Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 6:53 pm

Pravo da ti kažem ne sećam se, dal' je Beren, ili neka iz Lišća... Ne sećam se ni koje su bile serije tad aktuelne sem AiM.
Kenan je za Ezela dobio.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 6:54 pm

A, setila sam se. Beren i Kivo su dobili za AiM oboje Leptira, a naredne godine je Kenan dobio za Ezela, a Ayca Bingol za Cemile.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 6:56 pm

Beren je dobila dok je trajao AiM, ali AiM i Ezel su se poklopili samo jedne sezone. Sad sam pogledala, 2011 je dobila Ayca Bingol. Ok, jeste ona u OBGZ bila odlicna, ali uloga Eysan i to nije isto. Ali OBGZ je naravno isao na Kanalu D.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 6:58 pm

I to i stekla sam utisak da Turci ne vole ili ne shvataju Eysan. Nekako je Cansu ove godine mnogo priznatija bila sa ulogom poput Zeynep, nego sa onakvom Eysan, koja joj je karijeru obeležila.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:05 pm

Likovi kao sto je Eysan izlaze iz okvira klasicnih likova koje imamo priliku da gledamo i u zatucanoj zemlji kakva je Turska hrabrost je uopste bila i snimiti nesto kao sto je Ezel ili AiM, jer su glavni zenski likovi olicenje nemorala. Tako da od Turaka i ne ocekujem da shvate zenu koja je strpala voljenog coveka u zatvor i udala se za njegovog najboljeg druga.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:08 pm

Daj me ne zezaj da se ne sjećaš Buraka? Nemoj, molim te. Jest da je tamo imao kosurine više, ali da se ne sjećaš. A na kraju je čak i simpa bio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:10 pm

Mene nije briga tko će dobiti nagradu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:11 pm

Obrada Shamelessa.

Burak je glumio u Medceziru Mirinog komsiju iz one zgrade gde su se preselili, na kraju je zavrsio za Tugce. Kako se bese zvao, Poncha?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:12 pm

Nije ni mene briga za nagrade, ali hocu da dobiju ovi koje sam nabrojala. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:13 pm

Evo sam i ja maloprije pogledala. Nisam mu ni ja zapamtila ime, ali jesam lik. Aras.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:13 pm

Ma te nagrade su nepravedne. I zato me nije briga.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:17 pm

Jeste, Aras.

Istina, retko kad su pravedne.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:32 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:41 pm

Sara Ulusoy ::
Nije ni mene briga za nagrade, ali hocu da dobiju ovi koje sam nabrojala. smeh

smeh
Retki trenutak da se nasmejem posle one vesti. kisic

Poncha, izvini, da sam znala da će te ovo toliko naljutiti ne bih rekla. lol! Uostalom, važno je da Cagu nisam zaboravila. lol!

A, stvarno ga se nisam setila. Mada koliko sam se faca nagledala posle MC, nije ni čudo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:43 pm

Ma neka si ti njega zaboravila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:43 pm

Cagatay na Hazalinom setu????? Yok artik yaaa.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:44 pm

Al' će Femirovci da se obraduju.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:46 pm

Ako je ovo slika nova, onda je još u Istanbulu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:46 pm

Meni je drago sto se oni druze, ali mi nije drago sto se PR serije radi preko Cage.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:47 pm

Meni je isto drago da se druže.

Meni osobno ne smeta, ako njemu ne smeta.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:48 pm

A, neka pomogne kolegama, valjda je to jedini način da Hazalina serija uspe. kafa
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:49 pm

Ne radi se ovdje samo o njoj.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:51 pm

Znam, ali činjenica je da svaka serija u poslednjih par godina gde ona glumi doživi kolaps.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:52 pm

Vala meni je vise muka od raznih profesora do glumaca i ostalih koji se reklamiraju.
Neka svako reklamira sebe.
Sad su jos i vaskrsli svi pomahnitali Femir fanovi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 EmptySat Aug 05, 2017 7:53 pm

To je ono najjače.

Izbit će rat.

Mada meni ne smeta, ali mislim da ovo nije zbog Hazalke samo.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: