Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySat Feb 25, 2017 5:00 pm

Videla sam Kilica. Taj čovek je stvarno što jeste jeste jako zgodan, bar meni, ali isto toliko ne zna da glumi. Jedna mimika.
 

Ajme, Damla i Bensu. Za Damlu ne znam, ali Bensu mi je maksimalno nezanimljiva.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySat Feb 25, 2017 5:05 pm

Ne zna. Ja ga nisam ni gledala od AFK-a. Nešto sam provrtila par scena iz neke druge serije.

Mene samo zanima što imaju reći za Cagu. A vidim u onom kratkom videu da su im dragi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySat Feb 25, 2017 5:41 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 C5hmIfeXQAEwmZb
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySat Feb 25, 2017 9:01 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySat Feb 25, 2017 9:27 pm

Poncha ::
Mene samo zanima što imaju reći za Cagu.

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySat Feb 25, 2017 9:29 pm

A, po ovo sam došla. st_bond st_bond st_bond Stas1 Stas1 Stas1

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 7xBp3FCXhp8

Saro, moraš mi jednom napraviti novi cigarette's moments kolaž. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySat Feb 25, 2017 9:39 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Icerde_23
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySun Feb 26, 2017 8:25 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySun Feb 26, 2017 9:00 am

Inače, jedan od novinara, koji je jučer bio s Cagom u La Boomu je fanovima odgovorio.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 C5kyOqBWgAAf47f

Poslali su mu pitanje za Duygu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySun Feb 26, 2017 11:38 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySun Feb 26, 2017 12:05 pm

Bacila sam pogled na pitanja iz intervjua, nešto sam pročitala.

Ova me zanimaju.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Image

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Image

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Image
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySun Feb 26, 2017 3:08 pm

H: Sa ovim poslom nema šale. Želimo da bude čist posao. Ne sumnjamo da ćete dati zadatak vašem najboljem čoveku.
F: Uništiće te, Sarp.
Y: Sa tobom se nešto dešava. Reci, sine. Šta ta žena hoće od tebe?
S: Obična lujka, direktore. Ali ne brini, nije nešto što ne mogu da sredim.
F: Sarp, molim te, ne idi.
C: Kada završimo ovaj posao, niko neće imati hrabrosti da stane ispred nas dvojice.
M: Da znaš šta će ti se desiti...

Y: Sve dok ne zaboraviš da si policajac, radi ono što ti kaže.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySun Feb 26, 2017 3:31 pm

Mrs Bondarenko ::
Saro, moraš mi jednom napraviti novi cigarette's moments kolaž. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kad god hoćeš, samo daj slike.

Poncha ::
Inače, jedan od novinara, koji je jučer bio s Cagom u La Boomu je fanovima odgovorio.

Tačno sam znala da nema ukusa. smeh


Poncha ::
Bacila sam pogled na pitanja iz intervjua, nešto sam pročitala.

Ova me zanimaju.


Da li pazite na ishranu? Šta jedete i pijete kada ćaskate u prikolici?
 
B.S. Ne pričamo o kremama, pričamo o hrani. Naročito ako je Nihal tu... Nihal priča o zdravoj, a Damla o nezdravoj hrani. Pogledamo, prošlo je sat vremena, mi i dalje pričamo o hrani.
 
D.C. Na čudan način svi imamo dobar apetit. Bensu nas uvek koči.
 
B.S. Da. Zato što su mene izabrali, moram da pazim da bih to zaslužila. Kada nešto jeden mislim na sebe, posao i na sliku koja će se posle toga stvoriti. Zato moram sebe da zakočim. Kočim i Damlu i Cagataya. Samo Arasa ne mogu da zakočim. On jede.
 
Da li je zadovoljstvo raditi sa Cagatayem i Arasom?
B.S. I Cagatay i Aras su tako skromni. Uvek nam olakšavaju. Jako su topli. Zato se osećamo kao da radimo sa svojim prijateljima. Jako su duhoviti.
 
 

Sad idem da pročitam ostatak intervjua.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySun Feb 26, 2017 3:34 pm

Hvala ti, puno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySun Feb 26, 2017 3:57 pm

Nema na cemu, uvek.

Procitala sam ostatak intervjua. Nista posebno.
Njih dve vise od pola intervjua pricaju o glumi, bas su nasli koga ce da pitaju o tome.

Nihal je energicna, pitam se kako onda uspe gledaocu da ubije zelju za zivotom kad vidi Fusun.

Damli je omiljena replika Fusun teyzem. facepalm

Bensu dizajnira odecu, zelim joj uspeh u tome i da sto pre napusti glumu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySun Feb 26, 2017 3:59 pm

I Bensu je opet pricala o stavljanju taloga od kafe na lice, vise je stvarno dosadila, rekla je to vec minimum deset puta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptySun Feb 26, 2017 4:02 pm

Pročitala sam i ja malo ostalog, ali me nije toliko zanimalo. Više sam išla kroz i tražila što bi se moglo spominjati ovog na setu i Cagu.

Normalno da joj je omiljena replika kad je ne treba učiti. Samo je u svakom nastavku ponovi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptyMon Feb 27, 2017 1:36 am

Bodrum Masali
 
Dobra je bila epizoda, samo da je bilo manje Evrena, bila bi još bolja. Pretpostavljam da scenarista najviše voli Evrena i Uzaya, od njih neki važniji likovi ne mogu da dođu do izražaja.
 
Nisam verovala da ću ovo reći, ali bilo bi dobro da Nejat što pre izađe iz serije. Čovek je stvarno fenomanalan, izuzetno harizmatičan i odličan glumac i žao mi je da ga gledam u ovako glupoj, pa čak mogu da kažem i nemoralnoj ulozi. Da je došao kao Faryalijev neprijatelj sve bi bilo u redu, ovako je bez ikakvog smisla. Mene bi bilo sramota da mu napišem takvu ulogu. Koji je smisao Borinog prisustva. Sad se odjednom setio da mu je važna sestra, pa je došao da se sveti ljudima čiju je porodicu rasturila.  Hajde i to nekako da progutam, u ovoj epizodi će ga još napraviti i glupim samo da bi stvorili veštačko neprijateljstvo između njega i Faryalija. Čovek sve vreme naseda na Evrenove jeftine trikove. Šta imaju Gozde i Bora od toga što će Faryali da napusti Bodrum? Nemaju ništa, naprotiv. Još Gozde potvrđuje priču da joj je zbog Faryalija pozlilo, da Evren nije uopšte dolazio kući to veče. Sva sreća da je ova Lal pametna, pa je provalila Evrena.
 
Najzad sa sto posto sigurnosti možemo da kažemo da je Faryali Aslin otac. Suha se šokirao jer je odmah shvatio i zbog toga istražuje. Timucin Esen je stvarno bio fenomanalan u ovoj epizodi, razvalio je, s uživanjem sam gledala sve njegove scene od trenutka kad je saznao do kraja. Jedva čekam trenutak kada će Asli saznati i njihovu prvu scenu kao oca i ćerke. Nadam se da će se Ezgi dobro spremiti za tu scenu, iako smatram da nije toliko loša s obzirom da joj je ovo prvi projekat, za takve scene još uvek nije sazrela.
 
Asli, zar se Ates laže? Asli ne mogu da pljujem jer ima dosta kredita kod mene, ali ovo je bila kardinalna greška. Ništa nije naučila na sopstvenim greškama. Već ga je jednom lagala i to joj je nekako prošlo jer nije bilo vezano za njih, ali ovo sad teže. Neka se moli da se Ates sažali na nju kad sazna da je bila sa Uzayem na Kosu, inače će prvo sa njom da se posvađa, a onda će da ode da prebije Uzaya. Doduše, neću se buniti, volim njihove svađe, a volim i kad Ates bije Uzaya. Zbog turskih serija sam postala ljubitelj nasilja. smeh
Asli mi je bilo jako žao celu epizodu. To što preživljava je preteško, očajna je situacija, a ona je toliko sama. Hajde, neće da opterećuje Atesa jer ima dovoljno problema, mada čovek u takvoj situaciji treba da bude i malo sebičan, ona je do sad uvek bila uz Atesa u svakom njegovom problemu, trebala bi da dozvoli i da on bude uz nju. Ali ono što mi najviše bode oči, GDE JE KELEBEK??? Šta je bilo sa Aslinim i Kelebekovim prijateljstvom na kom su mogli svi da im zavide. Pre svih je on morao da bude uz nju. Kada je Su otišla da da krv, Kelebek nije trebao da ide sa njom, nego da primeti da sa Asli nešto nije u redu i da ostane sa njom.  Ali da bi najsporedniji lik u seriji bio izbačen u prvi plan, Kelebek ima scena koliko i Ferdi. Zar je pored Kelebeka i Atesa na Uzayu da bude uz Asli i da traži njenu majku? Veću glupost nisam videla. Noćna mora Orkun is back. Hajde bar vidimo u fragmanu da se Ates uključio u potragu, nadam se da će Faryali, Suha i on da je nađu pre Uzaya. A da, i Bora je traži, još će na kraju on da je dovede pre svih.
Danas su se pojavile slike glumca deteta koji će da glumi Kelebekovo detinjstvo, ponadala sam se da najzad dolazimo do Kelebekove priče, ali kako se stvari razvijaju i to je zbog Asline i Faryalijeve priče.
 
Su mi je bilo žao,jako teška situacija, jako teška odluka za nekog tako mladog.
 
Ates se najzad slomio i ispraznio Dobro je i izdržao i držao to sve u sobi toliko dugo i pokušavao da ostane jak. Svidela mi se scena. Alperen. topić Najzad mu je napisana scena koju mora da odigra punim kapacitetom. Kako mi se dopada njegova gluma i energija, bacila sam pogled na par scena u Aci Ask, odlično glumi, ali ovde nema toliko prilike to da pokaže.
 
Yildiz facepalm Pitala sam se šta je sa njenom migrenom već par epizoda, u ovoj se vratila.
Iako moram da priznam da mi se scena kada je rekla Su i Atesu za Faryalija svidela, Sevval koja inače nije neka glumica mi je bila dobra, sam postupak me je izludeo. Ok, patili su toliko godina, sada su ponovo zajedno, logično je i što Faryali hoće da se to sazna, jer neće ništa da krije od su i Atesa i da izgubi njihovo poverenje, ali je li sada vreme za to? Dug je došao do grla, kuća otišla na dobroš, Bora sa svih strana napada, ona navalila sinu na leđa sve probleme kao da je on napravio dugove i deco, ja sam srećna, srce mi kuca. Vrh sebičnosti. Samo, Asli je stvarno dosta promenila Atesa, Ates koga ja znam bi napravio skandal nakon što bi to čuo. Aferin, Ates, rasteš.
U njihovoj ovoj novoformiranoj hotelskoj porodici se ne zna čija je ruka u čijem džepu i ko je sa kim u rodu. smeh Kelebek je Atesu zet, Ates je Kelebeku zet, Su je Asli strina, Asli je njoj snaja, Yildiz je Asli svekrva i maćeha... smeh
 
I moja omiljena scena, AsAt. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Dobro mi je došla ta scena posle toliko epizoda, preslatki su bili. Najlepše mi je bilo kada ga je ona pitala da li mu je nekad nedostajao neko koga ne poznaje, a on joj je rekao da mu je ona godinama nedostajala. Nadam se da će nam vratiti njihove lepe stare scene zbog kojih sam i počela da pratim seriju.
 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 3NoLht
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptyMon Feb 27, 2017 2:11 am

Odgledala sam i ja epizodu sada.

Znaš što ću ti reći. Koliko mi je Nejat dobar, šarmantan, glumac svoje generacije, obara, toliko mi lik Bore ide na živce. Koliko moraš biti tupav da padneš na Evranove gluposti. I uz sve to, koliko glup trebaš biti da tjeraš Faryalija koji ti ništa nije kriv da bi ta tvoja sestra bila sretna. Sad je još navalio naći Mayu. Eto sranja još jednoga.
Šteta glumca. Ovaj glumac je za jače serije.

Evrena ja ne mogu, lik je ljigavac. Ne voli taj nikoga osim sebe. A sad je još došao do Borinih podataka.
Nadam se da će ga Lal srediti.

Meni su sve scene Faryalija bile odlične, ali mi je sve malo razduženo bilo. Nije mi bilo potrebno ovoliko scena. Glumac je fenomenalan.

Asli mi je žao, ali stvarno je mogla reći da nije išla sama na Kos. Ako se Ates naljuti, s pravom će se naljutiti. I neka zvekne onog Uzaya. Taj cijeli dan smišlja što bi mogao raditi, cijelu mapu napravio. Ubit će ga dosada.

I mene zanima što Kelebek radi u cijeloj ovoj epizodi. Sad kad mu je Asli nećakinja, nema više scena... Dobro si ti rekla, ovdje svak svakome rod, svak svakome nešto. Tko ne prati od početka...

Su mi je napravila odličnu stvar kad je išla dati krv. Baš teka situacija za mladu osobu.

Asli i Ates su krasni.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptyMon Feb 27, 2017 2:34 am

Nisam navikla da si ovde u ovo vreme, začudila sam se.
 
Nejat jeste za jače serije, ali producenti nemaju hrabrosti da ga angažuju jer njemu kad dosadi, on napusti seriju. Mislim da je već tri serije napustio. Samo Intikam je bilo opravdano, zato što se razboleo.
Ali svejedno, ovde je lik koji je došao kasnije, isto tako njegov odlazak ne bi uticao značajno na priču, prema tome to im nije razlog da mu ne napišu normalnu ulogu.
 
Evren je stvarno jedan od najljigavijih likova ikada. Da je bar pravi negativac, pa da ga hejtujemo, nego ljigavac da ne znaš ni šta da kažeš za njega. A Murat Aygen ga čini još iritantnijim svojom paćeničkom Faruk facom.
Lal mi je jedina nada po tom pitanju, samo se pitam šta Lal muti i zašto je poslala Asli svoj broj telefona.
 
Istina, bilo je razvučeno i oduženo, ali po tom pitanju nekako imam razumevanja kad su sve serije u pitanju zbog popunjavanja minutaže.
 
Naravno da će se s pravom naljutiti. Pogotovo što to uopšte ne liči na Asli, do sada je za svaki svoj kontakt sa Uzayem rekla Atesu. Pretpostavljam da sada nije rekla da ga ne bi povredila, jer prošli put kada je rekla da je Uzay bio sa njom u onoj kući, Ates je bio povređem. Ali ovako ili onako će saznati i onda će biti još gore.
 
Vala Uzay sve što radi radi iz dosade. Čovek ima slobodnog vremena koliko hoćeš i pun je para, šta je njemu problem da plaća detektive i da se bavi time. Pitam se šta će da radi kad Aslina majka bude pronađena, njegov život više neće imati nikakav smisao. Onda će da se ustremi Asli i Atesa, smiščkaće kako da ih rastavi i da se Asli zaljubi u čudo prirode kao što je on. Bolje bi mu bilo da se bavi Alarom Dilarom. Usput, zašto Ates onom jadnom Ferdiju nije rekao ko je Dilara?
 
Da je samo u ovoj epizodi bilo bi dobro, Kelebeka nema već nekoliko epizoda. Odnosno ima ga, ali ne kao pre, nego samo vezano za Su.
 

Gomila ljudi koji ne prate redovno misle da je Ates Faryalijev sin i da su Asli i Ates brat i sestra, ljudi su zgranuti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptyMon Feb 27, 2017 2:37 am

Da imamo sreće ko što nemamo, ova slika bi nosila naziv Sarpov harem. smeh
 

https://www.instagram.com/p/BQ_aHtpF_LK/?taken-by=gozdekansu&hl=tr
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptyMon Feb 27, 2017 8:38 am

Počela sam gledati kasno epizodu. Sad sam poput Uzaya besposlena.

Nemoj mi reći da Nejat glumi u seriji dok mu odgovara, a kad mu ne odgovara ode? A lika... Mogu ti reći da je kao glumac odličan, pojava je. Žao mi je što ima ovako nebitan i glup lik. Mogao je imati neku bolju ulogu koja će prodrmati sve, a ne on sjeo i kucka tuđim životima. Nešto kao ozbiljnija verzija Uzaya.

Evren je baš onaj ljigavi lik na koji samo možeš kolutati očima jer ništa drugo nema smisla. Iz nastavka u nastavak toliko ljigav, toliko usmjeren na sebe i svoj boljitak, toliko naporan. Murat kao da je pretplaćen na ovako nikakve likove. Napravi neku facu koja postaje iritantna...

Upravo to. Izgledalo mi je kao popunjavanje prostora, a nije mi bilo potrebe. Timucin je rasturio.

Neka se naljuti.

Kelebek mi je bio puno bolji, ali u ovim nastavcima mrtvo puhalo. Em ga ima malo, em nije nešto.


Последњи изменио Poncha дана Mon Feb 27, 2017 8:40 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptyMon Feb 27, 2017 8:38 am

Ovaj Sarpov harem se izgleda dobro slaže.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptyMon Feb 27, 2017 9:08 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 EmptyMon Feb 27, 2017 2:10 pm

Čitala sam da stiže neki novi glumac u Icerde? http://www.reytingkurdu.com/muthis-transfer-o-sok-isim-yilin-dizisine-giriyor/

Uğur Yücel


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 C5qMWDVXQAES9G8
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo   - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
Назад на врх 
Страна 13 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: