Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:28 pm

Ok, onda nije za nju, ionako je post vezan za njegov profesionalni zivot ne za privatni.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sat Oct 29, 2016 5:30 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:28 pm

Znači da je zanima sve i ovo što je prije napisano..samo još dodati nešto o privatnom životu
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:30 pm

Dodaj Saro nešto, izaci svoje nešto i to je to.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:30 pm

Meni se spava.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:30 pm

Nema spavanja, bar dok ne izađe fragi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:31 pm

Kad izlazi?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:31 pm


Veronika, ti si gledala VMLj, daj nagovori bar ovu Ponchu (Sara je izgubljen slučaj lol! ) kad ja ne mogu. lol! [/quote]

lol! ja da je nagovorim...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:31 pm

Večeras.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:32 pm

smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:33 pm

Pa, ti ćeš bolje od mene sigurno. lol!
Ne znam, imate zajedničku slabu tačku Cagu, iskoristi to. lol!

Znam da je večeras, ali u koliko sati?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:33 pm

Ne valja ti preko Cage ništa. Ne vrijedi se.

Nisu rekli sat.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:34 pm

E, jbg ne mogu da ih čekam, jedva gledam.

A, ionako će dati tamo posle osam, devet.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:35 pm

Subotom bude ranije. Ajde, nemoj leći.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:36 pm

Lozinka za buđenje ti je pogrešna, Poncha. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:37 pm

Onda ajde, reci mi što Stanko radi i što će svirati na gitari?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:38 pm

Sada moj rezime o Cagi, ne iz ugla pristrasnog fana, nego činjenice:

Ja Cagu pratim od 2011. godine, znači od početka njegove karijere. Za to vreme sam pročitala i odgledala verovatno 99% njegovih intevjua, izjave njegovih saradnika, odgledala sam sve njegove projakte... Znači od Emira iz prve epizode koji nema veze sa glumom do Barisa i Sarpa gde je razvalio sa glumom.

Za svo to vreme nikada nisam videla da je bio drzak, bezobrazan ili nedrndan ni u jednoj situaciji. Prema onim dosadnim novinarima što čekaju ispred kluba ili restorana, koje svi uglavnom otkače i prođu pored njih, Caga je uvek bio pun poštovanja, stao i popričao, čak i u situacijama kada je kasnio na set. Dešavalo se da izađe iz restorana samo da im da izjavu zato što stoje ispred, a napolju je hladno i pada kiša.

Odnos sa fanovima takođe, nikada nisam čula da je neko otišao nezadovoljan sa seta ili da je bio nezadovoljan njegovim odnosom.

Ljudi koji su sarađivali sa njim, sve najbolje govore o njemu, da je vredan, pun poštovanja, da nije razmažen i kapriciozan. Nikada nisam pročitala da je neko ko je na bilo koji način povezan sa njim, bilo poslovno ili privatno bilo šta loše izjavio o njemu. Čovek koji mrzi da se piše o njegovom privatnom životu je ćutao na onoliko razvlačenje po novinama o vezi njega i Serenay samo zbog projekta. Pritom sam uverena da tu nije bilo veze i da je u pitanju marketing.

Njegova jedina mrlja je slučaj sa drogom, ali tada je imao samo 22 godine i prosto je upao u loše okruženje. Ispalo je kao da se njemu najviše zamera, a u to vreme su bili hapšeni ljudi koji su tada bili veća imena. Kenan, Murat, Burcin... I još napominjem da ga niko nikada nije video nadrogiranog u javnosti, to što je i radio, radio je u četiri zida. A i nije da je bio narkoman, čovek je verovatno par puta koristio drogu.

Što se glume tiče, to je stvar ukusa, kao što se meni ne sviđa kako glume neki glumci koji važe za vrhunske glumce u Turskoj, tako nekome može da se ne svidi Cagina gluma, ali niko ne može da kaže da on ne zna da glumi, jer takav komentar smatram zlonamernim. Treba pogledati samo 1. i 43. epizodu Ferihe i sve je jasno. U toj epizodi je razvalio i Ufuka koji je pozorišni glumac i Hazal koja je pre Ferihe imala i serije i filmove i koja važi za dobru glumicu. To je bilo 2012. a sada 2016. je ostavio Hazal miljama daleko iza sebe. Nije mi namera da uvredim Hazal ili njene fanove i sama je volim, ali to je činjenica. O uspehu Icerdea ne treba ni da govorim, brojke i reakcije govore same za sebe. To je uspeh celog tima, ali serija je njegova, pisana je za njega, sav marketing je urađen preko njegovog imena, svi ostali su došli kasnije.

Uspeh ne može da mu se ospori, koliko god neki to silno želeli, čovek je od Fatiha i menadžerke Selin stigao do žurki Dolce & Gabbane i reklame sa Victoria’s Secret manekenkom.

Za one koje ne znaju, bavi se i humanitarnim radom.

Zaključak: Hejteri mogu samo da ga mrze.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:38 pm

smeh smeh smeh

Ne znam šta će svirati, ali me kopka da li će samo svirati ili će i pevati. Jer, ovako neki replay bih volela vrlo rado. :cereeeeek:

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:39 pm

[quote="Mrs Bondarenko"]Pa, ti ćeš bolje od mene sigurno. lol!
Ne znam, imate zajedničku slabu tačku Cagu, iskoristi to. lol!


Ako ti nisi uspjela do sad..teško...
Pa Poncha me trpi samo zato što sam i ja iz grupe
ljubi ga majka lol!

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:39 pm

Cekaj da ja ovo sacuvam, ocigledno da ce uci u stalnu lektiru o Cagi. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:40 pm

Saro, ovo je za nakolon!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:41 pm

Veronika ::

Pa Poncha me trpi samo zato što sam i ja iz grupe
ljubi ga majka lol!


Tačno, kraljice, zato ona zna i za mene, gleda po sebi. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:42 pm

Bondarenkova, ovo sam slušala već. Stavljala si.

Veronika, stvarno misliš da si mi draga jer si iz ljubi ga majka. Pa Sara mi je glavna konkurencija pa vidiš kako mi je draga... Nema to veze s tim. Draga si mi odavno jer ga ne napadaš odmah, lijepo pišeš o njemu, pratiš ga. Ne mrziš. I često se slažemo u mišljenju.

Saro, spremi!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:43 pm

Poncha, Cagi bi mnogo znacilo kad bi ti odgledala VMLj, pa ne bi bilo lose da pocnes. lol!
Sigurna sam da ce Poncha odmah da pocne i da je Caga kao zajednicka slabost mnogo pomogao. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:44 pm

Bondarenkova, lisice.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 EmptySat Oct 29, 2016 5:44 pm

Sorry, Caga. Izgleda da te onaj novinar kao loš uzor previše nahvalio.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 10 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo
Назад на врх 
Страна 10 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: