Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo

Go down 
+2
Veronika
Mrs BugeVuge
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:30 am

Ne znam, nedefinisana mi je, cas mislim da je iskrena, cas da se folira.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:31 am

Tako nekako i ja. Ali onda mi povuče da je iskrena kad se iskrala i došla kod Sarpa. I kad je napala Merta.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:34 am

Ono sto je pisalo u opisu je ona rekla u ovoj epizodi, da ne zna kako da se ponasa u takvoj situaciji i da se ljudi ljube i drze za ruke, a ona to nikada nije dozivela.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:36 am

Ako mulja Sarpu i podmeće me... ljutko
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:38 am

Poncha se odmah iznervirala. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:39 am

Ma ne volim ispast glupa, ali moguće da me ovaj put nasamarila. Što je najgore, mislim da je i Sarpa.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:40 am

Sara Ulusoy ::
Ja nikako ne mogu da se otmem utisku da Melek Sarpu plete mrežu. Nošta joj ne verujem. Nekako je previše rano počela da se otvara. Ili je toliko odlepila za njim da ne može da se kontroliše ili mu nešto sprema.

Vidiš, ovo ti nije loša ideja.
Nijednom mi to nije palo napamet, ali možda i ima neke veze. Ipak je bilo previše nelogično da se toliko plaši Celala i da Celal ništa ne primeti, jedino je Davut ispao iz tog plana iz njemu znanih razloga.

Ne znam, moguće je, ali ako je tako, onda će Melek biti Sarpova propast.

Ja inače ne mislim da on kad se zaljubi u nju biće spreman da odustane od igre, njega će to cepati i kidati, jer će do kraja ići protiv Celala, a njoj neće moći da odoli.

Mada, kako mu je pričala to oko poljubaca, meni je delovala iskreno. ne znam
Ipak smo od Turaka naučili koliko kad se ask uplete, nema laži i igrica. :P

Šteta što i ti njega nisi u Karadayu gledala, isto dobar lik, a super je.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:41 am

Poncha ::
Ako mulja Sarpu i podmeće me... ljutko

smeh smeh smeh

Ako mu stvarno mulja i podmeće, još više će me osvojiti kao lik.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:44 am

Hoćeš biti na njenoj strani?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:45 am

Nemoj da se ljutiš, to nema veze sa Sarpom, to je do mene. Ja volim te likove sa kojima do samog kraja nisam načisto.

A, neću zauzimati strane. Ja sam uvek na strani aska. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:49 am

A dobro, ovo je takva serija da u nekom trenutku moramo da ispadnemo glupi, ne bi bilo dobro za seriju kad bismo sve mogli da predvidimo.

Mnogo je rano za ovo, mora tu nesto da se desava medju njima, ne mogu tako brzo da padnu jedno na drugo. Ona ide dotle da mu je skoro izjavila ljubav, pamet mi kaze nemoj, ali srce... prvi put se osecam tako bliska sa nekim... Ne sporim ja da se on njoj svidja, to je sigurno, ali opet....

Ali ja necu moci da stanem na njenu stranu, Sarp me je previse osvojio.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:52 am

I sviđa mi se ta scena više iz fragija nego u epizodi, iskreno.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:54 am

Ali, Sarpova ASKIM. smeh smeh smeh
Odsad Yusufa zovem tako.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:56 am

Bondarenkova, možeš ti stati na njenu stranu, ja ću se svađati rado. Mislim, ok da mene prevari, ali da mi Sarp isade glup, yok yok...

Meni je Melek svakako uz Sarpa najbolji lik.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:57 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 14582264_1321171207895132_2944482187744903168_n.jpg?ig_cache_key=MTM1MzAzMjg0NTA0Nzk2NTc3MA%3D%3D Slatki su.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 14487313_1080100125439207_3610312752687480832_n.jpg?ig_cache_key=MTM1Mjk2MDA1MjA5Njg4Nzk0Mw%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 14272205_953912194719560_8247961702390300672_n.jpg?ig_cache_key=MTM0NDM2NDI5NjQ2NDg1ODcyNQ%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 14295396_208809889537961_8161272434675154944_n.jpg?ig_cache_key=MTM0Mzc0MjcwNjE2NTQzNDcxMQ%3D%3D


Последњи изменио Poncha дана Tue Oct 04, 2016 12:58 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:58 am

Poncha ::
Bondarenkova, možeš ti stati na njenu stranu, ja ću se svađati rado. Mislim, ok da mene prevari, ali da mi Sarp isade glup, yok yok...

smeh smeh smeh
Ti izgleda samo sa mnom voliš da se svađaš.

E, da, ovaj mali Umut je preslatko stvorenje. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:59 am

Prvi novoobjavljeni kadar iz Neveste!!! wow oho-ho

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 NAbhZAWKBiw

Ajme, kao da polako najavljuju seriju. srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 12:59 am

Da, prvo sam se zapitala kakva askim, ko zove, dok nisu prikazali Yusufa. Jos mu se javlja, efendim, sevgilim. smeh

Poncha pristaje i da ispadne glupa, samo da Sarp ispadne pametan. smeh

Ja ne mogu da odlucim ko mi je bolji lik pored Sarpa. Tu mislim na Melek, Celala i Davuta. Mert mi na trenutke lezi, na trenutke ne.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 1:01 am

Svadjajte se, bice zanimljivije. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 1:01 am

Ja sam odmah provalila da je Yusuf u pitanju, ali sam se pokidala kad ga je nazvao sevgilim. smeh  smeh  smeh

Sara Ulusoy ::
Poncha pristaje i da ispadne glupa, samo da Sarp ispadne pametan. smeh

lol!

Meni Davut preuzima primat, ovo je moj lik.
Slažem se za Merta, isto mi na trenutke leži, na trenutke ne.
Celal me polako osvaja, Melek od ženskih najbolja. I naravno, Mr Sarp.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 1:03 am

Bondarenkova, što ću kad odlučuješ da je Melak bolja kad Sarp ispada glup. Ne može tako. Ja se zbog Cage svađam.

Ajde neka taj tvoj nešto prikazuje. Eto ti pištolja.

A prvo su to prikazali kad ga je Mert našao i onda je ovaj nešto komentirao.


Meni je Mert kao lik zanimljiv i drag mi je kao dijete, ali nekako mi nije zanimljiv dovoljno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 1:05 am

Nisam rekla da Sarp zbog nje ispada glup, nemoj da mi imputiraš izjavu. lol!

Da, pištolj, odmah sam se tome obradovala. :cereeeeek:
Iako je pozitivan lik, ja ne mogu da prestanem da se nadam da će konačno nekog ubiti, to bi bilo divno videti. :cereeeeek:

Znamo mi zašto tebi Mert nije zanimljiv dovoljno. lol!

To je rekao nešto u stilu gde nađete pravi trenutak, misleći naravno da ga stvarno zove neka devojka. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 1:08 am

Aman, nisi rekla tako nego da će ako stvarno mulja tebi biti još draža. A ako je prevarila Sarpa, onda ispada glup. Kako joj je po drugi put povjerovao, nakon one igre... I ja skupa s njim.

Nije mi zanimljiv jer je glupav, šarlatan. Ne volim takve likove, mada mi je bio drag kad je došao po Sarpa...

E vidiš njega. Mogao se javiti lijepo.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 1:10 am

Hahahaha ova je veci psihopata nego sto sam mislila, kaze divno joj je da vidi kad nekog ubije i jos stavi cerek. smeh

A i mene kopka koga ce Sarp prvog da ubije i kada.

Mert je previse pasivan u odnosu na Sarpa, htela bih da to promene.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 EmptyTue Oct 04, 2016 1:11 am

Pa, ne mora da znači, ako je tako onda sam i ja ispala glupa, a ja nikad nisam glupa. lol!
Već je Melek jako dobra glumica. A, možda je Sarp u međuvremenu i provali.

Pa, tebi samo i može da bude drag kad je dobar prema Sarpu. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 18 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
Назад на врх 
Страна 18 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: