Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 7:35 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 7:36 pm

Nije valjda video Merta i Celala. Ako jeste to je bomba, ali prerano bacena bomba.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 7:37 pm

A ne znam. Slažem se.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 7:41 pm

C: Na ovom svetu ne postoji nista od cega ne moze da se odustane, Sarp. Osim porodice.
S: Unisti mi je majku, unistio je mene, unistio mi je porodicu. Reci, direktore, dokle cemo da trpimo tog Celala?
Y: Vidi, lave, ili on ili mi.
C: Sine!
C: Direktor Yusuf nije nista posumnjao, zar ne?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 7:42 pm

Ništa mi ovaj fragi nije rastumačio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 7:42 pm

Mertovo imitiranje Mestana canim kurban nisam prevela, ta fraza prosto zvuci glupo na nasem jeziku. Zivot bih zrtvovao za tebe. Mnogo simpaticnije zvuci na turskom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 7:43 pm

Dobro.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 7:44 pm

Nije, dali su ga da bi ga dali. Mada i ne mislim da ce u ovoj epizodi biti nesto posebno novo, bavice se stvarima iz prosle. Sarp i Melek, Yesim i Sarp, ttazenje krtice u policiji, dizanje skladista u vazduh....
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 7:46 pm

Ma tako je bilo i zadnji put, a epizoda vrh.

Ne znam, sad ne znam kad se uklapa ovo da ide Mert kod Celala... Ni ovo za Sarpa... Je li prije onog da Yusuf kaže za krticu ili nakon.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 7:51 pm

Dan je, znaci verovatno dan nakon eksplozije, mozda odmah ujutru.

Ne mogu da provalim da li imaju istu odecu kao u kolima, Celal ima kaput, a Sarpu se vidi samo glava. Jer ako imaju, onda ga mozda Sarp vozi da se vidi s Mertom. S tim sto Celal izadje pre tog mesta, a Sarp ga prati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 7:53 pm

Tako bi odgovaralo slikama sa seta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 7:54 pm

Ne znam ima li u autu Celal šal oko vrata, kad je vani ima ga.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 7:59 pm

Na slici sa seta Sarp pomaže Celalu odjenuti kaput, a ovdje Celal ima kaput.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 8:04 pm

U 20 najboljih serija na MIPCOMu su usle dve turske Icerde i Vatanim Sensin.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 8:04 pm

E neka smo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 8:05 pm

Nema u kolima sal.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 8:05 pm

Valjda ga stavi kad iziđe.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 8:15 pm

Mene smo interesuje sta ce biti ako je Sarp saznao. Kako ce Merta da izvuku iz te situacije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 9:50 pm

Fragi je bezveze.

A, ne verujem da će ih videti, to je kao ona scena iz filma kad Billy u bioskopu prisluškuje Costella i Colina. I sve je čuo, ali nikako da mu vidi facu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 9:55 pm

Moze da bude nesto tako. Da budu daleko od njih i da ih ne cuje, da ne vidi da je Mert.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 10:05 pm

Da, tako nekako.

Ionako stalno navlače u fragmanima, u jednom sam bila ubeđena da će Mert po slici sve provaliti, a šta su zapravo spremili. Tako će i sad.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 10:11 pm

Ovo je izgleda sezona dobrih parova. :cereeeeek:

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 10:41 pm

Super. Dobar je i ozet. Poglesacu prvu sigurno, ali mislim da nema sanse da bude losa serija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 10:42 pm

Znači, moram!!!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 DQwtjs4eQh4

I evo šta je jedna Ruskinja u grupi napisala i svim ostalim budalama začepila usta!

Hajde i ja da podelim svoje utiske o dugoočekivanoj premijeri. Sve mi se dopalo, gledala sam sa oduševljenjem. Lak, zabavan, zanimljiv filmić, sa jasnom idejom i odličnim raspletom svega zamišljenog. Ne znam šta se još očekivalo od ovog filma? Neviđenje emocije? Po meni, za komediju je sve sasvim primereno. Stas je glumio fantastično, partnerka takođe. Da su uzeli drugu glumicu, sama ideja o različitosti karaktera i fizičkog izgleda bi izgubila smisao. I da - Stas se ovom filmu pokazao totalno drugačijim dosad, a opet svoj, zabavan, predan, pa čak i strastven. I ovako kako sam ja njega doživela je opet velika zasluga Stasu. Zato što je takav glumac.
I slažem se da gde god dalje igrao Stas, nama će ti projekti biti zanimljivi i dobri. Ko god rekao da je ovaj film dobar samo kad se gleda prvi put greši, jer sam ga ja više puta u jednom danu pogledala i opet mi se sviđa. Sviđa mi se kako su sve skockali i generalno je film napravljen smisleno, tako da ne može biti uzaludan i loš.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 EmptySat Oct 22, 2016 10:43 pm

Saro, prvu gledaš uživo ili ne? Pitah te i ranije, ali sam zaboravila šta si mi odgovorila.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: