Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyWed Dec 28, 2016 11:18 pm

Ja ne mogu da verujem da se ljudi u 21. veku bave takvim glupostima. Jeste, sada ce svi da piju vino i da postanu alkoholicari, zato sto ovi u seriji piju. rolleyes
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 3:28 am

Pa kako neće, serija ima odličnu gledanost, to je masa nevinih duša ispred TV-a, još Stas kao njihov idol u negativnoj ulozi, pa to je duplo zlo. rolleyes

Tako su isto pljuvali i Anku kad je išla, sad im je Anka zakon za ovo.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 4:35 am

Kralj!!! naklon smeh naklon  smeh  naklon  smeh  

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 2w1CZy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 XKDxfZ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 MDmKv6

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 AcSynP

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 3eMP5E Uh, kako si lepa kad si žustra smeh :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 IvP6Tp Hit smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 4:40 am

Tigar...st_bond oho-ho Stas1 he-he

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 0FmbtF

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 N4uMdx

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Lfse5T

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 01N4rX
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 4:42 am

Ovakvh prilika ima vrlo malo, bila je samo jedna scena u VMLj, tako da sam prosto morala. đavolko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 9FXESO

Aaaa, opet tako blizu, a tako daleko, još jedne neprežaljene gaće. suze

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 K_D8ko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 4:45 am

Prijatno vam bilo obavezno gledanje svih gifova! lol!

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 IQ74_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 5-2RWc

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 UWG7Mb

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 GyDyBC

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 TNoVGv

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 8MtyYU

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 HaoTxx

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 7JG8XL
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 4:56 am

Prijatno nam bilo ucitavanje stranice. lol!
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 10:15 am

Mrs Bondarenko ::

Pih, ništa nisam skontala, osim da je IQ Mačka 2 manji od IQ pileta, a to smo znali i bez najave.





lol!

Peta epizoda je bila lepa,ali meni nesto fali.Ocekujem dosta toga u zadnjoj epizodi i nadam se da se necu razocarati.Nije  ni Anka idealna serija,ali u TK me ubijaju u pojam plavusa i Macak 2.
Kaca mi je simpaticna bez obzira na to sto je glupa.Sergej je predivan kad je sa njom.Oni su moj ASMR. :cereeeeek: stidljivko

Lepi su gifovi sa Elom i Sergejem.Stavila bih neki u potpis da toliko ne simpatisem Sergeja i Kacu.

Btw moze se zakljuciti da Macka 2  Каринэ voli.Vec mu je rezirala i pisala seriju u kojoj je imao glavnu ulogu.
Nije mi jasno gde nalazi ovakve talente. naklon

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 44173294 Ovi kao da gledaju u mrtvog Sergeja.Ili je Ela nakljukana lekovima pokusala da se ubije i ovaj je spasio.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 2:21 pm

Sara Ulusoy ::
Prijatno nam bilo ucitavanje stranice. lol!

smeh smeh smeh

Sparks, kraj će nas sigurno razočarati, Sergej ili ide u zatvor, ili u grob.
Samim tim me ostali ne zanimaju, ali moja prognoza nekako ide ovako - Sergej umire (verujem spojlerima), Ela se ubija, Mačak 2 i Kaća ostaju zajedno, Matmazel i Riđi ostaju zajedno, ujak ide u zatvor.
Kod ove serije je velika mana što se kraj može predvideti, inače nijedna dosad ruska serija nije imala lako provaljiv kraj, pa seti se samo koliko smo oko Anke mozgale i kako su nas zamalo zeznuli na kraju.

Ko su ti ASMR? lol!
Sergej je predivan u celoj seriji, sa njom je neodoljiv, obožavam kako je gleda kao da je jedina žena na svetu i šta je sve spreman zbog nje. Rekla sam već, varnica i ljubavi sa njegove strane koliko hoćeš, utoliko i gore jer sa njene nema ništa. Čovek kao što je Sergej zaslužuje da ga ona voli do koske, a ona sa njim kao sa najgorim neprijateljem. A, da ne govorim da mi je stvarno preko glave da u svakoj seriji Stas izgara od ljubavi i skida zvezde sa neba onoj koja to nimalo ne zaslužuje, to mi se popelo na vrh glave. Jedini ženski likovi koji su zaslužili tu ljubav kakvu on iskazuje su bile Daša iz VMLj i Nina iz Nane, ja stvarno ne shvatam u čemu je problem ponoviti takve likove.

Pa, može ona da ga voli koliko hoće, ali me čudi zašto je onda kad je najavljivala seriju prvo se uhvatila Stasa?
A, i Stas joj igra glavnu ulogu u Nevesti.

Šta to drži ona u ruci, pištolj? molimmmm

I da, mene plavuša više ne ubija u pojam, još ću je prozvati Matmazel. smeh
A, čitam komentare i ostalih, svima se više ona sviđa od Kaće, u smislu bolje napisan lik. Da je bolje napisan i nije, obe su bezveze, ali Matmazel svakako ima mnogo simpatičnije scene sa Stasom. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 4:09 pm

Odgledala saa noćas Anne. U ovoj epizodi je Cengiz bio u glavnoj ulozi, bilo ga je više od svih.
Krenuću od zadnje scene. Ne sviđa mi se što su i u ovu seriju uveli mafiju, ali valjda je to bilo samo da bi došlo di zadnje scene i nadam se da neće da nastave sa tim. I šta sad? Melek se verovatno negde sakrila i nije povređena, ali ne znam šta je sa ovo troje. Sule bi trebala da je živa, jer je među glavnim likovima, serija ne bi imala smisla bez nje. Ali Cengizova priča bi trebalo da je završena, od njega smo sve videli, ne znam šta bi on više mogao da doprinese. Onaj njegov je tek dosadan.
Melek će sad biti sa Zeynep dok se Sule ne oporavi, a posle nastavljamo sa njenom histerijom.

Pojavila se Gonulina svekrva, u sledećoj bi trebalo da počne da se odmotava klupko vezano za Gunul, Zeynep i Cahide.
Ona Cahide je stvarno bezosećajna žena. Hajde mogu da shvatim da je savetovala Zeynep da ne da pare, ali ono njeno ponašanje kao da se ništa ne dešava mi je van pameti. Čak se i Gamze uključila u problem i pomogla, doduše u početku nevoljno, ali Cahide kao da se nje to uopšte ne tiče, planira vikend i iznenađenje.

Duru je svaka druga reč Ali abi, stvarno se nadam da ne ide u tom smeru da se zaljubi u njega.

Kao što smo i pretpostavili, Melek se distancirala od Zeynep da je Sule ne bi prijavila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 4:11 pm

Devojke, neće me biti narednih petnestak dana, ali ću svraćati povremeno na kratko.
Ponchita, ako bude nekih novosti i koliko stigneš, stavi mi ovde da poslene kopam po twitteru.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 4:18 pm

Ja ne mogu da gledam Anne dok mi se ne završe TK, samo sam u tome.
Kuhinju nisam gledala od subote.

A, što te neće biti toliko dugo, nedostajaćeš. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 4:22 pm

Ja sam odgledala posto sad necu imati vremena.

Dolazi mi veceras drugarica iz Zagreba i bice tu desetak, petnaest dana.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 4:23 pm

Ok, svrati ponekad uz obavezni komentar o Stasu. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 4:27 pm

Nepopravljiva si. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 4:28 pm

Zato me i voliš. lol! kisic

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 4:30 pm

kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 7:40 pm

Matmazel. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 7:41 pm

Kako broji pare, car. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 7:41 pm

Ova Aleksandra nekad baš usiljeno glumi, jes baš će posle sna tako odmah da ustaje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 7:42 pm

Gde si Sparks?!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 7:47 pm

Kakva idiotkinja. ljutko ljutko ljutko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 7:49 pm

Trazim link koji nece da koci.Valjda ce mi se posreciti sa ovim koji sam nasla.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 7:50 pm

Ovo je baš bila dobra scena, 1:0 za Sergeja.

Ali, otkud njegov dnevnik kod Matmazel?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 EmptyThu Dec 29, 2016 7:52 pm

I meni se svidela scena.

Sad su ovi totalno nebitni.Budale.Plavusa je nekad gora od Macka 2.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 29 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 29 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: