Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyTue Oct 11, 2016 8:52 pm

Ja čak mislim da s Icerdeom nema velikih problema ako je točno da idu jednu sezonu. Ne vjerujem da će Show pustiti seriju sve i da im padne gledanost. Ali da, bolna točka svakoj seriji je rejting.

Nije, zato i kažem. Ako već treba netko ponedjeljkom neka on bude.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyTue Oct 11, 2016 9:04 pm

Ne brinem ja da ce da ukinu seriju, o tome nema govora, nego ne bih volela da je vidim ispod prvog mesta, pogotovo nakon ovih rezultata.
A volela bih da i Kivina uspe.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyTue Oct 11, 2016 9:06 pm

Da ti pravo kažem, i meni je lijepo ovako vidjeti na prvom mjestu. Njima to u Turskoj puno znači rejting lista.

I ja bih voljela da mu uspije serija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyTue Oct 11, 2016 9:09 pm

Sto bolji rejting to vise para, naravno da im znaci.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyWed Oct 12, 2016 10:55 am

Mogao bi večeras biti fragi. Mislim da već imaju dovoljno materijala za njega.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyWed Oct 12, 2016 11:56 am

Objaviše da rade na fragiju. Tako da bi mogao danas.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Cujwb5fW8AESg6f
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyWed Oct 12, 2016 3:58 pm

Trebalo bi da bude veceras, uvek izlazi sredom.

Mislim da je vec danas poznato ko ce biti prvi i drugi na nedeljnoj rejting listi.

Total
1. EDHO
2. Icerde

AB
1. Icerde

ABC
1. Icerde
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyWed Oct 12, 2016 5:12 pm

I to je EDHO jako sitno ispred Icerdea.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyWed Oct 12, 2016 5:13 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Cuk3LeZW8AAQyOW
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyWed Oct 12, 2016 5:18 pm

Mislim da će ovaj klinac voljeti Sarpa.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Giphy



Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyWed Oct 12, 2016 5:56 pm

Da, oko 0.40%

I ja mislim da hoce, a mama ce ga izgleda voleti jos vise. lol!

Jos nema najave za fragman.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyWed Oct 12, 2016 6:04 pm

Mama je naravno.

Stvarno su neki. Valjda Hakan to još miksa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyThu Oct 13, 2016 8:58 am

Ovo bi trebao biti neki ekstra fragi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyThu Oct 13, 2016 9:32 am

Ne verujem da je ekstra, nego na Showu veceras pocinje nova serija, pa verovatno planiraju da daju fragman u to vreme.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyThu Oct 13, 2016 9:34 am

Vjerojatno. Vidjela sam da najavljuju tu. Ali obično su išli podizati rejting ALA koji ne stoji nešto dobro.

I vidim da serija koju si ti gledala je za petama Icerdeu po tjednom rejtingu. Poyraz puno bolje prolazi na društvenim mrežama nego po gledanosti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyThu Oct 13, 2016 10:24 am

Ovo je slika sa seta za 5. epizodu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 14716513_1130682646984804_4097468215645437952_n.jpg?ig_cache_key=MTM1OTY5NTg5NTk3Mjg1MTgzNg%3D%3D

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyThu Oct 13, 2016 2:56 pm

ALA nema pomoci, u ovu valjda polazu nade.

Ni meni nije jasno zasto No. 309 ima toliki rejting, obicna letnja serija.

Ma Poyraza su trebali da zavrse, jedna i po sezona je dovoljna za takvu seriju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyThu Oct 13, 2016 6:45 pm

Fragman je u 22.43.
Prema slikama bih rekla da ce biti okrsaj izmedju Sarpa i Melek.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyThu Oct 13, 2016 6:58 pm

Odgledala sam epizodu, ova je bila odlična.

Odakle početi... Yusuf... Najveći šok. molimmmm  molimmmm  molimmmm
On nije normalan, zapravo je normalan, ali pravi pokvareni manipulator. Stvarno je bez srca kad može onako nešto da uradi, ipak je ono igranje sa najtananijim emocijama. Zabo je Sarpu (umalo ne napisah Stasu lol!) nož u leđa, tako da će njegovo saznanje oko Yusufa biti jednaki slom kao Mertovo saznanje za Celala.
Ali, opet mi nije ništa bolji ili gori od Celala. Jedino to što Sara kaže, ovaj je pritajeni manijak, a Celal javno to pokazuje, ali opet meni Celalovo razbijanje laptopa o nečiju glavu, planiranje spaljivanja nečijeg restorana, ili otimanje dece koju posle zarobiš uz sebe na najpodmukliji način nije ništa manje strašno.
Obojica su teške psihopate mnogo gore od Davuta, imaju neku neraščišćenu prošlost (podseća li to na nešto?) i sad ovu dvojicu i sve ostale oko sebe koriste za svoje ratove.

Melek me je razočarala kao lik, mislim znam da je vi sad više volite jer je na Sarpovoj strani, ali kad je Sara spomenula da ga možda zavlači ja sam se ponadala da je to tačno jer volim takve jake ženske likove sa kojima nikad nisi načisto , ova to neće biti. Ova je pala na njega i sad će zatucano da radi sve što joj on kaže, u prevodu kad nastupe oni momenti o kojima smo govorili da će se Sarp cepati između ljubavi i posla, moći će sa njom da barata kako god hoće. Ne kažem da se i ona neće cepati, ali ona je već stala na njegovu stranu na početku, posle će se pretvoriti u njegovog potrčka.

Eylem mi je pak u ovoj epizodi oborila rekord, nikad dosad me ovako nije nervirala. Ne znam dal’ sam pre htela da je zadavim sa sve onim piskavim glasom u sceni sa Melek, u sceni kad Sarpu pametuje kako nije dobar sin, ili u sceni kad Mertu trubi o tome kako je upucao Sarpa. Znači, polako ali sigurno će stajati ravnopravno uz Nihal i Ferihu, a to su jedne od najiritantnijih ženskih likova u turskim serijama za mene.

Uz to se ne zna koja je gora glumica od Bensu i Damle. Scena njihovog fajta, ajme, ja doživljavam transfer blama umesto njih dve. Bensu je totalno upropastila i scenu sa Davutom, ja stvarno ne razumem tu devojku, ima trojicu fenomenalnih partnera, uz to glumi i pored Cetina i ona je sa svakom epizodom sve gora.
Jedina scena gde ni njena gluma ne smeta (izuzimajući scene sa Sarpom, gde se podrazumeva da mi ništa ne smeta) je scena u kom se Mert i Melek zagrle, to mi je inače i najdirljiviji momenat u epizodi. placljivko

Moram da priznam da mi se ne sviđa što je i Yesim pala na Sarpa, veliki je to kliše, ali može puno toga zanimljivog da nastane iz toga, tako da im je oprošteno. I ko je bio u pravu kad je rekao da je Sarp isključio kamere?
Jao, i to. Umut se na slici nije video jer je slika bila umrljana krvlju, a mi ga odmah napale da je glup. facepalm
Još nešto sam garant htela, ali sam sad zaboravila...

Da, mene ova Fusun nervira. Nije to samo do glumice, ni sam lik me ne dotiče, jer je recimo Melek odličan lik i iako je Bensu očajna to se vidi, ovde ne valja ni jedno ni drugo. Nije mi jasno da žena ne posumnja, zna svoje dete i ne pada joj napamet da može postojati drugi objašnjivi razlog što je Sarp otišao kod Celala. Ne, lakše je napasti i odreći se rođenog deteta i prepustiti se jadikovkama nad sopstvenim životom. rolleyes

Inače, oplakah Ponchine komentare o Yusufu. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyThu Oct 13, 2016 7:05 pm

Stas je bio ažuran na instagramu i postavio sve same najlepše fotkice. :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 TuxvM7p5v-Q

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 2ufFStHglTM

Takođe - film Ne predlažem intimu će biti premijerno prikazan 21-og oktobra u 17:40 po ruskom (15:40 po našem vremenu) što će u prevodu biti - računajte da će naredni petak (deo četvrtka i subote) biti posvećen apsolutno Stasu!!! srca

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 VMl1yIsDoXU
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyThu Oct 13, 2016 7:12 pm

Saro, i meni tako izgleda po slikama.

Bondarenkova, pa ti si se to odlučila nama pridružiti. I naravno reklamirati Stanka. Ok, samo ti postavljaj sličice.

Hm... Zašto samo o Yusufu? Zato što sam ga pljuvala na entu potenciju.

E da, ti si bila u pravu. Sarp je ugasio kamere, izgleda...

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyThu Oct 13, 2016 7:17 pm

Da, sad sam bolje. Svrbi me noga, pa po ceo dan skakućem smeh , zato ne mogu ljudski ni da sedim ni da ležim, ali eto došla sam.

Podrazumeva se da ću postavljati sličice. I podrazumeva se da ćemo zapaliti forum, Stas se konačno vraća. srca Jedino ne znam kako da postignem, jer sam u to vreme kod lekara. mislilac

Pa, pročitaj svoje komentare, pa vidi šta je smešno i koliko smešno. smeh

A, gde su slike? Ja ih nigde nisam našla na stranici Show-a. ne znam

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyThu Oct 13, 2016 7:18 pm

Da nisam došla, verovatno bi ovde ostala samo uspomena u vidu mog profila, jer ste me potpuno zaboravile. durica

Inače, Saro, gledam ja pre neki dan onu brazilsku Zabranjenu ljubav i kad čuh Bir gunah gibi, presekla sam se, odmah sam se tebe setila.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyThu Oct 13, 2016 7:36 pm

O tebe, zar smo mi trebale postavljati i istraživati Stanka... To je Sparskin zadatak. A vi odlučile nama to prepustiti.

Ajde, nemoj se igrati i skakutati. Miruj...

Ma gdje ću sad to čitati. Valjda sam pisala gluposti kad si ti se smijala.

Slike na instagramu, twitteru, facebooku.
Evo...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 CuqLOSkWcAAUNx4

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 CuqLOSUXYAEDF-f

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 CuqRYH6WcAAb7vV
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 EmptyThu Oct 13, 2016 7:42 pm

Aj nek si ti nama najzad stigla. kisic

Svidja mi se komentar, sada cu da odgovorim.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 17 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
Назад на врх 
Страна 17 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: