Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6917
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:45 pm

Ko je taj lik?
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9698
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:45 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:49 pm

Назад на врх Go down
Adminka
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 11029
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:53 pm

A, što se tiče Kuhinje...

Serija je strava, ja ovako vrištim od smeha samo kad dođem ovde, ili gledam LjNP.
Nisam imala pojma da Rusi imaju takav smisao za humor. Uz to je priča nešto sasvim novo, tako da je to dodatni plus, pravo osveženje.
I smešno mi je što sam imala odbojnost da uopšte počnem sa serijom zbog broja epizoda, a sad mi je žao što nema i više, jer ako 20 epizoda progutam za dva dana, 120 će mi otići za nedelju dana.

Likovi su genijalni, jedna od retkih serija u kojoj zgotivim baš svaki lik, svaki je urnebesan, svaki je zanimljiv, bez bilo kog se ne može. I super im je što razvijaju priču kako glavnih, tako i sporednih likova.
Najjači mi je šef, on je legenda. smeh smeh smeh Ovo biste svi vi sa foruma trebale da gledate, pa da vidite šta je diktatura i kakav sam ja ustvari anđeo.
Kaća, divno je gledati. :cereeeeek: Samo, ona nikako na zelenu granu sa svojim likovima.
Kostja mi je isto super, onako sav tunjav i dobar, a Nastja me nervira, ali pozitivno, jer u ovakvoj seriji nijedan lik ne može da zaista nervira.
Viktorija me je u početku nervirala, sad sam i nju zavolela.
A, oni kuvari su ludaci, ne zna se dal' su luđi ona dvojica sa kapama, ili onaj Francuz, ili onaj što muca šta god ga pitaš. smeh

Muzika je genijalna, kako njihova, tako i pesme koje ubacuju.
Najluđe je kad puste I can't live without you dok kadar ide na hranu. smeh

Zaključak - hvala Ruskinjama što su me nagovorile, odsad im za svaku preporuku verujem. fala vi

Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:54 pm

A, ako mi je neka uteha - ovaj post može da posluži ovima što čitaju, eto preporuke. lol!

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:55 pm

Hvala na preporuci. Niti imam kanal, niti mi se gleda. Pogotovo ne nešto od čega ću gladana biti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:56 pm

Saro, evo na fan stanici videa tih tekstova.

https://twitter.com/HazalKaya_FC/status/791268634467368961 Ovo je onaj što smo komentirale.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:57 pm

Nisam se dobro izrazila, mislila sam na one što samo čitaju. :)
A, i za Sparks, kad dođe. Jedna serija manje-više, šta je to za nju. lol!

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:57 pm

S obzirom da lik radi u zandarmeriji, onda mozda i nije zatvor u pitanju, ne verujem da koriste pravu zandarmeriju kao statiste.

Poncha, pusti je da caska, pravi se kao da te interesuje. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:58 pm

E, dobro kažeš.

A Bondarekova, ok, neka onda preporuka. Mislim, svakako, pročitah je.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:59 pm

Sara Ulusoy ::
Poncha, pusti je da caska, pravi se kao da te interesuje. lol!

smeh smeh smeh

Ja ću onda otvoriti blog. lol!
A, jel' smem nekad neku scenu da vam pustim? lol!

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 3:03 pm

Pusti.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 3:07 pm

Pa, evo recimo.  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh
https://youtu.be/2D5wZ0LLJuU?t=19m50s

Do 21:15

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 3:08 pm

Smes, canim, Poncha se ovde izborila za demokratiju. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 3:08 pm

Eto. Koristi od mene.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 3:10 pm

smeh smeh smeh

Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 3:20 pm

Evo još samo ovo, taman sad idem da gledam dalje.
https://youtu.be/cUcmvTMm_Ak?t=9m25s

Do 11:20

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 3:32 pm

Tamam, hvala ti sto si postavila, super je. (nisam odgledala lol! )
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 3:34 pm

Ja jesam jedno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 3:40 pm

Pitam se da li ce ovi danas da daju drugi fragman. Ne zelim da mislim da cemo ostati na onom jednom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 3:46 pm

Valjda će dati. Inače se neće dobro provesti. Nije im nešto gledan prvi fragi. Moglo je to i bolje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 3:55 pm

Dobro, ima milion pregleda, ali generalno prvi fragmani imaju oko dva miliona. Veceras bi mogli da ubace ovu tucu u fragman.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 3:56 pm

Inace, rekla bih da je Mert popio batine, na slikama vidim da samo on ima masnicu na licu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 3:58 pm

Tako i ja računam.

Baš gledam malo te preglede.

Sarp nema ništa na licu. Ne vjerujem da se Mert loše tuče.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 4:00 pm

Ček, vidi Sarpa ovdje.

Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next