jesi ayip i za tebe. Pa možeš ih/ga imati i ovako  i onako, što će ti te igrice...

Mrs Bondarenko ::

Ne, mislila sam da se nadovežem na onaj tvoj predlog da pored ove četvorice proširimo tim.

Što niste odlučile da ih je samo četvero, basket?

A ako ćete širiti timove, onda nam treba puno više ljudi. Vi odlučite i nađite, predložite još tih isklesanih. Turaka.

Mrs Bondarenko ::

Ti baš ne bi uspela u istoriji. :P

A tko je rekao da sam ja ikad htjela biti uspješna?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 3:09 pm

Saro, izašao je fragi. Majke ti što je ovo. Ay, Ferhate, izludit ćeš me.


Što je sad ovo? Stvarnost? San? Zamišljanje? Yeni Ferhat?




I što ću sad? Ajde mi ti reci. Jer Asli i dalje ne mogu oprostiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 3:14 pm

Hoće li ovo stvarno ona koliba u Agvi biti neka vukojebina oko Rive? Ferhat usred noći izići tražiti Asli. Vjerojatno uz Dilsizovu pomoć... Usput nekoga Asli poroditi (i to će biti znak da je i trudna), kasnije se vratiti u Rivu, tuširati se zajedno...
A Ferhat je Asli odmah oprostio, samo ja ne mogu. Jao meni. Vidi se da ovo nije za mene.

Previše je da bi bilo zamišljanje.

Vidi Abde, oči mu ispale. Gulsum je mlada s najljepšom vjenčanicom u ovoj seriji viđenoj.


Последњи изменио Poncha дана Wed Feb 07, 2018 3:21 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 3:18 pm

Došao novi redatelj i hop kupanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 3:21 pm

Ili je ovo Ferhat s Necdetom? Ali mi se činilo da je mali Necdet veća beba. Ovo mi nešto sitno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 3:31 pm

Poncha ::

Ne sumnjam u tvoje sposobnosti. Ali očito ti sa Stankom ne uspijevaju.  smeh Ne znam gdje si usput izgubila taj talent? Što će ti talent kad glavnog ne možeš uhvatiti?

Ne staj mi na muku. suze

Poncha ::
Nisi opravdala kod mene. Zapravo, hajde njega, ali u mojim si očima pala.

Peki. tuzni

Poncha ::
E vidiš, ali ja nisam nimalo prepoznala Kozlovskog.

Pa kako bi ga i prepoznala, kad ga ne pratiš. Sve što znaš o njemu, znaš na osnovu onoga što ja napišem. Možda kad bih ti prevela neki njegov post vezan za humanitarne predstave posvećene deci leptirima, ili akciju priljupljanja poklona za staračke domove, pokazala ti fotke tokom igranja fudbala u novom filmu koji režira, ili jednostavno kada bi pogledala neki njegov film... Ali, to tebe ne zanima. I ne treba da te zanima, dosta sam vas smorila sa Stanislavom. facepalm

Poncha ::

Ček? Ja uopće ne znam kako zavođenje ijednog od njih ulazi u dobrotvorni program! Ono, organizira se utakmica, prihod od ulaznica se uplaćuje organizaciji za liječenje npr. raka. Oni igraju bez majice, jer je tako želja Sare, jedne od organizatorica. Njih je Poncha, dakle ja, nagovorila slikovitim opisom da, ne daj Bože, tko što krivo pomisli, jedva nagovorila da na to pristanu.

Dobrotvorni program u smislu da jednom neko i za mene učini nešto dobrotvorno. I vrati mi Stanislava. smeh

Poncha ::
A ti si dobrotvornu utakmicu i večeru druženja iskoristila u kurvarluk. Ayip. Mi imali samo dobre namjere.

Put do pakla popločan je dobrim namerama. lol!

Poncha ::
Nisam se uhvatila te teme, to je bilo više usputno spomenuto. Ne vrijeđam te, ali mi je tako u zadnje vrijeme. Nebitno sad, nema veze s tobom. Znala sam da se šališ zato sam napisala da mi ni u šali ne potvrđuješ to. Puno je fakultetskih obrazovanih koji se busaju u prsa svojom pameti, a zapravo... Ma nebitno.
A knjige, tko želi neka čita, tko ne želi ne treba. Čisto volja i hobi svakome po izboru.

Verovatno si ti u pravu, ali nedavno sam stvarno imala nezgodnih iskustava, da mi se više smučilo opravdavanje pojedinim primitivcima i skoro izvinjavanje što ja imam diplomu, a oni je nemaju.
Mada ima i ovog drugog, dosta fakultetski obrazovanih se busaju u prsa time, što nikako ne odobravam (prva zaista to ne radim), ali nekako kad pogledam iz svog ugla i vidim šta meni priređuju počinjem i njih da razumem, jednostavno se javi čoveku otpor. Trebalo je steći tu diplomu i onda se pojavi neka iskompleksirana budala da ti je nabija na nos i omalovaža je.

Poncha ::

Što fali mom opisu konja?

Fali to što ljude porediš sa životinjama u poslednje vreme sve češće. Jel' i to Ferhatovo? lol!

Poncha ::

Kako što hoću? Pa što je Caga kriv što si ti uvukla Stanka? smeh Cagu možeš uništiti, Maksima ne možeš.
Pa nismo ni mi organizirale utakmicu da bi uništili ni jednom od ovih brak kao ni Cagi ugled. Saro, jesi li ti to imala na umu kad smo počele s dogovorom? smeh Soyle, da ne napadam samo Bondarenkovu.
Ako jesi ayip i za tebe. Pa možeš ih/ga imati i ovako i onako, što će ti te igrice...

Allah Allah, pa vi ste uvukle Cagu, ja sam uvukla Stasa. I uzela da se zezam sa tim, a i malo sa tobom. Ali, šta će mi Maksim u svemu tome? Kozlovski i ajde, ali njega ne mogu da uhvatim.
Ništa onda, ovako ćemo, zaboravite na mene i Stanislava, vi terajte svoju utakmicu, a ja ću u Rusiji da se udružim sa Lizom i organizujem tako neku utakmicu između Kozlovskog i Maksima. Jer, tu će pre pucati varnice, nego sa Stanislavom, od njega više vajde nema. smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 3:45 pm

Mrs Bondarenko ::

Ne staj mi na muku. suze  

I kakva sam sad ja?  tuzni  Ti meni nabiješ osjećaj grižnje savjesti zbog jedne rečenice, a s druge strane ti bi meni Cagu ispred nosa uzela i to ne u dobre svrhe. I sad se ja glupo osjećam zbog rečenice, a ti ne zbog postupka. Šmrc. Evo, oprosti.

Mrs Bondarenko ::

Peki. tuzni

Čega ti je žao? Što nisi uspjela sebe opravdati ili ti je žao što si razočarala Cagu?

Mrs Bondarenko ::

Pa kako bi ga i prepoznala, kad ga ne pratiš. Sve što znaš o njemu, znaš na osnovu onoga što ja napišem. Možda kad bih ti prevela neki njegov post vezan za humanitarne predstave posvećene deci leptirima, ili akciju priljupljanja poklona za staračke domove, pokazala ti fotke tokom igranja fudbala u novom filmu koji režira, ili jednostavno kada bi pogledala neki njegov film... Ali, to tebe ne zanima. I ne treba da te zanima, dosta sam vas smorila sa Stanislavom. facepalm

Ok, možda je on stvarno veliko dijete u odraslom čovjeku. Ne znam o njemu ništa, ako je takav humanitarac onda vjerujem. Ja kažem da na osnovu onoliko koliko sam ga vidjela u klipovima što si postavaljala, u tom nisam vidjela to.

Mrs Bondarenko ::

Dobrotvorni program u smislu da jednom neko i za mene učini nešto dobrotvorno. I vrati mi Stanislava. smeh

Ja ti u ovome ne mogu pomoći. Ako će Sara podmetnuti leđa i dati ruke u tome, sretno vam bilo.

Moje slikovite opise sigurno ne želiš, možda bi te se Stanko prepao.

Mrs Bondarenko ::

Put do pakla popločan je dobrim namerama. lol!

Yani... Galiba.


Mrs Bondarenko ::

Verovatno si ti u pravu, ali nedavno sam stvarno imala nezgodnih iskustava, da mi se više smučilo opravdavanje pojedinim primitivcima i skoro izvinjavanje što ja imam diplomu, a oni je nemaju.
Mada ima i ovog drugog, dosta fakultetski obrazovanih se busaju u prsa time, što nikako ne odobravam (prva zaista to ne radim), ali nekako kad pogledam iz svog ugla i vidim šta meni priređuju počinjem i njih da razumem, jednostavno se javi čoveku otpor. Trebalo je steći tu diplomu i onda se pojavi neka iskompleksirana budala da ti je nabija na nos i omalovaža je.

To je druga stvar koja je također točna.

Mrs Bondarenko ::

Fali to što ljude porediš sa životinjama u poslednje vreme sve češće. Jel' i to Ferhatovo? lol!

Hm, mislim da nije Ferhatovo.

Ma ne uspoređujem. Ali što da sam napisala pile moje, janje moje, mače moje? Onda bi se to kao smatralo pozitivnim. A konji marljive životinje, plemenite...  facepalm

Mrs Bondarenko ::

Allah Allah, pa vi ste uvukle Cagu, ja sam uvukla Stasa. I uzela da se zezam sa tim, a i malo sa tobom. Ali, šta će mi Maksim u svemu tome? Kozlovski i ajde, ali njega ne mogu da uhvatim.
Ništa onda, ovako ćemo, zaboravite na mene i Stanislava, vi terajte svoju utakmicu, a ja ću u Rusiji da se udružim sa Lizom i organizujem tako neku utakmicu između Kozlovskog i Maksima. Jer, tu će pre pucati varnice, nego sa Stanislavom, od njega više vajde nema. smeh

Pa mi smo htjele da i ti sudjeluješ u dobrotvornoj akciji, a ne u kuplerajskoj reakciji. smeh

Odustaješ od Stanka?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 4:05 pm

Poncha ::
I kakva sam sad ja?  tuzni  Ti meni nabiješ osjećaj grižnje savjesti zbog jedne rečenice, a s druge strane ti bi meni Cagu ispred nosa uzela i to ne u dobre svrhe. I sad se ja glupo osjećam zbog rečenice, a ti ne zbog postupka. Šmrc. Evo, oprosti.

Canim benim, Caga i Stas nam pomutili mozak. cmok-cmok

Poncha ::

Čega ti je žao? Što nisi uspjela sebe opravdati ili ti je žao što si razočarala Cagu?

Što sam ti pala u očima zato što se borim za svoju ljubov. Kako me Sara odmah shvatila?

Poncha ::

Ok, možda je on stvarno veliko dijete u odraslom čovjeku. Ne znam o njemu ništa, ako je takav humanitarac onda vjerujem. Ja kažem da na osnovu onoliko koliko sam ga vidjela u klipovima što si postavaljala, u tom nisam vidjela to.

Znači da dobro glumi. kezz

Poncha ::

Ja ti u ovome ne mogu pomoći. Ako će Sara podmetnuti leđa i dati ruke u tome, sretno vam bilo.

Pa baš zato što znam da Sara to neće hteti (a, i ako bude htela, onda će se san ostvariti smeh ) htela sam da sklopim dogovor s tobom. Al' sad ionako nema veze.

Poncha ::
Moje slikovite opise sigurno ne želiš, možda bi te se Stanko prepao.

smeh smeh smeh
Ne verujem, Aurika ga je tako dobro obučila, da ga više ništa ne može iznenaditi. ljutko

Poncha ::
Ma ne uspoređujem. Ali što da sam napisala pile moje, janje moje, mače moje? Onda bi se to kao smatralo pozitivnim. A konji marljive životinje, plemenite...  facepalm

Pa drugačije zvuči kad nekom kažeš mače moje, i kad nekom kažeš konju moj. lol! Mislim, ima različitu konotaciju. Isto kao što nije isto kad drugarici kažeš ribo, ili kozo. lol!

Poncha ::
Pa mi smo htjele da i ti sudjeluješ u dobrotvornoj akciji, a ne u kuplerajskoj reakciji. smeh

Odustaješ od Stanka?

Kad ćeš shvatiti, ja od njega ne mogu da odustanem, nikad. Nego od utakmice odustajem.
Pisala sam Sparks novi plan, rekla mi je da pristaje samo pod uslovom da vodimo sa nama psihijatra. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 4:16 pm

Mrs Bondarenko ::

Canim benim, Caga i Stas nam pomutili mozak. cmok-cmok

Aman. Ja za to ne okrivljem Cagu.  smeh

Mrs Bondarenko ::

Što sam ti pala u očima zato što se borim za svoju ljubov. Kako me Sara odmah shvatila?

Krivo. Pala si mi što si htjela moga Cagu, a ne znam kako nisi shvatila dosad, ja ne volim nikakve jeftine igrice. Sara te shvatila zbog teorije radi koje ja nikad ne bi bila uspješna u povijesti.  smeh

Mogla si izabrati drugi način, onda bi možda dobila moju podršku.

Mrs Bondarenko ::

Pa baš zato što znam da Sara to neće hteti (a, i ako bude htela, onda će se san ostvariti smeh ) htela sam da sklopim dogovor s tobom. Al' sad ionako nema veze.

Kriva ti strategija. Kako si mislila da ću ja protiv Cage nešto i uz živog Cagu?

Mrs Bondarenko ::

smeh  smeh  smeh
Ne verujem, Aurika ga je tako dobro obučila, da ga više ništa ne može iznenaditi. ljutko

Znači, što god da mu ja kažem, tebi ne bi smetalo?

Mrs Bondarenko ::

Pa drugačije zvuči kad nekom kažeš mače moje, i kad nekom kažeš konju moj. lol! Mislim, ima različitu konotaciju. Isto kao što nije isto kad drugarici kažeš ribo, ili kozo. lol!

smeh Slažem se.

Ali meni to konju nije ružno.  smeh Sve i da kažem kao usporedbu.

Mrs Bondarenko ::

Kad ćeš shvatiti, ja od njega ne mogu da odustanem, nikad. Nego od utakmice odustajem.
Pisala sam Sparks novi plan, rekla mi je da pristaje samo pod uslovom da vodimo sa nama psihijatra. smeh smeh smeh

Dobro. I što ćemo sad mi s utakmicom? Tražiti ponovno nekog iz Turske.

Dobro bi vam bilo da ga povedete.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 4:32 pm

Poncha ::
Aman. Ja za to ne okrivljem Cagu.  smeh

Samo ti idi protiv drugarice zbog Cage, brani ga od svih i svakog, posle kad te izneveri i ostavi zbog neke striptizete i još njoj napravi dete, videćeš.

Poncha ::

Krivo. Pala si mi što si htjela moga Cagu, a ne znam kako nisi shvatila dosad, ja ne volim nikakve jeftine igrice. Sara te shvatila zbog teorije radi koje ja nikad ne bi bila uspješna u povijesti.  smeh

smeh smeh smeh

Poncha ::
Kriva ti strategija. Kako si mislila da ću ja protiv Cage nešto i uz živog Cagu?

Dobro, odustajem, reč više neću napisati vezanu za utakmicu i Cagu u njoj.

Poncha ::
Znači, što god da mu ja kažem, tebi ne bi smetalo?

Probaj. lol!

Poncha ::
Ali meni to konju nije ružno.  smeh Sve i da kažem kao usporedbu.

Oplakah. smeh smeh smeh smeh smeh

Poncha ::
Dobro. I što ćemo sad mi s utakmicom? Tražiti ponovno nekog iz Turske.

Ne znam šta ćete. Ali, mislim da ćete se snaći, kako ste lepo sve organizovale bez mene.

Poncha ::
Dobro bi vam bilo da ga povedete.

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 4:37 pm

Mrs Bondarenko ::

Samo ti idi protiv drugarice zbog Cage, brani ga od svih i svakog, posle kad te izneveri i ostavi zbog neke striptizete i još njoj napravi dete, videćeš.

A tko kaže da nije? Neka mu je sa srećom.

Mrs Bondarenko ::

Probaj. lol!

Anlamadim. Ovo sad neka prijetnja?  mislilac


Mrs Bondarenko ::

Ne znam šta ćete. Ali, mislim da ćete se snaći, kako ste lepo sve organizovale bez mene.

Nismo. Sve je bilo ostalo na prijedlogu. Nismo se usudile, valjda zbog srčanih problema koji bi možda uslijedili. Tek tvojim dolaskom smo pokrenule ponovno.
U međuvremenu smo se bavile Ferhatom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 4:43 pm

Poncha ::
Anlamadim. Ovo sad neka prijetnja?  mislilac

Kakva pretnja, zar sam ja neko ko preti? lol!
Šalim se, nisam mislila u tom smislu, tek kad sam napisala videla sam kakav ima kontekst. Mislila sam da prvo meni kažeš šta bi rekla njemu, da bih ti ja to taman lepo prevela na ruski. lol!

Poncha ::
Nismo. Sve je bilo ostalo na prijedlogu. Nismo se usudile, valjda zbog srčanih problema koji bi možda uslijedili. Tek tvojim dolaskom smo pokrenule ponovno.
U međuvremenu smo se bavile Ferhatom.

Eh, pa kad sam ja pokretačka snaga ovog foruma. Admin
I šta bi na kraju, odustaješ od serije, ili ne?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 4:47 pm

Meni u ovom fragmanu nista nije jasno. Ustvari, jasno mi je jedino da je ova Asli salak na brata. Ni 24 sata nije izdrzala. Ali kao sto sam pretpostavila, Ferhatu je to bila sok terapija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 4:51 pm

Mrs Bondarenko ::

Kakva pretnja, zar sam ja neko ko preti? lol!
Šalim se, nisam mislila u tom smislu, tek kad sam napisala videla sam kakav ima kontekst. Mislila sam da prvo meni kažeš šta bi rekla njemu, da bih ti ja to taman lepo prevela na ruski. lol!

Yok, gdje bi ti bila... U ovo godina što sam ja ovdje nisi nikad prijetila.  smeh Pa ni u šali.  smeh

Pa ne znam, možda bih spomenula kako si mu zvala prvu ženu, kako si hrčku davala imena bivših, kako si kovala milijun slučajnih planova za susresti se s njim, kako si meni uvalila čuvanje Marka (ajde, to je pozitivno), kako si ga milijun puta oplakala i zalila, kako pljuješ njegovu sadašnju, kako si htjela iskoristiti suparničke igrače i zabiti mi nož u leđa. Ama, yani... Nije ona to ništa loše mislila, jer je sve dozvoljeno. Sen bilirsin, u tim si vodama, znaš kako funkcionira u knjigama, na daskama koje život znače...

Canim, upropastila bih te. Bolje ti je da šutim.

Mrs Bondarenko ::

Eh, pa kad sam ja pokretačka snaga ovog foruma. Admin
I šta bi na kraju, odustaješ od serije, ili ne?

Jesi svakako.

Evo ne znam. Čekam Saru da mi kaže što pametno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 5:16 pm

Ahahahahahahahahahahahahahahah, udaviću se od smeha. smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh

naklon

Ne mogu da verujem da se sećaš svega. Mada, kad ti je pamćenje već tako dobro, mogla bi da dodaš i one pozitivne stvari, koliko sam puta svaku njegovu seriju i film pogledala, kako sam zdušno navijala da pobedi u Plesu sa zvezdama, koliko sam glasala u svakoj anketi za njega i terala i vas, koliko puta sam noćima ostajala da bih napravila klip dostojan njega...
To su sve pokazatelji koliko ja njega volim i koliko ja zaslužujem da budem na mestu one kurve. Tako da kad tako pogledaš, stvarno nije ništa loše.


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Wed Feb 07, 2018 5:20 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 5:19 pm

By the way... smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 ABjrk3EGiKA
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 5:19 pm

Sad se još udavi pa mi nabij grižnju. Aman. Neću više ništa.

Dobro, to se podrazumijeva da si radila kao njegov fan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 5:20 pm

Vidim da ni Sparks nije svejedno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 5:21 pm

Šta ste se sad kao sve odjednom unormalile, jedina ja ispadam psihijatrijski slučaj. lol!
O, Saro, sestro po nenormalnosti, izgleda me ti jedina razumeš. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 5:22 pm

smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 5:26 pm

Ok... smeh smeh smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 JU2_AXDCl2k

Sve ideje su mi propale, svi su me napustili. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 5:28 pm

Ja sam ti na lijepo pokušala reći. Malo manje agresivne metode.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 EmptyWed Feb 07, 2018 8:36 pm

Mrs Bondarenko ::

Poncha ::
Saro, izašao je fragi. Majke ti što je ovo. Ay, Ferhate, izludit ćeš me.

Što je sad ovo? Stvarnost? San? Zamišljanje? Yeni Ferhat?

Ne može ovoliko scena da bude san ili zamišljanje, linčovali bi scenaristu.
Meni se čini da ništa nije zamišljanje. Sad kad ispadne da Asli oteta u nekoj kolibi zamišlja šta bi bilo da je ostala. lol!
Čini mi se da počinje razdoblje Ferhata trećeg. Sad me je ovo podsetilo na Poyraza, svaki put kad ga Aysegul ostavi on joj kaže ti si ljuta na prvog Poyraza, ovo je sad drugi Poyraz. lol!

Došao je novi reditelj, serija je dobila boju. Pretpostavljam da se promenio i direktor fotografije, odnosno da je Altan doveo svoju ekipu.
Ferhat priča, i to priča normalno, a ne kao da je u mahalskoj kafani. To je sve bila zasluga drugog reditelja. Izgleda da će i scenarista da mu poveća fond reči i da smanji lan, ulan, oglum, sikinti yok, elini kolunu cek, ššššt, hayirdir...

Poncha ::
Hoće li ovo stvarno ona koliba u Agvi biti neka vukojebina oko Rive? Ferhat usred noći izići tražiti Asli. Vjerojatno uz Dilsizovu pomoć... Usput nekoga Asli poroditi (i to će biti znak da je i trudna), kasnije se vratiti u Rivu, tuširati se zajedno...
A Ferhat je Asli odmah oprostio, samo ja ne mogu. Jao meni. Vidi se da ovo nije za mene.

Ja bih rekla da će biti ovako...
Asli je izgleda nekoga porodila, ovo je isuviše mala beba da bi bio Necdet. I isto mislim da je to najava Asline trudnoće. Asli je negde otišla posle kuće u Rivi, ali nije u Istanbul, kada daje Ferhatu bebu ima onu rolku s kraja prošle epizode, tu je Ferhat nalazi, najverovatnije pomoću aplikacije za praćenje, jer koliko vidim ona je i otišla da bi se vratila, tako da nije ostavila telefon. Yani, čaj se ohladio, skuvaj novi i dođi.
Rekla bih da je ovo kupanje u hamamu, u Rivu idu posle toga.

Ferhat je oprostio Asli??? Hahahahahahahahahahahahaha, sen beni oldureceksin. Ima jedna replika u filmu Balkanski špijun, oprostiće ti Đura što te je tukao, e to je to. smeh
Aj i dalje vrištiim od smeha.
Ti si kraljica, uvek uspeš da mi ulepšaš dan. naklon


Poncha ::
I što ću sad? Ajde mi ti reci. Jer Asli i dalje ne mogu oprostiti.

Allah, Allah, jesi zlopamtilo. Vidiš da ga nije maltretirala ni pet minuta, odmah je spustila gard. Potpiši primirje i teraj dalje. Eto, usrećila ga je, da nije otišla, on posle ne bi bio ovako srećan.

Kako ja da gledam seriju bez tebe? Beni birakma. tuzni

Poncha ::
Vidi Abde, oči mu ispale. Gulsum je mlada s najljepšom vjenčanicom u ovoj seriji viđenoj.

Brat Abido baš bratski gleda sestru Gulsum.
Lepa je Gulsum kao mlada.
Aaa nemoj tako, Aslina je bila posebna kreacija. lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: