Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyMon Dec 19, 2016 10:18 pm

Daj gif kad gleda u kameru i kaze gel Celal.


Последњи пут изменио Sara Ulusoy дана Mon Dec 19, 2016 10:45 pm. изменио укупно 3 пута.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyMon Dec 19, 2016 10:22 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Giphy

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyMon Dec 19, 2016 10:22 pm

Evo sad ću.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyMon Dec 19, 2016 10:41 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyMon Dec 19, 2016 10:48 pm

Najzad dobra epizoda.

Zadnja scena, čovek samog sebe prevazilazi.

Dakle, Sarp je završio sa šefovanjem.
Sarpu sve što se dešava, dešava mu se zbog glupih saradnika. Leyla i ovaj advokat su glupi ko noć, kako su oni uopšte mislili sami da unište Celala, to ni Kostenceli nije uspeo. Da su slušali Sarpa, bilo bi drugačije, ali hoće oni da se svete, eto im sad. A lepo je ibjasnio Leyli da je sve uradio da bi zaštitio porodicu i da nije znao da iza Alyanaka stoji Akin Isik.
Dobro, Alyanak nije lagao, rekao je istinu zbog para i da bi se pozicionirao kod novog šefa, ne znajući da je to Sarp. Na kraju je ipak uspeo da se izvuče, moguće da će Celal ponovo da ga primi.

Yusuf i kad pokuša da uradi nešto korisno zezne stvar, ali mislim da nije umro. Bilo bi glupo, prvo je Mustafa jedan id glavnih glumaca, a drugo ako on ode Sarp više neće biti insajder, a to je glavna tema serije. Onu sliku za koju si rekla da ti izgleda kao da je slikana ispred bolnice, možda je bio kod yusufa u poseti. Mada je ta slika izašla dok je još snimana 14. Ne znam, ovu situaciju ukoliko Yusuf nije umro bi mogli da izvuku pancirom.

Definitivno se Sarp upustio u opasnu igru pomalo brzopleto, ali Umut je njegova slaba tačka i oni su odmah udarili na to kad su mu predložili saradnju. Mislim da ovo nije kraj, da će ispod ovoga izaći još nešto, jer otkud Leyla zna za ono što piše na Umutovoj slici. Mogli su da saznaju preko Alyanaka, ali on nije znao da oni vrbuju Sarpa za saradnju, čak mislim da se pitanje njega prvi put poteglo kada je ispričao advokatu da je Sarp odgovoran za Kostencelijevu smrt. Osim ako im nije pre toga to ispričao kao Sarpovu slabu tačku.

Ako je Yusuf sada umro, Mert će se najverovatnije dočepati Sarpovog dosijea, jer zna za njega i zanima ga šta ima unutra.

Nadala sam se da će Sarp duže šefovati, veča sam ga zamišljala kako sedi na čelu stola gde su oni mafijaši, ali scenaristi ni jedan događaj ne vole da oduže, sve brzo rešavaju. To rade zbog uzbuđenja i akcije, ali mogli bi da dođu do zida, jer je glupo da se u svakoj drugoj epizodi pojavljuje novi Celalov neprijatelj koga srede čas posla. Treba da se priključi novi glumac stalnoj postavi i da se bore protiv njega malo duže. Za promenu neko ko ima više od dva grama mozga.

Ne sviđa mi se što se Yesim tako malo pojavljuje i što su sveli njenu ulogu na minimum. I lik i glumica je dovoljno zanimljiva da ima veću ulogu.

Večera kao večera ništa posebno, a ništa nisam ni očekivala, jedino je simbolično što je bila na dan Umutovog rođendana. Tu mi je bilo žao Merta, jadan ni ne zna da je to ustvari njegov rođendan.
Fusun mi je digla živac kao i obično, kao da joj je Mert sin, a Sarp neko sa ulice.

E sad malo pljuvanje. Krajnje je vrme da Bensu malo ode disarda i da icerde primimo glumicu koja prvo zna da glumi, drugo planira da se bavi time i treće glumi sve što joj se zada. Bensu je očigledno devojka koja je ušla u svwet glume da malo vidi kako to izgleda i ništa više, očigledno da nema nameru time ozbiljno da se bavi, da ima pokazala bi bar malo truda. Ja drugačije ne mogu da tumačim to što glavni par uopšte više nije par nego da je posle onog poljupca Hakan Bensu da nema više takvih scena. Bio je taj poljubav, posle toga je napisana ona lepa scena kada se gledaju kroz staklo i onda su počeli postepeno da smanjuju njihove scene i doveli ih na nulu. Kao što vidimo Mert i Eylem funkcionišu kao pravi par, ako niima pišu scene zašto ne bi i ovima, nemaju scenaristi potrebe da to ne pišu ako im neko nije rekao da ne pišu. Melek više sa Mertom izgleda kao da su par nego sa Sarpom. Nisu nam čak prikazali ni da su se pozdravili kada je otpratio do kola, krenuli su ka gore i odmah je kadar prebaćen na Merta koji priča sa Celalom. Mert i Eylem su išli u kupovinu, jeste bila reklama za nameštaj, ali je iz toga ispala lepa scena.

Coskuna je sva sreća bilo malo u epizodi, nadam se da će tako i da nastave.

Prvi put da tag nije bio tt, pre epizode se pojavio i došao do 4. mesta, ali onda se desilo ubistvo ambasadora i napad u Berlinu tako da je cela lista u tim događajima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyMon Dec 19, 2016 11:07 pm

Meni je epizoda bila dobra, ali na momente dosadna. Mogli su, što se mene tiče, izbaciti par scena pogotovo onu za reklamiranje.
Uglavnom, ovo oko Sarpa je bilo zanimljivo, sve sam čekala hoće li ga i tko izdati od ovih...

Ne znam je li Yusuf umro ili ne. Ako je imao pancirku to bi spasilo stvar, ali što bi on stavljao pancirku kad ne ide na opasan zadatak. Svakako, bilo bi dobro da živi, za Sarpa pogotovo.
Odlični su mi bili na kraju, eto čak mi ga i žao.

E sad i mene to zanima. Zna li Leyla tko je Metin i koliko ona zna o Umutu. Zna li sve, ono što je Omer radio ili samo dio sa slikom... Ako je Aylanak rekao odvjetniku možda ga je ovaj ispitivao o ljudima koji rade za Celala...
Zašto se Leyla smijala?

Mert zna za dosije i tražit će ga. Yusuf ga je bio izvukao iz stola, a kasnije ga je stavio u sef. To će Mert teže dokučiti šifru.
Zna li onaj glavni za Sarpa. Nisam to najbolje skontala.

Meni večera nije ništa posebno, ali je lijepo da su braća tu na dan kad je Umutov rođendan. Šteta što nisu prikazali neku scenu od prije s malenima...
Fusun se opet ponašala bolje prema Mertu nego prema Sarpu.

Yesimina uloga je svedena na minimum, malog uopće nema...

A što se tiče ovog para, ne treba trošiti tipke... Ljuta sam.


Ne čudi me za tt. Vidjela sam u toku epizode za napad i za veleposlanika. Tužno.





Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyMon Dec 19, 2016 11:14 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Giphy

Evo njih...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyMon Dec 19, 2016 11:27 pm

A dobro, malo dosadnih scena mora da bude, važno da se cela epizoda ne sastoji iz dosadnih scena kao prošla.
Moraju da reklamiraju sponzore, meni bi draže bilo da je Sarp išao u kupovinu nameštaja za novu kuću, ali scenaristi očigledno nemaju nameru da nam prikažu Sarpov život van akcije, tako da mu kuća nije ni potrebna.

Istina, nema logike da ima pancir, ali meni još manje logike ima da je umro, osim ako Mustafa nije hteo da napusti seriju. Svakako na njegovo mesto mora da dođe neko, lik direktora ne može da se izbaci iz serije, ipak Mert radi u policiji. A i meni ga je žao, nije on čloš, samo je glup. E sad što je put do pakla popločan dobrim namerama, to je druga stvar.

Ništa mi oko toga nije jasno. Vidiš, ja sam zaboravila da je Omer bio povezan sa akinom, moguće da onda da tako zna za sliku i šta piše na njoj.

Meni su maleni super i mogli su stvarno da prikažu Sarpovo sećanje kako slave Umutov rođendan.

I ja sam ljuta i nadam se nekom rešenju, valjda neće ovako da nastave još 25 epizoda.

Ipak je tag izbio na prvo mesto, svaka im čast pored svih ovih događaja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyMon Dec 19, 2016 11:33 pm

Zna glavni za Sarpa. Yusuf mu je rekao da će da preda Mertu Sarpov dosije i on ga je pitao zar ćeš da odustaneš sad kad imaš kod Celala policajca na tajnom zadatku i kad si na putu da ga uništiš.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyMon Dec 19, 2016 11:38 pm

Ma naravno da ima svaka epizoda dosadnijih scena.

Što pišu na twitteru i na forumu. Aj baci pogled.
Meni se sad već nekako čini da bi Yusuf mogao umrijeti, a na njegovo mjesto dovesti nekog drugog. Nije on za ništa onaj dosje prebacio u sef... Sad je i Sarp na kliksom terenu. Zna li onaj direktor za njega? Je li ga Yusuf spomenuo?

Je. Znali smo već prije da je Omer bio posvezan s njim. Ali mislim da je Kostanceli rekao da je on bio odgovoran za Omera... Sad kad je Omer brat, moguće da je sve rekao sestri. Ne bi ona samo tako počela raditi sa Sarpom.

Umjesto takve scene kad maleni slavi rođendan, oni malo pokazivali gluposti.

Ja stvarno nemam riječi za scenariste.





Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyMon Dec 19, 2016 11:38 pm

E bolje da zna. Za Sarpa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2016 12:02 am

Na twitteru uglavnom svi pišu o yusufu i hvale Caginu glumu, a na forumu pišu svašta. Generalno se ljudima svidela epizoda. Eymertovci na forumu se bune što Eymer koriste za reklame, stvarno su nezahvalni, mi bismo pristali i na reklamiranje samo da Sarp ima ljubavni život.

Mert ne bi smeo da sazna da je Sarp insajder dok ne vidi Celalovo pravo lice, inače je Sarp gotov. Ali moguće ako Yusuf nije umro da će njegovo ranjavanje iskoristiti za dve stvari, da se onn i Sarp pomire i dok je u bolnici da Mert kopa po njegovoj kancelariji da traži dosije, čisto zbog akcije.
A druga verzija bi mogla da bude da Yusuf stvarno umre, da na njegovo mesto dođe neko novi i da se malo promeni funcionisanje i njihove ekipe i saradnja sa Sarpom. Dosta tema je istrošeno do sada, pa bi to mogla da bude nova.

Meni je najzaluje što je Caga toliko radio na telu a kako su scenaristi krenuli mi to telo nećemo videti, pošto čovek nema ni kupatilo. Eh, kad se setimo koliko smo maštale ovde od pribijanju u zid i vatrenom paru, a dobili smo jedno veliko ništa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2016 12:05 am

Neka se bar posvađa sa Melek i nek pokupi neku sa ulice, ima vala devojaka koliko hoćeš koje bi takvu scenu sa Cagom snimale besplatno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2016 12:07 am

Nego, pusti Yusufa, ako umre Sarp će se teško oporaviti od toga, kriviće sebe, ionako je overio advokata.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2016 12:13 am

Žale se jer reklamiraju namještaj. A ludi li su, imaju Eymera kao u priči i oni se žale. A ja se radujem i kad Bedis sličicu objavi i što natakare Sarpa da reklamira s Melek nakit. Što bi rekli da imaju akcije kao i mi. Ne, kod nas je problem iti pokazati je li Sarp znao da će Melek biti tamo (ili ja nisam čula) ili se pozdraviti na odlasku...

Imaš pravo.

E, a kad ga je Ece skidala nisi se žalila... Ja čak mislim da Caga ima dobru mišićnu masu. Ali, neće ga ovi skidati. Uvijek je u puno slojeva odjeće.

Pametna si ti.

Pa rekla sam ti ja. Za Sarpa bi bilo dobro da je Yusuf živ jer ovako je on kriv za njegovu smrt.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2016 12:24 am

Sad razmišljam ko bi mogao da bude Cagina nova partnerka od slobodnih, ukoliko bi se smilovali da Melek katapultiraju na mesec. Hazar bi mogla da dođe, njoj se sad završila serija. Imali bi dobru hemiju, a i vizuelno su dobar par.
Sad kad vidim Melek, šteta što nisu ponudili Damli Sonmez tu ulogu, bila bi idealna. Lepa je, odlična je glumica, ume da ostvari hemiju sa partnerom i dobro joj stoje i uloge dobrice i kučke, a za Melek baš neko takav treba.

Na šta smo spali, da čekamo Bendis sliku znajući da u epizodi nećemo videti ništa više od te slike.
Ah, Ece, ah, oprosti mi nisam znala da cenim tvoju vrednost. smeh Eno se Kivo i Tuba već valjaju po krevetu u fragmanu za 7. epizodu, a ovo dvoje naših ne kažu jedno drugom ni iyi geceler.
Gde ćeš bolje reklame za nameštaj od Sarmelovog valjanja po krevetu, ali yok.

Nemam pojma da li je znao da će biti tamo, nisu rekli.

Caga ima mišićnu masu bolju nego ikad, videlo se na onoj slici na kojoj je u letnjoj majici. Znaš ona slika što je izašla pre jedno dve nedelje sa Arasom, njim i nekim fanom. A oni ga obukli, dobro ga nisu zavili u jorgan, vidi mu se samo lice i ruke i to ako nema rukavice.

Evo ja pristajem da snimam šta god budu tražili, ni reč ne bih rekla. Jeste da bi mi teško palo kad bi me Sarp zakucao za zid, ali ja sam profesionalac. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2016 12:35 am

Ja nisam sigurna za Hazar. Misliš da će ići na neki drugi lik?
Jednostavno nemam volje niti komentirati jer su od odličnog para već na prvu napravili sranje.

Pa je li vidiš da i reklama za narukvice prolazi. A ovi se žale.

A vidiš, ti s Kivo kompenziraš. Njega Ece skida i valja.

Naravno, što bi oni govorili.

Misliš na onu sliku kad su u kratkim rukavima, Caga u crnoj majici, Aras u bijeloj?

Bak...



Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2016 12:45 am

Ne mislim ništa, to su moje želje. Pretpostavljam da ovako neće moći da ide do kraja serije. Ako bi ubacili novu partnerku, bila bi drugi lik, Turci skoro nikada ne menjaju glumicu, a da ostane isti lik, ukoliko nije neki sporedan i nebitan lik, ka recimo Tulin iz AFK.
Problem je samo što je Melek previše vašan lik da bi mogli tek tako da je odstrane.
Sve glumice koje bih ja htela su zauzete, samo mi Hazar pada na pamet. Ali Melek ima toliko malo, da glumice koje ja hiću ne bi ni pristale na tu ulogu.

Trenutno sam više fokusirana na Caginu mišićnu masu nego na Kivinu, tako da mi nije to to. Iako Tubi stvarno mora da se prizna da je stvarno profesinalac. Žena je udata i ima dvoje male dece, ali ljubavne scene joj nisu nikakav problem.

Da, na tu sliku mislim,tu mu se baš ocrtavaju mišići i široka ramena.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2016 12:47 am

I opet Sarp sam samcijat. Advokat i Leyla odoše, Celal i kompanija neprijatelji, Fusun i Eylem ga ne konstatuju dva posto, Yusuf možda umro, devojku nema, čovek će početi da priča sa zidom.
Mogao bi bar da flertuje sa Yesim. Tu su nam dali signal u onih par scena i na kraju ništa ni od toga.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2016 12:49 am

Ispred nekog kafića u Bakuu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 C0EDVUiWEAAyuOk
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2016 12:51 am

To je što kažeš. Od Melek su napravili lik koji nema važnosti i nijedna ga ne bi prihvatila. A da sad dovedu neki drugi lik morao bi biti važan.

Pa profesionalnost glumca je to.

E, ali pazi gdje će se skinuti sad kad je hladno... Samo da ga ne skinu.

Sarp je oduvijek sam. Imao je Yusufa, a sad ako je umro nema ama nikoga. Tužno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2016 12:52 am

Icerde svugdje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2016 12:55 am

Yuh, uništi čovek pesmu.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2016 1:03 am

To što su od Melek napravili nebitan lik ne krivim scenariste, šta da joj pišu kad ni jednu scenu ne zna da iznese. Tu je kriva produkcija. Ali mora da postoji kao lik jer je Celalova najslabija tačka.

Pa ne mogu da ga skinu na ulici i u onoj garaži u kojoj je temperatura u minusu, da ima kuću, mogao bi da se skine. Za ovog Cayenna što su ga izbušili u ovoj epizodi da bi Žuti Husnu bio ubijen, mogli su da iznajme kuću do kraja serije.

Što smanjuje scenaristima prostor da mu pišu scene, jer nemaju sa kim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 EmptyTue Dec 20, 2016 3:07 am

Od muke sam gledala BihterBehlul scene.

Ah kad bi Melek zatekla ovako Sarpa sa drugom
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Ps7OA1

Ili ova scena
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 6WdR8g

Kod Celala u kući
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 IpAwpH

Prikucavanje
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 ZhOSDC


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Tue Dec 20, 2016 3:18 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: