Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 7:49 am

Gunaydin. kisic

Hahahaha, Poncha se iznervirala. Canim da sam znala da si cekala komentare o ledjima i seksanju koje sigurno nije prikazano, popila bih lonac kafe da ne zaspim.
Znala sam da sledi najboli deo epizode, a mnogo mi se prislavalo i nisam htela da otaljavam, nego da danas lepo pogledam

Jel ti hoces da meni otkaze srce? Ionako tesko podnosim Kivino i Cagino druzenje, samo im jos fali Ibro. lol!
Ama ipak bi mogli da opale jedan basket goli do pola, cisto da vidimo ko ima bolju keramiku.
Ko ima bolje telo? mislilac
Ay Poncha, ne diyosun, sabah sabah me navodis na gresne misli.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 7:52 am

A taj snimak je za vreme Ferihe i to bih rekla u prvoj sezoni s obzirom da nema bradu. Tada mu je sve to bilo zanimljivo. Ali dobar je on i sada sa fanovima kad uspeju da ga uhvate.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 8:03 am

I tebi gunaydin! kisic

A, zaspala si. Ok, onda si se izvukla. Ja već mislila namjerno nisi htjela komentirati najbolji dio. smeh Nema veze, komentiraš što je i kako je prikazano. I kako vidiš. stidljivko

Ne želim da ti srce otkaže. Nego, ja sabah sabah se sjetila da je Ibro rekao kako to voli, pa rekoh gdje i ja pogodim naći sve glumce koji imaju toliko toga zajedničkog. I onda išla vidjeti kako on to igra. Ne mogu svakog zvati na okršaj s Cagom. Treba mu što bolja konkurencija kako bi i on pokazao bolje od sebe. Protiv slabog protivnika se ne vrijedi boriti. Ovo mu je veći poticaj.

Vala, što ne bi mogli? Organiziraju dobrotvornu utakmicu, prikladno (ne)odjeveni i da vidiš kako se lova skupi.
E sad ti s keramikom. Ovaj naš, mislim moj, se bio malo ubucio, ali Kivo i Ibro su isklesani, ne znam koji je bolje. A Caga isto se možda doveo se opet u top formu sad u Americi, ne znamo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 8:06 am

Ma zato i kažem. Bio je divan i onda i sad čim se pojavi. Prema fanovima je ipak najdivniji kojeg ja poznajem. Ali da ga ne hvalim. Pretjerat ću. Ne znam stati. stidljivko

Ali sad mi je super i ovo njegovo ignoriranje što mu pišu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 8:19 am

Evo ti i Seckin ima novu seriju. Jesi li znala? Kako ćeš sve gledati?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 8:21 am

Gde da ne komentarisem namerno. Danas planiram da odgledam do kraja, ali malo mi je zao sto mi je ponestalo epizoda i sto cu sad morati normalno da pratim jednom nedeljno.

Pa da, Ibro je trenirao kosarku isto ko i Caga. Cak je bio i u mladoj reprezentaciji.
A mogao bi i da svira, a Kivo da peva, posto Kivo voli da peva te njihove narodne pesme, doduse vise one sto se sviraju na sazu. I Ibro dobro peva. Jebote, ti turski glumci su izvor talenta.

Znaci da prodaju telo u dobrotvorne svrhe. lol!

Tu sam te cekala da vidim da li ces biti objektivna. Sto se tela tice, moj glas ide Ibri.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 8:25 am

Seckin ima novu seriju???? Kako ja to ne znam? Gde pise? Eto, jedan svaler mi je popio mozak, zapostavila sam drugog. lol! Plasim se da pogledam o kakvoj se seriji radi, ne verujem Seckinovom izboru ni malo.

Stici cu, pratim tri serije, mogu i cetiri, nije problem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 8:27 am

Gonca Vuslateri??? Yok artik. Yuh. Lepo ja kazem da ne verujem njegovom izboru. I to serija na Show tvu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 8:32 am

I meni je žao što se mučim s jednom tjedno epizodom. Bila sam malčice ljubomorna na tebe što možeš u komadu gledati. I tako sam se ja s tobom malo prisjetila.

U reprezentaciji. Oha. Onda je on odličan za izazivača Cage. Uf be. Koji bi meč to bio. Jao ga meni.
Vidim i boksa, tuče se. I Caga to zna... I Kivo. Svi od njih nešto pjevuše, sviraju, vole sport. Imaš koliko hoćeš sličnosti.

Kako to tako ružno zvuči? Ne, canim. Oni će pomoći bolesnoj djeci/organizaciji, čemu li već. A od ulaznica i poziva će novac biti korisno iskorišten. Kao oni koncerti što se održavaju (mislim, mogu oni i koju narodnu zapjevati nakon utakmice) ili kao Icerde utakmica. A sad kako će oni se pojaviti na toj dobrotvornoj utakmici i u kakvom izdanju, kim bilir... smeh

A pa koliko god volim Cagu, imam oči. Kivo isto može isklesati tijelo i udebljati se brzo.
Što si mislila? Da ću reći da je isklesaniji od Ibre?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 8:34 am

Canim, da ja tvoje švalere bolje upratim od tebe?! Mislila sam da se spominjalo ranije pa da je ova samo potvrdila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 8:46 am

Htjedoh reći da će oni donirati svoju igru i prodati sportsku vještinu i igru. Ala tebe. Ali si to baš onako pogodila u bit. Sad je gotovo. Rekla sam kako sam rekla, a ispalo kako je ispalo. naklon
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 8:53 am

Ja cu ovu seriju morati tamo negde pred kraj da odgledam ponovo, jer ako Ferhat umre, pogotovo ako Asli pritom ostane ziva, nema teorije vise da je gledam.

Evet, bio bi odlican mec. Ja doduse volim kosarku, ali pitaj me da li bih uocila jedan kos i ko gubi ko dobija.

Tamam, tamam, anladim, hoces fino da upakujes ono sto sam ja rekla. lol!

Mogu zajedno i na ronjenje.

Sta znam, rekoh mozda ces da kazes Caga. A ja sam rekla Ibro upravo zato sto ova dvojica nisu tako disciplinovani po tom pitanju. Caga pogotovo.

Meni treba asiatent za pracenje svalera, ima ih vise. lol!

Serija i Gonca su se spominjale, to sam videla kod nje, ali Seckin nije. Bar ja nisam videla. Normalno kad je glavna Seckinova uhoda koju pratim isto kod Ferhata.

Pa pogodila sam u bit kad je meni to bit. lol!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 9:04 am

I ja ću. Ne želim sad reprizirati, nego kasnije. Očekuješ li ti ovdje sretan kraj? Jer ja ne.

Volim i ja, sve sportove. Ali u njihovoj izvedbi mislim da bi bio užitak za oči, ne samo sportski. Ali, čuj, da ne ispadnemo sad ovako blesave. To su vični košarkaši, to je on numera za utakmicu.

Upravo tako. Još će netko pomisliti svašta. naklon

Mogu i na ronjenje. Bio bi poseban užitak ronjenje na dah (imaju kapacitet pluća dobar svi). Smo maska im treba.

Pa sad. Ok, ja ću uvijek izabrati Cagu, ali kad kažeš koji je od njih najisklesaniji onda kažem ono što vidim. Ibro i Kivo su mi tu negdje kad je Kivo u formi, a čini mi se da trenutno je.
Caga je i sam rekao da treba pripaziti na neke proizvode koje jede. Ali ne zamara se on isklesanošću tijela. Barem sam ja takvog stava, a i on je drugačije građe.

A, asistent ti treba. Aferin sana. Aferin. Kako i neće kad ih toliko imaš.
A tako, prešla ti i uhoda u Aslanove tabore.

Znam.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 9:05 am

Nešto je bilo u Starovoj emisiji o Cagi.

https://twitter.com/nisagul899/status/957162216737959936
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 12:46 pm

Ako nisi, možda bi bilo dobro da ne čitaš ozet i gledaš slike iz 15. epizode dok ne odgledaš ono što nisi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 4:02 pm

Nisam procitala ozet, to sam i mislila da uradim kad sve odgledam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 4:04 pm

Što je ovo danas na twitteru? Jedni su primijetili kako Engin više ne prati Bestemsu, drugi se žale Cagi da treba promijeniti menadžera jer ovaj ne radi ništa na promoviranju njega, koji zna koliko vrijedi, a druge guraju...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 4:27 pm

Nešto je bilo. Engin je Bestemsu stvarno otpratio i s instagrama i s twittera, koliko sam sad vidjela. Čak je ni Esra ne prati na instagramu. Oha. Bestemsu njih još uvijek prati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 4:29 pm

Zapravo, na službenoj stranici više nema Bestemsu. Znači, nije više dio njih.

http://www.enginaykanat.com/Menajerlik.aspx

I sve je izbrisao što je bilo vezano za nju na službenim stranicama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 5:07 pm

Ma pusti njih, oni to svaki dan pricaju. Prvo napadaju Engina kako nista ne radi, a onda savetuju Cagu.

Znaci onda da Bestemsu vise ne radi sa njima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 5:11 pm

Malo me začudilo kad sam vidjela da je adminka Cagine ponajveće fan stranice to napisala. Nikad se nije slagala s Enginom, ali da je baš twittala Cagi. Nekidan je i Enginu.

Izgleda da su stvarno raskrstili suradnju. Nešto ima iza ovoga. Odjednom, naprasano.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 10:18 pm

Poncha ::
Stvarno? Joj! Sad me baš zanima. Još i više... smeh (Što je ovo?! Jednog prati da je neugodan, drugog da je hladan, a Cagica moj upao u onu aferu.) Je i ja znam ubost zanimljive glumce. naklon

Ja ne znam za sve s kojima je bio. Znam za Deniz, Sinemku (a i ona je blesava) i sad mu žena..

Pa moraju i oni da imaju neku manu.

Za one što ja znam, bio je sa Deniz, Sinem, Sedom Bakan i Ozgu Namal.

Poncha ::
Sad sam se zamislila, ali ne zna Asli tko je otac.
Kako će Gulsum reći kad joj je prijetio onim videom. Tako da i razumijem je.

Mene više zanima kako Gulsum neće reći ko je otac. Ne znam koje čudo će da se desi da Ferhat dozvoli da to pitanje ostane bez odgovora. Jedino ako Abidin ne kaže da je on.

Poncha ::
Onda neka jako utjecajna ako može ona dirigirati što Ibro smije, a što ne. Vala.

To sam i ja govorila od početka. Meni npr. je bilo dosta i 13 odličnih nastavaka, ali kako su mi se svidjeli, a i mislim da Ibro zaslužuje jednu seriju u kojoj mu je lik dobar (poslije zadnjih par propalih serija). Šteta bi bilo za njega da ne dođu do kraja sezone bez obzira na sve. Tako da za mene jedna sezona, super.

Žena je arhitekta, nema nikakve veze ni sa tom svetom.

Sad kad pogledam, meni je 13 malo.Samo sad bi za rasplet trebalo još 5, 6 epizoda.

Poncha ::
Tko? Savci i komser?

Naravno, ko bi drugi. O početka serije sedei presipaju iz šupljeg u prazno.
Poncha ::
Je li ti odmah draža?
A ti, eto, ne bi izgubila da je pored tebe bio. Iti te dotakao.

Tabi ki.
Totalno sam u šoku, s obzirom na okolnosti, uopšte nisam očekivala toliki nalet emocija.

Poncha ::
Ometa ga. Imao je važan zadatak, pobiti puste ljude. Ali...

U pravu si, nije hteo da izgubi koncentraciju.
Ali... Onda je crkla baterija, pa nije mogao da uključi odmah telefon na punjaču nego je morao da ide u kupatilo da miriše Aslin parfem i za to vreme je Yeter sredila stvar.

Poncha ::
Je li to ono Aslino zamišljanje?

Jeste.

Poncha ::
I što sad dalje. Mislim kucanje na vrata, ono dvoje staraca, spašavanje... Koliko stvari iako me najviše zanimao komentar na ono što sam još na početku napisala.

Kucanje na vrata? Zar ne misliš da je kucanje malo preblaga reč? lol! Ta scena mi je bila super. A i ljubomorna baba, Allah cezani versin Muhitin. lol!
A ona kao idi, a u sebi se nada da će da je uhvati za ruku i da je odvede kući.

Ali me je iznenadilo što ga je Cem zvao da ih miri.

Sad idem da gledam dalje, pa dolazim sa ovim komentarima što te najviše interesuju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 10:58 pm

Sara Ulusoy ::

Pa moraju i oni da imaju neku manu.

Za one što ja znam, bio je sa Deniz, Sinem, Sedom Bakan i Ozgu Namal.

E sad ti i mana.

Rekla sam ja Ibro veseli neki čovjek.

Sara Ulusoy ::

Mene više zanima kako Gulsum neće reći ko je otac. Ne znam koje čudo će da se desi da Ferhat dozvoli da to pitanje ostane bez odgovora. Jedino ako Abidin ne kaže da je on.

Misliš da će to reći? I ličilo bi mi na njega, ali nije valjda da će Ferhat tome vjerovati. Ne liči mi na Ferhata da povjeruje to. Kad se samo sjetim kako je on sumnjao da je Safiye uopće rodila i bila trudna. Još se sjetim kad je Abidina pitao kad ju je zadnji put vidio i je li iz blizine. Bolje da ne kažem što sam ja mislila da je Ferhat mislio kad je pitao.
Jedino ako Abidin ne složi neku priču, ali onda je on nagrabusio. Ima sreće što je Ferhatu drag.

Sara Ulusoy ::

Žena je arhitekta, nema nikakve veze ni sa tom svetom.

Sad kad pogledam, meni je 13 malo.Samo sad bi za rasplet trebalo još  5, 6 epizoda.

Ma znam da nema. Nego sam to rekla čisto ironički.

To sam za 13 epizoda ja govorila kad je serija počela. Kao, neka izdrži to. S vremenom sam se jako navukla pa ni ne želim da još završi.

Sara Ulusoy ::

Naravno, ko bi drugi. O početka serije sedei presipaju iz šupljeg u prazno.

Ostalo više-manje, ali njihove scene su meni čisti apsurd i popunjavanje vremena. Nekad mi uopće nema smisla njih dva u kadru.

Sara Ulusoy ::

Tabi ki.
Totalno sam u šoku, s obzirom na okolnosti, uopšte nisam očekivala toliki nalet emocija.

Meni je od početka ona ok kao lik, s ponekim glupim ispadima.

Ajde neka si. Sad ćeš još i držat joj stranu.

Sara Ulusoy ::

U pravu si, nije hteo da izgubi koncentraciju.
Ali... Onda je crkla baterija, pa nije mogao da uključi odmah telefon na punjaču nego je morao da ide u kupatilo da miriše Aslin parfem i za to vreme je Yeter sredila stvar.

Tako je.

Sara Ulusoy ::

Kucanje na vrata? Zar ne misliš da je kucanje malo preblaga reč? lol! Ta scena mi je bila super. A i ljubomorna baba, Allah cezani versin Muhitin. lol!
A ona kao idi, a u sebi se nada da će da je uhvati za ruku i da je odvede kući.

Pa, sad... Da je ona odmah lijepo otvorila, možda on ne bi ni trebao malo prepucavati se s vratima.  smeh Ne, ona je morala ići se presvući. I kad je otvorila gasila alarm razgovjetno govoreći šifru. Tako je, Asli. Ferhat je to, tvoj muž, što ćeš od njega kriti tuđu šifru alarma.

Baba je vrh. A i on. Da vidi.   smeh

A on ju je poslušao, pa joj krivo bilo.

Sara Ulusoy ::

Ali me je iznenadilo što ga je Cem zvao da ih miri.

Isto mu je rekao da će ga uhititi.  smeh

Sara Ulusoy ::

Sad idem da gledam dalje, pa dolazim sa ovim komentarima što te najviše interesuju.

Aj, gledaj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 11:57 pm

Ohoooo dok Glupan i Tupan popricaju, pa pregledaju snimke i odu kod njega kuci, Asli bi odavno bila mrtva i zakopana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 EmptySat Jan 27, 2018 11:58 pm

Budale.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 27 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 27 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: