Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 14:28

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 CxJFKMjXUAQ1C77

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 CxJFJ4KWEAAUAJY
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 14:33

Sarp se znaci vratio kod Celala s obzirom da je ovako obucen.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 CxJEXEEXEAEcM24


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sun 13 Nov 2016 - 15:17. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 14:46

Ozet je zanimljiv.

Melek odjednom viče. Ne znam je li to neka sad igra, ali poprilično je uvjerljiva.
I super su mi i Melek i mali Mustafa kad raznese se auto.

Na ovim slikama je Caga u standardnoj odjeći. Znači da je opet kod Celala. Sad je li ovo neki povratak u natrag ili je ponovno s Celelom ne znam. Ali izgleda da je i dalje s njim.



Ne znam koja je slika bolja.




Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 CxI2Le_XEAAMNUP

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 CxI4rSYWQAArjhA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 CxJC1iUWgAAQZVj
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 14:50

Halitova se serija prikazuje u Hrvatskoj. Danas okrenem slučajno TV i na RTL2 prikazuju Vatanim sensin.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 14:51

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 CxJZuy9XgAA9Y6N
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 14:57

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 CxJbJyvWIAA1W4R
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 15:01

Bome ovi Ay yapimovci rade. Svi.

Stalno nešto na twitter i instagram izbacuju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 15:25

Ne znam sta se desava sa Melek, ali nekako mislim da je Sarp ne bi oteo na silu. Ili je igra ako su Celalovi ljudi oko kuce ili je oteo po dogovoru pa su se tamo posvadjali.

Neki misle da je bomba Celalova i Sarpova igra da nadju ubicu. Ako je Sarp uspeo da dokaze Celalu da nije kriv, moguce da su tako nesto smislili. Sada snimaju desetu epizodu i Sarp je u odelu, znaci da je kod Celala ukoliko nije flashback.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 15:29

Ay yapimovci rade, ali bi mogli da opomenu ove sa Showa sto se tice vremena izlaska fragmana.

Veceras je Altin Kelebek, bas me interesuje da li ce opet Ay yapimovci sve da pokupe kao prosle godine. Po meni bi bilo nepravedno da Ilker Kaleli i Burcin Terzioglu opet ne dobiju nagradu, zasluzili su je i prosle godine.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 15:31

Ali mislim da je za sledecu godinu vec jasno ko ce sta da dobije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 15:37

Dobru su foru napravili sa Mestanovom smrcu, samo se o tome prica.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 15:39

To isto i ja mislim. Ili je igra ili su se posvađali. Svakako mislim da je pristala na otmicu.

Isto to mislim.


Vidim da je jutros bio u odijelu, a ove kasnije slike se već skinuo. Ne znam je li samo jutros snimao u odijelu ili.
Vidiš, moguće da je to Sarpovo i Celalovo namještanje bombe. Ove igrice ja više ne mogu pohvatati.

Show namješta fragi kako njima paše. Mislim, ovako kasno fragije stavljati...

Sjećam se lani. Kad se pojavio nakon sto godina iz Amerike...
Ne znam kako će ove godine. Baš me zanima.


Na koga misliš? Caga ili Kivo?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 15:40

Aylanak je glavni na twitteru. Mislim na glumca.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 16:00

Sve zavisi da li je sve slikano na jednoj lokaciji i kada je slikano. Mislim da su ove slike na kojima nije u odelu mozda slikane pre nego sto se presvukao za snimanje.

Igrice vise niko ne moze da pohvata, dok je glavno pitanje bilo ko je ubio Mestana, sad su jos dodali i ovu bombu.


Meni su zanimljivi i Alyanak i glumac i nadam se da ce smisliti kako da ga ostave u seriji ako je on ubica.

Po mojoj proceni ovako:

Caga
Icerde
Uluc
Scenario isto Icerde
Toygar
Cansu
Dete glumac mala Beren iz Anne.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 16:05

Kakav je ovo shop, sta uradise devojci, uzasno izgleda.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 CxITxwCWIAAHC8F
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 16:08

Ne znam. Vidjela sam samo par slika da su postavljene popodne.
Caga je u kratkim hlačama, ne vjerujem baš da je na set došao u njima.

I meni su zanimljivi. Dobro mi i glumi.

Ovo tvoje mi je odlično. Znači, misliš da Kivo neće skupiti ništa?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 16:09

A jao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 16:37

Aha, trk sad vidim da ima kratke pantalone. Ili je bio pre seta na trcanju ili na treningu ili ne znam sta je. Nema Sarp razloga da bude ovako obucen.

Mislim da nece, jer CvG ne moze da bude veci hit od Icerdea. Ove godine ocekujem i Seul i bar nominaciju za Emmy.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 16:42

E mene su te hlače bunile. Jer što bi došao u njima. Ali dobro kažeš.

Da se razumijemo, i meni je Caga najbolji. Ne znam ponavljaju li oni na Altinu nagrade u tako kratkom vremenu.

Vidi se da ne čitaš naše.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 17:42

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 CxKAmXhXcAQhPeu
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 17:51

Jedino zbog toga moze da ne dobije, zato sto je dobio prosle godine.
Nije zato sto ja mislim da je najbolji, nego zato sto je zasluzio. Recimo kad gledam iz ove perspektive i ako gledam samo glumu iz tog perioda, Ilker je prosle godine zasluzio vise od njega, ali popularnost MCa i uticaj Ay yapima su ucinili svoje.
Nasi nisu vazni, po njima bi Aras trebao da dobije, a ne znam ni da li ce biti nominovan
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 17:52

Stream je katastrofa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 18:18

E pa ja svakako mislim da zaslužuje. Ali ne znam kako to ide s nagradama, ponavljaju li se. Dobro, ove godine ga nema, zato iduće može...

Upravo to. Po našima je Aras taj.

Ja sam malo gledala, ali sam ugasila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 18:31

Moze vise puta, sada su prikazivali ko je dobijao u proslosti, Turkan Soray je dobila 24 puta, a Serenay dva puta za redom.

Aras je svojom glumom zasluzio, ali u konkurenciji sa Cagom ne moze da je dobije. Ne zbog glume.

I ne znam da li za istu kategoriju mogu da budu nominovani glumci iz iste serije.

Najbolja serija Dirilis Ertugrul.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sun 13 Nov 2016 - 18:34. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 EmptySun 13 Nov 2016 - 18:33

E hvala ti na ovom.


Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 37 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: