Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyMon Dec 11, 2017 8:00 am

I, pitanje. Nadamo li se GQ, ičemu, ove godine?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyMon Dec 11, 2017 8:13 am

Dosadna sam, znam, ali ovo mi je prigodno. Vidjela sam ranije, ne znam jeste li vi.



Od 2:21 do 2:43
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyMon Dec 11, 2017 1:01 pm

Poncha ::
Pa dobro, nisi zaboravila, ali si otišla u Rusiju i da nema nas koji potegnemo tek tako malo Kivu i Cagu bi zaboravila i njih. Isto kao što si zapostavila i Altana. O njemu ja ne pratim, ali znam nešto pročitati na što slučajno naiđem. Svakako, vidiš da si ga zapostavila. Poslije Stanka, na ostale si Ruse prešla.

A, dobro, ali eto zato imam vas. grupni zagrljaj

Poncha ::
Opet ona.  naklon


smeh smeh smeh

Poncha ::
Pa kako ćeš zapamtiti kad si tek odgledala jednu epizodu (jer drugu još nisi komentirala pa pretpostavljam ni odgledala) i to rascjepkano. Dok se ponovno prikažu i zaboraviš kako se zovu.
Baš su imena i nadimci jako simpatični. Abidin onaj crni veseli (zasad), a Dilsiz onaj što ne govori puno (samo mu ime kaže).  

Nisam skontala da već imaju nadimke, mislila sam mi da im ih smislimo. Da, stvarno simbolično.

Poncha ::

Nije ni kod mene, zato sam i rekla drugo je što ja mislim. Ne smeta mi niti ću ikoga tko kasni kazniti, zapisati, ali čisto da im ugradim osjećaj stizanja na vrijeme. I odgovornost.

Suzdržat ću se.

Da, shvatam šta hoćeš da kažeš i u pravu si. Ipak smo obrazovno-vaspitna ustanova, iako ovo drugo niko ne primenjuje i suštinski nema funkciju. :P

Aaaa, Poncha, sad te još više volim, i ti mrziš svog direktora. wow :cereeeeek: bravo smeh

Poncha ::

Normalan. U praćenju Cage.
A druga je stvar nenomalnost po drugim točkama optužnice.

Nenormalnost po drugim tačkama optužnice. smeh smeh smeh  

Poncha ::
Što misliš? Bih li bila uspješna?

Mislim da da. Pa, vidi samo kakve pesme pišeš, suđeno ti je da napišeš neku knjigu.

Poncha ::
Super je onda što je pogodio ulogu i iznio je tako.

Na što ovo liči?

Ni na šta, u tome je i poenta, prva njegova uloga u kojoj ovako očajno izgleda, ali me je osvojio samom glumom. Dobro, nije baš toliki otpad, ima i boljih slika, ipak on tu igra najboljeg vojnika i uglednu ličnost na početku, utoliko je tragičniji njegov ishod. I što u filmu nema puno prostora, ali je razvio takav lik... Bukvalno na osnovu jednog pogleda ti osetiš sve kroz šta on prolazi, svaki delić boli, patnje, nepravde, očaja, zaluđenosti... tuzni

Poncha ::

A tko je propustio Ezela?!

Ne da si ga propustila u smislu da ga nisi gledala, nego ga nisi doživela.

Poncha ::
A tebe previše toga interesira.

A, otkad je to čudno? smeh

Poncha ::
Super su. Baš su mi bili super. I prekrasno ih je ovako vidjeti zajedno. Jedan od rijetkih parova iz serije koji mi je drag, a da je ostao u ovako zbilja dobrim odnosima.

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::
Nisu dugo bili jedno pored drugog. Što ne znači da se nisu kasnije vidjeli.

E, pa to, nisu dugo viđeni jedno pored drugog. A, toliko su lepi i toliko pristaju jedno drugom, samo ovako kad stanu ovako visoki, dugački, markantni i atraktivni... leptirici
Baš su mogli dugogodišnje fanove da počaste još nekom slikom, sa onom Berguzar kad je išao na dodele nagrada za Karadayi je opalio bezbroj selfija, al' ajde bar je i ovo nešto.

Poncha ::

Koliko sam ja shvatila, jer mi je pucao link i ovu sam nagradu skoro pa cijelu preskočila, dobili su u kategoriji (izmišljenoj kako reče Sara) za one koji stvaraju čuda. U smislu njihove su serije prodate diljem svijeta u tolikom broju, popularnost turskih serija je zahvaljajući njima.
Kad pogledaš link, vidjet ćeš i sama.
Poštena nagrada, oni su ti čije se serija i prodaju i bili su početci u mnogim zemljama. Baš diljem svijeta. Ne znam kad su odlučili za ovu nagradu, ali se ne bunim. Pošteno su je zaradili. Žao mi je što u ova četvorka nije došla na dodjelu. Mogli su barem svoje s Kanala D okupiti sve.

Samo zbog dobitnika se ne bunim, ali stvarno su izmišljenje nagrade. To je ono što sam ja davno pričala, šta sve ti Turci neće izmisliti, još samo fali nagrada za zube godine u kategoriji glumaca. Ali, ajde, drago mi je posebno zbog Cansu, ostala je debelo uskraćena za Eysan, a i sad opet, tako da bar nešto. Ali, vidiš ti to, izašlo je koliko njih, pet-šest, i od svih Kenan i Cansu jedno do drugog, on joj nešto šapuće. :cereeeeek: Mnogo ih volim. <3

Videla sam Beren i Cansu, mnogo mi je drago zbog male, i sama scena je bila baš dirljiva. Nego mi je ovo prioritet, znaš i sama. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyMon Dec 11, 2017 1:02 pm

Šta ti je ovo Poncha? Ja nemam zvuk. ne znam
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyTue Dec 12, 2017 5:53 pm

Adminka ::

Nenormalnost po drugim tačkama optužnice. smeh  smeh  smeh  

Nije da mi je pravo jača strana, ali mislim da sam ovo dobro rekla.

Adminka ::

Ne da si ga propustila u smislu da ga nisi gledala, nego ga nisi doživela.

Doživjela sam ga ja, ali ne kao i ti.

Adminka ::

E, pa to, nisu dugo viđeni jedno pored drugog. A, toliko su lepi i toliko pristaju jedno drugom, samo ovako kad stanu ovako visoki, dugački, markantni i atraktivni... leptirici
Baš su mogli dugogodišnje fanove da počaste još nekom slikom, sa onom Berguzar kad je išao na dodele nagrada za Karadayi je opalio bezbroj selfija, al' ajde bar je i ovo nešto.

Tko o čemu, ti o selfiju.

Adminka ::

Samo zbog dobitnika se ne bunim, ali stvarno su izmišljenje nagrade. To je ono što sam ja davno pričala, šta sve ti Turci neće izmisliti, još samo fali nagrada za zube godine u kategoriji glumaca. Ali, ajde, drago mi je posebno zbog Cansu, ostala je debelo uskraćena za Eysan, a i sad opet, tako da bar nešto. Ali, vidiš ti to, izašlo je koliko njih, pet-šest, i od svih Kenan i Cansu jedno do drugog, on joj nešto šapuće. :cereeeeek: Mnogo ih volim. <3

Nije on stao do nje odmah, nego u toku nagrade kad je išao pridržati ovog Erkana.
Izmišljena je nagrada, ali je ovog puta barem realna.

Za iduće dodjele neka se dogovore tko i zašto dodjeljuje nagrade. Fanovi, struka, podjela po televizijskim kućama i produkcijama serija.


Adminka ::

Šta ti je ovo Poncha? Ja nemam zvuk.

Koje mi je što? Koji video ne možeš otvoriti? Meni sve normalno otvara zvuk.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyWed Dec 13, 2017 3:39 am

Ma, nije mi radio zvuk u datom trenutku, gledala sam onaj klip što si postavila neka deca nešto pričala o Cagi, prikazivali neke njegove slike i to.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyWed Dec 13, 2017 9:04 am

Ja sam vidjela bila prije nekog vremena na twitteru dio samo o Cagi pa me zanimalo o čemu se radi i onda sam našla cijeli isječak, odnosno igru. Ta djeca su glumci. Mali Ataberk iz Poyraza koji je dobio Kelebeka one godine kad i Caga, a ona sad glumi u Bizim hikaye.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 8:40 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 12:38 pm

Allah, Allah, ko ce sve ovo procitati.
Ponchita, nisam nista pratila danima, jel ima nesto novo?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 12:50 pm

Otkad nisi čitala? Ako nisi čitala ono prije, možeš samo preletjeti pogledom.

Ako misliš na ovo od zadnjeg puta kad si bila ovdje, nema ništa. Pametnog pogotovo. Samo u zadnje vrijeme vrve informacije o tome kako neke partnerice nisu prihvatile ulogu u Caginoj seriji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 12:52 pm

Eventualno imaš koju staru sliku novoobjavljenu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 1:50 pm

Od nedelje nisam pratila.
Ko nije prihvatio i ko to kaze?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 2:49 pm

Birsen je spominjala za Neslihan.
https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/940472212892672000

Za nju je već ranije Ranini pisala da je s Ilkerom u isto nekoj internetskoj seriji. To mi se barem čini, nisam sigurna.

A Burcu su novinari dočekivali s pitanjima o Cagi, ali ih je o... po kratkom postupku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 3:11 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 DRAznJbWkAA4tMw

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 DRAznKCWkAAjSaG
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 3:14 pm

Saro, kako objašnjavaš Esrinu sliku iz priča s Enginom? Otkad je slika?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 4:53 pm

Kivica. :cereeeeek:

Za Neslihan sam videla pre neki dan kad je Ranini objavila.

Ko zna kada ce da pocne snimanje te serije kad glumica odustaju zbog serija koje ce pre da pocnu.
Mislim da ce Neslihan i Ilker biti dobar par.
Ali mi je krivo sto nece biti sa Cagom, ona mi je bila prva na spisku za partnerku za tu seriju.

Za Esru ne znam, koliko vidim ona je u Barseloni, pitanje je gde je Engin.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 6:22 pm

Meni nije jasno zašto je baš stavila sliku s njim. Nekako mi slika izgleda kao stara, ali ne znam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 6:55 pm

Sara Ulusoy ::
Allah, Allah, ko ce sve ovo procitati.

Sad vidiš kako je bilo meni. :P

Ajme Kive... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 6:58 pm

Ponchita, koja ti se slika više sviđa?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 5ih3PZCPiG8

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 42L8nTMRUMo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 7:06 pm

Prva.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 8:11 pm

Spasiba. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 8:19 pm

Pojma nemam šta ćemo da radimo sa naslovnom slikom, a ni da li vam se ova promena dopada. Svakako uvek mogu da vratim, ili da opet promenim, samo mi recite.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyThu Dec 14, 2017 11:49 pm

Dobro je ovako.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptyFri Dec 15, 2017 4:39 am

Saro, pogledaj ovo.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 DRCRWeiX0AYiyBO?format=jpg&name=large

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 DRCTNS8W0AI-JdX?format=jpg&name=medium


Ovo dolazi od onih, koliko sam shvatila, fanova koji se dopisuju s nekom od Cagine rodbine.
Možda si već i vidjele.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 EmptySat Dec 16, 2017 8:11 am

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 15 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 15 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: