Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyWed Jun 21, 2017 9:24 am

Meni se čini da je Caga u okolici Cesmea. Da je otišao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyWed Jun 21, 2017 9:47 am

Otkud ti to?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyWed Jun 21, 2017 9:49 am

Mislis da je sa Engom? On je postavljao u price neke slike s mora.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyWed Jun 21, 2017 9:51 am

Engo od jučer postavlja slike s mora. Ne znam je li i on tamo. Mogao bi biti. To je ono što mislim.

A na slici sam vidjela da negdje piše Cesme. Tako da okolica svakako jest.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyWed Jun 21, 2017 1:35 pm

U današnjem nastavku Aramizda kalmasin je bilo o gali. Uglavnom sve isto. Cagin govor i gužva.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyWed Jun 21, 2017 1:40 pm

Nakon drugo vremena Caga nosi sat.

Nisam mu ga odavno vidjela.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyWed Jun 21, 2017 5:41 pm

Sve ti vidiš,znači nema prstena,nosi sat..
Nasmijala sam se jučer na one gifove,vidim ja da mi je Poncha shvatila da meni
nekad treba crtati tj napraviti gif(koji je glagol)
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyWed Jun 21, 2017 5:47 pm

Pogledaj i ti.

Tebi crtati?
Ovo da kažem kako je i Sarp voli vrtuljak.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyWed Jun 21, 2017 5:47 pm

Ok... Ne znam gde sam. Ni na forumu, ni u RL. smeh

Došla sam na kratko. Imaću frku celog juna, najverovatnije pola jula, tako da naširoko i nadugo neću sad pisati, mada me svakako čeka da iščitavam i iščitavam.

Da vam kažem pre svega da vas puno volim, mnogo mi nedostajete i jedva čekam da sredim ovu svu frku, pa da se ljudski vratim ovde, vama i našim razgovorima i ćaskanjima. <3 <3 <3 Žao mi je što nisam bila sa vama u ponedeljak za finale, mada sam mislila na vas.
Saro, potpis ti je prelep.

Što se tiče kraja serije, videla sam samo par finalnih scena i jedino što mogu da kažem je to da sam zaključila ako serija ne valja dok traje, ni kraj ne može da bude bolji. Ova serija je za mene ipak ispala razočaranje i žao mi je što to moram da kažem. Nemojte mi ni vi zameriti.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyWed Jun 21, 2017 5:52 pm

Bondarenkova, jesi li to ti?

Pa neka si se ti javila. Živa se zabrinih za tebe. Spominjale smo te. Veliki pozdrav.



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyWed Jun 21, 2017 6:02 pm

Pravo pitanje, ne znam ni sama jesam li to ja. smeh

Ako ti je za neku utehu, nisi brinula bez veze.
Ne znam na kom ste me delu spominjale, sad bih to da vidim, a toliko ima strana... lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyWed Jun 21, 2017 6:10 pm

Nemoj zezati.

Pa možda prije nekih tjedan, dva. Ne znam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyWed Jun 21, 2017 6:14 pm

Tako je stvarno, sad što ja sve okrećem na šalu to je druga stvar.

Kako ste mi vi?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyWed Jun 21, 2017 10:59 pm

Askiiiiim. <3 kisic

Nedostajes nam. Zavrsi sa tom guzvom i vracaj se. Znas koliko vec dugo nemamo nikakve informacije o Stanku. Mislile smo da si ga otela smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyWed Jun 21, 2017 11:14 pm

Canim benim sevgilim!!! <3 kisic

O Stasu i nema nekih informacija, izuzev što uživa sa onom S&S (Sektašica & Striptizeta), kamo lepe sreće da jesam. smeh
Mada ima nešto lepo, evo baš danas objavio.
https://www.instagram.com/p/BVmILryhf_r/?taken-by=st_bond
Ja obožavam njega kako recituje. <3 Osmeh na kraju... :cereeeeek:

Jel' si se ti bar malo oporavila od kraja? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyThu Jun 22, 2017 12:01 am

Nisam se jos oporavila, kad samo pomislim kakav smo kraj zamisljale, a sta smo dobile. Evo upravo pisem roman pljuvacine po scenaristima.

Jesi videla kraj Anne?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyThu Jun 22, 2017 1:11 am

A, kakve smo sve ideje ovde pisale... Yazik, što bi rekli Turci. flop

Jesam, definitivno su pukli u ovoj sezoni na svim poljima. Mada je za mene ta serija završila kad je Sinan poginuo, odavno je ne gledam, ali tad sam se pozdravila sa njom. Tako da sam apsolutno ravnodušna, džabe mi je sad što su završili pravedno sa Sule i Cengizom i ovim trima na plaži, kad mi je sve preselo tokom gledanja.
Evo sad gledam kraj Kara sevde, jedini je on kako treba. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyThu Jun 22, 2017 1:23 am

Ja sam prestala da gledam odavno, ali svaka mogucnost da nekad kasnije odgledam propustene epizode je nestala kada sam videla u fragmanu da je Sinan poginuo. Odgledala sam danas samo poslednjih par minuta da vidim kraj.

Vidim da se Kara Sevda zavrsila kako treba. Zapravo je Kara sevda bila izmedju Kemala i Emira, a ne imedju Nihal i Kemala, cim su ova dvojica zajedno umrli. smeh
Inace nisam pratila seriju, ali sam bila upucena u radnju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyThu Jun 22, 2017 1:29 am

Isto, prestala sam da gledam epizodu dve nakon što si ti, ali to kad sam videla završili su za mene zauvek. I isto sam tako odgledala samo poslednjih par minuta.
Jedino što mogu pohvalno da kažem je da je Cansu prelepa na kraju. smeh

I tu si u pravu, oni pogledi pred smrt, pa veća hemija među njima nego što obojica imaju sa Nihan. smeh
Šalim se, meni su lep par bili Burak i Neslihan, gledala sam neke klipove, a i njega gotivim. Ali, seriju nisam gledala, nego gleda moja sestra pa ja ponekad bacim pogled i sad me zanimao kraj.

Sutra Kivo ima finale, jel' tako?

Mislim da sam ja sa ovom sezonom završila sa Turcima. Ali, svakako ću bacati pogled nadalje šta rade Caga i Cansu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyThu Jun 22, 2017 1:49 am

Cansu je uvek prelepa. :cereeeeek:

Ja Buraka ne gotivim bas nesto, a Neslihan mi je ok.

Sutra se Kivo zavrsava i tu cu pogledati poslednjih dva minuta.

Caga ce snimati seriju za Netflix. Ne znamo jos celu radnju, ali ce njegov lik imati natprirodne moci.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyThu Jun 22, 2017 1:50 am

Pošto je ljutnja prošla i ostalo je samo razočarenje, da napišem par reči o kraju i seriji.

Ova serija je postala hit od prve epizode, odnosno od zadnje scene prve epizode. Posle je narednih deset epizoda nastavila da zadovoljava sva očekivanja gledalaca koja su scenaristi iz epizode u epizodu povećavali. Od desete epizode mnogo toga je krenulo nizbrdo. Ne mogu da kažem da nije bilo kasnije dobrih epizoda i neočekivanih scena, ali sve je to bilo jedna dosadna, dve dobre, ali čak i dok smo gledali zanimljive epizode, imali smo brdo kritika. Bar ja jesam, i te kritike sam ovde toliko puta napisala. Uzimam u obzir da se epizoda od preko dva sata piše na nedeljnom nivou, ali čak ni to ne može da bude opravdanje, jer su pripreme trajale godinu dana, znalo se da će biti samo 39. epizoda. Nisu mogli da napišu unapred epizode zbog rejtinga, ali koncept su morali da imaju. Ceo koncept je bio od policije napraviti prvoklasne idiote, jer Celal ne može u zatvor pre kraja serije i Sarp i Mert stalno jure i nigde ne stignu punih 35 epizoda. A umeće bi zapravo bilo da je policija sposobna, a da se Celal uvek nekako izvuče. Koliko puta je rečeno da je Yusuf Kaya legendarni načelnik odeljenja za organizovani kriminal, od te legende smo videli samo pileći mozak. Čovek kreće da hapsi Celala i ne nosi pancir, nego ga Celal ubije na licu mesta kao običnog sitnog lopova. Onda na početku kaže da Yusuf za svoju ekipu bira samo najbolje, čak je i Mert jedva dobio šansu jer nije bio prvi nego drugi na akademiji, što onda znači da su Musa, Aslan, Selim i Sema bili prvaci. To je valjda najveća logička greška u istoriji turskih serija, možeš misliti Musa sa 150 kila koji misli samo na burek prvak klase na policijskoj akademiji,  komedija.

Emocije... Najvažnija karika svake serije bez obzira na žanr, ali scenaristi apsolutno nesposobni da tu nešto napišu. Sve što smo uspeli da vidimo od emocija je isključivo zahvaljujući određenim glumacima. Mnogo puta je rečeno da ovo nije ljubavna priča, da su glavni likovi i glavni glumački par zapravo Sarp/Cagatay i Mert/Aras,  ali i oni su ljudi, zaljubljuju se, imali su devojke, ali i pored odlične glume ta dva glumca, mi snimo videli ništa od te ljubavi. Do te mere da kada Sarp kaže da voli Melek meni to izgleda kao čista laž. Meni lično Eymer ljubav nije ni malo privukla pažnju, ali Sarmel priča je imala veliki potencijal. Sarp kao časni policajac koji se ni na trenutak ne pokoleba ili dođe u iskušenje da uradi nešto pogrešno u svetu mafije, zaljubljuje se u ćerku svog najvećeg neprijatelja. On je morao da stalno da bude u dilemi, morao je stalno da odlazi od Melek i da joj se vraća jer ne može bez nje. Melek je morala prva da sazna da je Sarp insajder i da bude rastrgana između ljubavi prema Sarpu i oca. Ta veza je morala da bude strastvenija, tubulentnija, jača... Da ne pričam o tome da toliko nisu hteli da se bave tom pričom da je čovek kao što je Celal prećutno prihvatio tu vezu, tako nešto nije moguće ni u ludilu. Onda je tu bio Davut kao treća osoba, ali neprijateljstvo njega i Sarpa je ostalo na rečima. Kao i sve vezano za Davuta. Takav lik i glumac koji toliko uveljivo glumi takvog prihopatu nisu znali da iskoriste i nisu mu posvetili više pažnje, sram ih bilo.  Davutovu priču smo čuli polovično, Eyleminu nismo ni čuli. Za sve ove epizode nisu odvojili pet minuta da saznamo zašto je Eylem kod Fusun i gde joj je porodica. Nije da me to zanima, ali ima ljudi koje je verovatno zanimalo. Ja ne volim Eymer, ali bilo je onih koji su ih voleli, šta su dobili, jedno veliko ništa, isto ko i mi. Mert nikada nije smeo toliko da pređe na stranu zla, Mert je morao onog trenutka kada je upoznao Fusun i Eylem da postaje bolja osoba, da polako izlazi iz Celalovog uticaja, a bilo je potpuno suprotno. Da još malo nije saznao da mu je Sarp brat, postao bi okoreli mafijaš i ubica. Isto tako Eylem nije smela tako lako da odustane od njega kada je saznala da je Celalov čovek. Kada govorimo o emocijama, nisu fulali samo kada su ljubavni odnosi u pitanju, nego kada su u pitanju bilo koje emotivne veze. Ako pritom dodamo katastrofalni performans glumice koja je ključ većine emocija u ovoj seriji, po tom pitanju smo dobili jedno veliko ništa. Fusun kao lik bez obzira što je bila spredna i imala malo scena, morala je da bude sinonim za majku. Time što je ona svako malo pretila Celalu nije stvorila utisak majke koja je spremna na sve za svoju decu. Za mene je obična patetična žena koja ne poznaje svog sina, ne trudi se, ne bori se za njega i pokušava da utiče na njega emotivnim ucenama. Totalno promašen lik. Yesim je takođe jedan od likova čiji potencijal nije iskorišćen. Kakve je ona sve spletke mogla da napravi i da stavi i Sarpa i Melek i Celala u tesku istuaciju, ali scenaristi su lik kao što je ona sveli na to da dočekuje Celala kad dođe kući. Bukvalno je imala ulogu koliku i Minik.

Kraj... Ja sam zamišljala drugačiji kraj, smatram da ovakvoj seriji ne pristaje srećan kraj iz više razloga. Nisam zagovornik toga da neka serija ili film više ostaju u sećanju ako imaju nesrećan kraj ili da je veliko umeće scenarista ako na kraju naprave pokolj. Samo smatram da nekim serijama pristaje srećan kraj, a nekima ne pristaje. Posle toliko jurnjave, ubistava, mafije, droge, igara, mi na kraju imamo srećnu sliku porodice tipa Televisa presenta. Da li bi mi bilo žao da je Sarp umro? Naravno da bi mi bilo žao, uašo bi mi na listu nikad prežaljenih likova. Pogotovo što je Sarp posle svih patnji zaslužio da bude srećan i da bude sa bratom, to mu je ionako celog života bio jedini cilj, da nađe brata. Ali život nije uvek pravedan, a ovo nije sapunica.
Ali scenaristi ne dele moje mišljenje i smatrali su da treba da bude srećan kraj. Ok, i to bih nekako prihvatila, mada bih bila razočarana, ali zašto ovako običan kraj? Zašto ovoliko obična zadnja epizoda? Niti je bilo uzbuđenja, niti je bilo previše akcije, sve je nekako smandrljano, oduženo, bespotrebno. Gledaoci ove serije su ako ništa drugo zaslužili mnogo bolju zadnju epizodu, sve je trebalo da se odigrava brzo, da bude igara u igrama, zamki, da ne može da se nasluti šta će biti na kraju. Recimo ako su baš hteli srećan kraj, bila bih zadovoljnija da je 38. bila zadnja.  Mogli su da razvuku 38. i da zapravo scenario 38. bude scenario 39. i da dodaju na kraju Davutovu smrt, Celalovo samoubistvo i scenu u zatvoru. Ovako mi je kraj Medcezira ili kraj Hayat Sarkisi bio mnogo uzbudljiviji i neizvesniji od ovoga.  Uz sve to, ako su već planirali ovakav kraj, nisu morali da prikažu da budemo toliko sigurni da je Melek mrtva i moglo je da se ispostavi da je ipak živa, da je Celal držao negde zarobljenu ili tako nešto. Em bi to bila poslednja igra u igri, em bi kraj onda bio u potpunosti srećan.

Još jedna ogromna zamerka, replike. Jako slabo. Nažalost iz ove serije nema niti jedne replike koja će kasnije ostati u sećanju i koja će se ponavljati.

Jeste da sam se bavila samo kritikama, ali bilo je naravno i pozitivnih stvari. Pre svega što se tiče scenarista, akcione scene i igre u igrama su napisali odlično, tu nemam zamrki. Ali samo toliko. Zato smatram da ova dvojica ubuduće ne bi trebali da pišu scenario samostalno, moraju da imaju scenaristu kao što je Ece. Što se tiče scena akcije i scena tuče koje su bile vrhunski odrađene, tu treba čestitati i Uguru Yildiranu. Kao glumac se nije proslavio, ali ovo je odlično odrađeno.

Cast... S jedne strane toliko savršeno odrađen izbor glumaca, a s druge strane toliko očajno odrađen izbor glumica još nisam videla. Nihal, Damla i Bensu definitivno nisu glumice koje su zaslužile da budu deo ovog projekta. Kao ni cela policijska postava osim Mustafe, ali oni nisu ni važni, pa to i ne zameram toliiko.

Zato su glumci savršeno odabrani i svaki od njih je perfektno odradio svoj posao.

Cagatay... Ušao je u rizik i pojavio se u potpuno drugačijoj ulozi. Sve vreme je bio na visini zadatka, glumio bolje nego ikad i dokazao da nije to što jeste samo zato što je lep i zgodan, nego da ima talenta i da se iza njegovog uspeha krije puno truda i rada. Ovom serijom je stekao još veću popularnost i zato, dobro je što je prihvatio ovu ulogu, dobro je što je on bio Sarp. <3

Aras... Čovek čijim sam talentom oduševljena od prvog trenutka kada sam ga ugledala na ekranu. Ni ovde me nije razočarao, bio je odličan. I on je stekao veću popularnost i više fanova, što svojim talntom i zaslužuje. Od trenutka kada sam saznala da će Caga snimati ovu seriju i kada se samo za njega znalo od glumaca sve vreme sam htela da mu partner bude Aras. Drago mi je što se to ispunilo, mislim da su njih dvojica kada je u pitanju muški dvojac, najbolji glumački par ikada. <3

Cetin... Iako u Tuskoj važi za legendarnog glumca, nisam bila oduševljena njegovom glumom u Asi. Ovom ulogom mi je dokazao da je stvarno glumčina, jer je umeće da jedan čovek sa tako dobroćudnom facom postane otelotvorenje zla kao što je kebapci Celal. Svaka čast!

Riza... Moj omiljeni psihopata. Vrhunski glumac, beskrajno simpatičan čovek koji uspeva da bez greške odglumi hladnokrvog ubicu. I pre sam rekla, jedan od retkih glumaca čiji lik ne mogu da mrzim šta god uradio. Ne mogu da zamislim drugog glumca kao Davuta, jer je to uloga kao stvorena za njega. Sarvut, RizCag. <3

Mustafa... Dobar glumac, ali nažalost loš lik.

Yildiray... Alyanak... Dobra uloga, zanimljiv i odlično iznesen lik. Ako neka replika iz ove serije ostane u sećanju, to će biti filozofija šakala koji zna gde je granica. On je bio vedrina ove seije.

Kudret... Odličan lik, ali nedovoljno iskorišćen. Šteta, i glumac i lik su gledaocima pružali gledaocima zadovoljstvo.

Mestan, Minik, Sevko, Selami... Male uloge, ali simpatične.

Toygar Isikli... Vrhunski talenat. Bez njegove savršene muzike ova serija ne bi bila to što jeste. bravo

Uluc Bayraktar... Najbolji reditelj, pravi umetnik. U saradnji sa Togom stvara čuda. bravo  Nadam se da će mu se putevi opet ukrstiti sa Cagom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyThu Jun 22, 2017 7:56 am

Saro, svaka čast na komentaru. Bravo.

Ja ne mogu napisati ovako kvalitetan i dug komentar, nisu mi se ni slegli dojmovi.

Pokušat ću samo osvrnuti se na neki tvoje dijelove.

Sara Ulusoy ::

Ceo koncept je bio od policije napraviti prvoklasne idiote, jer Celal ne može u zatvor pre kraja serije i Sarp i Mert stalno jure i nigde ne stignu punih 35 epizoda. A umeće bi zapravo bilo da je policija sposobna, a da se Celal uvek nekako izvuče. Koliko puta je rečeno da je Yusuf Kaya legendarni načelnik odeljenja za organizovani kriminal, od te legende smo videli samo pileći mozak. Čovek kreće da hapsi Celala i ne nosi pancir, nego ga Celal ubije na licu mesta kao običnog sitnog lopova. Onda na početku kaže da Yusuf za svoju ekipu bira samo najbolje, čak je i Mert jedva dobio šansu jer nije bio prvi nego drugi na akademiji, što onda znači da su Musa, Aslan, Selim i Sema bili prvaci.

Od prvog nastavka imam osjećaj da je ova serija sprdnja s policijom. Nisam ga izgubila ni u zadnjem nastavku. Kao da je Uluc cijelu seriju režirao imajući to u vidu. U zadnjem nastavku, Selim i Musa vode Celala, ovaj im kaže lijepo i pjeva posmrtni marš neki, a oni kao tukci.
Zato me ni ne čudi da policija nije uspjela ranije uhvatiti Celala. Nije im bio cilj pokazati policiju kao uspješnu. Na kraju su napravili da dobri pobjeđuju, ali se Uluc našalio koliko je god mogao. Pa neka kaže tko što god želi.

Sara Ulusoy ::

Ja sam zamišljala drugačiji kraj, smatram da ovakvoj seriji ne pristaje srećan kraj iz više razloga.

Ja sam očekivala neki tužni kraj. Kad pogledam, ni ovaj mi neki nije sretan ma koliko god on izgledao. Kraj je počeo s Melekinom i Yusufovom smrću, ovo je samo dodatak.
Oni su napravili kraj tako da je najpravedniji za sve. Da je Melek bila živa, možda bi i ona u zatvor išla. Jer je Sarp do kraja ostao principijelan pa je i brata ostavio u zatvoru.
Svi negativci (mada su nama neki i simpatični bili) su ubijeni i kažnjeni. Alyanak, Berke, Barbaros i Coskun su u zatvoru. Iako, i to mi je hit. Prvo su svi bili pušteni, kao Celal je zatvoren, vi slobodno šetkajte i onda svi u zatvor na kraju.
Za zadnji nastavaka se slažem. I meni je bio nespretno izveden.

Sara Ulusoy ::
Još jedna ogromna zamerka, replike.

Meni su neke ostale u sjećanju.

Mislim da će se Coskunove, Alyanakove riječi pamtiti. I ono Sarpovo i Mertovo da su unutra. To je hit među publikom.

Sara Ulusoy ::

Pre svega što se tiče scenarista, akcione scene i igre u igrama su napisali odlično, tu nemam zamrki.

Jesu. Iako ne znam kako su bili raspoređeni za pisanje scena. Trojica su bila, kasnije im se pridružio još jedan.
Za akcijske scene i režiju ja imam samo pohvale. Bile su odlično osmišljene, provedene.

Cijela serija mi je dobra, ali sve loše stvari u scenariju krpaju odlični glumci.
Sara Ulusoy ::

Cast... S jedne strane toliko savršeno odrađen izbor glumaca, a s druge strane toliko očajno odrađen izbor glumica još nisam videla.

Za one odlične im sve pohvale, a za ove loše ne znam je li i njima neugodno. I to se čudim ovim profesionalnim.

Aras je po meni odličan glumac, mada ja kod njega imam neke stvari koje mi se u njegovoj glumi ne sviđaju. Super mu je sjela uloga Merta.

Cetin je odličan glumac. Stara škola glume je vidjiva kod njega. Drago mi je da su mu maknuli onaj početni naglasak.

Mustafa je meni odličan glumac. Rasplakao me.

Yildiray je odličan. Liku je dao na važnosti on svojom izvedbom. Netko drugi kao Alyanak ne bi to tako mogao.

Riza je meni pogođen za Davuta kompletno.

Glumci čije su uloge male, ali su simpatične, nisu bili loši.

Cagataya uopće neću komentirati.

Pohvale za Uluca.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyThu Jun 22, 2017 8:28 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyThu Jun 22, 2017 8:51 am

Rekla je da su Cagatay i Aras razliciti, ali obojica su slatki. I da su bili izvor radosti na setu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 EmptyThu Jun 22, 2017 9:18 am

Hvala.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 26 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
Назад на врх 
Страна 26 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: