Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptySun Oct 30, 2016 7:17 pm

Ne nego zašto se ovi tuču. A ponuđeno, ne znaš što je bolje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptySun Oct 30, 2016 10:15 pm

Hahaha, pocinju da me zasmejavaju. Ljudi su neprijatelji od prve epizode, nije da im treba neki poseban razlog.
Ponudjeni odgovori su verovatno a) Eylem b) Caga trazio da se doda u scenario nije pretukao nikoga vec 6 epizoda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptySun Oct 30, 2016 10:27 pm

Proradio forum, a poruka koju sam polala još danas tek je sad prosleđena.
Ja sam mislila da je forum nestao, link me je nekoliko puta usmerio na pravljenje novog foruma. Još sam vas jurila po društvenim mrežama, Ponvhu na hr, Bondarenkovu na VK. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 7:14 am

Odgovori su mnogo kreativniji. Ima tu svakakvih metafora i nadimaka.


Vidiš, stvarno se nije tukao od prve epizode kad je pretukao sve one. Jao.

E, vidim da i vama nije radilo. Ne znam što je s ovim forumom. Valjda šef zna. Je li se javila na vk? Je li živa? Slučajno sam vidjela novu Stankovu sliku na instagramu.

A Caga je bio u rstoranu s Ilknur i Engom. inari sushi omakase

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 CwEjdwgWgAAFocF
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 CwDjsvlXYAEVYid

İÇERDE DİZİSİNİN YILDIZI ÇAĞATAY ULUSOY’DAN ÖZEL HAYATI HAKKINDA ÇOK ÇARPICI AÇIKLAMALAR!
Saro, kad ti bude zgodno, prevedi što je rekao.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 7:18 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 7:33 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Untitled7_1

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Cw_Es7_BWXYAAx_BA7
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 7:47 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Cagatay-ulus-093953SO

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Cagatay-ulus-093954VK

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Cagatay-ulus-093954DQ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Cagatay-ulus-093954TF

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Cagatay-ulus-093954WL

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Cagatay-ulus-094057PY

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Cagatay-ulus-094057FE

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Cagatay-ulus-094058QZ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Cagatay-ulus-094058NH

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 7:56 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 8:12 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 CwFBaaKXEAEtJVi

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 CwFBaa7W8AA7bEf
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 8:16 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 1317391_620x410
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 8:20 am

Saro, možda je do Star tv-a loša promocija Kivine serije.

Ovi sa Showa su objavili ovo, vjerojatno će i prikazati u onoj svojoj emisiji ovu Caginu sačekušu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 1317432_7298aea7c5da3172391f93a370f72a5a
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 9:06 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 CwFNt30XEAAF6UN
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 9:17 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 CwFQeEmVMAAC6E2
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 9:53 am

[quote="

Veronika, ti si još jača od mene. Čitaš više nego ja.
Ma pročitale su sigurno one koje zalaze.

[/quote]

kezz tako sam došla i do vas..mene to zabavlja
..prvo je sve počelo kao istraživanje..
traženje prijevoda..kad sam došla na forum,mislila sam
da su svi iskreni,da su došli tu zbog zabave..nisam mogla
vjerovati koliko zlobe ima u tom svijetu...
Neke osobe sam jako zavoljela,pa su uslijedila iznenađenja..
Sena me je upozorila i rekla ovdje nije ništa kako izgleda ...
A sad kad sam posložila kockice mi je puno lakše...trudim se
biti korektna prema svima..ali imam svoj stav ..Zato sam vas
ovdje jakao zavoljela..zato što ste pozitivne,pametne ,normalne,zabavne...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 1:37 pm

Videla sam sinoc da su ga startovali ispred restorana.

Ay bu adam beni öldurecek! Crni kaput, crne pantalone i braon cipele. Usput, kaput izgleda kao bade mantil. Beğenmedim.

Rekao je da ne izlazi cesto zbog posla, da se zato ne srece sa novinarima. Serija dobro ide, zadovoljni su reakcijama. Da je ekipa dobra, svi iza kamere rade godinama zajedno, ko nokat i meso su. Zahvaljuje Mehmetu Ozilu sto ih prati, bas su pricali o tome na setu.

Opet je rekao da je u inostranstvu uzimao casove za tucu i oruzje. I dalje nastavlja da radi na liku posto prvi put igra takav lik. Da ga zanima da bude iza kamere, da nesto pise kad ima vremena.
Voli da peva ako u scenariju ima mesta za to. I kad je sam kod kuce peva, dobro se oseca dok peva.

Pitali su ga za ljubav, tu im je otpevao istu pesmu kao i uvek. Ne mogu da mislim ni na sta drugo osim na posao. Fokusiram se na posao koliko god mogu. Za ljubav ne moze da se odredi vreme, naravno, ali kao sto vidite trenutno sam sam.

Ne znam sta su ocekivali da ce da im kaze. Uvek to isto govori.



Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 1:44 pm

Verovatno ce ovo biti u Cumartesi ili Pazar surprizi. Mikrofon je od Show tva, a HT u kom je izasla reportaza je isto njihov.

Ovo za Somera rejting, dobar je rejting s obzirom da su ovo serije koje su prosle nedelje pocele i da dosta ljudi vece kad je epizoda koriste tag #icerde, umesto onog koji oni zadaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 1:45 pm

Veronika, meni je drago da su ti došla do nas. Mene zasad nitko od forumaša nije pretjerano razočarao, a dugo sam na forumu. Jednostavno s nekim se ne upuštam u rasprave, pogotovo s ovima željnim rasprava. Nekad dobro ocijenim kad netko piše što misli, a kad da bi se svađao. Nekad i pogriješim.

Pa to i jest cilj, da si korektan prema svima i imaš stav. Niti je cilj ulizivat se kome, niti namjerno podbadati.

S tim da svatko ima svoj način zabave.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 1:45 pm

Nije mi sefica odgovorila na vk. Sta je Stanko postavio? Idem da vidim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 1:46 pm

Saro, hvala.

Pa Caga je stnadardno napravio. Odgovorio, riješio se novinara, promovirao seriju, sredio fanove, sad više ne mogu Engina tlačiti da žele Cagu.

E, na to sam mislila.

Rejting je super. Prvo, ovo su nove serije, a drugo i stvar hastaga je ta.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 1:47 pm

Ajme, seficu danas ne dirati, ovo uopste nije dobro.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Mon Oct 31, 2016 1:48 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 1:47 pm

Bondarenkova, mogla si nam bar javiti ideš li u Rusiju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 1:48 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 1317402_49ec9da028fc113a3613e4a715841099_640x640
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 1:52 pm

Veronika, i ja sam mislila da su na forumu svi zbog zabave i komentarisanja serija, tek kad sam tamo usla videla sam sta se desava.
Ali ni mene kao ni Ponchu niko nije razocarao, jer sam odmah nasla ljude sa kojima sam na istim talasnim duzinama, sa drugima se nisam zblizavala toliko da bi me razocarali. Kao sto vidis, kod nas toga nema, mi smo ovde stvarno samo zbog druzenja i zabave, zato i funkcionisemo tako dobro.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 1:54 pm

Fanovi su u pobuni zato sto Show objavljuje samo Merta, izgubili su volju za gledanjem vecerasnje epizode.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 EmptyMon Oct 31, 2016 1:54 pm

Ozbiljno?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo
Назад на врх 
Страна 22 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: