Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyWed Jan 24, 2018 10:51 pm

Sara Ulusoy ::
I pita moja mama gde si nasla SBA sa prevodom?

Rekla sam ti da je ovo jedina serija s prijevodom koju gledam. (Gledala sam i UTC neko vrijeme kod tima koji je prevodio, ali ne znam što je s njima pa sad gledam ovako.) Ali prijevod se plaća, otprilike eur po epizodi, 5 eura mjesečno. Sad vidiš koliko sam zaglibila kad i plaćam prijevod. To prevodi Balkan tim https://www.facebook.com/balkanTeam7/, i ovdje https://www.facebook.com/groups/149337869053262/ postavljaju prevedene epizode. Neko je u grupi insajder pa epizoda uredno završi na Balkanju, dakle ukradu epizodu. Ako se sjećaš što sam prije pisala. Meni je žao cura i kad netko drugi pokupi tuđe. Neko ratno stanje s prijevodima je počelo biti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyWed Jan 24, 2018 11:15 pm

Sara Ulusoy ::

Aha, kako su napravili skandal, ja sam mislila da su se u najmanju ruku valjali po Serhanovom i Mervinom bračnom krevetu.

Zato sam ti i napisala da ne znam čemu prašina.

Sara Ulusoy ::

Jel se otkrilo ko mu je otac?

Da, imena su im takva da ne mogu ni da popamtim kako se ko zove. Hikmet, Fikret, Rahmet, Ismet... lol!

Nije. Mislio je da je Asim (onaj prodavač), ali mislim da se ispostavilo da nije on. A čini mi se da kasnije nisu spominjali. Ali uzmi to s rezervom, jer ipak sve ne razumijem.

Pa je li tako? Eto jedino Ismetu zapamtim ime.

Sara Ulusoy ::

Imala je i Narin trenutke kad me je nervirala, ali sam je u principu volela. Ja skoro uvek više volim i tolerantnija sam prema liku čiju ljubav više osećam.

I kad smo kod toga, spomenula si Rekaciju, zaboravila sam da ti kažem da je Ibro napustio tu seriju, ako se dobro sećam posvađao se sa nekim, valjda sa scenaristom ili rediteljem. Tako da ne znam koliko je epizoda bio, ali serija ionako ima samo desetak epizoda.

To znam.

Čuj posvađao se. I neka je, ako je s razlogom. Nego, možda i nije loše ako je tako neki mali broj epizoda, a ako lik nije loš.

Sara Ulusoy ::

Pa dobar je on glumac, ali mu fali ono nešto. Pritom ne mislim na izgled.

Slažem se. Ovako mi je samo lik zanimljiv.

Sara Ulusoy ::

Cuneyt je bez trunke karaktera. U početku sam na trenutke imala utisak da stvarno voli Gulsum, ali on ne voli nikoga.
Ja volim negativne likove, volim prishopate, ali moraju da imaju stav, karakter i čast. Udarce ispod pojasa mrzim. Tu mislim na muške likove, ženama se intrige mogu oprostiti.

Ma lik je beskarakteran i ljigav i podao, loš. Jednostavno. Ne znaš uopće na čemu s njim. Imala sam i ja u prvi par epizoda pa mi je bio podnošljiv, ali... I ne zato što radi Ferhatu iza leđa, to mi, vjeruj mi, najmanje smeta. Jer ne bojim se uopće da mu može nešto napraviti. Nego zbog odnosa prema drugim likovima. Njega su kao svjesno uništavali kao lik. A i sam glumac mi je nekako odbojan.


Sara Ulusoy ::

Obavezno instaliraj, biće ti mnogo lakše. Znam da su te reklame glasnije i da su dosadne, jedno vreme je morao da se isključi ad block da bi se gledalo nešto na njihovoj stranici, ali sva sreća kratko je trajalo.

Odlično.

Sara Ulusoy ::

Ja još nisam čitala komentare, osim ono što mi se pojavi na timelinenu na tw. Kad odgledam sve epizode svratiću do dizifilma da vidim šta se piše.

Ja po twitteru čitam ono što mi se tu nađe, ne istražujem, ali ima dosta fanova koji gledaju pa vidim ponešto.
Scenarist je baš aktivan, on prati što publika piše. Mislim da čak i prati dizifilm jer kad bi god nešto fanovi predbacili i činilo se kao greška i propust on bi u nekoj od narednih epizoda pojavio se s tim. Osluškuje publiku. Ispravljao je greške tako.

Ja čitam naše.

Sara Ulusoy ::

Ako planiraju duže da ih zadrže kao goste glumce, onda će se garant ispostaviti da je neprijatelj. Ali opasan, jer ne pokazuje otvoreno da je neprijatelj.

Baš zato i mislim da je opasan. Ali nekako opet i djeluje dobar prema Ferhatu.

Sara Ulusoy ::

Šta ću da se ljutim što se drao. Šta ima tamo neki glavni doktor da određuje njegovoj ženi kada će da dolazi na posao, dolaziće kad on kaže. lol! Uostalom, nadrndani Ferhat je najseksi Ferha. lol!

Ono tipa - nasililan je, seljak, divljak, neotesan... Osramotio je Asli i falan filan...

Uglavnom, da ne duljim, meni je scena vrh. naklon I Ferhat isto. Kad je ušao i pogledao prema onom drugom doktoru ja izgovorim cik kad vidiš Ferhat ponavlja za mnom. Ušla sam mu u lik totalno. Sad znam i što će izgovoriti čim mu facu vidim. facepalm

Sara Ulusoy ::

Dok se nije saznalo da je Ebru Sahinova ćerka, ja sam mislila da je ona, ali nije. Ona ili radi za nekog velikog Namikovog neprijatelja ili sama hoće da ga uništi iz nekog razloga.

Misliš da je Ebru sigurno Sahinova?

Sara Ulusoy ::

Evo, pojavio se, doduše ne on, nego vest, tako da je fanovima to dovoljno, imaju materijal danima da pričaju, da im ne bude dosadno.

Ovo im je danas udarac. Ne znaju što će. I koga će prije popljuvati...

Sara Ulusoy ::

Najbolje mi je bilo kad je Abidim postavio ono za klizav pod i rekao onom čoveku da je unutra čišćenje. smeh

Meni je Abidin baš duša lik. Nije ni on čist, umiješan je u prljave poslove i on, ali je dobronamjeran, srdačan, vedar i pozitivan.
Ja kad sam vidjela kako je postavio to sam crkla.

Sara Ulusoy ::

Čekaj sad da počne istraga oko Sahinovog ubistva, sigurna sam da se tu od logičkih grešaka neče znati ni ko pije ni ko plaća.

Tek ćeš vidjeti koliko su nesposobni. Nisu napravili ništa.

Sara Ulusoy ::

Ja Yeter ne volim, ali ima trenutaka kada je žalim. Inače, istina, zanimljiv je lik, nije ona dobra, ali nije ni skroz loša, kao recimo Handan. Ali je ova dobra glumica. Nju sam gledala malo u Intikamu i jedno vreme je glumila u EDHO.

Odlična je glumica. Meni se čak i sviđa kako ona sa svima vješto komunicira. Svih postavlja na mjesto. Ne slažem se ja s njenom postupcima, ali zanimljiv mi je svakako lik. Nekad bih je katapultirala na mjesec, a nekad mi je baš dođe žao.
Handan je ajme.

Jesi li znala da su Yeter i Namik zajedno privatno? Ja sam to nedavno saznala.


I onda, je li večeras EDHO ili nastavljaš s Ferhatom? Da očekujem live komentare?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyWed Jan 24, 2018 11:17 pm

U ovom tekstu piše da su bili u Gizli kalsin, da je posle određenog vremena ušao Can Yaman, bivši od Bestemsu, ali da se njoj nije pokvarilo raspoloženje. Posle su izašli, ona je Cagi rekla da ide ispre, a da će ona za njim i onda su se našli na Etileru.
A da, piše i da je sa Duygu raskinuo prošlog meseca.

Samo mi nije jasno ako su ga već pratili i slikali i kad su videli da je i ona došla, zašto nisu slikali i nju.


Tamam, onda neka čeka da se pojavi na Tabanu, do sada je tamo gledala.


Nego, sad me muči pitanje, odgledati desetu epizodu ili ići na spavanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyWed Jan 24, 2018 11:23 pm

Sara Ulusoy ::
U ovom tekstu piše  da su bili u Gizli kalsin, da je posle određenog vremena ušao Can Yaman, bivši od Bestemsu, ali da se njoj nije pokvarilo raspoloženje. Posle su izašli, ona je Cagi rekla da ide ispre,  a da će ona za njim i onda su se našli na Etileru.
A da, piše i da je sa Duygu raskinuo prošlog meseca.

Samo mi nije jasno ako su ga već pratili i slikali i kad su videli da je i ona došla, zašto nisu slikali i nju.


Tamam, onda neka čeka da se pojavi na Tabanu, do sada je tamo gledala.


Nego, sad me muči pitanje, odgledati desetu epizodu ili ići na spavanje.

Eto, nisu je slikali. A kao došla je. Hm. Ne znam što reći. Aj baci pogled i kako dišu Turci po pitanju ovoga. Vidim da su se nešto raspisali, ali ne mogu ih sad pohvatati nikako.

Ili ipak ajde gledati desetu. Što ćeš spavati!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyWed Jan 24, 2018 11:32 pm

A sta mogu da pisu, jedni pljuju, jedni ne veruju, jedni (malo njih) nemaju nista protiv. Pisu sve sto su pisali i za Duygu.

Idem ipak da odgledam desetu, a ba ovo gore odgovaram sutra. EDHO sam odgledala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyWed Jan 24, 2018 11:38 pm

Tako sam i ja shvatila. Samo su još jedini dodali i da je ovo reklama za Bestemsu. Ili mi se samo tako čini.

Gledaj. Pametna ti je ta da ideš gledati. Čekam te s komentarima. Malo da se smijem.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyWed Jan 24, 2018 11:50 pm

Oha, Asli, oha! Hajde uplasila se da mu se nesto ne desi, ali podici policiju na noge i uputiti ih tamo gde Ferhat upravo vrsi masakr. Da su ga uhvatili, dobio bi deset dozivotnih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyWed Jan 24, 2018 11:54 pm

A još jači Dilsiz, nije je uspio zaustaviti. On joj i dade broj, ako se ne varam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 12:00 am

Da, tek je on beyinsiz, a ne dilsiz.
Da je ovo uradila zena bilo kig mafijasa iz ozbiljnih krimi seriju, ubili bi je za primer.

Ovoliko leseva i otisaka prstiju je ostavio, cak i pistolj. Hadi bakalim, pitanje za sto poena, kako ce ova dva retarda uspeti to da ne vide.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 12:03 am

Ma bila bi ona gotova odavno da to nije Ferhat. A smotala je i Dilsiza.

Ebru je zaslužna za sve.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 12:04 am

Hahahaha, ne mozemo da skrenemo tvoju sestru sa ilegalnih puteva, samo juri oruzje. Dosta vise. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 12:05 am

smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 12:10 am

Jel Ferhat saznao u do sada prikazanim epizodama za Gulsum i Cuneyta?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 12:11 am

Nije. Ali mu Cuneyt nije simpatičan i ne zna zašto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 12:12 am

Policija je dosla tamo po prijavi da se cula pucnjava. Kad je pre Ebru uspela da ukloni onoliko leseva, krv i sve ostalo?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 12:13 am

A vidim da si počela uočavati gluposti. Ne znam. Sve je uspjela. čak i Ferhata zezla.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 12:24 am

Eveeeet, Namik izgleda planira da smakne Asli.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 12:38 am

Jadan Abidin.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 12:38 am

Meni ga je tako milo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 12:59 am

Idu logikom nema tela, nema zlocina. Ali oni traze Sahina, ovi ostali iz obezbedjenja nisu vazni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 1:05 am

Vidiš kako su sposobni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 1:10 am

Nemoj sad samo greške. Ima li u epizodi što dobrog?

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 1:16 am

Nema nista dobro, Ferhat nije zaklao onog u bolnici, Abidin nije ubio Cuneyta.

Evo sad idu negde, nestalo im je benzina.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 1:16 am

Nastavi samo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 EmptyThu Jan 25, 2018 1:23 am

Riva tas ev. tuzni :cereeeeek:

Kad su vec dosli tu, mogli bi da se ugledaju na Bibice.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 23 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 23 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: