Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 7:44 pm

Zade? Gde si to nasla? Gledala sam ja tu seriju kad se prvi put prikazivala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 8:03 pm

Yusufu je kao i Celalu bitan samo cilj, a cilj ne bira sredstva. To je tipično za takve kao što je Celal, ali za takve kao što je Yusuf nije. Bar ne za Yusufa kakvog su nam prikazali u prve tri epizode. Znači i on je prešao u negativce i kraj će, rekla bih, biti krvaviji nego što sam mislila. Očekujem da svaki od braće presudi svom mučitelju. Ovo što Yusuf radi je mučenje i izlazi iz okvira policijskog poziva.

Celal je manijak i on to ne krije, samo to mu je prednost u mojim očima. Mrzim podmukle likove koji se kriju iza lažne dobrote.

E sad Melek... Ne mogu da procenim na koju stranu će da krene. Svakako da će da zaštiti Sarpa, ali ne verujem da će da dozvoli da je on iskorišćava u smislu da radi za njega i odaje mu informacije. Samo ga za sada spašava sigurne smrti.

U vezi Merta smo pogrešile u dve stvari, prva je to sa slikom, a druga je kada smo ga optužili da je posesivno opsednut sa Melek, onda posle scene u njnoj kući kada joj je rekao postojimo samo ti, ja i Celal baba. Bio je potpuno u pravu, ni on ni Melek nemaju pravo na svoj život.

Bensu je netalentovana, drugo objašnjenje ne postoji. Jednostavno nije za taj posao. A nije ona kriva, nego onaj ko joj daje ulogu. Nije joj prva uloga pa da kažeš, neiskusna je, popraviće se. Isto važi i za Damlu, studentkinju glume.

Meni se sviđa što je Yesim pala na Sarpa baš iz tog razloga što može puno toga zanimljivog da ispadne.

Za fusun se slažem u potpunosti. Zato sam i rekla da je nova Aysun, samo ide i prigovara, a mozak joj radi na volt i po.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 8:05 pm

A i fragman su mogli da daju u tri ujutru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 8:16 pm

A stvarno im je fragi prekasno.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 8:21 pm

Do 11 ce nova serija da se zavrsi, tako da su mogli da ga daju i pre pocetka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 8:25 pm

Ovaj tjedan su tako napravili smotano.

Ma.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:24 pm

Poncha, pa nisam rekla da ste vas dve trebale Stasa da pratite, nego da ste me vas dve zaboravile, a ona Sparks ništa nije radila svoj posao kako treba.

Tako da sam htela - ne htela morala da se vratim, pao bi mi u zaborav pored svih vas. Ajde što sam ja pala u zaborav, ali on već ne sme.

Saro, ide na Happy-iju. Ne bih ni znala jer taj kanal od početka Parova ne pratim, ali kad si sa ćopavom nogom jedino ti preostaje da se prepustiš "čarima" TV-a. lol!

Sad ću ja na tvoj komentar da se nadovežem.

Inače, sutra gledam The departed, tako da ako imate neka pitanja spremite ih.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:25 pm

E, da - nisi pisala gluposti, ali su ti komentari bili genijalni.
Ono kao da nisi bila ti, čim si izjavila za Yusufa da je govno ja sam bila patos. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:31 pm

Ih, tebe. Ti samo hoćeš da te dozivamo. A nije da te nismo spomenule. Uostalom, znaš da nedostaješ.
Stanko mi baš i nije falio, ali isti je neobično malčice bez slika. Kontala sam da nema nekih kad se ne oglašavate.

A čuj, ako tebe nema sigurno će pasti u zaborav, jer nemam namjeru listati po njegovom instagramu i gledati je li što objavio.

Gledala sam i ja to ne tako davno, tako da zasad nemam pitanja.

Pa kad me naljutio. Tako on Sarpa zeza.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:34 pm

Sara Ulusoy ::
Yusufu je kao i Celalu bitan samo cilj, a cilj ne bira sredstva. To je tipično za takve kao što je Celal, ali za takve kao što je Yusuf nije. Bar ne za Yusufa kakvog su nam prikazali u prve tri epizode.

Zašto za Yusufa to ne bi bilo tipično? Zato što je kao na strani pravde? Ne mora da znači, ima bezbroj primera baš takvih koji su na strani pravde koliko prljavije igraju od ovih mafijoza.

Ono što je šokantno je način na koji se postavio prema Sarpu, prvo mu je glumio šefa/mentora, posle mu je tražio lično da ga zove brat (što mi je odmah i bilo čudno i sumnjivo, baš je bila psiho scena), a zapravo ga sve vreme zavlači. Sad bi bilo bezveze da ispadne kako Yusuf nema pojma ni o čemu, jer bi se izgubila ta nit morbidnosti, bilo bi mnogo bolje kad bi ispalo da zna sve (ajde, ne mora da zna da je Mert Umut, jer bi bilo nelogično) i sve vreme igra prljavu igru.

Čak mi je palo napamet da su u dalekoj prošlosti Yusuf i Celal bili jako dobri prijatelji i obojica bili na istoj strani, onda je nekako Celal povredio Yusufa i ovaj tako otišao u policiju.


Sara Ulusoy ::
E sad Melek... Ne mogu da procenim na koju stranu će da krene. Svakako da će da zaštiti Sarpa, ali ne verujem da će da dozvoli da je on iskorišćava u smislu da radi za njega i odaje mu informacije. Samo ga za sada spašava sigurne smrti.

Ja baš mislim da će vremenom raditi za njega i odavati mu informacije. Ona je baš kako u opisu stoji žena gladna ljubavi, kako se sve više bude zaljubljivala u Sarpa, sve više će se kidati, ali mislim da će s njom moći da se manipuliše, tačnije mislim da će Sarp moći s njom da manipuliše.

A, najgenijalnije bi bilo da je Melek zapravo Yusufova ćerka, pa je Celal oteo. Mada mi je i Davut tu sumnjiv, ja sve vreme imam osećaj da je on Celalov sin.

Sara Ulusoy ::
U vezi Merta smo pogrešile u dve stvari, prva je to sa slikom, a druga je kada smo ga optužili da je posesivno opsednut sa Melek, onda posle scene u njnoj kući kada joj je rekao postojimo samo ti, ja i Celal baba. Bio je potpuno u pravu, ni on ni Melek nemaju pravo na svoj život.

Da, i tu smo pogrešile. Zapravo je čovek vrlo normalan i baš posmatra tu njihovu situaciju realno, čak to kad joj je rekao (iz ovog ugla gledanja) više deluje kao neko upozorenje u stilu pazi šta radiš, seti se kako su nas učili.

I delimo mišljenje za Fusun.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:36 pm

Poncha ::
Stanko mi baš i nije falio, ali isti je neobično malčice bez slika.

durica

Poncha ::
A čuj, ako tebe nema sigurno će pasti u zaborav, jer nemam namjeru listati po njegovom instagramu i gledati je li što objavio.

durica

Ne zeza on njega, nego bogami dobro manipuliše sa njim. A, red bi bio da ga Sarp ubrzo provali, realno onako glup čovek sa ovako glupom igrom ne može dugo da se krije.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:44 pm

Ajde Stas vas ne zanima, ali jel' ste gledale fragije za Anne?

Doduše, Sara je napisala kad kreće.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:45 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:46 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 14607175_215093292237689_9126843342661877760_n.jpg?ig_cache_key=MTM2MDM2MjkyNTAyMjcxMDQ1MA%3D%3D
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:46 pm

Jel' ovo Sarp kaže Yusufu da se ne nada kako igra neku igru sa njim, inače će ga uništiti? wow

Sarp-Melek pogledi... oho-ho

Aras kad vidi sliku. naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:47 pm

Tako sam i ja shvatila. Čekam Saru, prevoditeljicu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:48 pm

A, ja sam shvatila da ćeš od sad sve postove nevezane za Icerde ignorisati. durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:50 pm

Prvo kaže nadam se da ne igraš sa mnom igru, a posle ako igra uništiću ga/je.
Ne razumem, Saroooooooooo dolazi ovamo.

I ovo što Yusuf priča ništa ne mogu da shvatim, nerazgovetno je. ne znam
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:53 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Giphy

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:55 pm

Nije da ignoriram, nego ti pistavljaš pitanja kad ne treba. Kako da ti ja odgovaram na nešto što nema veze s Icerdom, a ovamo fragi.

Pogledala sam neki fragi za Anne. Ali ne znam hoću li to pratiti. Ionako ništa od Icerdea drugo ne stižem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:55 pm

Pa, nisam znala kad će fragi, sledeći put ću alarm da navijem.

Što, ne sviđa ti se tematika, ili?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:56 pm

M: Da imaš šansu, da li bi se vratio u policiju?
S: Daj Bože da se ne igra sa mnom. Ako igra igru, zapaliću ovaj grad.
Y: Tačno 20 godina. Lako je da se kaže.
C: Hvala Bogu što nas je spojio, Akin Isik.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:57 pm

Šta znači ovo Akin Isik? Ili je to nečije ime?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:58 pm

Pa rekla je Sara kad će fragi.

Pa trenutno mi se ne gleda neka teža drama, a ova Anne mi po svemu to jest. Ali glavni razlog, unatoč odličnim glumicama, je produkcijska kuća.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 EmptyThu Oct 13, 2016 9:58 pm

Saro, hvala!

Bondarenkova, to je taj Celalov gost. Valjda.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 18 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
Назад на врх 
Страна 18 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: