Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyThu Nov 10, 2016 11:10 pm

Da, ne uklapa se.
Baš su ga dobro zamrsili. I to isto, nema šanse da nam ovako rano otkriju ko je ubica. Jedino ako je Coskun, onda mi je ok da to otkriju u ovoj sad , ili onoj narednoj.

Tako tipično za Uluca, preseče scenu i onda tek u narednoj vidimo nastavak, tj. plan igre. :cereeeeek:
Samo se plašim da to ne bude spavanje jedno pored drugog, fetis položaji. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyThu Nov 10, 2016 11:17 pm

I ja se plasim da nam mozda nece otkriti. Samo ne znam kako ce onda Sarp da se opravda. Ako Sarp vise ne bude insajder cela prica ce se preokrenuti, mnogo toga gubi smisao.

Ako bude samo spavanje, nek bude bar jedno pored drugog, prosli put su spavali odvojeno.
Nadam se da nece i od Sarpa da naprave polupotentnog klasicnog turskog glavnog muskog lika koji ceka godinu dve na seks.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyThu Nov 10, 2016 11:22 pm

Da, to je ono što je ispalo najveće iznenađenje u epizodi, veće i od Mestanovog ubistva.
Ne znam kako i dokle misle da od Sarpa prave begunca, nešto tu mora da ispadne još jedna igra u igri. Lupam sad na primer, Sarp provalio da Aylanak i Mestan sumnjaju u njega, i smislio igru sa Celalom. Nabedio ga da su jedan od njih dvojice insajderi i da će ih navući da se otkriju tako što Mestan bude jurio Sarpa.

Vala, Billy je bio sve sem lika koji čeka godinu dve na seks, nemam ništa protiv da prekopiraju tu scenu seksa iz filma. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyThu Nov 10, 2016 11:34 pm

To bi bilo bomba, ali pomalo neuverljiva bomba. Ali slazem se da bi mogla da bude neka igra u igri. Znam samo da Sarp nekako mora da se opere od ovoga i da se vrati kod Celala, ovog puta kao covek od vise poverenja.

Billy je americki lik, Sarp je nazalost turski i to u rukama scenarista kojima ljubav nije jaca strana. Doduse, Ece su ljubavne scene jaca strana, pa Yaman zamalo da obori rekord apstinencije da nije bio posvadjan sa Mirom za vreme leta.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyThu Nov 10, 2016 11:40 pm

Ma, to sam lupila situaciju koja mi je prvo pala napamet. Svakako da će morati nekako da mu postane još veći čovek od poverenja.
A, jel' si videla u fragiju Davuta kad kaže Sarp da je Melek u njegovim rukama? Počeo je da puca, ako je on ubica, onda će ga Sarp ubrzo raskrinkati. Pa, možda neće ni Celalu reći, možda to nekako iskoristi kao keca u rukavu.

Da, ali rekla sam onda kad sam pisala utiske da je Sarp preslikani Billy. Čak mislim da je njegov lik najviše ostao nepromenjen, ostale likove su dosta izmenili u seriji u odnosu na film.
Mada, naravno, Turci su to.
Mada opet, Mahir u '70-tima je jedno 6 puta spavao sa Feride, ali nikako da ubode dete.
Šta kažeš na to? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyThu Nov 10, 2016 11:48 pm

Ne znam vise, toliko opcija smo naveli da ce na kraju ispasti neka koje se nismo setile. lol!
Serija nije serija nego rebus.

Nadajmo se da su ostali verni i kad je taj deo u pitanju. Melek je ionako u ne senden oncesi ne senden sonrasi fazonu, dace mu odmah. Jedino ako ne planira stvarno da se udalji od nje zato sto je Celalova cerka, onda nece ni pokusati.

Nama dete ne treba, samo bi nam jos to falilo, samo cisto seksanje iz zabave. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyThu Nov 10, 2016 11:55 pm

I to što kažeš, k'o da opet čitam Agatu Kristi. lol!

E, vidiš i to je zanimljivo. Otkad je saznao da je ona prava Celalova ćerka, nismo videli ni jednu njihovu scenu po kojoj bismo procenili kako sad gleda na nju.
Vrlo je moguće da će se sad i udaljiti od nje, ali opet što onda nije rekao Yusufu za to? Znači da mu je ipak stalo. Možda sad dobijemo onaj odnos kakav im priželjkujemo još pre početka serije.

Samo se nadam da sad ona neće da me nervira. Ne volim kada u serijama ženske toliko zaslepe od ljubavi da ništa drugo ne vide, a ona je sa tom svojom izjavom na opasnom putu ka tome.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 12:04 am

Ja sam se odmah ponadala da cemo dobiti ono sto prizeljkujemo, ali me je ozet odmah razocarao. Pisalo je da Sarp hoce da se udalji od Melek, ali nece da je povredi. Tako je i bilo u epizodi, u sceni sa narukvicom joj je rekao da je najbolje da se neko vreme ne vidjaju zato sto ih je Yesim videla.
Da bi dosli do scenarija koji mi prizeljkujemo Melek treba da uradi nesto zbog cega ce je Sarp mrzeti i voleti u isto vreme, samo je pitanje da li ce scenaristi to da napisu.

Videcemo, Melek je gladna ljubavi i prvi put se zaljubila, nije nelogicno da postane slepa od ljubavi. Prosli put je sumnjala i proverila ga, sada ni u trenutku nije posumnjala u njega.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 12:07 am

A, možda oni pišu njihovu ljubavnu priču više za normalnu publiku, ko bi pretpostavio da ima ovakvih poput tebe i mene koji bi sado-mazo odnos. lol!

Ali, to ti se odmah kosi jedno s drugim. Sve dok je ona slepa od ljubavi za njim, nema šanse da napravi nešto zbog čega će je zamrzeti.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 12:15 am

Ni serija im bas nije za normalnu publiku, pa ne mora da bude ni ljubavna prica. lol!
Ako su Emir i Feriha mogli da imaju donekle sado-mazo odnos mogu i ovo dvoje.
Ovo je krimi serija, askim, canim, hayatim se ne uklapa, uklapa se zakucavanje za zidove. lol!

Ne mislim da uradi nesto njemu, nego da uradi nesto bilo sta, recimo vezano za posao, da ubije coveka, sta znam. A najbolje bi bilo da izda njega.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 12:19 am

Pored zakucavanja uza zid, postoji još nešto što se najbolje uklapa. Zamisli, stavi joj nož pod grlo, ili joj prisloni pištolj na čelo, a drugom rukom krene da je svlači. lol!
To bi baš bila ekstra scena. Ili, kao ono Ezel kad je krenuo da davi Eysan, samo da ovde padne poljubac nakon toga.

Sad sam se ja naložila, razočaraću se jer verovatno ništa od ovog neće biti, a meni u glavi Caga i Bensu u tim scenama. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 12:27 am

Oho, gde ti ode, sutradan ne bi vise postojao ni Show ni Ay yapim. lol!
Ali moram da priznam da ti je odlicna ideja.

Nema nista od toga, plasim se da cemo morati da se zadovoljimo scenama za normalne ljude. lol!

Davut pece sopstvene ruke na rostilju, Mestana bese za plafon naopako, Minik besi ljude o sopstvene ruke, sve to napisu, a ne mogu jednu bolesnu ljubavnu scenu. Nema smisla. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 12:31 am

Šta ćeš, ova Kuhinja mi stvara kreativnost, da vidiš tamo scene seksa kako su dobre, bolji su i od Amera. lol!

Licemerni Turci, stvarno nije fer. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 12:33 am

Kako? U seriji Kuhinja ima scena seksa???
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 12:36 am

Ohoho, i da vidiš samo kakvog. he-he
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 12:39 am

Ja misla tamo samo kuvaju, a sta oni rade iza kulisa. lol!

Odoh na spavanje.

Iyi geceler. kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 12:49 am

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 12:55 am

A, ovo obavezno pogledaj, jedna od najjačih filmskih scena ikad.
Još joj kaže Nećeš moći, ti me voliš. naklon
https://youtu.be/Oac1D-4OyDI?t=1h6m24s do 1:07:27

Inače, od te scene sam i dobila ideju za SarMel. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 8:05 am

Ako je Sarp došao po Fusun znači da mu je Celal rekao gdje.
Ako je ovo druga sigurna kuća za njih, onda je Mert otkrio.

Bondarenkova, Sara ti je rekla i za Canusinu seriju i za Stanka.
Ne volim takve serije. I još je Fatihova produkcija iako seriji želim uspjeh zbog Cansu. Ali ne gledam, ne crnim komentarima.
A za Stanka si zaboravila tko je prva odgledala i klip i našla film i bacila oko.
Nadala sam se da će sad Sparks to malo više komentirati s tobom. A klip nisam odgledala jer sam ionako neke scene pogledala vrteći film. Nije me se previše dojmilo odgledano. Mogla si biti i bez ovoga, ali kad već tražiš.

Što se tiče tko je ovaj što se umiješao, odvukao Sarpa i dokrajčio Mestana. Pojma više nemam. Ima mi svaki lik svoje pluseve i minuse. Ili idem logikom pa mi je totalno ubije promatranje odjeće i ruku, auta... Ili idem po odjeći... Tako da ne znam. Ako su ruke Rizine (Davutove) zašto onda ima kapu (ako je kapa) i polu-rukavice kad udari Sarpa po glavi, kad ga prvi put vuče nema, gole su ruke, a kad ga drugi put vuče onda opet ima te polu-rukavice. Nema logike. Onda bih prije rekla da je bilo više njih.

Ne vjerujem da bi Sarp došao pred Celala samo tako. On uostalom je rekao Yusi da ne može sad odustati. Što kad je odveo Melek i vratio majku i Fusun. Što je samo tim dobio?

Melek je sada zaslijepljena. Ona je sumnjala na Sarpa i sad mu vjeruje. I sve će napraviti za njega. Ali... Najgore su osobe koje su zaslijepljene od ljubavi kad ih ta ljubav razočara. Neka samo Melek slučajno nešto sazna, nadrljao je Sarp kao veliki. Nije da mi se uspoređuje, ali Emir je prvi bio lud, mogao si ga žednog preko vode, ali kad je saznao...

Yusufu nije rekao za Melek jer je ne želi izlagati opasnosti. To s udaljavanjem i nema neke veze, osim ako mu ovaj ne bi rekao da pokuša preko Melek stati na kraj.

Ok. Za zakucavanje o zid sam i ja, ali ove noževe i ine piiiip ne. Može žestoko, dapače, i lagane osvete bijesnog Sarapa.

Saro, nisam odgledala Kivu sinoć. Ali vidjela sam neke snimke i slike sa zajedničkog gledanja. I da je Caga lajkao par Ecing slika sa Semihom, Alijem, Kivom...
Vidim na društvenim vodi Halitova i to dobro.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 8:06 am

Kivin rejting nije nešto. Ni u jednoj kategoriji.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 8:38 am

Juce je bila godisnjica smrti Ataturka, a u Vatanim Sensin je bilo nesto o njemu, tako da je ovaj rejting ocekivan. CvG rejting nije nesto, ali videcemo sledece nedelje. Repriza je dobro prosla.
Mislim da ce VS na drustvenim mrezama biti prva ove nedelje iz istog razloga.

Na ostalo u vezi Icerdea odgovaram kasnije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 9:00 am

Ja sam zbrojila s reprizom, opet je bolji Halit. Ali ako je tako onda i nije tako loše. Ja sam očekivala bolje za obje serije.

Po Kimoli je pak bolja Kivina od Halitove.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 11:54 am

Saro, Engin je Hazalkin menadžer.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 12:36 pm

Da! Deca jako brzo rastu! Šta da se radi, veća deca, veće muke... Ali, sada slavimo rođendan od Marka, mog najvažnijeg čoveka i najbližeg druga! Volim te, sine i time sam sve rekao!

<3 <3 <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 4_5PFPWTkjU
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 EmptyFri Nov 11, 2016 12:42 pm

Na ostalo odgovaram posle, treba sad Sparks i ja da gledamo Intimu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
Назад на врх 
Страна 31 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: