Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 12:26 pm

Od ujutru do uveče je na setu, trebalo bi da u 14. i 15. bude više Sarpa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 12:49 pm

Kako neću zapamtiti kad vas je malo, a i inače pamtim tako sitnice koje znače dragim ljudima. Ili veće stvari. kisic

Pa e, njih dva nema, možda negdje raspravljaju. Ispred kuće se svađaju po onim videima sa seta. Iako mislim da je to nakon...
Zato sam te ja i pitala je li moguće da Sarp ne zna da je Fusun zvala Melek na večeru. I je li Melek sama došla. Ove ću scenariste na Mars poslati...

Vidiš, meni to nije ličilo na karniyarik. (To sam tražila kako se sprema kad sam čula za njega. Mislim, kad je Caga rekao.) Ali, pretpostavljam da si ti bolje pogledala. Sad kad se bolje zabuljim i meni se čini da je to to. E, neka je. Onda će se bar Caga najesti.

E, neka on snima. To je dobro.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 1:29 pm

Tek kad sam sad detaljnije pogledala sliku, shvatila sam da si me zato pitala. Moguće je onda i da ne zna, da su ga samo zvali da dođe na večeru, kad dođe, iznenadiće se i pozitivno i negativno.

Zanimljivo je da su ovi iz Bensdisa Sarmelovci, stalno postavljaju njihove zajedničke slike kad rekalmiraju nakit.

Turci kažu da jeste karniyarik, svi su reagovali kad su izašle slike. Ja nisam ni tražila kako se sprema, jer ne volim plavi patlidžan. Ali kad je Caga u pitanju, jela bih ga. smeh

Teško će se najesti, ta hrana sa seta je grozna zato što satima stoji, a upereni su svi mogući reflektori u nju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 1:48 pm

Ne znam, vidjet ćemo.
S Mertom će svakako prštati od oduševljenja. A Melek mi izgleda po slikama najsretnija.

Vidiš stvarno. Samo Melek nosi njihov nakit od ovih iz serije. A onda, znaju i oni, lukavi su, da će nakit imati bolju prolaznost ako ubace i Sarpa...
Eylem i Merta su prepustili drugima.

Ako Turci kažu onda ja nemam prigovora. Oni znaju valjda što je. Ja ga uživo nisam vidjela.
Ne da sam tražila recept nego i odgledala video kako se to priprema... Naravno, ni ja nisam ljubitelj patlidžana, iako većinom jedem povrće, ali kad bi ga on spremio naravno da bi mi bilo omiljeno jelo.

A daj, znam da je hrana na setu grozna i da puno stoji dok snimaju, ali baš sam računala da će on pojest. U MC-u je baš jeo, nije glumatao da jede i nije mi djelovao kao da mu se hrana gadi. Pih, mogli su im donijeti svježe pripremljeno.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 4:09 pm

Kad vidi Merta, biće atmosfera kao Emir kad je došao kod gospođe Sanem na večeru. Samo je Cansu bila srećna. lol!

To je moderan nakit koji više priliči Melek, Eylem se oblači obično, ne bi joj stajalo.
Inače, nakit je odličan.

Ja generalno ne volim tursku kuhinju i uopšte kuhinju tog orijentalnog sveta, oni vole začinjeno, ljuto i u dosta jela stavljaju ovčetinu koju ja ne volim. Volim samo jagnjeće pečenje. Iako je naša kuhinja gotovo kompletno preuzeta od Turaka, način spremanja je prilagođen nama.

A nije baš za gađenje, ali dosta glumaca je reklo da je ta set hrana hladna i kruta od tolikog stajanja. A u turskin serijama mi je baš dobro to pto većina normalno jede u scenama, naši mi deluju tako izveštačeno kad krenu da uzimaju mrvicu po mrvicu.

Baš me zanima večerašnji tag, bilo bi dobro da bude #patronsarp


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Mon Dec 19, 2016 4:13 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 4:11 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 7:01 pm

Stigla sam.

Meni Bendis ima dobrog nakita, ali je i skup.

Ja otkako gledam seriju, nekako me zanima njihova kuhinja. Volim ljutu hranu i začinjeno. Nikako nisam za ovčetinu. Od toga jedino janje i to na ražnju. Od mesa jedem teletinu/junetinu, piletinu i janjetinu.
Vaša kuhinja je pretpostavljam jako slična našoj. Razlika je eto od kraja do kraja.

A to je šteta. Meni se činilo da kad je MC bio su baš jeli s guštom... Neki su nabadali zrno po zrno, ali nekad su neki baš lijepo.



E, izgleda da su stavili Sarpa.

Počinje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 7:11 pm

Da vidis kad Metin ispadne pravi sef.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 7:50 pm

Ništa mi nije jasno. Zna li Leyla Metina?

Evo sad Sarpu problema...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 7:54 pm

Pola epizode nisam odgledala zbog streama. Nisam videla ni scenu pred reklame.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 7:56 pm

Meni je isto na kratko prekidalo. Ali mislim da nisam propustila. Možda koju riječ.

Pred reklama je, koliko sam shvatila Aylanak optužio Sarpa za Kostancelijevu smrt.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 8:27 pm

Ovaj advokat je jako inteligentan kad veruje Alyanaku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 8:33 pm

Sad kad smjeste Sarpu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 8:38 pm

Sto posto. A nikome ne pada na pamet da proveri.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 9:33 pm

Yusuf ce sada da ga spase i pomirice se. Samo je pitanje sta ce Leyla da kaze.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 9:35 pm

Ajde i od Yusufa neka korist.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 9:48 pm

Jao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 9:51 pm

Nisam ovo ocekivala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 9:53 pm

Žao mi čovjeka.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 9:58 pm

Ja mislim da nije umro.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 10:00 pm

Bilo bi dobro da nije. Žao mi ga je. Bio je spreman umrijeti za Sarpa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 10:01 pm

Ala koja epizoda. Bilo mi je dosadno na trenutak, a onda akcije i zanimljivosti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 10:07 pm

Saro, komentiraš li epizodu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 10:08 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 EmptyMon Dec 19, 2016 10:17 pm

Da, pisem komentar.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: